[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  1920 Mosina 26 63 19 6 1 69-15 9 4 0 30-7 10 2 1 39-8
2.  Błękitni Owińska 26 60 18 6 2 62-30 11 1 1 32-16 7 5 1 30-14
3.  Wełna Rogoźno 26 46 14 4 8 49-45 8 0 5 24-26 6 4 3 25-19 2 6 2 0 0 3-1
4.  Warta Śrem 26 46 14 4 8 51-25 9 0 4 30-12 5 4 4 21-13 2 0 0 0 2 1-3
5.  Vitcovia Witkowo 26 43 13 4 9 64-41 5 4 4 35-24 8 0 5 29-17
6.  TPS Winogrady (Poznań) 26 35 9 8 9 32-30 3 5 5 18-15 6 3 4 14-15
7.  Kotwica Kórnik 26 33 9 6 11 31-32 6 3 4 23-15 3 3 7 8-17
8.  Piast Kobylnica 26 32 10 2 14 43-46 5 2 6 18-19 5 0 8 25-27
9.  Huragan Pobiedziska 26 31 7 10 9 36-27 6 3 4 24-12 1 7 5 12-15
10.  Lechita Kłecko 26 30 8 6 12 36-58 5 3 5 17-23 3 3 7 19-35
11.  Phytopharm Klęka 26 29 8 5 13 35-54 6 3 4 20-20 2 2 9 15-34
12.  Kłos Zaniemyśl 26 28 8 4 14 44-55 4 3 6 23-25 4 1 8 21-30
13.  Polonia Poznań 26 22 6 4 16 25-58 4 2 7 16-22 2 2 9 9-36
14.  Wełnianka Kiszkowo 26 10 1 7 18 12-73 0 5 8 8-35 1 2 10 4-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 1920 Mosina    2-2 1-1 0-0 1-0 2-0 0-0 5-1 2-0 2-1 4-1 3-0 2-1 6-0 
 2 Błękitni Owińska2-5     4-2 1-1 2-1 2-0 3-1 2-1 2-0 4-2 2-1 4-1 2-1 2-0 
 3 Wełna Rogoźno0-4 0-2     2-1 1-7 0-2 1-0 1-4 1-0 2-1 5-2 4-2 2-1 5-0 
 4 Warta Śrem1-3 1-2 0-1     1-0 3-0* 3-1 1-0 2-1 6-0 1-0 2-4 5-0 4-0 
 5 Vitcovia Witkowo2-5 2-2 1-2 2-5     2-3 0-0 5-2 1-1 7-0 4-0 5-2 1-1 3-1 
 6 TPS Winogrady (Poznań)0-1 1-2 1-1 0-2 2-0     0-1 0-3* 1-1 2-2 0-0 2-2 8-0 1-0 
 7 Kotwica Kórnik1-1 0-0 3-0 1-0 2-3 0-3*     1-0 1-1 3-1 6-1 0-3 1-2 4-0 
 8 Piast Kobylnica0-4 3-3 1-2 2-1 1-2 0-1 2-1     0-0 0-2 0-2 3-1 3-0 3-0 
 9 Huragan Pobiedziska2-1 1-2 0-1 1-1 0-2 1-1 3-0 4-1     2-2 4-0 3-0 0-1 3-0 
 10 Lechita Kłecko0-0 1-0 0-6 1-1 1-3 3-0* 0-2 1-6 1-1     4-3 2-0 3-0* 0-1 
 11 Phytopharm Klęka0-5 2-5 2-2 0-2 1-3 1-1 1-0 2-1 2-0 4-0     2-1 3-0 0-0 
 12 Kłos Zaniemyśl0-3 0-4 1-6 1-2 4-2 0-1 0-1 3-1 1-1 2-2 1-1     4-0 6-1 
 13 Polonia Poznań0-1 1-6 4-0 2-0 0-4 0-1 3-0* 1-2 1-1 1-3 2-0 0-3     1-1 
 14 Wełnianka Kiszkowo0-6 0-0 1-1 0-5 1-2 1-1 1-1 1-3 0-5 0-3* 1-4 0-2 2-2     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Błękitni Owińska 2-5 1920 Mosina 22 sierpnia, 15:00
Kotwica Kórnik 1-0 Warta Śrem 22 sierpnia, 16:30
Wełna Rogoźno 0-2 TPS Winogrady (Poznań) 22 sierpnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 4-0 Polonia Poznań 22 sierpnia, 17:00
Lechita Kłecko 1-3 Vitcovia Witkowo 23 sierpnia, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 1-4 Phytopharm Klęka 23 sierpnia, 14:00
Piast Kobylnica 0-0 Huragan Pobiedziska 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

1920 Mosina 4-1 Phytopharm Klęka 29 sierpnia, 17:00
Vitcovia Witkowo 3-1 Wełnianka Kiszkowo 29 sierpnia, 15:00
Polonia Poznań 1-3 Lechita Kłecko 30 sierpnia, 17:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Kłos Zaniemyśl 29 sierpnia, 16:00
Warta Śrem 0-1 Wełna Rogoźno 29 sierpnia, 17:00
Piast Kobylnica 2-1 Kotwica Kórnik 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Owińska 2-0 Huragan Pobiedziska 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Huragan Pobiedziska 2-1 1920 Mosina 6 września, 17:00
Kotwica Kórnik 0-0 Błękitni Owińska 5 września, 16:30
Wełna Rogoźno 1-4 Piast Kobylnica 5 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Warta Śrem 5 września, 17:00
Lechita Kłecko 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 6 września, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Wełnianka Kiszkowo 2-2 Polonia Poznań 6 września, 14:00
Phytopharm Klęka 1-3 Vitcovia Witkowo 6 września, 13:00

Kolejka 4 - 12-13 września

1920 Mosina 1-0 Vitcovia Witkowo 13 września, 16:00
Polonia Poznań 2-0 Phytopharm Klęka 13 września, 17:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-0 Wełnianka Kiszkowo 12 września, 16:00
Warta Śrem 6-0 Lechita Kłecko 12 września, 16:00
Piast Kobylnica 3-1 Kłos Zaniemyśl 13 września, 11:00
Błękitni Owińska 4-2 Wełna Rogoźno 12 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Kotwica Kórnik 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Kotwica Kórnik 1-1 1920 Mosina 19 września, 16:30
Wełna Rogoźno 1-0 Huragan Pobiedziska 19 września, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-4 Błękitni Owińska 19 września, 16:00
Lechita Kłecko 1-6 Piast Kobylnica 20 września, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 0-5 Warta Śrem 20 września, 14:00
Phytopharm Klęka 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 20 września, 13:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Polonia Poznań 19 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

1920 Mosina 2-1 Polonia Poznań 27 września, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-0 Vitcovia Witkowo 26 września, 16:00
Warta Śrem 1-0 Phytopharm Klęka 26 września, 16:00
Piast Kobylnica 3-0 Wełnianka Kiszkowo 27 września, 11:00
Błękitni Owińska 4-2 Lechita Kłecko 26 września, 15:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Kłos Zaniemyśl 27 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-0 Wełna Rogoźno 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Wełna Rogoźno 0-4 1920 Mosina 3 października, 16:00
Kłos Zaniemyśl 0-1 Kotwica Kórnik 3 października, 16:00
Lechita Kłecko 1-1 Huragan Pobiedziska 4 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 0-0 Błękitni Owińska 4 października, 14:00
Phytopharm Klęka 2-1 Piast Kobylnica 4 października, 13:00
Vitcovia Witkowo 2-5 Warta Śrem 3 października, 15:00
Polonia Poznań 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 4 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

1920 Mosina 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 11 października, 15:00
Warta Śrem 5-0 Polonia Poznań 10 października, 15:00
Piast Kobylnica 1-2 Vitcovia Witkowo 11 października, 11:00
Błękitni Owińska 2-1 Phytopharm Klęka 10 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 3-0 Wełnianka Kiszkowo 11 października, 15:00
Kotwica Kórnik 3-1 Lechita Kłecko 10 października, 15:30
Wełna Rogoźno 4-2 Kłos Zaniemyśl 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Kłos Zaniemyśl 0-3 1920 Mosina 17 października, 15:00
Lechita Kłecko 0-6 Wełna Rogoźno 18 października, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Kotwica Kórnik 19 października, 14:00
Phytopharm Klęka 2-0 Huragan Pobiedziska 18 października, 13:00
Vitcovia Witkowo 2-2 Błękitni Owińska 17 października, 15:00
Polonia Poznań 1-2 Piast Kobylnica 18 października, 15:30
TPS Winogrady (Poznań) 0-2 Warta Śrem 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

1920 Mosina 0-0 Warta Śrem 25 października, 14:00
Piast Kobylnica 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 25 października, 11:00
Błękitni Owińska 2-1 Polonia Poznań 14 marca, 15:00
w pierwotnym terminie nie odbył się - goście nie stawili się na mecz; w drugim terminie (11 listopada, 11:00) odwołany do czasu rozpatrzenia sprawy przez WG WZPN
Huragan Pobiedziska 0-2 Vitcovia Witkowo 25 października, 14:00
Kotwica Kórnik 6-1 Phytopharm Klęka 24 października, 15:00
Wełna Rogoźno 5-0 Wełnianka Kiszkowo 24 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 2-2 Lechita Kłecko 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 31 października

Lechita Kłecko 0-0 1920 Mosina 31 października, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 0-2 Kłos Zaniemyśl 31 października, 14:00
Phytopharm Klęka 2-2 Wełna Rogoźno 31 października, 14:00
Vitcovia Witkowo 0-0 Kotwica Kórnik 31 października, 14:00
Polonia Poznań 1-1 Huragan Pobiedziska 31 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Błękitni Owińska 31 października, 14:00
Warta Śrem 1-0 Piast Kobylnica 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

1920 Mosina 5-1 Piast Kobylnica 8 listopada, 14:00
Błękitni Owińska 1-1 Warta Śrem 7 listopada, 14:00
Huragan Pobiedziska 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 8 listopada, 14:00
Kotwica Kórnik 1-2 Polonia Poznań 7 listopada, 14:00
Wełna Rogoźno 1-7 Vitcovia Witkowo 7 listopada, 14:00
Kłos Zaniemyśl 1-1 Phytopharm Klęka 7 listopada, 14:00
Lechita Kłecko 0-1 Wełnianka Kiszkowo 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Wełnianka Kiszkowo 0-6 1920 Mosina 15 listopada, 13:00
Phytopharm Klęka 4-0 Lechita Kłecko 15 listopada, 13:00
Vitcovia Witkowo 5-2 Kłos Zaniemyśl 14 listopada, 13:00
Polonia Poznań 4-0 Wełna Rogoźno 15 listopada, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-1 Kotwica Kórnik 14 listopada, 13:00
Warta Śrem 2-1 Huragan Pobiedziska 14 listopada, 13:00
Błękitni Owińska 2-1 Piast Kobylnica 14 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 20-21 marca

Huragan Pobiedziska 4-1 Piast Kobylnica 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnim terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
1920 Mosina 2-2 Błękitni Owińska 20 marca, 14:00
Warta Śrem 3-1 Kotwica Kórnik 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnim terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Wełna Rogoźno 20 marca, 14:00
Polonia Poznań 0-3 Kłos Zaniemyśl 20 marca, 14:00
Vitcovia Witkowo 7-0 Lechita Kłecko 20 marca, 14:00
Phytopharm Klęka 0-0 Wełnianka Kiszkowo 21 marca, 13:00

Kolejka 15 - 27-28 marca

Phytopharm Klęka 0-5 1920 Mosina 28 marca, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Vitcovia Witkowo 28 marca, 14:00
Lechita Kłecko 3-0 Polonia Poznań 27 marca, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Kłos Zaniemyśl 0-1 TPS Winogrady (Poznań) 27 marca, 15:00
Wełna Rogoźno 2-1 Warta Śrem 28 marca, 14:00
Kotwica Kórnik 1-0 Piast Kobylnica 27 marca, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-2 Błękitni Owińska 28 marca, 15:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

1920 Mosina 2-0 Huragan Pobiedziska 3 kwietnia, 16:00
Błękitni Owińska 3-1 Kotwica Kórnik 3 kwietnia, 15:00
Piast Kobylnica 1-2 Wełna Rogoźno 3 kwietnia, 11:00
Warta Śrem 2-4 Kłos Zaniemyśl 3 kwietnia, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Lechita Kłecko 3 kwietnia, 15:00
Polonia Poznań 1-1 Wełnianka Kiszkowo 3 kwietnia, 16:00
Vitcovia Witkowo 4-0 Phytopharm Klęka 3 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Vitcovia Witkowo 2-5 1920 Mosina 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Phytopharm Klęka 3-0 Polonia Poznań 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wełnianka Kiszkowo 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lechita Kłecko 1-1 Warta Śrem 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kłos Zaniemyśl 3-1 Piast Kobylnica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wełna Rogoźno 0-2 Błękitni Owińska 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Kotwica Kórnik 1-1 Huragan Pobiedziska 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 5 maja

1920 Mosina 0-0 Kotwica Kórnik 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Huragan Pobiedziska 0-1 Wełna Rogoźno 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Owińska 4-1 Kłos Zaniemyśl 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Kobylnica 0-2 Lechita Kłecko 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Warta Śrem 4-0 Wełnianka Kiszkowo 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
TPS Winogrady (Poznań) 0-0 Phytopharm Klęka 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Poznań 0-4 Vitcovia Witkowo 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Polonia Poznań 0-1 1920 Mosina 24 kwietnia, 15:00
Vitcovia Witkowo 2-3 TPS Winogrady (Poznań) 24 kwietnia, 15:00
Phytopharm Klęka 0-2 Warta Śrem 25 kwietnia, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 1-3 Piast Kobylnica 25 kwietnia, 14:00
Lechita Kłecko 1-0 Błękitni Owińska 24 kwietnia, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-1 Huragan Pobiedziska 24 kwietnia, 17:00
Wełna Rogoźno 1-0 Kotwica Kórnik 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 1-2 maja

1920 Mosina 1-1 Wełna Rogoźno 1 maja, 17:00
Kotwica Kórnik 0-3 Kłos Zaniemyśl 30 kwietnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 2-2 Lechita Kłecko 2 maja, 17:00
Błękitni Owińska 2-0 Wełnianka Kiszkowo 1 maja, 15:00
Piast Kobylnica 0-2 Phytopharm Klęka 1 maja, 11:00
Warta Śrem 1-0 Vitcovia Witkowo 1 maja, 17:00
TPS Winogrady (Poznań) 8-0 Polonia Poznań 1 maja, 16:00

Kolejka 21 - 8-9 maja

TPS Winogrady (Poznań) 0-1 1920 Mosina 8 maja, 16:00
Polonia Poznań 2-0 Warta Śrem 8 maja, 16:00
Vitcovia Witkowo 5-2 Piast Kobylnica 8 maja, 15:00
Phytopharm Klęka 2-5 Błękitni Owińska 8 maja, 17:00
Wełnianka Kiszkowo 0-5 Huragan Pobiedziska 9 maja, 14:00
Lechita Kłecko 0-2 Kotwica Kórnik 8 maja, 16:00
Kłos Zaniemyśl 1-6 Wełna Rogoźno 8 maja, 17:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

1920 Mosina 3-0 Kłos Zaniemyśl 14 maja, 18:00
Wełna Rogoźno 2-1 Lechita Kłecko 15 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 4-0 Wełnianka Kiszkowo 16 maja, 14:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Phytopharm Klęka 16 maja, 17:00
Błękitni Owińska 2-1 Vitcovia Witkowo 15 maja, 15:00
Piast Kobylnica 3-0 Polonia Poznań 16 maja, 11:00
Warta Śrem 3-0 TPS Winogrady (Poznań) 15 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-6

Kolejka 23 - 22-23 maja

Warta Śrem 1-3 1920 Mosina 22 maja, 17:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Piast Kobylnica 22 maja, 16:00
(wo)
na boisku 7-2
Polonia Poznań 1-6 Błękitni Owińska 22 maja, 12:00
Vitcovia Witkowo 1-1 Huragan Pobiedziska 22 maja, 15:00
Phytopharm Klęka 1-0 Kotwica Kórnik 23 maja, 13:00
Wełnianka Kiszkowo 1-1 Wełna Rogoźno 23 maja, 14:00
Lechita Kłecko 2-0 Kłos Zaniemyśl 22 maja, 16:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

1920 Mosina 2-1 Lechita Kłecko 29 maja, 17:00
Kłos Zaniemyśl 6-1 Wełnianka Kiszkowo 29 maja, 17:00
Wełna Rogoźno 5-2 Phytopharm Klęka 29 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 2-3 Vitcovia Witkowo 29 maja, 16:30
Huragan Pobiedziska 0-1 Polonia Poznań 30 maja, 17:00
Błękitni Owińska 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 29 maja, 15:00
Piast Kobylnica 2-1 Warta Śrem 30 maja, 11:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Piast Kobylnica 0-4 1920 Mosina 3 czerwca, 14:00
Warta Śrem 1-2 Błękitni Owińska 3 czerwca, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Huragan Pobiedziska 3 czerwca, 14:00
Polonia Poznań 3-0 Kotwica Kórnik 3 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 2-0
Vitcovia Witkowo 1-2 Wełna Rogoźno 3 czerwca, 14:00
Phytopharm Klęka 2-1 Kłos Zaniemyśl 3 czerwca, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 0-3 Lechita Kłecko 3 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 26 - 6 czerwca

Piast Kobylnica 3-3 Błękitni Owińska 6 czerwca, 14:00
1920 Mosina 6-0 Wełnianka Kiszkowo 6 czerwca, 14:00
Lechita Kłecko 4-3 Phytopharm Klęka 6 czerwca, 14:00
Kłos Zaniemyśl 4-2 Vitcovia Witkowo 6 czerwca, 14:00
Wełna Rogoźno 2-1 Polonia Poznań 6 czerwca, 14:00
Kotwica Kórnik 0-3 TPS Winogrady (Poznań) 6 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 2-0
Huragan Pobiedziska 1-1 Warta Śrem 6 czerwca, 14:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2009/2010 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Piła)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Poznań (zachód))

Klasa A 2009/2010 (Poznań I)
Klasa A 2009/2010 (Poznań II)
Klasa A 2009/2010 (Poznań III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas