[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2016/2017, grupa: III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 39 11 6 1 35-17 7 2 0 24-11 4 4 1 11-6
2.  Ruch Zdzieszowice 18 36 11 3 4 27-15 5 3 1 14-9 6 0 3 13-6
3.  Stal Brzeg 18 32 9 5 4 32-24 5 3 1 18-11 4 2 3 14-13
4.  Pniówek Pawłowice Śląskie 18 29 9 2 7 33-28 7 0 2 21-12 2 2 5 12-16 1 3 1 0 0 2-1
5.  Rekord Bielsko-Biała 18 29 8 5 5 31-20 5 1 2 18-8 3 4 3 13-12 1 0 0 0 1 1-2
6.  Skra Częstochowa 18 28 7 7 4 25-21 3 4 2 9-6 4 3 2 16-15 1 1 0 1 0 2-2
7.  BKS Stal Bielsko-Biała 18 28 8 4 6 29-17 4 2 3 18-10 4 2 3 11-7 1 1 0 1 0 2-2
8.  Miedź II Legnica 18 26 7 5 6 26-26 4 4 1 14-8 3 1 5 12-18
9.  Ślęza Wrocław 18 25 6 7 5 28-29 3 2 1 9-4 3 5 4 19-25 2 4 1 1 0 5-3
10.  KS Polkowice 18 25 6 7 5 29-21 4 3 3 16-9 2 4 2 13-12 2 2 0 2 0 3-3
11.  Piast Żmigród 18 25 7 4 7 24-30 3 3 3 14-13 4 1 4 10-17 2 1 0 1 1 4-6
12.  Górnik II Zabrze 18 23 6 5 7 27-25 4 2 5 16-15 2 3 2 11-10
13.  Falubaz Zielona Góra 18 20 5 5 8 22-32 3 4 2 12-13 2 1 6 10-19 1 3 1 0 0 1-0
14.  Śląsk II Wrocław 18 20 5 5 8 22-26 3 3 3 12-11 2 2 5 10-15 1 0 0 0 1 0-1
15.  Górnik Wałbrzych 18 17 4 5 9 11-22 2 2 6 5-14 2 3 3 6-8
16.  Lechia Dzierżoniów 18 14 2 8 8 13-28 1 3 5 5-15 1 5 3 8-13
17.  Unia Turza Śląska 18 13 3 4 11 20-32 3 1 5 14-17 0 3 6 6-15
18.  Olimpia Kowary 18 11 2 5 11 21-42 1 4 4 10-20 1 1 7 11-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)    3-0 4-1 1-0 4-2 3-3 2-1 4-2 2-2 1-0 
 2 Ruch Zdzieszowice1-4     0-0 2-1 1-1 0-0 1-0 2-0 3-0 4-3 
 3 Stal Brzeg    2-1 2-0 0-2 3-3 2-0 0-0 3-0 3-2 3-3 
 4 Pniówek Pawłowice Śląskie    2-1 6-1 2-1 3-0 1-4 2-3 3-2 1-0 1-0 
 5 Rekord Bielsko-Biała1-2     1-1 1-0 2-3 4-0 2-0 2-0 5-2 
 6 Skra Częstochowa0-0 1-0 1-1 0-0     0-0 6-0 0-3 0-2 1-0 
 7 BKS Stal Bielsko-Biała0-1 2-1 1-1 2-3 2-2     0-1 6-0 3-1 2-0 
 8 Miedź II Legnica2-1 3-1 1-1     0-0 4-1 0-2 0-0 0-0 4-2 
 9 Ślęza Wrocław1-1 0-1 3-0     4-2 0-0 1-0 
 10 KS Polkowice1-2 2-0 3-0* 1-3 1-2 1-1     0-0 4-0 1-1 2-0 
 11 Piast Żmigród1-2 1-4 2-1 1-1 0-1 2-2     3-1 0-0 4-1 
 12 Górnik II Zabrze1-0 0-1 3-4 0-0 2-3 2-1 1-2 1-1     2-1 1-2 3-0 
 13 Falubaz Zielona Góra2-2 0-2 2-2 0-3 2-0     1-0 2-2 2-2 1-0 
 14 Śląsk II Wrocław1-0 0-2 2-0 2-0 4-5 2-2     0-1 0-0 1-1 
 15 Górnik Wałbrzych0-0 0-2 1-2 1-2 0-2 1-1 0-4 0-1 1-0     1-0 
 16 Lechia Dzierżoniów0-4 1-2 1-0 1-3 1-1 0-2 0-2 0-0     1-1 
 17 Unia Turza Śląska1-2 1-3 1-5 2-1 3-0 1-2 2-2 2-0     1-2 
 18 Olimpia Kowary1-1 0-2 1-5 2-2 1-0 1-1 2-5 1-3 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 lipca

Miedź II Legnica 1-1 BKS Stal Bielsko-Biała 31 lipca, 16:00 (300)
Mateusz Cieślik 73 - Maciej Felsch 90
KS Polkowice 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 lipca, 18:00 (350)
Mariusz Szuszkiewicz 29 - Kamil Jadach 75, Wojciech Caniboł 90
Unia Turza Śląska 3-0 Ślęza Wrocław 31 lipca, 15:00 (600)
Dawid Hanzel 55, 90, Bartłomiej Sikorski 81
Lechia Dzierżoniów 0-2 Górnik II Zabrze 30 lipca, 15:30 (200)
Dariusz Pawłowski 86, Łukasz Wolsztyński 89
Piast Żmigród 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 lipca, 17:00 (410)
Patryk Bobkiewicz 29, Damian Celuch 78 - Marcin Sobczak 17
Śląsk II Wrocław 0-2 Skra Częstochowa 30 lipca, 17:00 (100)
Damian Nowak 19, Bartosz Włodarczyk 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 1-1 Rekord Bielsko-Biała 30 lipca, 17:00 (300)
Dawid Kiliński 55 - Michał Bojdys 90
Falubaz Zielona Góra 2-2 Górnik Wałbrzych 30 lipca, 17:00 (300)
Rafał Ostrowski 10, Piotr Andrzejczak 86 (k) - Grzegorz Michalak 37, Damian Migalski 71
Stal Brzeg 3-3 Olimpia Kowary 30 lipca, 17:00 (752)
Marcin Mazur 61, Łukasz Żegleń 65, Marcin Nowacki 86 (k) - Jevgēņijs Kosmačovs 38, 51, Marcin Krupa 80

Kolejka 2 - 6-7 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Górnik Wałbrzych 7 sierpnia, 17:00 (400)
Seweryn Caputa 37, Maciej Felsch 56
Rekord Bielsko-Biała 4-0 Falubaz Zielona Góra 6 sierpnia, 17:00 (150)
Dawid Hałat 38, 61, Kamil Żołna 42, Dawid Ogrocki 88
Skra Częstochowa 1-0 Ruch Zdzieszowice 6 sierpnia, 19:00 (150)
Mariusz Holik 22
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-2 Śląsk II Wrocław 6 sierpnia, 17:00 (100)
Bartosz Semeniuk 51, Arkadiusz Przybyła 68, Marcin Sobczak 77 - Daniel Łuczak 40, Miłosz Kubacki 50
Górnik II Zabrze 1-1 Piast Żmigród 6 sierpnia, 17:00 (50)
Dariusz Pawłowski 4 - Damian Celuch 70
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 3-0 Lechia Dzierżoniów 6 sierpnia, 17:00 (670)
Krzysztof Gancarczyk 7, Marcin Mazur 63, Paweł Boczarski 87
Ślęza Wrocław 1-0 Olimpia Kowary 6 sierpnia, 17:00 (150)
Jakub Jakóbczyk 90
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Unia Turza Śląska 6 sierpnia, 17:00 (800)
Kamil Szymura 29
Miedź II Legnica 4-1 KS Polkowice 6 sierpnia, 11:00 (300)
Mateusz Cieślik 33, Mateusz Zatwarnicki 52, Lucjan Zieliński 90, Łukasz Chodyga 90 - Wojciech Galas 75

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

KS Polkowice 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 13 sierpnia, 18:00 (200)
Wiktor Kobiela 22 - Damian Szczęsny 11, Krzysztof Chrapek 48
Unia Turza Śląska 2-1 Miedź II Legnica 14 sierpnia, 17:00 (500)
Dawid Hanzel 45, Bartłomiej Sikorski 62 (k) - Lucjan Zieliński 75
Olimpia Kowary 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 sierpnia, 17:00 (600)
Daniel Gałach 75 - Tomasz Musioł 59
Lechia Dzierżoniów 1-1 Ślęza Wrocław 13 sierpnia, 15:30 (250)
Damian Niedojad 53 - Dawid Molski 62
Piast Żmigród 1-4 Stal Brzeg 13 sierpnia, 17:00 (250)
Piotr Niewieściuk 70 (k) - Łukasz Żegleń 15, Marcin Nowacki 29, Tomasz Jaworski 48, Paweł Boczarski 79 (k)
Śląsk II Wrocław 2-2 Górnik II Zabrze 10 sierpnia, 17:00 (100)
Daniel Łuczak 1, Marcin Przybylski 71 (k) - Krzysztof Kiklaisz 22, Dominik Lasik 35
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 15:00) odwołany / w drugim terminie na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 sierpnia, 17:00 (250)
Michał Bachor 15, Dawid Czapliński 50 - Arkadiusz Przybyła 30
Falubaz Zielona Góra 2-2 Skra Częstochowa 13 sierpnia, 17:00 (300)
Kacper Lewicki 82, Szymon Kobusiński 84 - Piotr Nocoń 22, Bartosz Włodarczyk 80
Górnik Wałbrzych 0-2 Rekord Bielsko-Biała 13 sierpnia, 17:00 (400)
Michał Bojdys 31, Mateusz Gaudyn 78

Kolejka 4 - 17 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 2-3 Rekord Bielsko-Biała 17 sierpnia, 18:00 (300)
Marcin Czaicki 35, Damian Furczyk 61 (k) - Michał Bojdys 56, 58, Łukasz Szędzielarz 89
Skra Częstochowa 0-2 Górnik Wałbrzych 23 września, 19:00 (150)
Mateusz Sobiesierski 4, Marcin Morawski 53
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 18:00) odwołany
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-3 Falubaz Zielona Góra 24 września, 16:00 (100)
Kamil Glenc 4, Bartosz Semeniuk 90 - Michał Chyrek 5, Łukasz Ziętek 37, Mateusz Borys 41
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 18:00) odwołany
Górnik II Zabrze 0-1 Ruch Zdzieszowice 17 sierpnia, 18:00 (200)
Michał Bachor 79
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 0-0 Śląsk II Wrocław 17 sierpnia, 18:00 (700)
Ślęza Wrocław 4-2 Piast Żmigród 17 sierpnia, 18:00 (250)
Filip Olejniczak 13, Andrzej Korytek 23, Kornel Traczyk 80, Jakub Jakóbczyk 82 - Jurij Furta 70, 84
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Lechia Dzierżoniów 17 sierpnia, 18:00 (600)
Kamil Jadach 2, Dawid Weis 48 - Filip Barski 27, Damian Niedojad 36
Miedź II Legnica 4-2 Olimpia Kowary 17 sierpnia, 18:00 (200)
Mateusz Zatwarnicki 30 (k), Adrian Wójcik 54, 75, Mateusz Cieślik 90 - Mateusz Baszak 64, Daniel Gałach 90
KS Polkowice 2-0 Unia Turza Śląska 17 sierpnia, 18:00 (200)
Dawid Wacławczyk 78, Mateusz Surożyński 83

Kolejka 5 - 20-21 sierpnia

Unia Turza Śląska 1-5 BKS Stal Bielsko-Biała 24 września, 15:00 (250)
Paweł Kulczyk 89 - Kamil Karcz 31, Artur Pląskowski 53, 79 (k), Damian Szczęsny 60, Bartosz Iskrzycki 87
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Kowary 1-1 KS Polkowice 20 sierpnia, 17:00 (350)
Adrian Zieliński 28 - Mateusz Surożyński 63
Lechia Dzierżoniów 1-3 Miedź II Legnica 20 sierpnia, 15:30 (300)
Łukasz Maciejewski 39 - Mateusz Cieślik 15, Lucjan Zieliński 33, Mateusz Zatwarnicki 63
Piast Żmigród 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 sierpnia, 17:00 (300)
Filip Kendzia 86 - Kamil Jadach 9, Dominik Szczęch 71
Śląsk II Wrocław 4-5 Ślęza Wrocław 20 sierpnia, 11:00 (150)
Adrian Łyszczarz 3, Kamil Biliński 11, 34, Łukasz Madej 24 - Mateusz Kluzek 36, 60, Jakub Bohdanowicz 53, Dawid Molski 65, 87
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 0-0 Stal Brzeg 20 sierpnia, 17:00 (300)
Falubaz Zielona Góra 2-0 Górnik II Zabrze 20 sierpnia, 17:00 (300)
Piotr Andrzejczak 49 (k), Michał Chyrek 53
na bocznym boisku
Górnik Wałbrzych 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 sierpnia, 17:20 (200)
Marcin Morawski 74 - Jan Rytko 71 (s), Michał Szczyrba 81 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Skra Częstochowa 20 sierpnia, 17:00 (200)
Dawid Ogrocki 16 - Piotr Mastalerz 74

Kolejka 6 - 27-28 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Skra Częstochowa 27 sierpnia, 17:00 (100)
Damian Szczęsny 63, Karol Tomczyk 88 (s) - Michał Polak 11, Piotr Nocoń 26
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Rekord Bielsko-Biała 27 sierpnia, 17:00 (120)
Karol Goik 12, Mateusz Majsner 72 - Dawid Hałat 51
Górnik II Zabrze 2-1 Górnik Wałbrzych 28 sierpnia, 17:00 (50)
Szymon Matuszek 79, Erik Grendel 83 - Paweł Tobiasz 29
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 2-0 Falubaz Zielona Góra 27 sierpnia, 17:00 (550)
Łukasz Żegleń 55, Tomasz Jaworski 62
Ślęza Wrocław 0-1 Ruch Zdzieszowice 27 sierpnia, 17:00 (100)
Adrian Zyla 85
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Śląsk II Wrocław 27 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Zajączkowski 13, Wojciech Caniboł 22, 25, 27 - Daniel Łuczak 77, Artur Łuczkiewicz 80 (k)
Miedź II Legnica 0-2 Piast Żmigród 27 sierpnia, 13:00 (300)
Karol Stachowiak 7, Grzegorz Mazurek 88
KS Polkowice 1-1 Lechia Dzierżoniów 27 sierpnia, 18:00 (150)
Dawid Wacławczyk 45 (k) - Patryk Paszkowski 63 (k)
Unia Turza Śląska 1-2 Olimpia Kowary 28 sierpnia, 17:00 (350)
Paweł Kulczyk 70 - Mateusz Baszak 12, Paweł Kulczyk 90 (s)

Kolejka 7 - 3-4 września

Olimpia Kowary 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 3 września, 16:30 (300)
Daniel Gałach 49
Lechia Dzierżoniów 1-1 Unia Turza Śląska 3 września, 15:30 (220)
Damian Niedojad 90 - Paweł Słonecki 73 (s)
Piast Żmigród 2-2 KS Polkowice 3 września, 16:30 (350)
Damian Celuch 30, Jurij Furta 70 - Rafał Karmelita 53, Piotr Azikiewicz 61
Śląsk II Wrocław 2-0 Miedź II Legnica 3 września, 11:00 (200)
Maciej Matusik 31, Mikołaj Kotfas 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 1-4 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 września, 16:30 (290)
Dawid Czapliński 32 - Wojciech Caniboł 8, 20, 88 (k), Damian Zajączkowski 56
Falubaz Zielona Góra 0-3 Ślęza Wrocław 3 września, 17:00 (300)
Adrian Niewiadomski 12 (k), Mateusz Kluzek 60, Jakub Jakóbczyk 75
Górnik Wałbrzych 1-2 Stal Brzeg 3 września, 16:30 (250)
Grzegorz Michalak 69 (k) - Łukasz Żegleń 11, Bartłomiej Kulczycki 23
Skra Częstochowa 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 września, 17:30 (150)
Górnik II Zabrze 0-0 Rekord Bielsko-Biała 3 września, 12:00 (50)
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 8 - 10-11 września

BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 września, 16:00 (100)
Damian Szczęsny 73 - Marcin Sobczak 38
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Arkadiusz Lalko
Górnik II Zabrze 2-3 Skra Częstochowa 10 września, 16:00 (100)
Patryk Joachim 28, Andrzej Trubeha 81 - Karol Tomczyk 46 (k), Damian Nowak 75, 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 2-0 Rekord Bielsko-Biała 10 września, 16:00 (820)
Bartłomiej Kulczycki 48, Michał Maj 89
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Falubaz Zielona Góra 10 września, 16:00 (500)
Piotr Pacholski 20, Daniel Szczepan 87 - Albert Cipior 38
Miedź II Legnica 2-1 Ruch Zdzieszowice 10 września, 13:00 (100)
Lucjan Zieliński 49, Łukasz Chodyga 70 (k) - Michał Bachor 41
KS Polkowice 4-0 Śląsk II Wrocław 9 września, 19:00 (200)
Karol Fryzowicz 7, Mariusz Szuszkiewicz 17, 33, Mateusz Surożyński 47
Unia Turza Śląska 1-2 Piast Żmigród 11 września, 16:00 (350)
Dawid Hanzel 32 (k) - Grzegorz Mazurek 13, Damian Celuch 88
Olimpia Kowary 1-1 Lechia Dzierżoniów 10 września, 16:00 (400)
Mateusz Jaros 60 - Marcin Buryło 43
Górnik Wałbrzych 1-1 Ślęza Wrocław 10 września, 17:00 (200)
Marcin Morawski 59 - Mateusz Kluzek 8 (k)

Kolejka 9 - 17-18 września

Lechia Dzierżoniów 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 17 września, 15:30 (150)
Damian Korkuś 54
Piast Żmigród 4-1 Olimpia Kowary 17 września, 16:00 (500)
Damian Celuch 8, Grzegorz Mazurek 31, 72, Jurij Furta 90 - Mateusz Baszak 41
Śląsk II Wrocław 1-1 Unia Turza Śląska 17 września, 13:00 (30)
Adrian Repski 17 - Dawid Hanzel 24
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 1-0 KS Polkowice 17 września, 16:00 (150)
Dariusz Zapotoczny 14
Falubaz Zielona Góra 2-2 Miedź II Legnica 17 września, 16:30 (300)
Maciej Górecki 33, Mateusz Borys 39 - Łukasz Chodyga 56 (k), Adrian Woźniczka 67
Górnik Wałbrzych 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 września, 16:00 (400)
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Ślęza Wrocław 18 września, 14:00 (200)
Dawid Hałat 4, 8 - Mateusz Kluzek 41 (k), 52, Jakub Jakóbczyk 57
Skra Częstochowa 1-1 Stal Brzeg 17 września, 17:30 (100)
Damian Nowak 90 - Tomasz Gajda 33
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-4 Górnik II Zabrze 17 września, 16:00 (100)
Marcin Sobczak 43 - Aleksander Kwiek 8, Armin Ćerimagić 57 (k), Krzysztof Kiklaisz 70, Bartosz Pikul 82

Kolejka 10 - 1-2 października

BKS Stal Bielsko-Biała 3-1 Górnik II Zabrze 1 października, 15:00 (200)
Mariusz Sobala 1, Marcin Czaicki 35, Kamil Karcz 51 - Łukasz Wolsztyński 33
Stal Brzeg 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 1 października, 15:00 (700)
Krzysztof Gancarczyk 16, Marcin Nowacki 19 - Marcin Sobczak 88 (k)
Ślęza Wrocław 3-0 Skra Częstochowa 2 października, 15:00 (100)
Mateusz Kluzek 47 (k), 53, Patryk Szczebelski 84
w Oławie
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Rekord Bielsko-Biała 1 października, 15:00 (600)
Damian Zajączkowski 65
Miedź II Legnica 0-0 Górnik Wałbrzych 26 października, 14:00 (50)
w pierwotnym terminie (2 października, 15:00) odwołany z powodu epidemii w drużynie gości / w drugim terminie na boisku OSSM Legnica
KS Polkowice 0-0 Falubaz Zielona Góra 1 października, 16:00 (300)
Unia Turza Śląska 1-2 Ruch Zdzieszowice 2 października, 15:00 (400)
Mateusz Sitnik 75 - Łukasz Damrat 39, Mateusz Szatkowski 79
Olimpia Kowary 1-3 Śląsk II Wrocław 1 października, 15:00 (300)
Mateusz Baszak 54 - Artur Łuczkiewicz 16, Daniel Łuczak 27, Maciej Matusik 40
Lechia Dzierżoniów 0-2 Piast Żmigród 1 października, 15:30 (200)
Grzegorz Mazurek 47, Damian Celuch 90

Kolejka 11 - 8-9 października

Piast Żmigród 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 8 października, 15:00 (200)
Kamil Karcz 56
Śląsk II Wrocław 0-0 Lechia Dzierżoniów 8 października, 15:00 (200)
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 4-3 Olimpia Kowary 8 października, 15:00 (150)
Jarosław Wieczorek 38, Michał Bachor 47, Dawid Czapliński 53, 65 - Adrian Zieliński 83, Raivis Vītolnieks 86, Mateusz Baszak 90
Falubaz Zielona Góra 1-0 Unia Turza Śląska 8 października, 15:30 (132)
Albert Cipior 90
Górnik Wałbrzych 0-4 KS Polkowice 8 października, 16:00 (150)
Dawid Wacławczyk 18, Wiktor Kobiela 52, Kamil Zawadzki 67, Mateusz Surożyński 76
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Miedź II Legnica 9 października, 15:00 (100)
Dawid Ogrocki 88
Skra Częstochowa 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 października, 17:00 (200)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1 Ślęza Wrocław 8 października, 15:00 (100)
Mateusz Majsner 28, Kamil Kostecki 87 - Maciej Firlej 80
Górnik II Zabrze 3-4 Stal Brzeg 9 października, 14:30 (100)
Szymon Skrzypczak 30, Marcin Urynowicz 53, Andrzej Trubeha 56 - Krzysztof Gancarczyk 25, 87, Łukasz Żegleń 49, Tomasz Gajda 68
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 12 - 15-16 października

BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Stal Brzeg 15 października, 13:00 (250)
Marcin Czaicki 11, Seweryn Caputa 49 - Krzysztof Gancarczyk 2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 października, 15:00 (700)
Daniel Szczepan 54, Wojciech Caniboł 57, 74 (k), Kamil Jadach 62 - Bartosz Semeniuk 3
Miedź II Legnica 3-1 Skra Częstochowa 16 października, 13:00 (200)
Adrian Woźniczka 32, Mirosław Kaźmierczak 45, Łukasz Chodyga 80 (k) - Łukasz Kowalczyk 72
na boisku OSSM Legnica
KS Polkowice 1-3 Rekord Bielsko-Biała 15 października, 16:00 (100)
Piotr Kasiński 86 - Dawid Ogrocki 11, Kamil Żołna 58, Tomasz Franusik 90
Unia Turza Śląska 2-0 Górnik Wałbrzych 16 października, 15:00 (200)
Dawid Hanzel 27, Kamil Kuczok 75
Olimpia Kowary 2-5 Falubaz Zielona Góra 15 października, 15:00 (200)
Mateusz Baszak 26, 36 - Piotr Andrzejczak 48, Michał Chyrek 57, 60, 75, Mariusz Kaczmarczyk 79
Lechia Dzierżoniów 0-4 Ruch Zdzieszowice 15 października, 15:30 (200)
Łukasz Damrat 1, 23, Dariusz Zapotoczny 42, Adrian Zyla 89
Piast Żmigród 0-0 Śląsk II Wrocław 16 października, 15:00 (400)
Górnik II Zabrze 2-1 Ślęza Wrocław 16 października, 14:30 (150)
Radosław Gruszka 48, Andrzej Trubeha 82 - Dawid Molski 90
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 13 - 22-23 października

Śląsk II Wrocław 2-0 BKS Stal Bielsko-Biała 23 października, 15:00 (200)
Daniel Łuczak 72, Maciej Matusik 80
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 2-0 Piast Żmigród 22 października, 14:00 (150)
Dariusz Zapotoczny 37, Łukasz Damrat 76
Falubaz Zielona Góra 2-2 Lechia Dzierżoniów 22 października, 14:30 (200)
Paweł Słonecki 49 (s), Adrian Droszczak 65 - Paweł Słonecki 39, Bartosz Tomkiewicz 72
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Bartosz Siebert
Górnik Wałbrzych 1-0 Olimpia Kowary 22 października, 14:00 (300)
Denis Dec 90
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Unia Turza Śląska 22 października, 14:00 (150)
Dawid Nagi 26, 53, Damian Hilbrycht 41, Dawid Ogrocki 57, Kamil Żołna 81 - Dawid Pawlusiński 38, Szymon Gałecki 89
Skra Częstochowa 0-0 KS Polkowice 22 października, 17:00 (100)
Pniówek Pawłowice Śląskie 6-1 Miedź II Legnica 22 października, 14:00 (100)
Arkadiusz Przybyła 34, Michał Szczyrba 35, Bartosz Semeniuk 42, Adam Krakowski 57, Kamil Glenc 82, Arkadiusz Lalko 90 - Adrian Woźniczka 86
Górnik II Zabrze 1-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 października, 14:00 (150)
Andrzej Trubeha 26
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 3-3 Ślęza Wrocław 22 października, 14:00 (600)
Krzysztof Gancarczyk 27, Łukasz Żegleń 44, 73 - Kornel Traczyk 16, Patryk Szczebelski 42, Maciej Firlej 88

Kolejka 14 - 29-30 października

BKS Stal Bielsko-Biała 6-0 Ślęza Wrocław 29 października, 14:00 (200)
Artur Pląskowski 12 (k), 60 (k), Krzysztof Chrapek 28, Maciej Felsch 31, Marcin Czaicki 79, Tomasz Pryszcz 82
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Stal Brzeg 29 października, 14:00 (550)
Daniel Szczepan 6, Adrian Kopacz 51, Kamil Jadach 65
Miedź II Legnica 0-0 Górnik II Zabrze 30 października, 13:00 (100)
na boisku OSSM Legnica
KS Polkowice 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 października, 16:00
(wo)
goście nie posiadali badań lekarskich
Unia Turza Śląska 1-3 Skra Częstochowa 30 października, 13:00 (350)
Dariusz Pawlusiński 36 - Piotr Nocoń 2, Hubert Tylec 20, 88
Olimpia Kowary 2-2 Rekord Bielsko-Biała 29 października, 14:00 (150)
Mateusz Jaros 53, Patryk Bębenek 90 - Łukasz Szędzielarz 25 (k), Michał Bojdys 75
Lechia Dzierżoniów 0-0 Górnik Wałbrzych 29 października, 15:00 (200)
Piast Żmigród 3-1 Falubaz Zielona Góra 29 października, 14:00 (300)
Damian Celuch 48, 62, 64 - Albert Cipior 15
Śląsk II Wrocław 1-0 Ruch Zdzieszowice 30 października, 14:00 (100)
Mariusz Idzik 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Ruch Zdzieszowice 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 5 listopada, 13:00 (150)
Falubaz Zielona Góra 1-0 Śląsk II Wrocław 5 listopada, 13:30 (150)
Karol Danielik 57 (s)
Górnik Wałbrzych 0-1 Piast Żmigród 6 listopada, 13:00 (500)
Daniel Wałęga 75
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Lechia Dzierżoniów 5 listopada, 13:00 (100)
Dawid Ogrocki 20, Kamil Żołna 25
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Piotr Pietkiewicz
Skra Częstochowa 1-0 Olimpia Kowary 5 listopada, 16:00 (100)
Adrian Musiał 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Unia Turza Śląska 5 listopada, 13:00 (150)
Bartosz Semeniuk 33
Górnik II Zabrze 1-2 KS Polkowice 6 listopada, 12:00 (100)
Dominik Konieczny 18 - Mariusz Szuszkiewicz 24, Wiktor Kobiela 78
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stal Brzeg 0-2 Miedź II Legnica 5 listopada, 13:00 (400)
Patryk Poręba 36 (k), Lucjan Zieliński 84
Ślęza Wrocław 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 listopada, 13:00 (200)
Adrian Niewiadomski 54 - Daniel Szczepan 62
w Oławie

Kolejka 16 - 12-13 listopada

BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 listopada, 13:00
Dominik Szczęch 73
Miedź II Legnica 0-0 Ślęza Wrocław 13 listopada, 13:00 (100)
na boisku OSSM Legnica
KS Polkowice 2-0 Stal Brzeg 11 listopada, 16:00
Mariusz Szuszkiewicz 53, Tomasz Wojciechowski 80
Unia Turza Śląska 2-2 Górnik II Zabrze 13 listopada, 13:00 (200)
Szymon Gałecki 24, Mateusz Sitnik 50 - Michał Teichman 74, Andrzej Trubeha 77
Olimpia Kowary 1-5 Pniówek Pawłowice Śląskie 12 listopada, 13:00
Jakub Kloczkowski 73 - Mateusz Majsner 5, 14, 45, Michał Szczyrba 21, Marcin Sobczak 71
Lechia Dzierżoniów 1-2 Skra Częstochowa 12 listopada, 13:30
Bartosz Tomkiewicz 48 - Hubert Tylec 41, Łukasz Kowalczyk 90 (k)
Piast Żmigród 1-1 Rekord Bielsko-Biała 12 listopada, 13:30
Grzegorz Mazurek 65 - Łukasz Szędzielarz 90
Śląsk II Wrocław 0-1 Górnik Wałbrzych 12 listopada, 17:00 (300)
Dariusz Michalak 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ruch Zdzieszowice 3-0 Falubaz Zielona Góra 12 listopada, 13:00 (140)
Dariusz Zapotoczny 40, Dawid Czapliński 48, Michał Bachor 66

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Falubaz Zielona Góra 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała 19 listopada, 13:00 (150)
Kamil Bezak 10, Damian Furczyk 51
Górnik Wałbrzych 0-2 Ruch Zdzieszowice 19 listopada, 13:00 (100)
Jakub Czajkowski 32, Jarosław Wieczorek 45 (k)
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Śląsk II Wrocław 19 listopada, 13:00 (50)
Dawid Nagi 57, Łukasz Szędzielarz 89
Skra Częstochowa 6-0 Piast Żmigród 19 listopada, 16:00 (200)
Łukasz Kowalczyk 16, Piotr Nocoń 36, Hubert Tylec 47, Dawid Niedbała 65, Damian Nowak 74, 77
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Lechia Dzierżoniów 19 listopada, 13:00 (100)
Michał Szczyrba 78
Górnik II Zabrze 3-0 Olimpia Kowary 20 listopada, 13:00 (100)
Filip Żagiel 48, Dariusz Pawłowski 58, Andrzej Trubeha 80
na stadionie MOSiR-u Sparta / od 46. minuty w bramce Olimpii stał Mateusz Kraiński
Stal Brzeg 3-2 Unia Turza Śląska 19 listopada, 13:00 (250)
Paweł Boczarski 30 (k), 67, Tomasz Gajda 78 - Mateusz Sitnik 37, Dariusz Pawlusiński 90
żółtą kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Amin Stitou
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Miedź II Legnica 19 listopada, 13:00 (700)
Daniel Szczepan 35, 36, 80, Mateusz Miazga 69 (s) - Patryk Poręba 13 (k), Lucjan Zieliński 55
KS Polkowice 1-1 Ślęza Wrocław 20 listopada, 13:00 (200)
Wojciech Konefał 8 - Marcin Wdowiak 90

REKLAMA

Kolejka 18 - 18-19 marca

Olimpia Kowary 0-2 Stal Brzeg 18 marca, 15:00 (150)
Kamil Zalewski 15, Marcin Nowacki 76
BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Miedź II Legnica 18 marca, 15:00 (250)
Kamil Zieliński 62
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-3 KS Polkowice 18 marca, 15:00 (600)
Kamil Szymura 35, 76, Farid Ali 78 - Michał Bednarski 15, 23, Maciej Bancewicz 22
Ślęza Wrocław 0-0 Unia Turza Śląska 18 marca, 14:00 (100)
w Oławie
Górnik II Zabrze 1-2 Lechia Dzierżoniów 18 marca, 15:00 (100)
Rafał Wolsztyński 32 - Damian Niedojad 41, Damian Szydziak 55
na stadionie MOSiR-u Sparta
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 Piast Żmigród 18 marca, 15:00 (100)
Adam Żak 45, Bartosz Semeniuk 48, Adam Krakowski 60
Skra Częstochowa 0-3 Śląsk II Wrocław 18 marca, 17:00 (300)
Łukasz Wiech 23, Kamil Kosut 31 (s), Alvarinho 89
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Ruch Zdzieszowice 18 marca, 15:00 (100)
Michał Bojdys 53 - Łukasz Damrat 42, Michał Bachor 75
Górnik Wałbrzych 1-0 Falubaz Zielona Góra 19 marca, 14:00 (1000)
Marcin Morawski 7

Kolejka 19 - 25-26 marca

Górnik Wałbrzych - BKS Stal Bielsko-Biała 25 marca, 14:00
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała 25 marca, 15:00
Ruch Zdzieszowice - Skra Częstochowa 25 marca, 15:00
Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie 25 marca, 13:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Piast Żmigród - Górnik II Zabrze 25 marca, 15:00
Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg 26 marca, 13:00
Olimpia Kowary - Ślęza Wrocław 25 marca, 15:00
Unia Turza Śląska - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 marca, 15:00
KS Polkowice - Miedź II Legnica 25 marca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 20 - 1-2 kwietnia

BKS Stal Bielsko-Biała - KS Polkowice 1 kwietnia, 17:00
Miedź II Legnica - Unia Turza Śląska 1 kwietnia, 13:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Kowary 1 kwietnia, 16:00
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów 1 kwietnia, 14:00
w Oławie
Stal Brzeg - Piast Żmigród 1 kwietnia, 16:00
Górnik II Zabrze - Śląsk II Wrocław 2 kwietnia, 14:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice 1 kwietnia, 16:00
Skra Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 1 kwietnia, 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 8-9 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 8 kwietnia, 16:00
Górnik Wałbrzych - Skra Częstochowa 9 kwietnia, 16:00
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie 8 kwietnia, 15:00
Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze 8 kwietnia, 16:00
Śląsk II Wrocław - Stal Brzeg 8 kwietnia, 11:00
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław 8 kwietnia, 16:00
Lechia Dzierżoniów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 kwietnia, 15:30
Olimpia Kowary - Miedź II Legnica 8 kwietnia, 16:00
Unia Turza Śląska - KS Polkowice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 15 kwietnia

BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 15 kwietnia, 13:00
KS Polkowice - Olimpia Kowary 15 kwietnia, 13:00
Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów 15 kwietnia, 13:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Piast Żmigród 15 kwietnia, 13:00
Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław 15 kwietnia, 14:00
w Oławie
Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice 15 kwietnia, 13:00
Górnik II Zabrze - Falubaz Zielona Góra 15 kwietnia, 16:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik Wałbrzych 15 kwietnia, 13:00
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 22-23 kwietnia

Skra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała 22 kwietnia, 16:30
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie 22 kwietnia, 16:30
Górnik Wałbrzych - Górnik II Zabrze 22 kwietnia, 16:30
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg 23 kwietnia, 15:00
Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław 22 kwietnia, 16:30
Śląsk II Wrocław - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 23 kwietnia, 13:00
Piast Żmigród - Miedź II Legnica 22 kwietnia, 16:00
Lechia Dzierżoniów - KS Polkowice 22 kwietnia, 15:30
Olimpia Kowary - Unia Turza Śląska 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 24 - 29-30 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 29 kwietnia, 17:00
BKS Stal Bielsko-Biała - Olimpia Kowary 30 kwietnia, 17:00
Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów 30 kwietnia, 17:00
KS Polkowice - Piast Żmigród 29 kwietnia, 16:00
Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław 29 kwietnia, 11:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Ruch Zdzieszowice 29 kwietnia, 17:00
Ślęza Wrocław - Falubaz Zielona Góra 29 kwietnia, 16:00
w Oławie
Stal Brzeg - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Skra Częstochowa 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 3 maja

Ślęza Wrocław - Górnik Wałbrzych 3 maja, 17:00
w Oławie
Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała 3 maja, 17:30
Skra Częstochowa - Górnik II Zabrze 3 maja, 17:30
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg 3 maja, 17:30
Falubaz Zielona Góra - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 maja, 17:30
Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica 3 maja, 17:30
Śląsk II Wrocław - KS Polkowice 3 maja, 17:30
Piast Żmigród - Unia Turza Śląska 3 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów - Olimpia Kowary 3 maja, 15:30

Kolejka 26 - 6-7 maja

BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów 6 maja, 17:00
Olimpia Kowary - Piast Żmigród 6 maja, 17:00
Unia Turza Śląska - Śląsk II Wrocław 7 maja, 17:00
KS Polkowice - Ruch Zdzieszowice 6 maja, 17:00
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra 6 maja, 13:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Wałbrzych 6 maja, 17:00
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 6 maja, 17:00
w Oławie
Stal Brzeg - Skra Częstochowa 6 maja, 17:00
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie 6 maja, 17:00

Kolejka 27 - 13-14 maja

Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała 13 maja, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg 13 maja, 17:00
Skra Częstochowa - Ślęza Wrocław 13 maja, 15:00
Rekord Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 maja, 17:00
Górnik Wałbrzych - Miedź II Legnica 13 maja, 17:00
Falubaz Zielona Góra - KS Polkowice 14 maja, 16:00
Ruch Zdzieszowice - Unia Turza Śląska 13 maja, 17:00
Śląsk II Wrocław - Olimpia Kowary 13 maja, 17:00
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów 13 maja, 17:00

Kolejka 28 - 20-21 maja

BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród 21 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław 20 maja, 15:30
Olimpia Kowary - Ruch Zdzieszowice 20 maja, 17:00
Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra 21 maja, 17:00
KS Polkowice - Górnik Wałbrzych 20 maja, 17:00
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała 20 maja, 13:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Skra Częstochowa 20 maja, 17:00
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie 20 maja, 17:00
w Oławie
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 20 maja, 17:00

Kolejka 29 - 27-28 maja

Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze 27 maja, 17:00
w Oławie
Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała 27 maja, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 maja, 17:00
Skra Częstochowa - Miedź II Legnica 27 maja, 15:00
Rekord Bielsko-Biała - KS Polkowice 27 maja, 17:00
Górnik Wałbrzych - Unia Turza Śląska 27 maja, 17:00
Falubaz Zielona Góra - Olimpia Kowary 27 maja, 15:00
Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów 27 maja, 17:00
Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród 27 maja, 17:00

Kolejka 30 - 31 maja

BKS Stal Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław 31 maja, 18:00
Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice 31 maja, 18:00
Lechia Dzierżoniów - Falubaz Zielona Góra 31 maja, 17:00
Olimpia Kowary - Górnik Wałbrzych 31 maja, 18:00
Unia Turza Śląska - Rekord Bielsko-Biała 31 maja, 18:00
KS Polkowice - Skra Częstochowa 31 maja, 18:00
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie 31 maja, 18:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik II Zabrze 31 maja, 18:00
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg 31 maja, 17:00
w Oławie

Kolejka 31 - 3-4 czerwca

Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 3 czerwca, 17:00
w Oławie
Stal Brzeg - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 czerwca, 17:00
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica 3 czerwca, 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Polkowice 3 czerwca, 17:00
Skra Częstochowa - Unia Turza Śląska 3 czerwca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Kowary 3 czerwca, 17:00
Górnik Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów 3 czerwca, 17:00
Falubaz Zielona Góra - Piast Żmigród 3 czerwca, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Śląsk II Wrocław 3 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 10-11 czerwca

BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice 10 czerwca, 16:00
Śląsk II Wrocław - Falubaz Zielona Góra 10 czerwca, 16:00
Piast Żmigród - Górnik Wałbrzych 10 czerwca, 16:00
Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała 10 czerwca, 15:30
Olimpia Kowary - Skra Częstochowa 10 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice Śląskie 11 czerwca, 17:00
KS Polkowice - Górnik II Zabrze 10 czerwca, 18:00
Miedź II Legnica - Stal Brzeg 10 czerwca, 13:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Ślęza Wrocław 10 czerwca, 16:00

Kolejka 33 - 14 czerwca

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - BKS Stal Bielsko-Biała 14 czerwca, 18:00
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica 14 czerwca, 18:00
w Oławie
Stal Brzeg - KS Polkowice 14 czerwca, 18:00
Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska 14 czerwca, 18:00
Pniówek Pawłowice Śląskie - Olimpia Kowary 14 czerwca, 18:00
Skra Częstochowa - Lechia Dzierżoniów 14 czerwca, 18:00
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród 14 czerwca, 18:00
Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław 14 czerwca, 18:00
Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice 14 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 17-18 czerwca

Ślęza Wrocław - KS Polkowice 17 czerwca, 17:00
w Oławie
BKS Stal Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra 17 czerwca, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych 17 czerwca, 17:00
Śląsk II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 17 czerwca, 17:00
Piast Żmigród - Skra Częstochowa 17 czerwca, 17:00
Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice Śląskie 17 czerwca, 17:00
Olimpia Kowary - Górnik II Zabrze 17 czerwca, 17:00
Unia Turza Śląska - Stal Brzeg 17 czerwca, 17:00
Miedź II Legnica - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17 czerwca, 17:00

II liga 2016/2017

III liga 2016/2017 (I)
III liga 2016/2017 (II)
III liga 2016/2017 (IV)

Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (wschód))
Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (zachód))
IV liga 2016/2017 (lubuska)
IV liga 2016/2017 (opolska)
IV liga 2016/2017 (śląska I)
IV liga 2016/2017 (śląska II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas