[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2009/2010, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TS 1998 Dopiewo 30 72 22 6 2 64-14 13 2 0 41-6 9 4 2 23-8
2.  Polonia Środa Wielkopolska 30 63 20 3 7 70-23 11 2 2 43-5 9 1 5 27-18
3.  1922 Lechia Kostrzyn 30 56 16 8 6 54-36 13 1 1 35-16 3 7 5 19-20
4.  Grom Plewiska 30 51 14 9 7 43-24 8 5 2 26-11 6 4 5 17-13
5.  Leśnik Margonin 30 47 14 5 11 68-40 10 2 3 44-17 4 3 8 24-23 2 4 1 1 0 2-1
6.  Luboński FC 30 47 14 5 11 49-44 7 3 5 26-25 7 2 6 23-19 2 1 0 1 1 1-2
7.  Sparta Szamotuły 30 45 13 6 11 52-44 7 2 6 30-23 6 4 5 22-21 2 3 1 0 1 2-2
8.  Czarni Wróblewo 30 45 13 6 11 47-47 7 3 5 25-23 6 3 6 22-24 2 3 1 0 1 2-2
9.  Sokół Pniewy 30 39 11 6 13 40-34 7 3 5 22-13 4 3 8 18-21
10.  Pogoń Lwówek 30 37 11 4 15 38-45 5 4 6 21-21 6 0 9 17-24 2 4 1 1 0 4-1
11.  Warta Międzychód 30 37 10 7 13 35-48 7 3 5 20-17 3 4 8 15-31 2 1 0 1 1 1-4
12.  Sokół Damasławek 30 34 10 4 16 38-39 6 1 8 23-19 4 3 8 15-20
13.  Zjednoczeni Trzemeszno 30 31 9 4 17 36-68 5 3 7 17-23 4 1 10 19-45 2 4 1 1 0 4-1
14.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 31 7 10 13 35-52 3 6 6 14-24 4 4 7 21-28 2 1 0 1 1 1-4
15.  Sparta Złotów 30 23 6 5 19 22-57 6 2 7 13-13 0 3 12 9-44
16.  Sokół Rakoniewice 30 16 4 4 22 20-96 4 4 7 18-37 0 0 15 2-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 TS 1998 Dopiewo    2-0 2-0 0-0 3-1 2-0 3-0 2-0 3-1 2-0 1-1 2-0 6-3 3-0* 5-0 5-0 
 2 Polonia Środa Wielkopolska0-1     3-0 3-0 0-0 2-0 4-1 3-1 0-1 3-0 6-0 3-0 7-0 1-1 6-0 2-0 
 3 1922 Lechia Kostrzyn3-2 2-1     1-0 2-0 2-1 2-2 3-1 2-1 2-1 3-1 3-2 3-1 1-2 2-1 4-0 
 4 Grom Plewiska1-0 1-2 0-0     4-2 1-0 1-1 1-2 1-1 2-0 1-1 1-1 3-1 2-0 1-0 6-0 
 5 Leśnik Margonin0-2 6-0 2-2 2-1     1-1 1-4 1-2 1-0 6-0 2-0 2-0 5-1 4-3 7-1 4-0 
 6 Luboński FC0-3 2-1 0-3 1-0 0-1     2-1 2-2 2-7 0-4 2-2 1-1 5-0 2-0 1-0 6-0 
 7 Sparta Szamotuły1-1 1-5 1-1 0-3 4-2 0-2     1-0 4-1 2-1 5-1 0-1 0-1 1-3 2-1 8-0 
 8 Czarni Wróblewo1-2 3-2 1-1 1-2 0-0 2-2 2-1     0-2 2-0 0-2 3-1 3-2 1-4 5-2 1-0 
 9 Sokół Pniewy0-0 0-1 3-2 2-2 2-1 2-0 0-0 1-2     0-1 1-2 1-0 0-1 3-1 4-0 3-0 
 10 Pogoń Lwówek1-1 0-0 0-2 0-1 2-1 2-3 2-3 3-5 1-0     1-1 0-2 4-0 4-2 0-0 1-0 
 11 Warta Międzychód0-3* 1-2 1-0 1-1 2-0 0-4 2-0 0-0 1-0 0-3*     0-2 3-0 3-1 1-1 5-0 
 12 Sokół Damasławek0-1 0-2 4-2 0-2 0-1 1-4 0-1 2-0 3-1 0-2 3-1     1-1 0-1 4-0 5-0 
 13 Zjednoczeni Trzemeszno0-3 0-1 2-2 2-0 2-6 0-1 0-4 1-2 0-0 1-2 1-0 2-0     1-1 2-0 3-1 
 14 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-0 0-4 0-3* 0-0 0-0 2-3 0-0 1-1 1-1 1-2 2-0 1-5 0-3     3-2 3-0 
 15 Sparta Złotów1-2 0-1 0-0 0-1 2-0 0-1 0-1 2-1 0-1 1-0 0-2 1-0 2-1 1-1     3-1 
 16 Sokół Rakoniewice0-2 0-5 1-1 0-4 0-9 2-1 2-3 1-3 2-1 2-1 3-1 0-0 3-4 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

1922 Lechia Kostrzyn 4-0 Sokół Rakoniewice 9 sierpnia, 16:00
TS 1998 Dopiewo 6-3 Zjednoczeni Trzemeszno 8 sierpnia, 15:00
Pogoń Lwówek 1-1 Warta Międzychód 8 sierpnia, 11:00
Luboński FC 0-1 Leśnik Margonin 8 sierpnia, 12:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Sokół Pniewy 9 sierpnia, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Sokół Damasławek 8 sierpnia, 16:00
Sparta Szamotuły 2-1 Sparta Złotów 8 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 1-2 Czarni Wróblewo 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Sokół Pniewy 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 15 sierpnia, 17:00
Sparta Szamotuły 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 sierpnia, 18:00
Leśnik Margonin 7-1 Sparta Złotów 15 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 0-4 Luboński FC 16 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Pogoń Lwówek 15 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 0-2 TS 1998 Dopiewo 15 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 16 sierpnia, 16:00
Czarni Wróblewo 3-1 Sokół Damasławek 16 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Pogoń Lwówek 1-0 Sokół Rakoniewice 22 sierpnia, 16:00
Luboński FC 5-0 Zjednoczeni Trzemeszno 22 sierpnia, 12:00
Sparta Złotów 0-2 Warta Międzychód 22 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Sparta Szamotuły 22 sierpnia, 16:00
Sokół Damasławek 3-1 Sokół Pniewy 22 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 1-0 TS 1998 Dopiewo 23 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 4-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 sierpnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Czarni Wróblewo 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Sparta Szamotuły 0-1 Sokół Damasławek 29 sierpnia, 17:00
Leśnik Margonin 6-0 Polonia Środa Wielkopolska 29 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Sparta Złotów 29 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Luboński FC 29 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 2-0 Pogoń Lwówek 30 sierpnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-2 TS 1998 Dopiewo 29 sierpnia, 17:00
Czarni Wróblewo 0-2 Sokół Pniewy 30 sierpnia, 15:30

Kolejka 5 - 5-6 września

Pogoń Lwówek 0-2 1922 Lechia Kostrzyn 2 września, 18:00
Luboński FC 1-0 Grom Plewiska 5 września, 12:00
Sparta Złotów 3-1 Sokół Rakoniewice 5 września, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 6-0 Warta Międzychód 5 września, 16:00
Sokół Damasławek 0-1 Leśnik Margonin 5 września, 16:00
Sokół Pniewy 0-0 Sparta Szamotuły 5 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 września, 17:00
TS 1998 Dopiewo 2-0 Czarni Wróblewo 5 września, 15:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Leśnik Margonin 1-0 Sokół Pniewy 12 września, 12:00
Warta Międzychód 0-2 Sokół Damasławek 13 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 12 września, 17:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 września, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Sparta Złotów 13 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Luboński FC 12 września, 16:00
TS 1998 Dopiewo 2-0 Pogoń Lwówek 12 września, 15:00
Czarni Wróblewo 2-1 Sparta Szamotuły 13 września, 15:30

Kolejka 7 - 19-20 września

Luboński FC 0-3 TS 1998 Dopiewo 19 września, 12:00
Sparta Złotów 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 19 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Grom Plewiska 19 września, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Sokół Rakoniewice 19 września, 16:00
Sokół Damasławek 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 19 września, 16:00
Sokół Pniewy 1-2 Warta Międzychód 19 września, 15:00
Sparta Szamotuły 4-2 Leśnik Margonin 19 września, 16:30
Pogoń Lwówek 3-5 Czarni Wróblewo 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Warta Międzychód 2-0 Sparta Szamotuły 26 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 Sokół Pniewy 26 września, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Sokół Damasławek 26 września, 13:00
Grom Plewiska 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 27 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 września, 16:00
TS 1998 Dopiewo 5-0 Sparta Złotów 26 września, 15:00
Pogoń Lwówek 2-3 Luboński FC 26 września, 16:00
Czarni Wróblewo 0-0 Leśnik Margonin 27 września, 15:30

Kolejka 9 - 3-4 października

Sparta Złotów 1-0 Pogoń Lwówek 3 października, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 TS 1998 Dopiewo 3 października, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 października, 16:00
Sokół Damasławek 0-2 Grom Plewiska 4 października, 15:00
Sokół Pniewy 3-0 Sokół Rakoniewice 3 października, 15:00
Sparta Szamotuły 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 3 października, 16:00
Leśnik Margonin 2-0 Warta Międzychód 3 października, 15:00
Luboński FC 2-2 Czarni Wróblewo 3 października, 12:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Zjednoczeni Trzemeszno 2-6 Leśnik Margonin 10 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 2-3 Sparta Szamotuły 10 października, 15:30
Grom Plewiska 1-1 Sokół Pniewy 11 października, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 3-2 Sokół Damasławek 10 października, 15:00
TS 1998 Dopiewo 2-0 Polonia Środa Wielkopolska 10 października, 15:00
Pogoń Lwówek 4-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 października, 15:00
Luboński FC 1-0 Sparta Złotów 10 października, 12:00
Czarni Wróblewo 0-2 Warta Międzychód 11 października, 15:30

Kolejka 11 - 17-18 października

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-3 Luboński FC 17 października, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Pogoń Lwówek 17 października, 15:00
Sokół Damasławek 0-1 TS 1998 Dopiewo 17 października, 15:00
Sokół Pniewy 3-2 1922 Lechia Kostrzyn 17 października, 15:00
Sparta Szamotuły 0-3 Grom Plewiska 17 października, 15:00
Leśnik Margonin 4-0 Sokół Rakoniewice 17 października, 15:00
Warta Międzychód 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 18 października, 15:00
Sparta Złotów 2-1 Czarni Wróblewo 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Sokół Rakoniewice 3-1 Warta Międzychód 24 października, 15:00
Grom Plewiska 4-2 Leśnik Margonin 25 października, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-2 Sparta Szamotuły 24 października, 15:00
TS 1998 Dopiewo 3-1 Sokół Pniewy 24 października, 15:00
Pogoń Lwówek 0-2 Sokół Damasławek 24 października, 14:00
Luboński FC 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 24 października, 12:00
Sparta Złotów 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 października, 15:00
Czarni Wróblewo 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 25 października, 14:30

Kolejka 13 - 31 października

Polonia Środa Wielkopolska 6-0 Sparta Złotów 31 października, 14:00
Sokół Damasławek 1-4 Luboński FC 31 października, 14:00
Sokół Pniewy 0-1 Pogoń Lwówek 31 października, 14:00
Sparta Szamotuły 1-1 TS 1998 Dopiewo 31 października, 14:00
Leśnik Margonin 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 31 października, 14:00
Warta Międzychód 1-1 Grom Plewiska 31 października, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Sokół Rakoniewice 31 października, 13:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Czarni Wróblewo 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Grom Plewiska 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 listopada, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Warta Międzychód 7 listopada, 14:00
TS 1998 Dopiewo 3-1 Leśnik Margonin 7 listopada, 14:00
Pogoń Lwówek 2-3 Sparta Szamotuły 7 listopada, 14:00
Luboński FC 2-7 Sokół Pniewy 7 listopada, 12:00
Sparta Złotów 1-0 Sokół Damasławek 7 listopada, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 1-0 Sokół Rakoniewice 7 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Sokół Damasławek 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 listopada, 13:00
Sokół Pniewy 4-0 Sparta Złotów 11 listopada, 13:30
Sparta Szamotuły 0-2 Luboński FC 11 listopada, 13:30
Leśnik Margonin 6-0 Pogoń Lwówek 11 listopada, 13:00
Warta Międzychód 0-3 TS 1998 Dopiewo 11 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-2
Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 1922 Lechia Kostrzyn 11 listopada, 13:00
Sokół Rakoniewice 0-4 Grom Plewiska 11 listopada, 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-1 Czarni Wróblewo 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Sparta Złotów 0-1 Sparta Szamotuły 14 listopada, 13:00
Sokół Rakoniewice 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 14 listopada, 13:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 TS 1998 Dopiewo 14 listopada, 13:00
Warta Międzychód 0-3 Pogoń Lwówek 15 listopada, 13:00 (50)
(wo)
na boisku 0-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Leśnik Margonin 1-1 Luboński FC 14 listopada, 13:00
Sokół Pniewy 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 17 marca, 16:00 (100)
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) przełożony na prośbę Sokoła
Sokół Damasławek 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 14 listopada, 13:00
Czarni Wróblewo 1-2 Grom Plewiska 15 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 13-14 marca

Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Sokół Pniewy 13 marca, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Sparta Szamotuły 13 marca, 15:00
Sparta Złotów 2-0 Leśnik Margonin 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Luboński FC 2-2 Warta Międzychód 13 marca, 12:00
Pogoń Lwówek 4-0 Zjednoczeni Trzemeszno 13 marca, 15:00
TS 1998 Dopiewo 5-0 Sokół Rakoniewice 13 marca, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Grom Plewiska 13 marca, 15:00
Sokół Damasławek 2-0 Czarni Wróblewo 14 marca, 14:30

Kolejka 18 - 20-21 marca

TS 1998 Dopiewo 0-0 Grom Plewiska 20 marca, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-0 Leśnik Margonin 20 marca, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Pogoń Lwówek 21 marca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Luboński FC 20 marca, 13:00
Warta Międzychód 1-1 Sparta Złotów 20 marca, 15:00
Sparta Szamotuły 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 20 marca, 15:00
Sokół Pniewy 1-0 Sokół Damasławek 20 marca, 15:00
w Poznaniu; na stadionie MOS
Czarni Wróblewo 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 21 marca, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 marca

Sokół Damasławek 0-1 Sparta Szamotuły 28 marca, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Leśnik Margonin 27 marca, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Warta Międzychód 27 marca, 16:00
Sparta Złotów 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 27 marca, 14:00
Luboński FC 6-0 Sokół Rakoniewice 27 marca, 12:00
Pogoń Lwówek 0-1 Grom Plewiska 27 marca, 15:00
TS 1998 Dopiewo 2-0 1922 Lechia Kostrzyn 27 marca, 15:00
Sokół Pniewy 1-2 Czarni Wróblewo 27 marca, 15:00 (110)

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 3 kwietnia, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Pogoń Lwówek 3 kwietnia, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Luboński FC 3 kwietnia, 16:30
Sokół Rakoniewice 1-1 Sparta Złotów 3 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 1-2 Polonia Środa Wielkopolska 3 kwietnia, 13:00 (130)
Leśnik Margonin 2-0 Sokół Damasławek 3 kwietnia, 15:00
Sparta Szamotuły 4-1 Sokół Pniewy 3 kwietnia, 15:00
Czarni Wróblewo 1-2 TS 1998 Dopiewo 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21 kwietnia

Sokół Pniewy 2-1 Leśnik Margonin 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Damasławek 3-1 Warta Międzychód 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Polonia Środa Wielkopolska 7-0 Zjednoczeni Trzemeszno 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Sokół Rakoniewice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Złotów 0-1 Grom Plewiska 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Luboński FC 0-3 1922 Lechia Kostrzyn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Lwówek 1-1 TS 1998 Dopiewo 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Szamotuły 1-0 Czarni Wróblewo 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 22 - 5 maja

TS 1998 Dopiewo 2-0 Luboński FC 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Sparta Złotów 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Grom Plewiska 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Rakoniewice 0-5 Polonia Środa Wielkopolska 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Sokół Damasławek 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Warta Międzychód 1-0 Sokół Pniewy 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Leśnik Margonin 1-4 Sparta Szamotuły 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Wróblewo 2-0 Pogoń Lwówek 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Sparta Szamotuły 5-1 Warta Międzychód 24 kwietnia, 15:00
Sokół Pniewy 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 24 kwietnia, 17:00
Sokół Damasławek 5-0 Sokół Rakoniewice 24 kwietnia, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 Grom Plewiska 24 kwietnia, 13:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 1922 Lechia Kostrzyn 24 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-4
Sparta Złotów 1-2 TS 1998 Dopiewo 24 kwietnia, 15:00
Luboński FC 0-4 Pogoń Lwówek 24 kwietnia, 12:00
Leśnik Margonin 1-2 Czarni Wróblewo 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1-2 maja

Pogoń Lwówek 0-0 Sparta Złotów 1 maja, 15:00
TS 1998 Dopiewo 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 maja, 18:00
(wo)
mecz pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu zawieszenia licencji Dyskobolii / w drugim terminie goście nie dojechali
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 1 maja, 17:00
Grom Plewiska 1-1 Sokół Damasławek 2 maja, 17:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Sokół Pniewy 2 maja, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-4 Sparta Szamotuły 1 maja, 15:00
Warta Międzychód 2-0 Leśnik Margonin 1 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 2-2 Luboński FC 1 maja, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 maja

Leśnik Margonin 5-1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 8-0 Sokół Rakoniewice 8 maja, 16:00
Sokół Pniewy 2-2 Grom Plewiska 8 maja, 17:00
Sokół Damasławek 4-2 1922 Lechia Kostrzyn 8 maja, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 TS 1998 Dopiewo 8 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Pogoń Lwówek 8 maja, 16:00
Sparta Złotów 0-1 Luboński FC 8 maja, 16:00
Warta Międzychód 0-0 Czarni Wróblewo 8 maja, 17:00

Kolejka 26 - 15-16 maja

Luboński FC 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 maja, 12:00
Pogoń Lwówek 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 15 maja, 15:00
TS 1998 Dopiewo 2-0 Sokół Damasławek 15 maja, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Sokół Pniewy 15 maja, 14:00
Grom Plewiska 1-1 Sparta Szamotuły 16 maja, 17:00
Sokół Rakoniewice 0-9 Leśnik Margonin 16 maja, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Warta Międzychód 15 maja, 15:00
Czarni Wróblewo 5-2 Sparta Złotów 15 maja, 16:00

Kolejka 27 - 22-23 maja

Warta Międzychód 5-0 Sokół Rakoniewice 22 maja, 17:00
Leśnik Margonin 2-1 Grom Plewiska 22 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 22 maja, 16:00
Sokół Pniewy 0-0 TS 1998 Dopiewo 22 maja, 17:00
Sokół Damasławek 0-2 Pogoń Lwówek 22 maja, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Luboński FC 22 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-2 Sparta Złotów 22 maja, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Czarni Wróblewo 22 maja, 15:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

Sparta Złotów 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 29 maja, 17:00
Luboński FC 1-1 Sokół Damasławek 29 maja, 12:00
w Puszczykowie
Pogoń Lwówek 1-0 Sokół Pniewy 29 maja, 15:00
TS 1998 Dopiewo 3-0 Sparta Szamotuły 29 maja, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Leśnik Margonin 29 maja, 17:00
Grom Plewiska 1-1 Warta Międzychód 30 maja, 12:00
Sokół Rakoniewice 3-4 Zjednoczeni Trzemeszno 30 maja, 15:00
Czarni Wróblewo 1-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 maja, 15:30

Kolejka 29 - 3 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Grom Plewiska 3 czerwca, 17:00
Warta Międzychód 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 czerwca, 17:00
Leśnik Margonin 0-2 TS 1998 Dopiewo 3 czerwca, 17:00
Sparta Szamotuły 2-1 Pogoń Lwówek 3 czerwca, 17:00
Sokół Pniewy 2-0 Luboński FC 3 czerwca, 17:00
Sokół Damasławek 4-0 Sparta Złotów 3 czerwca, 17:00
Sokół Rakoniewice 1-3 Czarni Wróblewo 3 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 6 czerwca

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-5 Sokół Damasławek 6 czerwca, 16:00
w Ptaszkowie
Sparta Złotów 0-1 Sokół Pniewy 6 czerwca, 16:00
Luboński FC 2-1 Sparta Szamotuły 6 czerwca, 16:00
Pogoń Lwówek 2-1 Leśnik Margonin 6 czerwca, 16:00
TS 1998 Dopiewo 1-1 Warta Międzychód 6 czerwca, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 6 czerwca, 16:00
Grom Plewiska 6-0 Sokół Rakoniewice 6 czerwca, 16:00
Czarni Wróblewo 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 6 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

III liga 2009/2010 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2009/2010 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2009/2010 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Piła)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2009/2010 (Poznań (zachód))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas