[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2009/2010, grupa: Leszno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Awdaniec Pakosław 26 66 21 3 2 78-20 13 0 0 47-8 8 3 2 31-12
2.  Szewa Gostyń 26 58 19 1 6 91-41 10 1 2 48-22 9 0 4 43-19
3.  Sokół Chwałkowo 26 50 16 2 8 53-33 8 1 4 24-19 8 1 4 29-14 2 4 1 1 0 4-2
4.  Wisła Borek Wielkopolski 26 50 15 5 6 68-34 10 1 2 42-13 5 4 4 26-21 2 1 0 1 1 2-4
5.  Zjednoczeni Pudliszki 26 47 14 5 7 59-42 8 2 3 27-14 6 3 4 32-28
6.  Korona Wilkowice 26 40 11 7 8 64-59 7 3 3 33-21 4 4 5 31-38
7.  Kormoran Święciechowa 26 33 9 6 11 48-51 8 3 2 30-21 1 3 9 18-30 2 3 1 0 1 3-1
8.  Mas-Rol Spławie 26 33 9 6 11 53-55 7 3 3 29-16 2 3 8 24-39 2 3 1 0 1 1-3
9.  Sarnowianka Sarnowa 26 27 7 6 13 36-60 4 4 5 17-29 3 2 8 19-31 2 4 1 1 0 3-2
10.  Lew Pogorzela 26 27 7 6 13 34-60 4 4 5 23-34 3 2 8 11-26 2 1 0 1 1 2-3
11.  Pelikan Dębno Polskie 26 26 7 5 14 39-57 5 2 6 25-27 2 3 8 14-30
12.  Kłos Rokosowo 26 24 7 3 16 42-80 5 3 5 24-29 2 0 11 18-51
13.  Rolgos Sowiny 26 23 6 5 15 32-57 4 3 6 23-29 2 2 9 9-28
14.  Jantar Strzyżewice 26 11 3 2 21 16-64 2 1 10 9-30 1 1 11 7-34
Jantar Strzyżewice wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Awdaniec Pakosław    4-1 1-0 3-2 5-0 5-1 3-0 5-2 2-0 4-0 3-0 5-1 4-1 3-0* 
 2 Szewa Gostyń0-0     1-3 2-4 5-3 4-2 4-3 3-2 3-1 7-1 5-2 6-1 5-0 3-0* 
 3 Sokół Chwałkowo0-3 1-6     2-0 1-2 1-0 1-0 8-2 0-4 1-0 1-1 3-0 2-1 3-0 
 4 Wisła Borek Wielkopolski3-1 1-4 2-2     2-1 1-2 5-1 4-1 4-0 4-0 4-1 6-0 3-0 3-0* 
 5 Zjednoczeni Pudliszki1-4 3-1 1-2 0-0     1-1 2-0 2-1 1-0 1-2 4-0 4-2 5-0 2-1 
 6 Korona Wilkowice0-2 2-5 4-3 2-2 2-3     1-1 3-3 4-2 2-0 6-0 3-0* 1-0 3-0* 
 7 Kormoran Święciechowa2-1 1-0 3-2 0-3 3-3 4-4     3-0 4-1 1-3 1-1 3-2 1-0 4-1 
 8 Mas-Rol Spławie2-4 2-5 0-2 2-2 2-0 6-1 1-0     6-0 0-0 1-0 4-1 2-0 1-1 
 9 Sarnowianka Sarnowa0-5 0-4 0-5 1-1 1-1 0-3 2-1 2-2     1-0 1-4 6-2 1-1 2-0 
 10 Lew Pogorzela1-1 1-4 0-3 1-4 1-8 5-3 3-3 3-0 2-2     1-1 3-1 1-0 1-4 
 11 Pelikan Dębno Polskie0-2 2-1 2-1 0-4 2-2 4-5 2-1 4-0 0-3 1-1     3-4 2-3 3-0* 
 12 Kłos Rokosowo0-0 0-4 0-1 4-2 3-4 3-3 4-3 1-7 3-3 2-0 1-0     0-2 3-0* 
 13 Rolgos Sowiny2-5 1-5 0-2 1-2 1-2 4-4 2-2 1-1 2-0 2-1 1-4 3-1     3-0* 
 14 Jantar Strzyżewice1-3 1-3 0-3* 3-0 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 2-3 1-1     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Rolgos Sowiny 1-2 Wisła Borek Wielkopolski
Mas-Rol Spławie 0-0 Lew Pogorzela
Jantar Strzyżewice 1-3 Awdaniec Pakosław
Korona Wilkowice 4-3 Sokół Chwałkowo
Kormoran Święciechowa 1-0 Szewa Gostyń
Pelikan Dębno Polskie 0-3 Sarnowianka Sarnowa
Zjednoczeni Pudliszki 4-2 Kłos Rokosowo

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Wisła Borek Wielkopolski 6-0 Kłos Rokosowo
Sarnowianka Sarnowa 1-1 Zjednoczeni Pudliszki
Szewa Gostyń 5-2 Pelikan Dębno Polskie
Sokół Chwałkowo 1-0 Kormoran Święciechowa
Awdaniec Pakosław 5-1 Korona Wilkowice
Lew Pogorzela 1-4 Jantar Strzyżewice
Rolgos Sowiny 1-1 Mas-Rol Spławie

Kolejka 3 - 5-6 września

Mas-Rol Spławie 2-2 Wisła Borek Wielkopolski
Jantar Strzyżewice 1-1 Rolgos Sowiny
Korona Wilkowice 2-0 Lew Pogorzela
Kormoran Święciechowa 2-1 Awdaniec Pakosław
Pelikan Dębno Polskie 2-1 Sokół Chwałkowo
Zjednoczeni Pudliszki 3-1 Szewa Gostyń
Kłos Rokosowo 3-3 Sarnowianka Sarnowa

Kolejka 4 - 12-13 września

Wisła Borek Wielkopolski 4-0 Sarnowianka Sarnowa
Szewa Gostyń 6-1 Kłos Rokosowo
Sokół Chwałkowo 1-2 Zjednoczeni Pudliszki
Awdaniec Pakosław 3-0 Pelikan Dębno Polskie
Lew Pogorzela 3-3 Kormoran Święciechowa
Rolgos Sowiny 4-4 Korona Wilkowice
Mas-Rol Spławie 1-1 Jantar Strzyżewice

Kolejka 5 - 19-20 września

Jantar Strzyżewice 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
Korona Wilkowice 3-3 Mas-Rol Spławie
Kormoran Święciechowa 1-0 Rolgos Sowiny
Pelikan Dębno Polskie 1-1 Lew Pogorzela
Zjednoczeni Pudliszki 1-4 Awdaniec Pakosław
Kłos Rokosowo 0-1 Sokół Chwałkowo
Sarnowianka Sarnowa 0-4 Szewa Gostyń

Kolejka 6 - 26-27 września

Wisła Borek Wielkopolski 1-4 Szewa Gostyń
Sokół Chwałkowo 0-4 Sarnowianka Sarnowa
Awdaniec Pakosław 5-1 Kłos Rokosowo
Lew Pogorzela 1-8 Zjednoczeni Pudliszki
Rolgos Sowiny 1-4 Pelikan Dębno Polskie
Mas-Rol Spławie 1-0 Kormoran Święciechowa
Jantar Strzyżewice 0-2 Korona Wilkowice

Kolejka 7 - 3-4 października

Korona Wilkowice 2-2 Wisła Borek Wielkopolski
Kormoran Święciechowa 4-1 Jantar Strzyżewice
Pelikan Dębno Polskie 4-0 Mas-Rol Spławie
Zjednoczeni Pudliszki 5-0 Rolgos Sowiny
Kłos Rokosowo 2-0 Lew Pogorzela
Sarnowianka Sarnowa 0-5 Awdaniec Pakosław
Szewa Gostyń 1-3 Sokół Chwałkowo

Kolejka 8 - 10-11 października

Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Sokół Chwałkowo
Awdaniec Pakosław 4-1 Szewa Gostyń
Lew Pogorzela 2-2 Sarnowianka Sarnowa
Rolgos Sowiny 3-1 Kłos Rokosowo
Mas-Rol Spławie 2-0 Zjednoczeni Pudliszki
Jantar Strzyżewice 1-0 Pelikan Dębno Polskie
Korona Wilkowice 1-1 Kormoran Święciechowa

Kolejka 9 - 17-18 października

Kormoran Święciechowa 0-3 Wisła Borek Wielkopolski
Pelikan Dębno Polskie 4-5 Korona Wilkowice
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Jantar Strzyżewice
Kłos Rokosowo 1-7 Mas-Rol Spławie
Sarnowianka Sarnowa 1-1 Rolgos Sowiny
Szewa Gostyń 7-1 Lew Pogorzela
Sokół Chwałkowo 0-3 Awdaniec Pakosław

Kolejka 10 - 24-25 października

Wisła Borek Wielkopolski 3-1 Awdaniec Pakosław
Lew Pogorzela 0-3 Sokół Chwałkowo
Rolgos Sowiny 1-5 Szewa Gostyń
Mas-Rol Spławie 6-0 Sarnowianka Sarnowa
Jantar Strzyżewice 2-3 Kłos Rokosowo
Korona Wilkowice 2-3 Zjednoczeni Pudliszki
Kormoran Święciechowa 1-1 Pelikan Dębno Polskie

Kolejka 11 - 31 października

Pelikan Dębno Polskie 0-4 Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki 2-0 Kormoran Święciechowa
Kłos Rokosowo 3-3 Korona Wilkowice
Sarnowianka Sarnowa 2-0 Jantar Strzyżewice
Szewa Gostyń 3-2 Mas-Rol Spławie
Sokół Chwałkowo 2-1 Rolgos Sowiny
Awdaniec Pakosław 4-0 Lew Pogorzela

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Wisła Borek Wielkopolski 4-0 Lew Pogorzela
Rolgos Sowiny 2-5 Awdaniec Pakosław
Mas-Rol Spławie 0-2 Sokół Chwałkowo
Jantar Strzyżewice 1-3 Szewa Gostyń
Korona Wilkowice 4-2 Sarnowianka Sarnowa
Kormoran Święciechowa 3-2 Kłos Rokosowo
Pelikan Dębno Polskie 2-2 Zjednoczeni Pudliszki

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Zjednoczeni Pudliszki 0-0 Wisła Borek Wielkopolski
Kłos Rokosowo 1-0 Pelikan Dębno Polskie
Sarnowianka Sarnowa 2-1 Kormoran Święciechowa
Szewa Gostyń 4-2 Korona Wilkowice
Sokół Chwałkowo 3-0 Jantar Strzyżewice
Awdaniec Pakosław 5-2 Mas-Rol Spławie
Lew Pogorzela 1-0 Rolgos Sowiny

Kolejka 14 - 5 maja

Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Rolgos Sowiny
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Lew Pogorzela 3-0 Mas-Rol Spławie
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Awdaniec Pakosław 3-0 Jantar Strzyżewice
(wo)
Sokół Chwałkowo 1-0 Korona Wilkowice
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Szewa Gostyń 4-3 Kormoran Święciechowa
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Sarnowianka Sarnowa 1-4 Pelikan Dębno Polskie
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany
Kłos Rokosowo 3-4 Zjednoczeni Pudliszki
w pierwotnym terminie (20-21 marca) odwołany

Kolejka 15 - 27-28 marca

Kłos Rokosowo 4-2 Wisła Borek Wielkopolski
Zjednoczeni Pudliszki 1-0 Sarnowianka Sarnowa
Pelikan Dębno Polskie 2-1 Szewa Gostyń
Kormoran Święciechowa 3-2 Sokół Chwałkowo
Korona Wilkowice 0-2 Awdaniec Pakosław
Jantar Strzyżewice 0-3 Lew Pogorzela
(wo)
Mas-Rol Spławie 2-0 Rolgos Sowiny

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Wisła Borek Wielkopolski 4-1 Mas-Rol Spławie
Rolgos Sowiny 3-0 Jantar Strzyżewice
(wo)
Lew Pogorzela 5-3 Korona Wilkowice 28 kwietnia
w pierwotnym terminie (3 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Awdaniec Pakosław 3-0 Kormoran Święciechowa
Sokół Chwałkowo 1-1 Pelikan Dębno Polskie
Szewa Gostyń 5-3 Zjednoczeni Pudliszki
Sarnowianka Sarnowa 6-2 Kłos Rokosowo

Kolejka 17 - 19 maja

Sarnowianka Sarnowa 1-1 Wisła Borek Wielkopolski
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kłos Rokosowo 0-4 Szewa Gostyń 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (19 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (3 czerwca) przełożony na prośbę gospodarzy
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 Sokół Chwałkowo
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pelikan Dębno Polskie 0-2 Awdaniec Pakosław
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kormoran Święciechowa 1-3 Lew Pogorzela
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Korona Wilkowice 1-0 Rolgos Sowiny
w pierwotnym terminie (10-11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jantar Strzyżewice 0-3 Mas-Rol Spławie
(wo)

Kolejka 18 - 12-13 czerwca

Wisła Borek Wielkopolski 3-0 Jantar Strzyżewice
(wo)
Mas-Rol Spławie 6-1 Korona Wilkowice
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rolgos Sowiny 2-2 Kormoran Święciechowa
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Lew Pogorzela 1-1 Pelikan Dębno Polskie
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Awdaniec Pakosław 5-0 Zjednoczeni Pudliszki
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Chwałkowo 3-0 Kłos Rokosowo
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Szewa Gostyń 3-1 Sarnowianka Sarnowa
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Szewa Gostyń 2-4 Wisła Borek Wielkopolski
Sarnowianka Sarnowa 0-5 Sokół Chwałkowo
Kłos Rokosowo 0-0 Awdaniec Pakosław
Zjednoczeni Pudliszki 1-2 Lew Pogorzela
Pelikan Dębno Polskie 2-3 Rolgos Sowiny
Kormoran Święciechowa 3-0 Mas-Rol Spławie
Korona Wilkowice 3-0 Jantar Strzyżewice
(wo)

Kolejka 20 - 1-2 maja

Wisła Borek Wielkopolski 1-2 Korona Wilkowice
Jantar Strzyżewice 0-3 Kormoran Święciechowa
(wo)
Mas-Rol Spławie 1-0 Pelikan Dębno Polskie
Rolgos Sowiny 1-2 Zjednoczeni Pudliszki
Lew Pogorzela 3-1 Kłos Rokosowo
Awdaniec Pakosław 2-0 Sarnowianka Sarnowa
Sokół Chwałkowo 1-6 Szewa Gostyń

Kolejka 21 - 8-9 maja

Sokół Chwałkowo 2-0 Wisła Borek Wielkopolski
Szewa Gostyń 0-0 Awdaniec Pakosław
Sarnowianka Sarnowa 1-0 Lew Pogorzela
Kłos Rokosowo 0-2 Rolgos Sowiny
Zjednoczeni Pudliszki 2-1 Mas-Rol Spławie
Pelikan Dębno Polskie 3-0 Jantar Strzyżewice
(wo)
Kormoran Święciechowa 4-4 Korona Wilkowice

Kolejka 22 - 15-16 maja

Wisła Borek Wielkopolski 5-1 Kormoran Święciechowa
Korona Wilkowice 6-0 Pelikan Dębno Polskie
Jantar Strzyżewice 0-3 Zjednoczeni Pudliszki
(wo)
Mas-Rol Spławie 4-1 Kłos Rokosowo
Rolgos Sowiny 2-0 Sarnowianka Sarnowa
Lew Pogorzela 1-4 Szewa Gostyń
Awdaniec Pakosław 1-0 Sokół Chwałkowo

Kolejka 23 - 22-23 maja

Awdaniec Pakosław 3-2 Wisła Borek Wielkopolski
Sokół Chwałkowo 1-0 Lew Pogorzela
Szewa Gostyń 5-0 Rolgos Sowiny
Sarnowianka Sarnowa 2-2 Mas-Rol Spławie
Kłos Rokosowo 3-0 Jantar Strzyżewice
(wo)
Zjednoczeni Pudliszki 1-1 Korona Wilkowice
Pelikan Dębno Polskie 2-1 Kormoran Święciechowa

Kolejka 24 - 26 maja

Wisła Borek Wielkopolski 4-1 Pelikan Dębno Polskie
Kormoran Święciechowa 3-3 Zjednoczeni Pudliszki
Korona Wilkowice 3-0 Kłos Rokosowo
(wo)
Jantar Strzyżewice 0-3 Sarnowianka Sarnowa
(wo)
Mas-Rol Spławie 2-5 Szewa Gostyń
Rolgos Sowiny 0-2 Sokół Chwałkowo
Lew Pogorzela 1-1 Awdaniec Pakosław

Kolejka 25 - 29 maja

Lew Pogorzela 1-4 Wisła Borek Wielkopolski
Awdaniec Pakosław 4-1 Rolgos Sowiny
Sokół Chwałkowo 8-2 Mas-Rol Spławie
Szewa Gostyń 3-0 Jantar Strzyżewice
(wo)
Sarnowianka Sarnowa 0-3 Korona Wilkowice
Kłos Rokosowo 4-3 Kormoran Święciechowa
Zjednoczeni Pudliszki 4-0 Pelikan Dębno Polskie

Kolejka 26 - 6 czerwca

Wisła Borek Wielkopolski 2-1 Zjednoczeni Pudliszki
Pelikan Dębno Polskie 3-4 Kłos Rokosowo
Kormoran Święciechowa 4-1 Sarnowianka Sarnowa
Korona Wilkowice 2-5 Szewa Gostyń
Jantar Strzyżewice 0-3 Sokół Chwałkowo
(wo)
Mas-Rol Spławie 2-4 Awdaniec Pakosław
Rolgos Sowiny 2-1 Lew Pogorzela

Baraże o udział w klasie okręgowej (Leszno)
Baraże o udział w klasie A (Leszno)
Baraże o utrzymanie w klasie A (Leszno)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Leszno)

Klasa A 2009/2010 (Leszno II)

Klasa B 2009/2010 (Leszno I)
Klasa B 2009/2010 (Leszno II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas