|
|
.: O klubie | Liga | Mecze :.
Sezon 2020/21
|
|
data |
rozgrywki |
gospodarze |
wynik |
goście |
2020-08-02 14:00 | POkr, I runda | Pelikan Niechanowo | 1-5 | Piast Kobylnica |
2020-08-08 14:00 | VI liga, Kolejka 1 | Piast Kobylnica | 1-0 | Lider Swarzędz |
2020-08-15 16:00 | VI liga, Kolejka 2 | Piast Kobylnica | 6-0 | Canarinhos Skórzewo |
2020-08-22 13:30 | VI liga, Kolejka 3 | Piast Kobylnica | 3-1 | Jurand Koziegłowy |
2020-08-26 18:00 | POkr, II runda | Polonia Poznań | 0-5 | Piast Kobylnica |
2020-08-29 14:00 | VI liga, Kolejka 5 | Piast Kobylnica | 3-0 | Clescevia Kleszczewo |
2020-09-05 16:00 | VI liga, Kolejka 6 | Avia Kamionki | 1-2 | Piast Kobylnica |
2020-09-08 17:15 | POkr, 1/16 finału | Piast Kobylnica | 2-3 | Concordia Murowana Goślina |
2020-09-12 14:00 | VI liga, Kolejka 7 | Piast Kobylnica | 4-1 | Złoci Złotkowo |
2020-09-20 16:00 | VI liga, Kolejka 8 | Victoria II Września | 0-6 | Piast Kobylnica |
2020-10-03 15:00 | VI liga, Kolejka 10 | LKS Baborówko | 1-2 | Piast Kobylnica |
2020-10-10 14:00 | VI liga, Kolejka 11 | Piast Kobylnica | 4-0 | Polonia II Środa Wielkopolska |
2020-10-17 14:00 | VI liga, Kolejka 12 | Płomień Nekla | 1-2 | Piast Kobylnica |
2020-10-24 14:00 | VI liga, Kolejka 13 | Piast Kobylnica | 10-0 | Szturm Junikowo (Poznań) |
2020-11-07 14:00 | VI liga, Kolejka 15 | Orkan Objezierze | 1-4 | Piast Kobylnica |
2020-11-11 11:00 | VI liga, Kolejka 4 | Czarni Wróblewo | 0-6 | Piast Kobylnica |
2020-11-14 13:15 | VI liga, Kolejka 16 | Piast Kobylnica | 2-0 | Meblorz Swarzędz |
2020-11-21 17:00 | VI liga, Kolejka 17 | Suchary Suchy Las | 1-2 | Piast Kobylnica |
2020-11-28 13:00 | VI liga, Kolejka 14 | Piast Kobylnica | 6-0 | Orkan Jarosławiec |
2021-03-06 18:00 | VI liga, Kolejka 18 | Lider Swarzędz | 1-1 | Piast Kobylnica |
2021-04-24 15:00 | VI liga, Kolejka 25 | Piast Kobylnica | 5-0 | Victoria II Września |
2021-05-03 15:00 | VI liga, Kolejka 20 | Jurand Koziegłowy | 0-2 | Piast Kobylnica |
2021-05-08 14:00 | VI liga, Kolejka 27 | Piast Kobylnica | 11-0 | LKS Baborówko |
2021-05-12 19:00 | VI liga, Kolejka 19 | Canarinhos Skórzewo | 0-1 | Piast Kobylnica |
2021-05-16 14:00 | VI liga, Kolejka 28 | Polonia II Środa Wielkopolska | 1-3 | Piast Kobylnica |
2021-05-19 18:00 | VI liga, Kolejka 21 | Piast Kobylnica | 3-0 (wo) | Czarni Wróblewo |
2021-05-22 14:00 | VI liga, Kolejka 29 | Piast Kobylnica | 5-1 | Płomień Nekla |
2021-05-26 18:00 | VI liga, Kolejka 23 | Piast Kobylnica | 2-2 | Avia Kamionki |
2021-05-30 11:00 | VI liga, Kolejka 30 | Szturm Junikowo (Poznań) | 2-2 | Piast Kobylnica |
2021-06-03 11:00 | VI liga, Kolejka 31 | Orkan Jarosławiec | 3-6 | Piast Kobylnica |
2021-06-05 17:00 | VI liga, Kolejka 32 | Piast Kobylnica | 3-0 (wo) | Orkan Objezierze |
2021-06-09 18:00 | VI liga, Kolejka 24 | Złoci Złotkowo | 0-5 | Piast Kobylnica |
2021-06-16 18:00 | VI liga, Kolejka 33 | Meblorz Swarzędz | 1-1 | Piast Kobylnica |
2021-06-19 14:00 | VI liga, Kolejka 34 | Piast Kobylnica | 8-0 | Suchary Suchy Las |
2021-06-26 13:00 | VI liga, Kolejka 22 | Clescevia Kleszczewo | 0-5 | Piast Kobylnica |
|
Uwaga: W przypadku kolejek, które były rozgrywane w więcej niż jednym dniu, a nie ma dokładnych terminów poszczególnych meczów, za datę meczu w powyższej tabeli przyjęto pierwszy dzień rozegrania kolejki. Aby uzyskać dokładne dane nt. terminów kolejek, zajrzyj na stronę rozgrywek.
|
rozgrywki |
mecze |
zwyc. |
rem. |
por. |
bramki |
POkr | 3 | 2 | 0 | 1 | 12-4 |
VI liga | 32 | 28 | 4 | 0 | 126-18 |
RAZEM | 35 | 30 | 4 | 1 | 138-22 |
|
|