[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Chodzież 30 74 24 2 4 72-21 13 2 0 45-10 11 0 4 27-11
2.  Drawa Krzyż Wielkopolski 30 63 19 6 5 71-34 12 3 0 42-7 7 3 5 29-27
3.  Unia Wapno 30 55 18 1 11 62-39 13 0 2 46-14 5 1 9 16-25
4.  Wełna Skoki 30 53 15 8 7 60-35 11 3 1 42-14 4 5 6 18-21
5.  Nielba II Wągrowiec 30 50 16 2 12 66-42 10 0 5 46-18 6 2 7 20-24
6.  Pogoń Łobżenica 30 49 14 7 9 44-44 11 3 1 26-12 3 4 8 18-32
7.  Fortuna Wieleń 30 42 12 6 12 43-38 10 2 3 30-13 2 4 9 13-25
8.  Stella Białośliwie 30 38 11 5 14 41-51 4 3 8 18-21 7 2 6 23-30 4 10 3 1 0 10-5
9.  Korona Stróżewo 30 38 11 5 14 50-56 8 3 4 34-21 3 2 10 16-35 4 4 1 1 2 10-8
10.  GLKS Wysoka 30 38 11 5 14 57-82 9 2 4 35-22 2 3 10 22-60 4 3 1 0 3 6-13
11.  Noteć Czarnków 30 37 10 7 13 39-54 6 5 4 19-11 4 2 9 20-43
12.  Radwan Lubasz 30 35 9 8 13 43-45 6 3 6 24-20 3 5 7 19-25
13.  Sokół Szamocin 30 33 9 6 15 35-54 6 4 5 20-24 3 2 10 15-30
14.  Unia Ujście 30 25 5 10 15 27-57 4 5 6 19-23 1 5 9 8-34
15.  Noteć Rosko 30 24 6 6 18 30-67 3 4 8 19-33 3 2 10 11-34
16.  Płomień Połajewo 30 22 6 4 20 42-63 4 2 9 26-28 2 2 11 16-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Chodzież    3-0 1-0 3-0 3-2 5-1 2-0 1-0 3-0 6-2 3-1 2-2 1-1 4-0 2-0 6-1 
 2 Drawa Krzyż Wielkopolski3-0     1-0 5-1 3-0 2-0 1-1 4-1 1-0 6-1 1-1 2-0 2-1 6-0 4-0 1-1 
 3 Unia Wapno1-0 1-2     1-0 4-1 4-1 3-0 1-2 6-2 3-2 5-1 4-1 4-2 4-0 4-0 1-0 
 4 Wełna Skoki1-0 3-3 3-1     2-0 1-1 1-0 8-1 3-2 4-0 3-1 4-0 2-0 0-0 4-1 3-4 
 5 Nielba II Wągrowiec0-2 3-0 1-0 2-4     3-1 3-0 0-1 3-1 13-0 5-3 1-0 6-0 3-1 1-2 2-3 
 6 Pogoń Łobżenica3-2 2-1 2-1 0-0 1-0     2-1 0-1 0-0 2-0 4-1 2-1 3-1 1-0 1-1 3-2 
 7 Fortuna Wieleń0-2 2-0 3-2 0-2 1-0 1-1     5-0 1-0 2-3 1-0 1-1 2-1 5-0 3-0 3-1 
 8 Stella Białośliwie0-4 1-1 0-1 1-1 0-2 1-2 0-0     3-2 3-1 4-0 1-2 0-2 0-2 0-1 4-0 
 9 Korona Stróżewo0-1 2-4 1-2 1-0 4-2 3-2 3-0 1-1     7-0 1-3 3-2 1-1 1-1 4-1 2-1 
 10 GLKS Wysoka1-3 2-2 2-1 1-4 1-2 2-1 3-1 1-3 4-0     8-0 2-2 2-1 1-0 2-0 3-2 
 11 Noteć Czarnków0-2 0-1 1-2 1-1 1-2 3-1 1-0 1-0 0-0 5-0     0-0 2-0 1-1 3-1 0-0 
 12 Radwan Lubasz0-3 0-3 0-1 2-1 0-0 5-1 1-2 2-4 5-0 1-1 1-1     1-2 2-0 2-0 2-1 
 13 Sokół Szamocin0-2 1-2 1-3 1-0 1-1 1-1 1-5 0-4 4-3 1-1 3-0 2-0     2-2 1-0 1-0 
 14 Unia Ujście1-2 2-1 2-2 1-1 1-3 0-0 2-1 0-2 0-1 4-3 0-2 1-1 1-3     1-1 3-0* 
 15 Noteć Rosko1-2 2-4 3-0 1-1 1-3 0-2 0-0 2-2 1-3 0-5 4-5 0-5 2-0 1-1     1-0 
 16 Płomień Połajewo0-2 3-5 4-0 1-2 1-2 1-3 2-2 4-1 1-2 3-3 0-1 0-2 1-0 3-0 2-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Fortuna Wieleń 1-1 Pogoń Łobżenica 15 sierpnia, 16:00
Stella Białośliwie 0-2 Sokół Szamocin 15 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 15 sierpnia, 16:00
Unia Ujście 1-2 Polonia Chodzież 15 sierpnia, 16:00
Płomień Połajewo 0-2 Radwan Lubasz 16 sierpnia, 16:00
Korona Stróżewo 4-1 Noteć Rosko 15 sierpnia, 12:00
Wełna Skoki 4-0 GLKS Wysoka 16 sierpnia, 15:00
Nielba II Wągrowiec 1-0 Unia Wapno 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pogoń Łobżenica 2-1 Unia Wapno 23 sierpnia, 16:00
GLKS Wysoka 1-2 Nielba II Wągrowiec 23 sierpnia, 16:00
Noteć Rosko 1-1 Wełna Skoki 22 sierpnia, 17:00
Radwan Lubasz 5-0 Korona Stróżewo 23 sierpnia, 16:00
Polonia Chodzież 6-1 Płomień Połajewo 22 sierpnia, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 6-0 Unia Ujście 22 sierpnia, 16:00
Sokół Szamocin 3-0 Noteć Czarnków 23 sierpnia, 16:00
Fortuna Wieleń 5-0 Stella Białośliwie 22 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Stella Białośliwie 1-2 Pogoń Łobżenica 29 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 1-0 Fortuna Wieleń 29 sierpnia, 16:00
Unia Ujście 1-3 Sokół Szamocin 29 sierpnia, 16:00
Płomień Połajewo 3-5 Drawa Krzyż Wielkopolski 30 sierpnia, 16:00
Korona Stróżewo 0-1 Polonia Chodzież 29 sierpnia, 16:00
Wełna Skoki 4-0 Radwan Lubasz 30 sierpnia, 15:00
Nielba II Wągrowiec 1-2 Noteć Rosko 30 sierpnia, 15:00
Unia Wapno 3-2 GLKS Wysoka 29 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pogoń Łobżenica 2-0 GLKS Wysoka 6 września, 16:00
Noteć Rosko 3-0 Unia Wapno 6 września, 16:00
Radwan Lubasz 0-0 Nielba II Wągrowiec 6 września, 16:00
Polonia Chodzież 3-0 Wełna Skoki 5 września, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Korona Stróżewo 5 września, 16:00
Sokół Szamocin 1-0 Płomień Połajewo 6 września, 16:00
Fortuna Wieleń 5-0 Unia Ujście 5 września, 16:00
Stella Białośliwie 4-0 Noteć Czarnków 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Noteć Czarnków 3-1 Pogoń Łobżenica 12 września, 16:00
Unia Ujście 0-2 Stella Białośliwie 12 września, 16:00
Płomień Połajewo 2-2 Fortuna Wieleń 13 września, 16:00
Korona Stróżewo 1-1 Sokół Szamocin 12 września, 16:00
Wełna Skoki 3-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 13 września, 15:00
Nielba II Wągrowiec 0-2 Polonia Chodzież 13 września, 16:00
Unia Wapno 4-1 Radwan Lubasz 12 września, 11:00
GLKS Wysoka 2-0 Noteć Rosko 13 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pogoń Łobżenica 1-1 Noteć Rosko 20 września, 16:00
Radwan Lubasz 1-1 GLKS Wysoka 20 września, 16:00
Polonia Chodzież 1-0 Unia Wapno 19 września, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Nielba II Wągrowiec 19 września, 16:00
Sokół Szamocin 1-0 Wełna Skoki 20 września, 16:00
Fortuna Wieleń 1-0 Korona Stróżewo 19 września, 16:00
Stella Białośliwie 4-0 Płomień Połajewo 19 września, 16:00
Noteć Czarnków 1-1 Unia Ujście 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Unia Ujście 0-0 Pogoń Łobżenica 26 września, 16:00
Płomień Połajewo 0-1 Noteć Czarnków 27 września, 16:00
Korona Stróżewo 1-1 Stella Białośliwie 26 września, 16:00
Wełna Skoki 1-0 Fortuna Wieleń 27 września, 15:00
Nielba II Wągrowiec 6-0 Sokół Szamocin 27 września, 16:00
Unia Wapno 1-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 26 września, 16:00
GLKS Wysoka 1-3 Polonia Chodzież 27 września, 16:00
w Białośliwiu
Noteć Rosko 0-5 Radwan Lubasz 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pogoń Łobżenica 2-1 Radwan Lubasz 4 października, 15:00
Polonia Chodzież 2-0 Noteć Rosko 3 października, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 6-1 GLKS Wysoka 3 października, 15:00
Sokół Szamocin 1-3 Unia Wapno 4 października, 15:00
Fortuna Wieleń 1-0 Nielba II Wągrowiec 3 października, 15:00
Stella Białośliwie 1-1 Wełna Skoki 3 października, 15:00
Noteć Czarnków 0-0 Korona Stróżewo 3 października, 15:00
Unia Ujście 3-0 Płomień Połajewo 3 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 9 - 10-11 października

Płomień Połajewo 1-3 Pogoń Łobżenica 11 października, 15:00
Korona Stróżewo 1-1 Unia Ujście 10 października, 15:00
Wełna Skoki 3-1 Noteć Czarnków 11 października, 15:00
Nielba II Wągrowiec 0-1 Stella Białośliwie 11 października, 15:00
Unia Wapno 3-0 Fortuna Wieleń 10 października, 16:00
GLKS Wysoka 2-1 Sokół Szamocin 11 października, 15:00
Noteć Rosko 2-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 października, 15:00
Radwan Lubasz 0-3 Polonia Chodzież 10 października, 11:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pogoń Łobżenica 3-2 Polonia Chodzież 18 października, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Radwan Lubasz 17 października, 15:00
Sokół Szamocin 1-0 Noteć Rosko 18 października, 15:00
Fortuna Wieleń 2-3 GLKS Wysoka 17 października, 15:00
Stella Białośliwie 0-1 Unia Wapno 17 października, 15:00
Noteć Czarnków 1-2 Nielba II Wągrowiec 17 października, 15:00
Unia Ujście 1-1 Wełna Skoki 17 października, 15:00
Płomień Połajewo 1-2 Korona Stróżewo 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Korona Stróżewo 3-2 Pogoń Łobżenica 24 października, 15:00
Wełna Skoki 3-4 Płomień Połajewo 25 października, 15:00
Nielba II Wągrowiec 3-1 Unia Ujście 25 października, 15:00
Unia Wapno 5-1 Noteć Czarnków 24 października, 15:30
GLKS Wysoka 1-3 Stella Białośliwie 25 października, 15:00
Noteć Rosko 0-0 Fortuna Wieleń 25 października, 15:00
Radwan Lubasz 1-2 Sokół Szamocin 25 października, 15:00
Polonia Chodzież 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

Pogoń Łobżenica 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 31 października, 14:00
Sokół Szamocin 0-2 Polonia Chodzież 31 października, 11:00
Fortuna Wieleń 1-1 Radwan Lubasz 31 października, 14:00
Stella Białośliwie 0-1 Noteć Rosko 31 października, 14:00
Noteć Czarnków 5-0 GLKS Wysoka 31 października, 14:00
Unia Ujście 2-2 Unia Wapno 31 października, 14:00
Płomień Połajewo 1-2 Nielba II Wągrowiec 31 października, 14:00
Korona Stróżewo 1-0 Wełna Skoki 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Wełna Skoki 1-1 Pogoń Łobżenica 7 listopada, 14:00
Nielba II Wągrowiec 3-1 Korona Stróżewo 8 listopada, 14:00
Unia Wapno 1-0 Płomień Połajewo 7 listopada, 11:00
GLKS Wysoka 1-0 Unia Ujście 8 listopada, 14:00
Noteć Rosko 4-5 Noteć Czarnków 8 listopada, 14:00
Radwan Lubasz 2-4 Stella Białośliwie 8 listopada, 14:00
Polonia Chodzież 2-0 Fortuna Wieleń 7 listopada, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 2-1 Sokół Szamocin 7 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pogoń Łobżenica 3-1 Sokół Szamocin 11 listopada, 13:00
Fortuna Wieleń 2-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 listopada, 13:00
Stella Białośliwie 0-4 Polonia Chodzież 11 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 0-0 Radwan Lubasz 11 listopada, 13:00
Unia Ujście 1-1 Noteć Rosko 11 listopada, 13:00
Płomień Połajewo 3-3 GLKS Wysoka 11 listopada, 13:00
Korona Stróżewo 1-2 Unia Wapno 11 listopada, 13:00
Wełna Skoki 2-0 Nielba II Wągrowiec 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Nielba II Wągrowiec 3-1 Pogoń Łobżenica 14 listopada, 13:00
Unia Wapno 1-0 Wełna Skoki 14 listopada, 13:00
GLKS Wysoka 4-0 Korona Stróżewo 14 listopada, 13:00
Noteć Rosko 1-0 Płomień Połajewo 15 listopada, 13:00
Radwan Lubasz 2-0 Unia Ujście 15 listopada, 13:00
Polonia Chodzież 3-1 Noteć Czarnków 14 listopada, 13:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-1 Stella Białośliwie 14 listopada, 13:00
Sokół Szamocin 1-5 Fortuna Wieleń 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 3 czerwca

Pogoń Łobżenica 2-1 Fortuna Wieleń 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Szamocin 0-4 Stella Białośliwie 3 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Noteć Czarnków 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Chodzież 4-0 Unia Ujście 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Radwan Lubasz 2-1 Płomień Połajewo 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Noteć Rosko 1-3 Korona Stróżewo 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
GLKS Wysoka 1-4 Wełna Skoki 3 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Wapno 4-1 Nielba II Wągrowiec 3 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (20-21 marca) przełożony z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 6 czerwca

Unia Wapno 4-1 Pogoń Łobżenica 26 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nielba II Wągrowiec 13-0 GLKS Wysoka 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wełna Skoki 4-1 Noteć Rosko 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Korona Stróżewo 3-2 Radwan Lubasz 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Połajewo 0-2 Polonia Chodzież 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Ujście 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Noteć Czarnków 2-0 Sokół Szamocin 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stella Białośliwie 0-0 Fortuna Wieleń 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Pogoń Łobżenica 0-1 Stella Białośliwie 3 kwietnia, 15:00
Fortuna Wieleń 1-0 Noteć Czarnków 3 kwietnia, 16:00
Sokół Szamocin 2-2 Unia Ujście 3 kwietnia, 15:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Płomień Połajewo 3 kwietnia, 16:00
Polonia Chodzież 3-0 Korona Stróżewo 3 kwietnia, 16:00
Radwan Lubasz 2-1 Wełna Skoki 3 kwietnia, 16:00
Noteć Rosko 1-3 Nielba II Wągrowiec 3 kwietnia, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Unia Wapno 3 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28 kwietnia

GLKS Wysoka 2-1 Pogoń Łobżenica 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Wapno 4-0 Noteć Rosko 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Nielba II Wągrowiec 1-0 Radwan Lubasz 13 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wełna Skoki 1-0 Polonia Chodzież 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem / w drugim terminie (26 maja, 18:00) odwołany
Korona Stróżewo 2-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomień Połajewo 1-0 Sokół Szamocin 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Unia Ujście 2-1 Fortuna Wieleń 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Noteć Czarnków 1-0 Stella Białośliwie 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 15 czerwca

Pogoń Łobżenica 4-1 Noteć Czarnków 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Stella Białośliwie 0-2 Unia Ujście 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Fortuna Wieleń 3-1 Płomień Połajewo 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sokół Szamocin 4-3 Korona Stróżewo 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Drawa Krzyż Wielkopolski 5-1 Wełna Skoki 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Chodzież 3-2 Nielba II Wągrowiec 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Radwan Lubasz 0-1 Unia Wapno 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Noteć Rosko 0-5 GLKS Wysoka 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Noteć Rosko 0-2 Pogoń Łobżenica 25 kwietnia, 14:00
GLKS Wysoka 2-2 Radwan Lubasz 24 kwietnia, 16:00
Unia Wapno 1-0 Polonia Chodzież 25 kwietnia, 17:00
Nielba II Wągrowiec 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 25 kwietnia, 16:00
Wełna Skoki 2-0 Sokół Szamocin 25 kwietnia, 14:00
Korona Stróżewo 3-0 Fortuna Wieleń 24 kwietnia, 16:00
Płomień Połajewo 4-1 Stella Białośliwie 25 kwietnia, 16:00
Unia Ujście 0-2 Noteć Czarnków 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Pogoń Łobżenica 1-0 Unia Ujście 1 maja, 16:00
Noteć Czarnków 0-0 Płomień Połajewo 1 maja, 16:00
Stella Białośliwie 3-2 Korona Stróżewo 1 maja, 16:00
Fortuna Wieleń 0-2 Wełna Skoki 1 maja, 15:00
Sokół Szamocin 1-1 Nielba II Wągrowiec 1 maja, 16:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Unia Wapno 1 maja, 16:00
Polonia Chodzież 6-2 GLKS Wysoka 1 maja, 16:00
Radwan Lubasz 2-0 Noteć Rosko 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Radwan Lubasz 5-1 Pogoń Łobżenica 3 maja, 15:00
Noteć Rosko 1-2 Polonia Chodzież 3 maja, 17:00
GLKS Wysoka 2-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 3 maja, 17:00
Unia Wapno 4-2 Sokół Szamocin 3 maja, 17:30
Nielba II Wągrowiec 3-0 Fortuna Wieleń 3 maja, 17:00
Wełna Skoki 8-1 Stella Białośliwie 3 maja, 15:00
Korona Stróżewo 1-3 Noteć Czarnków 3 maja, 17:00
Płomień Połajewo 3-0 Unia Ujście 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Pogoń Łobżenica 3-2 Płomień Połajewo 8 maja, 17:00
Unia Ujście 0-1 Korona Stróżewo 8 maja, 17:00
Noteć Czarnków 1-1 Wełna Skoki 8 maja, 17:00
Stella Białośliwie 0-2 Nielba II Wągrowiec 8 maja, 17:00
Fortuna Wieleń 3-2 Unia Wapno 8 maja, 15:00
Sokół Szamocin 1-1 GLKS Wysoka 9 maja, 18:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-0 Noteć Rosko 8 maja, 17:00
Polonia Chodzież 2-2 Radwan Lubasz 8 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Polonia Chodzież 5-1 Pogoń Łobżenica 15 maja, 17:00
Radwan Lubasz 0-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 16 maja, 17:00
Noteć Rosko 2-0 Sokół Szamocin 16 maja, 17:00
GLKS Wysoka 3-1 Fortuna Wieleń 15 maja, 17:00
Unia Wapno 1-2 Stella Białośliwie 15 maja, 11:00
Nielba II Wągrowiec 5-3 Noteć Czarnków 16 maja, 17:00
Wełna Skoki 0-0 Unia Ujście 16 maja, 15:00
Korona Stróżewo 2-1 Płomień Połajewo 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19 maja

Pogoń Łobżenica 0-0 Korona Stróżewo 19 maja, 18:00
Płomień Połajewo 1-2 Wełna Skoki 19 maja, 18:00
Unia Ujście 1-3 Nielba II Wągrowiec 19 maja, 18:00
Noteć Czarnków 1-2 Unia Wapno 19 maja, 18:00
Stella Białośliwie 3-1 GLKS Wysoka 19 maja, 18:00
Fortuna Wieleń 3-0 Noteć Rosko 19 maja, 18:00
Sokół Szamocin 2-0 Radwan Lubasz 19 maja, 18:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Polonia Chodzież 19 maja, 18:00

Kolejka 27 - 22-23 maja

Drawa Krzyż Wielkopolski 2-0 Pogoń Łobżenica 22 maja, 17:00
Polonia Chodzież 1-1 Sokół Szamocin 22 maja, 15:00
Radwan Lubasz 1-2 Fortuna Wieleń 23 maja, 17:00
Noteć Rosko 2-2 Stella Białośliwie 23 maja, 17:00
GLKS Wysoka 8-0 Noteć Czarnków 22 maja, 17:00
Unia Wapno 4-0 Unia Ujście 22 maja, 11:00
Nielba II Wągrowiec 2-3 Płomień Połajewo 23 maja, 17:00
Wełna Skoki 3-2 Korona Stróżewo 23 maja, 15:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

Pogoń Łobżenica 0-0 Wełna Skoki 29 maja, 17:00
Korona Stróżewo 4-2 Nielba II Wągrowiec 26 maja, 17:00
Płomień Połajewo 4-0 Unia Wapno 30 maja, 17:00
Unia Ujście 4-3 GLKS Wysoka 29 maja, 17:00
Noteć Czarnków 3-1 Noteć Rosko 26 maja, 18:00
Stella Białośliwie 1-2 Radwan Lubasz 29 maja, 17:00
Fortuna Wieleń 0-2 Polonia Chodzież 29 maja, 17:00
Sokół Szamocin 1-2 Drawa Krzyż Wielkopolski 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

Sokół Szamocin 1-1 Pogoń Łobżenica 9 czerwca, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-1 Fortuna Wieleń 9 czerwca, 18:00
Polonia Chodzież 1-0 Stella Białośliwie 9 czerwca, 17:00
Radwan Lubasz 1-1 Noteć Czarnków 9 czerwca, 17:00
Noteć Rosko 1-1 Unia Ujście 9 czerwca, 17:00
GLKS Wysoka 3-2 Płomień Połajewo 9 czerwca, 17:00
Unia Wapno 6-2 Korona Stróżewo 9 czerwca, 17:00
Nielba II Wągrowiec 2-4 Wełna Skoki 10 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 12 czerwca

Pogoń Łobżenica 1-0 Nielba II Wągrowiec 12 czerwca, 17:00
Wełna Skoki 3-1 Unia Wapno 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 13:45) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Stróżewo 7-0 GLKS Wysoka 12 czerwca, 17:00
Płomień Połajewo 2-3 Noteć Rosko 12 czerwca, 17:00
Unia Ujście 1-1 Radwan Lubasz 12 czerwca, 17:00
Noteć Czarnków 0-2 Polonia Chodzież 12 czerwca, 17:00
Stella Białośliwie 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 12 czerwca, 17:00
Fortuna Wieleń 2-1 Sokół Szamocin 12 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

IV liga 2009/2010 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2009/2010 (Poznań (zachód))

Klasa A 2009/2010 (Piła I)
Klasa A 2009/2010 (Piła II)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas