Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2009/2010 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
RSSSF statystyki www stat.pl

W 171 meczach zdobyto 424 gole, co daje średnią 2,48 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 262 gole (62%), a goście 162 gole (38%). W I połowach meczów strzelono 198 goli (47%), a w II połowach 226 goli (53%)

Gospodarze wygrali 81 meczów (47%), padło 51 remisów (30%), a goście wygrali 39 meczów (23%).

Częstość wyników:

1-1 - 24 razy, 1-0 - 23 razy, 2-0 - 16 razy, 0-0 - 15 razy, 1-2 - 13 razy, 2-1 - 13 razy, 3-0 - 10 razy, 0-1 - 9 razy, 2-2 - 9 razy, 3-1 - 7 razy, 0-2 - 7 razy, 4-0 - 4 razy, 1-3 - 4 razy, 4-1 - 4 razy, 3-3 - 3 razy, 1-4 - 2 razy, 2-4 - 2 razy, 2-3 - 1 raz, 6-0 - 1 raz, 5-2 - 1 raz, 4-2 - 1 raz, 7-0 - 1 raz, 0-3 - 1 raz,

sobota - 88 razy (51%) - średnio 3000 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 419 zawodników w tym 46 obcokrajowców, co stanowi 11%.

W rozgrywkach sędziowało 38 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 745 żółtych kartek i 57 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,357 żółtej i 0,333 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 34 karne, z których wykorzystano 24, co daje skuteczność 71%.

Spotkania obejrzało 605317 widzów, co daje średnią 3600 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 305 dni. Średni wiek strzelca: 27 lat, 15 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - KAMIL HEMPEL
12 razy - Gražvydas Mikulėnas, Grzegorz Skwara
11 razy - Piotr Bagnicki, Damian Gorawski, Jurij Mychalczuk, Przemysław Oziębała, Damian Pawlak, Marcin Stańczyk, Łukasz Szczepaniak, Tadeusz Tyc
10 razy - Piotr Sobotta, Andrzej Stretowicz
9 razy - Paweł Bylak, Piotr Chlipała, Janusz Wolański

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

15 razy - KRZYSZTOF KALICIAK
13 razy - Sławomir Nazaruk
12 razy - Charles Uchenna Nwaogu
10 razy - Arkadiusz Aleksander, Michał Glanowski, Bartosz Iwan, Damian Nawrocik, Tomasz Parzy, Marcin Popławski, Adrian Świątek
9 razy - Grzegorz Bonin, Ferdinand Chi Fon, Piotr Grzelczak, Piotr Madejski, Krzysztof Ostrowski, Piotr Plewnia, Damian Świerblewski, Sebastian Ziajka

2 gole - Marcin Robak, Bartłomiej Sielewski, Dariusz Zawadzki, Mateusz Żytko
1 gol - Adam Cieśliński, Krzysztof Kaliciak, Dariusz Kołodziej, Piotr Kosiorowski, Mariusz Mowlik, Rafał Niżnik, Charles Uchenna Nwaogu, Andrzej Stretowicz, Grzegorz Wan

Zmarnowane karne:

2 razy - MARCIN ROBAK
1 raz - Grzegorz Bonin, Adam Cieśliński, Wojciech Fabianowski, Piotr Kosiorowski, Michał Maciejewski, Mateusz Piątkowski, Adrian Świątek, Maciej Tataj

Strzelcy w I połowach meczów:

6 goli - BARTOSZ IWAN, KRZYSZTOF KALICIAK
5 goli - Dariusz Gawęcki, Marcin Klatt, Daniel Koczon, Olgierd Moskalewicz, Piotr Reiss, Marcin Robak, Adrian Świątek, Maciej Tataj
4 gole - Paweł Kaczmarek, Damian Nawrocik, Sławomir Nazaruk
3 gole - Tomasz Chałas, Marcin Folc, Piotr Grzelczak, Dariusz Kołodziej, Ihor Mihałewskyj, Charles Uchenna Nwaogu, Sylwester Patejuk, Przemysław Pitry, Hubert Robaszek, Damian Staniszewski, Janusz Surdykowski

Strzelcy w II połowach meczów:

7 goli - MACIEJ TATAJ
6 goli - Łukasz Gikiewicz, Piotr Reiss
5 goli - Marcin Klatt, Piotr Petasz
4 gole - Arkadiusz Aleksander, Wojciech Białek I, Darvydas Šernas, Dariusz Zawadzki
3 gole - Piotr Bagnicki, Cezary Czpak, Dudu Paraíba, Grzegorz Goncerz, Michał Jonczyk, Krzysztof Kaliciak, Grzegorz Lech, Łukasz Maliszewski, Olgierd Moskalewicz, Bartłomiej Niedziela, Rafał Niżnik, Marcin Robak, Waldemar Sobota, Adrian Świątek, Janusz Wolański

5 goli - KRZYSZTOF KALICIAK
4 gole - Bartosz Iwan, Daniel Koczon, Przemysław Pitry, Marcin Robak, Maciej Tataj
3 gole - Wojciech Białek I, Łukasz Gikiewicz, Grzegorz Goncerz, Paweł Kaczmarek, Marcin Klatt, Dariusz Kołodziej, Grzegorz Lech, Charles Uchenna Nwaogu, Sylwester Patejuk
2 gole - Arkadiusz Aleksander, Piotr Bagnicki, Adam Czerkas, Marcin Folc, Paweł Kaczorowski, Krystian Kanarski, Rafał Kujawa, Tomasz Magdziarz, Olgierd Moskalewicz, Damian Nawrocik, Sławomir Nazaruk, Rafał Niziołek, Rafał Niżnik, Piotr Reiss, Hubert Robaszek, Darvydas Šernas, Bartłomiej Sielewski, Waldemar Sobota, Damian Staniszewski, Janusz Surdykowski, Adrian Świątek, Damian Świerblewski

Strzelcy jesienią:

9 goli - Krzysztof Kaliciak
8 goli - Bartosz Iwan, Olgierd Moskalewicz, Marcin Robak, Adrian Świątek

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

77 minut - SYLWESTER KRET
103 minuty - Darvydas Šernas
113 minut - Tadeusz Tyc
133 minuty - Piotr Chlipała, Maciej Tataj
135 minut - Mouhamadou Traoré

Minuty na boisku:

1710 minut - MARCIN ADAMSKI, TOMASZ BEKAS, JACEK GORCZYCA, TOMASZ JAGIENIAK, SŁAWOMIR JANICKI, ARTUR JANUSZEWSKI, PIOTR KLEPCZAREK II, MARCIN MAKUCH, MACIEJ MIELCARZ, MACIEJ MYSIAK, SEBASTIAN NOWAK, ŁUKASZ RADLIŃSKI, KRZYSZTOF STODOŁA

Żółte kartki:

7 kartek - MARCIN ADAMCZYK, BARTOSZ HINC, PAWEŁ KACZOROWSKI, PIOTR PETASZ
6 kartek - Mateusz Kamiński, Radosław Kardas, Piotr Koman, Piotr Kosiorowski, Grzegorz Krystosiak, Ihor Mihałewskyj, Marcin Nowak, David Topolski, Krzysztof Trela, Longinus Ifeanyi Uwakwe
5 kartek - Adrian Bartkowiak, Radosław Bartoszewicz, Rafał Berliński, Jarosław Bieniuk, Sławomir Cienciała, Sebastian Fechner, Paweł Iwanicki, Tadeusz Krawiec, Rafał Kujawa, Sławomir Mazurkiewicz, Mariusz Mowlik, Bartłomiej Niedziela, Marek Niewiada, Dejan Ognjanović, Tomasz Owczarek, Marcin Pacan, Bartłomiej Piszczek, Mateusz Sroka, Marcin Stefanik, Marcin Wojciechowski, Grzegorz Wojdyga

Czerwone kartki:

2 kartki - PAWEŁ IWANICKI, TOMASZ OWCZAREK, MICHAŁ STACHURSKI, LONGINUS IFEANYI UWAKWE
1 kartka - Paweł Baranowski, Adrian Bartkowiak, Radosław Bartoszewicz, Jakub Cieciura, Sławomir Cienciała, Adam Cieśliński, Jan Cios, Sebastian Fechner, Marcin Folc, Ferdinand Chi Fon, Jakub Giertl, Łukasz Gikiewicz, Paweł Grocholski, Bartosz Hinc, Benjamin Imeh, Błażej Jankowski, Sławomir Jarczyk, Norbert Jędrzejczyk, Paweł Kaczorowski, Mateusz Kamiński, Mladen Kašćelan, Grzegorz Krystosiak, Rafał Kujawa, Krystian Lebioda, Gražvydas Mikulėnas, Prejuce Nakoulma, Adrian Napierała, Cheikh Tidiane Niane, Bartłomiej Niedziela, Rafał Niżnik, Charles Uchenna Nwaogu, Dejan Ognjanović, Marcin Pacan, Sylwester Patejuk, Piotr Petasz, Madrin Piegzik, Błażej Radler, Nerijus Radžius, Maksymilian Rogalski, Mikołaj Skórnicki, Waldemar Sobota, Piotr Sobotta, Mateusz Sroka, Paweł Tomczyk, Jakub Wierzchowski, Marcin Wojciechowski, Paweł Wojciechowski, Michał Wróbel I, Przemysław Żmuda

Liczba zawodników w barwach klubów:

28 zawodników - ŁÓDZKI KS
27 zawodników - Górnik Łęczna
26 zawodników - Znicz Pruszków
25 zawodników - GKS Katowice, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
24 zawodników - Motor Lublin, Wisła Płock
23 zawodników - Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Pogoń Szczecin, Sandecja Nowy Sącz, Stal Stalowa Wola, Widzew Łódź
22 zawodników - Dolcan Ząbki
21 zawodników - GKP Gorzów Wielkopolski, Warta Poznań
20 zawodników - MKS Kluczbork
19 zawodników - Flota Świnoujście

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - PIOTR BAGNICKI
2 razy - Michał Jonczyk, Sylwester Kret, Bartłomiej Niedziela, Kamil Nitkiewicz, Piotr Prędota, Maksymilian Rogalski, Andrzej Stretowicz
1 raz - Arkadiusz Aleksander, Aleš Besta, Adrian Budka, Piotr Chlipała, Damian Chmiel, Piotr Dziuba, Marcin Folc, Łukasz Gikiewicz, Damian Gorawski, Grzegorz Górski, Bartosz Iwan, Paweł Kaczorowski, Krystian Kanarski, Dariusz Kołodziej, Jacek Kopaniarz, Mikołaj Lebedyński, Piotr Malinowski, Łukasz Maliszewski, Martin Matúš, Gražvydas Mikulėnas, Mariusz Mowlik, Jurij Mychalczuk, Sławomir Nazaruk, Arkadiusz Półchłopek, Krzysztof Przytuła, Krzysztof Rusinek, Abel Salami, Darvydas Šernas, Adrian Świątek, Tadeusz Tyc

Górnik Łęczna50764
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Dolcan Ząbki90079509
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)

Stal Stalowa Wola2100188689
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach wyjazdowych drużyny, łączna widownia na meczach wyjazdowych drużyny, liczba meczów wyjazdowych drużyny (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)