[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2009/2010, grupa: dolnośląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Dzierżoniów 30 64 19 7 4 59-23 12 2 1 34-8 7 5 3 25-15
2.  Twardy Świętoszów 30 63 19 6 5 72-29 10 2 3 42-15 9 4 2 30-14
3.  Chrobry Nowogrodziec 30 56 17 5 8 56-26 11 2 2 32-8 6 3 6 24-18
4.  MKS Szczawno Zdrój 30 49 14 7 9 37-33 9 3 3 21-11 5 4 6 16-22
5.  Kuźnia Jawor 30 47 11 14 5 42-32 6 8 1 25-14 5 6 4 17-18
6.  Prochowiczanka Prochowice 30 46 11 13 6 42-29 6 8 1 21-7 5 5 5 21-22
7.  Konfeks Legnica 30 41 11 8 11 54-53 7 4 4 35-26 4 4 7 19-27
8.  Karkonosze Jelenia Góra 30 40 11 7 12 41-49 6 4 5 19-18 5 3 7 22-31
9.  Puma Pietrzykowice 30 39 11 6 13 59-53 7 2 6 36-22 4 4 7 23-31 2 6 2 0 0 8-5
10.  GKS Kobierzyce 30 39 10 9 11 56-52 5 4 6 28-28 5 5 5 28-24 2 0 0 0 2 5-8
11.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 37 10 7 13 42-46 6 4 5 28-24 4 3 8 14-22
12.  Miedź II Legnica 30 35 9 8 13 39-47 3 6 6 16-20 6 2 7 23-27
13.  Polonia Środa Śląska 30 32 9 5 16 33-60 5 1 9 21-30 4 4 7 12-30
14.  Nysa Kłodzko 30 28 7 7 16 27-56 6 4 5 17-20 1 3 11 10-36
15.  Chojnowianka Chojnów 30 27 7 6 17 33-60 5 2 8 18-27 2 4 9 15-33
16.  Ślęza II Wrocław 30 16 3 7 20 30-74 2 5 8 19-32 1 2 12 11-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lechia Dzierżoniów    2-0 1-1 0-0 4-2 2-0 0-1 2-0 3-0 3-2 2-0 5-2 1-0 3-0 3-0 3-0 
 2 Twardy Świętoszów2-2     0-2 2-0 1-2 0-2 4-0 4-0 1-1 3-2 2-0 4-1 9-0 3-0 4-1 3-2 
 3 Chrobry Nowogrodziec1-0 1-1     0-2 1-0 5-2 2-0 1-0 3-0 0-1 1-0 0-0 7-0 2-0 6-1 2-1 
 4 MKS Szczawno Zdrój1-0 0-3 0-0     1-0 3-0 2-1 4-1 1-0 1-1 3-0 0-2 1-2 0-0 2-1 2-0 
 5 Kuźnia Jawor2-2 0-0 1-0 1-1     0-0 3-1 3-1 1-3 0-0 2-2 2-2 1-0 3-1 1-1 5-0 
 6 Prochowiczanka Prochowice2-2 3-0 0-0 2-2 0-1     3-0 1-1 1-1 0-0 2-0 3-0 0-0 2-0 2-0 0-0 
 7 Konfeks Legnica1-1 2-3 3-0 3-1 1-1 3-2     2-3 4-2 2-3 2-2 3-2 1-0 4-1 1-2 3-3 
 8 Karkonosze Jelenia Góra1-0 1-1 1-4 2-0 0-1 0-2 2-2     2-1 3-1 0-0 4-0 0-1 1-1 1-4 1-0 
 9 Puma Pietrzykowice1-2 0-2 0-2 4-0 0-0 0-3 2-0 3-4     4-3 1-0 0-2 3-0 6-1 1-1 11-2 
 10 GKS Kobierzyce0-2 2-2 2-1 0-1 3-3 1-1 2-2 1-4 2-4     3-2 3-0 1-2 1-2 4-2 3-0 
 11 BKS Bobrzanie Bolesławiec0-3 1-2 3-2 2-0 1-2 3-3 1-2 1-1 6-2 2-2     2-3 2-2 1-0 1-0 2-0 
 12 Miedź II Legnica0-3* 0-3 1-2 1-1 2-0 1-2 1-1 1-1 2-2 1-2 0-3*     0-0 3-0 0-0 3-0 
 13 Polonia Środa Śląska1-2 0-3 4-3 1-3 1-1 0-3* 3-1 1-2 2-4 1-0 0-1 0-3     2-1 4-0 1-3 
 14 Nysa Kłodzko2-3 0-5 0-3 0-1 0-0 1-1 0-2 4-1 0-0 3-3 2-0 1-0 1-0     2-1 1-0 
 15 Chojnowianka Chojnów1-3 1-2 2-1 2-1 1-2 0-0 0-4 0-2 2-1 1-5 1-2 0-1 2-2 3-1     2-0 
 16 Ślęza II Wrocław0-0 1-3 0-3 2-3 2-2 3-0* 2-2 3-1 1-2 0-3 1-2 0-5 1-3 2-2 1-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Karkonosze Jelenia Góra 0-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 8 sierpnia, 17:00 (400)
Polonia Środa Śląska 1-3 Ślęza II Wrocław 8 sierpnia, 17:00 (250)
Kuźnia Jawor 2-2 Lechia Dzierżoniów 8 sierpnia, 17:00 (350)
Twardy Świętoszów 2-0 MKS Szczawno Zdrój 9 sierpnia, 17:00 (350)
Nysa Kłodzko 0-0 Puma Pietrzykowice 8 sierpnia, 17:00 (400)
Konfeks Legnica 3-2 Prochowiczanka Prochowice 8 sierpnia, 17:00 (400)
GKS Kobierzyce 4-2 Chojnowianka Chojnów 9 sierpnia, 16:00 (200)
Chrobry Nowogrodziec 0-0 Miedź II Legnica 9 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-3 Miedź II Legnica 15 sierpnia, 17:00 (300)
Chojnowianka Chojnów 2-1 Chrobry Nowogrodziec 15 sierpnia, 17:00 (350)
Prochowiczanka Prochowice 0-0 GKS Kobierzyce 15 sierpnia, 17:00 (150)
Puma Pietrzykowice 2-0 Konfeks Legnica 15 sierpnia, 17:00 (300)
MKS Szczawno Zdrój 0-0 Nysa Kłodzko 12 sierpnia, 18:00 (150)
Lechia Dzierżoniów 2-0 Twardy Świętoszów 15 sierpnia, 11:00 (500)
Ślęza II Wrocław 2-2 Kuźnia Jawor 16 sierpnia, 17:00
mecz bez udziału publiczności
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Polonia Środa Śląska 15 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Polonia Środa Śląska 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 19 sierpnia, 18:00 (150)
Kuźnia Jawor 3-1 Karkonosze Jelenia Góra 19 sierpnia, 18:00
bez udziału publiczności
Twardy Świętoszów 3-2 Ślęza II Wrocław 19 sierpnia, 17:00 (80)
Nysa Kłodzko 2-3 Lechia Dzierżoniów 19 sierpnia, 18:00 (350)
Konfeks Legnica 3-1 MKS Szczawno Zdrój 19 sierpnia, 18:00 (250)
GKS Kobierzyce 2-4 Puma Pietrzykowice 19 sierpnia, 18:00 (300)
Chrobry Nowogrodziec 5-2 Prochowiczanka Prochowice 19 sierpnia, 17:00 (200)
Miedź II Legnica 0-0 Chojnowianka Chojnów 19 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-0 Chojnowianka Chojnów 22 sierpnia, 17:00 (350)
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Miedź II Legnica 22 sierpnia, 17:00 (200)
Puma Pietrzykowice 0-2 Chrobry Nowogrodziec 23 sierpnia, 17:00 (150)
MKS Szczawno Zdrój 1-1 GKS Kobierzyce 22 sierpnia, 17:00 (250)
Lechia Dzierżoniów 0-1 Konfeks Legnica 22 sierpnia, 17:00 (400)
Ślęza II Wrocław 2-2 Nysa Kłodzko 23 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Twardy Świętoszów 22 sierpnia, 17:00 (300)
Polonia Środa Śląska 1-1 Kuźnia Jawor 22 sierpnia, 17:00 (400)

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Kuźnia Jawor 2-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 29 sierpnia, 17:00 (300)
Twardy Świętoszów 9-0 Polonia Środa Śląska 29 sierpnia, 17:00 (200)
Nysa Kłodzko 4-1 Karkonosze Jelenia Góra 29 sierpnia, 17:00 (400)
Konfeks Legnica 3-3 Ślęza II Wrocław 29 sierpnia, 14:30 (250)
GKS Kobierzyce 0-2 Lechia Dzierżoniów 29 sierpnia, 17:00 (250)
Chrobry Nowogrodziec 0-2 MKS Szczawno Zdrój 30 sierpnia, 17:00 (250)
Miedź II Legnica 2-2 Puma Pietrzykowice 30 sierpnia, 11:00 (250)
Chojnowianka Chojnów 0-0 Prochowiczanka Prochowice 30 sierpnia, 11:00 (300)

Kolejka 6 - 5-6 września

BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-3 Prochowiczanka Prochowice 5 września, 17:00 (100)
Puma Pietrzykowice 1-1 Chojnowianka Chojnów 5 września, 15:00 (150)
MKS Szczawno Zdrój 0-2 Miedź II Legnica 6 września, 16:00 (250)
Lechia Dzierżoniów 1-1 Chrobry Nowogrodziec 5 września, 17:00 (400)
Ślęza II Wrocław 0-3 GKS Kobierzyce 6 września, 11:00 (100)
Karkonosze Jelenia Góra 2-2 Konfeks Legnica 5 września, 16:00 (300)
Polonia Środa Śląska 2-1 Nysa Kłodzko 5 września, 17:00 (150)
Kuźnia Jawor 0-0 Twardy Świętoszów 5 września, 11:00 (300)

Kolejka 7 - 12-13 września

Twardy Świętoszów 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 września, 16:00 (200)
Nysa Kłodzko 0-0 Kuźnia Jawor 12 września, 16:00 (150)
Konfeks Legnica 1-0 Polonia Środa Śląska 12 września, 11:00 (200)
GKS Kobierzyce 1-4 Karkonosze Jelenia Góra 12 września, 16:00 (70)
Chrobry Nowogrodziec 2-1 Ślęza II Wrocław 13 września, 17:00 (350)
Miedź II Legnica 0-3 Lechia Dzierżoniów 13 września, 11:00 (150)
(wo)
na boisku 1-0
Chojnowianka Chojnów 2-1 MKS Szczawno Zdrój 12 września, 16:00 (150)
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Puma Pietrzykowice 12 września, 17:00 (100)

Kolejka 8 - 19-20 września

BKS Bobrzanie Bolesławiec 6-2 Puma Pietrzykowice 19 września, 16:00 (200)
MKS Szczawno Zdrój 3-0 Prochowiczanka Prochowice 19 września, 16:00 (200)
Lechia Dzierżoniów 3-0 Chojnowianka Chojnów 19 września, 17:00
Ślęza II Wrocław 0-5 Miedź II Legnica 20 września, 11:00 (80)
Karkonosze Jelenia Góra 1-4 Chrobry Nowogrodziec 19 września, 16:00 (150)
Polonia Środa Śląska 1-0 GKS Kobierzyce 19 września, 16:00 (300)
Kuźnia Jawor 3-1 Konfeks Legnica 19 września, 17:00
Twardy Świętoszów 3-0 Nysa Kłodzko 19 września, 16:00 (500)

Kolejka 9 - 26-27 września

Nysa Kłodzko 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 26 września, 16:00 (200)
Konfeks Legnica 2-3 Twardy Świętoszów 26 września, 11:00 (300)
GKS Kobierzyce 3-3 Kuźnia Jawor 26 września, 16:00 (100)
Chrobry Nowogrodziec 7-0 Polonia Środa Śląska 27 września, 16:00 (350)
Miedź II Legnica 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 27 września, 11:00 (70)
mecz bez udziału publiczności
Chojnowianka Chojnów 2-0 Ślęza II Wrocław 26 września, 16:00 (150)
Prochowiczanka Prochowice 2-2 Lechia Dzierżoniów 26 września, 16:00 (130)
Puma Pietrzykowice 4-0 MKS Szczawno Zdrój 26 września, 15:00 (100)

Kolejka 10 - 3-4 października

BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 MKS Szczawno Zdrój 3 października, 15:00 (250)
Lechia Dzierżoniów 3-0 Puma Pietrzykowice 3 października, 15:00 (400)
Ślęza II Wrocław 3-0 Prochowiczanka Prochowice 4 października, 11:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Karkonosze Jelenia Góra 1-4 Chojnowianka Chojnów 3 października, 15:00 (250)
Polonia Środa Śląska 0-3 Miedź II Legnica 3 października, 16:00 (250)
Kuźnia Jawor 1-0 Chrobry Nowogrodziec 3 października, 16:00 (250)
Twardy Świętoszów 3-2 GKS Kobierzyce 3 października, 16:00 (200)
Nysa Kłodzko 0-2 Konfeks Legnica 3 października, 15:00 (200)

Kolejka 11 - 10-11 października

Konfeks Legnica 2-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 10 października, 11:00 (300)
GKS Kobierzyce 1-2 Nysa Kłodzko 10 października, 15:00 (100)
Chrobry Nowogrodziec 1-1 Twardy Świętoszów 10 października, 15:00 (600)
Miedź II Legnica 2-0 Kuźnia Jawor 10 października, 16:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 2-2 Polonia Środa Śląska 10 października, 15:00 (100)
Prochowiczanka Prochowice 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 10 października, 16:00 (50)
Puma Pietrzykowice 11-2 Ślęza II Wrocław 10 października, 15:00 (100)
MKS Szczawno Zdrój 1-0 Lechia Dzierżoniów 11 października, 11:00 (150)

Kolejka 12 - 17-18 października

BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-3 Lechia Dzierżoniów 28 października, 15:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ślęza II Wrocław 2-3 MKS Szczawno Zdrój 18 października, 11:00 (50)
Karkonosze Jelenia Góra 2-1 Puma Pietrzykowice 17 października, 14:00 (80)
Polonia Środa Śląska 0-3 Prochowiczanka Prochowice 17 października, 15:00 (250)
(wo)
na boisku 2-0, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kuźnia Jawor 1-1 Chojnowianka Chojnów 17 października, 16:00 (200)
Twardy Świętoszów 4-1 Miedź II Legnica 17 października, 15:00 (250)
Nysa Kłodzko 0-3 Chrobry Nowogrodziec 17 października, 15:00 (150)
Konfeks Legnica 2-3 GKS Kobierzyce 17 października, 16:00 (250)

Kolejka 13 - 24-25 października

GKS Kobierzyce 3-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 24 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 2-0 Konfeks Legnica 25 października, 15:00 (200)
Miedź II Legnica 3-0 Nysa Kłodzko 25 października, 11:00
Chojnowianka Chojnów 1-2 Twardy Świętoszów 24 października, 14:00 (100)
Prochowiczanka Prochowice 0-1 Kuźnia Jawor 24 października, 12:00 (100)
Puma Pietrzykowice 3-0 Polonia Środa Śląska 24 października, 14:00 (100)
MKS Szczawno Zdrój 4-1 Karkonosze Jelenia Góra 25 października, 11:00 (300)
Lechia Dzierżoniów 3-0 Ślęza II Wrocław 24 października, 14:00

Kolejka 14 - 31 października

BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Ślęza II Wrocław 31 października, 11:00 (100)
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Lechia Dzierżoniów 31 października, 11:00 (100)
Polonia Środa Śląska 1-3 MKS Szczawno Zdrój 31 października, 11:00 (200)
Kuźnia Jawor 1-3 Puma Pietrzykowice 31 października, 15:00 (200)
Twardy Świętoszów 0-2 Prochowiczanka Prochowice 31 października, 14:00 (100)
Nysa Kłodzko 2-1 Chojnowianka Chojnów 31 października, 13:00 (100)
Konfeks Legnica 3-2 Miedź II Legnica 31 października, 13:30 (500)
GKS Kobierzyce 2-1 Chrobry Nowogrodziec 31 października, 11:00 (100)

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Chrobry Nowogrodziec 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 8 listopada, 13:00 (450)
Miedź II Legnica 1-2 GKS Kobierzyce 8 listopada, 14:00
Chojnowianka Chojnów 0-4 Konfeks Legnica 7 listopada, 14:00 (100)
Prochowiczanka Prochowice 2-0 Nysa Kłodzko 7 listopada, 14:00
Puma Pietrzykowice 0-2 Twardy Świętoszów 7 listopada, 13:00 (200)
MKS Szczawno Zdrój 1-0 Kuźnia Jawor 8 listopada, 11:00 (200)
Lechia Dzierżoniów 1-0 Polonia Środa Śląska 7 listopada, 14:00
Ślęza II Wrocław 3-1 Karkonosze Jelenia Góra 8 listopada, 11:00 (50)

Kolejka 16 - 19 czerwca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 Karkonosze Jelenia Góra 19 czerwca, 17:00
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ślęza II Wrocław 1-3 Polonia Środa Śląska 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lechia Dzierżoniów 4-2 Kuźnia Jawor 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
MKS Szczawno Zdrój 0-3 Twardy Świętoszów 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Puma Pietrzykowice 6-1 Nysa Kłodzko 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Konfeks Legnica 19 czerwca, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Chojnowianka Chojnów 1-5 GKS Kobierzyce 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Miedź II Legnica 1-2 Chrobry Nowogrodziec 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (13-14 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 20-21 marca

Miedź II Legnica 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 21 kwietnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie wyszli na mecz / w pierwotnym terminie (21 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chrobry Nowogrodziec 6-1 Chojnowianka Chojnów 21 marca, 15:00 (400)
GKS Kobierzyce 1-1 Prochowiczanka Prochowice 20 marca, 15:00 (200)
Konfeks Legnica 4-2 Puma Pietrzykowice 20 marca, 12:00 (300)
Nysa Kłodzko 0-1 MKS Szczawno Zdrój 21 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Twardy Świętoszów 2-2 Lechia Dzierżoniów 20 marca, 15:00 (200)
Kuźnia Jawor 5-0 Ślęza II Wrocław 20 marca, 15:30 (350)
Polonia Środa Śląska 1-2 Karkonosze Jelenia Góra 21 kwietnia, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 27-28 marca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-2 Polonia Środa Śląska 27 marca, 16:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Kuźnia Jawor 27 marca, 15:00 (250)
Ślęza II Wrocław 1-3 Twardy Świętoszów 28 marca, 11:00 (100)
Lechia Dzierżoniów 3-0 Nysa Kłodzko 27 marca, 15:30 (350)
MKS Szczawno Zdrój 2-1 Konfeks Legnica 28 marca, 11:00 (150)
Puma Pietrzykowice 4-3 GKS Kobierzyce 27 marca, 14:00 (200)
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Chrobry Nowogrodziec 27 marca, 16:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 0-1 Miedź II Legnica 27 marca, 16:00 (100)

Kolejka 19 - 3 kwietnia

Chojnowianka Chojnów 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 kwietnia, 12:00 (300)
Miedź II Legnica 1-2 Prochowiczanka Prochowice 28 kwietnia, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 3-0 Puma Pietrzykowice 3 kwietnia, 16:00 (400)
GKS Kobierzyce 0-1 MKS Szczawno Zdrój 3 kwietnia, 11:00 (100)
Konfeks Legnica 1-1 Lechia Dzierżoniów 3 kwietnia, 14:00 (340)
Nysa Kłodzko 1-0 Ślęza II Wrocław 3 kwietnia, 15:00 (150)
Twardy Świętoszów 4-0 Karkonosze Jelenia Góra 3 kwietnia, 16:00
bez udziału publiczności
Kuźnia Jawor 1-0 Polonia Środa Śląska 3 kwietnia, 14:00 (400)

Kolejka 20 - 5 maja

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Kuźnia Jawor 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Polonia Środa Śląska 0-3 Twardy Świętoszów 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Nysa Kłodzko 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Ślęza II Wrocław 2-2 Konfeks Legnica 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Lechia Dzierżoniów 3-2 GKS Kobierzyce 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
MKS Szczawno Zdrój 0-0 Chrobry Nowogrodziec 5 maja, 17:00
w Boguszowie Gorcach / w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Puma Pietrzykowice 0-2 Miedź II Legnica 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem
Prochowiczanka Prochowice 2-0 Chojnowianka Chojnów 5 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem

Kolejka 21 - 9 czerwca

Prochowiczanka Prochowice 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Chojnowianka Chojnów 2-1 Puma Pietrzykowice 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Miedź II Legnica 1-1 MKS Szczawno Zdrój 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Chrobry Nowogrodziec 1-0 Lechia Dzierżoniów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
GKS Kobierzyce 3-0 Ślęza II Wrocław 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Konfeks Legnica 2-3 Karkonosze Jelenia Góra 9 czerwca, 17:00 (100)
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Nysa Kłodzko 1-0 Polonia Środa Śląska 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Twardy Świętoszów 1-2 Kuźnia Jawor 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17-18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 22 - 24-25 kwietnia

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Twardy Świętoszów 24 kwietnia, 17:00 (250)
Kuźnia Jawor 3-1 Nysa Kłodzko 24 kwietnia, 17:00 (350)
Polonia Środa Śląska 3-1 Konfeks Legnica 24 kwietnia, 17:00 (300)
Karkonosze Jelenia Góra 3-1 GKS Kobierzyce 24 kwietnia, 16:00 (100)
Ślęza II Wrocław 0-3 Chrobry Nowogrodziec 25 kwietnia, 11:00 (100)
Lechia Dzierżoniów 5-2 Miedź II Legnica 24 kwietnia, 17:00
MKS Szczawno Zdrój 2-1 Chojnowianka Chojnów 24 kwietnia, 16:00 (150)
Puma Pietrzykowice 0-3 Prochowiczanka Prochowice 24 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 23 - 1-2 maja

Puma Pietrzykowice 1-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 maja, 11:00 (150)
Prochowiczanka Prochowice 2-2 MKS Szczawno Zdrój 1 maja, 17:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 1-3 Lechia Dzierżoniów 1 maja, 17:00 (200)
Miedź II Legnica 3-0 Ślęza II Wrocław 2 maja, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 1-0 Karkonosze Jelenia Góra 2 maja, 17:00 (400)
GKS Kobierzyce 1-2 Polonia Środa Śląska 1 maja, 17:00 (200)
Konfeks Legnica 1-1 Kuźnia Jawor 1 maja, 11:00 (600)
Nysa Kłodzko 0-5 Twardy Świętoszów 1 maja, 17:00 (150)

Kolejka 24 - 8-9 maja

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-0 Nysa Kłodzko 8 maja, 17:00 (100)
Twardy Świętoszów 4-0 Konfeks Legnica 8 maja, 17:00 (150)
Kuźnia Jawor 0-0 GKS Kobierzyce 8 maja, 17:00 (350)
Polonia Środa Śląska 4-3 Chrobry Nowogrodziec 8 maja, 17:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 4-0 Miedź II Legnica 8 maja, 17:00 (100)
Ślęza II Wrocław 1-1 Chojnowianka Chojnów 9 maja, 11:00 (100)
Lechia Dzierżoniów 2-0 Prochowiczanka Prochowice 8 maja, 17:00 (350)
MKS Szczawno Zdrój 1-0 Puma Pietrzykowice 8 maja, 16:00 (120)

Kolejka 25 - 15-16 maja

MKS Szczawno Zdrój 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 16 maja, 11:00 (200)
Puma Pietrzykowice 1-2 Lechia Dzierżoniów 15 maja, 16:00 (150)
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Ślęza II Wrocław 15 maja, 17:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 0-2 Karkonosze Jelenia Góra 15 maja, 17:00 (50)
Miedź II Legnica 0-0 Polonia Środa Śląska 16 maja, 11:00 (100)
Chrobry Nowogrodziec 1-0 Kuźnia Jawor 16 maja, 17:00 (400)
GKS Kobierzyce 2-2 Twardy Świętoszów 15 maja, 17:00 (250)
Konfeks Legnica 4-1 Nysa Kłodzko 15 maja, 14:00 (200)

Kolejka 26 - 22-23 maja

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Konfeks Legnica 22 maja, 17:00 (200)
Nysa Kłodzko 3-3 GKS Kobierzyce 22 maja, 17:00 (150)
Twardy Świętoszów 0-2 Chrobry Nowogrodziec 22 maja, 17:00 (300)
Kuźnia Jawor 2-2 Miedź II Legnica 20 maja, 17:00 (200)
Polonia Środa Śląska 4-0 Chojnowianka Chojnów 22 maja, 13:00 (150)
Karkonosze Jelenia Góra 0-2 Prochowiczanka Prochowice 22 maja, 17:00 (100)
Ślęza II Wrocław 1-2 Puma Pietrzykowice 23 maja, 11:00
Lechia Dzierżoniów 0-0 MKS Szczawno Zdrój 22 maja, 17:00 (400)

Kolejka 27 - 29-30 maja

Lechia Dzierżoniów 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 26 maja, 18:00 (200)
MKS Szczawno Zdrój 2-0 Ślęza II Wrocław 30 maja, 11:00
Puma Pietrzykowice 3-4 Karkonosze Jelenia Góra 29 maja, 11:00 (35)
Prochowiczanka Prochowice 0-0 Polonia Środa Śląska 29 maja, 17:00 (150)
Chojnowianka Chojnów 1-2 Kuźnia Jawor 29 maja, 17:00 (80)
Miedź II Legnica 0-3 Twardy Świętoszów 30 maja, 11:00 (100)
Chrobry Nowogrodziec 2-0 Nysa Kłodzko 30 maja, 17:00 (450)
GKS Kobierzyce 2-2 Konfeks Legnica 30 maja, 17:00 (200)

Kolejka 28 - 2 czerwca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-2 GKS Kobierzyce 2 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 3-0 Chrobry Nowogrodziec 2 czerwca, 17:00 (150)
Nysa Kłodzko 1-0 Miedź II Legnica 2 czerwca, 17:00
Twardy Świętoszów 4-1 Chojnowianka Chojnów 2 czerwca, 17:00
Kuźnia Jawor 0-0 Prochowiczanka Prochowice 2 czerwca, 17:00
Polonia Środa Śląska 2-4 Puma Pietrzykowice 2 czerwca, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 2-0 MKS Szczawno Zdrój 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ślęza II Wrocław 0-0 Lechia Dzierżoniów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Ślęza II Wrocław 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 6 czerwca, 11:00 (100)
Lechia Dzierżoniów 2-0 Karkonosze Jelenia Góra 5 czerwca, 15:00 (400)
MKS Szczawno Zdrój 1-2 Polonia Środa Śląska 5 czerwca, 17:00 (150)
Puma Pietrzykowice 0-0 Kuźnia Jawor 5 czerwca, 17:00
Prochowiczanka Prochowice 3-0 Twardy Świętoszów 5 czerwca, 17:00 (200)
Chojnowianka Chojnów 3-1 Nysa Kłodzko 6 czerwca, 16:00
Miedź II Legnica 1-1 Konfeks Legnica 5 czerwca, 11:00 (300)
Chrobry Nowogrodziec 0-1 GKS Kobierzyce 6 czerwca, 17:00 (300)

Kolejka 30 - 12-13 czerwca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-2 Chrobry Nowogrodziec 12 czerwca, 17:00 (150)
GKS Kobierzyce 3-0 Miedź II Legnica 12 czerwca, 17:00
Konfeks Legnica 1-2 Chojnowianka Chojnów 12 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko 1-1 Prochowiczanka Prochowice 12 czerwca, 17:00
Twardy Świętoszów 1-1 Puma Pietrzykowice 12 czerwca, 17:00 (200)
Kuźnia Jawor 1-1 MKS Szczawno Zdrój 12 czerwca, 17:00
Polonia Środa Śląska 1-2 Lechia Dzierżoniów 12 czerwca, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra 1-0 Ślęza II Wrocław 12 czerwca, 17:30

III liga 2009/2010 (dolnośląsko-lubuska)

IV liga 2009/2010 (lubuska)

Klasa okręgowa 2009/2010 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Legnica)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2009/2010 (Wrocław)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas