[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Concordia Murowana Goślina 26 62 20 2 4 57-24 12 0 1 29-8 8 2 3 28-16
2.  Świt Piotrowo 26 59 18 5 3 58-23 7 5 1 26-12 11 0 2 32-11
3.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 55 17 4 5 78-25 11 1 1 51-12 6 3 4 27-13
4.  Płomień Przyprostynia 26 42 13 3 10 48-34 9 2 2 30-11 4 1 8 18-23
5.  Warta Sieraków 26 40 11 7 8 50-44 9 1 3 28-17 2 6 5 22-27
6.  Obra Zbąszyń 26 34 10 4 12 52-54 5 3 5 28-23 5 1 7 24-31
7.  Patria Buk 26 33 9 6 11 46-35 6 4 3 29-10 3 2 8 17-25
8.  Mawit Lwówek 26 32 8 8 10 44-50 5 4 4 22-26 3 4 6 22-24 2 3 1 0 1 4-4
9.  Jurand Koziegłowy 26 32 8 8 10 37-46 5 4 4 21-23 3 4 6 16-23 2 3 1 0 1 4-4
10.  1.FC Lusowo 26 31 8 7 11 40-47 5 3 5 24-27 3 4 6 16-20
11.  Wielkopolska Komorniki 26 30 9 3 14 39-53 5 1 7 19-24 4 2 7 20-29
12.  Promień Opalenica 26 24 6 6 14 39-54 4 2 7 20-26 2 4 7 19-28
13.  Czarni Kaźmierz 26 18 4 6 16 38-81 2 4 7 21-36 2 2 9 17-45
14.  Lipno Stęszew 26 16 3 7 16 26-82 3 4 6 18-31 0 3 10 8-51
Po wycofaniu zespołu Promienia Opalenica z rozgrywek III ligi zespół rezerw stał się pierwszym zespołem tego klubu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Concordia Murowana Goślina    1-0 1-0 3-1 4-1 3-0 2-1 2-1 0-1 2-1 3-1 3-1 3-0 2-0 
 2 Świt Piotrowo0-1     1-1 2-0 3-3 2-1 3-0 2-2 1-0 3-2 0-0 1-1 4-1 4-0 
 3 Tarnovia Tarnowo Podgórne4-0 1-2     5-0 2-0 6-0 3-2 4-2 4-2 2-2 7-1 5-1 3-0 5-0 
 4 Płomień Przyprostynia5-3 2-0 1-1     1-0 3-0 2-4 2-0 5-1 1-0 0-1 0-0 4-0 4-1 
 5 Warta Sieraków0-6 0-2 1-0 1-0     3-1 0-3* 3-0 2-2 5-2 1-0 2-1 1-0 9-0 
 6 Obra Zbąszyń0-4 2-3 2-1 1-2 2-2     3-0 2-5 1-1 1-1 1-3 3-1 5-0 5-0 
 7 Patria Buk3-0* 0-1 1-1 1-0 1-1 1-2     0-2 0-0 1-0 5-0 2-2 7-1 7-0 
 8 Mawit Lwówek1-1 4-9 3-0 2-1 3-2 1-3 3-0     2-1 0-0 0-3 1-4 2-2 0-0 
 9 Jurand Koziegłowy0-4 0-3 0-5 1-0 4-0 1-1 1-1 3-2     1-1 3-1 2-4 4-0 1-1 
 10 1.FC Lusowo0-3* 0-3 1-3 1-3 2-2 3-5 2-0 2-1 2-0     1-0 2-2 4-4 4-1 
 11 Wielkopolska Komorniki2-3 1-2 0-1 0-6* 1-5 3-1 1-0 0-3* 1-1 0-1     3-0 4-1 3-0* 
 12 Promień Opalenica0-1 0-1 1-2 1-3 1-1 0-4 2-1 2-2 0-2 3-1 5-3     2-4 3-1 
 13 Czarni Kaźmierz0-1 0-3 1-8 3-0 1-3 2-4 2-2 2-2 2-4 1-3 2-2 1-0     4-4 
 14 Lipno Stęszew1-1 0-3 0-4* 2-2 2-2 3-2 1-3 0-0 3-1 0-2 1-5 3-2 2-4     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Obra Zbąszyń 5-0 Lipno Stęszew 22 sierpnia, 16:00
Promień Opalenica 1-1 Warta Sieraków 26 sierpnia, 17:00
Jurand Koziegłowy 1-1 1.FC Lusowo 22 sierpnia, 17:30
Patria Buk 3-0 Concordia Murowana Goślina 22 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Czarni Kaźmierz 0-3 Świt Piotrowo 23 sierpnia, 17:00
Wielkopolska Komorniki 0-6 Płomień Przyprostynia 23 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-6
Mawit Lwówek 3-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Lipno Stęszew 2-2 Płomień Przyprostynia 30 sierpnia, 16:00
Świt Piotrowo 0-0 Wielkopolska Komorniki 30 sierpnia, 16:00
Mawit Lwówek 2-2 Czarni Kaźmierz 29 sierpnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 sierpnia, 16:00
1.FC Lusowo 2-0 Patria Buk 29 sierpnia, 11:00
Warta Sieraków 2-2 Jurand Koziegłowy 30 sierpnia, 16:00
Obra Zbąszyń 3-1 Promień Opalenica 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Promień Opalenica 3-1 Lipno Stęszew 5 września, 16:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Obra Zbąszyń 5 września, 17:00
Patria Buk 1-1 Warta Sieraków 5 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 1.FC Lusowo 5 września, 16:00
Czarni Kaźmierz 0-1 Concordia Murowana Goślina 6 września, 15:00
Wielkopolska Komorniki 0-3 Mawit Lwówek 6 września, 14:00
(wo)
na boisku 2-4
Płomień Przyprostynia 2-0 Świt Piotrowo 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Lipno Stęszew 0-3 Świt Piotrowo 13 września, 16:00
Mawit Lwówek 2-1 Płomień Przyprostynia 12 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Wielkopolska Komorniki 13 września, 15:00
1.FC Lusowo 4-4 Czarni Kaźmierz 13 września, 17:00
w Kaźmierzu; 1.FC Lusowo gospodarzem
Warta Sieraków 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 września, 16:00
Obra Zbąszyń 3-0 Patria Buk 12 września, 16:00
Promień Opalenica 0-2 Jurand Koziegłowy 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Jurand Koziegłowy 1-1 Lipno Stęszew 19 września, 16:30
Patria Buk 2-2 Promień Opalenica 11 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-0 Obra Zbąszyń 19 września, 16:00
Czarni Kaźmierz 1-3 Warta Sieraków 20 września, 15:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 1.FC Lusowo 20 września, 14:00
Płomień Przyprostynia 5-3 Concordia Murowana Goślina 20 września, 16:00
Świt Piotrowo 2-2 Mawit Lwówek 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Lipno Stęszew 0-0 Mawit Lwówek 27 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Świt Piotrowo 26 września
1.FC Lusowo 1-3 Płomień Przyprostynia 26 września, 11:00
Warta Sieraków 1-0 Wielkopolska Komorniki 23 września, 16:00
Obra Zbąszyń 5-0 Czarni Kaźmierz 26 września, 16:00
Promień Opalenica 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 września, 16:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Patria Buk 13 października, 19:30
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) przełożony

Kolejka 7 - 3-4 października

Patria Buk 7-0 Lipno Stęszew 3 października, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Jurand Koziegłowy 3 października, 16:00
Czarni Kaźmierz 1-0 Promień Opalenica 4 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 Obra Zbąszyń 4 października, 14:00
Płomień Przyprostynia 1-0 Warta Sieraków 4 października, 15:00
Świt Piotrowo 3-2 1.FC Lusowo 4 października, 16:00
Mawit Lwówek 1-1 Concordia Murowana Goślina 3 października, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Lipno Stęszew 1-1 Concordia Murowana Goślina 11 października, 15:00
1.FC Lusowo 2-1 Mawit Lwówek 10 października, 11:00
Warta Sieraków 0-2 Świt Piotrowo 11 października, 15:00
Obra Zbąszyń 1-2 Płomień Przyprostynia 10 października, 15:00
Promień Opalenica 5-3 Wielkopolska Komorniki 10 października, 15:00
Jurand Koziegłowy 4-0 Czarni Kaźmierz 10 października, 16:00
Patria Buk 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 10 października, 13:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-0 Lipno Stęszew 17 października, 15:00
Czarni Kaźmierz 2-2 Patria Buk 18 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 Jurand Koziegłowy 18 października, 14:00
Płomień Przyprostynia 0-0 Promień Opalenica 18 października, 15:00
Świt Piotrowo 2-1 Obra Zbąszyń 18 października, 15:00
Mawit Lwówek 3-2 Warta Sieraków 17 października, 15:00
Concordia Murowana Goślina 2-1 1.FC Lusowo 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Lipno Stęszew 0-2 1.FC Lusowo 25 października, 14:00
Warta Sieraków 0-6 Concordia Murowana Goślina 25 października, 14:00
Obra Zbąszyń 2-5 Mawit Lwówek 24 października, 15:00
Promień Opalenica 0-1 Świt Piotrowo 24 października, 15:00
Jurand Koziegłowy 1-0 Płomień Przyprostynia 25 października, 13:00
Patria Buk 5-0 Wielkopolska Komorniki 24 października, 15:30
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Czarni Kaźmierz 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 31 października

Czarni Kaźmierz 4-4 Lipno Stęszew 31 października, 14:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 31 października, 14:00
Płomień Przyprostynia 2-4 Patria Buk 31 października, 14:00
Świt Piotrowo 1-0 Jurand Koziegłowy 31 października, 14:00
Mawit Lwówek 1-4 Promień Opalenica 31 października, 14:00
Concordia Murowana Goślina 3-0 Obra Zbąszyń 31 października, 14:00
1.FC Lusowo 2-2 Warta Sieraków 31 października, 11:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Lipno Stęszew 2-2 Warta Sieraków 8 listopada, 14:00
Obra Zbąszyń 1-1 1.FC Lusowo 7 listopada, 14:00
Promień Opalenica 0-1 Concordia Murowana Goślina 7 listopada, 14:00
Jurand Koziegłowy 3-2 Mawit Lwówek 7 listopada, 14:00
Patria Buk 0-1 Świt Piotrowo 7 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-0 Płomień Przyprostynia 7 listopada, 14:00
Czarni Kaźmierz 2-2 Wielkopolska Komorniki 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Wielkopolska Komorniki 3-0 Lipno Stęszew 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 0-0
Płomień Przyprostynia 4-0 Czarni Kaźmierz 15 listopada, 13:00
Świt Piotrowo 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 listopada, 13:00
Mawit Lwówek 3-0 Patria Buk 14 listopada, 13:00
Concordia Murowana Goślina 0-1 Jurand Koziegłowy 14 listopada, 13:00
1.FC Lusowo 2-2 Promień Opalenica 14 listopada, 11:00
Warta Sieraków 3-1 Obra Zbąszyń 15 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 20-21 marca

Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Mawit Lwówek 20 marca, 15:00
Lipno Stęszew 3-2 Obra Zbąszyń 21 marca, 14:00
Warta Sieraków 2-1 Promień Opalenica 21 marca, 14:00
1.FC Lusowo 2-0 Jurand Koziegłowy 21 marca, 11:00
Concordia Murowana Goślina 2-1 Patria Buk 20 marca, 14:00
Świt Piotrowo 4-1 Czarni Kaźmierz 21 marca, 14:00
Płomień Przyprostynia 0-1 Wielkopolska Komorniki 21 marca, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 marca

Płomień Przyprostynia 4-1 Lipno Stęszew 28 marca, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-2 Świt Piotrowo 28 marca, 14:00
Czarni Kaźmierz 2-2 Mawit Lwówek 28 marca, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Concordia Murowana Goślina 27 marca, 16:00
Patria Buk 1-0 1.FC Lusowo 27 marca, 16:00
Jurand Koziegłowy 4-0 Warta Sieraków 27 marca, 11:00
Promień Opalenica 0-4 Obra Zbąszyń 27 marca, 16:00

Kolejka 16 - 3 kwietnia

Lipno Stęszew 3-2 Promień Opalenica 3 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 1-1 Jurand Koziegłowy 3 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 0-3 Patria Buk 3 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
1.FC Lusowo 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 kwietnia, 11:00
Concordia Murowana Goślina 3-0 Czarni Kaźmierz 3 kwietnia, 16:00
Mawit Lwówek 0-3 Wielkopolska Komorniki 3 kwietnia, 16:00
Świt Piotrowo 2-0 Płomień Przyprostynia 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Świt Piotrowo 4-0 Lipno Stęszew 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Płomień Przyprostynia 2-0 Mawit Lwówek 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wielkopolska Komorniki 2-3 Concordia Murowana Goślina 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Kaźmierz 1-3 1.FC Lusowo 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Warta Sieraków 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Patria Buk 1-2 Obra Zbąszyń 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Jurand Koziegłowy 2-4 Promień Opalenica 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 18 - 5 maja

Lipno Stęszew 3-1 Jurand Koziegłowy 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Promień Opalenica 2-1 Patria Buk 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Obra Zbąszyń 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Warta Sieraków 1-0 Czarni Kaźmierz 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
1.FC Lusowo 1-0 Wielkopolska Komorniki 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Concordia Murowana Goślina 3-1 Płomień Przyprostynia 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mawit Lwówek 4-9 Świt Piotrowo 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Mawit Lwówek 0-0 Lipno Stęszew 24 kwietnia, 16:00
Świt Piotrowo 0-1 Concordia Murowana Goślina 25 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 1-0 1.FC Lusowo 25 kwietnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-5 Warta Sieraków 25 kwietnia, 14:00
Czarni Kaźmierz 2-4 Obra Zbąszyń 25 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 Promień Opalenica 24 kwietnia, 16:00
Patria Buk 0-0 Jurand Koziegłowy 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 1-2 maja

Lipno Stęszew 1-3 Patria Buk 2 maja, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 kwietnia, 18:00
Promień Opalenica 2-4 Czarni Kaźmierz 1 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 1-3 Wielkopolska Komorniki 1 maja, 16:00
Warta Sieraków 1-0 Płomień Przyprostynia 2 maja, 16:00
1.FC Lusowo 0-3 Świt Piotrowo 1 maja, 11:00
Concordia Murowana Goślina 2-1 Mawit Lwówek 1 maja, 16:00

Kolejka 21 - 8-9 maja

Concordia Murowana Goślina 2-0 Lipno Stęszew 8 maja, 16:00
Mawit Lwówek 0-0 1.FC Lusowo 8 maja, 16:00
Świt Piotrowo 3-3 Warta Sieraków 9 maja, 16:00
Płomień Przyprostynia 3-0 Obra Zbąszyń 9 maja, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-0 Promień Opalenica 9 maja, 14:00
Czarni Kaźmierz 2-4 Jurand Koziegłowy 9 maja, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Patria Buk 8 maja, 16:00

Kolejka 22 - 15-16 maja

Lipno Stęszew 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 maja, 16:30
(wo)
Patria Buk 7-1 Czarni Kaźmierz 15 maja, 18:00
Jurand Koziegłowy 3-1 Wielkopolska Komorniki 15 maja, 18:00
Promień Opalenica 1-3 Płomień Przyprostynia 15 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 2-3 Świt Piotrowo 15 maja, 16:00
Warta Sieraków 3-0 Mawit Lwówek 16 maja, 16:00
1.FC Lusowo 0-3 Concordia Murowana Goślina 15 maja, 11:00
(wo)

Kolejka 23 - 22-23 maja

1.FC Lusowo 4-1 Lipno Stęszew 22 maja, 11:00
Concordia Murowana Goślina 4-1 Warta Sieraków 22 maja, 16:00
Mawit Lwówek 1-3 Obra Zbąszyń 22 maja, 16:00
Świt Piotrowo 1-1 Promień Opalenica 23 maja, 16:00
Płomień Przyprostynia 5-1 Jurand Koziegłowy 22 maja, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-0 Patria Buk 23 maja, 14:00
Czarni Kaźmierz 1-8 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 maja, 15:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

Lipno Stęszew 2-4 Czarni Kaźmierz 30 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 7-1 Wielkopolska Komorniki 29 maja, 16:00
Patria Buk 1-0 Płomień Przyprostynia 29 maja, 18:00
Jurand Koziegłowy 0-3 Świt Piotrowo 30 maja, 11:00
Promień Opalenica 2-2 Mawit Lwówek 29 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 0-4 Concordia Murowana Goślina 29 maja, 16:00
Warta Sieraków 5-2 1.FC Lusowo 30 maja, 16:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Warta Sieraków 9-0 Lipno Stęszew 3 czerwca, 14:00
1.FC Lusowo 3-5 Obra Zbąszyń 3 czerwca, 14:00
Concordia Murowana Goślina 3-1 Promień Opalenica 3 czerwca, 14:00
Mawit Lwówek 2-1 Jurand Koziegłowy 3 czerwca, 14:00
Świt Piotrowo 3-0 Patria Buk 3 czerwca, 14:00
Płomień Przyprostynia 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 czerwca, 14:00
Wielkopolska Komorniki 4-1 Czarni Kaźmierz 3 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 6 czerwca

Lipno Stęszew 1-5 Wielkopolska Komorniki 6 czerwca, 15:00
Czarni Kaźmierz 3-0 Płomień Przyprostynia 6 czerwca, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Świt Piotrowo 6 czerwca, 15:00
Patria Buk 0-2 Mawit Lwówek 6 czerwca, 15:00
Jurand Koziegłowy 0-4 Concordia Murowana Goślina 6 czerwca, 15:00
Promień Opalenica 3-1 1.FC Lusowo 6 czerwca, 15:00
Obra Zbąszyń 2-2 Warta Sieraków 6 czerwca, 15:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2009/2010 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2009/2010 (Piła)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Poznań (wschód))

Klasa A 2009/2010 (Poznań I)
Klasa A 2009/2010 (Poznań II)
Klasa A 2009/2010 (Poznań III)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas