[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Saltex IV liga 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Foto-Higiena Gać 30 72 23 3 4 78-30 12 1 2 38-13 11 2 2 40-17
2.  Unia Bardo 30 58 17 7 6 66-42 11 2 2 34-16 6 5 4 32-26 4 10 3 1 0 7-2
3.  MKP Wołów 30 58 18 4 8 68-43 8 2 5 38-24 10 2 3 30-19 4 5 1 2 1 6-6
4.  Polonia-Stal Świdnica 30 58 18 4 8 55-32 10 3 2 24-12 8 1 6 31-20 4 1 0 1 3 5-10
5.  Pogoń Oleśnica 30 49 14 7 9 55-43 8 4 3 34-20 6 3 6 21-23
6.  Wiwa Goszcz 30 46 13 7 10 56-48 6 5 4 30-25 7 2 6 26-23
7.  Bielawianka Bielawa 30 44 12 8 10 54-43 7 3 5 30-18 5 5 5 24-25
8.  Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 43 13 4 13 45-42 10 1 4 28-17 3 3 9 17-25 2 3 1 0 1 3-3
9.  Karolina Jaworzyna Śląska 30 43 13 4 13 52-58 8 2 5 25-20 5 2 8 27-38 2 3 1 0 1 3-3
10.  Sokół Wielka Lipa 30 41 11 8 11 49-44 8 4 3 33-19 3 4 8 16-25
11.  Sokół Marcinkowice 30 37 11 4 15 50-52 7 3 5 33-22 4 1 10 17-30
12.  KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 30 34 10 4 16 42-65 6 2 7 26-29 4 2 9 16-36
13.  GKS Kobierzyce 30 33 9 6 15 51-50 6 1 8 26-25 3 5 7 25-25
14.  Victoria Świebodzice 30 26 7 5 18 40-79 4 3 8 22-32 3 2 10 18-47
15.  Piast Nowa Ruda 30 22 5 7 18 36-69 2 5 8 15-31 3 2 10 21-38
16.  Orzeł Sadowice 30 14 4 2 24 32-89 2 1 12 19-51 2 1 12 13-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Foto-Higiena Gać    5-3 1-1 2-1 6-0 0-1 2-1 2-3 3-0 1-0 2-1 4-1 3-0 1-0 3-1 3-0 
 2 Unia Bardo1-2     1-0 3-1 1-0 4-3 1-1 3-1 2-2 2-0 1-4 3-0 2-1 2-0 5-1 3-0 
 3 MKP Wołów2-3 1-1     4-3 3-1 1-1 1-3 2-0 1-2 1-3 6-0 3-0 2-0 7-3 1-2 3-2 
 4 Polonia-Stal Świdnica2-1 0-2 1-1     0-2 1-0 2-1 0-0 2-1 2-1 2-1 4-0 1-1 3-1 3-0 1-0 
 5 Pogoń Oleśnica0-3 4-4 1-3 0-2     2-1 2-2 1-0 6-0 3-1 1-0 2-2 0-0 6-2 3-0 3-0* 
 6 Wiwa Goszcz3-3 1-2 1-3 0-1 2-2     1-1 3-2 4-3 3-1 0-3 3-3 1-0 0-0 3-1 5-0 
 7 Bielawianka Bielawa0-2 0-1 1-2 0-1 2-1 2-2     2-0 2-1 1-1 3-0 1-2 2-2 6-0 3-1 5-2 
 8 Orzeł Ząbkowice Śląskie1-4 4-1 3-0 0-2 1-5 1-0 1-1     2-1 2-0 1-0 0-2 3-0 4-0 2-1 3-0* 
 9 Karolina Jaworzyna Śląska1-2 0-0 2-3 2-1 0-2 3-1 2-0 2-1     1-1 3-0 2-0 1-5 1-2 4-2 1-0 
 10 Sokół Wielka Lipa0-0 3-1 2-1 1-1 1-2 1-2 0-1 4-3 6-1     2-1 3-0 4-2 2-2 1-1 3-1 
 11 Sokół Marcinkowice0-3 1-1 3-5 0-1 1-1 0-1 3-1 0-1 4-1 4-1     4-2 1-1 3-0 5-1 4-2 
 12 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie1-3 2-3 0-2 0-3* 2-1 1-4 4-1 1-1 1-3 0-0 1-2     3-1 4-2 3-2 3-1 
 13 GKS Kobierzyce2-3 3-1 0-1 2-5 2-0 2-3 0-3 0-2 1-2 2-1 1-0 3-1     7-0 1-1 0-2 
 14 Victoria Świebodzice3-1 1-1 0-1 1-6 1-1 0-3 2-3 2-1 0-4 2-3 5-1 3-0 1-4     0-2 1-1 
 15 Piast Nowa Ruda0-5 0-5 2-4 1-0 0-1 4-1 2-2 1-1 1-1 1-1 1-3 0-1 1-1 1-3     0-2 
 16 Orzeł Sadowice1-5 1-6 1-3 4-3 1-2 1-3 2-3 2-1 3-5 0-2 1-1 1-2 0-7 0-3 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Wiwa Goszcz 1-1 Bielawianka Bielawa 13 sierpnia, 17:00
Victoria Świebodzice 3-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 1-2 Foto-Higiena Gać 13 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadowice 0-7 GKS Kobierzyce 13 sierpnia, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-0 Sokół Marcinkowice 14 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 3-1 Sokół Wielka Lipa 13 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 13 sierpnia, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 1-1 MKP Wołów 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Bielawianka Bielawa 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 20 sierpnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-1 Piast Nowa Ruda 20 sierpnia, 13:00
Sokół Marcinkowice 1-1 Pogoń Oleśnica 31 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Karolina Jaworzyna Śląska 20 sierpnia, 17:00
GKS Kobierzyce 0-1 MKP Wołów 20 sierpnia, 17:00
Foto-Higiena Gać 3-0 Orzeł Sadowice 20 sierpnia, 17:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-3 Unia Bardo 21 sierpnia, 17:00
Wiwa Goszcz 0-0 Victoria Świebodzice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Victoria Świebodzice 2-3 Bielawianka Bielawa 27 sierpnia, 17:00
Unia Bardo 4-3 Wiwa Goszcz 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Sadowice 1-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 sierpnia, 11:00
MKP Wołów 2-3 Foto-Higiena Gać 27 sierpnia, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-5 GKS Kobierzyce 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Oleśnica 0-2 Polonia-Stal Świdnica 27 sierpnia, 17:00
Piast Nowa Ruda 1-3 Sokół Marcinkowice 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-0 Sokół Wielka Lipa 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Bielawianka Bielawa 1-1 Sokół Wielka Lipa 3 września, 17:00
Sokół Marcinkowice 0-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 września, 17:00 (200)
Polonia-Stal Świdnica 3-0 Piast Nowa Ruda 7 września, 17:30
w pierwotnym terminie (3 września, 17:00) odwołany
GKS Kobierzyce 2-0 Pogoń Oleśnica 3 września, 17:00
Foto-Higiena Gać 3-0 Karolina Jaworzyna Śląska 4 września, 17:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-2 MKP Wołów 3 września, 17:00
Wiwa Goszcz 5-0 Orzeł Sadowice 4 września, 16:00
Victoria Świebodzice 1-1 Unia Bardo 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Unia Bardo 1-1 Bielawianka Bielawa 10 września, 17:00
Orzeł Sadowice 0-3 Victoria Świebodzice 10 września, 17:00
MKP Wołów 1-1 Wiwa Goszcz 10 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 10 września, 17:00
Pogoń Oleśnica 0-3 Foto-Higiena Gać 10 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-1 GKS Kobierzyce 10 września, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 Polonia-Stal Świdnica 10 września, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 Sokół Marcinkowice 10 września, 13:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Bielawianka Bielawa 3-0 Sokół Marcinkowice 17 września, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Sokół Wielka Lipa 18 września, 11:00
GKS Kobierzyce 0-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 września, 17:00
Foto-Higiena Gać 3-1 Piast Nowa Ruda 17 września, 11:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2-1 Pogoń Oleśnica 17 września, 17:00
Wiwa Goszcz 4-3 Karolina Jaworzyna Śląska 17 września, 16:00
Victoria Świebodzice 0-1 MKP Wołów 17 września, 17:00
Unia Bardo 3-0 Orzeł Sadowice 17 września, 17:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Orzeł Sadowice 2-3 Bielawianka Bielawa 24 września, 16:00
MKP Wołów 1-1 Unia Bardo 24 września, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-2 Victoria Świebodzice 24 września, 16:00
Pogoń Oleśnica 2-1 Wiwa Goszcz 24 września, 16:00
Piast Nowa Ruda 0-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 24 września, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-4 Foto-Higiena Gać 24 września, 16:00
Sokół Wielka Lipa 4-2 GKS Kobierzyce 24 września, 11:00
Sokół Marcinkowice 0-1 Polonia-Stal Świdnica 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Bielawianka Bielawa 0-1 Polonia-Stal Świdnica 30 września, 16:30
GKS Kobierzyce 1-0 Sokół Marcinkowice 1 października, 16:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Sokół Wielka Lipa 1 października, 16:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 października, 11:00
Wiwa Goszcz 3-1 Piast Nowa Ruda 1 października, 13:00
Victoria Świebodzice 1-1 Pogoń Oleśnica 1 października, 16:00
Unia Bardo 2-2 Karolina Jaworzyna Śląska 1 października, 16:00
Orzeł Sadowice 1-3 MKP Wołów 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

MKP Wołów 1-3 Bielawianka Bielawa 8 października, 16:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-0 Orzeł Sadowice 8 października, 16:00
Pogoń Oleśnica 4-4 Unia Bardo 8 października, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-3 Victoria Świebodzice 8 października, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Wiwa Goszcz 8 października, 16:00
Sokół Wielka Lipa 3-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 8 października, 13:00
Sokół Marcinkowice 0-3 Foto-Higiena Gać 8 października, 11:00
Polonia-Stal Świdnica 1-1 GKS Kobierzyce 8 października, 16:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Bielawianka Bielawa 2-2 GKS Kobierzyce 15 października, 16:00
Foto-Higiena Gać 2-1 Polonia-Stal Świdnica 16 października, 11:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-2 Sokół Marcinkowice 15 października, 16:00
Wiwa Goszcz 3-1 Sokół Wielka Lipa 15 października, 14:00
Victoria Świebodzice 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 października, 16:00
Unia Bardo 5-1 Piast Nowa Ruda 15 października, 15:00
Orzeł Sadowice 1-2 Pogoń Oleśnica 15 października, 15:00
MKP Wołów 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 15 października, 16:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Karolina Jaworzyna Śląska 2-0 Bielawianka Bielawa 22 października, 15:00
Pogoń Oleśnica 1-3 MKP Wołów 22 października, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-2 Orzeł Sadowice 22 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-1 Unia Bardo 22 października, 15:00
Sokół Wielka Lipa 2-2 Victoria Świebodzice 22 października, 14:00
Sokół Marcinkowice 0-1 Wiwa Goszcz 22 października, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 4-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 22 października, 15:00
GKS Kobierzyce 2-3 Foto-Higiena Gać 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 29-30 października

Bielawianka Bielawa 0-2 Foto-Higiena Gać 29 października, 14:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-1 GKS Kobierzyce 29 października, 11:00
Wiwa Goszcz 0-1 Polonia-Stal Świdnica 29 października, 14:00
Victoria Świebodzice 5-1 Sokół Marcinkowice 29 października, 14:00
Unia Bardo 2-0 Sokół Wielka Lipa 29 października, 14:00
Orzeł Sadowice 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 29 października, 14:00
MKP Wołów 1-2 Piast Nowa Ruda 29 października, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-2 Pogoń Oleśnica 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pogoń Oleśnica 2-2 Bielawianka Bielawa 5 listopada, 14:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Karolina Jaworzyna Śląska 5 listopada, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 MKP Wołów 5 listopada, 14:00
Sokół Wielka Lipa 3-1 Orzeł Sadowice 5 listopada, 14:00
Sokół Marcinkowice 1-1 Unia Bardo 5 listopada, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 3-1 Victoria Świebodzice 6 listopada, 14:00
GKS Kobierzyce 2-3 Wiwa Goszcz 5 listopada, 14:00
Foto-Higiena Gać 4-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Bielawianka Bielawa 1-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 12 listopada, 14:00
Wiwa Goszcz 3-3 Foto-Higiena Gać 12 listopada, 14:00
Victoria Świebodzice 1-4 GKS Kobierzyce 11 listopada, 14:00
Unia Bardo 3-1 Polonia-Stal Świdnica 12 listopada, 14:00
Orzeł Sadowice 1-1 Sokół Marcinkowice 12 listopada, 14:00
MKP Wołów 1-3 Sokół Wielka Lipa 12 listopada, 14:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 12 listopada, 14:00
Pogoń Oleśnica 3-0 Piast Nowa Ruda 12 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Piast Nowa Ruda 2-2 Bielawianka Bielawa 19 listopada, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-5 Pogoń Oleśnica 19 listopada, 13:00
Sokół Wielka Lipa 6-1 Karolina Jaworzyna Śląska 19 listopada, 13:00
Sokół Marcinkowice 3-5 MKP Wołów 19 listopada, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Orzeł Sadowice 19 listopada, 13:00
GKS Kobierzyce 3-1 Unia Bardo 19 listopada, 14:00
Foto-Higiena Gać 1-0 Victoria Świebodzice 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 14:00) odwołany
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-4 Wiwa Goszcz 19 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

MKP Wołów 4-3 Polonia-Stal Świdnica 18 marca, 14:00
Bielawianka Bielawa 2-2 Wiwa Goszcz 18 marca, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-2 Victoria Świebodzice 18 marca, 15:00
Foto-Higiena Gać 5-3 Unia Bardo 18 marca, 13:00
GKS Kobierzyce 0-2 Orzeł Sadowice 18 marca, 14:00
Sokół Marcinkowice 4-1 Karolina Jaworzyna Śląska 18 marca, 15:00
Sokół Wielka Lipa 1-2 Pogoń Oleśnica 18 marca, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Piast Nowa Ruda 18 marca, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Bielawianka Bielawa 25 marca, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Sokół Wielka Lipa 25 marca, 15:00
Pogoń Oleśnica 1-0 Sokół Marcinkowice 25 marca, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 2-1 Polonia-Stal Świdnica 25 marca, 15:00
MKP Wołów 2-0 GKS Kobierzyce 25 marca, 14:00
Orzeł Sadowice 1-5 Foto-Higiena Gać 25 marca, 15:00
Unia Bardo 3-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 25 marca, 15:00
Victoria Świebodzice 0-3 Wiwa Goszcz 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Bielawianka Bielawa 6-0 Victoria Świebodzice 1 kwietnia, 15:00
Wiwa Goszcz 1-2 Unia Bardo 1 kwietnia, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-1 Orzeł Sadowice 1 kwietnia, 15:00
Foto-Higiena Gać 1-1 MKP Wołów 1 kwietnia, 15:00
GKS Kobierzyce 1-2 Karolina Jaworzyna Śląska 1 kwietnia, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 0-2 Pogoń Oleśnica 1 kwietnia, 16:00
Sokół Marcinkowice 5-1 Piast Nowa Ruda 1 kwietnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 4-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Sokół Wielka Lipa 0-1 Bielawianka Bielawa 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-0 Sokół Marcinkowice 8 kwietnia, 15:00
Piast Nowa Ruda 1-0 Polonia-Stal Świdnica 5 kwietnia, 16:00
Pogoń Oleśnica 0-0 GKS Kobierzyce 8 kwietnia, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-2 Foto-Higiena Gać 8 kwietnia, 16:00
MKP Wołów 3-0 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 8 kwietnia, 11:00
Orzeł Sadowice 1-3 Wiwa Goszcz 8 kwietnia, 15:00
Unia Bardo 2-0 Victoria Świebodzice 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Bielawianka Bielawa 0-1 Unia Bardo 15 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice 1-1 Orzeł Sadowice 15 kwietnia, 11:00
Wiwa Goszcz 1-3 MKP Wołów 15 kwietnia, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-3 Karolina Jaworzyna Śląska 15 kwietnia, 15:00
Foto-Higiena Gać 6-0 Pogoń Oleśnica 15 kwietnia, 13:00
GKS Kobierzyce 1-1 Piast Nowa Ruda 15 kwietnia, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 0-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 kwietnia, 16:00
Sokół Marcinkowice 4-1 Sokół Wielka Lipa 26 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Sokół Marcinkowice 3-1 Bielawianka Bielawa 22 kwietnia, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-1 Polonia-Stal Świdnica 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 GKS Kobierzyce 22 kwietnia, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-5 Foto-Higiena Gać 22 kwietnia, 16:00
Pogoń Oleśnica 2-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 22 kwietnia, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 3-1 Wiwa Goszcz 22 kwietnia, 17:00
MKP Wołów 7-3 Victoria Świebodzice 22 kwietnia, 11:00
Orzeł Sadowice 1-6 Unia Bardo 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Bielawianka Bielawa 5-2 Orzeł Sadowice 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Bardo 1-0 MKP Wołów 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Świebodzice 0-4 Karolina Jaworzyna Śląska 10 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiwa Goszcz 2-2 Pogoń Oleśnica 29 kwietnia, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3-2 Piast Nowa Ruda 29 kwietnia, 16:00
Foto-Higiena Gać 2-3 Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Kobierzyce 2-1 Sokół Wielka Lipa 29 kwietnia, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Sokół Marcinkowice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Polonia-Stal Świdnica 2-1 Bielawianka Bielawa 3 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 1-1 GKS Kobierzyce 3 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa 0-0 Foto-Higiena Gać 3 maja, 11:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3 maja, 15:00
Piast Nowa Ruda 4-1 Wiwa Goszcz 3 maja, 11:00
Pogoń Oleśnica 6-2 Victoria Świebodzice 3 maja, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska 0-0 Unia Bardo 3 maja, 17:00
MKP Wołów 3-2 Orzeł Sadowice 3 maja, 15:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Bielawianka Bielawa 1-2 MKP Wołów 6 maja, 17:00
Orzeł Sadowice 3-5 Karolina Jaworzyna Śląska 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Bardo 1-0 Pogoń Oleśnica 6 maja, 15:00
Victoria Świebodzice 0-2 Piast Nowa Ruda 6 maja, 15:00
Wiwa Goszcz 3-2 Orzeł Ząbkowice Śląskie 6 maja, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-0 Sokół Wielka Lipa 6 maja, 15:00
Foto-Higiena Gać 2-1 Sokół Marcinkowice 6 maja, 13:00
GKS Kobierzyce 2-5 Polonia-Stal Świdnica 6 maja, 15:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

GKS Kobierzyce 0-3 Bielawianka Bielawa 13 maja, 15:00
Polonia-Stal Świdnica 2-1 Foto-Higiena Gać 13 maja, 17:00
Sokół Marcinkowice 4-2 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 13 maja, 17:00
Sokół Wielka Lipa 1-2 Wiwa Goszcz 13 maja, 16:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4-0 Victoria Świebodzice 13 maja, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-5 Unia Bardo 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 17:00) odwołany
Pogoń Oleśnica 3-0 Orzeł Sadowice 13 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Karolina Jaworzyna Śląska 2-3 MKP Wołów 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Bielawianka Bielawa 2-1 Karolina Jaworzyna Śląska 20 maja, 17:00
MKP Wołów 3-1 Pogoń Oleśnica 20 maja, 15:00
Orzeł Sadowice 1-5 Piast Nowa Ruda 20 maja, 17:00
Unia Bardo 3-1 Orzeł Ząbkowice Śląskie 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 16:00) odwołany
Victoria Świebodzice 2-3 Sokół Wielka Lipa 20 maja, 15:00
Wiwa Goszcz 0-3 Sokół Marcinkowice 20 maja, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0-3 Polonia-Stal Świdnica 20 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-3
Foto-Higiena Gać 3-0 GKS Kobierzyce 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Foto-Higiena Gać 2-1 Bielawianka Bielawa 27 maja, 17:00
GKS Kobierzyce 3-1 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 27 maja, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 1-0 Wiwa Goszcz 27 maja, 13:00
Sokół Marcinkowice 3-0 Victoria Świebodzice 28 maja, 18:00
Sokół Wielka Lipa 3-1 Unia Bardo 27 maja, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3-0 Orzeł Sadowice 27 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Piast Nowa Ruda 2-4 MKP Wołów 27 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica 6-0 Karolina Jaworzyna Śląska 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Bielawianka Bielawa 2-1 Pogoń Oleśnica 3 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 4-2 Piast Nowa Ruda 3 czerwca, 17:00
MKP Wołów 2-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 czerwca, 17:00
Orzeł Sadowice 0-2 Sokół Wielka Lipa 3 czerwca, 16:30
Unia Bardo 1-4 Sokół Marcinkowice 3 czerwca, 16:30
Victoria Świebodzice 1-6 Polonia-Stal Świdnica 3 czerwca, 17:00
Wiwa Goszcz 1-0 GKS Kobierzyce 3 czerwca, 15:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1-3 Foto-Higiena Gać 3 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4-1 Bielawianka Bielawa 10 czerwca, 17:00
Foto-Higiena Gać 0-1 Wiwa Goszcz 10 czerwca, 11:00
GKS Kobierzyce 7-0 Victoria Świebodzice 10 czerwca, 17:00
Polonia-Stal Świdnica 0-2 Unia Bardo 10 czerwca, 15:30
Sokół Marcinkowice 4-2 Orzeł Sadowice 10 czerwca, 17:00
Sokół Wielka Lipa 2-1 MKP Wołów 10 czerwca, 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2-1 Karolina Jaworzyna Śląska 10 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda 0-1 Pogoń Oleśnica 10 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 15 czerwca

Bielawianka Bielawa 3-1 Piast Nowa Ruda 15 czerwca, 17:00
Pogoń Oleśnica 1-0 Orzeł Ząbkowice Śląskie 15 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska 1-1 Sokół Wielka Lipa 15 czerwca, 17:00
MKP Wołów 6-0 Sokół Marcinkowice 15 czerwca, 17:00
Orzeł Sadowice 4-3 Polonia-Stal Świdnica 15 czerwca, 12:00
Unia Bardo 2-1 GKS Kobierzyce 15 czerwca, 17:00
Victoria Świebodzice 3-1 Foto-Higiena Gać 15 czerwca, 11:00
Wiwa Goszcz 3-3 KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (III (Dolny Śląsk))
Baraże o udział w III lidze (III (Śląsk))

III liga 2016/2017 (III)

Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2016/2017 (lubuska)
IV liga 2016/2017 (opolska)
IV liga 2016/2017 (śląska I)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2016/2017 (Wrocław)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas