[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Polonia Środa Śląska Miejski Ludowy Klub Sportowy Polonia Środa Śląska
Rok założenia: 1946
Barwy:
Adres: Konstytucji 3 Maja 4, 55-300 Środa Śląska
telefon: (71) 317-50-61
WWW: http://mlkspolonia.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 1 000 miejsc (500 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 65 m
Prezes: Mieczysław Kudryński
Trener: Dariusz Michaliszyn


Sukcesy

Najwyższy poziom ligowy - IV liga
 
Kadra


Bramkarze: Łukasz Spring (J), Arkadiusz Skiba (J), Łukasz Gunstuł (90, W), Paweł Jędrysiak (86, W).
Obrońcy: Maciej Krytyś (82), Robert Małecki (78), Oskar Młyński (J), Wojciech Koźmiński (81), Mateusz Świder (89), Paweł Ulatowski (16.05.89, J), Grzegorz Kryciński (J), Robert Fudali (75), Bartłomiej Skóra (90), Jakub Dudziak (81, W).
Pomocnicy: Grzegorz Dziągwa (J), Daniel Liberek (85), Artur Kargol (79), Patryk Mirkowski (16.06.84), Artur Skibiński (J), Mateusz Wójcik (J), Maciej Wenderski, Michał Bakalarz (90), Łukasz Szmajda (90), Jakub Wróbel (05.12.90, 177/65), Michał Kossakowski (86, W).
Napastnicy: Wojciech Wawryk (82), Paweł Strożek (83), Krzysztof Naskręt (J), Marcin Honc (J), Łukasz Bisiorek (J), Łukasz Iżuk (16.03.90, 178/72, J), Rafał Świerc (12.02.87, W, GKS Kobierzyce), Dawid Chmielowiec (91, W), Mateusz Sobczak (87, W).
 
Uwagi

• Nieoficjalna strona klubowa także pod adresem http://www.mlkspolonia.ofens.pl/
 
Dane z sezonu: 2009/10
Zobacz także dane z sezonu: 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
W drużynie grali m.in.: Marcin Antosiewicz, Kamil Błach, Michał Bogacz, Jacek Chodorowski, Rafał Janczak, Piotr Janusz, Paweł Jędrysiak, Michał Kossakowski, Tomasz Kotwicki, Sylwester Kurek, Krystian Lamberski, Kamil Liberek, Patryk Mirkowski, Piotr Samiec-Talar, Sławomir Samiec-Talar, Zbigniew Smółka, Łukasz Staroń, Paweł Ulatowski, Jakub Wróbel, Maciej Zdrojewski.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Liga okręgowa 2002/2003, grupa: Wrocław
   2003/04 - Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Wrocław
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Wrocław
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2005/06 - Klasa okręgowa 2005/2006, grupa: Wrocław
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2006/07 - Klasa okręgowa 2006/2007, grupa: Wrocław
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: Wrocław
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Wrocław
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: dolnośląska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Wrocław
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Wrocław
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Wrocław
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2013/14 - Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Wrocław
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2014/15 - Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Wrocław
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Wrocław
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Wrocław
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Wrocław
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Wrocław
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Wrocław
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2020/21 - Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Wrocław
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2021/22 - Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Wrocław
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas