[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Kobylin 30 62 17 11 2 70-21 7 8 0 34-9 10 3 2 36-12
2.  Płomyk Koźminiec 30 59 17 8 5 63-41 10 3 2 40-17 7 5 3 23-24
3.  Stal Pleszew 30 55 16 7 7 70-42 10 3 2 33-17 6 4 5 37-25 2 4 1 1 0 5-4
4.  Sokół Kleczew 30 55 15 10 5 61-30 8 5 2 37-18 7 5 3 24-12 2 1 0 1 1 4-5
5.  Victoria Września 30 47 13 8 9 51-39 7 4 4 28-22 6 4 5 23-17
6.  Korona Piaski 30 45 11 12 7 56-35 7 4 4 34-21 4 8 3 22-14
7.  Dąbroczanka Pępowo 30 44 12 8 10 43-38 7 4 4 25-21 5 4 6 18-17
8.  Olimpia Koło 30 42 10 12 8 40-32 5 7 3 20-10 5 5 5 20-22
9.  SKP Słupca 30 41 11 8 11 45-42 6 5 4 24-15 5 3 7 21-27
10.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 39 10 9 11 40-46 6 3 6 15-20 4 6 5 25-26
11.  Zryw Dąbie 30 37 9 10 11 48-47 4 6 5 22-24 5 4 6 26-23 2 3 1 0 1 7-3
12.  Obra Kościan 30 37 10 7 13 44-55 4 2 9 21-31 6 5 4 23-24 2 3 1 0 1 3-7
13.  LKS Gołuchów 30 30 6 12 12 37-41 2 7 6 18-21 4 5 6 19-20
14.  Krobianka Krobia 30 28 7 7 16 34-57 4 4 7 20-25 3 3 9 14-32
15.  LKS Czarnylas 30 24 6 6 18 27-66 4 3 8 17-30 2 3 10 10-36
16.  ZKS Zagórów 30 6 1 3 26 26-123 1 1 13 10-56 0 2 13 16-67

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Piast Kobylin    3-0 0-0 0-0 2-2 1-1 2-1 1-1 2-2 2-0 0-0 4-0 1-1 5-1 3-0 8-0 
 2 Płomyk Koźminiec0-1     2-2 0-1 2-1 2-2 1-1 3-1 3-1 3-1 4-2 3-0 1-0 3-0 7-4 6-0 
 3 Stal Pleszew2-1 1-1     2-1 5-1 0-0 3-1 0-1 3-1 3-1 0-3 3-3 1-0 2-1 3-0 5-2 
 4 Sokół Kleczew2-1 2-2 3-3     0-1 0-0 3-0 4-1 2-0 1-1 4-2 1-3 5-2 1-1 3-0* 6-1 
 5 Victoria Września1-4 3-0 4-1 1-5     2-4 1-0 2-2 0-0 3-3 4-0 0-0 3-1 1-2 2-0 1-0 
 6 Korona Piaski0-2 1-2 2-4 1-1 0-3     2-1 6-1 3-0 1-1 2-1 2-2 2-2 2-0 2-0 8-1 
 7 Dąbroczanka Pępowo0-1 1-2 5-3 2-2 2-1 1-0     2-1 2-1 3-3 0-3 0-1 0-0 1-1 4-1 2-1 
 8 Olimpia Koło1-2 1-1 1-1 0-1 0-0 2-0 1-0     1-2 1-1 0-0 1-1 1-0 4-0 0-0 6-1 
 9 SKP Słupca3-3 1-1 1-0 1-0 1-1 0-1 1-1 0-1     3-1 1-2 2-3 1-1 3-0 2-0 4-0 
 10 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski0-2 1-2 1-0 0-0 1-0 0-5 1-1 1-0 1-2     0-2 3-1 0-1 2-1 1-1 3-2 
 11 Zryw Dąbie1-1 1-2 1-4 3-1 0-2 3-3 0-1 1-1 3-1 2-1     2-3 1-1 1-1 1-0 2-2 
 12 Obra Kościan0-3 1-1 1-2 1-3 2-0 1-0 1-5 0-3 1-2 2-2 0-5     1-3 4-1 0-1 6-0 
 13 LKS Gołuchów1-1 0-1 0-2 1-1 0-0 1-1 0-0 1-1 1-2 2-3 3-3 1-2     1-0 2-3 4-1 
 14 Krobianka Krobia0-2 5-1 1-4 0-2 1-4 0-0 1-2 0-4 1-1 0-2 0-0 0-0 1-0     6-0 4-3 
 15 LKS Czarnylas0-6 3-4 2-1 0-1 0-3 0-0 0-1 1-1 3-1 0-2 1-0 2-1 2-4 1-3     2-2 
 16 ZKS Zagórów1-6 0-3 1-10 0-5 1-4 1-5 0-3 0-1 1-5 0-3 4-3 0-3 0-3 1-2 0-0     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Krobianka Krobia 0-0 Zryw Dąbie 9 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-2 ZKS Zagórów 9 sierpnia, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 2-1 Victoria Września 8 sierpnia, 17:00
Korona Piaski 2-4 Stal Pleszew 8 sierpnia, 17:00
LKS Czarnylas 0-1 Sokół Kleczew 9 sierpnia, 15:00
LKS Gołuchów 1-2 SKP Słupca 9 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 1-1 Płomyk Koźminiec 9 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 1-2 Piast Kobylin 8 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Zryw Dąbie 1-1 Piast Kobylin 16 sierpnia, 17:00
Płomyk Koźminiec 3-1 Olimpia Koło 16 sierpnia, 11:00
SKP Słupca 2-3 Obra Kościan 15 sierpnia, 17:00
Sokół Kleczew 5-2 LKS Gołuchów 15 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 3-0 LKS Czarnylas 16 sierpnia, 16:00
Victoria Września 2-4 Korona Piaski 15 sierpnia, 17:00
ZKS Zagórów 0-3 Dąbroczanka Pępowo 16 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Zryw Dąbie 23 sierpnia, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Krobianka Krobia 22 sierpnia, 17:00
Korona Piaski 8-1 ZKS Zagórów 22 sierpnia, 17:00
LKS Czarnylas 0-3 Victoria Września 23 sierpnia, 15:00
LKS Gołuchów 0-2 Stal Pleszew 23 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 1-3 Sokół Kleczew 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 1-2 SKP Słupca 22 sierpnia, 11:00
Piast Kobylin 3-0 Płomyk Koźminiec 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Zryw Dąbie 1-2 Płomyk Koźminiec 30 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 3-3 Piast Kobylin 29 sierpnia, 17:00
Sokół Kleczew 4-1 Olimpia Koło 29 sierpnia, 11:00
Stal Pleszew 3-3 Obra Kościan 30 sierpnia, 16:00
Victoria Września 3-1 LKS Gołuchów 29 sierpnia, 17:00
ZKS Zagórów 0-0 LKS Czarnylas 30 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 0-0 Korona Piaski 30 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Dąbroczanka Pępowo 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Dąbroczanka Pępowo 0-3 Zryw Dąbie 5 września, 17:00
Korona Piaski 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5 września, 17:00
LKS Czarnylas 1-3 Krobianka Krobia 6 września, 15:00
LKS Gołuchów 4-1 ZKS Zagórów 6 września, 12:00
Obra Kościan 2-0 Victoria Września 5 września, 16:00
Olimpia Koło 1-1 Stal Pleszew 5 września, 16:00
Piast Kobylin 0-0 Sokół Kleczew 6 września, 16:00
Płomyk Koźminiec 3-1 SKP Słupca 6 września, 11:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Zryw Dąbie 3-1 SKP Słupca 13 września, 16:00
Sokół Kleczew 2-2 Płomyk Koźminiec 12 września, 17:00
Stal Pleszew 2-1 Piast Kobylin 13 września, 16:00
Victoria Września 2-2 Olimpia Koło 12 września, 17:00
ZKS Zagórów 0-3 Obra Kościan 12 września, 16:00
Krobianka Krobia 1-0 LKS Gołuchów 13 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 LKS Czarnylas 13 września, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Korona Piaski 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Korona Piaski 2-1 Zryw Dąbie 20 września, 16:30
LKS Czarnylas 0-1 Dąbroczanka Pępowo 20 września, 15:00
LKS Gołuchów 2-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 20 września, 12:00
Obra Kościan 4-1 Krobianka Krobia 19 września, 16:00
Olimpia Koło 6-1 ZKS Zagórów 19 września, 16:00
Piast Kobylin 2-2 Victoria Września 20 września, 16:00
Płomyk Koźminiec 2-2 Stal Pleszew 19 września, 11:00
SKP Słupca 1-0 Sokół Kleczew 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Zryw Dąbie 3-1 Sokół Kleczew 27 września, 16:00
Stal Pleszew 3-1 SKP Słupca 27 września, 16:00
Victoria Września 3-0 Płomyk Koźminiec 26 września, 16:00
ZKS Zagórów 1-6 Piast Kobylin 27 września, 16:00
Krobianka Krobia 0-4 Olimpia Koło 27 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 Obra Kościan 27 września, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 0-0 LKS Gołuchów 26 września, 16:00
Korona Piaski 2-0 LKS Czarnylas 26 września, 16:30

Kolejka 9 - 3-4 października

LKS Czarnylas 1-0 Zryw Dąbie 4 października, 15:00
LKS Gołuchów 1-1 Korona Piaski 4 października, 12:00
Obra Kościan 1-5 Dąbroczanka Pępowo 3 października, 15:00
Olimpia Koło 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3 października, 11:00
Piast Kobylin 5-1 Krobianka Krobia 4 października, 16:00
Płomyk Koźminiec 6-0 ZKS Zagórów 4 października, 11:00
SKP Słupca 1-1 Victoria Września 3 października, 16:00
Sokół Kleczew 3-3 Stal Pleszew 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Zryw Dąbie 1-4 Stal Pleszew 11 października, 15:00
Victoria Września 1-5 Sokół Kleczew 10 października, 16:00
ZKS Zagórów 1-5 SKP Słupca 11 października, 15:00
Krobianka Krobia 5-1 Płomyk Koźminiec 10 października, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Piast Kobylin 11 października, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-1 Olimpia Koło 10 października, 16:00
Korona Piaski 2-2 Obra Kościan 10 października, 16:00
LKS Czarnylas 2-4 LKS Gołuchów 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 17-18 października

LKS Gołuchów 3-3 Zryw Dąbie 18 października, 12:00
Obra Kościan 0-1 LKS Czarnylas 17 października, 15:00
Olimpia Koło 2-0 Korona Piaski 17 października, 15:00
Piast Kobylin 2-1 Dąbroczanka Pępowo 18 października, 15:00
Płomyk Koźminiec 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 18 października, 11:00
SKP Słupca 3-0 Krobianka Krobia 17 października, 15:00
Sokół Kleczew 6-1 ZKS Zagórów 17 października, 15:00
Stal Pleszew 5-1 Victoria Września 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Zryw Dąbie 0-2 Victoria Września 25 października, 14:00
ZKS Zagórów 1-10 Stal Pleszew 25 października, 14:00
Krobianka Krobia 0-2 Sokół Kleczew 25 października, 14:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 SKP Słupca 25 października, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 1-2 Płomyk Koźminiec 24 października, 15:00
Korona Piaski 0-2 Piast Kobylin 24 października, 15:00
LKS Czarnylas 1-1 Olimpia Koło 25 października, 14:00
LKS Gołuchów 1-2 Obra Kościan 25 października, 12:00

Kolejka 13 - 31 października

Obra Kościan 0-5 Zryw Dąbie 31 października, 13:00
Olimpia Koło 1-0 LKS Gołuchów 31 października, 14:00
Piast Kobylin 3-0 LKS Czarnylas 31 października, 14:00
Płomyk Koźminiec 2-2 Korona Piaski 31 października, 11:00
SKP Słupca 1-1 Dąbroczanka Pępowo 31 października, 14:00
Sokół Kleczew 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 31 października, 14:00
Stal Pleszew 2-1 Krobianka Krobia 31 października, 14:00
Victoria Września 1-0 ZKS Zagórów 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Zryw Dąbie 2-2 ZKS Zagórów 8 listopada, 11:00
Krobianka Krobia 1-4 Victoria Września 7 listopada, 14:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Stal Pleszew 8 listopada, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 2-2 Sokół Kleczew 7 listopada, 14:00
Korona Piaski 3-0 SKP Słupca 7 listopada, 14:00
LKS Czarnylas 3-4 Płomyk Koźminiec 8 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 1-1 Piast Kobylin 8 listopada, 12:00
Obra Kościan 0-3 Olimpia Koło 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Olimpia Koło 0-0 Zryw Dąbie 11 listopada, 13:00
Piast Kobylin 4-0 Obra Kościan 11 listopada, 13:00
Płomyk Koźminiec 1-0 LKS Gołuchów 11 listopada, 11:00
SKP Słupca 2-0 LKS Czarnylas 11 listopada, 13:00
Sokół Kleczew 0-0 Korona Piaski 11 listopada, 13:00
Stal Pleszew 3-1 Dąbroczanka Pępowo 11 listopada, 13:30
Victoria Września 3-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 listopada, 13:00
ZKS Zagórów 1-2 Krobianka Krobia 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Zryw Dąbie 1-1 Krobianka Krobia 15 listopada, 11:00
ZKS Zagórów 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 listopada, 13:00
Victoria Września 1-0 Dąbroczanka Pępowo 14 listopada, 13:00
Stal Pleszew 0-0 Korona Piaski 15 listopada, 13:00
Sokół Kleczew 3-0 LKS Czarnylas
(wo)
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) przełożony z powodu zwolnień lekarskich zawodników drużyny gości, w drugim terminie (21 listopada, 13:00) nie odbył się z powodu braku gości
SKP Słupca 1-1 LKS Gołuchów 14 listopada, 13:00
Płomyk Koźminiec 3-0 Obra Kościan 15 listopada, 11:00
Piast Kobylin 1-1 Olimpia Koło 15 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 13-14 marca

Piast Kobylin 0-0 Zryw Dąbie 14 marca, 14:00
Olimpia Koło 1-1 Płomyk Koźminiec 31 marca, 17:00
Obra Kościan 1-2 SKP Słupca 13 marca, 13:00
LKS Gołuchów 1-1 Sokół Kleczew 14 marca, 12:00
LKS Czarnylas 2-1 Stal Pleszew 31 marca, 17:00
Korona Piaski 0-3 Victoria Września 14 marca, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 2-1 ZKS Zagórów 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Krobianka Krobia 13 marca, 14:00

Kolejka 18 - 20-21 marca

Zryw Dąbie 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krobianka Krobia 1-2 Dąbroczanka Pępowo 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZKS Zagórów 1-5 Korona Piaski 21 marca, 15:00
Victoria Września 2-0 LKS Czarnylas 20 marca, 13:00
Stal Pleszew 1-0 LKS Gołuchów 21 marca, 15:00
Sokół Kleczew 1-3 Obra Kościan 20 marca, 15:00
SKP Słupca 0-1 Olimpia Koło 20 marca, 15:00
Płomyk Koźminiec 0-1 Piast Kobylin 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 27-28 marca

Płomyk Koźminiec 4-2 Zryw Dąbie 28 marca, 11:00
Piast Kobylin 2-2 SKP Słupca 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) przełożony z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Koło 0-1 Sokół Kleczew 27 marca, 11:00
Obra Kościan 1-2 Stal Pleszew 27 marca, 15:00
LKS Gołuchów 0-0 Victoria Września 28 marca, 14:00
LKS Czarnylas 2-2 ZKS Zagórów 28 marca, 15:00
Korona Piaski 2-0 Krobianka Krobia 28 marca, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 3-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 27 marca, 15:00

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Zryw Dąbie 0-1 Dąbroczanka Pępowo 3 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-5 Korona Piaski 3 kwietnia, 16:00
Krobianka Krobia 6-0 LKS Czarnylas 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
ZKS Zagórów 0-3 LKS Gołuchów 12 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany
Victoria Września 0-0 Obra Kościan 3 kwietnia, 14:00
Stal Pleszew 0-1 Olimpia Koło 3 kwietnia, 12:00
Sokół Kleczew 2-1 Piast Kobylin 3 kwietnia, 16:00
SKP Słupca 1-1 Płomyk Koźminiec 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 10-11 kwietnia

SKP Słupca 1-2 Zryw Dąbie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomyk Koźminiec 0-1 Sokół Kleczew 10 kwietnia, 11:00
Piast Kobylin 0-0 Stal Pleszew 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Olimpia Koło 0-0 Victoria Września 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Obra Kościan 6-0 ZKS Zagórów 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Gołuchów 1-0 Krobianka Krobia 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LKS Czarnylas 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Korona Piaski 2-1 Dąbroczanka Pępowo 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 22 - 5 maja

Zryw Dąbie 3-3 Korona Piaski 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąbroczanka Pępowo 4-1 LKS Czarnylas 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 LKS Gołuchów 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Krobianka Krobia 0-0 Obra Kościan 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
ZKS Zagórów 0-1 Olimpia Koło 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Victoria Września 1-4 Piast Kobylin 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stal Pleszew 1-1 Płomyk Koźminiec 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Kleczew 2-0 SKP Słupca 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Sokół Kleczew 4-2 Zryw Dąbie 24 kwietnia, 14:00
SKP Słupca 1-0 Stal Pleszew 24 kwietnia, 17:00
Płomyk Koźminiec 2-1 Victoria Września 25 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 8-0 ZKS Zagórów 25 kwietnia, 16:00
Olimpia Koło 4-0 Krobianka Krobia 24 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 24 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 0-0 Dąbroczanka Pępowo 25 kwietnia, 12:00
LKS Czarnylas 0-0 Korona Piaski 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 1-2 maja

Zryw Dąbie 1-0 LKS Czarnylas 1 maja, 16:00
Korona Piaski 2-2 LKS Gołuchów 1 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Obra Kościan 1 maja, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Olimpia Koło 2 maja, 16:00
Krobianka Krobia 0-2 Piast Kobylin 1 maja, 17:00
ZKS Zagórów 0-3 Płomyk Koźminiec 1 maja, 17:00
Victoria Września 0-0 SKP Słupca 1 maja, 15:00
Stal Pleszew 2-1 Sokół Kleczew 2 maja, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 maja

Stal Pleszew 0-3 Zryw Dąbie 9 maja, 17:00
Sokół Kleczew 0-1 Victoria Września 8 maja, 17:00
SKP Słupca 4-0 ZKS Zagórów 8 maja, 17:00
Płomyk Koźminiec 3-0 Krobianka Krobia 9 maja, 16:00
Piast Kobylin 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 9 maja, 16:00
Olimpia Koło 1-0 Dąbroczanka Pępowo 8 maja, 16:00
Obra Kościan 1-0 Korona Piaski 8 maja, 16:00
LKS Gołuchów 2-3 LKS Czarnylas 9 maja, 12:00

Kolejka 26 - 15-16 maja

Zryw Dąbie 1-1 LKS Gołuchów 15 maja, 16:00
LKS Czarnylas 2-1 Obra Kościan 16 maja, 15:00
Korona Piaski 6-1 Olimpia Koło 16 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Piast Kobylin 15 maja, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Płomyk Koźminiec 16 maja, 16:00
Krobianka Krobia 1-1 SKP Słupca 15 maja, 17:00
ZKS Zagórów 0-5 Sokół Kleczew 16 maja, 17:00
Victoria Września 4-1 Stal Pleszew 15 maja, 16:00

Kolejka 27 - 22-23 maja

Victoria Września 4-0 Zryw Dąbie 22 maja, 16:00
Stal Pleszew 5-2 ZKS Zagórów 23 maja, 11:00
Sokół Kleczew 1-1 Krobianka Krobia 22 maja, 17:00
SKP Słupca 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 22 maja, 17:00
Płomyk Koźminiec 1-1 Dąbroczanka Pępowo 23 maja, 16:00
Piast Kobylin 1-1 Korona Piaski 23 maja, 16:00
Olimpia Koło 0-0 LKS Czarnylas 21 maja, 17:00
Obra Kościan 1-3 LKS Gołuchów 22 maja, 16:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

Zryw Dąbie 2-3 Obra Kościan 29 maja, 16:00
LKS Gołuchów 1-1 Olimpia Koło 30 maja, 12:00
LKS Czarnylas 0-6 Piast Kobylin 29 maja, 17:00
Korona Piaski 1-2 Płomyk Koźminiec 30 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-1 SKP Słupca 29 maja, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-0 Sokół Kleczew 30 maja, 16:00
Krobianka Krobia 1-4 Stal Pleszew 29 maja, 17:00
ZKS Zagórów 1-4 Victoria Września 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 3 czerwca

ZKS Zagórów 4-3 Zryw Dąbie 3 czerwca, 17:00
Victoria Września 1-2 Krobianka Krobia 3 czerwca, 17:00
Stal Pleszew 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3 czerwca, 17:00
Sokół Kleczew 3-0 Dąbroczanka Pępowo 3 czerwca, 17:00
SKP Słupca 0-1 Korona Piaski 3 czerwca, 17:00
Płomyk Koźminiec 7-4 LKS Czarnylas 3 czerwca, 17:00
Piast Kobylin 1-1 LKS Gołuchów 3 czerwca, 17:00
Olimpia Koło 1-1 Obra Kościan 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 6 czerwca

Zryw Dąbie 1-1 Olimpia Koło 6 czerwca, 16:00
Obra Kościan 0-3 Piast Kobylin 6 czerwca, 16:00
LKS Gołuchów 0-1 Płomyk Koźminiec 6 czerwca, 16:00
LKS Czarnylas 3-1 SKP Słupca 6 czerwca, 16:00
Korona Piaski 1-1 Sokół Kleczew 6 czerwca, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 5-3 Stal Pleszew 6 czerwca, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Victoria Września 6 czerwca, 16:00
Krobianka Krobia 4-3 ZKS Zagórów 6 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

III liga 2009/2010 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2009/2010 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2009/2010 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Konin)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Leszno)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas