[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Leszno
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Miejska Górka 30 71 23 2 5 79-37 12 0 3 42-19 11 2 2 37-18
2.  Grom Wolsztyn 30 70 22 4 4 91-33 11 2 2 50-12 11 2 2 41-21
3.  Pogoń Śmigiel 30 65 20 5 5 67-31 12 2 1 38-13 8 3 4 29-18
4.  PKS Racot 30 57 16 9 5 80-40 11 4 0 49-13 5 5 5 31-27
5.  Orla Jutrosin 30 54 16 6 8 46-33 10 2 3 25-11 6 4 5 21-22 2 3 1 0 1 4-4
6.  Orkan Chorzemin 30 54 16 6 8 60-37 10 2 3 36-13 6 4 5 24-24 2 3 1 0 1 4-4
7.  GKS Krzemieniewo 30 53 15 8 7 80-51 7 7 1 46-18 8 1 6 34-33
8.  Rawia Rawicz 30 51 16 3 11 60-47 10 1 4 34-18 6 2 7 26-29
9.  Sokół Kaszczor 30 41 11 8 11 57-48 8 4 3 41-21 3 4 8 16-27
10.  GKS Włoszakowice 30 35 9 8 13 65-54 6 5 4 48-24 3 3 9 17-30
11.  Rywal-Klon Mochy 30 30 8 6 16 40-56 4 3 8 21-20 4 3 8 19-36
12.  Rydzyniak Rydzyna 30 29 9 2 19 45-71 4 1 10 25-33 5 1 9 20-38
13.  Wielkopolanka Szelejewo 30 27 9 0 21 45-86 6 0 9 31-39 3 0 12 14-47
14.  Ruch Bojanowo 30 22 6 4 20 46-74 5 2 8 28-30 1 2 12 18-44
15.  Sokół-Orkan Chobienice 30 13 4 1 25 33-119 3 0 12 18-45 1 1 13 15-74
16.  Helios Czempiń 30 11 3 2 25 29-106 1 2 12 14-48 2 0 13 15-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Miejska Górka    1-2 3-0 2-1 1-3 2-0 3-2 4-3 3-0 1-2 4-3 5-1 4-1 4-0 3-0 2-1 
 2 Grom Wolsztyn0-1     2-2 2-1 3-0 1-1 1-2 5-0 5-1 3-1 7-0 3-0 3-2 3-0 4-0 8-1 
 3 Pogoń Śmigiel3-2 0-1     0-0 1-1 3-0 4-2 2-0 2-0 4-2 3-1 3-2 4-0 3-2 3-0 3-0 
 4 PKS Racot1-1 2-2 1-0     2-0 5-0 3-2 1-1 3-1 0-0 4-1 3-1 7-1 4-1 9-1 4-1 
 5 Orla Jutrosin0-3 2-0 0-1 1-0     2-1 2-0 1-0 2-1 1-1 3-1 0-1 4-0 3-1 0-0 4-1 
 6 Orkan Chorzemin1-2 1-2 0-1 1-1 3-2     4-2 3-0 0-0 3-0 4-1 2-0 2-0 5-0 4-2 3-0 
 7 GKS Krzemieniewo1-1 1-1 2-0 5-0 3-3 1-1     1-4 1-1 4-2 1-1 5-0 5-1 2-2 9-1 5-0 
 8 Rawia Rawicz0-2 2-0 2-6 1-1 0-1 3-0 1-2     3-0 4-1 3-2 1-0 3-0 2-1 5-1 4-1 
 9 Sokół Kaszczor1-3 4-6 0-0 2-1 1-0 0-0 2-3 3-0     3-0 2-2 6-2 6-1 2-2 2-1 7-0 
 10 GKS Włoszakowice3-5 0-3 4-0 3-3 2-3 1-1 9-2 2-2 0-0     1-1 5-1 1-2 5-0 9-1 3-0 
 11 Rywal-Klon Mochy2-0 2-3 0-2 2-2 0-0 0-2 0-0 1-2 1-3 1-0     0-2 0-1 1-0 10-1 1-2 
 12 Rydzyniak Rydzyna2-3 1-4 0-2 2-4 1-2 0-1 2-5 0-3 1-2 1-1 2-0     2-0 5-1 2-3 4-2 
 13 Wielkopolanka Szelejewo2-6 2-5 1-4 2-4 3-2 1-2 1-2 3-4 3-1 2-1 0-1 1-3     2-0 4-3 4-1 
 14 Ruch Bojanowo1-2 3-4 1-1 0-5 0-1 3-4 1-4 2-1 1-0 2-1 0-1 2-2 3-0     6-0 3-4 
 15 Sokół-Orkan Chobienice1-3 0-2 1-5 2-5 1-2 0-7 0-3 1-2 1-5 0-2 1-2 2-4 2-1 3-1     3-1 
 16 Helios Czempiń0-3 0-6 1-5 2-3 1-1 2-4 0-3 0-4 1-1 1-3 1-2 0-1 1-4 0-7 4-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Rywal-Klon Mochy 0-0 GKS Krzemieniewo 22 sierpnia, 17:00
Orla Jutrosin 2-1 Sokół Kaszczor 23 sierpnia, 17:00
GKS Włoszakowice 3-5 Sparta Miejska Górka 23 sierpnia, 14:00
Sokół-Orkan Chobienice 2-1 Wielkopolanka Szelejewo
PKS Racot 1-0 Pogoń Śmigiel 22 sierpnia, 17:30
Rawia Rawicz 2-1 Ruch Bojanowo 22 sierpnia, 17:30
Helios Czempiń 2-4 Orkan Chorzemin 23 sierpnia, 15:00
Grom Wolsztyn 3-0 Rydzyniak Rydzyna 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

GKS Krzemieniewo 1-1 Orkan Chorzemin 29 sierpnia, 14:30
Ruch Bojanowo 3-4 Helios Czempiń 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Śmigiel 2-0 Rawia Rawicz 29 sierpnia, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-4 PKS Racot 29 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn 4-0 Sokół-Orkan Chobienice 29 sierpnia, 18:00
Sparta Miejska Górka 5-1 Rydzyniak Rydzyna 30 sierpnia, 17:30
Sokół Kaszczor 3-0 GKS Włoszakowice 29 sierpnia, 17:00
Rywal-Klon Mochy 0-0 Orla Jutrosin 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Orla Jutrosin 2-0 GKS Krzemieniewo 6 września, 17:00
GKS Włoszakowice 1-1 Rywal-Klon Mochy 6 września, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Sokół Kaszczor 5 września, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 1-3 Sparta Miejska Górka 6 września, 15:00
PKS Racot 2-2 Grom Wolsztyn 5 września, 17:30
Rawia Rawicz 3-0 Wielkopolanka Szelejewo 5 września, 17:00
Helios Czempiń 1-5 Pogoń Śmigiel 6 września, 16:00
Orkan Chorzemin 5-0 Ruch Bojanowo 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 9 września

GKS Krzemieniewo 2-2 Ruch Bojanowo 9 września, 17:30
Pogoń Śmigiel 3-0 Orkan Chorzemin 9 września, 17:30
Wielkopolanka Szelejewo 4-1 Helios Czempiń 9 września, 17:30
Grom Wolsztyn 5-0 Rawia Rawicz 9 września, 17:30
Sparta Miejska Górka 2-1 PKS Racot 9 września, 17:30
Sokół Kaszczor 2-1 Sokół-Orkan Chobienice 9 września, 17:30
Rywal-Klon Mochy 0-2 Rydzyniak Rydzyna 9 września, 17:30
Orla Jutrosin 1-1 GKS Włoszakowice 9 września, 17:30

Kolejka 5 - 12-13 września

GKS Włoszakowice 9-2 GKS Krzemieniewo 13 września, 14:30
Rydzyniak Rydzyna 1-2 Orla Jutrosin 12 września, 15:00
Sokół-Orkan Chobienice 1-2 Rywal-Klon Mochy 13 września, 15:00
PKS Racot 3-1 Sokół Kaszczor 13 września, 17:00
Rawia Rawicz 0-2 Sparta Miejska Górka 12 września, 17:00
Helios Czempiń 0-6 Grom Wolsztyn 13 września, 15:00
Orkan Chorzemin 2-0 Wielkopolanka Szelejewo 13 września, 16:00
Ruch Bojanowo 1-1 Pogoń Śmigiel 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

GKS Krzemieniewo 2-0 Pogoń Śmigiel 19 września, 16:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-0 Ruch Bojanowo 19 września, 16:00
Grom Wolsztyn 1-1 Orkan Chorzemin 19 września, 17:00
Sparta Miejska Górka 2-1 Helios Czempiń 20 września, 16:00
Sokół Kaszczor 3-0 Rawia Rawicz 19 września, 16:00
Rywal-Klon Mochy 2-2 PKS Racot 19 września, 16:00
Orla Jutrosin 0-0 Sokół-Orkan Chobienice 20 września, 12:00
GKS Włoszakowice 5-1 Rydzyniak Rydzyna 20 września, 14:30

Kolejka 7 - 26-27 września

Rydzyniak Rydzyna 2-5 GKS Krzemieniewo 26 września, 15:00
Sokół-Orkan Chobienice 0-2 GKS Włoszakowice 26 września, 17:00
PKS Racot 2-0 Orla Jutrosin 26 września, 17:00
Rawia Rawicz 3-2 Rywal-Klon Mochy 26 września, 16:00
Helios Czempiń 1-1 Sokół Kaszczor 27 września, 15:00
Orkan Chorzemin 1-2 Sparta Miejska Górka 27 września, 16:00
Ruch Bojanowo 3-4 Grom Wolsztyn 27 września, 16:00
Pogoń Śmigiel 4-0 Wielkopolanka Szelejewo 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

GKS Krzemieniewo 5-1 Wielkopolanka Szelejewo 3 października, 16:00
Grom Wolsztyn 2-2 Pogoń Śmigiel 3 października, 16:00
Sparta Miejska Górka 4-0 Ruch Bojanowo 4 października, 15:00
Sokół Kaszczor 0-0 Orkan Chorzemin 4 października, 16:00
Rywal-Klon Mochy 1-2 Helios Czempiń 4 października, 16:00
Orla Jutrosin 1-0 Rawia Rawicz 4 października, 16:00
GKS Włoszakowice 3-3 PKS Racot 4 października
Rydzyniak Rydzyna 2-3 Sokół-Orkan Chobienice 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Sokół-Orkan Chobienice 0-3 GKS Krzemieniewo 11 października, 15:00
PKS Racot 3-1 Rydzyniak Rydzyna 10 października, 16:30
Rawia Rawicz 4-1 GKS Włoszakowice 10 października, 17:00
Helios Czempiń 1-1 Orla Jutrosin 11 października, 15:00
Orkan Chorzemin 4-1 Rywal-Klon Mochy 11 października, 15:00
Ruch Bojanowo 1-0 Sokół Kaszczor 11 października, 15:00
Pogoń Śmigiel 3-2 Sparta Miejska Górka 10 października, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-5 Grom Wolsztyn 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

GKS Krzemieniewo 1-1 Grom Wolsztyn 18 października, 14:00
Sparta Miejska Górka 4-1 Wielkopolanka Szelejewo 18 października, 15:00
Sokół Kaszczor 0-0 Pogoń Śmigiel 18 października, 15:30
Rywal-Klon Mochy 1-0 Ruch Bojanowo 18 października, 14:00
Orla Jutrosin 2-1 Orkan Chorzemin 18 października, 12:00
GKS Włoszakowice 3-0 Helios Czempiń 18 października, 14:30
Rydzyniak Rydzyna 0-3 Rawia Rawicz 17 października, 15:00
Sokół-Orkan Chobienice 2-5 PKS Racot 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

PKS Racot 3-2 GKS Krzemieniewo 24 października, 16:00
Rawia Rawicz 5-1 Sokół-Orkan Chobienice 24 października, 15:00
Helios Czempiń 0-1 Rydzyniak Rydzyna 25 października, 15:00
Orkan Chorzemin 3-0 GKS Włoszakowice 25 października, 15:00
Ruch Bojanowo 0-1 Orla Jutrosin 25 października, 15:00
Pogoń Śmigiel 3-1 Rywal-Klon Mochy 24 października, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-1 Sokół Kaszczor 24 października, 14:00
Grom Wolsztyn 0-1 Sparta Miejska Górka 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

GKS Krzemieniewo 1-1 Sparta Miejska Górka 31 października, 14:00
Sokół Kaszczor 4-6 Grom Wolsztyn 31 października, 14:30
Rywal-Klon Mochy 0-1 Wielkopolanka Szelejewo 31 października, 14:30
Orla Jutrosin 0-1 Pogoń Śmigiel 31 października, 14:00
GKS Włoszakowice 5-0 Ruch Bojanowo 31 października, 14:30
Rydzyniak Rydzyna 0-1 Orkan Chorzemin 31 października, 14:00
Sokół-Orkan Chobienice 3-1 Helios Czempiń 31 października, 14:00
PKS Racot 1-1 Rawia Rawicz 31 października, 14:30

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Rawia Rawicz 1-2 GKS Krzemieniewo 7 listopada, 15:00
Helios Czempiń 2-3 PKS Racot 8 listopada, 14:00
Orkan Chorzemin 4-2 Sokół-Orkan Chobienice 8 listopada, 14:00
Ruch Bojanowo 2-2 Rydzyniak Rydzyna 8 listopada, 14:00
Pogoń Śmigiel 4-2 GKS Włoszakowice 7 listopada, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-2 Orla Jutrosin
Grom Wolsztyn 7-0 Rywal-Klon Mochy 7 listopada, 14:00
Sparta Miejska Górka 3-0 Sokół Kaszczor 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

GKS Krzemieniewo 1-1 Sokół Kaszczor 11 listopada, 12:00
Rywal-Klon Mochy 2-0 Sparta Miejska Górka 11 listopada, 14:00
Orla Jutrosin 2-0 Grom Wolsztyn 11 listopada, 13:00
GKS Włoszakowice 1-2 Wielkopolanka Szelejewo
Rydzyniak Rydzyna 0-2 Pogoń Śmigiel 11 listopada, 14:00
Sokół-Orkan Chobienice 3-1 Ruch Bojanowo 11 listopada, 14:00
PKS Racot 5-0 Orkan Chorzemin 11 listopada, 14:00
Rawia Rawicz 4-1 Helios Czempiń 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Helios Czempiń 0-3 GKS Krzemieniewo 15 listopada, 12:00
Orkan Chorzemin 3-0 Rawia Rawicz 15 listopada, 14:00
Ruch Bojanowo 0-5 PKS Racot 15 listopada, 13:30
Pogoń Śmigiel 3-0 Sokół-Orkan Chobienice 14 listopada, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 1-3 Rydzyniak Rydzyna 14 listopada, 14:00
Grom Wolsztyn 3-1 GKS Włoszakowice 14 listopada, 14:00
Sparta Miejska Górka 1-3 Orla Jutrosin 15 listopada, 13:00
Sokół Kaszczor 2-2 Rywal-Klon Mochy 15 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 13-14 marca

Rydzyniak Rydzyna 1-4 Grom Wolsztyn 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Krzemieniewo 1-1 Rywal-Klon Mochy 13 marca, 15:00
Sokół Kaszczor 1-0 Orla Jutrosin 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13-14 marca) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Miejska Górka 1-2 GKS Włoszakowice 14 marca, 15:00
Wielkopolanka Szelejewo 4-3 Sokół-Orkan Chobienice 13 marca, 14:00
Pogoń Śmigiel 0-0 PKS Racot 13 marca, 15:00
Ruch Bojanowo 2-1 Rawia Rawicz 14 marca, 14:00
Orkan Chorzemin 3-0 Helios Czempiń 13 marca, 15:00

Kolejka 17 - 5 maja

Orkan Chorzemin 4-2 GKS Krzemieniewo 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Helios Czempiń 0-7 Ruch Bojanowo 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Rawia Rawicz 2-6 Pogoń Śmigiel 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
PKS Racot 7-1 Wielkopolanka Szelejewo 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Sokół-Orkan Chobienice 0-2 Grom Wolsztyn 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Rydzyniak Rydzyna 2-3 Sparta Miejska Górka 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
GKS Włoszakowice 0-0 Sokół Kaszczor 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Orla Jutrosin 3-1 Rywal-Klon Mochy 5 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany

Kolejka 18 - 27-28 marca

GKS Krzemieniewo 3-3 Orla Jutrosin 28 marca, 15:00
Rywal-Klon Mochy 1-0 GKS Włoszakowice 28 marca, 15:00
Sokół Kaszczor 6-2 Rydzyniak Rydzyna 27 marca, 15:30
Sparta Miejska Górka 3-0 Sokół-Orkan Chobienice 28 marca, 15:00
Grom Wolsztyn 2-1 PKS Racot 28 marca, 14:00
Wielkopolanka Szelejewo 3-4 Rawia Rawicz 27 marca, 15:00
Pogoń Śmigiel 3-0 Helios Czempiń 27 marca, 15:00
Ruch Bojanowo 3-4 Orkan Chorzemin 27 marca, 14:00

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Ruch Bojanowo 1-4 GKS Krzemieniewo 3 kwietnia, 14:00
Orkan Chorzemin 0-1 Pogoń Śmigiel 3 kwietnia, 14:00
Helios Czempiń 1-4 Wielkopolanka Szelejewo 3 kwietnia
Rawia Rawicz 2-0 Grom Wolsztyn 3 kwietnia, 15:00
PKS Racot 1-1 Sparta Miejska Górka 3 kwietnia, 16:30
Sokół-Orkan Chobienice 1-5 Sokół Kaszczor 3 kwietnia, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 2-0 Rywal-Klon Mochy 3 kwietnia, 14:30
GKS Włoszakowice 2-3 Orla Jutrosin 3 kwietnia

Kolejka 20 - 12 maja

GKS Krzemieniewo 4-2 GKS Włoszakowice 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim (12 maja, 18:00) i trzecim terminie (19 maja) przełożony z powodu meczu Krzemieniewa w Pucharze Polski
Orla Jutrosin 0-1 Rydzyniak Rydzyna 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rywal-Klon Mochy 10-1 Sokół-Orkan Chobienice 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sokół Kaszczor 2-1 PKS Racot 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Sparta Miejska Górka 4-3 Rawia Rawicz 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Grom Wolsztyn 8-1 Helios Czempiń 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wielkopolanka Szelejewo 1-2 Orkan Chorzemin 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pogoń Śmigiel 3-2 Ruch Bojanowo 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 2 czerwca

Pogoń Śmigiel 4-2 GKS Krzemieniewo 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Ruch Bojanowo 3-0 Wielkopolanka Szelejewo 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orkan Chorzemin 1-2 Grom Wolsztyn 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Helios Czempiń 0-3 Sparta Miejska Górka 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rawia Rawicz 3-0 Sokół Kaszczor 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
PKS Racot 4-1 Rywal-Klon Mochy 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół-Orkan Chobienice 1-2 Orla Jutrosin 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rydzyniak Rydzyna 1-1 GKS Włoszakowice 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 21 kwietnia

GKS Krzemieniewo 5-0 Rydzyniak Rydzyna 21 kwietnia, 17:30
GKS Włoszakowice 9-1 Sokół-Orkan Chobienice 21 kwietnia, 17:30
Orla Jutrosin 1-0 PKS Racot 21 kwietnia, 17:30
Rywal-Klon Mochy 1-2 Rawia Rawicz 21 kwietnia, 17:30
Sokół Kaszczor 7-0 Helios Czempiń 21 kwietnia, 17:30
Sparta Miejska Górka 2-0 Orkan Chorzemin 21 kwietnia, 17:30
Grom Wolsztyn 3-0 Ruch Bojanowo 21 kwietnia, 17:30
Wielkopolanka Szelejewo 1-4 Pogoń Śmigiel 21 kwietnia, 17:30

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Wielkopolanka Szelejewo 1-2 GKS Krzemieniewo 24 kwietnia, 14:00
Pogoń Śmigiel 0-1 Grom Wolsztyn 24 kwietnia, 16:00
Ruch Bojanowo 1-2 Sparta Miejska Górka 25 kwietnia, 15:00
Orkan Chorzemin 0-0 Sokół Kaszczor 25 kwietnia, 16:00
Helios Czempiń 1-2 Rywal-Klon Mochy 25 kwietnia, 17:00
Rawia Rawicz 0-1 Orla Jutrosin 24 kwietnia, 16:00
PKS Racot 0-0 GKS Włoszakowice 24 kwietnia, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 2-4 Rydzyniak Rydzyna 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 24 - 1-2 maja

GKS Krzemieniewo 9-1 Sokół-Orkan Chobienice 1 maja, 11:00
Rydzyniak Rydzyna 2-4 PKS Racot 2 maja, 13:00
GKS Włoszakowice 2-2 Rawia Rawicz 2 maja, 14:30
Orla Jutrosin 4-1 Helios Czempiń
Rywal-Klon Mochy 0-2 Orkan Chorzemin 1 maja, 15:00
Sokół Kaszczor 2-2 Ruch Bojanowo 1 maja, 17:00
Sparta Miejska Górka 3-0 Pogoń Śmigiel 1 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 3-2 Wielkopolanka Szelejewo 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 8-9 maja

Grom Wolsztyn 1-2 GKS Krzemieniewo 8 maja, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-6 Sparta Miejska Górka 8 maja, 17:00
Pogoń Śmigiel 2-0 Sokół Kaszczor 8 maja, 16:30
Ruch Bojanowo 0-1 Rywal-Klon Mochy 9 maja, 15:00
Orkan Chorzemin 3-2 Orla Jutrosin 9 maja, 17:00
Helios Czempiń 1-3 GKS Włoszakowice 9 maja, 16:00
Rawia Rawicz 1-0 Rydzyniak Rydzyna 8 maja, 16:00
PKS Racot 9-1 Sokół-Orkan Chobienice 8 maja, 17:00

Kolejka 26 - 15-16 maja

GKS Krzemieniewo 5-0 PKS Racot 15 maja, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 1-2 Rawia Rawicz 16 maja, 16:00
Rydzyniak Rydzyna 4-2 Helios Czempiń 15 maja, 15:00
GKS Włoszakowice 1-1 Orkan Chorzemin 16 maja, 14:30
Orla Jutrosin 3-1 Ruch Bojanowo 15 maja, 14:30
Rywal-Klon Mochy 0-2 Pogoń Śmigiel 16 maja, 15:00
Sokół Kaszczor 6-1 Wielkopolanka Szelejewo
Sparta Miejska Górka 1-2 Grom Wolsztyn 15 maja, 17:00

Kolejka 27 - 22-23 maja

Sparta Miejska Górka 3-2 GKS Krzemieniewo 23 maja, 16:00
Grom Wolsztyn 5-1 Sokół Kaszczor 22 maja, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 0-1 Rywal-Klon Mochy 22 maja, 17:00
Pogoń Śmigiel 1-1 Orla Jutrosin 22 maja, 17:00
Ruch Bojanowo 2-1 GKS Włoszakowice 22 maja, 17:00
Orkan Chorzemin 2-0 Rydzyniak Rydzyna 22 maja, 16:30
Helios Czempiń 4-1 Sokół-Orkan Chobienice 22 maja, 17:00
Rawia Rawicz 1-1 PKS Racot 22 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26 maja

GKS Krzemieniewo 1-4 Rawia Rawicz 26 maja, 18:00
PKS Racot 4-1 Helios Czempiń 26 maja, 18:00
Sokół-Orkan Chobienice 0-7 Orkan Chorzemin 26 maja, 18:00
Rydzyniak Rydzyna 5-1 Ruch Bojanowo 26 maja, 18:00
GKS Włoszakowice 4-0 Pogoń Śmigiel 26 maja, 18:00
Orla Jutrosin 4-0 Wielkopolanka Szelejewo 26 maja, 18:00
Rywal-Klon Mochy 2-3 Grom Wolsztyn 26 maja, 18:00
Sokół Kaszczor 1-3 Sparta Miejska Górka 26 maja, 18:00

Kolejka 29 - 30 maja

Sokół Kaszczor 2-3 GKS Krzemieniewo 30 maja, 17:00
Sparta Miejska Górka 4-3 Rywal-Klon Mochy 30 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 3-0 Orla Jutrosin 30 maja, 17:00
Wielkopolanka Szelejewo 2-1 GKS Włoszakowice 30 maja, 17:00
Pogoń Śmigiel 3-2 Rydzyniak Rydzyna 30 maja, 17:00
Ruch Bojanowo 6-0 Sokół-Orkan Chobienice 30 maja, 17:00
Orkan Chorzemin 1-1 PKS Racot 30 maja, 17:00
Helios Czempiń 0-4 Rawia Rawicz 30 maja, 17:00

Kolejka 30 - 5 czerwca

GKS Krzemieniewo 5-0 Helios Czempiń 5 czerwca, 17:00
Rawia Rawicz 3-0 Orkan Chorzemin 5 czerwca, 17:00
PKS Racot 4-1 Ruch Bojanowo 5 czerwca, 17:00
Sokół-Orkan Chobienice 1-5 Pogoń Śmigiel 5 czerwca, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 2-0 Wielkopolanka Szelejewo 5 czerwca, 17:00
GKS Włoszakowice 0-3 Grom Wolsztyn 5 czerwca, 17:00
Orla Jutrosin 0-3 Sparta Miejska Górka 5 czerwca, 17:00
Rywal-Klon Mochy 1-3 Sokół Kaszczor 5 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)

IV liga 2009/2010 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Konin)

Klasa A 2009/2010 (Leszno I)
Klasa A 2009/2010 (Leszno II)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas