[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Wrocław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Trzebnica 30 86 28 2 0 102-13 14 1 0 66-10 14 1 0 36-3
2.  Piast Żerniki (Wrocław) 30 76 25 1 4 90-31 12 1 2 45-14 13 0 2 45-17
3.  Zachód Sobótka 30 58 18 4 8 80-54 10 3 2 44-20 8 1 6 36-34
4.  Energetyk Siechnice 30 54 17 3 10 69-50 11 1 3 39-17 6 2 7 30-33
5.  Polonia Środa Śląska 30 51 15 6 9 59-46 8 4 3 36-18 7 2 6 23-28
6.  Czarni Jelcz-Laskowice 30 46 13 7 10 44-43 7 3 5 27-24 6 4 5 17-19
7.  Wratislavia Wrocław 30 45 13 6 11 49-41 5 4 6 23-21 8 2 5 26-20
8.  Strzelinianka Strzelin 30 43 13 4 13 43-55 8 1 6 26-21 5 3 7 17-34
9.  Widawa Bierutów 30 42 14 0 16 45-53 8 0 7 23-21 6 0 9 22-32
10.  KP Brzeg Dolny 30 39 11 6 13 51-51 7 2 6 33-23 4 4 7 18-28
11.  KS Żórawina 30 38 11 5 14 45-48 6 3 6 16-19 5 2 8 29-29
12.  Olimpia Oleśnica 30 31 9 4 17 49-75 6 1 8 30-35 3 3 9 19-40
13.  Dolpasz Skokowa 30 29 9 2 19 50-69 5 2 8 25-29 4 0 11 25-40
14.  Zjednoczeni Łowęcice 30 26 7 5 18 44-76 5 1 9 23-35 2 4 9 21-41
15.  LKS Brożec 30 20 5 5 20 33-78 1 3 11 14-35 4 2 9 19-43
16.  Czarni Kondratowice 30 6 2 0 28 14-84 1 0 14 11-44 1 0 14 3-40
Czarni Kondratowice wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Trzebnica    4-1 4-1 2-0 6-1 4-0 3-1 6-1 6-0 7-0 3-2 0-0 6-0 5-1 5-2 5-0 
 2 Piast Żerniki (Wrocław)1-4     2-0 4-2 6-0 1-1 2-3 3-0 3-0 3-1 6-0 6-1 2-1 1-0 4-1 1-0 
 3 Zachód Sobótka0-1 3-4     5-0 4-2 0-0 2-2 4-1 2-1 4-3 4-1 4-1 4-2 2-2 3-0 3-0* 
 4 Energetyk Siechnice1-4 2-1 6-3     2-0 4-1 1-2 5-0 1-0 3-1 2-1 0-1 2-1 6-1 1-1 3-0* 
 5 Polonia Środa Śląska0-1 1-2 4-5 5-1     2-2 1-1 2-1 3-2 4-0 0-0 4-1 3-0 1-1 4-1 2-0 
 6 Czarni Jelcz-Laskowice0-1 1-5 1-1 4-3 0-1     3-1 0-0 2-0 1-1 2-4 1-0 0-3* 3-1 5-2 4-1 
 7 Wratislavia Wrocław0-1 1-2 2-3 1-1 1-2 2-1     1-1 4-0 2-2 1-0 2-3 0-3 1-1 2-1 3-0* 
 8 Strzelinianka Strzelin1-2 0-1 0-2 3-2 3-1 0-1 2-0     1-3 0-0 0-6 4-1 2-1 3-1 4-0 3-0* 
 9 Widawa Bierutów0-2 0-3 1-2 1-0 0-2 2-1 1-2 0-1     1-0 3-2 4-3 1-0 5-1 1-2 3-0* 
 10 KP Brzeg Dolny0-2 2-3 4-2 1-2 1-1 0-2 1-2 2-2 2-3     2-0 4-1 5-1 4-1 2-0 3-1 
 11 KS Żórawina0-0 0-2 0-2 0-2 3-1 0-2 1-0 0-3 1-2 2-0     1-1 3-2 3-1 1-1 1-0 
 12 Olimpia Oleśnica0-7 0-3* 4-2 1-1 1-3 1-2 1-2 5-1 2-1 0-3* 0-3     7-2 3-2 2-3 3-0* 
 13 Dolpasz Skokowa0-4 1-5 1-3 1-5 0-0 0-0 0-5 4-0 1-2 1-3 2-0 3-0*     0-2 8-0 3-0* 
 14 Zjednoczeni Łowęcice0-2 1-8 0-4 3-4 1-3 3-0* 2-1 1-2 3-0 0-0 2-5 2-0 1-4     1-2 3-0* 
 15 LKS Brożec0-2 1-2 3-2 0-4 0-3 0-1 0-1 0-2 1-5 0-1 2-2 3-3 2-4 2-2     0-1 
 16 Czarni Kondratowice0-3* 0-3* 2-4 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 2-3 2-1 2-4 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Zachód Sobótka 0-0 Czarni Jelcz-Laskowice 20 sierpnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Czarni Kondratowice 20 sierpnia, 15:00
Olimpia Oleśnica 0-7 Polonia Trzebnica 20 sierpnia, 18:00
KS Żórawina 3-1 Zjednoczeni Łowęcice 21 sierpnia, 17:00
Dolpasz Skokowa 0-0 Polonia Środa Śląska 20 sierpnia, 17:00
KP Brzeg Dolny 2-2 Strzelinianka Strzelin 20 sierpnia, 17:00
Energetyk Siechnice 1-1 LKS Brożec 21 sierpnia, 17:00
Widawa Bierutów 1-2 Wratislavia Wrocław 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Wratislavia Wrocław 27 sierpnia, 17:00
LKS Brożec 1-5 Widawa Bierutów 27 sierpnia, 17:00
Strzelinianka Strzelin 3-2 Energetyk Siechnice 27 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Śląska 4-0 KP Brzeg Dolny 27 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-4 Dolpasz Skokowa 28 sierpnia, 17:00
Polonia Trzebnica 3-2 KS Żórawina 27 sierpnia, 17:30
Czarni Kondratowice 2-3 Olimpia Oleśnica 27 sierpnia, 17:00
Zachód Sobótka 3-4 Piast Żerniki (Wrocław) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Czarni Jelcz-Laskowice 3 września, 17:00
Olimpia Oleśnica 4-2 Zachód Sobótka 3 września, 17:00
KS Żórawina 1-0 Czarni Kondratowice 3 września, 17:00
Dolpasz Skokowa 0-4 Polonia Trzebnica 3 września, 11:00
KP Brzeg Dolny 4-1 Zjednoczeni Łowęcice 3 września, 17:00
Energetyk Siechnice 2-0 Polonia Środa Śląska 3 września, 17:00
Widawa Bierutów 0-1 Strzelinianka Strzelin 4 września, 14:00
Wratislavia Wrocław 2-1 LKS Brożec 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Czarni Jelcz-Laskowice 5-2 LKS Brożec 10 września, 17:00
Strzelinianka Strzelin 2-0 Wratislavia Wrocław 10 września, 15:00
Polonia Środa Śląska 3-2 Widawa Bierutów 10 września, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 3-4 Energetyk Siechnice 10 września, 17:00
Polonia Trzebnica 7-0 KP Brzeg Dolny 10 września, 17:00
Czarni Kondratowice 2-1 Dolpasz Skokowa 10 września, 16:00
Zachód Sobótka 4-1 KS Żórawina 10 września, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 6-1 Olimpia Oleśnica 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Olimpia Oleśnica 1-2 Czarni Jelcz-Laskowice 17 września, 17:00
KS Żórawina 0-2 Piast Żerniki (Wrocław) 17 września, 17:00
Dolpasz Skokowa 1-3 Zachód Sobótka 17 września, 17:00
KP Brzeg Dolny 3-1 Czarni Kondratowice 17 września, 17:00
Energetyk Siechnice 1-4 Polonia Trzebnica 17 września, 17:00
Widawa Bierutów 5-1 Zjednoczeni Łowęcice 18 września, 16:00
Wratislavia Wrocław 1-2 Polonia Środa Śląska 17 września, 15:00
LKS Brożec 0-2 Strzelinianka Strzelin 14 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Czarni Jelcz-Laskowice 0-0 Strzelinianka Strzelin 24 września, 17:00
Polonia Środa Śląska 4-1 LKS Brożec 24 września, 16:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-1 Wratislavia Wrocław 25 września, 15:00
Polonia Trzebnica 6-0 Widawa Bierutów 24 września, 16:00
Czarni Kondratowice 2-3 Energetyk Siechnice 24 września, 15:00
Zachód Sobótka 4-3 KP Brzeg Dolny 24 września, 11:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-1 Dolpasz Skokowa 25 września, 15:00
Olimpia Oleśnica 0-3 KS Żórawina 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

KS Żórawina 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice 1 października, 15:00
Dolpasz Skokowa 3-0 Olimpia Oleśnica 1 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-0
KP Brzeg Dolny 2-3 Piast Żerniki (Wrocław) 1 października, 15:00
Energetyk Siechnice 6-3 Zachód Sobótka 1 października, 15:00
Widawa Bierutów 3-0 Czarni Kondratowice 2 października, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Wratislavia Wrocław 0-1 Polonia Trzebnica 1 października, 16:00
LKS Brożec 2-2 Zjednoczeni Łowęcice 1 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 2-1 Strzelinianka Strzelin 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Czarni Jelcz-Laskowice 0-1 Polonia Środa Śląska 8 października, 11:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 Strzelinianka Strzelin 9 października, 15:00
Polonia Trzebnica 5-2 LKS Brożec 8 października, 16:00
Czarni Kondratowice 0-3 Wratislavia Wrocław 8 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Zachód Sobótka 2-1 Widawa Bierutów 8 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 4-2 Energetyk Siechnice 9 października, 15:00
Olimpia Oleśnica 0-3 KP Brzeg Dolny 9 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
KS Żórawina 3-2 Dolpasz Skokowa 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Dolpasz Skokowa 0-0 Czarni Jelcz-Laskowice 15 października, 15:00
KP Brzeg Dolny 2-0 KS Żórawina 15 października, 15:00
Energetyk Siechnice 0-1 Olimpia Oleśnica 15 października, 15:00
Widawa Bierutów 0-3 Piast Żerniki (Wrocław) 16 października, 15:30
Wratislavia Wrocław 2-3 Zachód Sobótka 15 października, 15:00
LKS Brożec 0-1 Czarni Kondratowice 15 października, 15:00
Strzelinianka Strzelin 1-2 Polonia Trzebnica 16 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Zjednoczeni Łowęcice 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Czarni Jelcz-Laskowice 3-1 Zjednoczeni Łowęcice 22 października, 15:00
Polonia Trzebnica 6-1 Polonia Środa Śląska 22 października, 15:00
Czarni Kondratowice 1-2 Strzelinianka Strzelin 22 października, 15:00
Zachód Sobótka 3-0 LKS Brożec 22 października, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 2-3 Wratislavia Wrocław 22 października, 15:00
Olimpia Oleśnica 2-1 Widawa Bierutów 23 października, 15:00
KS Żórawina 0-2 Energetyk Siechnice 22 października, 15:00
Dolpasz Skokowa 1-3 KP Brzeg Dolny 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

KP Brzeg Dolny 0-2 Czarni Jelcz-Laskowice 29 października, 13:00
Energetyk Siechnice 2-1 Dolpasz Skokowa 29 października, 15:00
Widawa Bierutów 3-2 KS Żórawina 30 października, 14:00
Wratislavia Wrocław 2-3 Olimpia Oleśnica 29 października, 15:00
LKS Brożec 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 30 października, 13:00
Strzelinianka Strzelin 0-2 Zachód Sobótka 29 października, 15:00
Polonia Środa Śląska 2-0 Czarni Kondratowice 29 października, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-2 Polonia Trzebnica 30 października, 14:30

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Czarni Jelcz-Laskowice 0-1 Polonia Trzebnica 6 listopada, 13:00
Czarni Kondratowice 2-4 Zjednoczeni Łowęcice 6 listopada, 13:00
Zachód Sobótka 4-2 Polonia Środa Śląska 5 listopada, 13:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-0 Strzelinianka Strzelin 6 listopada, 13:00
Olimpia Oleśnica 2-3 LKS Brożec 6 listopada, 13:00
KS Żórawina 1-0 Wratislavia Wrocław 5 listopada, 13:00
Dolpasz Skokowa 1-2 Widawa Bierutów 6 listopada, 14:00
KP Brzeg Dolny 1-2 Energetyk Siechnice 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Energetyk Siechnice 4-1 Czarni Jelcz-Laskowice 11 listopada, 12:00
Widawa Bierutów 1-0 KP Brzeg Dolny 13 listopada, 13:30
Wratislavia Wrocław 0-3 Dolpasz Skokowa 12 listopada, 14:00
LKS Brożec 2-2 KS Żórawina 13 listopada, 13:00
Strzelinianka Strzelin 4-1 Olimpia Oleśnica 13 listopada, 13:00
Polonia Środa Śląska 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 12 listopada, 13:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-4 Zachód Sobótka 13 listopada, 14:00
Polonia Trzebnica 5-0 Czarni Kondratowice 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 19-20 listopada

Czarni Jelcz-Laskowice 4-1 Czarni Kondratowice 20 listopada, 13:00
Zachód Sobótka 0-1 Polonia Trzebnica 20 listopada, 13:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-0 Zjednoczeni Łowęcice 20 listopada, 13:00
Olimpia Oleśnica 1-3 Polonia Środa Śląska 19 listopada, 13:00
KS Żórawina 0-3 Strzelinianka Strzelin 20 listopada, 13:00
Dolpasz Skokowa 8-0 LKS Brożec 20 listopada, 13:00
KP Brzeg Dolny 1-2 Wratislavia Wrocław 20 listopada, 13:00
Energetyk Siechnice 1-0 Widawa Bierutów 20 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 26-27 listopada

Widawa Bierutów 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 27 listopada, 13:00
Wratislavia Wrocław 1-1 Energetyk Siechnice 26 listopada, 13:00
LKS Brożec 0-1 KP Brzeg Dolny 27 listopada, 13:00
Strzelinianka Strzelin 2-1 Dolpasz Skokowa 26 listopada, 13:00
Polonia Środa Śląska 0-0 KS Żórawina 11 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (26 listopada, 13:00) odwołany
Zjednoczeni Łowęcice 2-0 Olimpia Oleśnica 26 listopada, 13:00
Polonia Trzebnica 4-1 Piast Żerniki (Wrocław) 26 listopada, 13:00
Czarni Kondratowice 2-4 Zachód Sobótka 26 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 Zachód Sobótka 18 marca, 15:00
Czarni Kondratowice 0-3 Piast Żerniki (Wrocław)
(wo)
Polonia Trzebnica 0-0 Olimpia Oleśnica 18 marca, 15:00
Zjednoczeni Łowęcice 2-5 KS Żórawina 19 marca, 14:00
Polonia Środa Śląska 3-0 Dolpasz Skokowa 18 marca, 15:30
Strzelinianka Strzelin 0-0 KP Brzeg Dolny 18 marca, 16:00
LKS Brożec 0-4 Energetyk Siechnice 18 marca, 15:00
Wratislavia Wrocław 4-0 Widawa Bierutów 18 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Wratislavia Wrocław 2-1 Czarni Jelcz-Laskowice 25 marca, 15:00
Widawa Bierutów 1-2 LKS Brożec 26 marca, 16:30
Energetyk Siechnice 5-0 Strzelinianka Strzelin 25 marca, 15:00
KP Brzeg Dolny 1-1 Polonia Środa Śląska 25 marca, 15:00
Dolpasz Skokowa 0-2 Zjednoczeni Łowęcice 25 marca, 15:00
w Wielkiej Lipie
KS Żórawina 0-0 Polonia Trzebnica 26 marca, 15:00
Olimpia Oleśnica 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)
Piast Żerniki (Wrocław) 2-0 Zachód Sobótka 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Czarni Jelcz-Laskowice 1-5 Piast Żerniki (Wrocław) 2 kwietnia, 15:00
Zachód Sobótka 4-1 Olimpia Oleśnica 2 kwietnia, 15:00
Czarni Kondratowice 0-3 KS Żórawina
(wo)
Polonia Trzebnica 6-0 Dolpasz Skokowa 1 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 0-0 KP Brzeg Dolny 2 kwietnia, 14:00
Polonia Środa Śląska 5-1 Energetyk Siechnice 2 kwietnia, 15:00
Strzelinianka Strzelin 1-3 Widawa Bierutów 1 kwietnia, 17:00
LKS Brożec 0-1 Wratislavia Wrocław 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

LKS Brożec 0-1 Czarni Jelcz-Laskowice 8 kwietnia, 15:00
Wratislavia Wrocław 1-1 Strzelinianka Strzelin 8 kwietnia, 16:00
Widawa Bierutów 0-2 Polonia Środa Śląska 9 kwietnia, 16:00
Energetyk Siechnice 6-1 Zjednoczeni Łowęcice 8 kwietnia, 15:00
KP Brzeg Dolny 0-2 Polonia Trzebnica 8 kwietnia, 16:00
Dolpasz Skokowa 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)
KS Żórawina 0-2 Zachód Sobótka 8 kwietnia, 15:00
Olimpia Oleśnica 0-3 Piast Żerniki (Wrocław) 9 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Czarni Jelcz-Laskowice 1-0 Olimpia Oleśnica 15 kwietnia, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 6-0 KS Żórawina 15 kwietnia, 15:00
Zachód Sobótka 4-2 Dolpasz Skokowa 14 kwietnia, 17:00
Czarni Kondratowice 0-3 KP Brzeg Dolny
(wo)
Polonia Trzebnica 2-0 Energetyk Siechnice 15 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 3-0 Widawa Bierutów 15 kwietnia, 16:00
Polonia Środa Śląska 1-1 Wratislavia Wrocław 15 kwietnia, 13:00
Strzelinianka Strzelin 4-0 LKS Brożec 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Strzelinianka Strzelin 0-1 Czarni Jelcz-Laskowice 22 kwietnia, 17:00
LKS Brożec 0-3 Polonia Środa Śląska 23 kwietnia, 11:00
Wratislavia Wrocław 1-1 Zjednoczeni Łowęcice 22 kwietnia, 17:00
Widawa Bierutów 0-2 Polonia Trzebnica 23 kwietnia, 16:00
Energetyk Siechnice 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)
KP Brzeg Dolny 4-2 Zachód Sobótka 22 kwietnia, 16:00
Dolpasz Skokowa 1-5 Piast Żerniki (Wrocław) 22 kwietnia, 16:00
KS Żórawina 1-1 Olimpia Oleśnica 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Strzelinianka Strzelin 3-1 Polonia Środa Śląska 29 kwietnia, 15:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2-4 KS Żórawina 29 kwietnia, 15:00
Olimpia Oleśnica 7-2 Dolpasz Skokowa 29 kwietnia, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 3-1 KP Brzeg Dolny 29 kwietnia, 13:00
Zachód Sobótka 5-0 Energetyk Siechnice 29 kwietnia, 13:00
Czarni Kondratowice 0-3 Widawa Bierutów
(wo)
Polonia Trzebnica 3-1 Wratislavia Wrocław 30 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-2 LKS Brożec 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 6-7 maja

Polonia Środa Śląska 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice 6 maja, 16:00
Strzelinianka Strzelin 3-1 Zjednoczeni Łowęcice 6 maja, 17:00
LKS Brożec 0-2 Polonia Trzebnica 6 maja, 15:00
Wratislavia Wrocław 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)
Widawa Bierutów 1-2 Zachód Sobótka 7 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 2-1 Piast Żerniki (Wrocław) 6 maja, 15:00
KP Brzeg Dolny 4-1 Olimpia Oleśnica 6 maja, 16:00
Dolpasz Skokowa 2-0 KS Żórawina 6 maja, 15:00

Kolejka 24 - 10 maja

Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 Dolpasz Skokowa 10 maja, 18:00
(wo)
na boisku 1-0
KS Żórawina 2-0 KP Brzeg Dolny 10 maja, 17:00
Olimpia Oleśnica 1-1 Energetyk Siechnice 17 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 maja, 15:00) odwołany
Piast Żerniki (Wrocław) 3-0 Widawa Bierutów 10 maja, 17:00
Zachód Sobótka 2-2 Wratislavia Wrocław 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (10 maja, 17:00) odwołany
Czarni Kondratowice 0-3 LKS Brożec
(wo)
Polonia Trzebnica 6-1 Strzelinianka Strzelin 10 maja, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-3 Polonia Środa Śląska 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Zjednoczeni Łowęcice 3-0 Czarni Jelcz-Laskowice 13 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Polonia Środa Śląska 0-1 Polonia Trzebnica 13 maja, 16:00
Strzelinianka Strzelin 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)
LKS Brożec 3-2 Zachód Sobótka 13 maja, 15:00
Wratislavia Wrocław 1-2 Piast Żerniki (Wrocław) 13 maja, 17:00
Widawa Bierutów 4-3 Olimpia Oleśnica 14 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 2-1 KS Żórawina 13 maja, 15:00
KP Brzeg Dolny 5-1 Dolpasz Skokowa 13 maja, 16:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Czarni Jelcz-Laskowice 1-1 KP Brzeg Dolny 20 maja, 17:00
Dolpasz Skokowa 1-5 Energetyk Siechnice 20 maja, 14:00
KS Żórawina 1-2 Widawa Bierutów 21 maja, 17:00
Olimpia Oleśnica 1-2 Wratislavia Wrocław 20 maja, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 4-1 LKS Brożec 20 maja, 15:00
Zachód Sobótka 4-1 Strzelinianka Strzelin 20 maja, 15:00
Czarni Kondratowice 0-3 Polonia Środa Śląska
(wo)
Polonia Trzebnica 5-1 Zjednoczeni Łowęcice 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Polonia Trzebnica 4-0 Czarni Jelcz-Laskowice 27 maja, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)
Polonia Środa Śląska 4-5 Zachód Sobótka 27 maja, 16:00
Strzelinianka Strzelin 0-1 Piast Żerniki (Wrocław) 27 maja, 17:00
LKS Brożec 3-3 Olimpia Oleśnica 28 maja, 17:00
Wratislavia Wrocław 1-0 KS Żórawina 27 maja, 15:00
Widawa Bierutów 1-0 Dolpasz Skokowa 28 maja, 17:00
Energetyk Siechnice 3-1 KP Brzeg Dolny 27 maja, 15:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Czarni Jelcz-Laskowice 4-3 Energetyk Siechnice 4 czerwca, 17:00
KP Brzeg Dolny 2-3 Widawa Bierutów 4 czerwca, 11:00
Dolpasz Skokowa 0-5 Wratislavia Wrocław 4 czerwca, 17:00
KS Żórawina 1-1 LKS Brożec 3 czerwca, 15:00
Olimpia Oleśnica 5-1 Strzelinianka Strzelin 3 czerwca, 15:00
Piast Żerniki (Wrocław) 6-0 Polonia Środa Śląska 3 czerwca, 17:00
Zachód Sobótka 2-2 Zjednoczeni Łowęcice 2 czerwca, 18:00
Czarni Kondratowice 0-3 Polonia Trzebnica
(wo)

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Czarni Kondratowice 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice
(wo)
Polonia Trzebnica 4-1 Zachód Sobótka 10 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Łowęcice 1-8 Piast Żerniki (Wrocław) 10 czerwca, 17:00
Polonia Środa Śląska 4-1 Olimpia Oleśnica 10 czerwca, 17:00
Strzelinianka Strzelin 0-6 KS Żórawina 10 czerwca, 17:00
LKS Brożec 2-4 Dolpasz Skokowa 10 czerwca, 17:00
Wratislavia Wrocław 2-2 KP Brzeg Dolny 10 czerwca, 17:00
Widawa Bierutów 1-0 Energetyk Siechnice 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Czarni Jelcz-Laskowice 2-0 Widawa Bierutów 17 czerwca, 17:00
Energetyk Siechnice 1-2 Wratislavia Wrocław 17 czerwca, 17:00
KP Brzeg Dolny 2-0 LKS Brożec 17 czerwca, 17:00
Dolpasz Skokowa 4-0 Strzelinianka Strzelin 17 czerwca, 17:00
KS Żórawina 3-1 Polonia Środa Śląska 17 czerwca, 17:00
Olimpia Oleśnica 3-2 Zjednoczeni Łowęcice 17 czerwca, 17:00
Piast Żerniki (Wrocław) 1-4 Polonia Trzebnica 17 czerwca, 17:00
Zachód Sobótka 3-0 Czarni Kondratowice
(wo)

Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (wschód))

Klasa okręgowa 2016/2017 (Wałbrzych)

Klasa A 2016/2017 (Wrocław I)
Klasa A 2016/2017 (Wrocław II)
Klasa A 2016/2017 (Wrocław III)
Klasa A 2016/2017 (Wrocław IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas