[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Nowy Tomyśl 30 65 20 5 5 70-29 10 4 1 43-12 10 1 4 27-17
2.  Victoria Koronowo 30 62 19 5 6 90-38 12 1 2 49-17 7 4 4 41-21
3.  Górnik Konin 30 61 18 7 5 51-30 10 3 2 28-14 8 4 3 23-16
4.  Unia Swarzędz 30 54 15 9 6 58-29 10 4 1 36-12 5 5 5 22-17 2 3 1 0 1 3-1
5.  Calisia Kalisz 30 54 17 3 10 48-35 10 3 2 26-10 7 0 8 22-25 2 3 1 0 1 1-3
6.  Lech Rypin 30 53 15 8 7 51-26 8 5 2 29-10 7 3 5 22-16
7.  Wda Świecie 30 52 16 4 10 51-32 9 1 5 26-13 7 3 5 25-19
8.  Włocłavia Włocławek 30 42 12 6 12 40-43 5 5 5 24-17 7 1 7 16-26
9.  Lubuszanin Trzcianka 30 38 10 8 12 38-34 5 4 6 17-15 5 4 6 21-19
10.  Notecianka Pakość 30 37 10 7 13 38-47 5 5 5 17-17 5 2 8 21-30
11.  Polonia 1912 Leszno 30 30 9 3 18 34-55 7 0 8 26-26 2 3 10 8-29
12.  Mieszko Gniezno 30 29 7 8 15 26-51 5 6 4 18-17 2 2 11 8-34
13.  Sparta Oborniki 30 28 7 7 16 43-55 5 2 8 30-25 2 5 8 13-30
14.  Legia Chełmża 30 24 5 9 16 35-67 2 5 8 19-26 3 4 8 16-41
15.  Zdrój Ciechocinek 30 23 6 5 19 27-77 3 1 11 13-45 3 4 8 14-32
16.  Goplania Inowrocław 30 16 2 10 18 24-76 1 3 11 8-39 1 7 7 16-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Nowy Tomyśl    3-1 2-0 1-1 2-0 2-1 2-2 7-0 0-1 8-2 1-1 3-0 2-1 4-0 4-0 2-2 
 2 Victoria Koronowo3-0*     2-2 5-0 1-2 3-0 4-2 4-1 4-1 3-2 3-0 0-1 5-2 7-1 3-2 2-1 
 3 Górnik Konin2-0 0-3     1-1 2-1 2-0 1-0 3-0 2-2 4-0 2-1 3-1 2-1 2-1 2-3 0-0 
 4 Unia Swarzędz3-1 1-1 0-0     3-0 2-1 4-2 4-1 2-1 1-2 1-0 6-0 1-1 1-1 3-1 4-0 
 5 Calisia Kalisz1-1 1-0 0-1 1-0     3-1 2-1 1-2 2-1 1-0 4-0 3-0 3-0 1-1 1-0 2-2 
 6 Lech Rypin0-2 2-2 0-1 1-0 3-0     1-0 4-0 1-1 2-0 4-0 2-0 1-1 1-1 5-0 2-2 
 7 Wda Świecie1-2 2-0 1-0 0-2 4-0 1-1     0-1 2-1 1-0 2-3 1-0 1-0 3-0 2-3 5-0 
 8 Włocłavia Włocławek0-3 1-2 2-2 0-1 1-0 0-1 1-1     1-1 1-0 4-0 5-1 3-3 1-2 0-0 4-0 
 9 Lubuszanin Trzcianka1-2 2-2 1-1 1-0 0-1 1-1 1-3 1-0     0-1 2-0 0-0 1-2 4-0 1-0 1-2 
 10 Notecianka Pakość1-2 1-1 1-5 3-2 0-1 0-0 0-1 1-0 1-0     2-3 3-1 0-0 3-0* 1-1 0-0 
 11 Polonia 1912 Leszno0-3 3-2 0-1 1-3 2-3 0-5 1-2 1-2 1-0 1-2     1-0 5-0 3-2 4-1 3-0* 
 12 Mieszko Gniezno1-0 2-4 4-0 1-1 2-1 0-2 0-3 0-0 0-1 2-1 0-0     0-0 1-1 0-0 5-3 
 13 Sparta Oborniki2-3 2-3 1-3 1-1 3-1 0-1 1-4 0-1 0-3 1-1 1-0 2-3     8-0 4-0 4-1 
 14 Legia Chełmża0-1 1-4 1-2 0-1 1-3 1-3 1-1 0-2 1-1 4-4 0-0 2-0 4-0     1-2 2-2 
 15 Zdrój Ciechocinek2-4 0-7 1-2 0-8 0-4 0-1 0-1 0-4 1-5 0-4 2-0 3-1 1-0 2-3     1-1 
 16 Goplania Inowrocław0-3* 0-9 0-3* 1-1 1-5 1-4 0-2 0-2 1-2 1-2 1-0 0-0 1-2 0-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Notecianka Pakość 1-1 Zdrój Ciechocinek 8 sierpnia, 17:00
Kamil Kala 73 - Marcus Vinicius 47
Wda Świecie 3-0 Legia Chełmża 8 sierpnia, 17:00 (700)
Mariusz Barlik 63, Łukasz Wenerski 74, Arkadiusz Woźniak 80
Victoria Koronowo 3-0 Lech Rypin 8 sierpnia, 16:00 (250)
Robert Sawicki 14, Jakub Kujawka 63, 69
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Sparta Oborniki 8 sierpnia, 12:00
Robert Solarek 11 - Mateusz Zarębski 64, 78
Górnik Konin 2-1 Calisia Kalisz 8 sierpnia, 17:00
Piotr Głowala 5, Ariel Szczesiak 44 - Grzegorz Dziubek 46
Unia Swarzędz 6-0 Mieszko Gniezno 8 sierpnia, 17:00
Szymon Moszczyński 7, Maciej Sowiński 12, 21, Marcin Hercog 16 (k), Mariusz Pietrzak 25, Mateusz Sobkowiak 36
Włocłavia Włocławek 4-0 Goplania Inowrocław 9 sierpnia, 20:00
Łukasz Drwięga 18, 60, Billy Abbott 24, Dawid Kwiatkowski 59
Polonia 1912 Leszno 0-3 Polonia Nowy Tomyśl 8 sierpnia, 15:00
Marcin Knop 5, Dmytro Koszakow 10, 85

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zdrój Ciechocinek 2-4 Polonia Nowy Tomyśl 15 sierpnia, 17:00 (300)
Marcin Majchrzak 11, Marcus Vinicius 48 - Dmytro Koszakow 37, 43, 85, Taras Maksymiw 63
Goplania Inowrocław 1-0 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia, 17:00
Kornel Semenowicz 65 (k)
Sparta Oborniki 1-3 Górnik Konin 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Maciejewski 3 - Łukasz Bilski 21, Albert Jędrowski 24, Arkadiusz Bajerski 40
Lech Rypin 1-1 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 17:00
Jewhen Nikitin 51 - Krzysztof Zublewicz 50
Notecianka Pakość 0-1 Wda Świecie 15 sierpnia, 17:00 (500)
Mariusz Barlik 60
Włocłavia Włocławek 5-1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia, 17:00
Marcel Haberski 6, Łukasz Drwięga 25, Radosław Budnicki 35, Billy Abbott 50, Dawid Kwiatkowski 69 - Marcin Michałowski 87
Unia Swarzędz 3-0 Calisia Kalisz 15 sierpnia, 17:00 (200)
Mariusz Pietrzak 5, Marcin Hercog 78, Mateusz Sobkowiak 90
Victoria Koronowo 7-1 Legia Chełmża 13 sierpnia, 18:00
Marcin Skonieczka 8, 23, Paweł Kanik 19, 85, Adrian Raszka 31, Bartosz Stoppel 46, Jakub Kujawka 62 - Maciej Wojtaś 77

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Wda Świecie 2-3 Zdrój Ciechocinek 22 sierpnia, 17:00 (500)
Leszek Szczygielski 77, Bartosz Czerwiński 82 - Marcus Vinicius 46, 66, Michał Witkowski 85
Victoria Koronowo 3-2 Notecianka Pakość 22 sierpnia, 16:00
Paweł Kanik 21, Bartosz Migawa 74, Robert Kawałek 80 - Roger Babiarz 32, 45
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Legia Chełmża 22 sierpnia, 12:16
Krzysztof Zublewicz 4, 29, 37, Hubert Krystek 61
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 16-minutowym opóźnieniem
Górnik Konin 2-0 Lech Rypin 22 sierpnia, 17:00 (300)
Damian Augustyniak 9 (k), Bartosz Modelski 49
Unia Swarzędz 1-1 Sparta Oborniki 22 sierpnia, 17:00
Paweł Lebioda 79 - Marcin Florek 17 (k)
Włocłavia Włocławek 1-0 Calisia Kalisz 22 sierpnia, 17:00
Dawid Kwiatkowski 45
Polonia 1912 Leszno 1-0 Mieszko Gniezno 22 sierpnia, 17:00
Łukasz Glapiak 23
Polonia Nowy Tomyśl 2-2 Goplania Inowrocław 25 sierpnia, 17:00
Dmytro Koszakow 63, 90 (k) - Mateusz Kowalski 3, Łukasz Paczkowski 39

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Zdrój Ciechocinek 1-1 Goplania Inowrocław 21 listopada, 12:00 (100)
Michał Witkowski 30 - Jakub Redmann 84
w pierwotnym terminie (29 sierpnia) przełożony na wniosek gospodarzy; w drugim terminie (16 września, 16:30) odwołany z powodu braku zgody burmistrza Ciechocinka na rozegranie meczu
Calisia Kalisz 4-0 Polonia 1912 Leszno 29 sierpnia, 17:00 (600)
Łukasz Wiącek 8, 45 (k), Damian Czech 69, Maciej Stawiński 88
Sparta Oborniki 0-1 Włocłavia Włocławek 29 sierpnia, 17:00
Bartosz Śmigiel 37
Lech Rypin 1-0 Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:00
Dariusz Cudny 90 (s)
Legia Chełmża 1-2 Górnik Konin 29 sierpnia, 16:00 (300)
Marcin Kotarski 39 - Piotr Głowala 45, Damian Augustyniak 88
Notecianka Pakość 1-0 Lubuszanin Trzcianka 29 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Nowicki 83
Wda Świecie 2-0 Victoria Koronowo 29 sierpnia, 17:00 (650)
Bartosz Czerwiński 12, Arkadiusz Woźniak 39
Polonia Nowy Tomyśl 3-0 Mieszko Gniezno 29 sierpnia, 16:00
Seweryn Fijołek 13, Robert Hirsch 38, Dmytro Koszakow 67

Kolejka 5 - 5-6 września

Victoria Koronowo 3-2 Zdrój Ciechocinek 5 września, 16:00 (100)
Szymon Raczyński 34, Robert Kawałek 52, Adam Kardasz 67 - Marcus Vinicius 49 (k), 85 (k)
Lubuszanin Trzcianka 1-3 Wda Świecie 5 września, 12:00 (150)
Wojciech Oczkowski 62 - Łukasz Subkowski 39, Leszek Szczygielski 52, Arkadiusz Woźniak 87
Górnik Konin 4-0 Notecianka Pakość 5 września, 17:00 (250)
Arkadiusz Bajerski 33, Damian Augustyniak 52, Piotr Głowala 74, Ariel Szczesiak 76
Unia Swarzędz 1-1 Legia Chełmża 5 września, 17:00
Mateusz Sobkowiak 22 - Patryk Urbański 78
Włocłavia Włocławek 0-1 Lech Rypin 5 września, 11:00 (350)
Piotr Buchalski 42
Polonia 1912 Leszno 5-0 Sparta Oborniki 5 września, 17:00
Łukasz Glapiak 8, Jakub Pujanek 20, 50, Maciej Tomkowiak 53, Wojciech Bzdęga 66
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 Calisia Kalisz 6 września, 16:00
Łukasz Góral 48, Marcin Knop 67
Goplania Inowrocław 0-0 Mieszko Gniezno 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12 września

Zdrój Ciechocinek 3-1 Mieszko Gniezno 12 września, 17:00 (150)
Michał Witkowski 7, Marcus Vinicius 27, 57 - Michał Góralski 71
Calisia Kalisz 2-2 Goplania Inowrocław 12 września, 17:00 (200)
Błażej Ciesielski 20, Rafał Kuras 50 - Mikołaj Goczkowski 67, Mikołaj Niewiadomski 78
Sparta Oborniki 2-3 Polonia Nowy Tomyśl 12 września, 17:00
Damian Głowacki 28, Marcin Florek 53 - Bartosz Knop 2, Tomasz Puncewicz 13, Seweryn Fijołek 90
Legia Chełmża 0-2 Włocłavia Włocławek 12 września, 11:00
Dawid Kwiatkowski 40, Billy Abbott 78
Notecianka Pakość 3-2 Unia Swarzędz 12 września, 17:00
Arkadiusz Nowicki 49, 63, Dariusz Słupski 72 - Marcin Hercog 25, Łukasz Cieślak 56
Wda Świecie 1-0 Górnik Konin 12 września, 16:00
Leszek Szczygielski 68 (k)
Victoria Koronowo 4-1 Lubuszanin Trzcianka 12 września, 13:00
Paweł Kanik 18, 33, Adam Kardasz 26, 65 - Krzysztof Zublewicz 32
Polonia 1912 Leszno 0-5 Lech Rypin 12 września, 16:00
Paweł Kukowski 1, 37, Paweł Lewandowski 49, Dariusz Koprowski 70 (k), Jewhen Nikitin 73

Kolejka 7 - 19 września

Lubuszanin Trzcianka 1-0 Zdrój Ciechocinek 19 września, 16:00
Przemysław Truszkowski 51 (k)
Górnik Konin 0-3 Victoria Koronowo 19 września, 16:00 (250)
Jakub Kujawka 23, 90, Paweł Kanik 46
Unia Swarzędz 4-2 Wda Świecie 19 września, 16:00
Mateusz Sobkowiak 46, Łukasz Lebioda 53, Marcin Hercog 55, Szymon Moszczyński 89 - Arkadiusz Woźniak 3, Bartosz Czerwiński 66
Włocłavia Włocławek 1-0 Notecianka Pakość 18 września, 19:00 (500)
Dawid Kwiatkowski 78
Polonia 1912 Leszno 3-2 Legia Chełmża 19 września, 16:30
Maciej Tomkowiak 31 (k), 88 (k), Łukasz Pujanek 49 - Dariusz Preis 20, 74
Polonia Nowy Tomyśl 2-1 Lech Rypin 19 września, 16:00
Dmytro Koszakow 55 (k), 80 - Paweł Kukowski 21
Goplania Inowrocław 1-2 Sparta Oborniki 19 września, 16:30
Kornel Semenowicz 13 - Jakub Paździerski 25, Łukasz Maciejewski 59
Mieszko Gniezno 2-1 Calisia Kalisz 19 września, 16:00
Arkadiusz Mokrzycki 55, Przemysław Urbaniak 66 (k) - Błażej Ciesielski 4

Kolejka 8 - 26 września

Zdrój Ciechocinek 0-4 Calisia Kalisz 26 września, 16:00 (200)
Błażej Ciesielski 1, Igor Janicki 4, Maciej Stawiński 71, 82
Sparta Oborniki 2-3 Mieszko Gniezno 26 września, 16:00
Jakub Paździerski 57, Marcin Florek 69 - Michał Góralski 5, Łukasz Mokrzycki 41, Marcin Michałowski 90
Lech Rypin 2-2 Goplania Inowrocław 26 września, 16:00
Paweł Kukowski 32 (k), 42 - Kornel Semenowicz 52, Mikołaj Goczkowski 89
Legia Chełmża 0-1 Polonia Nowy Tomyśl 26 września, 16:00
Marcin Knop 67
Notecianka Pakość 2-3 Polonia 1912 Leszno 26 września, 16:00
Michał Nadolski 45 (k), Arkadiusz Nowicki 48 - Fabian Lipiec 27, Adrian Jakubowski 70, Maciej Szymański 79
Wda Świecie 0-1 Włocłavia Włocławek 26 września, 16:00 (700)
Dawid Kwiatkowski 29
Victoria Koronowo 5-0 Unia Swarzędz 26 września, 16:00
Adam Kardasz 9, Jakub Kujawka 16, Paweł Kanik 25, 29, Marcin Skonieczka 60
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Górnik Konin 26 września, 14:00
Jarosław Feciuch 88 - Arkadiusz Bajerski 28

Kolejka 9 - 3 października

Górnik Konin 2-3 Zdrój Ciechocinek 3 października, 15:00 (150)
Arkadiusz Bajerski 10, Filip Raczkowski 31 - Marcus Vinicius 36, 82 (k), Kamil Pancer 77
Unia Swarzędz 2-1 Lubuszanin Trzcianka 3 października, 16:00
Tomasz Lewandowski I 45, 66 (k) - Robert Solarek 30
Włocłavia Włocławek 1-2 Victoria Koronowo 3 października, 15:00
Billy Abbott 87 - Paweł Kanik 54, Szymon Raczyński 90
Polonia 1912 Leszno 1-2 Wda Świecie 3 października, 16:00
Wojciech Bzdęga 25 - Jakub Malczuk 35, Krzysztof Łożyński 77
Polonia Nowy Tomyśl 8-2 Notecianka Pakość 3 października, 16:00
Dmytro Koszakow 2, 85, Łukasz Góral 12, Marcin Knop 40, 63, 68, 82, Bartosz Knop 43 - Mikołaj Bednarek 70, Michał Szot 75
Goplania Inowrocław 0-3 Legia Chełmża 3 października, 16:00
Maciej Wojtaś 29, 68, Maciej Melerski 87
Mieszko Gniezno 0-2 Lech Rypin 3 października, 16:00
Piotr Buchalski 64, Dariusz Koprowski 65 (k)
Calisia Kalisz 3-0 Sparta Oborniki 3 października, 16:15 (200)
Andrzej Dziuba 42, Łukasz Wiącek 51, Maciej Stawiński 90 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości

Kolejka 10 - 10 października

Zdrój Ciechocinek 1-0 Sparta Oborniki 10 października, 11:00 (150)
Krzysztof Maciaszek 70
Lech Rypin 3-0 Calisia Kalisz 10 października, 15:00
Mariusz Cichowlas 48, Paweł Kukowski 53, Jewhen Nikitin 60
Legia Chełmża 2-0 Mieszko Gniezno 10 października, 14:00
Kamil Wojciechowski 61, Dariusz Preis 88
Notecianka Pakość 0-0 Goplania Inowrocław 10 października, 15:00 (1000)
Wda Świecie 1-2 Polonia Nowy Tomyśl 10 października, 16:00
Bartosz Czerwiński 53 - Tomasz Puncewicz 21, Dmytro Koszakow 72
Victoria Koronowo 3-0 Polonia 1912 Leszno 10 października, 14:00
Marcin Skonieczka 52, Paweł Kanik 67, Adam Kardasz 73
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Włocłavia Włocławek 10 października, 15:00
Wojciech Oczkowski 40
Górnik Konin 1-1 Unia Swarzędz 10 października, 15:00 (200)
Arkadiusz Bajerski 14 - Marcin Hercog 69 (k)

Kolejka 11 - 17 października

Unia Swarzędz 3-1 Zdrój Ciechocinek 17 października, 15:00 (200)
Łukasz Lebioda 38, 51, Mateusz Rampold 41 - Marcin Majchrzak 22
Włocłavia Włocławek 2-2 Górnik Konin 17 października, 15:00
Radosław Budnicki 57, Dawid Kwiatkowski 81 - Arkadiusz Bajerski 27, Łukasz Bilski 90
Polonia 1912 Leszno 1-0 Lubuszanin Trzcianka 17 października, 15:30
Łukasz Pujanek 48
Polonia Nowy Tomyśl 3-1 Victoria Koronowo 17 października, 15:00
Dmytro Koszakow 17, 22, 50 (k) - Adam Kardasz 55
Goplania Inowrocław 0-2 Wda Świecie 17 października, 15:30
Mariusz Barlik 60, Wojciech Ernest 84
Mieszko Gniezno 2-1 Notecianka Pakość 17 października, 15:00
Oskar Kamiński 18, Marcin Michałowski 75 - Dariusz Słupski 50
Calisia Kalisz 1-1 Legia Chełmża 17 października, 15:00 (150)
Błażej Ciesielski 45 - Mateusz Dobek 50
Sparta Oborniki 0-1 Lech Rypin 17 października, 15:00
Paweł Kukowski 60

Kolejka 12 - 24 października

Zdrój Ciechocinek 0-1 Lech Rypin 24 października, 11:00 (200)
Marcin Baranowski 71
Legia Chełmża 4-0 Sparta Oborniki 24 października, 14:00
Dariusz Preis 8 (k), 55, Maciej Melerski 9, Maciej Wojtaś 83
Notecianka Pakość 0-1 Calisia Kalisz 24 października, 14:30
Damian Czech 12
Wda Świecie 1-0 Mieszko Gniezno 24 października, 15:00
Mariusz Barlik 87
Victoria Koronowo 2-1 Goplania Inowrocław 24 października, 14:00
Robert Kawałek 26, Jakub Kujawka 80 - Mikołaj Goczkowski 41
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Polonia Nowy Tomyśl 24 października, 15:00
Arkadiusz Żyliński 68 - Tomasz Puncewicz 40, 65
Górnik Konin 2-1 Polonia 1912 Leszno 24 października, 14:30 (100)
Artur Bednarczyk 57, Damian Augustyniak 90 - Łukasz Glapiak 78
Unia Swarzędz 4-1 Włocłavia Włocławek 24 października, 15:00
Marcin Hercog 40, 76 (k), Marek Gołembowski 46, Mateusz Sobkowiak 66 - Dawid Kwiatkowski 24

Kolejka 13 - 31 października

Włocłavia Włocławek 0-0 Zdrój Ciechocinek 31 października, 14:00 (300)
Polonia 1912 Leszno 1-3 Unia Swarzędz 31 października, 14:00
Maciej Szymański 70 - Łukasz Lebioda 25, Marcin Hercog 30, Dariusz Cudny 45
Polonia Nowy Tomyśl 2-0 Górnik Konin 31 października, 14:00 (150)
Dmytro Koszakow 27, 45
Mieszko Gniezno 2-4 Victoria Koronowo 31 października, 14:00
Arkadiusz Mokrzycki 13, Michał Góralski 52 (k) - Jakub Kujawka 9, Marcin Skonieczka 29, Robert Kawałek 55, Adam Kardasz 75
Calisia Kalisz 2-1 Wda Świecie 31 października, 14:00
Grzegorz Dziubek 56, 89 - Arkadiusz Woźniak 29 (k)
Sparta Oborniki 1-1 Notecianka Pakość 31 października, 14:00
Maciej Szymanek 40 - Mateusz Włoch 38
Lech Rypin 1-1 Legia Chełmża 31 października, 14:00
Jewhen Nikitin 59 - Maciej Wojtaś 77
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Goplania Inowrocław 31 października, 11:45
Krzysztof Zublewicz 53 - Kornel Semenowicz 42 (k), Jakub Redmann 67

Kolejka 14 - 7 listopada

Zdrój Ciechocinek 2-3 Legia Chełmża 7 listopada, 11:00
Krzysztof Maciaszek 8, Tomasz Gzyl 86 - Radosław Gęsicki 2 (s), Maciej Wojtaś 60, Mateusz Dobek 70
Notecianka Pakość 0-0 Lech Rypin 7 listopada, 13:00
Wda Świecie 1-0 Sparta Oborniki 7 listopada, 14:00 (350)
Mariusz Barlik 67
Victoria Koronowo 1-2 Calisia Kalisz 7 listopada, 13:00
Marcin Skonieczka 66 - Maciej Stawiński 34, 46
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Mieszko Gniezno 7 listopada, 14:00
Górnik Konin 0-0 Goplania Inowrocław 7 listopada, 11:00
Unia Swarzędz 3-1 Polonia Nowy Tomyśl 7 listopada, 14:00
Marcin Hercog 4, Paweł Lisiecki 70, Łukasz Lebioda 72 - Tomasz Puncewicz 3
Włocłavia Włocławek 4-0 Polonia 1912 Leszno 7 listopada, 14:00
Bartosz Śmigiel 22, Billy Abbott 33, Dawid Kwiatkowski 69, Bartłomiej Dębicki 79

Kolejka 15 - 11 listopada

Polonia 1912 Leszno 4-1 Zdrój Ciechocinek 11 listopada, 13:30
Łukasz Pujanek 39, Wojciech Bzdęga 47, Maciej Tomkowiak 80, Bogumił Ceglarek 83 - Michał Krzyżanowski 65
Polonia Nowy Tomyśl 7-0 Włocłavia Włocławek 11 listopada, 13:00
Dmytro Koszakow 24, 37, 54, 60, Szymon Juszczak 28, 36, Krzysztof Kmieć 59 (s)
Goplania Inowrocław 1-1 Unia Swarzędz 11 listopada, 13:00
Dawid Jastrzębski 68 - Marcin Hercog 85 (k)
Mieszko Gniezno 4-0 Górnik Konin 11 listopada, 13:00
Mariusz Piotrowski 44, 77, Michał Góralski 50, Filip Marciniak 90
Sparta Oborniki 2-3 Victoria Koronowo 11 listopada, 13:00
Marcin Florek 7, 29 - Paweł Kanik 46, Jakub Kujawka 53, Robert Kawałek 81
Lech Rypin 1-0 Wda Świecie 11 listopada, 13:00
Piotr Buchalski 41
Legia Chełmża 4-4 Notecianka Pakość 11 listopada, 13:00
Dariusz Preis 28, 42 (k), Mateusz Dobek 80, 90 - Arkadiusz Nowicki 5, 39, 75, Bartłomiej Delekta 55
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Calisia Kalisz 11 listopada, 13:00
Maciej Stawiński 68

Kolejka 16 - 14 listopada

Zdrój Ciechocinek 0-4 Notecianka Pakość 14 listopada, 11:00 (100)
Kamil Kala 37, 68, Michał Nadolski 58, Błażej Babiarz 90
Legia Chełmża 1-1 Wda Świecie 14 listopada, 13:00
Kamil Wojciechowski 60 - Mariusz Barlik 5
Lech Rypin 2-2 Victoria Koronowo 14 listopada, 13:00 (300)
Paweł Kukowski 55, 62 - Paweł Kanik 43, Jakub Kujawka 82
Sparta Oborniki 0-3 Lubuszanin Trzcianka 14 listopada, 13:00
Marek Wieczorkowski 27, Arkadiusz Żyliński 52, 75
Calisia Kalisz 0-1 Górnik Konin 14 listopada, 13:00
Mateusz Majewski 86
Mieszko Gniezno 1-1 Unia Swarzędz 14 listopada, 13:00
Tomasz Lewandowski II 16 - Łukasz Lebioda 80 (k)
Goplania Inowrocław 0-2 Włocłavia Włocławek 31 marca, 17:00 (300)
Dariusz Kostuniak 45, Billy Abbott 89
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany z powodu epidemii w zespole gości; w drugim terminie (6 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Nowy Tomyśl 1-1 Polonia 1912 Leszno 14 listopada, 13:00
Dmytro Koszakow 7 - Bogumił Ceglarek 23

Kolejka 17 - 13-14 marca

Mieszko Gniezno 0-0 Włocłavia Włocławek 24 marca, 16:00 (100)
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Calisia Kalisz 1-0 Unia Swarzędz 24 marca, 16:00 (150)
Maciej Stawiński 70
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legia Chełmża 1-4 Victoria Koronowo 24 marca, 16:00
Dariusz Preis 60 (k) - Jakub Kujawka 36, 40, Adrian Raszka 53, 67
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Nowy Tomyśl 4-0 Zdrój Ciechocinek 13 marca, 14:00 (130)
Tomasz Puncewicz 34, Łukasz Góral 42 (k), Bartosz Śpiączka 76, Bartosz Knop 90
Polonia 1912 Leszno 3-0 Goplania Inowrocław 13 marca, 15:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Goplanii
Górnik Konin 2-1 Sparta Oborniki 13 marca, 14:00 (250)
Arkadiusz Bajerski 28, 69 - Dawid Golon 80
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Lech Rypin 24 marca, 16:00
Michał Wawszczak 86 - Paweł Kukowski 60
w pierwotnym terminie (13 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wda Świecie 1-0 Notecianka Pakość 28 kwietnia, 17:00 (300)
Leszek Szczygielski 21
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (24 marca, 16:00) przełożony / w trzecim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 18 - 20-21 marca

Zdrój Ciechocinek 0-1 Wda Świecie 7 kwietnia, 17:00
Leszek Szczygielski 50
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Notecianka Pakość 1-1 Victoria Koronowo 20 marca, 14:00 (150)
Grzegorz Woźniak 86 - Adrian Raszka 69
Legia Chełmża 1-1 Lubuszanin Trzcianka 20 marca, 14:30
Jakub Jaworek 86 (s) - Michał Wawszczak 51
Lech Rypin 0-1 Górnik Konin 20 marca, 14:00 (200)
Mateusz Witkowski 10 (k)
Sparta Oborniki 1-1 Unia Swarzędz 20 marca, 15:00
Michał Siemiński 63 - Marek Gołembowski 14
Calisia Kalisz 1-2 Włocłavia Włocławek 7 kwietnia, 17:00 (200)
Błażej Ciesielski 45 - Dariusz Kostuniak 67, Marcin Piotrowski 81
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mieszko Gniezno 0-0 Polonia 1912 Leszno 21 marca, 12:00
Goplania Inowrocław 0-3 Polonia Nowy Tomyśl 20 marca, 15:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie przystąpili do gry

Kolejka 19 - 27-28 marca

Mieszko Gniezno 1-0 Polonia Nowy Tomyśl 28 marca, 12:00 (120)
Taras Maksymiw 13 (s)
Goplania Inowrocław 1-1 Zdrój Ciechocinek 27 marca, 15:30
Dawid Jastrzębski 65 - Michał Krzyżanowski 41
Polonia 1912 Leszno 2-3 Calisia Kalisz 27 marca, 16:00
Łukasz Pujanek 20, Mateusz Stępień 88 - Damian Czech 13, 50, Błażej Ciesielski 40
Włocłavia Włocławek 3-3 Sparta Oborniki 27 marca, 14:00 (250)
Billy Abbott 4, 36, Bartosz Gralewski 10 - Jacek Kopaniarz 38, Marcin Radziwołek 62, Maciej Szymanek 69
Unia Swarzędz 2-1 Lech Rypin 27 marca, 15:00
Marek Gołembowski 46, David Paku-Tshela 48 - Mariusz Cichowlas 78
Górnik Konin 2-1 Legia Chełmża 27 marca, 15:00
Paweł Błaszczak 26, Arkadiusz Bajerski 66 - Łukasz Smolarz 36
Lubuszanin Trzcianka 0-1 Notecianka Pakość 27 marca, 14:00
Dariusz Słupski 85
Victoria Koronowo 4-2 Wda Świecie 27 marca, 14:00 (150)
Jakub Kujawka 1, 64, Mateusz Michaliszyn 39, Robert Sawicki 73 - Leszek Szczygielski 71 (k), 77

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Zdrój Ciechocinek 0-7 Victoria Koronowo 3 kwietnia, 16:00 (200)
Adam Kardasz 20, 37, 80 (k), Paweł Kanik 33, 60, 90 (k), Szymon Raczyński 77
Wda Świecie 2-1 Lubuszanin Trzcianka 3 kwietnia, 15:00
Dariusz Wolski 45, Paweł Olszewski 90 - Michał Wawszczak 54
Notecianka Pakość 1-5 Górnik Konin 3 kwietnia, 16:00 (250)
Michał Szot 29 - Mateusz Witkowski 7, Paweł Błaszczak 26, 61, 64, Arkadiusz Bajerski 78
Legia Chełmża 0-1 Unia Swarzędz 3 kwietnia, 15:00
Paweł Piotrowski 26 (s)
Lech Rypin 4-0 Włocłavia Włocławek 3 kwietnia, 16:00 (300)
Paweł Piceluk 40, Szymon Moszczyński 43, Paweł Kukowski 48, 88
Sparta Oborniki 1-0 Polonia 1912 Leszno 3 kwietnia, 16:00
Dawid Golon 88
od 87. minuty w bramce Polonii stał Tomasz Wiśniewski
Calisia Kalisz 1-1 Polonia Nowy Tomyśl 3 kwietnia, 16:30 (200)
Mariusz Niedbała 10 (k) - Bartosz Śpiączka 34
Mieszko Gniezno 5-3 Goplania Inowrocław 3 kwietnia, 15:00
Przemysław Urbaniak 9 (k), Arkadiusz Mokrzycki 15, 50, Mariusz Piotrowski 28, Mateusz Kriger 90 - Tomasz Lewandowski II 55 (s), Adam Bujak 65, Dawid Jastrzębski 75

Kolejka 21 - 21 kwietnia

Lech Rypin 4-0 Polonia 1912 Leszno 21 kwietnia, 17:00
Paweł Piceluk 21, 36, Mariusz Cichowlas 53, Radosław Fodrowski 90
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Mieszko Gniezno 0-0 Zdrój Ciechocinek 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Goplania Inowrocław 1-5 Calisia Kalisz 21 kwietnia, 17:00
Damian Bujak 2 - Błażej Ciesielski 1, Maciej Stawiński 13, 33, 53, Dominik Sobczak 18
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Nowy Tomyśl 2-1 Sparta Oborniki 21 kwietnia, 18:00 (110)
Łukasz Góral 58 (k), Szymon Juszczak 60 - Jacek Kopaniarz 76
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Włocłavia Włocławek 1-2 Legia Chełmża 21 kwietnia, 17:00 (350)
Billy Abbott 44 - Łukasz Smolarz 56, 61
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Swarzędz 1-2 Notecianka Pakość 21 kwietnia, 17:00
Łukasz Lebioda 23 - Kamil Kala 25, Roger Babiarz 40
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Górnik Konin 1-0 Wda Świecie 21 kwietnia, 17:00
Jakub Dębowski 70
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Victoria Koronowo 21 kwietnia, 17:00
Michał Wawszczak 13, Krystian Januzik 15 - Paweł Kanik 37, Jakub Kujawka 83
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 22 - 5 maja

Zdrój Ciechocinek 1-5 Lubuszanin Trzcianka 5 maja, 17:00 (100)
Michał Krzyżanowski 87 - Paweł Nawrocki 9, 54, Jarosław Feciuch 14, Arkadiusz Żyliński 23, Wojciech Oczkowski 67
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Koronowo 2-2 Górnik Konin 5 maja, 17:00
Paweł Kanik 29 (k), Jakub Kujawka 35 - Arkadiusz Bajerski 2, Mateusz Witkowski 69 (k)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wda Świecie 0-2 Unia Swarzędz 5 maja, 17:00 (300)
Marek Gołembowski 40, Mateusz Sobkowiak 90
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Notecianka Pakość 1-0 Włocłavia Włocławek 5 maja, 17:00
Bartłomiej Delekta 16
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Legia Chełmża 0-0 Polonia 1912 Leszno 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lech Rypin 0-2 Polonia Nowy Tomyśl 5 maja, 17:00 (250)
Bartosz Śpiączka 40, Bogumił Maik 88
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Oborniki 4-1 Goplania Inowrocław 5 maja, 17:00
Jakub Paździerski 24, Tobiasz Jarentowski 40, Jacek Kopaniarz 63, Mateusz Jóźwiak 89 - Kamil Szefler 16 (k)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Calisia Kalisz 3-0 Mieszko Gniezno 5 maja, 17:00 (300)
Dominik Sobczak 19, Błażej Ciesielski 59, 75
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Calisia Kalisz 1-0 Zdrój Ciechocinek 24 kwietnia, 17:00 (150)
Maciej Stawiński 55
Mieszko Gniezno 0-0 Sparta Oborniki 25 kwietnia, 12:00
Goplania Inowrocław 1-4 Lech Rypin 24 kwietnia, 17:00
Kamil Szefler 20 (k) - Paweł Piceluk 10, 53, 75, Mariusz Cichowlas 83
Polonia Nowy Tomyśl 4-0 Legia Chełmża 24 kwietnia, 16:00 (100)
Łukasz Góral 26, 83, Bartosz Śpiączka 78, Szymon Juszczak 80
Polonia 1912 Leszno 1-2 Notecianka Pakość 25 kwietnia, 17:00
Jakub Pujanek 35 - Karol Fortuna 25, Roger Babiarz 73
Włocłavia Włocławek 1-1 Wda Świecie 24 kwietnia, 17:00 (150)
Bartłomiej Dębicki 90 - Patryk Kiełpiński 90
Unia Swarzędz 1-1 Victoria Koronowo 24 kwietnia, 16:00
Łukasz Lebioda 67 - Jakub Kujawka 84
Górnik Konin 2-2 Lubuszanin Trzcianka 24 kwietnia, 17:00
Robert Jędras 35, Łukasz Bilski 77 - Paweł Nawrocki 12, Wojciech Oczkowski 56
bez udziału publiczności

Kolejka 24 - 1 maja

Zdrój Ciechocinek 1-2 Górnik Konin 1 maja, 16:00 (150)
Michał Witkowski 90 - Arkadiusz Bajerski 11, Paweł Błaszczak 85
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Unia Swarzędz 1 maja, 16:00
Krzysztof Zublewicz 86
Victoria Koronowo 4-1 Włocłavia Włocławek 1 maja, 16:00
Paweł Kanik 4, 22, Marcin Piotrowski 30 (s), Jakub Kujawka 34 - Michał Rosiak 35
Wda Świecie 2-3 Polonia 1912 Leszno 1 maja, 16:00 (200)
Łukasz Subkowski 14, Adrian Talaśka 66 - Joseph Mute Mboma 37, 77, Bogumił Ceglarek 82
Notecianka Pakość 1-2 Polonia Nowy Tomyśl 1 maja, 17:00 (350)
Mikołaj Bednarek 54 - Tomasz Puncewicz 7, Łukasz Góral 13
Legia Chełmża 2-2 Goplania Inowrocław 1 maja, 16:00
Krystian Rybacki 8, 45 - Damian Bujak 34, Łukasz Kempski 51
Lech Rypin 2-0 Mieszko Gniezno 1 maja, 17:00 (200)
Paweł Piceluk 22, Piotr Buchalski 89
Sparta Oborniki 3-1 Calisia Kalisz 30 kwietnia, 17:30
Jakub Paździerski 49, Marcin Bukowski 52, 65 - Łukasz Wiącek 88

Kolejka 25 - 8-9 maja

Sparta Oborniki 4-0 Zdrój Ciechocinek 8 maja, 17:00
Tobiasz Jarentowski 28, Marcin Bukowski 43, Jacek Kopaniarz 70, Maciej Sowiński 74
Calisia Kalisz 3-1 Lech Rypin 8 maja, 17:00
Mariusz Niedbała 39, Grzegorz Dziubek 70, Łukasz Wiącek 77 - Radosław Fodrowski 41
Mieszko Gniezno 1-1 Legia Chełmża 26 maja, 17:25
Grzegorz Grzebel 88 - Krystian Rybacki 31
w pierwotnym terminie (9 maja, 12:00) odwołany / w drugim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Goplania Inowrocław 1-2 Notecianka Pakość 8 maja, 17:00 (500)
Mateusz Kowalski 58 - Bartłomiej Delekta 13, Michał Nadolski 87
Polonia Nowy Tomyśl 2-2 Wda Świecie 8 maja, 14:30 (100)
Szymon Juszczak 39, Marcin Knop 82 - Mariusz Barlik 63, Piotr Żurek 90
Polonia 1912 Leszno 3-2 Victoria Koronowo 8 maja, 17:00
Jakub Pujanek 47, Artur Jęsiek 50, Wojciech Bzdęga 63 - Marcin Skonieczka 43, Jakub Kujawka 46
Włocłavia Włocławek 1-1 Lubuszanin Trzcianka 8 maja, 17:00
Michał Rosiak 45 - Roman Michorek 48
Unia Swarzędz 0-0 Górnik Konin 8 maja, 16:00

Kolejka 26 - 15 maja

Zdrój Ciechocinek 0-8 Unia Swarzędz 15 maja, 16:00 (100)
Michał Stawiński 7, David Paku-Tshela 24, Mariusz Pietrzak 37, Marcin Hercog 44 (k), Marek Gołembowski 45, 51, Tomasz Zawada 60, Robert Bochiński 68
Górnik Konin 3-0 Włocłavia Włocławek 15 maja, 17:00
Mateusz Witkowski 51 (k), 87, Paweł Błaszczak 63
bez udziału publiczności
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Polonia 1912 Leszno 15 maja, 13:00
Arkadiusz Żyliński 39, Robert Solarek 50
Victoria Koronowo 3-0 Polonia Nowy Tomyśl 15 maja, 16:00 (120)
(wo)
Jakub Kujawka 9, Paweł Kanik 86 - Seweryn Fijołek 41, Bartosz Śpiączka 52
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wda Świecie 5-0 Goplania Inowrocław 15 maja, 16:00
Leszek Szczygielski 34, 87, Piotr Żurek 61, Adrian Talaśka 74, Mariusz Barlik 84
Notecianka Pakość 3-1 Mieszko Gniezno 15 maja, 17:00
Bartłomiej Delekta 28, Michał Nadolski 45, Kamil Kala 75 - Krzysztof Zamiar 84
Legia Chełmża 1-3 Calisia Kalisz 15 maja, 16:00
Patryk Smolarz 59 - Maciej Stawiński 3, 20, Damian Czech 9
Lech Rypin 1-1 Sparta Oborniki 15 maja, 17:00
Paweł Kukowski 81 - Jacek Kopaniarz 82

Kolejka 27 - 22-23 maja

Lech Rypin 5-0 Zdrój Ciechocinek 22 maja, 17:00
Paweł Piceluk 13, 30, Paweł Lewandowski 27, Paweł Kukowski 60, 65
Sparta Oborniki 8-0 Legia Chełmża 22 maja, 17:00
Tobiasz Jarentowski 5, 12, Jacek Kopaniarz 58, Marcin Bukowski 62, Maciej Szymanek 68, 71, Mateusz Jóźwiak 89, Marcin Radziwołek 90
Calisia Kalisz 1-0 Notecianka Pakość 22 maja, 15:30 (200)
Maciej Stawiński 42
na stadionie Prosny
Mieszko Gniezno 0-3 Wda Świecie 23 maja, 12:00
Mariusz Barlik 62, Piotr Żurek 76, 83
Goplania Inowrocław 0-9 Victoria Koronowo 22 maja, 17:00
Marcin Skonieczka 2, 26, Paweł Kanik 11, 41, 57, Borys Modracki 17, Bartosz Stoppel 38, Radosław Kanik 51, Jakub Kujawka 80
Polonia Nowy Tomyśl 0-1 Lubuszanin Trzcianka 22 maja, 16:00 (160)
Paweł Nawrocki 8
Polonia 1912 Leszno 0-1 Górnik Konin 22 maja, 17:00 (50)
Łukasz Bilski 67
Włocłavia Włocławek 0-1 Unia Swarzędz 22 maja, 17:00 (50)
Marek Gołembowski 17

Kolejka 28 - 29 maja

Goplania Inowrocław 1-2 Lubuszanin Trzcianka 29 maja, 17:00
Dawid Jastrzębski 17 - Arkadiusz Żyliński 72, Krystian Januzik 90
Zdrój Ciechocinek 0-4 Włocłavia Włocławek 29 maja, 16:00 (100)
Billy Abbott 57, 85, Tomasz Bartczak 63, Bartłomiej Dębicki 70
Unia Swarzędz 1-0 Polonia 1912 Leszno 29 maja, 16:00
Mateusz Sobkowiak 22
Górnik Konin 2-0 Polonia Nowy Tomyśl 29 maja, 17:00
Paweł Błaszczak 37, Arkadiusz Bajerski 80
bez udziału publiczności
Victoria Koronowo 0-1 Mieszko Gniezno 29 maja, 16:00 (250)
Arkadiusz Mokrzycki 23
Wda Świecie 4-0 Calisia Kalisz 29 maja, 17:00
Krzysztof Łożyński 18, Daniel Grzywaczewski 27, Wojciech Ernest 66, Maciej Paczkowski 90
Notecianka Pakość 0-0 Sparta Oborniki 29 maja, 17:00 (250)
Legia Chełmża 1-3 Lech Rypin 29 maja, 16:00
Krystian Rybacki 18 - Paweł Kukowski 44, 45, Paweł Piceluk 90

Kolejka 29 - 3 czerwca

Legia Chełmża 1-2 Zdrój Ciechocinek 3 czerwca, 16:00
Marcin Kotarski 54 - Michał Krzyżanowski 15 (k), Mateusz Zaremski 72
Lech Rypin 2-0 Notecianka Pakość 3 czerwca, 16:00
Paweł Piceluk 31, Paweł Kukowski 71
Sparta Oborniki 1-4 Wda Świecie 3 czerwca, 16:00
Tobiasz Jarentowski 53 - Daniel Grzywaczewski 15, Wojciech Ernest 40, 46, Leszek Szczygielski 70 (k)
Calisia Kalisz 1-0 Victoria Koronowo 3 czerwca, 16:00 (300)
Maciej Stawiński 73
Mieszko Gniezno 0-1 Lubuszanin Trzcianka 3 czerwca, 16:00
Paweł Nawrocki 37
Goplania Inowrocław 0-3 Górnik Konin 3 czerwca, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Polonia Nowy Tomyśl 1-1 Unia Swarzędz 3 czerwca, 16:00 (150)
Seweryn Fijołek 90 - Marcin Hercog 43
Polonia 1912 Leszno 1-2 Włocłavia Włocławek 3 czerwca, 16:00
Artur Jęsiek 54 - Bartosz Śmigiel 18, Billy Abbott 28

REKLAMA

Kolejka 30 - 6 czerwca

Calisia Kalisz 2-1 Lubuszanin Trzcianka 6 czerwca, 16:00 (200)
Daniel Armatys 87, Błażej Ciesielski 88 - Paweł Nawrocki 34
na stadionie Prosny
Zdrój Ciechocinek 2-0 Polonia 1912 Leszno 6 czerwca, 16:00 (100)
Michał Krzyżanowski 32, 35
Włocłavia Włocławek 0-3 Polonia Nowy Tomyśl 6 czerwca, 16:00 (100)
Bartosz Śpiączka 27, Bartosz Gralewski 34 (s), Łukasz Góral 74
Unia Swarzędz 4-0 Goplania Inowrocław 6 czerwca, 16:00
David Paku-Tshela 18, Tomasz Zawada 58, Marcin Hercog 71 (k), 90
Górnik Konin 3-1 Mieszko Gniezno 6 czerwca, 16:00
Adrian Majewski 59, Mateusz Witkowski 62, Jakub Dębowski 87 - Marcin Michałowski 1
bez udziału publiczności
Victoria Koronowo 5-2 Sparta Oborniki 6 czerwca, 16:00
Adam Kardasz 19, 87, 88, Paweł Kanik 76, 78 - Marcin Bukowski 39, Maciej Sowiński 48 (k)
Wda Świecie 1-1 Lech Rypin 6 czerwca, 16:00
Mariusz Barlik 16 - Piotr Buchalski 54
Notecianka Pakość 3-0 Legia Chełmża 6 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz

II liga 2009/2010 (zachodnia)

III liga 2009/2010 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2009/2010 (opolsko-śląska)
III liga 2009/2010 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2009/2010 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2009/2010 (wielkopolska (południe))
IV liga 2009/2010 (wielkopolska (północ))

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas