|
|
.: O klubie | Liga | Mecze :.
Sezon 2023/24
|
|
data |
rozgrywki |
gospodarze |
wynik |
goście |
2023-08-12 15:00 | POkr, I runda | Długołęka 2000 | 0-3 (wo) | Widawa Bierutów |
2023-08-15 11:00 | VI liga, Kolejka 1 | GKS Kątna | 3-1 | Długołęka 2000 |
2023-08-20 16:00 | VI liga, Kolejka 2 | Długołęka 2000 | 1-1 | Pogoń Syców |
2023-08-27 11:00 | VI liga, Kolejka 3 | Skra Wojnowice | 0-2 | Długołęka 2000 |
2023-09-03 15:00 | VI liga, Kolejka 4 | Długołęka 2000 | 2-4 | Dąb Dobroszyce |
2023-09-10 11:00 | VI liga, Kolejka 5 | Perła Węgrów | 4-2 | Długołęka 2000 |
2023-09-17 11:00 | VI liga, Kolejka 6 | Długołęka 2000 | 0-4 | Polonia Miłoszyce |
2023-09-23 16:00 | VI liga, Kolejka 7 | Czarni Jelcz-Laskowice | 4-0 | Długołęka 2000 |
2023-09-30 15:00 | VI liga, Kolejka 8 | Długołęka 2000 | 0-2 | Czarni Chrząstawa |
2023-10-08 13:00 | VI liga, Kolejka 9 | Widawa Bierutów | 2-1 | Długołęka 2000 |
2023-10-14 15:00 | VI liga, Kolejka 10 | Długołęka 2000 | 1-0 | Widawa Kiełczów |
2023-10-22 14:00 | VI liga, Kolejka 11 | WKS Wilczyce | 1-1 | Długołęka 2000 |
2023-10-28 15:00 | VI liga, Kolejka 12 | Długołęka 2000 | 2-1 | Lotnik Twardogóra |
2023-11-04 15:00 | VI liga, Kolejka 13 | KS Łozina | 6-1 | Długołęka 2000 |
2023-11-12 11:00 | VI liga, Kolejka 14 | Pogoń Oleśnica | 2-1 | Długołęka 2000 |
2023-11-18 14:00 | VI liga, Kolejka 15 | Długołęka 2000 | 4-0 | Zenit II Międzybórz |
2024-03-24 14:00 | VI liga, Kolejka 16 | Długołęka 2000 | 8-3 | GKS Kątna |
2024-03-30 13:00 | VI liga, Kolejka 21 | Polonia Miłoszyce | 2-2 | Długołęka 2000 |
2024-04-06 16:00 | VI liga, Kolejka 17 | Pogoń Syców | 0-3 | Długołęka 2000 |
2024-04-14 15:00 | VI liga, Kolejka 18 | Długołęka 2000 | 1-0 | Skra Wojnowice |
2024-04-21 17:00 | VI liga, Kolejka 19 | Dąb Dobroszyce | 0-0 | Długołęka 2000 |
2024-04-27 15:00 | VI liga, Kolejka 20 | Długołęka 2000 | 1-1 | Perła Węgrów |
2024-05-05 17:00 | VI liga, Kolejka 22 | Długołęka 2000 | 1-5 | Czarni Jelcz-Laskowice |
2024-05-12 16:00 | VI liga, Kolejka 23 | Czarni Chrząstawa | - | Długołęka 2000 |
2024-05-18 | VI liga, Kolejka 24 | Długołęka 2000 | - | Widawa Bierutów |
2024-05-25 | VI liga, Kolejka 25 | Widawa Kiełczów | - | Długołęka 2000 |
2024-05-30 | VI liga, Kolejka 26 | Długołęka 2000 | - | WKS Wilczyce |
2024-06-01 | VI liga, Kolejka 27 | Lotnik Twardogóra | - | Długołęka 2000 |
2024-06-08 | VI liga, Kolejka 28 | Długołęka 2000 | - | KS Łozina |
2024-06-15 | VI liga, Kolejka 29 | Długołęka 2000 | - | Pogoń Oleśnica |
2024-06-22 | VI liga, Kolejka 30 | Zenit II Międzybórz | - | Długołęka 2000 |
|
Uwaga: W przypadku kolejek, które były rozgrywane w więcej niż jednym dniu, a nie ma dokładnych terminów poszczególnych meczów, za datę meczu w powyższej tabeli przyjęto pierwszy dzień rozegrania kolejki. Aby uzyskać dokładne dane nt. terminów kolejek, zajrzyj na stronę rozgrywek.
|
rozgrywki |
mecze |
zwyc. |
rem. |
por. |
bramki |
POkr | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 |
VI liga | 22 | 7 | 5 | 10 | 35-45 |
RAZEM | 23 | 7 | 5 | 11 | 35-48 |
|
|