[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2009/2010, grupa: dolnośląsko-lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Wałbrzych 30 66 21 3 6 61-25 11 1 3 33-10 10 2 3 28-15
2.  Chrobry Głogów 30 65 20 5 5 72-27 13 0 2 46-13 7 5 3 26-14
3.  Polonia Trzebnica 30 63 19 6 5 64-28 10 3 2 38-12 9 3 3 26-16
4.  Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 61 19 4 7 61-31 11 2 2 41-14 8 2 5 20-17
5.  Pogoń Świebodzin 30 49 15 4 11 43-40 9 3 3 23-12 6 1 8 20-28
6.  Polonia/Sparta Świdnica 30 43 13 4 13 50-39 7 1 7 26-14 6 3 6 24-25
7.  Pogoń Oleśnica 30 41 11 8 11 39-45 6 6 3 18-17 5 2 8 21-28
8.  Arka Nowa Sól 30 40 11 7 12 37-54 6 5 4 23-26 5 2 8 14-28
9.  Ilanka Rzepin 30 39 9 12 9 46-41 4 8 3 18-15 5 4 6 28-26
10.  MKS Oława 30 37 10 7 13 48-45 6 4 5 31-21 4 3 8 17-24
11.  Celuloza Kostrzyn nad Odrą 30 34 10 4 16 30-41 8 0 7 21-17 2 4 9 9-24 2 4 1 1 0 1-0
12.  Promień Żary 30 34 10 4 16 39-46 7 1 7 22-18 3 3 9 17-28 2 1 0 1 1 0-1
13.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 32 9 5 16 39-55 6 2 7 22-23 3 3 9 17-32 2 4 1 1 0 4-3
14.  Vitrosilicon-Intra Iłowa 30 32 9 5 16 34-55 3 3 9 18-27 6 2 7 16-28 2 1 0 1 1 3-4
15.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 22 6 4 20 20-69 4 2 9 15-37 2 2 11 5-32
16.  Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 19 5 4 21 16-58 5 2 8 10-18 0 2 13 6-40
Ilanka Rzepin rozgrywała swoje jesienne mecze w Słubicach.
Polonia Trzebnica rozgrywała swoje wiosenne mecze w Łozinie.
W związku z wycofaniem z rozgrywek po sezonie spadkowicza z II ligi Ślęzy Wrocław dodatkowo w lidze pozostał Orzeł Ząbkowice Śląskie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Wałbrzych    0-1 2-1 3-1 1-0 2-0 5-1 3-0 3-0 0-2 0-1 2-2 5-0 4-1 2-0 1-0 
 2 Chrobry Głogów4-1     1-3 1-2 5-1 1-0 2-1 3-0 3-2 3-2 1-0 6-0 4-0 3-1 6-0 3-0 
 3 Polonia Trzebnica3-2 2-0     1-0 2-0 3-0 6-0 1-2 1-1 1-1 2-1 2-2 3-0 7-0 0-2 4-1 
 4 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie0-3 0-0 3-0     5-3 6-2 2-0 1-3 5-0 2-1 3-0 3-2 4-0 4-0 0-0 3-0 
 5 Pogoń Świebodzin0-2 1-1 1-3 0-1     1-1 3-0 3-0 2-1 3-1 1-0 2-1 1-0 0-0 4-1 1-0 
 6 Polonia/Sparta Świdnica0-0 3-2 0-2 0-1 5-0     0-1 2-0 0-2 1-2 3-0 1-2 4-0 0-2 3-0 4-0 
 7 Pogoń Oleśnica2-1 3-3 1-1 1-0 1-0 0-4     2-1 1-2 0-0 0-0 1-2 2-2 2-0 1-0 1-1 
 8 Arka Nowa Sól0-1 1-1 1-1 1-2 3-2 2-2 0-0     2-2 1-0 4-2 4-2 0-8 0-1 2-1 2-1 
 9 Ilanka Rzepin0-1 1-1 2-3 2-2 1-3 0-0 1-0 1-1     1-1 1-1 1-0 0-0 1-1 4-0 2-1 
 10 MKS Oława0-1 1-4 1-1 1-1 1-2 0-2 2-2 3-0 2-2     2-0 2-1 3-1 3-4 5-0 5-0 
 11 Celuloza Kostrzyn nad Odrą2-3 0-3* 0-2 2-0 1-2 1-2 2-1 2-0 3-2 3-0     1-0 1-0 0-1 0-1 3-0 
 12 Promień Żary0-1 0-1 3-0 1-3 2-1 2-0 1-3 4-1 1-4 1-2 0-0     1-2 1-0 1-0 4-0 
 13 Orzeł Ząbkowice Śląskie1-4 0-1 0-1 1-2 0-0 4-7 1-3 1-2 2-1 2-1 3-0 1-0     2-1 0-0 4-0 
 14 Vitrosilicon-Intra Iłowa1-1 1-2 1-2 0-2 0-2 2-3 3-2 0-1 1-1 1-3 1-3 1-3 2-2     3-0 1-0 
 15 Tęcza Krosno Odrzańskie1-5 0-6 0-5 2-1 1-3 0-1 0-3 1-2 0-5 3-0* 3-1 0-0 1-0 1-3     2-2 
 16 Łucznik Strzelce Krajeńskie1-2 1-0 0-1 1-2 0-1 1-0 0-4 1-1 0-3 2-1 0-0 1-0 1-2 0-1 1-0     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-2 Polonia/Sparta Świdnica 8 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Rajkiewicz 11 - Arkadiusz Felich 55, Tomasz Urban 86
MKS Oława 1-4 Chrobry Głogów 8 sierpnia, 17:00 (700)
Tomasz Kosztowniak 15 - Piotr Błauciak 34, Kamil Szczęśniak 50, Krystian Kowalski 60, Konrad Węglarz 71
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-1 Ilanka Rzepin 12 sierpnia, 18:00 (400)
Grzegorz Borkowski 60 - Ivan Udarević 78
w pierwotnym terminie (8-9 sierpnia) przełożony
Pogoń Oleśnica 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 sierpnia, 17:00 (228)
Grzegorz Graf 80
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 11 sierpnia, 17:00 (100)
Marek Kowalczyk 34, Damian Szczepaniak 81, Jarosław Matkowski 84
w pierwotnym terminie (8 sierpnia) przełożony z powodu występu piłkarzy gości w Pucharze Polski Beach Soccer
Polonia Trzebnica 2-0 Pogoń Świebodzin 8 sierpnia, 17:00 (600)
Sławomir Kołodziej 35, 83 (k)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Promień Żary 8 sierpnia, 17:00 (400)
Krzysztof Włodarczyk 60
Górnik Wałbrzych 3-0 Arka Nowa Sól 8 sierpnia, 17:00 (1000)
Dominik Janik 6, Rafał Majka 14, Adrian Moszyk 76

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Polonia/Sparta Świdnica 2-0 Arka Nowa Sól 15 sierpnia, 17:00 (500)
Marcin Józefowicz 16, Krzysztof Goździejewski 59
Promień Żary 0-1 Górnik Wałbrzych 15 sierpnia, 17:00 (900)
Piotr Przerywacz 55 (k)
Pogoń Świebodzin 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 sierpnia, 16:00 (200)
Miłosz Rutkowski 67
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Polonia Trzebnica 15 sierpnia, 17:00 (100)
Mateusz Marcinkowski 52
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 15 sierpnia, 17:00 (250)
Radosław Rakociński 1, Tomasz Urbański 10 - Jarosław Matkowski 11
Ilanka Rzepin 1-0 Pogoń Oleśnica 15 sierpnia, 17:00 (250)
Christian Ndubuisi Nnamani 87
Chrobry Głogów 3-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 15 sierpnia, 17:30 (1000)
Kamil Szczęśniak 15, Krystian Kowalski 24, Krzysztof Kotlarski 77 - Sebastian Jędrzejewski 37
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 MKS Oława 15 sierpnia, 17:00 (450)
Damian Kuśnierczak 37, 47, Robert Budzałek 78

Kolejka 3 - 19 sierpnia

MKS Oława 0-2 Polonia/Sparta Świdnica 19 sierpnia, 18:00 (450)
Dariusz Filipczak 15, Krzysztof Goździejewski 73
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-3 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 sierpnia, 18:00 (300)
Jarosław Kasperczak 64 - Damian Kuśnierczak 29, Robert Budzałek 39, Tomasz Pawlak 77
Pogoń Oleśnica 3-3 Chrobry Głogów 19 sierpnia, 18:00 (500)
Krzysztof Molka 15, Krzysztof Bezak 61, 90 - Piotr Błauciak 3 (k), Krystian Kowalski 13, Ihor Bykanow 45
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5-0 Ilanka Rzepin 19 sierpnia, 18:00
Damian Szczepaniak 20, Jarosław Matkowski 42, Sławomir Rosiecki 50, Przemysław Nuckowski 71, 75
Polonia Trzebnica 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie 19 sierpnia, 18:00 (500)
Radosław Rakociński 4, Andrzej Mazur 24
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 sierpnia, 18:00 (400)
Tomasz Dziekański 22 (k), Damian Okrojek 41, Bartłomiej Cebula 45, Paweł Zieliński 79
Górnik Wałbrzych 1-0 Pogoń Świebodzin 19 sierpnia, 17:00 (1200)
Bartosz Konarski 29
Arka Nowa Sól 4-2 Promień Żary 16 września, 17:00 (250)
Patryk Dubec 7, Łukasz Stachów 40, Kamil Kaczmar 45, Radosław Druciak 52 - Artur Chabiniak 38, 63

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Polonia/Sparta Świdnica 1-2 Promień Żary 22 sierpnia, 17:00 (500)
Krzysztof Goździejewski 58 - Jacek Bartkowiak 30, Łukasz Czyżyk 68
Pogoń Świebodzin 3-0 Arka Nowa Sól 22 sierpnia, 16:00 (250)
Dariusz Nazar 12, Adam Sankiewicz 69 (k), Janusz Obuchanicz 76
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-2 Górnik Wałbrzych 22 sierpnia, 17:00 (250)
Bartosz Stuchly 16 - Piotr Przerywacz 29 (k), 39 (k)
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 sierpnia, 16:00 (200)
Paweł Cierech 34
Ilanka Rzepin 2-3 Polonia Trzebnica 23 sierpnia, 15:00 (250)
Tobiasz Mueller 50, Christian Ndubuisi Nnamani 75 - Przemysław Stasiak 40, 88, Sławomir Kołodziej 65 (k)
Chrobry Głogów 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 22 sierpnia, 17:00 (850)
Piotr Błauciak 90 (k) - Sławomir Rosiecki 38, Damian Celuch 58
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-1 Pogoń Oleśnica 22 sierpnia, 17:00 (600)
Robert Budzałek 22, Tomasz Pawlak 61 - Krzysztof Bezak 59
MKS Oława 3-4 Vitrosilicon-Intra Iłowa 22 sierpnia, 17:00 (300)
Tomasz Horwat 32, Marcin Wielgus 79, Łukasz Ochmański 81 - Sebastian Jędrzejewski 42, Marcin Świrlik 68, Zbigniew Mastalerz 78, Łukasz Szuszkiewicz 89

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Vitrosilicon-Intra Iłowa 2-3 Polonia/Sparta Świdnica 29 sierpnia, 17:00 (300)
Adrian Mentel 5, Grzegorz Borkowski 9 (k) - Marcin Józefowicz 47, Dariusz Filipczak 48, Krzysztof Goździejewski 69
Pogoń Oleśnica 0-0 MKS Oława 29 sierpnia, 17:00 (250)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 29 sierpnia, 17:00 (100)
Sławomir Rosiecki 26, 88, Adam Mostowski 84
Polonia Trzebnica 2-0 Chrobry Głogów 29 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Bobik 29, Edwin Kuszyk 53
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Ilanka Rzepin 29 sierpnia, 17:00 (200)
Norbert Guła 54, Krzysztof Czachor 69 - Konrad Plucner 27
Górnik Wałbrzych 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 29 sierpnia, 17:00 (1200)
Paweł Tobiasz 16, 68
Promień Żary 2-1 Pogoń Świebodzin 29 sierpnia, 17:00 (800)
Robert Bodzianny 23, Krzysztof Dewo 60 (k) - Janusz Obuchanicz 69
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-1 Arka Nowa Sól 29 sierpnia, 17:00 (150)
Rafał Bobrowski 90 - Patryk Dubec 85

Kolejka 6 - 5-6 września

Polonia/Sparta Świdnica 5-0 Pogoń Świebodzin 5 września, 16:00 (350)
Dariusz Filipczak 9 (k), 43 (k), Marcin Józefowicz 45, 64, Piotr Galuś 48
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Promień Żary 5 września, 16:00 (150)
Paweł Noga 88
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-2 Arka Nowa Sól 5 września, 16:00 (300)
Radosław Rakociński 36 - Patryk Dubec 32, 65
Ilanka Rzepin 0-1 Górnik Wałbrzych 6 września, 11:00 (300)
Dominik Janik 85
Chrobry Głogów 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 września, 17:00 (500)
Ihor Bykanow 13, Krzysztof Kotlarski 31, Piotr Błauciak 40, Krystian Kowalski 45
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-2 Polonia Trzebnica 5 września, 17:00 (400)
Edwin Kuszyk 30, 39
MKS Oława 1-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5 września, 17:00 (300)
Łukasz Ochmański 79 - Adam Mostowski 40
Vitrosilicon-Intra Iłowa 3-2 Pogoń Oleśnica 5 września, 16:00 (300)
Łukasz Szuszkiewicz 17, Marcin Jakubik 39, Grzegorz Borkowski 59 (k) - Patryk Partyka 2, Krzysztof Michalewski 74 (k)

Kolejka 7 - 12-13 września

Pogoń Oleśnica 0-4 Polonia/Sparta Świdnica 12 września, 15:00 (200)
Maciej Bielski 64, Jacek Fojna 86, Arkadiusz Felich 90, Maciej Sajdak 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 12 września, 16:00 (150)
Marek Kowalczyk 8, Adam Samiec 25, Grzegorz Rajter 64, 88
Polonia Trzebnica 1-1 MKS Oława 12 września, 16:00 (300)
Marcin Bobik 28 - Tomasz Kosztowniak 87
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 12 września, 17:00 (250)
Tomasz Dziekański 9, 31, Paweł Świerzawski 57
Górnik Wałbrzych 0-1 Chrobry Głogów 12 września, 17:00 (3000)
Konrad Węglarz 46
Arka Nowa Sól 2-2 Ilanka Rzepin 12 września, 16:00 (250)
Patryk Dubec 88, Artur Dewo 90 - Ivan Udarević 68, 70 (k)
Promień Żary 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 września, 16:00 (400)
Łukasz Czyżyk 55
Pogoń Świebodzin 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 12 września, 15:00 (150)
Marcin Adamczewski 85

Kolejka 8 - 19-20 września

Polonia/Sparta Świdnica 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 19 września, 16:00 (400)
Jacek Fojna 11, 58, 83, Kamil Śmiałowski 56
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Pogoń Świebodzin 19 września, 16:00 (200)
Radosław Rakociński 71 - Janusz Obuchanicz 25, Wojciech Szczepanek 30, Michał Żywucki 48
Ilanka Rzepin 1-0 Promień Żary 20 września, 11:00 (100)
Łukasz Kryszak 23
Chrobry Głogów 3-0 Arka Nowa Sól 20 września, 16:30 (900)
Mateusz Niedźwiedź 15, Konrad Węglarz 82, Ihor Bykanow 88
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-3 Górnik Wałbrzych 19 września, 16:00 (400)
Robert Budzałek 48, Roland Heppner 83 - Jan Rytko 27, 32, Marcin Smoczyk 85
żółtą kartką został także ukarany Łukasz Dorniak - rezerwowy zawodnik gospodarzy
MKS Oława 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 września, 17:00 (400)
Łukasz Ochmański 8, Tomasz Kosztowniak 59, Dominik Wejerowski 72 - Damian Okrojek 57
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-2 Polonia Trzebnica 19 września, 16:00 (200)
Grzegorz Borkowski 54 - Przemysław Stasiak 27, Szymon Jaskułowski 90
Pogoń Oleśnica 1-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 19 września, 16:00 (150)
Krzysztof Michalewski 51

Kolejka 9 - 26-27 września

Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 6-2 Polonia/Sparta Świdnica 26 września, 15:00 (250)
Grzegorz Rajter 17, Marek Kowalczyk 60, Adam Samiec 67, Sławomir Rosiecki 79, Damian Szczepaniak 90, Piotr Jawny 90 (k) - Mirosław Marszałek 71, Jacek Fojna 86
Polonia Trzebnica 6-0 Pogoń Oleśnica 26 września, 16:00 (500)
Przemysław Stasiak 26, 33, Szymon Jaskułowski 66, Jacek Mądrzejewski 69, 86, Wojciech Jankowski 80
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 26 września, 16:00 (300)
Tomasz Szczepek 8, Łukasz Deneka 80 - Grzegorz Borkowski 20 (k)
Górnik Wałbrzych 0-2 MKS Oława 26 września, 15:00
Łukasz Ochmański 9, Jakub Kalinowski 29
bez udziału publiczności
Arka Nowa Sól 4-2 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 26 września, 16:00 (250)
Łukasz Kałużny 24, Michał Rajkiewicz 35 (s), Łukasz Stachów 50, Gracjan Walter 54 - Robert Budzałek 61, Tomasz Pawlak 86 (k)
Promień Żary 0-1 Chrobry Głogów 26 września, 16:00 (600)
Krystian Kowalski 21
Pogoń Świebodzin 2-1 Ilanka Rzepin 26 września, 15:00 (200)
Janusz Obuchanicz 19, Konrad Plucner 90 (s) - Tobiasz Mueller 11
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 26 września, 16:00 (150)
Rafał Bobrowski 55

Kolejka 10 - 3-4 października

Polonia/Sparta Świdnica 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 października, 15:00 (350)
Tomasz Twardawa 28, Tomasz Urban 61, Jacek Fojna 76
Ilanka Rzepin 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 października, 11:00 (50)
Arkadiusz Dereżyński 63, Christian Ndubuisi Nnamani 84 - Rafał Bobrowski 39
Chrobry Głogów 5-1 Pogoń Świebodzin 3 października, 16:00 (800)
Mateusz Niedźwiedź 6, Piotr Błauciak 49, 53, Michał Bukraba 70, Konrad Węglarz 84 - Marcin Adamczewski 56
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Promień Żary 3 października, 15:00 (250)
Damian Kuśnierczak 40
od 88. minuty w bramce gości stał Rafał Darda
MKS Oława 3-0 Arka Nowa Sól 3 października, 16:00 (150)
Łukasz Ochmański 18, 29, Mateusz Milkowski 25
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-1 Górnik Wałbrzych 3 października, 12:00 (250)
Sebastian Jędrzejewski 90 - Bartosz Konarski 30
Pogoń Oleśnica 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 października, 16:00 (100)
Grzegorz Sajewicz 49, Krzysztof Bezak 63 - Krzysztof Czachor 51, Tomasz Dziekański 56
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-0 Polonia Trzebnica 3 października, 15:00 (150)
Grzegorz Rajter 30, 64, Adam Samiec 73

Kolejka 11 - 10-11 października

Polonia Trzebnica 3-0 Polonia/Sparta Świdnica 10 października, 15:00 (250)
Przemysław Stasiak 36, Daniel Gryzło 44, Adrian Teodorczyk 84
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 10 października, 15:00 (200)
Tomasz Dziekański 50 (k) - Jarosław Matkowski 66, Sławomir Rosiecki 88
Górnik Wałbrzych 5-1 Pogoń Oleśnica 10 października, 14:00 (800)
Adrian Moszyk 13, 28, 44, Grzegorz Michalak 56, Michał Starczukowski 90 - Grzegorz Sajewicz 18
Arka Nowa Sól 0-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 10 października, 16:00 (200)
Grzegorz Borkowski 27
Promień Żary 1-2 MKS Oława 10 października, 15:00 (300)
Łukasz Czyżyk 55 - Łukasz Ochmański 8, Tomasz Horwat 70
Pogoń Świebodzin 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 10 października, 14:00 (150)
Dariusz Nazar 90
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Chrobry Głogów 10 października, 15:00 (300)
Rafał Bobrowski 48
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-5 Ilanka Rzepin 10 października, 15:00 (100)
Michał Maślenik 20, 76, Arkadiusz Dereżyński 24, Ivan Udarević 66 (k), Przemysław Radkiewicz 86

Kolejka 12 - 17-18 października

Polonia/Sparta Świdnica 0-2 Ilanka Rzepin 17 października, 15:00 (250)
Christian Ndubuisi Nnamani 73, Kabir Olakunle Ojikutu 85
Chrobry Głogów 6-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 17 października, 15:00 (450)
Mateusz Niedźwiedź 35, Mariusz Wolbaum 36, Konrad Węglarz 49, 89, Paweł Woźniak 68, Patryk Kozłowski 86
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 17 października, 14:00 (150)
Bartosz Latuszek 11, Robert Budzałek 18, Damian Kuśnierczak 29
MKS Oława 1-2 Pogoń Świebodzin 17 października, 15:00 (100)
Marcin Wielgus 6 - Tomasz Cenin 81, Janusz Obuchanicz 90
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-3 Promień Żary 17 października, 12:00 (450)
Mateusz Góral 30 - Jacek Bartkowiak 9 (k), Łukasz Czyżyk 42, Rafał Darda 77
Pogoń Oleśnica 2-1 Arka Nowa Sól 17 października, 15:00 (100)
Rafał Skafarek 30, Michał Michalec 50 - Gracjan Walter 60 (k)
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Górnik Wałbrzych 17 października, 14:00 (150)
Marek Wojtarowicz 51, Dominik Janik 55, Adrian Moszyk 88
Polonia Trzebnica 3-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 października, 15:00 (200)
Marcin Mróz 3, Szymon Jaskułowski 30, Sławomir Kołodziej 56 (k)

Kolejka 13 - 24-25 października

Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-7 Polonia/Sparta Świdnica 24 października, 15:00 (400)
Krzysztof Czachor 43 (k), Łukasz Deneka 50 (k), Norbert Guła 85, Paweł Świerzawski 88 - Tomasz Urban 1, 27, 31, Krzysztof Goździejewski 33, 54, Dariusz Filipczak 71 (k), Bartosz Surnik 87
Górnik Wałbrzych 2-1 Polonia Trzebnica 24 października, 13:00 (800)
Grzegorz Michalak 32, Dominik Janik 65 - Szymon Jaskułowski 90
Arka Nowa Sól 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 24 października, 15:00 (50)
Łukasz Stachów 3 - Damian Szczepaniak 57, Marek Kowalczyk 79 (k)
Promień Żary 1-3 Pogoń Oleśnica 24 października, 14:00 (150)
Gracjan Arkuszewski 72 - Krzysztof Bezak 16, Grzegorz Sajewicz 60, Krzysztof Michalewski 88
Pogoń Świebodzin 0-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 24 października, 12:00 (50)
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2-1 MKS Oława 24 października, 15:00 (80)
Rafał Bobrowski 40, Bartosz Stuchly 58 - Mateusz Milkowski 29
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 24 października, 14:00 (100)
Rafał Gajdemski 39, 59, Andrzej Mazur 90 - Marek Gruszka 3
Ilanka Rzepin 1-1 Chrobry Głogów 24 października, 15:00 (220)
Krystian Kowalski 18 (s) - Michał Bukraba 19

Kolejka 14 - 31 października

Polonia/Sparta Świdnica 3-2 Chrobry Głogów 31 października, 11:00 (800)
Marcin Józefowicz 19, 36, Dariusz Filipczak 90 (k) - Piotr Błauciak 74 (k), Konrad Węglarz 77 (k)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3-2 Ilanka Rzepin 31 października, 11:00 (400)
Bartosz Latuszek 70, Mateusz Lencewicz 83, Robert Budzałek 90 - Konrad Plucner 47, Michał Maślenik 80
MKS Oława 5-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 31 października, 14:00 (150)
Łukasz Ochmański 19, Mateusz Milkowski 24, Krzysztof Gancarczyk 65, Waldemar Gancarczyk 75, Marcin Wielgus 83
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 31 października, 11:00 (100)
Grzegorz Borkowski 55
Pogoń Oleśnica 1-0 Pogoń Świebodzin 31 października, 11:00 (90)
Jurij Suchomłyn 37
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-2 Promień Żary 31 października, 11:00 (100)
Damian Szczepaniak 7, Jarosław Matkowski 27, Adam Mostowski 47 - Adam Samiec 90 (s), Łukasz Czyżyk 90
Polonia Trzebnica 1-2 Arka Nowa Sól 31 października, 14:00 (150)
Przemysław Stasiak 50 - Piotr Dykta 22, Łukasz Kałużny 82
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-4 Górnik Wałbrzych 31 października, 11:00 (400)
Norbert Guła 2 - Tomasz Wepa 3, Marcin Morawski 6, 56, Dominik Janik 26

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Górnik Wałbrzych 2-0 Polonia/Sparta Świdnica 7 listopada, 13:00 (2000)
Dominik Janik 25, Adrian Moszyk 90
po meczu czerwoną kartką za drugą żółtą został ukarany zawodnik gości - Piotr Galuś
Arka Nowa Sól 0-8 Orzeł Ząbkowice Śląskie 7 listopada, 13:00 (50)
Tomasz Dziekański 12, Bartłomiej Drozdowski 27, Bartłomiej Cebula 33, 63, Adrian Szymczak 40, Paweł Zieliński 68, 89, Daniel Pietrzak 83
Promień Żary 3-0 Polonia Trzebnica 7 listopada, 13:00 (200)
Jacek Bartkowiak 58, 86, Maciej Łazar 83
Pogoń Świebodzin 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 7 listopada, 13:00 (150)
Jarosław Matkowski 41
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-4 Pogoń Oleśnica 7 listopada, 14:00 (100)
Krzysztof Michalewski 32 (k), 72 (k), Krzysztof Bezak 34, Jurij Suchomłyn 76
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-3 Vitrosilicon-Intra Iłowa 7 listopada, 13:00 (100)
Filip Kiliński 19 - Marcin Jakubik 43, Adrian Mentel 48, Grzegorz Borkowski 70
Ilanka Rzepin 1-1 MKS Oława 8 listopada, 11:00 (80)
Desmond Okechukwu Okeke 88 - Tomasz Kosztowniak 47
Chrobry Głogów 1-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 7 listopada, 13:30 (450)
Konrad Węglarz 48

Kolejka 16 - 19 czerwca

Polonia/Sparta Świdnica 3-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 19 czerwca, 17:00 (150)
Sebastian Burda 30, Adrian Sobczyk 50, Kamil Śmiałowski 77
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Chrobry Głogów 3-2 MKS Oława 19 czerwca, 17:15 (2000)
Konrad Kaczmarek 25, Arkadiusz Sojka 40, Piotr Błauciak 78 (k) - Łukasz Ochmański 45, Waldemar Gancarczyk 84
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; w drugim terminie pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu awarii autobusu gości
Ilanka Rzepin 1-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 19 czerwca, 17:00
Mateusz Nowaczewski 20 - Mariusz Wysoczan 90
w pierwotnym terminie (14 listopada, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-3 Pogoń Oleśnica 19 czerwca, 17:00 (50)
Grzegorz Sajewicz 50, Paweł Kubiak 60, Krzysztof Michalewski 90
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 19 czerwca, 17:00 (50)
Bartosz Stuchly 90 - Adam Samiec 51, Dawid Pałys 53
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pogoń Świebodzin 1-3 Polonia Trzebnica 19 czerwca, 17:00 (200)
Dariusz Nazar 75 - Przemysław Stasiak 12, 35, Szymon Jaskułowski 68
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Promień Żary 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 19 czerwca, 17:00 (300)
Łukasz Świdkiewicz 57 - Szymon Paw 7, Norbert Guła 42
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Arka Nowa Sól 0-1 Górnik Wałbrzych 19 czerwca, 17:00 (500)
Piotr Przerywacz 90 (k)
w pierwotnym terminie (14-15 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 20-21 marca

Arka Nowa Sól 2-2 Polonia/Sparta Świdnica 21 kwietnia, 17:00 (150)
Łukasz Kałużny 40, Filip Kamiński 41 - Arkadiusz Felich 10, Marcin Bodnar 54
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Wałbrzych 2-2 Promień Żary 20 marca, 14:00 (900)
Dominik Janik 52, Bartosz Konarski 75 - Szymon Patyna 11, Łukasz Czyżyk 33
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Pogoń Świebodzin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Trzebnica 4-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 21 kwietnia, 17:00 (200)
Szymon Jaskułowski 22, 65, Sławomir Kołodziej 30, Jacek Mądrzejewski 56 - Adam Kuźlak 35
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 20 marca, 15:00 (100)
Pogoń Oleśnica 1-2 Ilanka Rzepin 21 kwietnia, 17:00
Michał Michalec 78 - Christian Ndubuisi Nnamani 50, Mateusz Nowaczewski 79
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-2 Chrobry Głogów 28 kwietnia, 17:00 (350)
Łukasz Szuszkiewicz 23 - Krystian Kowalski 7, 68
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Oława 2-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 21 kwietnia, 17:00 (250)
Piotr Witkowski 56 (s), Łukasz Ochmański 61
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 27-28 marca

Polonia/Sparta Świdnica 1-2 MKS Oława 27 marca, 15:00 (550)
Dariusz Filipczak 32 (k) - Waldemar Gancarczyk 20, Łukasz Ochmański 26 (k)
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 27 marca, 14:00 (200)
Łukasz Szuszkiewicz 39
Chrobry Głogów 2-1 Pogoń Oleśnica 27 marca, 15:30 (1500)
Konrad Węglarz 45, Krystian Kowalski 86 - Michał Michalec 13
Ilanka Rzepin 2-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 28 marca, 13:00 (80)
Ivan Udarević 16 (k), Konrad Plucner 82 - Marek Kowalczyk 23 (k), Przemysław Nuckowski 30
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-5 Polonia Trzebnica 27 marca, 14:00 (80)
Dariusz Zalewski 8, Szymon Jaskułowski 26, Przemysław Stasiak 32, Grzegorz Rajter 44, Sławomir Kołodziej 53 (k)
mecz został przerwany w 54. minucie na 10 minut z powodu gradobicia
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 27 marca, 15:00 (150)
Marcin Nowik 3 - Norbert Guła 48, Tomasz Dziekański 56
Pogoń Świebodzin 0-2 Górnik Wałbrzych 27 marca, 14:00 (200)
Paweł Tobiasz 56, Dominik Janik 61
Promień Żary 4-1 Arka Nowa Sól 27 marca, 14:00 (350)
Łukasz Czyżyk 19, 49, 51, Mariusz Hanclich 70 - Łukasz Kałużny 62

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Promień Żary 2-0 Polonia/Sparta Świdnica 3 kwietnia, 11:00 (450)
Dariusz Bryjak 62, Łukasz Czyżyk 82
Arka Nowa Sól 3-2 Pogoń Świebodzin 3 kwietnia, 15:00 (250)
Radosław Druciak 16, Rafał Komar 66, Łukasz Kałużny 78 - Łukasz Chmielewski 73, Dariusz Nazar 90
Górnik Wałbrzych 1-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 3 kwietnia, 15:00 (1500)
Daniel Zinke 90
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 kwietnia, 16:00 (400)
Polonia Trzebnica 1-1 Ilanka Rzepin 3 kwietnia, 11:00 (250)
Mateusz Rakowski 89 - Christian Ndubuisi Nnamani 65
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Chrobry Głogów 3 kwietnia, 14:00
bez udziału publiczności
Pogoń Oleśnica 0-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3 kwietnia, 16:00
Vitrosilicon-Intra Iłowa 1-3 MKS Oława 3 kwietnia, 15:00 (250)
Zbigniew Mastalerz 16 - Paweł Łodyga 52, 79, Waldemar Gancarczyk 76

Kolejka 20 - 26 maja

Arka Nowa Sól 2-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 maja, 17:00
Radosław Druciak 50, Łukasz Kałużny 82 - Daniel Moroz 60
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia/Sparta Świdnica 0-2 Vitrosilicon-Intra Iłowa 26 maja, 17:00 (150)
Grzegorz Borkowski 15, Marcin Jakubik 38
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Oława 2-2 Pogoń Oleśnica 26 maja, 17:00 (200)
Łukasz Ochmański 16, 28 - Grzegorz Sajewicz 19, Krzysztof Molka 90
na bocznym boisku przy ul. Sportowej / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 26 maja, 17:00
Krystian Weres 34, Marek Gruszka 65
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Chrobry Głogów 1-3 Polonia Trzebnica 26 maja, 17:00 (1000)
Piotr Błauciak 59 - Edwin Kuszyk 1, Krzysztof Suchecki 43, Przemysław Stasiak 63
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ilanka Rzepin 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 26 maja, 17:00 (190)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tęcza Krosno Odrzańskie 1-5 Górnik Wałbrzych 15 czerwca, 17:00 (100)
Filip Kiliński 18 - Dominik Janik 3, 50, Adrian Moszyk 13, 37, 65
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (26 maja, 17:00) odwołany ze względu na powódź w Krośnie Odrzańskim
Pogoń Świebodzin 2-1 Promień Żary 26 maja, 17:00
Tomasz Cenin 15, Łukasz Sobczak 53 - Krzysztof Dewo 84
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pogoń Świebodzin 1-1 Polonia/Sparta Świdnica 9 czerwca, 17:00 (100)
Łukasz Sobczak 68 - Sebastian Burda 60
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Promień Żary 4-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 8 czerwca, 17:30 (200)
Łukasz Czyżyk 13, 51, Mariusz Hanclich 61, Igor Nikitin 79 (k)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej; w drugim terminie pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Arka Nowa Sól 2-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 9 czerwca, 17:00 (200)
Łukasz Kałużny 44, 86 - Radosław Rakociński 66 (k)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik Wałbrzych 3-0 Ilanka Rzepin 9 czerwca, 17:00
Grzegorz Michalak 5, Adrian Moszyk 31, Daniel Zinke 35
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Chrobry Głogów 9 czerwca, 17:00 (250)
Karol Janik 69
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Trzebnica 2-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 9 czerwca, 17:00
Szymon Jaskułowski 36, Adrian Teodorczyk 45 - Bartosz Latuszek 90
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 MKS Oława 9 czerwca, 17:00 (150)
Damian Szczepaniak 20, Damian Celuch 50 - Krzysztof Gancarczyk 13
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Oleśnica 2-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 9 czerwca, 17:00
Michał Michalec 9, Krzysztof Bezak 49
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Polonia/Sparta Świdnica 0-1 Pogoń Oleśnica 24 kwietnia, 11:00 (200)
Krzysztof Molka 56
Vitrosilicon-Intra Iłowa 0-2 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 24 kwietnia, 16:00 (150)
Daniel Sygnatowicz 75, Dawid Pałys 85
MKS Oława 1-1 Polonia Trzebnica 24 kwietnia, 16:00 (300)
Łukasz Ochmański 53 - Krzysztof Suchecki 81
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 kwietnia, 16:00 (350)
Robert Budzałek 55
Chrobry Głogów 4-1 Górnik Wałbrzych 24 kwietnia, 16:30 (3500)
Konrad Węglarz 12, 37, Paweł Woźniak 78, Łukasz Filipiak 90 - Piotr Przerywacz 63 (k)
Ilanka Rzepin 1-1 Arka Nowa Sól 25 kwietnia, 13:00 (200)
Piotr Grabarczyk 14 - Filip Kamiński 45
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-0 Promień Żary 24 kwietnia, 14:00 (200)
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Pogoń Świebodzin 24 kwietnia, 16:00
Michał Żywucki 90

Kolejka 23 - 1-2 maja

Łucznik Strzelce Krajeńskie 1-0 Polonia/Sparta Świdnica 1 maja, 17:00 (90)
Marcin Nowik 27 (k)
Pogoń Świebodzin 4-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 maja, 11:00
Marcin Adamczewski 2, Wojciech Szczepanek 55, Łukasz Sobczak 63, Tomasz Pawlak 72 - Radosław Rakociński 90 (k)
Promień Żary 1-4 Ilanka Rzepin 1 maja, 11:00 (350)
Krzysztof Dewo 54 - Piotr Grabarczyk 14, Michał Grobelny 37, Ivan Udarević 59, Christian Ndubuisi Nnamani 65 (k)
Arka Nowa Sól 1-1 Chrobry Głogów 1 maja, 17:00 (850)
Łukasz Kałużny 88 - Piotr Błauciak 27 (k)
Górnik Wałbrzych 0-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1 maja, 13:00 (1000)
Arkadiusz Skórczyński 39
żółtą kartką został także ukarany Paweł Hojka - rezerwowy zawodnik gości
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 MKS Oława 1 maja, 17:00 (400)
Norbert Guła 5, Bartłomiej Drozdowski 48 - Piotr Adamczyk 62
Polonia Trzebnica 7-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 1 maja, 17:00 (200)
Szymon Jaskułowski 1, 45, 57, Edwin Kuszyk 20, 26, Kamil Baś 48, Adrian Teodorczyk 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-0 Pogoń Oleśnica 1 maja, 17:00 (100)
Przemysław Nuckowski 41, Marcin Buryło 90

Kolejka 24 - 8-9 maja

Polonia/Sparta Świdnica 0-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 8 maja, 17:00 (220)
Adam Samiec 58
Pogoń Oleśnica 1-1 Polonia Trzebnica 8 maja, 17:00 (400)
Krzysztof Molka 86 - Rafał Skafarek 80 (s)
Vitrosilicon-Intra Iłowa 2-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 8 maja, 17:00 (150)
Zbigniew Mastalerz 17, Mateusz Góral 41 - Damian Okrojek 9, Bartłomiej Cebula 48
MKS Oława 0-1 Górnik Wałbrzych 8 maja, 17:00
Marcin Morawski 78
bez udziału publiczności
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 2-0 Arka Nowa Sól 8 maja, 16:00
Robert Budzałek 26, 70
Chrobry Głogów 6-0 Promień Żary 8 maja, 17:30 (1500)
Łukasz Filipiak 11, 50, Mateusz Niedźwiedź 13, Mateusz Hałambiec 30, Konrad Kaczmarek 76, Konrad Węglarz 81
Ilanka Rzepin 1-3 Pogoń Świebodzin 9 maja, 15:00 (200)
Michał Grobelny 90 - Tomasz Pawlak 34, Michał Żywucki 54, Adam Sankiewicz 90
Tęcza Krosno Odrzańskie 2-2 Łucznik Strzelce Krajeńskie 8 maja, 15:00
Mateusz Kulikowiec 26, Paweł Siewierski 45 - Rafał Bobrowski 55, Przemysław Brzeski 67

Kolejka 25 - 15-16 maja

Tęcza Krosno Odrzańskie 0-1 Polonia/Sparta Świdnica 15 maja, 15:00 (70)
Sebastian Burda 13
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-3 Ilanka Rzepin 15 maja, 17:00
Kamil Sylwestrzak 8, Mateusz Nowaczewski 15, Christian Ndubuisi Nnamani 87
Pogoń Świebodzin 1-1 Chrobry Głogów 15 maja, 16:00 (250)
Wojciech Szczepanek 11 - Konrad Węglarz 38
Promień Żary 0-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 15 maja, 17:00 (300)
Arka Nowa Sól 1-0 MKS Oława 15 maja, 14:00 (100)
Gracjan Walter 35
Górnik Wałbrzych 4-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 15 maja, 17:00 (750)
Damian Misan 14, Dominik Janik 40, 46, Daniel Zinke 74 - Sebastian Jędrzejewski 38
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-3 Pogoń Oleśnica 15 maja, 17:00 (150)
Bartłomiej Cebula 76 - Jurij Suchomłyn 11, Grzegorz Sajewicz 24, Krzysztof Bezak 61
Polonia Trzebnica 1-0 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 15 maja, 17:00 (200)
Przemysław Stasiak 45

Kolejka 26 - 22-23 maja

Polonia/Sparta Świdnica 0-2 Polonia Trzebnica 22 maja, 17:00 (250)
Szymon Jaskułowski 45, Przemysław Stasiak 69
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 22 maja, 17:00 (100)
Adam Mostowski 34, Damian Celuch 41, Przemysław Nuckowski 58, Przemysław Dudzic 78
Pogoń Oleśnica 2-1 Górnik Wałbrzych 20 maja, 17:00 (50)
Krzysztof Molka 15, 75 - Damian Misan 63 (k)
Vitrosilicon-Intra Iłowa 0-1 Arka Nowa Sól 22 maja, 14:00
Łukasz Kałużny 48
MKS Oława 2-1 Promień Żary 23 maja, 17:00 (150)
Paweł Łodyga 8, Paweł Skorupa 59 - Krzysztof Dewo 69 (k)
na bocznym boisku przy ul. Sportowej
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 1-2 Pogoń Świebodzin 22 maja, 16:00 (200)
Roland Heppner 32 - Tomasz Cenin 55, Maciej Monczyn 79
Chrobry Głogów 3-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 maja, 18:00 (1300)
Mateusz Niedźwiedź 36, Konrad Węglarz 53, Michał Bukraba 83
Ilanka Rzepin 4-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 23 maja, 17:00
Arkadiusz Dereżyński 3, Mateusz Nowaczewski 12, Christian Ndubuisi Nnamani 29, Ivan Udarević 74

Kolejka 27 - 29-30 maja

Ilanka Rzepin 0-0 Polonia/Sparta Świdnica 29 maja, 17:00 (70)
Tęcza Krosno Odrzańskie 0-6 Chrobry Głogów 17 czerwca, 17:00 (200)
Mateusz Hałambiec 23, Mateusz Niedźwiedź 43, 59, Karol Janik 51, Konrad Kaczmarek 81, Konrad Węglarz 89 (k)
w pierwotnym terminie (29 maja, 13:00) odwołany ze względu na powódź w Krośnie Odrzańskim
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-0 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 29 maja, 17:00
Pogoń Świebodzin 3-1 MKS Oława 29 maja, 16:00 (250)
Marcin Adamczewski 8, Dariusz Nazar 27, Tomasz Pawlak 57 - Krzysztof Telatyński 67
Promień Żary 1-0 Vitrosilicon-Intra Iłowa 29 maja, 17:00 (400)
Maciej Łazar 55
Arka Nowa Sól 0-0 Pogoń Oleśnica 29 maja, 17:00
Górnik Wałbrzych 3-1 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 29 maja, 17:00 (2000)
Adrian Moszyk 1, Jan Rytko 56, Dominik Janik 88 - Adam Mostowski 31
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-1 Polonia Trzebnica 29 maja, 17:00
Sławomir Kołodziej 60

Kolejka 28 - 2 czerwca

Polonia/Sparta Świdnica 4-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 czerwca, 17:00 (70)
Adrian Sobczyk 75, 84, 85, Marcin Bodnar 90
Polonia Trzebnica 3-2 Górnik Wałbrzych 2 czerwca, 13:30
Krzysztof Suchecki 4, Sławomir Kołodziej 26 (k), Szymon Jaskułowski 65 - Adrian Moszyk 43, Rafał Majka 90
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-3 Arka Nowa Sól 2 czerwca, 17:00
Adam Samiec 78 - Łukasz Kałużny 4, 41, Radosław Druciak 88
Pogoń Oleśnica 1-2 Promień Żary 2 czerwca, 17:30
Krzysztof Michalewski 83 (k) - Krzysztof Dewo 49, 75
Vitrosilicon-Intra Iłowa 0-2 Pogoń Świebodzin 2 czerwca, 17:00
Tomasz Pawlak 45, Adam Sankiewicz 76 (k)
MKS Oława 5-0 Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 czerwca, 17:00 (150)
Łukasz Ochmański 12 (k), 89 (k), Paweł Łodyga 27, Krzysztof Gancarczyk 52, Jakub Kalinowski 68
na bocznym boisku przy ul. Sportowej
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 2 czerwca, 17:00
Filip Kiliński 90
Chrobry Głogów 3-2 Ilanka Rzepin 2 czerwca, 18:00 (600)
Paweł Woźniak 54, Arkadiusz Sojka 56, Mateusz Hałambiec 88 - Michał Grobelny 74, Ivan Udarević 84

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Chrobry Głogów 1-0 Polonia/Sparta Świdnica 5 czerwca, 17:00 (900)
Mateusz Herbuś 71
Ilanka Rzepin 1-1 Celuloza Kostrzyn nad Odrą 5 czerwca, 17:00 (250)
Ivan Udarević 70 - Krzysztof Bednarek 45
Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 MKS Oława 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz z powodu śmierci ojca braci Gancarczyków
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0-1 Vitrosilicon-Intra Iłowa 5 czerwca, 17:00
Jarosław Kasperczak 90
Pogoń Świebodzin 3-0 Pogoń Oleśnica 5 czerwca, 17:00
Michał Żywucki 61, Łukasz Sobczak 63, 65
Promień Żary 1-3 Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5 czerwca, 17:00 (300)
Łukasz Świdkiewicz 7 - Dawid Pałys 36, Damian Celuch 60, Damian Szczepaniak 64
Arka Nowa Sól 1-1 Polonia Trzebnica 5 czerwca, 17:00 (250)
Łukasz Kałużny 83 - Adrian Teodorczyk 85
Górnik Wałbrzych 5-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 czerwca, 17:00 (1200)
Dominik Janik 18, Adrian Moszyk 25, Marcin Morawski 46, 49, Damian Misan 81

Kolejka 30 - 12 czerwca

Polonia/Sparta Świdnica 0-0 Górnik Wałbrzych 12 czerwca, 17:00 (1100)
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-2 Arka Nowa Sól 12 czerwca, 17:00
Norbert Guła 88 - Filip Kamiński 50, Artur Dewo 76
Polonia Trzebnica 2-2 Promień Żary 12 czerwca, 17:00 (100)
Marcin Mróz 19 (k), Przemysław Stasiak 90 - Daniel Wojciechowski 26, Łukasz Czyżyk 41
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5-3 Pogoń Świebodzin 12 czerwca, 17:00
Dawid Pałys 5, Damian Celuch 12, Adam Mostowski 34, Damian Szczepaniak 67, Marcin Buryło 85 - Adam Sankiewicz 22 (k), Tomasz Pawlak 29, Dariusz Nazar 87
Pogoń Oleśnica 1-1 Łucznik Strzelce Krajeńskie 12 czerwca, 17:00
Paweł Bezak 57 - Daniel Moroz 52
Vitrosilicon-Intra Iłowa 3-0 Tęcza Krosno Odrzańskie 12 czerwca, 17:00
Grzegorz Borkowski 1, Marek Jabłoński 25, Marcin Świrlik 56
MKS Oława 2-2 Ilanka Rzepin 12 czerwca, 17:00 (100)
Paweł Łodyga 13, Łukasz Ochmański 32 - Artur Anioł 81, Christian Ndubuisi Nnamani 84
Celuloza Kostrzyn nad Odrą 0-3 Chrobry Głogów 12 czerwca, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie zapewnili boiska do gry

II liga 2009/2010 (zachodnia)

III liga 2009/2010 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2009/2010 (opolsko-śląska)
III liga 2009/2010 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2009/2010 (dolnośląska)
IV liga 2009/2010 (lubuska)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas