[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 stycznia 2022, 23:40:43

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Maciej Ambrosiewicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Matěj Hybš (O - FC Viktoria Plzeň), Dawid Kocyła (N - Wisła Płock), Zvonimir Kožulj (P - Eyüpspor Kulübü), Pawieł Pawluczenko (B - Ruch Brześć), Damir Šovšić (P - Sandecja Nowy Sącz), Jakub Pokorný (FC Baník Ostrawa)

Odchodzą: Krystian Bartoszek (B - Hutnik Kraków), Łukasz Budziłek (B - Lechia Gdańsk), Adam Hloušek (O - ?), Marcel Vasiľ (P - FC Košice), Martin Zeman (P - ?)

Cracovia  
Przychodzą: Ołeksij Dytiatjew (O - Puszcza Niepołomice), David Jablonský (O - powrót po dyskwalifikacji)

Odchodzą: Marcos Álvarez (P - ?), Daniel Pik (P - Sandecja Nowy Sącz), Matej Rodin (O - KV Oostende)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Jonathan de Amo (O - Stal Mielec), Gérson (O - brak klubu), Mateusz Golba (N - rezerwy), Vanja Marković (P - Persiraja Banda Aceh), Szymon Sobczak (N - Zagłębie Sosnowiec), Michal Jeřábek (FK Aktobie), Rubén Lobato (brak klubu)

Odchodzą: Aleksander Jagiełło (P - ?), Maciej Orłowski (O - Radunia Stężyca), Tomasz Tymosiak (P - Stomil Olsztyn), Paweł Wojciechowski (N - Resovia)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Jan Ciućka (N - Rekord Bielsko-Biała), Kacper Michalski (O - Wigry Suwałki), Michał Rostkowski (P - Resovia), Nikodem Zielonka (P - rezerwy)

Odchodzą: Arsen Hrosu (P - Puszcza Niepołomice), Jesús Jiménez (N - Toronto FC), Krzysztof Kiklaisz (N - LKS Goczałkowice Zdrój), Vamara Sanogo (N - CSKA Sofia), David Toševski (N - ?), Przemysław Wiśniewski (O - FC Fehérvár, Legia Warszawa, RC Strasbourg)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Zlatan Alomerović (B - Lechia Gdańsk), Igor Łasicki (O - Pogoń Szczecin), Krystian Nowak (O - Widzew Łódź), Jakub Lewicki (rezerwy), Jan Faberski (junior), Miłosz Skowronek (rezerwy)

Odchodzą: Bartosz Kwiecień (O - Resovia), Eryk Matus (P - Wigry Suwałki), Dani Quintana (P - ?), Godfrey Stephen (O - Dinamo Tbilisi), Krzysztof Toporkiewicz (N - Stomil Olsztyn)

Lech Poznań  
Przychodzą: Jakub Antczak (P - Lech II Poznań), Maksym Czekała (P - Lech II Poznań), Jakub Niewiadomski (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Maksymilian Pingot (O - Lech II Poznań), Kristoffer Velde (P - FK Haugesund), Adrián Rus (FC Fehérvár), Tim Oberdorf (Fortuna Düsseldorf 1895)

Odchodzą: Roko Baturina (N - Ferencvárosi TC), Filip Borowski (O - Zagłębie Sosnowiec), Aron Jóhannsson (N - Valur (Reykjavík)), Jakub Karbownik (P - GKS Katowice), Antoni Kozubal (P - Górnik Polkowice), Thomas Rogne (O - GS Apóllon Smýrnis)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Michał Buchalik (B - Wisła Kraków), Łukasz Budziłek (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Christian Clemens (P - brak klubu), Ramil Mustafajew (O - Stal Rzeszów), Luciano Narsingh (P - brak klubu) , Tomasz Neugebauer (P - Ruch Chorzów), David Stec (O - TSV Hartberg), Bartosz Brylowski (rezerwy), Jakub Raciniewski (rezerwy), Krystian Okoniewski (rezerwy), Maciej Zagraba (rezerwy)

Odchodzą: Zlatan Alomerović (B - Jagiellonia Białystok), Omran Haydary (N - Arka Gdynia, Wisła Płock, ?), Bartosz Kopacz (O - Zagłębie Lubin), Tomasz Makowski (P - Sivasspor Kulübü), Mykoła Musolitin (O - ?), Witan Sulaeman (P - FK Senica), Miłosz Szczepański (P - Warta Poznań), Łukasz Zjawiński (N - Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Żukowski (O - Legia Warszawa, Śląsk Wrocław)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Toral Bayramov (P - Qarabağ Ağdam), Jacek Góralski (P - Kajrat Ałmaty), Mateusz Grudziński (O - Radomiak Radom), Martin Jedlička (B - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Maksym Kowal (B - Al-Fateh SC), Jakub Kowynia (B - rezerwy), Jakub Kwiatkowski (P - rezerwy), Ramil Mustafajew (O - Stal Rzeszów), Patrick Andrade (P - Qarabağ Ağdam), Patryk Pierzak (P - rezerwy), Raphael Rossi (O - Radomiak Radom), Maciej Rosołek (N - Arka Gdynia), Patryk Sokołowski (P - Piast Gliwice), Richard Strebinger (B - SK Rapid Wiedeń), Igor Strzałek (P - rezerwy), Patryk Szysz (N - Zagłębie Lubin), Przemysław Wiśniewski (O - Górnik Zabrze), Paweł Wszołek (P - 1.FC Union Berlin), Mateusz Żukowski (O - Lechia Gdańsk), Sokrátis Dioúdis (Panathinaïkós AO)

Odchodzą: André Martins (P - Hapoel Beer Szewa), Mahir Emreli (N - Leicester City FC, FC Fehérvár, FC Schalke 04, Ferencvárosi TC, GNK Dinamo (Zagrzeb), İstanbul Başakşehir FK, Galatasaray SK), Jakub Kisiel (P - Stomil Olsztyn), Kacper Kostorz (N - Pogoń Szczecin), Maik Nawrocki (O - Eintracht Frankfurt), Rui Gomes (N - Sporting Clube da Covilhã), Kacper Skibicki (P - ?), Kacper Tobiasz (B - Stal Mielec)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Michał Kaput (P - Radomiak Radom), Fános Kateláris (P - Apóllon FC), Tihomir Kostadinov (P - MFK Ružomberok), Constantin Reiner (O - SV Ried 1912), Rauno Sappinen (N - FC Flora Tallin), Damir Šovšić (P - Sandecja Nowy Sącz), Bartłomiej Jelonek (rezerwy), Bartosz Łuczak (rezerwy), Jakub Niedbała (rezerwy), Patryk Fabian (rezerwy)

Odchodzą: Patryk Lipski (P - ?), Patryk Sokołowski (P - Legia Warszawa), Dominik Steczyk (N - ?), Nikola Stojiljković (N - ?), Tiago Alves (P - Montedio Yamagata)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Wahan Biczachczjan (P - MŠK Žilina), Bartosz Klebaniuk (B - Pogoń Siedlce), Kacper Kostorz (N - Legia Warszawa), Kacper Łukasiak (P - rezerwy), Cristian Ganea (AS Áris (Saloniki))

Odchodzą: Kamil Grosicki (P - FC Lorient Bretagne-Sud), Kacper Kozłowski (P - Royale Union Saint-Gilloise), Luís Mata (O - Toronto FC, Columbus Crew), Igor Łasicki (O - Jagiellonia Białystok)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Dawid Olejarka (P - Stal Rzeszów), Franciszek Wróblewski (N - Pogoń Siedlce), Adam Zbyszyński (rezerwy), Jô Santos (Al-Riffa SC) , Kacper Pankowski (rezerwy), Michał Jerke (Delta Warszawa)

Odchodzą: Mateusz Grudziński (O - Legia Warszawa), Michał Kaput (P - Piast Gliwice), Meik Karwot (O - ?), Mateusz Kochalski (B - ?), Miłosz Kozak (P - FC Spartak Trnava), Jakub Nowakowski (P - GKS Bełchatów), Raphael Rossi (O - Legia Warszawa)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Szymon Czyż (P - Warta Poznań), Christian Gytkjær (N - AC Monza), Oskar Krzyżak (O - Skra Częstochowa), Michał Litwa (N - Pogoń Siedlce), Matěj Pulkrab (N - AC Sparta Praga), Bogdan Racovițan (O - FC Botoșani), Deian Sorescu (P - Dinamo Bukareszt), Ilja Szkurin (N - Dynamo Kijów), Daniel Fila (FK Mladá Boleslav), David Jurásek (FK Mladá Boleslav), Jakub Bęben (junior), Krystian Szymocha (rezerwy), Łukasz Lepucki (Kolejarz Stróże), Oliwier Kucharczyk (rezerwy), Václav Jurečka (1.FC Slovácko Uherské Hradiště)

Odchodzą: Alexandre Guedes (N - ?), Iwo Kaczmarski (P - Empoli FC, Wisła Płock), Miguel Luís (P - rezerwy, Warta Poznań ), Pedro Vieira (N - rezerwy), Daniel Szelągowski (P - Warta Poznań), Žarko Udovičić (P - rezerwy), Maciej Wilusz (O - ?)

Stal Mielec  
Przychodzą: Kais Al-Ani (B - LKS Śledziejowice), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Arka Gdynia), Kacper Tobiasz (B - Legia Warszawa), Jakub Wawszczyk (O - Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą: Jonathan de Amo (O - Górnik Łęczna), Eryk Galara (P - ?), Michał Gliwa (B - Zagłębie Sosnowiec), Maciej Jankowski (P - Wieczysta Kraków), Aleksandyr Kolew (N - CSKA 1948 Sofia), Kamil Kościelny (O - ?), Fabian Piasecki (N - Śląsk Wrocław), Kacper Sadłocha (N - ?), Łukasz Seweryn (O - ?), Rafał Strączek (B - FC Girondins de Bordeaux), Mateusz Wyjadłowski (P - ?)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Daníel Leó Grétarsson (O - Blackpool FC), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC), Dennis Jastrzembski (N - Hertha BSC Berlin), Jakub Jezierski (P - Śląsk II Wrocław), Szymon Michalski (O - Śląsk II Wrocław), Fabian Piasecki (N - Stal Mielec), Mateusz Żukowski (O - Lechia Gdańsk), Georgi Minczew (Łokomotiw Płowdiw)

Odchodzą: Erik Expósito (N - Venezia FC, ?), Patryk Janasik (P - Dnipro-1 Dniepropietrowsk), Szymon Krocz (P - Górnik Polkowice), Rafał Makowski (P - Kisvárda FC), Bartłomiej Pawłowski (P - Śląsk II Wrocław, Widzew Łódź), Mateusz Praszelik (P - Hellas Verona FC )

Warta Poznań  
Przychodzą: Michał Fidziukiewicz (N - Motor Lublin), Niilo Mäenpää (P - IFK Mariehamn), Miguel Luís (P - Raków Częstochowa) , Anas Ouahim (P - SV Sandhausen), Wiktor Pleśnierowicz (O - powrót po kontuzji), Mikołaj Rakowski (P - Unia Swarzędz), Dominik Smykowski (P - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Miłosz Szczepański (P - Lechia Gdańsk), Daniel Szelągowski (P - Raków Częstochowa), Kajetan Szmyt (P - Górnik Polkowice), Przemysław Zdybowicz (N - Wisła Kraków), Aleksander Kultys (junior), Bartosz Falbierski (junior), David Malembana (brak klubu), Filip Luberecki (Escola Varsovia Warszawa (j)), Szymon Sarbinowski (junior)

Odchodzą: Bartłomiej Burman (P - Skra Częstochowa), Milan Corryn (P - kontuzja), Szymon Czyż (P - Raków Częstochowa), Nikodem Fiedosewicz (P - ?), Jędrzej Grobelny (B - ?), Aleks Ławniczak (O - Zagłębie Lubin), Filip Małek (O - ?), Patryk Prange (B - ?), Mario Rodríguez (P - ?), Szymon Soiński (P - ?), Mateusz Sopoćko (P - ?), Albert Żerkowski (O - ?)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Kamil Broda (B - Chojniczanka Chojnice), Momo Cissé (P - VfB Stuttgart 1893), Joseph Colley (O - IK Sirius), Enis Fazlagić (P - MŠK Žilina), Luis Fernández (N - Khor Fakkan Club), Zdeněk Ondrášek (N - Tromsø IL), Sebastian Ring (O - Kalmar FF), Kacper Przybyłko (junior), Kevin Martin Krygård (FK Haugesund)

Odchodzą: Michał Buchalik (B - Lechia Gdańsk), Aschraf El Mahdioui (P - Al-Taawoun FC), Adi Mehremić (O - Maccabi Petach Tikwa), Hubert Sobol (N - Stomil Olsztyn), Krystian Wachowiak (O - GKS Tychy), Yaw Yeboah (P - Columbus Crew), Przemysław Zdybowicz (N - Warta Poznań, ?)

Wisła Płock  
Przychodzą: Dawid Burka (O - rezerwy), Adam Chrzanowski (O - Pordenone Calcio), Omran Haydary (N - Lechia Gdańsk), Iwo Kaczmarski (P - Raków Częstochowa), Oskar Lodziński (Start Proboszczewice)

Odchodzą: Dawid Kocyła (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dawid Krzyżański (P - Wigry Suwałki), Michał Oczkowski (B - Wigry Suwałki), Kacper Rogoziński (N - Garbarnia Kraków), Luka Šušnjara (P - FC Koper)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Jasmin Burić (B - brak klubu), Martin Doležal (N - FK Jablonec), Filip Kocaba (P - rezerwy), Bartosz Kopacz (O - Lechia Gdańsk), Aleks Ławniczak (O - Warta Poznań), Kacper Masiak (P - rezerwy), Aleksandar Šćekić (P - FK Partizan (Belgrad)), Kamil Sobczak (P - rezerwy), Jakub Sypek (P - Górnik Polkowice), Ladislav Takács (O - SK Slavia Praga)

Odchodzą: Dominik Hładun (B - ?), Aleksandar Pantić (O - ?), Łukasz Poręba (P - RC Lens), Lorenco Šimić (O - US Lecce), Ian Soler (O - ?), Patryk Szysz (N - Legia Warszawa)

 

Napisz do nas