[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Kalisz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Centra Ostrów Wielkopolski 30 68 21 5 4 77-29 10 4 1 36-13 11 1 3 41-16
2.  Victoria Ostrzeszów 30 67 21 4 5 105-34 14 0 1 58-14 7 4 4 47-20
3.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 60 18 6 6 79-34 8 4 3 39-18 10 2 3 40-16
4.  Barycz Janków Przygodzki 30 59 17 8 5 66-28 11 3 1 41-10 6 5 4 25-18
5.  LZS Jankowy 1968 30 54 17 3 10 65-59 8 3 4 34-26 9 0 6 31-33
6.  Astra Krotoszyn 30 48 15 3 12 72-59 8 0 7 36-33 7 3 5 36-26
7.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 47 14 5 11 58-47 11 1 3 36-8 3 4 8 22-39
8.  KKS 1925 Kalisz 30 45 14 3 13 47-42 8 1 6 22-19 6 2 7 25-23
9.  Orzeł Mroczeń 30 43 13 4 13 86-59 8 0 7 46-26 5 4 6 40-33
10.  Iskra Sieroszewice 30 42 12 6 12 50-45 7 4 4 33-23 5 2 8 17-22
11.  Korona/Pogoń Stawiszyn 30 35 8 11 11 34-50 4 5 6 15-23 4 6 5 19-27
12.  Polonia Kępno 30 32 8 8 14 44-49 4 6 5 25-23 4 2 9 19-26
13.  KS Opatówek 30 31 8 7 15 35-57 5 4 6 20-26 3 3 9 15-31
14.  Czarni Dobrzyca 30 17 4 5 21 29-91 3 3 9 16-43 1 2 12 13-48
15.  Prosna Kalisz 30 10 2 4 24 36-157 2 2 11 25-79 0 2 13 11-78
16.  Sokoły Droszew 30 19 5 4 21 29-72 2 3 10 13-33 3 1 11 16-39
Sokoły Droszew wycofały się z rozgrywek po 22. kolejce.
W związku z wycofaniem po sezonie spadkowicza z IV ligi - LKS Czarnylas - dodatkowo utrzymali się Czarni Dobrzyca.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Centra Ostrów Wielkopolski    2-2 3-2 1-1 2-0 3-3 1-0 3-0 1-3 2-0 5-0 2-1 4-0 3-0 1-1 3-0 
 2 Victoria Ostrzeszów1-4     2-1 2-1 2-1 4-0 6-2 3-1 3-0 1-0 7-1 3-2 3-0 6-1 10-0 5-0 
 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski2-2 0-2     2-2 1-2 4-1 0-0 1-0 5-3 3-1 1-1 2-0 2-1 6-1 10-0 0-2 
 4 Barycz Janków Przygodzki1-2 2-2 2-1     5-0 1-1 4-0 2-0 5-2 3-0 0-0 2-0 2-1 1-0 8-1 3-0* 
 5 LZS Jankowy 19681-3 2-0 1-1 1-0     1-3 7-2 1-1 2-10 3-1 1-1 2-0 1-2 2-0 6-2 3-0* 
 6 Astra Krotoszyn0-2 3-2 0-2 1-5 2-4     3-1 2-3 4-6 1-2 3-1 1-0 6-3 3-0 4-0 3-2 
 7 Pogoń Nowe Skalmierzyce3-1 4-1 0-1 2-0 0-1 2-1     1-0 2-0 3-0 0-1 3-1 0-0 5-1 8-0 3-0 
 8 KKS 1925 Kalisz2-0 1-4 0-3* 3-1 1-2 0-3 2-0     3-3 2-1 2-0 0-1 0-1 2-0 1-0 3-0* 
 9 Orzeł Mroczeń1-3 0-4 3-4 0-1 1-2 2-0 5-0 5-1     1-2 3-0* 2-1 1-3 8-2 9-1 5-2 
 10 Iskra Sieroszewice1-4 2-1 2-3 1-1 5-1 4-4 0-0 2-0 4-1     0-4 1-2 2-0 1-0 8-2 0-0 
 11 Korona/Pogoń Stawiszyn0-2 1-3 0-3 0-1 1-0 0-3 1-1 0-3* 0-0 1-1     3-1 1-1 2-2 3-1 2-1 
 12 Polonia Kępno1-2 1-1 2-2 0-0 1-5 2-3 6-1 2-2 1-1 0-1 1-4     1-0 1-1 3-0* 3-0* 
 13 KS Opatówek3-2 1-7 1-3 0-1 1-2 2-1 2-3 0-3 0-0 0-0 1-1 1-1     2-1 3-1 3-0* 
 14 Czarni Dobrzyca0-3 0-9 0-4 2-6 4-0 0-3 2-2 0-3 2-1 2-0 0-2 0-4 2-2     1-1 1-3 
 15 Prosna Kalisz0-8 0-8 0-7 3-3 5-7 1-7 0-7 0-6 1-7 0-5 3-3 3-4 3-0* 4-1     2-6 
 16 Sokoły Droszew0-3* 1-1 0-3* 0-2 2-4 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3 0-0 1-1 3-1 2-3 3-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

LZS Jankowy 1968 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 9 sierpnia, 16:00
Sokoły Droszew 3-1 Prosna Kalisz 9 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 1-1 Czarni Dobrzyca 9 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 Victoria Ostrzeszów 9 sierpnia, 16:00
Astra Krotoszyn 2-3 KKS 1925 Kalisz 9 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 9 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 2-0 KS Opatówek 9 sierpnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 0-1 Barycz Janków Przygodzki 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 LZS Jankowy 1968 16 sierpnia, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-1 Barycz Janków Przygodzki 16 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 sierpnia, 11:00
Victoria Ostrzeszów 3-2 Polonia Kępno 16 sierpnia, 16:00
Czarni Dobrzyca 1-3 Sokoły Droszew 16 sierpnia, 16:00
Prosna Kalisz 0-8 Centra Ostrów Wielkopolski 16 sierpnia, 11:00
Astra Krotoszyn 4-6 Orzeł Mroczeń 16 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 0-3 KKS 1925 Kalisz 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

LZS Jankowy 1968 6-2 Prosna Kalisz 23 sierpnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Czarni Dobrzyca 23 sierpnia, 11:00
Sokoły Droszew 1-1 Victoria Ostrzeszów 23 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 0-1 Iskra Sieroszewice 23 sierpnia, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 sierpnia, 11:00
KKS 1925 Kalisz 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 sierpnia, 18:00
Orzeł Mroczeń 1-3 KS Opatówek 23 sierpnia, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-3 Astra Krotoszyn 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Barycz Janków Przygodzki 5-0 LZS Jankowy 1968 30 sierpnia, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-1 Astra Krotoszyn 30 sierpnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 5-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 30 sierpnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Polonia Kępno 30 sierpnia, 11:00
Iskra Sieroszewice 0-0 Sokoły Droszew 30 sierpnia, 11:00
Victoria Ostrzeszów 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 30 sierpnia, 16:00
Czarni Dobrzyca 1-1 Prosna Kalisz 30 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 5-6 września

LZS Jankowy 1968 2-0 Czarni Dobrzyca 6 września, 16:00
Prosna Kalisz 0-8 Victoria Ostrzeszów 6 września, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Iskra Sieroszewice 6 września, 11:00
Sokoły Droszew 1-2 KKS 1925 Kalisz 6 września, 16:00
Polonia Kępno 1-1 Orzeł Mroczeń 6 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 6 września, 16:00
KS Opatówek 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 września, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 1-1 Astra Krotoszyn 6 września, 11:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Astra Krotoszyn 2-4 LZS Jankowy 1968 13 września, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 2-1 KS Opatówek 13 września, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 września, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-1 Polonia Kępno 13 września, 16:00
Orzeł Mroczeń 5-2 Sokoły Droszew 13 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 13 września, 11:00
Iskra Sieroszewice 8-2 Prosna Kalisz 13 września, 11:00
Victoria Ostrzeszów 6-1 Czarni Dobrzyca 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 września

LZS Jankowy 1968 2-0 Victoria Ostrzeszów 20 września, 16:00
Czarni Dobrzyca 2-0 Iskra Sieroszewice 20 września, 16:00
Prosna Kalisz 0-6 KKS 1925 Kalisz 20 września, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-3 Orzeł Mroczeń 20 września, 11:00
Sokoły Droszew 0-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 20 września, 16:00
Polonia Kępno 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Barycz Janków Przygodzki 20 września, 16:00
KS Opatówek 2-1 Astra Krotoszyn 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

KS Opatówek 1-2 LZS Jankowy 1968 27 września, 15:00
Astra Krotoszyn 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 września, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 2-0 Polonia Kępno 26 września, 14:30
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Sokoły Droszew 27 września, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 27 września, 11:00
Orzeł Mroczeń 9-1 Prosna Kalisz 27 września, 15:00
KKS 1925 Kalisz 2-0 Czarni Dobrzyca 27 września, 11:00
Iskra Sieroszewice 2-1 Victoria Ostrzeszów 27 września, 11:00

Kolejka 9 - 3-4 października

LZS Jankowy 1968 3-1 Iskra Sieroszewice 4 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 3-1 KKS 1925 Kalisz 4 października, 15:00
Czarni Dobrzyca 2-1 Orzeł Mroczeń 4 października, 15:00
Prosna Kalisz 3-3 Korona/Pogoń Stawiszyn 4 października, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 października, 11:00
Sokoły Droszew 0-2 Barycz Janków Przygodzki 4 października, 15:00
Polonia Kępno 2-3 Astra Krotoszyn 4 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 KS Opatówek 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 LZS Jankowy 1968 11 października, 15:00
KS Opatówek 1-1 Polonia Kępno 11 października, 15:00
Astra Krotoszyn 3-2 Sokoły Droszew 11 października, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 11 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10-0 Prosna Kalisz 11 października, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-2 Czarni Dobrzyca 11 października, 11:00
Orzeł Mroczeń 0-4 Victoria Ostrzeszów 11 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz 2-1 Iskra Sieroszewice 11 października, 11:00

Kolejka 11 - 17-18 października

LZS Jankowy 1968 1-1 KKS 1925 Kalisz 18 października, 15:00
Iskra Sieroszewice 4-1 Orzeł Mroczeń 18 października, 11:00
Victoria Ostrzeszów 7-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 18 października, 15:00
Czarni Dobrzyca 0-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 października, 15:00
Prosna Kalisz 3-3 Barycz Janków Przygodzki 18 października, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-3 Astra Krotoszyn 18 października, 11:00
Sokoły Droszew 3-1 KS Opatówek 18 października, 15:00
Polonia Kępno 6-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Polonia Kępno 1-5 LZS Jankowy 1968 25 października, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Sokoły Droszew 25 października, 14:00
KS Opatówek 3-2 Centra Ostrów Wielkopolski 25 października, 14:00
Astra Krotoszyn 4-0 Prosna Kalisz 25 października, 14:00
Barycz Janków Przygodzki 1-0 Czarni Dobrzyca 25 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Victoria Ostrzeszów 25 października, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Iskra Sieroszewice 25 października, 11:00
KKS 1925 Kalisz 3-3 Orzeł Mroczeń 25 października, 11:00

Kolejka 13 - 31 października

KKS 1925 Kalisz 2-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 31 października, 13:30
Iskra Sieroszewice 2-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 października, 11:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Barycz Janków Przygodzki 31 października, 14:00
Czarni Dobrzyca 0-3 Astra Krotoszyn 31 października, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 31 października, 11:00
Sokoły Droszew 1-1 Polonia Kępno 31 października, 14:00
Orzeł Mroczeń 1-2 LZS Jankowy 1968 31 października, 14:00
KS Opatówek 3-1 Prosna Kalisz 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Sokoły Droszew 2-4 LZS Jankowy 1968 8 listopada, 14:00
Polonia Kępno 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 8 listopada, 14:00
KS Opatówek 2-1 Czarni Dobrzyca 8 listopada, 14:00
Astra Krotoszyn 3-2 Victoria Ostrzeszów 8 listopada, 14:00
Barycz Janków Przygodzki 3-0 Iskra Sieroszewice 8 listopada, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-0 KKS 1925 Kalisz 8 listopada, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-0 Orzeł Mroczeń 8 listopada, 11:00
Prosna Kalisz 0-7 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

LZS Jankowy 1968 1-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 11 listopada, 14:00
Orzeł Mroczeń 3-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 11 listopada, 14:00
KKS 1925 Kalisz 3-1 Barycz Janków Przygodzki 11 listopada, 11:00
Iskra Sieroszewice 4-4 Astra Krotoszyn 11 listopada, 11:00
Victoria Ostrzeszów 3-0 KS Opatówek 11 listopada, 14:00
Prosna Kalisz 3-4 Polonia Kępno 11 listopada, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Sokoły Droszew 11 listopada, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-1 Czarni Dobrzyca 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 13-14 marca

KS Opatówek 0-0 Iskra Sieroszewice 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 16:00) odwołany
Barycz Janków Przygodzki 5-2 Orzeł Mroczeń 14 marca, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 LZS Jankowy 1968 14 marca, 11:00
Prosna Kalisz 2-6 Sokoły Droszew 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany
Czarni Dobrzyca 0-4 Polonia Kępno 14 marca, 11:00
Victoria Ostrzeszów 6-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany
KKS 1925 Kalisz 0-3 Astra Krotoszyn 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 11:00) odwołany
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 marca, 11:00

Kolejka 17 - 20-21 marca

Orzeł Mroczeń 2-0 Astra Krotoszyn 21 marca, 15:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 KS Opatówek 28 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany
LZS Jankowy 1968 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 marca, 15:00
Barycz Janków Przygodzki 0-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 21 marca, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Iskra Sieroszewice 21 marca, 15:00
Polonia Kępno 1-1 Victoria Ostrzeszów 21 marca, 15:00
Sokoły Droszew 2-3 Czarni Dobrzyca 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Prosna Kalisz 21 marca, 11:00

Kolejka 18 - 27-28 marca

Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 KKS 1925 Kalisz 28 marca, 16:00
KS Opatówek 0-0 Orzeł Mroczeń 28 marca, 15:00
Astra Krotoszyn 3-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 28 marca, 15:00
Prosna Kalisz 5-7 LZS Jankowy 1968 28 marca, 11:00
Czarni Dobrzyca 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 28 marca, 11:00
Victoria Ostrzeszów 5-0 Sokoły Droszew 28 marca, 15:00
Iskra Sieroszewice 1-2 Polonia Kępno 28 marca, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 Barycz Janków Przygodzki 28 marca, 11:00

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 KS Opatówek 3 kwietnia, 11:00
LZS Jankowy 1968 1-0 Barycz Janków Przygodzki 3 kwietnia, 16:00
Astra Krotoszyn 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Orzeł Mroczeń 3 kwietnia, 16:00
Polonia Kępno 2-2 KKS 1925 Kalisz 3 kwietnia, 16:00
Sokoły Droszew 0-3 Iskra Sieroszewice 3 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Victoria Ostrzeszów 3 kwietnia, 11:00
Prosna Kalisz 4-1 Czarni Dobrzyca 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 9 czerwca

Astra Krotoszyn 1-5 Barycz Janków Przygodzki 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Dobrzyca 4-0 LZS Jankowy 1968 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Ostrzeszów 10-0 Prosna Kalisz 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Sieroszewice 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KKS 1925 Kalisz 3-0 Sokoły Droszew
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Mroczeń 2-1 Polonia Kępno 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 KS Opatówek 9 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 26 maja

LZS Jankowy 1968 1-3 Astra Krotoszyn 20 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Opatówek 0-1 Barycz Janków Przygodzki 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Kępno 1-4 Korona/Pogoń Stawiszyn 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowejw pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokoły Droszew 0-3 Orzeł Mroczeń
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 KKS 1925 Kalisz 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Prosna Kalisz 0-5 Iskra Sieroszewice 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Dobrzyca 0-9 Victoria Ostrzeszów 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 2-1 LZS Jankowy 1968 25 kwietnia, 16:00
Iskra Sieroszewice 1-0 Czarni Dobrzyca 25 kwietnia, 11:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 Prosna Kalisz 25 kwietnia, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 25 kwietnia, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-1 Sokoły Droszew 25 kwietnia, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Polonia Kępno 25 kwietnia, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 kwietnia, 11:00
Astra Krotoszyn 6-3 KS Opatówek 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

LZS Jankowy 1968 1-2 KS Opatówek 1 maja, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Astra Krotoszyn 1 maja, 11:00
Polonia Kępno 0-0 Barycz Janków Przygodzki 1 maja, 11:00
Sokoły Droszew 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
(wo)
Centra Ostrów Wielkopolski 5-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 1 maja, 11:00
Prosna Kalisz 1-7 Orzeł Mroczeń 1 maja, 11:00
Czarni Dobrzyca 0-3 KKS 1925 Kalisz 1 maja, 11:00
Victoria Ostrzeszów 1-0 Iskra Sieroszewice 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3 maja

Iskra Sieroszewice 5-1 LZS Jankowy 1968 3 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 1-4 Victoria Ostrzeszów 3 maja, 16:00
Orzeł Mroczeń 8-2 Czarni Dobrzyca 3 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 3-1 Prosna Kalisz 3 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 3 maja, 16:00
Barycz Janków Przygodzki 3-0 Sokoły Droszew
(wo)
Astra Krotoszyn 1-0 Polonia Kępno 3 maja, 16:00
KS Opatówek 2-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 maja, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 maja

LZS Jankowy 1968 7-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 maja, 16:00
Polonia Kępno 1-0 KS Opatówek 9 maja, 16:00
Sokoły Droszew 0-3 Astra Krotoszyn
(wo)
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Barycz Janków Przygodzki 9 maja, 11:00
Prosna Kalisz 0-7 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 maja, 11:00
Czarni Dobrzyca 0-2 Korona/Pogoń Stawiszyn 9 maja, 11:00
Victoria Ostrzeszów 3-0 Orzeł Mroczeń 9 maja, 16:00
Iskra Sieroszewice 2-0 KKS 1925 Kalisz 9 maja, 11:00

Kolejka 26 - 15-16 maja

KKS 1925 Kalisz 1-2 LZS Jankowy 1968 16 maja, 11:00
Orzeł Mroczeń 1-2 Iskra Sieroszewice 16 maja, 16:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-3 Victoria Ostrzeszów 16 maja, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-1 Czarni Dobrzyca 16 maja, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 8-1 Prosna Kalisz 16 maja, 11:00
Astra Krotoszyn 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 16 maja, 16:00
KS Opatówek 3-0 Sokoły Droszew
(wo)
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Polonia Kępno 16 maja, 16:00

Kolejka 27 - 22-23 maja

Orzeł Mroczeń 5-1 KKS 1925 Kalisz 23 maja, 16:00
LZS Jankowy 1968 2-0 Polonia Kępno 23 maja, 16:00
Sokoły Droszew 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
(wo)
Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 KS Opatówek 23 maja, 11:00
Prosna Kalisz 1-7 Astra Krotoszyn 23 maja, 11:00
Czarni Dobrzyca 2-6 Barycz Janków Przygodzki 23 maja, 11:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 maja
Iskra Sieroszewice 0-4 Korona/Pogoń Stawiszyn 23 maja, 11:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

LZS Jankowy 1968 2-10 Orzeł Mroczeń 30 maja, 16:00
Prosna Kalisz 3-0 KS Opatówek 30 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-3 KKS 1925 Kalisz 30 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Iskra Sieroszewice 30 maja, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Victoria Ostrzeszów 30 maja, 11:00
Astra Krotoszyn 3-0 Czarni Dobrzyca 30 maja, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 30 maja, 16:00
Polonia Kępno 3-0 Sokoły Droszew
(wo)

Kolejka 29 - 3 czerwca

Pogoń Nowe Skalmierzyce 8-0 Prosna Kalisz 3 czerwca, 16:00
LZS Jankowy 1968 3-0 Sokoły Droszew
(wo)
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Polonia Kępno 3 czerwca, 16:00
Czarni Dobrzyca 2-2 KS Opatówek 3 czerwca, 16:00
Victoria Ostrzeszów 4-0 Astra Krotoszyn 3 czerwca, 16:00
Iskra Sieroszewice 1-1 Barycz Janków Przygodzki 3 czerwca, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
(wo)
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 16:00) odwołany z powodu braku możliwości zabezpieczenia meczu
Orzeł Mroczeń 3-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 3 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 30 - 6 czerwca

Czarni Dobrzyca 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 czerwca, 11:00
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-0 LZS Jankowy 1968 6 czerwca, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5-3 Orzeł Mroczeń 6 czerwca, 11:00
Barycz Janków Przygodzki 2-0 KKS 1925 Kalisz 6 czerwca, 11:00
Astra Krotoszyn 1-2 Iskra Sieroszewice 6 czerwca, 16:00
KS Opatówek 1-7 Victoria Ostrzeszów 6 czerwca, 11:00
Polonia Kępno 3-0 Prosna Kalisz 6 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokoły Droszew 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski
(wo)

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

IV liga 2009/2010 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Konin)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Leszno)

Klasa A 2009/2010 (Kalisz I)
Klasa A 2009/2010 (Kalisz II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas