[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: lubuska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Międzyrzecz 30 76 24 4 2 84-19 12 2 1 41-6 12 2 1 43-13
2.  Czarni Witnica 30 60 19 3 8 71-38 13 0 2 43-15 6 3 6 28-23
3.  Spójnia Ośno Lubuskie 30 59 18 5 7 65-40 10 3 2 37-22 8 2 5 28-18
4.  Sprotavia Szprotawa 30 54 17 3 10 68-40 9 3 3 38-17 8 0 7 30-23
5.  Warta Słońsk 30 51 14 9 7 61-36 9 2 4 41-20 5 7 3 20-16 2 6 2 0 0 5-2
6.  Korona Kożuchów 30 51 15 6 9 72-49 10 1 4 43-24 5 5 5 29-25 2 0 0 0 2 2-5
7.  Błękitni Dobiegniew 30 50 14 8 8 64-57 8 3 4 36-24 6 5 4 28-33
8.  Piast Czerwieńsk 30 48 14 6 10 56-44 8 4 3 34-18 6 2 7 22-26
9.  Odra Bytom Odrzański 30 43 12 7 11 51-43 8 2 5 30-16 4 5 6 21-27
10.  Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 42 12 6 12 56-38 7 3 5 33-14 5 3 7 23-24
11.  Sparta Grabik 30 39 11 6 13 59-69 5 5 5 32-28 6 1 8 27-41
12.  Błękitni Toporów 30 38 10 8 12 54-48 5 5 5 30-23 5 3 7 24-25
13.  LZS Bobrówko 30 23 5 8 17 28-64 4 3 8 16-32 1 5 9 12-32
14.  Lechia II Zielona Góra 30 17 4 5 21 33-99 3 2 10 16-48 1 3 11 17-51
15.  Odra Górzyca 30 14 4 2 24 29-91 2 2 11 16-38 2 0 13 13-53
16.  Stal Sulęcin 30 9 1 6 23 31-107 0 6 9 14-37 1 0 14 17-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Międzyrzecz    2-0 2-0 1-2 3-1 3-0 1-1 3-0 4-0 1-1 4-0 4-0 1-0 2-0 3-0 7-1 
 2 Czarni Witnica4-1     2-3 4-0 4-0 1-0 2-4 3-1 4-2 2-1 3-0 3-0 2-1 3-1 3-0 3-1 
 3 Spójnia Ośno Lubuskie1-4 2-1     1-4 1-1 3-1 7-1 2-0 3-2 2-2 2-2 4-2 3-1 1-0 2-1 3-0 
 4 Sprotavia Szprotawa1-4 3-0 1-0     1-1 1-3 1-1 2-0 1-2 1-0 5-2 2-0 2-2 6-0 3-2 8-0 
 5 Warta Słońsk0-1 2-2 4-0 0-1     2-1 4-1 2-1 3-3 3-0 2-0 1-3 0-2 7-2 6-1 5-2 
 6 Korona Kożuchów1-2 2-2 1-6 4-2 1-3     3-0 0-3 2-1 3-0 7-1 4-2 3-0 3-1 3-0* 6-1 
 7 Błękitni Dobiegniew1-8 2-0 1-1 2-1 0-2 3-0     3-3 1-1 1-2 5-1 0-5 3-0 3-0* 6-0 5-0 
 8 Piast Czerwieńsk1-1 4-2 0-3 2-1 1-0 1-1 2-3     3-0 1-3 4-1 2-0 1-1 2-2 3-0 7-0 
 9 Odra Bytom Odrzański1-2 1-0 2-1 1-0 1-2 3-3 0-2 3-1     0-1 1-3 0-0 3-1 3-0 2-0 9-0 
 10 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)0-2 0-2 1-1 2-0 1-1 2-3 5-0 1-2 0-2     4-0 1-0 1-1 3-0* 10-0 2-0 
 11 Sparta Grabik0-2 2-2 0-4 1-2 0-3 1-1 2-2 2-2 1-1 3-2     2-3 5-2 4-1 4-1 5-0 
 12 Błękitni Toporów1-1 3-4 0-1 0-2 0-3 3-3 1-1 3-1 1-1 4-3 0-2     0-0 8-1 1-0 5-0 
 13 LZS Bobrówko0-3 0-1 0-2 2-1 1-1 0-4 2-7 0-2 0-3 1-0 1-4 0-0     1-1 4-0 4-3 
 14 Lechia II Zielona Góra1-3 0-10 3-0* 0-3 0-0 0-3* 2-2 0-1 3-0 0-3* 2-3 1-5 2-0     2-6 0-9 
 15 Odra Górzyca1-3 0-1 0-2 1-7 0-0 2-2 1-2 1-2 0-2 0-3 1-5 1-4 5-0 2-5     1-0 
 16 Stal Sulęcin0-6 0-1 1-4 2-4 2-2 0-4 0-1 1-3 1-1 2-2 0-3 0-0 1-1 3-3 1-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Warta Słońsk 6-1 Odra Górzyca 15 sierpnia, 17:00
Stal Sulęcin 1-4 Spójnia Ośno Lubuskie 15 sierpnia, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Orzeł Międzyrzecz 16 sierpnia, 13:30
Sparta Grabik 4-1 Lechia II Zielona Góra 15 sierpnia, 15:00
Odra Bytom Odrzański 0-0 Błękitni Toporów 15 sierpnia, 17:00
Korona Kożuchów 4-2 Sprotavia Szprotawa 15 sierpnia, 16:00
LZS Bobrówko 0-2 Piast Czerwieńsk 15 sierpnia, 14:00
Czarni Witnica 2-4 Błękitni Dobiegniew 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Odra Górzyca 1-2 Błękitni Dobiegniew 23 sierpnia, 17:00
Piast Czerwieńsk 4-2 Czarni Witnica 22 sierpnia, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-2 LZS Bobrówko 22 sierpnia, 17:00
Błękitni Toporów 3-3 Korona Kożuchów 22 sierpnia, 16:00
Lechia II Zielona Góra 3-0 Odra Bytom Odrzański 23 sierpnia, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Sparta Grabik 22 sierpnia, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 22 sierpnia, 12:00
Warta Słońsk 5-2 Stal Sulęcin 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Stal Sulęcin 1-2 Odra Górzyca 29 sierpnia, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Warta Słońsk 29 sierpnia, 17:00
Sparta Grabik 0-4 Spójnia Ośno Lubuskie 29 sierpnia, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-2 Orzeł Międzyrzecz 29 sierpnia, 13:00
Korona Kożuchów 3-1 Lechia II Zielona Góra 29 sierpnia, 17:00
LZS Bobrówko 0-0 Błękitni Toporów 29 sierpnia, 17:00
Czarni Witnica 4-0 Sprotavia Szprotawa 29 sierpnia, 11:00
Błękitni Dobiegniew 3-3 Piast Czerwieńsk 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Odra Górzyca 1-2 Piast Czerwieńsk 6 września, 17:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Błękitni Dobiegniew 5 września, 16:00
Błękitni Toporów 3-4 Czarni Witnica 5 września, 16:00
Lechia II Zielona Góra 2-0 LZS Bobrówko 6 września, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 3-0 Korona Kożuchów 5 września, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-2 Odra Bytom Odrzański 5 września, 13:00
Warta Słońsk 2-0 Sparta Grabik 5 września, 17:00
Stal Sulęcin 2-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10-0 Odra Górzyca 13 września, 14:00
Sparta Grabik 5-0 Stal Sulęcin 12 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 1-2 Warta Słońsk 12 września, 16:00
Korona Kożuchów 1-6 Spójnia Ośno Lubuskie 12 września, 17:00
LZS Bobrówko 0-3 Orzeł Międzyrzecz 12 września, 17:00
Czarni Witnica 3-1 Lechia II Zielona Góra 12 września, 17:00
Błękitni Dobiegniew 0-5 Błękitni Toporów 12 września, 16:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Piast Czerwieńsk 12 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Odra Górzyca 1-7 Sprotavia Szprotawa 20 września, 15:00
Błękitni Toporów 3-1 Piast Czerwieńsk 19 września, 16:00
Lechia II Zielona Góra 2-2 Błękitni Dobiegniew 20 września, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Czarni Witnica 19 września, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 LZS Bobrówko 19 września, 16:00
Warta Słońsk 2-1 Korona Kożuchów 19 września, 16:00
Stal Sulęcin 1-1 Odra Bytom Odrzański 19 września, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4-0 Sparta Grabik 20 września, 14:30

Kolejka 7 - 26-27 września

Sparta Grabik 4-1 Odra Górzyca 26 września, 16:00
Odra Bytom Odrzański 0-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 26 września, 16:00
Korona Kożuchów 6-1 Stal Sulęcin 26 września, 17:00
LZS Bobrówko 1-1 Warta Słońsk 26 września, 16:00
Czarni Witnica 2-3 Spójnia Ośno Lubuskie 25 września, 20:00
Błękitni Dobiegniew 1-8 Orzeł Międzyrzecz 26 września, 16:00
Piast Czerwieńsk 2-2 Lechia II Zielona Góra 26 września, 17:00
Sprotavia Szprotawa 2-0 Błękitni Toporów 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Odra Górzyca 1-4 Błękitni Toporów 4 października, 15:00
Lechia II Zielona Góra 0-3 Sprotavia Szprotawa 3 października, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 3-0 Piast Czerwieńsk 3 października, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 7-1 Błękitni Dobiegniew 3 października, 16:00
Warta Słońsk 2-2 Czarni Witnica 3 października, 16:00
Stal Sulęcin 1-1 LZS Bobrówko 3 października, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Korona Kożuchów 3 października, 15:00
Sparta Grabik 1-1 Odra Bytom Odrzański 3 października, 15:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Odra Bytom Odrzański 2-0 Odra Górzyca 10 października, 16:00
Korona Kożuchów 7-1 Sparta Grabik 10 października, 16:00
LZS Bobrówko 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 10 października, 15:00
Czarni Witnica 3-1 Stal Sulęcin 9 października, 20:00
Błękitni Dobiegniew 0-2 Warta Słońsk 10 października, 15:00
Piast Czerwieńsk 0-3 Spójnia Ośno Lubuskie 10 października, 15:00
Sprotavia Szprotawa 1-4 Orzeł Międzyrzecz 10 października, 15:00
Błękitni Toporów 8-1 Lechia II Zielona Góra 10 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Odra Górzyca 2-5 Lechia II Zielona Góra 18 października, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Błękitni Toporów 17 października, 15:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-4 Sprotavia Szprotawa 17 października, 15:00
Warta Słońsk 2-1 Piast Czerwieńsk 17 października, 15:00
Stal Sulęcin 0-1 Błękitni Dobiegniew 17 października, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Czarni Witnica 18 października, 14:30
Sparta Grabik 5-2 LZS Bobrówko 17 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 3-3 Korona Kożuchów 17 października, 16:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Korona Kożuchów 3-0 Odra Górzyca 24 października, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali
LZS Bobrówko 0-3 Odra Bytom Odrzański 24 października, 14:00
Czarni Witnica 3-0 Sparta Grabik 24 października, 19:00
Błękitni Dobiegniew 1-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 24 października, 14:00
Piast Czerwieńsk 7-0 Stal Sulęcin 24 października, 14:00
Sprotavia Szprotawa 1-1 Warta Słońsk 24 października, 15:00
Błękitni Toporów 0-1 Spójnia Ośno Lubuskie 24 października, 15:00
Lechia II Zielona Góra 1-3 Orzeł Międzyrzecz 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Odra Górzyca 1-3 Orzeł Międzyrzecz 31 października, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-0 Lechia II Zielona Góra 31 października, 14:00
Warta Słońsk 1-3 Błękitni Toporów 31 października, 13:00
Stal Sulęcin 2-4 Sprotavia Szprotawa 31 października, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-2 Piast Czerwieńsk 31 października, 14:30
Sparta Grabik 2-2 Błękitni Dobiegniew 31 października, 15:00
Odra Bytom Odrzański 1-0 Czarni Witnica 31 października, 15:00
Korona Kożuchów 3-0 LZS Bobrówko 31 października, 15:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

LZS Bobrówko 4-0 Odra Górzyca 7 listopada, 13:00
Czarni Witnica 1-0 Korona Kożuchów 7 listopada, 17:00
Błękitni Dobiegniew 1-1 Odra Bytom Odrzański 7 listopada, 13:00
Piast Czerwieńsk 4-1 Sparta Grabik 7 listopada, 13:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 7 listopada, 13:00
Błękitni Toporów 5-0 Stal Sulęcin 7 listopada, 13:00
Lechia II Zielona Góra 0-0 Warta Słońsk 8 listopada, 13:00
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Spójnia Ośno Lubuskie 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Odra Górzyca 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 11 listopada, 14:00
Warta Słońsk 0-1 Orzeł Międzyrzecz 11 listopada, 13:00
Stal Sulęcin 3-3 Lechia II Zielona Góra 11 listopada, 14:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Błękitni Toporów 11 listopada, 13:30
Sparta Grabik 1-2 Sprotavia Szprotawa 11 listopada, 14:00
Odra Bytom Odrzański 3-1 Piast Czerwieńsk 11 listopada, 14:00
Korona Kożuchów 3-0 Błękitni Dobiegniew 11 listopada, 14:00
LZS Bobrówko 0-1 Czarni Witnica 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Czarni Witnica 3-0 Odra Górzyca 14 listopada, 17:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 LZS Bobrówko 14 listopada, 13:00
Piast Czerwieńsk 1-1 Korona Kożuchów 14 listopada, 11:00
Sprotavia Szprotawa 1-2 Odra Bytom Odrzański 14 listopada, 13:00
Błękitni Toporów 0-2 Sparta Grabik 14 listopada, 13:00
Lechia II Zielona Góra 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 14 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Orzeł Międzyrzecz 7-1 Stal Sulęcin 14 listopada, 13:00 (250)
Spójnia Ośno Lubuskie 1-1 Warta Słońsk 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 13-14 marca

Odra Górzyca 0-0 Warta Słońsk 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 13:00) przełożony z powodu złego stanu boiska
Spójnia Ośno Lubuskie 3-0 Stal Sulęcin 13 marca, 13:00
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (13 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (7 kwietnia, 17:00) przełożony
Lechia II Zielona Góra 2-3 Sparta Grabik 12 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) przerwany po I połowie przy stanie 1-1 z powodu obfitych opadów śniegu / na boisku ze sztuczną nawierzchnią
Błękitni Toporów 1-1 Odra Bytom Odrzański 13 marca, 14:00
Sprotavia Szprotawa 1-3 Korona Kożuchów 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) przełożony z powodu złego stanu boiska
Piast Czerwieńsk 1-1 LZS Bobrówko 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 13:00) przełożony z powodu złego stanu boiska
Błękitni Dobiegniew 2-0 Czarni Witnica 4 maja, 18:00

Kolejka 17 - 20-21 marca

Błękitni Dobiegniew 6-0 Odra Górzyca 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Witnica 3-1 Piast Czerwieńsk 20 marca, 15:00 (100)
LZS Bobrówko 2-1 Sprotavia Szprotawa 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Kożuchów 4-2 Błękitni Toporów 20 marca, 15:00
Odra Bytom Odrzański 3-0 Lechia II Zielona Góra 20 marca, 13:00
Sparta Grabik 0-2 Orzeł Międzyrzecz 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany
Stal Sulęcin 2-2 Warta Słońsk 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 18 - 27-28 marca

Odra Górzyca 1-0 Stal Sulęcin 27 marca, 16:00
w Ośnie Lubuskim
Warta Słońsk 3-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 27 marca, 14:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-2 Sparta Grabik 27 marca, 13:00
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Odra Bytom Odrzański 27 marca, 15:00
Lechia II Zielona Góra 0-3 Korona Kożuchów 28 marca, 15:00
(wo)
na boisku 3-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Błękitni Toporów 0-0 LZS Bobrówko 27 marca, 14:00
Sprotavia Szprotawa 3-0 Czarni Witnica 27 marca, 11:00
Piast Czerwieńsk 2-3 Błękitni Dobiegniew 27 marca, 13:00

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Piast Czerwieńsk 3-0 Odra Górzyca 3 kwietnia, 15:00
Błękitni Dobiegniew 2-1 Sprotavia Szprotawa 3 kwietnia, 16:00
Czarni Witnica 3-0 Błękitni Toporów 3 kwietnia, 12:00
LZS Bobrówko 1-1 Lechia II Zielona Góra 3 kwietnia, 15:00
Korona Kożuchów 1-2 Orzeł Międzyrzecz 3 kwietnia, 15:00
Odra Bytom Odrzański 2-1 Spójnia Ośno Lubuskie 3 kwietnia, 16:00
Sparta Grabik 0-3 Warta Słońsk 3 kwietnia, 16:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Stal Sulęcin 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 19 czerwca

Piast Czerwieńsk 2-1 Sprotavia Szprotawa 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Odra Górzyca 0-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Stal Sulęcin 0-3 Sparta Grabik 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Warta Słońsk 3-3 Odra Bytom Odrzański 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Spójnia Ośno Lubuskie 3-1 Korona Kożuchów 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Orzeł Międzyrzecz 1-0 LZS Bobrówko 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lechia II Zielona Góra 0-10 Czarni Witnica 10 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Błękitni Toporów 1-1 Błękitni Dobiegniew 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 26 czerwca

Sprotavia Szprotawa 3-2 Odra Górzyca 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Piast Czerwieńsk 2-0 Błękitni Toporów 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Błękitni Dobiegniew 3-0 Lechia II Zielona Góra 26 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu żałoby narodowej / w drugim terminie drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu na spotkanie
Czarni Witnica 4-1 Orzeł Międzyrzecz 25 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Bobrówko 0-2 Spójnia Ośno Lubuskie 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Korona Kożuchów 1-3 Warta Słońsk 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Odra Bytom Odrzański 9-0 Stal Sulęcin 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Sparta Grabik 3-2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 26 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

Odra Górzyca 1-5 Sparta Grabik 24 kwietnia, 15:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0-2 Odra Bytom Odrzański 24 kwietnia, 16:00
Stal Sulęcin 0-4 Korona Kożuchów 24 kwietnia, 16:00
Warta Słońsk 0-2 LZS Bobrówko 24 kwietnia, 16:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Czarni Witnica 24 kwietnia, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Błękitni Dobiegniew 24 kwietnia, 16:00
Lechia II Zielona Góra 0-1 Piast Czerwieńsk 25 kwietnia, 16:00
Błękitni Toporów 0-2 Sprotavia Szprotawa 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 1 maja

Błękitni Toporów 1-0 Odra Górzyca 1 maja, 16:00
Sprotavia Szprotawa 6-0 Lechia II Zielona Góra 1 maja, 16:00
Piast Czerwieńsk 1-1 Orzeł Międzyrzecz 1 maja, 16:00
Błękitni Dobiegniew 1-1 Spójnia Ośno Lubuskie 1 maja, 17:00
Czarni Witnica 4-0 Warta Słońsk 30 kwietnia, 18:00
LZS Bobrówko 4-3 Stal Sulęcin 1 maja, 17:00
Korona Kożuchów 3-0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 maja, 17:00
Odra Bytom Odrzański 1-3 Sparta Grabik 1 maja, 11:00

Kolejka 24 - 8-9 maja

Odra Górzyca 0-2 Odra Bytom Odrzański 8 maja, 15:00
Sparta Grabik 1-1 Korona Kożuchów 8 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-1 LZS Bobrówko 8 maja, 16:00
Stal Sulęcin 0-1 Czarni Witnica 8 maja, 17:00
Warta Słońsk 4-1 Błękitni Dobiegniew 8 maja, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 2-0 Piast Czerwieńsk 8 maja, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 1-2 Sprotavia Szprotawa 8 maja, 16:00
Lechia II Zielona Góra 1-5 Błękitni Toporów 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15-16 maja

Lechia II Zielona Góra 2-6 Odra Górzyca 16 maja, 17:00
Błękitni Toporów 1-1 Orzeł Międzyrzecz 15 maja, 16:00
Sprotavia Szprotawa 1-0 Spójnia Ośno Lubuskie 15 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-0 Warta Słońsk 18 maja, 18:00
Błękitni Dobiegniew 5-0 Stal Sulęcin 15 maja, 17:00
Czarni Witnica 2-1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 14 maja, 18:00
LZS Bobrówko 1-4 Sparta Grabik 15 maja, 17:00
Korona Kożuchów 2-1 Odra Bytom Odrzański 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 22-23 maja

Odra Górzyca 2-2 Korona Kożuchów 22 maja, 16:00
Odra Bytom Odrzański 3-1 LZS Bobrówko 22 maja, 17:00
Sparta Grabik 2-2 Czarni Witnica 22 maja, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5-0 Błękitni Dobiegniew 22 maja, 15:00
Stal Sulęcin 1-3 Piast Czerwieńsk 22 maja, 17:00
Warta Słońsk 0-1 Sprotavia Szprotawa 22 maja, 11:00
Spójnia Ośno Lubuskie 4-2 Błękitni Toporów 22 maja, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Lechia II Zielona Góra 22 maja, 16:00

Kolejka 27 - 29-30 maja

Orzeł Międzyrzecz 3-0 Odra Górzyca 29 maja, 13:00
Lechia II Zielona Góra 3-0 Spójnia Ośno Lubuskie 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-8; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błękitni Toporów 0-3 Warta Słońsk 29 maja, 17:00
Sprotavia Szprotawa 8-0 Stal Sulęcin 29 maja, 17:00
Piast Czerwieńsk 1-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 29 maja, 17:00
Błękitni Dobiegniew 5-1 Sparta Grabik 29 maja, 17:00
Czarni Witnica 4-2 Odra Bytom Odrzański 29 maja, 17:00
LZS Bobrówko 0-4 Korona Kożuchów 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Odra Górzyca 5-0 LZS Bobrówko 3 czerwca, 16:00
Korona Kożuchów 2-2 Czarni Witnica 3 czerwca, 17:00
Odra Bytom Odrzański 0-2 Błękitni Dobiegniew 3 czerwca, 17:00
Sparta Grabik 2-2 Piast Czerwieńsk 3 czerwca, 17:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2-0 Sprotavia Szprotawa 3 czerwca, 17:00
Stal Sulęcin 0-0 Błękitni Toporów 3 czerwca, 17:30
Warta Słońsk 7-2 Lechia II Zielona Góra 3 czerwca, 17:00
Spójnia Ośno Lubuskie 1-4 Orzeł Międzyrzecz 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Spójnia Ośno Lubuskie 2-1 Odra Górzyca 6 czerwca, 17:00
Orzeł Międzyrzecz 3-1 Warta Słońsk 6 czerwca, 17:00
Lechia II Zielona Góra 0-9 Stal Sulęcin 6 czerwca, 17:00
Błękitni Toporów 4-3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 5 czerwca, 17:00
Sprotavia Szprotawa 5-2 Sparta Grabik 5 czerwca, 13:00
Piast Czerwieńsk 3-0 Odra Bytom Odrzański 6 czerwca, 17:00
Błękitni Dobiegniew 3-0 Korona Kożuchów 6 czerwca, 17:00
Czarni Witnica 2-1 LZS Bobrówko 5 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 12 czerwca

Odra Górzyca 0-1 Czarni Witnica 12 czerwca, 11:00
LZS Bobrówko 2-7 Błękitni Dobiegniew 12 czerwca, 11:00
Korona Kożuchów 0-3 Piast Czerwieńsk 12 czerwca, 11:00
Odra Bytom Odrzański 1-0 Sprotavia Szprotawa 12 czerwca, 11:00
Sparta Grabik 2-3 Błękitni Toporów 12 czerwca, 11:00
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Lechia II Zielona Góra 12 czerwca, 11:00
(wo)
drużyna gości zrezygnowała z przyjazdu na spotkanie
Stal Sulęcin 0-6 Orzeł Międzyrzecz 12 czerwca, 11:00
Warta Słońsk 4-0 Spójnia Ośno Lubuskie 12 czerwca, 11:00

III liga 2009/2010 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2009/2010 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Zielona Góra)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas