[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia II Gdańsk 30 60 17 9 4 63-19 10 4 1 41-7 7 5 3 22-12 2 2 0 2 0 0-0
2.  Orlęta Reda 30 60 18 6 6 58-31 9 4 2 30-14 9 2 4 28-17 2 2 0 2 0 0-0
3.  Gryf 2009 Tczew 30 58 18 4 8 61-41 10 1 4 28-17 8 3 4 33-24
4.  Wierzyca Pelplin 30 50 15 5 10 78-56 7 2 6 33-23 8 3 4 45-33
5.  Pomezania Malbork 30 48 12 12 6 43-30 6 5 4 21-17 6 7 2 22-13
6.  Huragan Przodkowo 30 47 12 11 7 47-30 6 7 2 27-14 6 4 5 20-16
7.  Pomorze Potęgowo 30 44 13 5 12 55-48 6 3 6 28-24 7 2 6 27-24
8.  Olimpia Sztum 30 43 11 10 9 35-39 6 6 3 23-14 5 4 6 12-25
9.  Powiśle Dzierzgoń 30 42 10 12 8 45-41 4 6 5 24-25 6 6 3 21-16
10.  Wietcisa Skarszewy 30 37 11 4 15 39-58 2 3 10 14-31 9 1 5 25-27 4 8 2 2 0 7-3
11.  Koral Dębnica 30 37 10 7 13 43-61 6 2 7 26-30 4 5 6 17-31 4 5 1 2 1 5-4
12.  Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 37 11 4 15 32-44 7 2 6 20-21 4 2 9 12-23 4 2 0 2 2 1-6
13.  Czarni Czarne 30 30 8 6 16 35-40 5 2 8 18-20 3 4 8 17-20
14.  Orzeł Trąbki Wielkie 30 27 7 6 17 32-60 4 3 8 17-25 3 3 9 15-35
15.  Rodło Kwidzyn 30 25 7 4 19 28-48 4 2 9 18-23 3 2 10 10-25
16.  Czarni Pruszcz Gdański 30 20 5 5 20 34-82 2 3 10 17-38 3 2 10 17-44
Wisła Tczew i TKP Tczew połączyły się i grają pod nazwą Gryf 2009 Tczew.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia II Gdańsk    0-0 1-1 6-1 0-0 1-1 2-1 9-0 1-0 4-0 5-0 0-2 1-0 5-0 2-0 4-1 
 2 Orlęta Reda0-0     0-2 4-3 2-2 2-1 3-0 1-0 1-1 3-0 5-1 1-0 0-0 1-2 2-1 5-1 
 3 Gryf 2009 Tczew3-1 0-1     4-1 0-3* 1-0 3-1 1-1 2-0 4-0 3-1 1-3 2-1 2-1 2-0 0-3* 
 4 Wierzyca Pelplin0-1 1-2 0-2     0-3 1-1 3-1 4-2 1-1 2-3 2-3 2-0 3-2 3-1 4-0 7-1 
 5 Pomezania Malbork3-0* 3-1 1-0 2-4     3-1 0-2 0-0 0-0 2-3 0-1 1-1 1-0 1-1 1-0 3-3 
 6 Huragan Przodkowo0-0 2-0 1-1 0-1 1-1     2-0 0-0 2-2 2-4 5-1 2-0 1-1 2-2 2-0 5-1 
 7 Pomorze Potęgowo1-0 0-1 5-0* 1-7 2-2 1-2     2-3 5-2 1-2 1-1 4-3 1-0 4-0 0-0 0-1 
 8 Olimpia Sztum1-1 1-3 1-3 2-2 1-1 0-0 1-1     0-1 2-0 3-0 3-0 1-1 3-0 1-0 3-1 
 9 Powiśle Dzierzgoń1-1 2-1 2-2 4-4 1-1 0-1 2-3 0-0     1-3 2-2 1-0 1-4 3-2 0-1 4-0 
 10 Wietcisa Skarszewy1-3 1-6 2-6 1-2 0-2 0-2 1-2 0-1 1-1     1-1 0-0 0-2 0-1 3-1 3-1 
 11 Koral Dębnica0-2 2-3 4-1 0-4 2-1 3-0* 3-5 2-0 0-3 1-3     3-0 3-2 0-3 3-3 0-0 
 12 Żuławy Nowy Dwór Gdański0-2 0-3 3-0* 3-1 1-1 3-1 0-5 0-1 1-3 1-3 0-0     1-0 2-1 2-0 3-0 
 13 Czarni Czarne0-2 2-1 1-5 1-2 0-1 0-1 2-1 0-1 1-1 2-0 3-0 1-2     1-1 1-2 3-0 
 14 Orzeł Trąbki Wielkie2-2 2-3 1-3 2-2 0-1 0-5 0-0 2-0 0-2 0-1 0-3 2-0 3-1     0-1 3-1 
 15 Rodło Kwidzyn0-2 1-1 1-3 0-2 2-1 0-0 1-3 3-0 1-2 0-1 1-3 2-0 1-2 4-0     1-3 
 16 Czarni Pruszcz Gdański0-5 0-2 1-4 3-9 1-2 1-4 1-2 1-3 0-2 2-2 0-0 0-1 1-1 4-0 2-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Czarni Czarne 0-2 Lechia II Gdańsk 8 sierpnia, 16:00
Koral Dębnica 4-1 Gryf 2009 Tczew 8 sierpnia, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-1 Olimpia Sztum 8 sierpnia, 18:00
Huragan Przodkowo 2-0 Orlęta Reda 8 sierpnia, 13:30
Wierzyca Pelplin 3-1 Orzeł Trąbki Wielkie 9 sierpnia, 16:00
Wietcisa Skarszewy 3-1 Rodło Kwidzyn 9 sierpnia, 11:00
Pomorze Potęgowo 5-2 Powiśle Dzierzgoń 9 sierpnia, 15:00
Pomezania Malbork 3-3 Czarni Pruszcz Gdański 8 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Lechia II Gdańsk 4-1 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia, 11:00
Powiśle Dzierzgoń 1-1 Pomezania Malbork 15 sierpnia, 16:00
Rodło Kwidzyn 1-3 Pomorze Potęgowo 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia, 13:00
Orlęta Reda 4-3 Wierzyca Pelplin 16 sierpnia, 16:00
Olimpia Sztum 0-0 Huragan Przodkowo 15 sierpnia, 11:00
Gryf 2009 Tczew 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia, 17:00
Czarni Czarne 3-0 Koral Dębnica 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Koral Dębnica 0-2 Lechia II Gdańsk 22 sierpnia, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-0 Czarni Czarne 22 sierpnia, 18:00
Huragan Przodkowo 1-1 Gryf 2009 Tczew 22 sierpnia, 16:00
Wierzyca Pelplin 4-2 Olimpia Sztum 22 sierpnia, 17:30
Wietcisa Skarszewy 1-6 Orlęta Reda 23 sierpnia, 11:00
Pomorze Potęgowo 4-0 Orzeł Trąbki Wielkie 22 sierpnia, 17:00
Pomezania Malbork 1-0 Rodło Kwidzyn 22 sierpnia, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Powiśle Dzierzgoń 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Lechia II Gdańsk 1-0 Powiśle Dzierzgoń 26 sierpnia, 17:30
Rodło Kwidzyn 1-3 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia, 18:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Pomezania Malbork 26 sierpnia, 17:00
Orlęta Reda 3-0 Pomorze Potęgowo 26 sierpnia, 17:30
Olimpia Sztum 2-0 Wietcisa Skarszewy 26 sierpnia, 18:00
Gryf 2009 Tczew 4-1 Wierzyca Pelplin 26 sierpnia, 17:00
Czarni Czarne 0-1 Huragan Przodkowo 26 sierpnia, 17:00
Koral Dębnica 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-2 Lechia II Gdańsk 29 sierpnia, 17:00
Huragan Przodkowo 5-1 Koral Dębnica 29 sierpnia, 16:00
Wierzyca Pelplin 3-2 Czarni Czarne 29 sierpnia, 17:30
Wietcisa Skarszewy 2-6 Gryf 2009 Tczew 30 sierpnia, 11:00
Pomorze Potęgowo 2-3 Olimpia Sztum 29 sierpnia, 17:00
Pomezania Malbork 3-1 Orlęta Reda 29 sierpnia, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 4-0 Orzeł Trąbki Wielkie 29 sierpnia, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 0-1 Rodło Kwidzyn 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 września

Lechia II Gdańsk 2-0 Rodło Kwidzyn 5 września, 11:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-2 Powiśle Dzierzgoń 5 września, 16:30
Orlęta Reda 5-1 Czarni Pruszcz Gdański 6 września, 15:00
Olimpia Sztum 1-1 Pomezania Malbork 5 września, 16:00
Gryf 2009 Tczew 3-1 Pomorze Potęgowo 5 września, 17:00
Czarni Czarne 2-0 Wietcisa Skarszewy 5 września, 16:00
Koral Dębnica 0-4 Wierzyca Pelplin 5 września, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-1 Huragan Przodkowo 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 12-13 września

Huragan Przodkowo 0-0 Lechia II Gdańsk 12 września, 15:00
Wierzyca Pelplin 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 września, 17:00
Wietcisa Skarszewy 1-1 Koral Dębnica 13 września, 11:00
Pomorze Potęgowo 1-0 Czarni Czarne 12 września, 17:00
Pomezania Malbork 1-0 Gryf 2009 Tczew 12 września, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-3 Olimpia Sztum 12 września, 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2-1 Orlęta Reda 12 września, 16:00
Rodło Kwidzyn 4-0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 września, 15:00

Kolejka 8 - 19-20 września

Lechia II Gdańsk 5-0 Orzeł Trąbki Wielkie 19 września, 11:00
Orlęta Reda 2-1 Rodło Kwidzyn 20 września, 15:00
Olimpia Sztum 0-1 Powiśle Dzierzgoń 19 września, 16:00
Gryf 2009 Tczew 0-3 Czarni Pruszcz Gdański 19 września, 16:00
(wo)
na boisku 5-0; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Czarni Czarne 0-1 Pomezania Malbork 19 września, 16:00
Koral Dębnica 3-5 Pomorze Potęgowo 19 września, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-3 Wietcisa Skarszewy 19 września, 17:00
Huragan Przodkowo 0-1 Wierzyca Pelplin 19 września, 15:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Wierzyca Pelplin 0-1 Lechia II Gdańsk 26 września, 16:30
Wietcisa Skarszewy 0-2 Huragan Przodkowo 27 września, 11:00
Pomorze Potęgowo 4-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 września, 16:00
Pomezania Malbork 0-1 Koral Dębnica 26 września, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Czarni Czarne 26 września, 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Gryf 2009 Tczew 26 września, 16:00
Rodło Kwidzyn 3-0 Olimpia Sztum 26 września, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-3 Orlęta Reda 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

Lechia II Gdańsk 0-0 Orlęta Reda 3 października, 11:00
Olimpia Sztum 3-0 Orzeł Trąbki Wielkie 3 października, 15:00
Gryf 2009 Tczew 2-0 Rodło Kwidzyn 3 października, 15:00
Czarni Czarne 1-1 Powiśle Dzierzgoń 3 października, 15:00
Koral Dębnica 0-0 Czarni Pruszcz Gdański 3 października, 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 Pomezania Malbork 3 października, 15:00
Huragan Przodkowo 2-0 Pomorze Potęgowo 3 października, 15:00
Wierzyca Pelplin 2-3 Wietcisa Skarszewy 3 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 października

Wietcisa Skarszewy 1-3 Lechia II Gdańsk 11 października, 11:00
Pomorze Potęgowo 1-7 Wierzyca Pelplin 10 października, 15:00
Pomezania Malbork 3-1 Huragan Przodkowo 10 października, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 2-2 Koral Dębnica 10 października, 14:00
Rodło Kwidzyn 1-2 Czarni Czarne 11 października, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 1-3 Gryf 2009 Tczew 10 października, 15:30
Orlęta Reda 1-0 Olimpia Sztum 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 17-18 października

Lechia II Gdańsk 9-0 Olimpia Sztum 18 października, 11:00
Gryf 2009 Tczew 0-1 Orlęta Reda 17 października, 15:00
Czarni Czarne 1-1 Orzeł Trąbki Wielkie 17 października, 15:00
Koral Dębnica 3-3 Rodło Kwidzyn 17 października, 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-3 Powiśle Dzierzgoń 17 października, 14:00
Huragan Przodkowo 5-1 Czarni Pruszcz Gdański 17 października, 15:00
Wierzyca Pelplin 0-3 Pomezania Malbork 17 października, 15:00
Wietcisa Skarszewy 1-2 Pomorze Potęgowo 18 października, 11:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Pomorze Potęgowo 1-0 Lechia II Gdańsk 24 października, 15:00
Pomezania Malbork 2-3 Wietcisa Skarszewy 24 października, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-9 Wierzyca Pelplin 24 października, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 0-1 Huragan Przodkowo 24 października, 14:00
Rodło Kwidzyn 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-3 Koral Dębnica 25 października, 13:00
Orlęta Reda 0-0 Czarni Czarne 25 października, 14:00
Olimpia Sztum 1-3 Gryf 2009 Tczew 24 października, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Lechia II Gdańsk 1-1 Gryf 2009 Tczew 7 listopada, 11:00
Czarni Czarne 0-1 Olimpia Sztum 7 listopada, 14:00
Koral Dębnica 2-3 Orlęta Reda 7 listopada, 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie 7 listopada, 13:00
Huragan Przodkowo 2-0 Rodło Kwidzyn 7 listopada, 14:00
Wierzyca Pelplin 1-1 Powiśle Dzierzgoń 7 listopada, 14:00
Wietcisa Skarszewy 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 8 listopada, 11:00
Pomorze Potęgowo 2-2 Pomezania Malbork 7 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pomezania Malbork 3-0 Lechia II Gdańsk 11 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Pomorze Potęgowo 11 listopada, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 1-3 Wietcisa Skarszewy 11 listopada, 13:00
Rodło Kwidzyn 0-2 Wierzyca Pelplin 11 listopada, 12:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-5 Huragan Przodkowo 11 listopada, 14:00
Orlęta Reda 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada, 13:00
Olimpia Sztum 3-0 Koral Dębnica 11 listopada, 13:00
Gryf 2009 Tczew 2-1 Czarni Czarne 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12 maja

Lechia II Gdańsk 1-0 Czarni Czarne 12 maja, 17:30
Gryf 2009 Tczew 3-1 Koral Dębnica 12 maja, 17:30
Olimpia Sztum 3-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 marca
Orlęta Reda 2-1 Huragan Przodkowo 12 maja, 17:30
Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Wierzyca Pelplin 12 maja, 17:30
Rodło Kwidzyn 0-1 Wietcisa Skarszewy 12 maja, 17:30
Powiśle Dzierzgoń 2-3 Pomorze Potęgowo 12 maja, 17:30
Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Pomezania Malbork 12 maja, 17:30

Kolejka 17 - 27-28 marca

Czarni Pruszcz Gdański 0-5 Lechia II Gdańsk 27 marca
Pomezania Malbork 0-0 Powiśle Dzierzgoń 27 marca
Pomorze Potęgowo 0-0 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wietcisa Skarszewy 0-1 Orzeł Trąbki Wielkie 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wierzyca Pelplin 1-2 Orlęta Reda 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Huragan Przodkowo 0-0 Olimpia Sztum 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Gryf 2009 Tczew 21 kwietnia, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / na boisku 0-2; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Koral Dębnica 3-2 Czarni Czarne 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27-28 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 3 kwietnia

Lechia II Gdańsk 5-0 Koral Dębnica 3 kwietnia, 11:00
w Kolbudach
Czarni Czarne 1-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 kwietnia, 16:00
Gryf 2009 Tczew 1-0 Huragan Przodkowo 3 kwietnia, 15:00
Olimpia Sztum 2-2 Wierzyca Pelplin 3 kwietnia, 12:00
Orlęta Reda 3-0 Wietcisa Skarszewy 3 kwietnia, 15:00
Orzeł Trąbki Wielkie 0-0 Pomorze Potęgowo 3 kwietnia, 15:00
Rodło Kwidzyn 2-1 Pomezania Malbork 3 kwietnia, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 4-0 Czarni Pruszcz Gdański 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Powiśle Dzierzgoń 1-1 Lechia II Gdańsk 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Czarni Pruszcz Gdański 2-1 Rodło Kwidzyn 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pomezania Malbork 1-1 Orzeł Trąbki Wielkie 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Pomorze Potęgowo 0-1 Orlęta Reda 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wietcisa Skarszewy 0-1 Olimpia Sztum 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Wierzyca Pelplin 0-2 Gryf 2009 Tczew 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Huragan Przodkowo 1-1 Czarni Czarne 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-0 Koral Dębnica 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 20 - 26 czerwca

Lechia II Gdańsk 0-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Koral Dębnica 3-0 Huragan Przodkowo 26 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarni Czarne 1-2 Wierzyca Pelplin 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Gryf 2009 Tczew 4-0 Wietcisa Skarszewy 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia Sztum 1-1 Pomorze Potęgowo 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orlęta Reda 2-2 Pomezania Malbork 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Orzeł Trąbki Wielkie 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Rodło Kwidzyn 1-2 Powiśle Dzierzgoń 26 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Rodło Kwidzyn 0-2 Lechia II Gdańsk 24 kwietnia, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie 24 kwietnia, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Orlęta Reda 25 kwietnia, 15:00
Pomezania Malbork 0-0 Olimpia Sztum 24 kwietnia, 12:00
Pomorze Potęgowo 5-0 Gryf 2009 Tczew 24 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-0; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Wietcisa Skarszewy 0-2 Czarni Czarne 24 kwietnia, 17:00
Wierzyca Pelplin 2-3 Koral Dębnica 24 kwietnia, 17:00
Huragan Przodkowo 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 maja

Lechia II Gdańsk 1-1 Huragan Przodkowo 1 maja, 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-1 Wierzyca Pelplin 1 maja, 15:00
Koral Dębnica 1-3 Wietcisa Skarszewy 1 maja, 14:00
Czarni Czarne 2-1 Pomorze Potęgowo 1 maja, 17:00
Gryf 2009 Tczew 0-3 Pomezania Malbork 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Olimpia Sztum 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 1 maja, 12:00
Orlęta Reda 1-1 Powiśle Dzierzgoń 30 kwietnia, 17:30
Orzeł Trąbki Wielkie 0-1 Rodło Kwidzyn 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 8-9 maja

Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Lechia II Gdańsk 8 maja, 17:00
Rodło Kwidzyn 1-1 Orlęta Reda 8 maja, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 0-0 Olimpia Sztum 8 maja, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-4 Gryf 2009 Tczew 9 maja, 17:00
Pomezania Malbork 1-0 Czarni Czarne 8 maja, 12:00
Pomorze Potęgowo 1-1 Koral Dębnica 8 maja, 17:00
Wietcisa Skarszewy 0-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 maja, 17:00
Wierzyca Pelplin 1-1 Huragan Przodkowo 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 15-16 maja

Lechia II Gdańsk 6-1 Wierzyca Pelplin 15 maja, 11:00
w Kolbudach
Huragan Przodkowo 2-4 Wietcisa Skarszewy 15 maja, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-5 Pomorze Potęgowo 15 maja, 16:00
Koral Dębnica 2-1 Pomezania Malbork 15 maja, 16:30
Czarni Czarne 3-0 Czarni Pruszcz Gdański 15 maja, 17:00
Gryf 2009 Tczew 2-0 Powiśle Dzierzgoń 15 maja, 17:00
Olimpia Sztum 1-0 Rodło Kwidzyn 15 maja, 17:00
Orlęta Reda 1-2 Orzeł Trąbki Wielkie 16 maja, 16:00

Kolejka 25 - 22-23 maja

Orlęta Reda 0-0 Lechia II Gdańsk 23 maja, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-0 Olimpia Sztum 22 maja, 17:00
Rodło Kwidzyn 1-3 Gryf 2009 Tczew 23 maja, 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1-4 Czarni Czarne 22 maja, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-0 Koral Dębnica 22 maja, 17:00
Pomezania Malbork 1-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 maja, 17:00
Pomorze Potęgowo 1-2 Huragan Przodkowo 22 maja, 17:00
Wietcisa Skarszewy 1-2 Wierzyca Pelplin 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26 maja

Lechia II Gdańsk 4-0 Wietcisa Skarszewy 26 maja, 17:30
Wierzyca Pelplin 3-1 Pomorze Potęgowo 26 maja, 17:00
Huragan Przodkowo 1-1 Pomezania Malbork 26 maja, 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0 Czarni Pruszcz Gdański 26 maja, 17:30
Koral Dębnica 0-3 Powiśle Dzierzgoń 26 maja, 17:00
Czarni Czarne 1-2 Rodło Kwidzyn 26 maja, 17:00
Gryf 2009 Tczew 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie 26 maja, 17:00
Olimpia Sztum 1-3 Orlęta Reda 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Olimpia Sztum 1-1 Lechia II Gdańsk 29 maja, 17:00
Orlęta Reda 0-2 Gryf 2009 Tczew 30 maja, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 3-1 Czarni Czarne 29 maja, 16:00
Rodło Kwidzyn 1-3 Koral Dębnica 29 maja, 12:00
Powiśle Dzierzgoń 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 maja, 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1-4 Huragan Przodkowo 30 maja, 17:00
Pomezania Malbork 2-4 Wierzyca Pelplin 29 maja, 17:00
Pomorze Potęgowo 1-2 Wietcisa Skarszewy 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Lechia II Gdańsk 2-1 Pomorze Potęgowo 5 czerwca, 11:00
w Kolbudach
Wietcisa Skarszewy 0-2 Pomezania Malbork 5 czerwca, 17:00
Wierzyca Pelplin 7-1 Czarni Pruszcz Gdański 5 czerwca, 17:00
Huragan Przodkowo 2-2 Powiśle Dzierzgoń 5 czerwca, 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-0 Rodło Kwidzyn 5 czerwca, 17:00
Koral Dębnica 0-3 Orzeł Trąbki Wielkie 5 czerwca, 14:00
Czarni Czarne 2-1 Orlęta Reda 5 czerwca, 17:00
Gryf 2009 Tczew 1-1 Olimpia Sztum 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Gryf 2009 Tczew 3-1 Lechia II Gdańsk 13 czerwca, 18:00
Olimpia Sztum 1-1 Czarni Czarne 13 czerwca, 18:00
Orlęta Reda 5-1 Koral Dębnica 12 czerwca, 16:00
Orzeł Trąbki Wielkie 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 czerwca, 18:00
Rodło Kwidzyn 0-0 Huragan Przodkowo 13 czerwca, 18:00
Powiśle Dzierzgoń 4-4 Wierzyca Pelplin 13 czerwca, 18:00
Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Wietcisa Skarszewy 11 czerwca, 18:00
Pomezania Malbork 0-2 Pomorze Potęgowo 13 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 19 czerwca

Lechia II Gdańsk 0-0 Pomezania Malbork 19 czerwca, 18:00
Pomorze Potęgowo 0-1 Czarni Pruszcz Gdański 19 czerwca, 18:00
Wietcisa Skarszewy 1-1 Powiśle Dzierzgoń 19 czerwca, 18:00
Wierzyca Pelplin 4-0 Rodło Kwidzyn 19 czerwca, 18:00
Huragan Przodkowo 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie 19 czerwca, 18:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-3 Orlęta Reda 19 czerwca, 18:00
Koral Dębnica 2-0 Olimpia Sztum 19 czerwca, 18:00
Czarni Czarne 1-5 Gryf 2009 Tczew 19 czerwca, 18:00

III liga 2009/2010 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2009/2010 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Gdańsk II)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Słupsk)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas