[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2009/2010, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Solec Kujawski 30 65 20 5 5 68-28 10 3 2 36-11 10 2 3 32-17
2.  Chemik Bydgoszcz 30 63 18 9 3 72-21 9 6 0 39-8 9 3 3 33-13
3.  Sparta Brodnica 30 56 16 8 6 53-32 9 5 1 34-17 7 3 5 19-15
4.  Cuiavia Inowrocław 30 51 15 6 9 55-39 9 3 3 27-15 6 3 6 28-24
5.  Unia Wąbrzeźno 30 44 13 5 12 41-43 8 3 4 23-16 5 2 8 18-27
6.  Dąb Barcin 30 42 13 3 14 59-55 8 1 6 34-25 5 2 8 25-30
7.  Flisak Złotoria 30 40 9 13 8 50-48 8 5 2 37-23 1 8 6 13-25
8.  Start Radziejów 30 38 11 5 14 40-45 8 0 7 27-21 3 5 7 13-24 2 4 1 1 0 3-1
9.  Unia Gniewkowo 30 38 11 5 14 39-42 7 2 6 25-21 4 3 8 14-21 2 1 0 1 1 1-3
10.  LTP Lubanie 30 37 10 7 13 50-61 7 3 5 32-25 3 4 8 18-36
11.  Unifreeze Miesiączkowo 30 35 10 5 15 54-56 4 3 8 24-27 6 2 7 30-29
12.  Gwiazda Bydgoszcz 30 34 8 10 12 33-44 5 5 5 17-19 3 5 7 16-25
13.  Grom Osie 30 33 9 6 15 55-60 7 3 5 31-23 2 3 10 24-37 2 3 1 0 1 6-3
14.  Promień Kowalewo Pomorskie 30 33 9 6 15 38-62 6 3 6 22-32 3 3 9 16-30 2 3 1 0 1 3-6
15.  Czarni Nakło nad Notecią 30 31 9 4 17 41-79 6 2 7 24-36 3 2 10 17-43
16.  Ziemowit Osięciny 30 29 8 5 17 67-100 4 4 7 31-33 4 1 10 36-67
Unifreeze Miesiączkowo i Gwiazda Bydgoszcz wycofały się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Grom Osie. Unifreeze zagra w przyszłym sezonie w klasie okręgowej pod nazwą Sparta II Brodnica.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Solec Kujawski    0-1 2-0 0-0 1-0 1-4 1-1 1-0 3-1 6-0 2-1 4-0 2-1 1-1 4-0 8-1 
 2 Chemik Bydgoszcz1-1     0-0 4-0 0-0 4-1 0-0 5-0 2-0 2-2 5-2 2-0 3-0 2-2 4-0 5-0 
 3 Sparta Brodnica2-1 0-2     3-2 3-1 1-0 2-1 0-0 2-0 1-1 2-1 1-1 2-2 3-1 2-2 10-2 
 4 Cuiavia Inowrocław0-3 1-2 0-0     2-1 2-0 1-1 1-1 3-0 3-0 3-1 1-0 4-2 3-2 2-0 1-2 
 5 Unia Wąbrzeźno0-1 0-3 1-0 1-0     1-1 0-0 0-4 0-0 3-1 2-3 4-0 3-1 2-0 3-1 3-1 
 6 Dąb Barcin1-2 1-3 0-2 2-1 6-0     3-0 2-2 1-0 3-0 2-3 1-4 2-1 2-1 5-1 3-5 
 7 Flisak Złotoria1-4 1-1 2-0 2-2 2-0 5-2     1-2 1-1 4-0 5-3 2-2 4-1 1-0 2-1 4-4 
 8 Start Radziejów1-2 2-1 1-0 2-3 0-3 1-2 3-2     2-0 1-0 0-1 0-2 4-1 3-0 1-2 6-2 
 9 Unia Gniewkowo1-3 1-0 1-2 3-2 0-1 2-1 0-0 1-1     2-3 1-3 2-1 3-1 3-0 1-2 4-1 
 10 LTP Lubanie4-2 2-2 2-2 2-2 0-4 1-3 3-0 1-0 2-0     2-0 0-1 1-3 5-1 0-1 7-4 
 11 Unifreeze Miesiączkowo3-4 0-1 0-1 0-1 1-2 0-2 0-0 2-1 2-3 3-3     1-1 1-0 1-2 5-2 5-4 
 12 Gwiazda Bydgoszcz0-1 0-3 0-2 0-1 0-0 2-1 3-1 2-1 2-0 1-1 1-1     1-1 0-2 3-3 2-1 
 13 Grom Osie1-1 2-0 0-3 1-4 4-0 2-4 5-1 0-0 0-2 5-2 2-1 1-1     0-1 2-0 6-3 
 14 Promień Kowalewo Pomorskie2-1 0-4 3-2 0-5 2-0 2-2 1-1 0-1 1-1 2-0 1-3 1-0 2-6     3-2 2-4 
 15 Czarni Nakło nad Notecią0-2 0-7 2-3 4-1 5-1 2-1 1-1 2-0 0-4 0-4 0-6 3-1 2-1 2-2     1-2 
 16 Ziemowit Osięciny0-4 3-3 1-2 0-4 1-5 4-1 2-4 6-0 0-2 0-1 1-1 2-2 3-3 2-1 6-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Sparta Brodnica 2-2 Grom Osie 8 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 2-1 Unia Wąbrzeźno 8 sierpnia, 17:00 (200)
LTP Lubanie 0-1 Gwiazda Bydgoszcz 8 sierpnia, 17:00 (150)
Czarni Nakło nad Notecią 2-2 Promień Kowalewo Pomorskie 9 sierpnia, 16:00 (150)
Unia Solec Kujawski 0-1 Chemik Bydgoszcz 8 sierpnia, 17:00 (200)
Unifreeze Miesiączkowo 0-2 Dąb Barcin 8 sierpnia, 16:00 (150)
Ziemowit Osięciny 6-0 Start Radziejów 9 sierpnia, 16:00 (500)
Unia Gniewkowo 0-0 Flisak Złotoria 8 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Grom Osie 5-1 Flisak Złotoria 15 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 2-0 Unia Gniewkowo 16 sierpnia, 15:00
Dąb Barcin 3-5 Ziemowit Osięciny 15 sierpnia, 17:00
Chemik Bydgoszcz 5-2 Unifreeze Miesiączkowo 15 sierpnia, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-1 Unia Solec Kujawski 15 sierpnia, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 3-3 Czarni Nakło nad Notecią 15 sierpnia, 17:00
Unia Wąbrzeźno 3-1 LTP Lubanie 15 sierpnia, 17:00
Sparta Brodnica 3-2 Cuiavia Inowrocław 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Cuiavia Inowrocław 4-2 Grom Osie 22 sierpnia, 17:00
LTP Lubanie 2-2 Sparta Brodnica 22 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 5-1 Unia Wąbrzeźno 22 sierpnia, 16:00
Unia Solec Kujawski 4-0 Gwiazda Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie 22 sierpnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 3-3 Chemik Bydgoszcz 23 sierpnia, 16:00
Unia Gniewkowo 2-1 Dąb Barcin 22 sierpnia, 17:00
Flisak Złotoria 1-2 Start Radziejów 22 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Grom Osie 0-0 Start Radziejów 29 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 3-0 Flisak Złotoria 29 sierpnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Unia Gniewkowo 29 sierpnia, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-4 Ziemowit Osięciny 29 sierpnia, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-1 Unifreeze Miesiączkowo 29 sierpnia, 17:00
Unia Wąbrzeźno 0-1 Unia Solec Kujawski 29 sierpnia, 17:00
Sparta Brodnica 2-2 Czarni Nakło nad Notecią 29 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 LTP Lubanie 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 5-6 września

LTP Lubanie 1-3 Grom Osie 5 września, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 4-1 Cuiavia Inowrocław 5 września, 15:00
Unia Solec Kujawski 2-0 Sparta Brodnica 5 września, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 1-2 Unia Wąbrzeźno 5 września, 17:00
Ziemowit Osięciny 2-2 Gwiazda Bydgoszcz 6 września, 16:00
Unia Gniewkowo 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 5 września, 11:00
Flisak Złotoria 1-1 Chemik Bydgoszcz 5 września, 16:00
Start Radziejów 1-2 Dąb Barcin 5 września, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Grom Osie 2-4 Dąb Barcin 12 września, 16:00 (150)
Chemik Bydgoszcz 5-0 Start Radziejów 13 września, 17:00 (100)
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Flisak Złotoria 12 września, 16:00 (200)
Gwiazda Bydgoszcz 2-0 Unia Gniewkowo 12 września, 16:00 (100)
Unia Wąbrzeźno 3-1 Ziemowit Osięciny 12 września, 17:00 (350)
Sparta Brodnica 2-1 Unifreeze Miesiączkowo 12 września, 16:00 (600)
Cuiavia Inowrocław 0-3 Unia Solec Kujawski 12 września, 17:00 (150)
LTP Lubanie 0-1 Czarni Nakło nad Notecią 12 września, 15:00 (200)

Kolejka 7 - 19-20 września

Czarni Nakło nad Notecią 2-1 Grom Osie 19 września, 15:00
Unia Solec Kujawski 6-0 LTP Lubanie 19 września, 17:00
Unifreeze Miesiączkowo 0-1 Cuiavia Inowrocław 19 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 1-2 Sparta Brodnica 20 września, 16:00
Unia Gniewkowo 0-1 Unia Wąbrzeźno 19 września, 16:00
Flisak Złotoria 2-2 Gwiazda Bydgoszcz 19 września, 15:00
Start Radziejów 3-0 Promień Kowalewo Pomorskie 19 września, 16:00
Dąb Barcin 1-3 Chemik Bydgoszcz 17 września, 17:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Grom Osie 2-0 Chemik Bydgoszcz 26 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-2 Dąb Barcin 26 września, 16:00
Gwiazda Bydgoszcz 2-1 Start Radziejów 26 września, 15:00
Unia Wąbrzeźno 0-0 Flisak Złotoria 26 września, 16:00
Sparta Brodnica 2-0 Unia Gniewkowo 26 września, 16:00
Cuiavia Inowrocław 1-2 Ziemowit Osięciny 26 września, 16:00
LTP Lubanie 2-0 Unifreeze Miesiączkowo 26 września, 13:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-2 Unia Solec Kujawski 26 września, 15:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Unia Solec Kujawski 2-1 Grom Osie 3 października, 16:00
Unifreeze Miesiączkowo 5-2 Czarni Nakło nad Notecią 3 października, 16:00
Ziemowit Osięciny 0-1 LTP Lubanie 4 października, 15:00
Unia Gniewkowo 3-2 Cuiavia Inowrocław 3 października, 15:00
Flisak Złotoria 2-0 Sparta Brodnica 3 października, 15:00
Start Radziejów 0-3 Unia Wąbrzeźno 3 października, 16:00
Dąb Barcin 1-4 Gwiazda Bydgoszcz 3 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz 2-2 Promień Kowalewo Pomorskie 3 października, 11:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Grom Osie 0-1 Promień Kowalewo Pomorskie 10 października, 15:00 (50)
Gwiazda Bydgoszcz 0-3 Chemik Bydgoszcz 10 października, 15:00 (150)
Unia Wąbrzeźno 1-1 Dąb Barcin 10 października, 15:30 (400)
Sparta Brodnica 0-0 Start Radziejów 10 października, 15:00 (250)
Cuiavia Inowrocław 1-1 Flisak Złotoria 10 października, 15:00 (100)
LTP Lubanie 2-0 Unia Gniewkowo 10 października, 13:00 (200)
Czarni Nakło nad Notecią 1-2 Ziemowit Osięciny 10 października, 15:00 (150)
Unia Solec Kujawski 2-1 Unifreeze Miesiączkowo 10 października, 16:00 (200)

Kolejka 11 - 17-18 października

Unifreeze Miesiączkowo 1-0 Grom Osie 17 października, 15:00 (50)
Ziemowit Osięciny 0-4 Unia Solec Kujawski 18 października, 14:00
Unia Gniewkowo 1-2 Czarni Nakło nad Notecią 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (18 października, 14:00) odwołany
Flisak Złotoria 4-0 LTP Lubanie 17 października, 14:00 (100)
Start Radziejów 2-3 Cuiavia Inowrocław 17 października, 15:00 (50)
Dąb Barcin 0-2 Sparta Brodnica 17 października, 14:00 (150)
Chemik Bydgoszcz 0-0 Unia Wąbrzeźno 17 października, 11:00 (100)
Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 Gwiazda Bydgoszcz 17 października, 15:00 (250)

Kolejka 12 - 24-25 października

Grom Osie 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 24 października, 14:00
Unia Wąbrzeźno 2-0 Promień Kowalewo Pomorskie 24 października, 15:00
Sparta Brodnica 0-2 Chemik Bydgoszcz 24 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 2-0 Dąb Barcin 24 października, 14:00
LTP Lubanie 1-0 Start Radziejów 24 października, 13:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Flisak Złotoria 24 października, 14:00
Unia Solec Kujawski 3-1 Unia Gniewkowo 24 października, 15:30
Unifreeze Miesiączkowo 5-4 Ziemowit Osięciny 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 31 października

Ziemowit Osięciny 3-3 Grom Osie 31 października, 14:00
Unia Gniewkowo 1-3 Unifreeze Miesiączkowo 31 października, 14:00
Flisak Złotoria 1-4 Unia Solec Kujawski 31 października, 14:00
Start Radziejów 1-2 Czarni Nakło nad Notecią 31 października, 13:00
Dąb Barcin 3-0 LTP Lubanie 31 października, 13:00
Chemik Bydgoszcz 4-0 Cuiavia Inowrocław 31 października, 11:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-2 Sparta Brodnica 31 października, 14:00
Gwiazda Bydgoszcz 0-0 Unia Wąbrzeźno 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Grom Osie 4-0 Unia Wąbrzeźno 7 listopada, 14:00
Sparta Brodnica 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 7 listopada, 14:00
Cuiavia Inowrocław 3-2 Promień Kowalewo Pomorskie 7 listopada, 13:00
LTP Lubanie 2-2 Chemik Bydgoszcz 7 listopada, 13:00
Czarni Nakło nad Notecią 2-1 Dąb Barcin 7 listopada, 14:00
Unia Solec Kujawski 1-0 Start Radziejów 7 listopada, 13:30
Unifreeze Miesiączkowo 0-0 Flisak Złotoria 7 listopada, 14:00
Ziemowit Osięciny 0-2 Unia Gniewkowo 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Unia Gniewkowo 3-1 Grom Osie 11 listopada, 13:00 (300)
Flisak Złotoria 4-4 Ziemowit Osięciny 11 listopada, 13:00 (150)
Start Radziejów 0-1 Unifreeze Miesiączkowo 11 listopada, 12:00 (50)
Dąb Barcin 1-2 Unia Solec Kujawski 11 listopada, 11:00 (150)
Chemik Bydgoszcz 4-0 Czarni Nakło nad Notecią 11 listopada, 11:00 (50)
Promień Kowalewo Pomorskie 2-0 LTP Lubanie 11 listopada, 13:00 (250)
Gwiazda Bydgoszcz 0-1 Cuiavia Inowrocław 11 listopada, 10:00 (100)
Unia Wąbrzeźno 1-0 Sparta Brodnica 11 listopada, 13:00 (900)

Kolejka 16 - 20-21 marca

Grom Osie 0-3 Sparta Brodnica 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Wąbrzeźno 1-0 Cuiavia Inowrocław 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gwiazda Bydgoszcz 1-1 LTP Lubanie 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Promień Kowalewo Pomorskie 3-2 Czarni Nakło nad Notecią 20 marca, 15:00 (200)
Chemik Bydgoszcz 1-1 Unia Solec Kujawski 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąb Barcin 2-3 Unifreeze Miesiączkowo 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Start Radziejów 6-2 Ziemowit Osięciny 20 marca, 14:30 (400)
Flisak Złotoria 1-1 Unia Gniewkowo 21 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 17 - 27-28 marca

Flisak Złotoria 4-1 Grom Osie 27 marca, 17:00 (100)
w Toruniu, na boisku przy ul. Szosa Chełmińska
Unia Gniewkowo 1-1 Start Radziejów 27 marca, 15:30 (200)
Ziemowit Osięciny 4-1 Dąb Barcin 27 marca, 15:00 (100)
Unifreeze Miesiączkowo 0-1 Chemik Bydgoszcz 27 marca, 16:00 (200)
Unia Solec Kujawski 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 27 marca, 14:00 (150)
Czarni Nakło nad Notecią 3-1 Gwiazda Bydgoszcz 27 marca, 15:00 (100)
LTP Lubanie 0-4 Unia Wąbrzeźno 27 marca, 13:00 (300)
Cuiavia Inowrocław 0-0 Sparta Brodnica 28 marca, 17:00 (300)

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Grom Osie 1-4 Cuiavia Inowrocław 3 kwietnia, 17:00 (50)
Sparta Brodnica 1-1 LTP Lubanie 3 kwietnia, 14:00 (250)
Unia Wąbrzeźno 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 3 kwietnia, 17:00 (400)
Gwiazda Bydgoszcz 0-1 Unia Solec Kujawski 3 kwietnia, 11:00 (150)
Promień Kowalewo Pomorskie 1-3 Unifreeze Miesiączkowo 3 kwietnia, 16:00 (300)
Chemik Bydgoszcz 5-0 Ziemowit Osięciny 3 kwietnia, 11:00 (100)
Dąb Barcin 1-0 Unia Gniewkowo 3 kwietnia, 15:00 (300)
Start Radziejów 3-2 Flisak Złotoria 3 kwietnia, 15:00 (500)

Kolejka 19 - 5 maja

Start Radziejów 4-1 Grom Osie 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Flisak Złotoria 5-2 Dąb Barcin 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Gniewkowo 1-0 Chemik Bydgoszcz 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ziemowit Osięciny 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unifreeze Miesiączkowo 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Solec Kujawski 1-0 Unia Wąbrzeźno 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Nakło nad Notecią 2-3 Sparta Brodnica 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
LTP Lubanie 2-2 Cuiavia Inowrocław 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 2 czerwca

Grom Osie 5-2 LTP Lubanie 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Cuiavia Inowrocław 2-0 Czarni Nakło nad Notecią 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Brodnica 2-1 Unia Solec Kujawski 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Unia Wąbrzeźno 2-3 Unifreeze Miesiączkowo 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gwiazda Bydgoszcz 2-1 Ziemowit Osięciny 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Promień Kowalewo Pomorskie 1-1 Unia Gniewkowo 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Chemik Bydgoszcz 0-0 Flisak Złotoria 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąb Barcin 2-2 Start Radziejów 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Dąb Barcin 2-1 Grom Osie 24 kwietnia, 16:00 (300)
Start Radziejów 2-1 Chemik Bydgoszcz 24 kwietnia, 17:00 (400)
Flisak Złotoria 1-0 Promień Kowalewo Pomorskie 24 kwietnia, 17:00 (150)
Unia Gniewkowo 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 24 kwietnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-5 Unia Wąbrzeźno 24 kwietnia, 16:00 (150)
Unifreeze Miesiączkowo 0-1 Sparta Brodnica 24 kwietnia, 15:00 (400)
Unia Solec Kujawski 0-0 Cuiavia Inowrocław 24 kwietnia, 15:00 (200)
Czarni Nakło nad Notecią 0-4 LTP Lubanie 24 kwietnia, 15:00 (100)

Kolejka 22 - 1-2 maja

Grom Osie 2-0 Czarni Nakło nad Notecią 1 maja, 17:00
LTP Lubanie 4-2 Unia Solec Kujawski 1 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 3-1 Unifreeze Miesiączkowo 1 maja, 17:00
Sparta Brodnica 10-2 Ziemowit Osięciny 1 maja, 16:00
Unia Wąbrzeźno 0-0 Unia Gniewkowo 1 maja, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 3-1 Flisak Złotoria 1 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-1 Start Radziejów 1 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 4-1 Dąb Barcin 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Chemik Bydgoszcz 3-0 Grom Osie 8 maja, 11:00 (250)
Dąb Barcin 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 8 maja, 16:00 (200)
Start Radziejów 0-2 Gwiazda Bydgoszcz 8 maja, 17:00 (250)
Flisak Złotoria 2-0 Unia Wąbrzeźno 8 maja, 17:00 (200)
Unia Gniewkowo 1-2 Sparta Brodnica 8 maja, 17:00 (500)
Ziemowit Osięciny 0-4 Cuiavia Inowrocław 8 maja, 17:00 (100)
Unifreeze Miesiączkowo 3-3 LTP Lubanie 8 maja, 17:00 (150)
Unia Solec Kujawski 4-0 Czarni Nakło nad Notecią 8 maja, 18:00 (150)

Kolejka 24 - 15-16 maja

Grom Osie 1-1 Unia Solec Kujawski 15 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-6 Unifreeze Miesiączkowo 15 maja, 15:00
LTP Lubanie 7-4 Ziemowit Osięciny 15 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Unia Gniewkowo 15 maja, 17:00
Sparta Brodnica 2-1 Flisak Złotoria 15 maja, 16:00
Unia Wąbrzeźno 0-4 Start Radziejów 15 maja, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 2-1 Dąb Barcin 15 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-4 Chemik Bydgoszcz 15 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19 maja

Promień Kowalewo Pomorskie 2-6 Grom Osie 19 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 2-0 Gwiazda Bydgoszcz 19 maja, 17:00
Dąb Barcin 6-0 Unia Wąbrzeźno 19 maja, 17:00
Start Radziejów 1-0 Sparta Brodnica 19 maja, 17:00
Flisak Złotoria 2-2 Cuiavia Inowrocław 19 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 2-3 LTP Lubanie 19 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 6-0 Czarni Nakło nad Notecią 19 maja, 18:00
Unifreeze Miesiączkowo 3-4 Unia Solec Kujawski 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Grom Osie 2-1 Unifreeze Miesiączkowo 22 maja, 17:00
Unia Solec Kujawski 8-1 Ziemowit Osięciny 22 maja, 16:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-4 Unia Gniewkowo 22 maja, 15:00
LTP Lubanie 3-0 Flisak Złotoria 22 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Start Radziejów 23 maja, 17:00
Sparta Brodnica 1-0 Dąb Barcin 22 maja, 16:00
Unia Wąbrzeźno 0-3 Chemik Bydgoszcz 22 maja, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 0-2 Promień Kowalewo Pomorskie 22 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Gwiazda Bydgoszcz 1-1 Grom Osie 29 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-0 Unia Wąbrzeźno 29 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz 0-0 Sparta Brodnica 29 maja, 11:00
Dąb Barcin 2-1 Cuiavia Inowrocław 29 maja, 17:00
Start Radziejów 1-0 LTP Lubanie 29 maja, 17:00
Flisak Złotoria 2-1 Czarni Nakło nad Notecią 29 maja, 16:00
Unia Gniewkowo 1-3 Unia Solec Kujawski 29 maja, 16:00
Ziemowit Osięciny 1-1 Unifreeze Miesiączkowo 29 maja, 17:00
w Brześciu Kujawskim

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Grom Osie 6-3 Ziemowit Osięciny 5 czerwca, 17:00 (300)
Unifreeze Miesiączkowo 2-3 Unia Gniewkowo 6 czerwca, 14:00 (150)
Unia Solec Kujawski 1-1 Flisak Złotoria 5 czerwca, 16:00 (250)
Czarni Nakło nad Notecią 2-0 Start Radziejów 5 czerwca, 15:00 (100)
LTP Lubanie 1-3 Dąb Barcin 5 czerwca, 17:00 (200)
Cuiavia Inowrocław 1-2 Chemik Bydgoszcz 5 czerwca, 17:00 (150)
Sparta Brodnica 3-1 Promień Kowalewo Pomorskie 5 czerwca, 17:00 (200)
Unia Wąbrzeźno 4-0 Gwiazda Bydgoszcz 5 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 29 - 12 czerwca

Unia Wąbrzeźno 3-1 Grom Osie 12 czerwca, 16:00
Gwiazda Bydgoszcz 0-2 Sparta Brodnica 12 czerwca, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-5 Cuiavia Inowrocław 12 czerwca, 16:00
Chemik Bydgoszcz 2-2 LTP Lubanie 12 czerwca, 16:00
Dąb Barcin 5-1 Czarni Nakło nad Notecią 12 czerwca, 16:00
Start Radziejów 1-2 Unia Solec Kujawski 12 czerwca, 16:00
Flisak Złotoria 5-3 Unifreeze Miesiączkowo 12 czerwca, 16:00
Unia Gniewkowo 4-1 Ziemowit Osięciny 12 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 19 czerwca

Grom Osie 0-2 Unia Gniewkowo 19 czerwca, 16:00 (450)
Ziemowit Osięciny 2-4 Flisak Złotoria 19 czerwca, 16:00 (100)
Unifreeze Miesiączkowo 2-1 Start Radziejów 19 czerwca, 16:00 (150)
Unia Solec Kujawski 1-4 Dąb Barcin 19 czerwca, 16:00 (150)
Czarni Nakło nad Notecią 0-7 Chemik Bydgoszcz 19 czerwca, 16:00 (50)
LTP Lubanie 5-1 Promień Kowalewo Pomorskie 19 czerwca, 16:00 (200)
Cuiavia Inowrocław 1-0 Gwiazda Bydgoszcz 19 czerwca, 16:00 (100)
Sparta Brodnica 3-1 Unia Wąbrzeźno 19 czerwca, 16:00 (150)

III liga 2009/2010 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2009/2010 (wielkopolska (południe))
IV liga 2009/2010 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2009/2010 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas