[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2009/2010, grupa: pomorsko-zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chojniczanka Chojnice 30 63 19 6 5 70-42 11 3 1 42-19 8 3 4 28-23
2.  Rega Trzebiatów 30 58 17 7 6 50-27 11 3 1 29-9 6 4 5 21-18
3.  Orkan Rumia 30 57 17 6 7 67-39 11 1 3 44-20 6 5 4 23-19
4.  Gryf 95 Słupsk 30 50 14 8 8 58-42 9 3 3 40-18 5 5 5 18-24 2 6 2 0 0 5-1
5.  Kaszubia Kościerzyna 30 50 15 5 10 56-40 11 2 2 33-15 4 3 8 23-25 2 0 0 0 2 1-5
6.  Cartusia Kartuzy 30 45 11 12 7 45-39 7 5 3 23-17 4 7 4 22-22
7.  Błękitni Stargard Szczeciński 30 43 12 7 11 56-52 10 3 2 31-16 2 4 9 25-36
8.  Dąb Dębno 30 41 10 11 9 39-42 8 4 3 29-21 2 7 6 10-21
9.  Gryf Wejherowo 30 40 11 7 12 42-48 7 5 3 24-20 4 2 9 18-28
10.  Energetyk Gryfino 30 37 9 10 11 41-51 6 7 2 22-18 3 3 9 19-33 4 7 2 1 1 8-6
11.  Kotwica Kołobrzeg 30 37 11 4 15 53-51 5 3 7 28-27 6 1 8 25-24 4 6 2 0 2 8-7
12.  Chemik Police 30 37 10 7 13 44-51 8 3 4 19-15 2 4 9 25-36 4 4 1 1 2 4-7
13.  Piast Choszczno 30 35 8 11 11 41-42 4 8 3 19-13 4 3 8 22-29
14.  Bytovia Bytów 30 29 8 5 17 43-45 6 2 7 30-21 2 3 10 13-24
15.  Astra Ustronie Morskie 30 23 5 8 17 38-77 2 5 8 19-37 3 3 9 19-40
16.  Darzbór Szczecinek 30 16 4 4 22 27-82 4 2 9 20-32 0 2 13 7-50
Piast Choszczno wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymała się Bytovia Bytów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Chojniczanka Chojnice    2-1 6-1 2-0 2-1 0-2 2-1 4-0 2-2 4-1 1-1 3-1 5-4 2-1 6-2 1-1 
 2 Rega Trzebiatów1-0     1-1 0-1 1-0 3-1 3-0 1-1 4-1 4-1 1-0 1-1 2-1 1-0 2-1 4-0 
 3 Orkan Rumia2-0 2-3     1-2 2-5 3-3 4-3 2-0 3-0 4-1 3-0 3-2 3-1 2-0 4-0 6-0 
 4 Gryf 95 Słupsk3-4 1-3 1-1     4-1 0-0 1-1 0-2 7-1 4-2 2-0 4-0 1-0 3-2 4-0 5-1 
 5 Kaszubia Kościerzyna1-1 2-1 2-1 0-1     2-2 3-1 4-0 1-0 1-0 3-2 2-1 2-3 2-1 4-1 4-0 
 6 Cartusia Kartuzy2-2 2-1 0-2 1-3 3-0     4-2 0-0 2-0 0-0 0-2 1-0 1-0 2-2 2-2 3-1 
 7 Błękitni Stargard Szczeciński1-2 2-4 2-2 3-1 1-0 2-0     1-1 1-1 3-2 3-1 1-0 3-0 2-1 2-0 4-1 
 8 Dąb Dębno2-3 1-1 1-0 3-3 1-0 2-2 5-3     2-1 3-1 2-0 3-3 0-1 1-0 0-2 3-1 
 9 Gryf Wejherowo1-4 1-1 2-2 3-1 4-2 2-1 0-0 2-1     1-1 3-4 2-0 1-1 1-0 0-2 1-0 
 10 Energetyk Gryfino1-0 1-0 1-2 0-0 2-2 2-2 2-5 2-0 1-0     3-2 2-2 1-1 1-1 1-1 2-0 
 11 Kotwica Kołobrzeg2-3 1-2 0-0 3-0 1-1 2-3 2-6 1-1 3-1 1-3     3-1 2-1 0-1 2-4 5-0 
 12 Chemik Police1-3 1-0 2-1 0-0 0-3 1-1 1-0 3-1 0-2 1-0 0-2     0-0 2-0 4-1 3-1 
 13 Piast Choszczno2-2 0-0 1-4 4-1 1-1 2-0 0-0 1-1 2-0 0-1 0-1 2-2     0-0 4-0 0-0 
 14 Bytovia Bytów0-1 1-2 0-2 0-0 2-4 1-2 6-1 0-0 0-2 4-1 1-0 6-3 1-2     3-1 5-0 
 15 Astra Ustronie Morskie2-3 0-1 0-3 3-3 0-3 0-0 0-0 0-0 0-5 1-1 0-7 2-5 6-3 1-2     4-1 
 16 Darzbór Szczecinek2-0 1-1 0-1 1-2 1-0 0-3 3-2 0-2 0-2 2-4 2-3 1-4 1-4 4-2 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Gryf Wejherowo 3-4 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia, 17:00 (800)
Sławomir Kiełb 2, Łukasz Król 4, Jakub Gronowski 35 - Piotr Dubiela 44, Adam Frączczak 47, Igor Duńczak 50, Józef Misztal 62
Dąb Dębno 3-3 Chemik Police 8 sierpnia, 11:00 (550)
Łukasz Kowalski 21, Łukasz Dłubis 45 (k), Roman Majchrzak 62 - Jarosław Jóźwiak 4, 42, Adrian Skrętny 76
Chojniczanka Chojnice 2-1 Rega Trzebiatów 8 sierpnia, 16:00 (1800)
Artur Kowalczyk 6, Konrad Romańczyk 81 - Cezary Przewoźniak 52 (k)
Darzbór Szczecinek 0-1 Orkan Rumia 8 sierpnia, 17:00 (150)
Piotr Cetnarowicz 57
Bytovia Bytów 0-0 Gryf 95 Słupsk 8 sierpnia, 16:00 (1000)
Energetyk Gryfino 1-1 Astra Ustronie Morskie 8 sierpnia, 18:00 (500)
Maciej Grąbczewski 28 - Andrzej Wojciechowski 60 (k)
Kaszubia Kościerzyna 3-1 Błękitni Stargard Szczeciński 8 sierpnia, 16:00 (350)
Dawid Banaczek 35 (k), Michał Bieliński 42, Gracjan Gacek 88 - Mateusz Jureczko 11
Cartusia Kartuzy 1-0 Piast Choszczno 8 sierpnia, 14:00 (300)
Piotr Karasiński 90

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Kotwica Kołobrzeg 2-6 Błękitni Stargard Szczeciński 15 sierpnia, 17:00 (800)
Adam Frączczak 28, 50 - Mateusz Jureczko 27, 75, Tomasz Pustelnik 38, Tomasz Królak 60, Robert Gajda 64, Bartłomiej Zdunek 70
Astra Ustronie Morskie 0-3 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia, 14:00
Adrian Wysiecki 10 (k), Dawid Banaczek 23, Piotr Kwietniewski 42
Gryf 95 Słupsk 4-2 Energetyk Gryfino 15 sierpnia, 17:00 (1200)
Tomasz Bukowski 7, Patryk Pytlak 12, Marcin Kozłowski 58, 71 - Bogusław Kostrubiec 29, 48
Orkan Rumia 2-0 Bytovia Bytów 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Kłos 42, Rafał Siemaszko 75
Cartusia Kartuzy 3-1 Darzbór Szczecinek 15 sierpnia, 14:00
Ryszard Dawidowski 21, Piotr Zagórski 45, Mirosław Mitura 75 - Kamil Chicewicz 57
Rega Trzebiatów 2-1 Piast Choszczno 15 sierpnia, 15:00
Cezary Przewoźniak 7, Dariusz Wilejto 67 - Tomasz Bejuk 72
Chemik Police 1-3 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia, 16:00 (120)
Damian Górski 40 - Andrzej Borowski 25, Patryk Buława 27, Mateusz Frymark 82
Gryf Wejherowo 2-1 Dąb Dębno 15 sierpnia, 17:00
Łukasz Król 39, 72 - Roman Majchrzak 59

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Dąb Dębno 2-0 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia, 16:00 (600)
Łukasz Dłubis 7, Roman Majchrzak 90
Chojniczanka Chojnice 2-2 Gryf Wejherowo 23 sierpnia, 12:00 (2100)
Artur Kowalczyk 11, Patryk Kaszczyszyn 53 - Łukasz Basiński 10, Łukasz Król 22
Piast Choszczno 2-2 Chemik Police 22 sierpnia, 17:00 (400)
Mateusz Rynkiewicz 19, Tomasz Bejuk 38 - Adrian Skrętny 10, Tomasz Raczak 12
Darzbór Szczecinek 1-1 Rega Trzebiatów 22 sierpnia, 17:00 (185)
Radosław Erlich 45 - Cezary Przewoźniak 80 (k)
Bytovia Bytów 1-2 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia, 16:00
Sławomir Pufelski 50 - Piotr Zagórski 31, 56
Energetyk Gryfino 1-2 Orkan Rumia 22 sierpnia, 17:00 (200)
Maciej Czyżewski 2 - Rafał Siemaszko 31, Sylwester Ilanz 81
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Gryf 95 Słupsk 30 października, 13:30 (110)
Paweł Waleszczyk 17
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 16:00) mecz odwołany z powodu zakwalifikowania go do spotkań podwyższonego ryzyka
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Astra Ustronie Morskie 22 sierpnia, 15:00
Kacper Gibas 34, Tomasz Królak 90

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Kotwica Kołobrzeg 2-4 Astra Ustronie Morskie 29 sierpnia, 17:00 (700)
Kordian Rudziński 37, Gracjan Szymański 42 - Łukasz Kwaśniak 48, Andrzej Wojciechowski 55, Artur Lenkiewicz 74, 90
Gryf 95 Słupsk 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 29 sierpnia, 17:00 (1100)
Paweł Kryszałowicz 24 - Bartłomiej Zdunek 33
Orkan Rumia 2-5 Kaszubia Kościerzyna 29 sierpnia, 17:00 (600)
Rafał Siemaszko 65, Piotr Fera 77 - Piotr Kwietniewski 10, 83, Adrian Wysiecki 17, 50, Gracjan Gacek 90
Cartusia Kartuzy 0-0 Energetyk Gryfino 29 sierpnia, 14:00
Rega Trzebiatów 1-0 Bytovia Bytów 29 sierpnia, 14:00 (250)
Przemysław Orłowski 1
Chemik Police 3-1 Darzbór Szczecinek 29 sierpnia, 16:00 (150)
Mariusz Szmit 24 (k), Rafał Janicki 69 (k), Damian Górski 72 - Radosław Erlich 36 (k)
Gryf Wejherowo 1-1 Piast Choszczno 29 sierpnia, 17:00 (1000)
Maciej Pliński 85 - Mateusz Jakubiak 47
Dąb Dębno 2-3 Chojniczanka Chojnice 29 sierpnia, 16:00 (300)
Roman Majchrzak 49, 69 - Daniel Fabich 7, Patryk Kaszczyszyn 9, Andrzej Borowski 83

Kolejka 5 - 5-6 września

Chojniczanka Chojnice 1-1 Kotwica Kołobrzeg 6 września, 14:00 (1400)
Konrad Romańczyk 22 - Gracjan Szymański 37
Piast Choszczno 1-1 Dąb Dębno 31 października, 13:00 (350)
Grzegorz Gicewicz 52 - Łukasz Skórski 36
Darzbór Szczecinek 0-2 Gryf Wejherowo 5 września, 16:00 (130)
Jakub Gronowski 45, 47 (k)
Bytovia Bytów 6-3 Chemik Police 5 września, 16:00
Kacper Markowski 44, Piotr Łapigrowski 47, 55, Maciej Maciejewski 49, Krzysztof Bryndal 59, Krzysztof Paraficz 80 - Mariusz Szmit 5 (k), 47, 88 (k)
Energetyk Gryfino 1-0 Rega Trzebiatów 5 września, 17:00 (600)
Kamil Kutasiewicz 86
Kaszubia Kościerzyna 2-2 Cartusia Kartuzy 5 września, 16:00
Jakub Zejglic 49, Piotr Kwietniewski 52 - Wojciech Kitowski 30, 60
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Orkan Rumia 5 września, 15:00 (300)
Bartłomiej Zdunek 2, Łukasz Woźniak 17 - Adrian Stępień 18, Roland Kazubowski 65
Astra Ustronie Morskie 3-3 Gryf 95 Słupsk 4 września, 17:00 (300)
Łukasz Krzemiński 7, 30, Andrzej Wojciechowski 11 - Michał Szałek 42, Łukasz Stasiak 45, Tomasz Bukowski 80

Kolejka 6 - 12-13 września

Kotwica Kołobrzeg 3-0 Gryf 95 Słupsk 12 września, 16:00 (600)
Daniel Miłoszewicz 16, Piotr Dubiela 75, Jarosław Teśman 87 (k)
Orkan Rumia 4-0 Astra Ustronie Morskie 13 września, 13:00
Rafał Siemaszko 16, 46, 69, Michał Smarzyński 89
Cartusia Kartuzy 4-2 Błękitni Stargard Szczeciński 12 września, 14:00
Piotr Zagórski 47 (k), 51 (k), Ryszard Dawidowski 55, Arkadiusz Kordyl 75 - Tomasz Pustelnik 24, Tomasz Królak 44
Rega Trzebiatów 1-0 Kaszubia Kościerzyna 12 września, 16:00
Cezary Przewoźniak 16
Chemik Police 1-0 Energetyk Gryfino 12 września, 15:00 (100)
Marcin Wydurski 12
Gryf Wejherowo 1-0 Bytovia Bytów 12 września, 17:00 (350)
Wojciech Klemczyk 54
Dąb Dębno 3-1 Darzbór Szczecinek 12 września, 16:00 (600)
Roman Majchrzak 25, 80, Łukasz Kowalski 90 - Łukasz Petera 71
Chojniczanka Chojnice 5-4 Piast Choszczno 12 września, 16:00 (1500)
Patryk Kaszczyszyn 13, Sławomir Ziemak 39 (k), 60, Andrzej Borowski 75, 82 - Jarosław Kiernicki 12, 84, Mariusz Więcek 20, Jarosław Piskorz 65 (k)

Kolejka 7 - 19-20 września

Piast Choszczno 0-1 Kotwica Kołobrzeg 19 września, 16:00 (500)
Ołeksandr Żdanow 26
Darzbór Szczecinek 2-0 Chojniczanka Chojnice 19 września, 16:00 (500)
Radosław Erlich 50, Zbigniew Węglowski 72
Bytovia Bytów 0-0 Dąb Dębno 19 września, 14:00 (600)
Energetyk Gryfino 1-0 Gryf Wejherowo 20 września, 17:00 (600)
Maciej Grąbczewski 62
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Chemik Police 19 września, 15:00 (100)
Gracjan Gacek 72, Piotr Kwietniewski 86 - Łukasz Borger 45
Błękitni Stargard Szczeciński 2-4 Rega Trzebiatów 19 września, 15:00
Łukasz Woźniak 3 (k), Tomasz Królak 87 - Grzegorz Wawreńczuk 33, 45, 68, Grzegorz Jarmoszewicz 84
Astra Ustronie Morskie 0-0 Cartusia Kartuzy 19 września, 13:00
Gryf 95 Słupsk 1-1 Orkan Rumia 19 września, 17:00 (900)
Michał Szałek 69 (k) - Piotr Fera 32

Kolejka 8 - 26-27 września

Kotwica Kołobrzeg 0-0 Orkan Rumia 26 września, 16:00 (500)
Cartusia Kartuzy 1-3 Gryf 95 Słupsk 26 września, 14:00 (600)
Mirosław Mitura 81 - Paweł Waleszczyk 42, 80, Paweł Kryszałowicz 68
Rega Trzebiatów 2-1 Astra Ustronie Morskie 26 września, 16:00
Robert Śliwiński 65, Grzegorz Jarmoszewicz 88 - Wojciech Galant 2
Chemik Police 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński 26 września, 11:00 (150)
Marcin Wydurski 80
Gryf Wejherowo 4-2 Kaszubia Kościerzyna 26 września, 16:00
Łukasz Król 55, Maciej Szymański 77, Piotr Tusk 83, Jarosław Felisiak 90 - Paweł Żuk 15, Dawid Banaczek 40
Dąb Dębno 3-1 Energetyk Gryfino 26 września, 16:00 (600)
Łukasz Dłubis 21, 37 (k), Jacek Jarecki 68 - Maciej Czyżewski 79
Chojniczanka Chojnice 2-1 Bytovia Bytów 26 września, 16:00
Andrzej Borowski 25, Artur Kowalczyk 29 - Piotr Łapigrowski 16
Piast Choszczno 0-0 Darzbór Szczecinek 26 września, 14:00 (450)

Kolejka 9 - 3-4 października

Darzbór Szczecinek 2-3 Kotwica Kołobrzeg 3 października, 15:00 (250)
Radosław Erlich 24 (k), Piotr Kusiak 86 - Józef Misztal 6, Adam Frączczak 22, 28
Bytovia Bytów 1-2 Piast Choszczno 3 października, 14:00
Tomasz Cierson 60 (k) - Grzegorz Gicewicz 28, Jarosław Piskorz 66 (k)
Energetyk Gryfino 1-0 Chojniczanka Chojnice 3 października, 15:00 (120)
Patryk Deptuła 90
Kaszubia Kościerzyna 4-0 Dąb Dębno 3 października, 14:00 (100)
Piotr Kwietniewski 9, 49, Dawid Banaczek 61, Jakub Zejglic 82
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Gryf Wejherowo 3 października, 15:00
Mateusz Jureczko 3 - Jakub Gronowski 39
Astra Ustronie Morskie 2-5 Chemik Police 3 października, 13:00 (100)
Adrian Rutkowski 5, 29 - Patryk Kurant 20, Mariusz Szmit 36, Przemysław Rembisz 45, Mateusz Jakuszczonek 65, Sebastian Szych 82
Gryf 95 Słupsk 1-3 Rega Trzebiatów 3 października, 14:00
Tomasz Bukowski 17 (k) - Robert Śliwiński 9, 50, 67
Orkan Rumia 3-3 Cartusia Kartuzy 3 października, 15:00
Rafał Siemaszko 24, Daniel Laskowski 55, Tomasz Broner 73 - Maciej Konkol 72, Arkadiusz Kordyl 74, Piotr Karasiński 90

Kolejka 10 - 10-11 października

Kotwica Kołobrzeg 2-3 Cartusia Kartuzy 10 października, 15:00
Filip Kosakowski 16, Adam Frączczak 58 (k) - Mirosław Mitura 10, Maciej Konkol 63, Arkadiusz Kordyl 89
Rega Trzebiatów 1-1 Orkan Rumia 10 października, 15:00
Łukasz Cebulski 26 - Piotr Fera 63
Chemik Police 0-0 Gryf 95 Słupsk 10 października, 11:00 (200)
Gryf Wejherowo 0-2 Astra Ustronie Morskie 10 października, 15:00
Maciej Płomiński 38, Andrzej Wojciechowski 65
Dąb Dębno 5-3 Błękitni Stargard Szczeciński 10 października, 15:00 (300)
Paweł Majewski 10, Jacek Jarecki 27, Łukasz Dłubis 32 (k), Roman Majchrzak 66, 90 - Kacper Gibas 9, Robert Gajda 17, Przemysław Filocha 85
Chojniczanka Chojnice 2-1 Kaszubia Kościerzyna 10 października, 16:00 (1750)
Patryk Kaszczyszyn 48, 54 - Michał Buraczewski 83
Piast Choszczno 0-1 Energetyk Gryfino 10 października, 15:00 (450)
Maciej Czyżewski 35
Darzbór Szczecinek 4-2 Bytovia Bytów 10 października, 15:00 (290)
Tomasz Kubicki 24, Artur Fryś 39, Zbigniew Węglowski 64, 77 - Piotr Łapigrowski 34, Michał Wirkus 85

Kolejka 11 - 17-18 października

Bytovia Bytów 1-0 Kotwica Kołobrzeg 17 października, 14:00
Michał Wirkus 34
Energetyk Gryfino 2-0 Darzbór Szczecinek 17 października, 14:00 (300)
Łukasz Aleksandrowicz 13, Marcin Łapiński 33
Kaszubia Kościerzyna 2-3 Piast Choszczno 17 października, 14:00 (150)
Tomasz Grzywacz 3, Rafał Jeziorski 69 (s) - Grzegorz Gicewicz 22, 39, Mariusz Szczęsny 60
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Chojniczanka Chojnice 17 października, 15:00
Robert Gajda 71 (k) - Patryk Kaszczyszyn 20, Przemysław Filocha 40 (s)
Astra Ustronie Morskie 0-0 Dąb Dębno 17 października, 13:00 (100)
Gryf 95 Słupsk 7-1 Gryf Wejherowo 17 października, 15:00
Paweł Kryszałowicz 3, 90, Szymon Gibczyński 31, 33, Marcin Kozłowski 62, Łukasz Stasiak 76, Robert Siarnecki 85 - Łukasz Król 73
Orkan Rumia 3-2 Chemik Police 17 października, 15:00 (150)
Łukasz Kłos 22, Piotr Cetnarowicz 90, Adrian Stępień 90 - Tomasz Raczak 50, Przemysław Rembisz 69
Cartusia Kartuzy 2-1 Rega Trzebiatów 17 października, 14:00
Arkadiusz Kordyl 23, Ireneusz Stencel 87 (k) - Cezary Przewoźniak 55

Kolejka 12 - 24-25 października

Kotwica Kołobrzeg 1-2 Rega Trzebiatów 23 października, 18:00
Ołeksandr Żdanow 55 - Robert Śliwiński 17, 60
na Euroboisku Milenium
Chemik Police 1-1 Cartusia Kartuzy 24 października, 11:00 (100)
Karol Domjan 65 (s) - Tomasz Banaszak 50
czerwoną kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości Maciej Konkol
Gryf Wejherowo 2-2 Orkan Rumia 24 października, 15:00
Jakub Gronowski 18, 57 - Piotr Cetnarowicz 76, Adrian Stępień 90
Dąb Dębno 3-3 Gryf 95 Słupsk 24 października, 15:00 (700)
Roman Majchrzak 72, 90, Łukasz Dłubis 75 (k) - Michał Szałek 5 (k), Szymon Gibczyński 50, 68
Chojniczanka Chojnice 6-2 Astra Ustronie Morskie 24 października, 14:00 (700)
Artur Kowalczyk 8, 11, Tomasz Pestka 12, 52, Mirosław Ostrowski 80, Daniel Fabich 83 - Maciej Płomiński 2, Łukasz Krzemiński 62
Piast Choszczno 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 24 października, 14:30 (500)
Darzbór Szczecinek 1-0 Kaszubia Kościerzyna 24 października, 15:00 (200)
Tomasz Kubicki 50
Bytovia Bytów 4-1 Energetyk Gryfino 24 października, 13:00
Maciej Maciejewski 42, Tomasz Ciemniewski 52, 74 (k), Karol Sadzik 57 - Marcin Mielnik 86 (k)

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Energetyk Gryfino 3-2 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada, 18:00 (300)
Maciej Grąbczewski 4, Marcin Łapiński 57, Andrzej Łęczewski 77 - Marek Procner 20, Filip Kosakowski 25
w Kołobrzegu; Energetyk gospodarzem
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Bytovia Bytów 7 listopada, 13:00
Tomasz Grzywacz 75, Gracjan Gacek 89 - Maciej Rekowski 30
Błękitni Stargard Szczeciński 4-1 Darzbór Szczecinek 7 listopada, 13:00 (400)
Tomasz Królak 31, 90, Łukasz Woźniak 62, Bartłomiej Zdunek 82 - Radosław Erlich 84
Astra Ustronie Morskie 6-3 Piast Choszczno 7 listopada, 12:00 (150)
Łukasz Krzemiński 16, 52, 74, Paweł Rakowski 36, Adrian Rutkowski 89, 90 - Tomasz Bejuk 51, Grzegorz Gicewicz 65, Marek Andrysiewicz 77
Gryf 95 Słupsk 3-4 Chojniczanka Chojnice 7 listopada, 12:00 (800)
Paweł Kryszałowicz 8, Paweł Waleszczyk 29, Bartosz Bukowski 76 - Daniel Fabich 6, 9, 47, Patryk Kaszczyszyn 43
Orkan Rumia 2-0 Dąb Dębno 7 listopada, 13:00 (350)
Rafał Siemaszko 77, Michał Smarzyński 90
Cartusia Kartuzy 2-0 Gryf Wejherowo 7 listopada, 13:00
Arkadiusz Kordyl 51, Piotr Karasiński 72
Rega Trzebiatów 1-1 Chemik Police 7 listopada, 14:00 (150)
Robert Śliwiński 44 - Rafał Janicki 36

Kolejka 14 - 11 listopada

Kotwica Kołobrzeg 3-1 Chemik Police 31 października, 13:00 (100)
Piotr Dubiela 21, Adam Frączczak 39, Józef Misztal 45 - Mariusz Szmit 29
Gryf Wejherowo 1-1 Rega Trzebiatów 11 listopada, 12:00
Jakub Gronowski 13 - Piotr Hernacki 62
Dąb Dębno 2-2 Cartusia Kartuzy 11 listopada, 14:00 (400)
Jacek Jarecki 51, Hubert Kotus 65 - Jacek Jarecki 24 (s), Mirosław Mitura 32
Chojniczanka Chojnice 6-1 Orkan Rumia 11 listopada, 14:00 (1400)
Sławomir Ziemak 6 (k), Patryk Kaszczyszyn 55, Daniel Fabich 61, Tomasz Pestka 68, Marek Steinborn 88, Andrzej Borowski 90 - Michał Smarzyński 71
Piast Choszczno 4-1 Gryf 95 Słupsk 11 listopada, 13:00 (450)
Tomasz Bejuk 20, 55, Wojciech Żaczek 30, Jarosław Piskorz 82 - Michał Szałek 83 (k)
Darzbór Szczecinek 2-2 Astra Ustronie Morskie 11 listopada, 13:00 (150)
Radosław Erlich 23 (k), 48 - Mirosław Wawerczak 20, Łukasz Kwaśniak 75
Bytovia Bytów 6-1 Błękitni Stargard Szczeciński 11 listopada, 13:00
Tomasz Cierson 10, Sławomir Pufelski 17, Piotr Łapigrowski 27, 47, Krzysztof Bryndal 78, Tomasz Ciemniewski 80 (k) - Sebastian Inczewski 65
Energetyk Gryfino 2-2 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada, 11:00 (300)
Łukasz Aleksandrowicz 39, Kamil Kutasiewicz 87 - Piotr Kwietniewski 11 (k), 84

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Kaszubia Kościerzyna 3-2 Kotwica Kołobrzeg 15 listopada, 13:00 (100)
Dawid Banaczek 75 (k), Piotr Kwietniewski 82, Dawid Klawikowski 85 - Józef Misztal 37, Filip Kosakowski 59
Błękitni Stargard Szczeciński 3-2 Energetyk Gryfino 15 listopada, 12:00 (350)
Tomasz Królak 31, 50, 79 - Bogusław Kostrubiec 43, Marcin Łapiński 67
Astra Ustronie Morskie 1-2 Bytovia Bytów 14 listopada, 12:00
Maciej Płomiński 60 - Sławomir Pufelski 35, Maciej Maciejewski 37
Gryf 95 Słupsk 5-1 Darzbór Szczecinek 14 listopada, 12:00
Marcin Kozłowski 28, Szymon Gibczyński 31, Bartłomiej Oleszczuk 35, Paweł Waleszczyk 55, Adam Pietras 88 - Zbigniew Węglowski 6
Orkan Rumia 3-1 Piast Choszczno 14 listopada, 13:00 (500)
Roland Kazubowski 53, Michał Smarzyński 63, Rafał Siemaszko 77 - Tomasz Bejuk 3
Cartusia Kartuzy 2-2 Chojniczanka Chojnice 14 listopada, 13:00
Ireneusz Stencel 18 (k), Mirosław Mitura 41 - Daniel Fabich 46, Patryk Kaszczyszyn 86
Rega Trzebiatów 1-1 Dąb Dębno 14 listopada, 13:00 (150)
Leszek Muskała 74 - Jacek Jarecki 78
Chemik Police 0-2 Gryf Wejherowo 14 listopada, 11:00 (150)
Krzysztof Jezierski 21, Maciej Pliński 87

Kolejka 16 - 13-14 marca

Piast Choszczno 2-0 Cartusia Kartuzy 21 kwietnia, 17:30 (250)
Mariusz Szczęsny 25, Jarosław Piskorz 60
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Gryf Wejherowo 13 marca, 14:00
Józef Misztal 25, Gracjan Szymański 45, Adam Frączczak 59 - Maciej Pliński 1
Chemik Police 3-1 Dąb Dębno 12 maja, 17:00 (150)
Marcin Wydurski 30, 90, Kamil Bieniek 74 - Sławomir Sanecki 58
w pierwotnym terminie (13 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rega Trzebiatów 1-0 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia, 17:00 (330)
Łukasz Polak 74
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Orkan Rumia 6-0 Darzbór Szczecinek 13 marca, 14:00 (600)
Piotr Fera 19, 38 (k), Grzegorz Niciński 36, 57, Ireneusz Malinowski 78, Roland Kazubowski 90
Gryf 95 Słupsk 3-2 Bytovia Bytów 20 kwietnia, 17:00
Michał Szałek 28, Łukasz Stasiak 76, Paweł Kryszałowicz 84 - Jakub Bronka 39, Tomasz Ciemniewski 80
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu murawy
Astra Ustronie Morskie 1-1 Energetyk Gryfino 13 marca, 11:00 (100)
Maciej Płomiński 85 (k) - Marcin Łapiński 39
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Kaszubia Kościerzyna 19 kwietnia, 15:00
Robert Gajda 4
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 20-21 marca

Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Kotwica Kołobrzeg 20 marca, 15:00
Kamil Jarząbek 55, Bartłomiej Zdunek 65, Robert Gajda 87 (k) - Adam Frączczak 44 (k)
Kaszubia Kościerzyna 4-1 Astra Ustronie Morskie 12 maja, 17:00
Piotr Kwietniewski 30, Błażej Troka 75, 80, Dawid Klawikowski 89 - Adrian Rutkowski 60
Energetyk Gryfino 0-0 Gryf 95 Słupsk 20 marca, 14:00 (600)
Bytovia Bytów 0-2 Orkan Rumia 27 kwietnia, 17:00
Piotr Fera 19, Rafał Siemaszko 54
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Darzbór Szczecinek 0-3 Cartusia Kartuzy 12 maja, 17:00 (50)
Mirosław Mitura 21, 45, Artur Formela 35
Piast Choszczno 0-0 Rega Trzebiatów 20 marca, 14:00 (300)
Chojniczanka Chojnice 3-1 Chemik Police 20 marca, 14:00 (900)
Mateusz Chudziński 8, 82, Marek Hajdukiewicz 21 (s) - Mateusz Jakuszczonek 49
Dąb Dębno 2-1 Gryf Wejherowo 21 kwietnia, 17:00 (400)
Roman Majchrzak 55, 90 - Jakub Gronowski 30
w pierwotnym terminie (20 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / lub druga bramka dla Dębu Pawła Osowskiego

Kolejka 18 - 27-28 marca

Kotwica Kołobrzeg 1-1 Dąb Dębno 27 marca, 15:00 (200)
Igor Duńczak 55 - Łukasz Kowalski 38
Gryf Wejherowo 1-4 Chojniczanka Chojnice 28 marca, 12:00 (800)
Jakub Gronowski 2 (k) - Paweł Sobczyński 34 (s), Daniel Fabich 49, Mateusz Chudziński 74, 76
Chemik Police 0-0 Piast Choszczno 27 marca, 11:00 (100)
Rega Trzebiatów 4-0 Darzbór Szczecinek 27 marca, 14:00 (300)
Grzegorz Wawreńczuk 18, 40, 52, Dariusz Wilejto 80
Cartusia Kartuzy 2-2 Bytovia Bytów 27 marca, 14:00 (250)
Karol Domjan 29, Wojciech Kitowski 90 - Piotr Łapigrowski 12, Maciej Maciejewski 21
Orkan Rumia 4-1 Energetyk Gryfino 27 marca, 14:00
Rafał Siemaszko 10, 22, Grzegorz Niciński 42, Adrian Stępień 86 - Marcin Mielnik 90 (k)
Gryf 95 Słupsk 4-1 Kaszubia Kościerzyna 27 marca, 15:30 (500)
Paweł Kryszałowicz 55, Bartłomiej Oleszczuk 58, Paweł Waleszczyk 62, Patryk Pytlak 64 - Piotr Kwietniewski 7
Astra Ustronie Morskie 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 27 marca, 12:00 (100)

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Astra Ustronie Morskie 0-7 Kotwica Kołobrzeg 3 kwietnia, 12:00
Szymon Sidorowicz 4, Adam Frączczak 14, 42 (k), 71, 76, Gracjan Szymański 58, Igor Duńczak 88
Błękitni Stargard Szczeciński 3-1 Gryf 95 Słupsk 3 kwietnia, 15:00 (700)
Bartłomiej Zdunek 22, Tomasz Pustelnik 60, Tomasz Królak 80 - Artur Sarna 45
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Orkan Rumia 3 kwietnia, 15:00 (200)
Błażej Troka 11, 54 - Rafał Siemaszko 59
Energetyk Gryfino 2-2 Cartusia Kartuzy 3 kwietnia, 14:00 (500)
Łukasz Aleksandrowicz 22, Maciej Grąbczewski 76 - Karol Domjan 90, Tomasz Mach 90
Bytovia Bytów 1-2 Rega Trzebiatów 3 kwietnia, 16:00
Krzysztof Bryndal 59 - Robert Śliwiński 16, Radosław Erlich 87
Darzbór Szczecinek 1-4 Chemik Police 20 kwietnia, 17:00 (100)
Maciej Szydlak 86 - Adrian Skrętny 18, Patryk Baranowski 29, Mateusz Jakuszczonek 75, Jarosław Jóźwiak 87
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 17:00) przełożony z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Choszczno 2-0 Gryf Wejherowo 3 kwietnia, 16:00 (450)
Joshua Tamunobarabonye Pepple 71, 73
Chojniczanka Chojnice 4-0 Dąb Dębno 3 kwietnia, 15:00
Tomasz Pestka 39, Mateusz Chudziński 40, Daniel Fabich 57, Patryk Kaszczyszyn 71

Kolejka 20 - 5 maja

Kotwica Kołobrzeg 2-3 Chojniczanka Chojnice 5 maja, 17:30 (200)
Gracjan Szymański 36, Adam Frączczak 75 - Filip Marciniak 27, Patryk Kaszczyszyn 42, Maciej Megger 88
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Dąb Dębno 0-1 Piast Choszczno 5 maja, 17:30 (500)
Tomasz Bejuk 25
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gryf Wejherowo 1-0 Darzbór Szczecinek 5 maja, 17:30
Jakub Gronowski 38
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Chemik Police 2-0 Bytovia Bytów 5 maja, 17:30 (150)
Paweł Krawiec 32, Damian Górski 68
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Rega Trzebiatów 4-1 Energetyk Gryfino 5 maja, 17:30
Grzegorz Wawreńczuk 48, 51, 72, Radosław Erlich 75 - Kamil Kutasiewicz 80
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Cartusia Kartuzy 3-0 Kaszubia Kościerzyna 5 maja, 17:30
Artur Formela 52, 80, Tomasz Banaszak 66
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orkan Rumia 4-3 Błękitni Stargard Szczeciński 5 maja, 17:30
Rafał Siemaszko 20, 66, Piotr Fera 63 (k), Daniel Laskowski 71 - Konrad Jankowski 10, Bartłomiej Zdunek 16, Sebastian Inczewski 43
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Gryf 95 Słupsk 4-0 Astra Ustronie Morskie 5 maja, 17:30
Wojciech Polakowski 8, Szymon Gibczyński 29, Karol Świdziński 77, Robert Siarnecki 90
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 19 czerwca

Gryf 95 Słupsk 2-0 Kotwica Kołobrzeg 19 czerwca, 17:00 (1300)
Marcin Kozłowski 41, Paweł Kryszałowicz 90
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Astra Ustronie Morskie 0-3 Orkan Rumia 19 czerwca, 17:00
Rafał Siemaszko 15, Marcus Vinícius da Silva de Oliveira 43, Piotr Fera 88 (k)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Stargard Szczeciński 2-0 Cartusia Kartuzy 19 czerwca, 17:00
Sebastian Inczewski 30, Robert Gajda 88
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kaszubia Kościerzyna 2-1 Rega Trzebiatów 19 czerwca, 17:00 (250)
Błażej Troka 15, Piotr Kwietniewski 70 (k) - Przemysław Orłowski 37
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Energetyk Gryfino 2-2 Chemik Police 19 czerwca, 17:00 (150)
Łukasz Aleksandrowicz 33, 34 - Rafał Janicki 8 (k), Jarosław Jóźwiak 45
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Bytovia Bytów 0-2 Gryf Wejherowo 19 czerwca, 17:00
Krzysztof Jezierski 32 (k), 74
w pierwotnym terminie (17 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Darzbór Szczecinek 0-2 Dąb Dębno 19 czerwca, 17:00 (29)
Robert Dudek 65 (k), Jarosław Norsesowicz 80
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Choszczno 2-2 Chojniczanka Chojnice 19 czerwca, 17:00 (200)
Joshua Tamunobarabonye Pepple 12, Tomasz Bejuk 56 - Mirosław Ostrowski 57, Patryk Kaszczyszyn 72
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Kotwica Kołobrzeg 2-1 Piast Choszczno 24 kwietnia, 16:00 (150)
Józef Misztal 32, Adam Frączczak 55 - Tomasz Bejuk 65
Chojniczanka Chojnice 1-1 Darzbór Szczecinek 24 kwietnia, 16:00
Andrzej Borowski 90 - Tomasz Kubicki 42
Dąb Dębno 1-0 Bytovia Bytów 24 kwietnia, 15:00 (400)
Łukasz Dłubis 30
Gryf Wejherowo 1-1 Energetyk Gryfino 24 kwietnia, 17:00
Dariusz Ciarczyński 45 - Jacek Wierzbicki 66
Chemik Police 0-3 Kaszubia Kościerzyna 24 kwietnia, 13:00 (100)
Tomasz Lewosz 47, Piotr Kwietniewski 56, 80
Rega Trzebiatów 3-0 Błękitni Stargard Szczeciński 24 kwietnia, 15:00 (450)
Łukasz Polak 26, Grzegorz Wawreńczuk 35, Robert Śliwiński 55
Cartusia Kartuzy 2-2 Astra Ustronie Morskie 24 kwietnia, 14:00
Arkadiusz Kordyl 22, Stanisław Gontek 90 (s) - Daniel Kocur 50, Andrzej Wojciechowski 57
Orkan Rumia 1-2 Gryf 95 Słupsk 24 kwietnia, 15:00
Grzegorz Niciński 73 - Szymon Gibczyński 54, Marcin Kozłowski 64
żółtą kartką został także ukarany Patryk Pytlak - rezerwowy zawodnik gości

Kolejka 23 - 1-2 maja

Orkan Rumia 3-0 Kotwica Kołobrzeg 1 maja, 15:00
Rafał Siemaszko 15, 39, Grzegorz Niciński 48
Gryf 95 Słupsk 0-0 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia, 17:00
Astra Ustronie Morskie 0-1 Rega Trzebiatów 30 kwietnia, 17:00 (150)
Grzegorz Wawreńczuk 49
Błękitni Stargard Szczeciński 1-0 Chemik Police 1 maja, 15:00 (250)
Sebastian Inczewski 71
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Gryf Wejherowo 1 maja, 16:00
Piotr Kwietniewski 68
Energetyk Gryfino 2-0 Dąb Dębno 1 maja, 16:00 (400)
Łukasz Aleksandrowicz 16, 83
Bytovia Bytów 0-1 Chojniczanka Chojnice 1 maja, 16:00
Patryk Buława 12
Darzbór Szczecinek 1-4 Piast Choszczno 1 maja, 17:00 (250)
Grzegorz Hałuszka 86 - Joshua Tamunobarabonye Pepple 44, Tomasz Bejuk 79, Marcin Przybylski 84, Jarosław Piskorz 90

Kolejka 24 - 8-9 maja

Kotwica Kołobrzeg 5-0 Darzbór Szczecinek 8 maja, 16:00 (100)
Łukasz Wudarczyk 7, Piotr Dubiela 44, 61, Adam Frączczak 66, Igor Duńczak 82
Piast Choszczno 0-0 Bytovia Bytów 8 maja, 17:00 (200)
Chojniczanka Chojnice 4-1 Energetyk Gryfino 8 maja, 16:00
Patryk Kaszczyszyn 20, Sławomir Ziemak 26 (k), Daniel Fabich 36, 42 - Łukasz Deptuła 65
Dąb Dębno 1-0 Kaszubia Kościerzyna 8 maja, 16:00
Łukasz Dłubis 74
Gryf Wejherowo 0-0 Błękitni Stargard Szczeciński 8 maja, 17:00
Chemik Police 4-1 Astra Ustronie Morskie 8 maja, 13:00 (150)
Rafał Janicki 39 (k), 51, Damian Górski 45, Maciej Płomiński 79 (s) - Andrzej Wojciechowski 9
Rega Trzebiatów 0-1 Gryf 95 Słupsk 8 maja, 16:00
Łukasz Stasiak 45
Cartusia Kartuzy 0-2 Orkan Rumia 8 maja, 14:00
Rafał Siemaszko 11, Michał Smarzyński 90

Kolejka 25 - 15-16 maja

Cartusia Kartuzy 0-2 Kotwica Kołobrzeg 15 maja, 14:00 (150)
Gracjan Szymański 42, Szymon Sidorowicz 57
Orkan Rumia 2-3 Rega Trzebiatów 15 maja, 17:00
Grzegorz Niciński 23, Michał Smarzyński 81 - Piotr Hernacki 57, 74 (k), Radosław Erlich 85
Gryf 95 Słupsk 4-0 Chemik Police 16 maja, 12:00 (350)
Szymon Gibczyński 24, 41, Marcin Kozłowski 32, Łukasz Stasiak 79
Astra Ustronie Morskie 0-5 Gryf Wejherowo 15 maja, 16:00 (100)
Paweł Politowski 2, Maciej Pliński 26, Łukasz Król 49, 82, Jarosław Rompca 76
Błękitni Stargard Szczeciński 1-1 Dąb Dębno 15 maja, 15:00
Robert Gajda 75 (k) - Robert Dudek 49
Kaszubia Kościerzyna 1-1 Chojniczanka Chojnice 16 maja, 16:00
Michał Bieliński 78 (k) - Sławomir Ziemak 52
Energetyk Gryfino 1-1 Piast Choszczno 15 maja, 16:00
Marcin Łapiński 2 - Jarosław Piskorz 88
Bytovia Bytów 5-0 Darzbór Szczecinek 15 maja, 16:00
Krystian Stanios 31, Tomasz Ciemniewski 45, 62, Łukasz Chylewski 51, Grzegorz Kraska 75

Kolejka 26 - 22-23 maja

Kotwica Kołobrzeg 0-1 Bytovia Bytów 22 maja, 18:00 (200)
Łukasz Chylewski 87
Darzbór Szczecinek 2-4 Energetyk Gryfino 22 maja, 17:00 (45)
Kamil Chicewicz 37, Dawid Borkowski 45 - Marcin Mielnik 50 (k), Jacek Wierzbicki 62, Marcin Łapiński 72, Łukasz Aleksandrowicz 78
Piast Choszczno 1-1 Kaszubia Kościerzyna 22 maja, 17:00 (300)
Mateusz Jakubiak 20 - Dawid Klawikowski 90
Chojniczanka Chojnice 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński 26 maja, 17:00
Patryk Kaszczyszyn 44, Tomasz Pestka 61 - Tomasz Królak 86
Dąb Dębno 0-2 Astra Ustronie Morskie 22 maja, 16:00 (100)
Łukasz Krzemiński 88, 90
Gryf Wejherowo 3-1 Gryf 95 Słupsk 22 maja, 17:00
Krzysztof Jezierski 27, Adam Wolszlegier 37, Patryk Małecki 66 - Łukasz Stasiak 30
Chemik Police 2-1 Orkan Rumia 22 maja, 13:00 (150)
Marcin Wydurski 17, Rafał Janicki 72 - Rafał Siemaszko 61
Rega Trzebiatów 3-1 Cartusia Kartuzy 22 maja, 16:00 (100)
Radosław Erlich 16, Łukasz Polak 72, Grzegorz Wawreńczuk 75 - Arkadiusz Kordyl 40

Kolejka 27 - 29-30 maja

Rega Trzebiatów 1-0 Kotwica Kołobrzeg 29 maja, 16:00 (300)
Robert Śliwiński 16
Cartusia Kartuzy 1-0 Chemik Police 29 maja, 11:00 (100)
Arkadiusz Kordyl 27 (k)
Orkan Rumia 3-0 Gryf Wejherowo 29 maja, 17:00
Rafał Siemaszko 34, 88, Michał Smarzyński 82
Gryf 95 Słupsk 0-2 Dąb Dębno 29 maja, 17:00
Łukasz Dłubis 43, Paweł Majewski 90
Astra Ustronie Morskie 2-3 Chojniczanka Chojnice 29 maja, 16:00 (150)
Maciej Płomiński 27 (k), Adrian Rutkowski 53 - Filip Marciniak 14, Tomasz Pestka 25, 62
Błękitni Stargard Szczeciński 3-0 Piast Choszczno 29 maja, 15:00 (400)
Przemysław Filocha 26, Daniel Hackiewicz 74, Tomasz Królak 87
Kaszubia Kościerzyna 4-0 Darzbór Szczecinek 29 maja, 17:00 (100)
Tomasz Grzywacz 6, Dawid Klawikowski 25, Piotr Kwietniewski 50, 71
Energetyk Gryfino 1-1 Bytovia Bytów 29 maja, 16:00
Łukasz Deptuła 73 - Wojciech Pięta 45

Kolejka 28 - 2 czerwca

Kotwica Kołobrzeg 1-3 Energetyk Gryfino 2 czerwca, 17:30 (300)
Filip Kosakowski 61 - Marcin Łapiński 11, 35, Maciej Grąbczewski 20
w Gryfinie; Kotwica gospodarzem
Bytovia Bytów 2-4 Kaszubia Kościerzyna 2 czerwca, 17:30
Krzysztof Bryndal 2, Piotr Łapigrowski 32 - Piotr Kwietniewski 15, 45, 56, Błażej Troka 17
Darzbór Szczecinek 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 2 czerwca, 17:30 (100)
Hubert Czeszczewik 38, Dawid Borkowski 55, Adam Jabłoński 77 - Przemysław Filocha 15, 81
Piast Choszczno 4-0 Astra Ustronie Morskie 2 czerwca, 17:30 (200)
Joshua Tamunobarabonye Pepple 1, 42, 67, Mariusz Szczęsny 47
Chojniczanka Chojnice 2-0 Gryf 95 Słupsk 2 czerwca, 17:30 (1200)
Sławomir Ziemak 73, Mateusz Chudziński 89
Dąb Dębno 1-0 Orkan Rumia 2 czerwca, 17:30
Łukasz Dłubis 43
Gryf Wejherowo 2-1 Cartusia Kartuzy 2 czerwca, 17:30
Łukasz Basiński 81, Jarosław Rompca 88 - Piotr Karasiński 33
Chemik Police 1-0 Rega Trzebiatów 2 czerwca, 17:30 (150)
Mariusz Szmit 64

Kolejka 29 - 6 czerwca

Chemik Police 0-2 Kotwica Kołobrzeg 6 czerwca, 16:00 (200)
Filip Kosakowski 40, Maciej Remplewicz 90
Rega Trzebiatów 4-1 Gryf Wejherowo 6 czerwca, 16:00
Radosław Erlich 50, 57, Łukasz Polak 73, Grzegorz Wawreńczuk 75 - Wojciech Klemczyk 10
Cartusia Kartuzy 0-0 Dąb Dębno 6 czerwca, 16:00
Orkan Rumia 2-0 Chojniczanka Chojnice 6 czerwca, 16:00
Rafał Siemaszko 30, 45
Gryf 95 Słupsk 1-0 Piast Choszczno 6 czerwca, 16:00 (500)
Marcin Kozłowski 21
Astra Ustronie Morskie 4-1 Darzbór Szczecinek 6 czerwca, 16:00
Andrzej Wojciechowski 2, Adrian Rutkowski 12, 79, Paweł Rakowski 28 - Mateusz Sobolczyk 84
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Bytovia Bytów 6 czerwca, 16:00 (300)
Tomasz Pustelnik 63, Sebastian Inczewski 90 - Michał Wirkus 17
Kaszubia Kościerzyna 1-0 Energetyk Gryfino 6 czerwca, 16:00 (250)
Piotr Kwietniewski 60

REKLAMA

Kolejka 30 - 12 czerwca

Kotwica Kołobrzeg 1-1 Kaszubia Kościerzyna 12 czerwca, 17:00 (250)
Kordian Rudziński 50 - Adrian Wysiecki 79
Energetyk Gryfino 2-5 Błękitni Stargard Szczeciński 12 czerwca, 17:00
Kamil Kutasiewicz 49, Adrian Ułasowicz 89 - Przemysław Filocha 4, Sebastian Inczewski 14, Robert Gajda 40, Paweł Duda 60, Tomasz Królak 86
Bytovia Bytów 3-1 Astra Ustronie Morskie 12 czerwca, 17:00
Sławomir Pufelski 2, Roman Cech 7, Maciej Rekowski 62 - Adrian Rutkowski 30
Darzbór Szczecinek 1-2 Gryf 95 Słupsk 12 czerwca, 17:00
Mateusz Sobolczyk 57 - Michał Szałek 45, Marcin Kozłowski 86
bez udziału publiczności
Piast Choszczno 1-4 Orkan Rumia 12 czerwca, 17:00 (200)
Dariusz Szmulski 30 - Michał Smarzyński 21, 25, Marcus Vinícius da Silva de Oliveira 69, Piotr Fera 79
Chojniczanka Chojnice 0-2 Cartusia Kartuzy 12 czerwca, 17:00 (2500)
Ireneusz Stencel 83, Tomasz Mach 90 (k)
Dąb Dębno 1-1 Rega Trzebiatów 12 czerwca, 17:00
Jacek Jarecki 24 - Jarosław Filiks 81
Gryf Wejherowo 2-0 Chemik Police 12 czerwca, 17:00 (100)
Rafał Janicki 11 (s), Patryk Małecki 66

II liga 2009/2010 (zachodnia)

III liga 2009/2010 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2009/2010 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2009/2010 (opolsko-śląska)

IV liga 2009/2010 (pomorska)
IV liga 2009/2010 (zachodniopomorska)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas