[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2016/2017, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ŁKS Łódź 19 47 14 5 0 41-7 8 2 0 30-5 6 3 0 11-2
2.  Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 19 42 13 3 3 48-21 6 2 1 24-10 7 1 2 24-11
3.  Legia II Warszawa 19 36 11 3 5 39-24 7 1 3 25-14 4 2 2 14-10
4.  Widzew Łódź 19 35 10 5 4 31-22 6 1 0 14-5 4 4 4 17-17
5.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 34 9 7 3 36-18 4 4 2 17-10 5 3 1 19-8
6.  Pelikan Łowicz 19 32 10 2 7 25-17 6 0 4 13-9 4 2 3 12-8
7.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 29 7 8 4 28-18 4 3 2 17-6 3 5 2 11-12 1 3 1 0 0 2-0
8.  Jagiellonia II Białystok 19 29 7 8 4 21-22 4 4 2 10-6 3 4 2 11-16 1 0 0 0 1 0-2
9.  Huragan Morąg 19 27 7 6 6 24-17 6 2 1 14-4 1 4 5 10-13
10.  Sokół Ostróda 19 26 7 5 7 28-24 5 1 3 15-10 2 4 4 13-14
11.  Sokół Aleksandrów Łódzki 19 25 7 4 8 27-22 4 3 2 14-10 3 1 6 13-12
12.  Ursus Warszawa 19 24 7 3 9 26-24 3 2 5 16-12 4 1 4 10-12
13.  ŁKS 1926 Łomża 19 22 5 7 7 17-18 2 5 3 8-7 3 2 4 9-11
14.  MKS Ełk 19 18 5 3 11 22-28 2 2 5 15-16 3 1 6 7-12
15.  Ruch Wysokie Mazowieckie 19 16 4 4 11 15-39 3 1 6 11-15 1 3 5 4-24
16.  Concordia Elbląg 19 15 5 3 11 29-38 3 3 4 14-15 2 0 7 15-23
17.  Huragan Wołomin 19 12 3 3 13 11-47 1 3 6 6-23 2 0 7 5-24
18.  Motor Lubawa 19 1 0 1 18 6-68 0 1 8 4-30 0 0 10 2-38
Concordia Elbląg została ukarana odjęciem trzech punktów przez Komisję Dyscyplinarną FIFA za niewywiązanie się z kontraktu wobec zawodnika.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 ŁKS Łódź    3-0 1-1 2-2 1-0 2-0 3-1 7-0 2-1 5-0 4-0 
 2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    2-0 3-2 2-2 1-2 6-0 1-1 4-1 2-1 3-1 
 3 Legia II Warszawa2-3     3-1 2-1 0-2 3-0 1-1 2-1 1-2 4-3 5-0 2-0 
 4 Widzew Łódź    2-0 0-0 2-1 2-1 4-2 2-1 2-0 
 5 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-1 1-4 1-1     0-0 1-1 2-2 1-0 4-1 2-0 5-0 
 6 Pelikan Łowicz0-1 1-3 0-1     4-1 1-2 1-0 1-0 2-1 1-0 2-0 
 7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-0 2-1 1-2     0-1 1-1 1-1 4-0 2-0 6-0 
 8 Jagiellonia II Białystok0-0 1-1 0-2 2-0 0-2     1-1 2-0 2-0 0-0 2-0 
 9 Huragan Morąg3-0 0-0 1-1 3-0     3-1 1-0 2-0 1-0 0-2 
 10 Sokół Ostróda0-1 0-2 1-0     1-0 0-1 3-2 1-1 7-3 2-0 
 11 Sokół Aleksandrów Łódzki1-0 3-1 2-3 1-1 1-1 1-1     0-2 2-1 3-0 
 12 Ursus Warszawa1-3 1-2 1-0 2-2 1-1 0-1     0-1 0-2 4-0 6-0 
 13 ŁKS 1926 Łomża0-0 0-2 0-0 1-1 1-1 0-0 2-0 1-2     0-1 3-0 
 14 MKS Ełk1-2 1-1 2-2 3-2 0-1 1-3     0-1 1-3 6-1 
 15 Ruch Wysokie Mazowieckie1-3 0-3 1-2 0-2 1-1 2-0 0-1 0-2     3-1 3-0 
 16 Concordia Elbląg2-5 0-3 1-2 1-2 1-1 1-0 1-1 0-0     2-0 5-1 
 17 Huragan Wołomin0-3* 0-4 1-2 0-4 1-1 2-2 0-6 2-0 0-1 0-0     
 18 Motor Lubawa0-4 0-2 1-6 1-2 1-2 0-5 0-6 1-1 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Motor Lubawa 1-2 Pelikan Łowicz 6 sierpnia, 16:00
Marek Śnieżawski 55 - Bartosz Bujalski 42, Wojciech Wojcieszyński 57
Widzew Łódź 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 sierpnia, 17:30
Daniel Mąka 49, 60
na stadionie SMS / bez udziału publiczności
Concordia Elbląg 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 sierpnia, 17:00
Martin Strach 80 - Bernard Powszuk 10 (s)
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-2 Sokół Ostróda 7 sierpnia, 11:00 (741)
Jardel 50, Mateusz Broź 68 - Sebastian Pączko 7, Robert Hirsz 78 (k)
Legia II Warszawa 2-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 sierpnia, 12:00
Eryk Rakowski 41, Konrad Michalak 74 - Grzegorz Domżalski 24 (k), Kamil Jackiewicz 75, Michał Pietroń 81
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 0-1 MKS Ełk 7 sierpnia, 16:00 (500)
Paweł Sobolewski 8
Ursus Warszawa 1-1 Huragan Morąg 6 sierpnia, 16:00 (100)
Krzysztof Pikus 90 - Piotr Karłowicz 86
Huragan Wołomin 0-3 ŁKS Łódź 6 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - Dominik Dukalski, Jacek Koza, Stanisław Ławcewicz-Musialik, Jacek Moryc, Guyguy Pierre Ndakiza
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Jagiellonia II Białystok 7 sierpnia, 17:00
Kamil Zalewski 69 - Dawid Polkowski 9

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Pelikan Łowicz 1-2 Jagiellonia II Białystok 14 sierpnia, 11:15
Michał Adamczyk 18 - Emil Łupiński 44, 54
ŁKS Łódź 7-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 sierpnia, 17:00
Michał Michałek 3, Jewhen Radionow 37, 49 (k), Artur Golański 66 (k), Jakub Nowak 79, Maksym Kowal 83, Mariusz Cichowlas 90
Huragan Morąg 0-2 Huragan Wołomin 13 sierpnia, 17:00
Dominik Dukalski 53, 85
MKS Ełk 0-1 Ursus Warszawa 13 sierpnia, 17:00 (700)
Krzysztof Pikus 90
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-1 ŁKS 1926 Łomża 13 sierpnia, 17:00
Tomasz Wojcinowicz 9, Kamil Jackiewicz 21 - Rafał Maćkowski 19
Sokół Ostróda 0-2 Legia II Warszawa 13 sierpnia, 18:00 (840)
Tomasz Nawotka 37, Jarosław Niezgoda 73
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 sierpnia, 18:00 (300)
Dawid Przezak 11, 90 - Wiktor Żytek 51 (k), Marcin Mirecki 64, Mateusz Broź 74
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Concordia Elbląg 12 sierpnia, 19:00 (220)
Radosław Kamiński 29 (k), Adrian Gapczyński 90
Motor Lubawa 0-2 Widzew Łódź 13 sierpnia, 16:00 (800)
Daniel Mąka 13, Adrian Budka 20

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Concordia Elbląg 5-1 Motor Lubawa 20 sierpnia, 17:00
Kamil Kuczkowski 30, 54, Martin Strach 34, 60, Rafał Bujnowski 58 - Łukasz Świgoń 90
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 sierpnia, 11:00 (400)
Wiktor Żytek 44 (k) - Adrian Gapczyński 57
Legia II Warszawa 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 20 sierpnia, 12:00
Patryk Czarnowski 53, Michał Suchanek 87 - Patryk Pietrasiak 83
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Sokół Ostróda 20 sierpnia, 16:00 (300)
Michał Sadowski 3, Rafał Maćkowski 22
Ursus Warszawa 1-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 sierpnia, 16:00
Mateusz Muszyński 89 - Michał Miller 10, Maciej Koziara 82, Tomasz Kowalski 90
Huragan Wołomin 0-1 MKS Ełk 20 sierpnia, 15:00
Tomasz Porębski 36
Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Huragan Morąg 21 sierpnia, 17:00 (700)
Kamil Zalewski 71, 75
Jagiellonia II Białystok 0-0 ŁKS Łódź 20 sierpnia, 11:00 (500)
na bocznym boisku
Pelikan Łowicz 0-1 Widzew Łódź 20 sierpnia, 17:00 (2000)
Piotr Burski 67

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Pelikan Łowicz 0-1 ŁKS Łódź 24 sierpnia, 18:00
Kamil Juraszek 31
Huragan Morąg 3-0 Jagiellonia II Białystok 24 sierpnia, 17:00
Piotr Karłowicz 39, Radosław Lenart 43, Paweł Galik 64
MKS Ełk 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 sierpnia, 17:00 (200)
Kamil Zalewski 86
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Huragan Wołomin 24 sierpnia, 17:00 (100)
Kamil Jackiewicz 27, Michał Miller 70, Michał Twardowski 90 - Dominik Dukalski 41
Sokół Ostróda 0-1 Ursus Warszawa 24 sierpnia, 18:00 (700)
Mateusz Muszyński 11
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Piotr Sikora
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-2 ŁKS 1926 Łomża 24 sierpnia, 17:00
Paweł Wasiulewski 53, Rafał Maćkowski 65
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Legia II Warszawa 24 sierpnia, 19:00 (350)
Karol Drwęcki 22, Przemysław Przysowa 40 - Adam Ryczkowski 6
Motor Lubawa 1-6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 sierpnia, 17:00
Piotr Wypniewski 7 - Kamil Cyran 16, Marcin Mirecki 39, 69, Patryk Miarka 48, 77, Paweł Ewertowski 86 (s)
Widzew Łódź 2-1 Concordia Elbląg 24 sierpnia, 17:00 (1970)
Daniel Mąka 59, Piotr Burski 90 - Mateusz Szmydt 31 (k)
na stadionie SMS

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Concordia Elbląg 1-2 Pelikan Łowicz 28 sierpnia, 12:00
Rafał Bujnowski 7 - Wojciech Wojcieszyński 60, 64
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Widzew Łódź 28 sierpnia, 11:00
Bartosz Widejko 69 - Piotr Burski 27
Legia II Warszawa 2-0 Motor Lubawa 27 sierpnia, 12:00
Sadam Sulley 10, Adam Ryczkowski 79
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 sierpnia, 16:00 (300)
Ursus Warszawa 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 sierpnia, 16:00
Patryk Pietrasiak 89
Huragan Wołomin 0-6 Sokół Ostróda 27 sierpnia, 15:00
Michał Danilczyk 13, Robert Hirsz 27, 74, Michał Jankowski 29, Cezary Nowiński 42, Sebastian Pączko 72
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28 sierpnia, 17:00 (500)
Michał Miller 7, 87, Kamil Jackiewicz 80 (k)
Jagiellonia II Białystok 2-0 MKS Ełk 27 sierpnia, 17:00 (100)
Maciej Górski 15, 90
ŁKS Łódź 1-0 Huragan Morąg 28 sierpnia, 17:00 (1500)
Maksym Kowal 89

Kolejka 6 - 3-4 września

Pelikan Łowicz 1-0 Huragan Morąg 4 września, 11:15 (350)
Wojciech Wojcieszyński 70
MKS Ełk 1-2 ŁKS Łódź 3 września, 17:00 (700)
Michał Hryszko 9 - Jakub Nowak 10, Artur Golański 50
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6-0 Jagiellonia II Białystok 3 września, 16:00
Michał Pietroń 12, Kamil Jackiewicz 45, 55, Damian Kostkowski 74, Michał Twardowski 86, 88
Sokół Ostróda 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 września, 18:00 (700)
Kamil Smyt 89 - Piotr Faszczewski 56 (k)
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Huragan Wołomin 6 września, 17:00 (200)
Łukasz Chojecki 21, Sebastian Kobiera 47, Patryk Pietrasiak 79
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Ursus Warszawa 3 września, 17:00
Dawid Jabłoński 11 - Michał Ambrozik 88
Motor Lubawa 1-1 ŁKS 1926 Łomża 3 września, 17:00 (200)
Borys Wasiutyn 3 - Reinaldo Melão 7
Concordia Elbląg 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 września, 16:00
Paweł Magdoń 1, Wiktor Żytek 23 (k), 56
na Stadionie Miejskim
Legia II Warszawa 3-1 Widzew Łódź 26 listopada, 12:00 (750)
Sebastian Szymański 3, 67, Miłosz Szczepański 84 - Mateusz Michalski 44
w Ząbkach

Kolejka 7 - 10-11 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Pelikan Łowicz 27 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (11 września, 11:00) odwołany
Legia II Warszawa 4-3 Concordia Elbląg 11 września, 16:00 (100)
Michał Suchanek 7, Sandro Kulenović 10, Mateusz Wieteska 25, Stojan Vranješ 89 - Mateusz Zawal 33 (s), Kamil Kuczkowski 50, Przemysław Kamiński 71
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 0-0 Widzew Łódź 10 września, 17:00 (1200)
Ursus Warszawa 6-0 Motor Lubawa 10 września, 16:00
Robert Słomka 8, Patryk Kamiński 15, Mateusz Muszyński 45, Michał Ambrozik 45, Krzysztof Pikus 88, 90
Huragan Wołomin 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 września, 15:00
Rafał Wielądek 75 - Patryk Szczepański 25
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 września, 17:00 (500)
Patryk Pietrasiak 35
Jagiellonia II Białystok 1-1 Sokół Ostróda 11 września, 13:00
Patryk Koncewicz 90 - Krzysztof Filipek 1
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 3-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 września, 16:00
Jewhen Radionow 8, Łukasz Kopka 36, Patryk Bryła 58
Huragan Morąg 1-0 MKS Ełk 10 września, 16:00
Piotr Karłowicz 34

Kolejka 8 - 17-18 września

Pelikan Łowicz 1-0 MKS Ełk 17 września, 16:00
Wojciech Wojcieszyński 42
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Huragan Morąg 17 września, 16:00
Michał Twardowski 88 - Radosław Stefanowicz 90
Sokół Ostróda 0-1 ŁKS Łódź 18 września, 11:00 (700)
Maksym Kowal 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Jagiellonia II Białystok 17 września, 16:00
Łukasz Chojecki 13 - Dawid Polkowski 46
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września, 19:00
Patryk Szczepański 33, Adam Radwański 51, 74, Adrian Gapczyński 84
w pierwotnym terminie (17 września, 17:00) odwołany
Motor Lubawa 0-2 Huragan Wołomin 17 września, 16:00
Rafał Wielądek 27 (k), 31
Widzew Łódź 2-1 Ursus Warszawa 18 września, 17:00 (1700)
Mateusz Michalski 47, 51 - Robert Słomka 65
na stadionie SMS
Concordia Elbląg 0-0 ŁKS 1926 Łomża 17 września, 16:00 (100)
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-4 Legia II Warszawa 18 września, 11:00 (600)
Jakub Rozwandowicz 70 - Sandro Kulenović 7, Stojan Vranješ 62 (k), Konrad Michalak 72, Adam Ryczkowski 81

Kolejka 9 - 24-25 września

Legia II Warszawa 2-1 Pelikan Łowicz 24 września, 12:00
Mateusz Wieteska 37, Stojan Vranješ 41 (k) - Bartosz Bujalski 8
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 września, 15:00 (400)
Rafał Maćkowski 7 (k) - Paweł Magdoń 89
Ursus Warszawa 0-2 Concordia Elbląg 24 września, 16:00 (150)
Martin Strach 62, Mateusz Szmydt 88
Huragan Wołomin 0-4 Widzew Łódź 24 września, 15:00 (600)
Mateusz Michalski 3, Robert Kowalczyk 24, 36, Daniel Mąka 60
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Motor Lubawa 25 września, 17:00 (300)
Kamil Zalewski 7, 19 (k), 36
Jagiellonia II Białystok 0-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 września, 13:00
Adam Radwański 85, Bartłomiej Stryjek 90
w Wysokiem Mazowieckiem
ŁKS Łódź 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 września, 16:00 (2200)
Jewhen Radionow 28, Damian Guzik 71
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Damian Pawlak
Huragan Morąg 3-1 Sokół Ostróda 24 września, 16:00
Piotr Karłowicz 4, Daniel Chiliński 56, Tomasz Szawara 71 - Kamil Maternik 66
MKS Ełk 1-1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 24 września, 16:30
Michał Świderski 85 - Adam Finfando 30 (s)

Kolejka 10 - 1-2 października

Pelikan Łowicz 1-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 października, 11:15
Bartosz Bujalski 45 - Maciej Koziara 4, Michał Miller 14, Grzegorz Domżalski 85 (k)
Sokół Ostróda 3-2 MKS Ełk 1 października, 18:00 (650)
Sebastian Pączko 6, Michał Danilczyk 74, Maciej Malinowski 89 (s) - Michał Hryszko 65, Michał Danilczyk 80 (s)
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Huragan Morąg 1 października, 13:00 (500)
Joachim Pabjańczyk 49 - Radosław Lenart 23
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 ŁKS Łódź 1 października, 16:00 (550)
Motor Lubawa 1-2 Jagiellonia II Białystok 1 października, 15:00
Adrian Zasuwa 51 - Emil Łupiński 78, Dawid Polkowski 87
Widzew Łódź 4-2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 października, 15:30 (1950)
Mateusz Michalski 31, Kamil Tlaga 37, Daniel Mąka 56, Piotr Burski 75 - Michał Grochowski 49, 60
na stadionie SMS
Concordia Elbląg 2-0 Huragan Wołomin 1 października, 16:00
Mariusz Pelc 33, Edil 89
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 Ursus Warszawa 2 października, 11:00
Jakub Rozwandowicz 3, 76, Mateusz Broź 33, Paweł Magdoń 87 - Krzysztof Cegiełka 55
Legia II Warszawa 1-2 ŁKS 1926 Łomża 1 października, 12:00 (100)
Sandro Kulenović 51 - Przemysław Olesiński 39, 61
w Ząbkach

Kolejka 11 - 8-9 października

ŁKS 1926 Łomża 1-1 Pelikan Łowicz 8 października, 15:00 (300)
Paweł Wasiulewski 45 - Tomasz Bogołębski 90
Ursus Warszawa 1-2 Legia II Warszawa 8 października, 15:00 (200)
Maciej Mąka 77 - Miłosz Szczepański 9, 13
Huragan Wołomin 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 października, 11:00 (100)
Dominik Dukalski 33 - Mateusz Broź 61, Jakub Rozwandowicz 62
Ruch Wysokie Mazowieckie 3-1 Concordia Elbląg 9 października, 17:00
Kamil Zalewski 9, 16 (k), Paweł Brokowski 71 - Michał Kiełtyka 82
Jagiellonia II Białystok 1-1 Widzew Łódź 9 października, 15:00
Marek Wasiluk 90 - Mariusz Zawodziński 85
ŁKS Łódź 4-0 Motor Lubawa 9 października, 15:00 (2312)
Aleksander Ślęzak 11, Jewhen Radionow 13, 29, Mariusz Cichowlas 54
Huragan Morąg 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 października, 15:00 (100)
Daniel Chiliński 7 - Radosław Kamiński 70
MKS Ełk 3-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października, 15:30
Maciej Malinowski 35, Daniel Świderski 85, Michał Hryszko 87 (k) - Patryk Pietrasiak 18 (k), Joachim Pabijańczyk 55
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-1 Sokół Ostróda 8 października, 15:00
Jakub Szarpak 44, 61, Grzegorz Domżalski 53 (k), Kamil Jackiewicz 90 - Robert Hirsz 23

Kolejka 12 - 15-16 października

Pelikan Łowicz 1-0 Sokół Ostróda 16 października, 11:15 (300)
Jurij Hłuszko 81
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 października, 15:00
Michał Wrzesiński 50
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 MKS Ełk 14 października, 19:00
Patryk Szczepański 71 (k) - Michał Hryszko 36 (k)
Motor Lubawa 0-5 Huragan Morąg 15 października, 15:00
Paweł Galik 1, 71, Piotr Karłowicz 40, 43, Mateusz Czorniej 90
Concordia Elbląg 1-1 Jagiellonia II Białystok 15 października, 15:30 (100)
Michał Kiełtyka 43 - Łukasz Sołowiej 53
na Stadionie Miejskim
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 października, 11:00 (250)
Wiktor Żytek 10 (k), 32, Mateusz Broź 14, 70, Jakub Rozwandowicz 24
Legia II Warszawa 5-0 Huragan Wołomin 15 października, 12:00
Sandro Kulenović 5, 59, Tomasz Nawotka 9, Stojan Vranješ 27, Michał Trąbka 78
w Ząbkach
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Ursus Warszawa 15 października, 15:00 (200)
Rafał Maćkowski 88 (k) - Tomasz Chałas 90 (k), Mateusz Muszyński 90
ŁKS Łódź 2-2 Widzew Łódź 16 października, 15:00 (5100)
Jewhen Radionow 25, Maksym Kowal 90 - Daniel Mąka 49, Mateusz Michalski 62

Kolejka 13 - 22-23 października

Ursus Warszawa 1-0 Pelikan Łowicz 22 października, 15:00
Tomasz Chałas 69
Huragan Wołomin 2-0 ŁKS 1926 Łomża 22 października, 15:00
Waldemar Woźniak 19, Mikołaj Tokaj 21
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Legia II Warszawa 23 października, 17:00 (400)
Kamil Zalewski 27 (k) - Mateusz Wieteska 23, Tomasz Nawotka 29
Jagiellonia II Białystok 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 października, 12:00
Bartosz Widejko 45, Jakub Rozwandowicz 48
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 2-1 Concordia Elbląg 23 października, 14:00
Jewhen Radionow 19, Dawid Sarafiński 63 - Michał Kiełtyka 57
Huragan Morąg 3-0 Widzew Łódź 22 października, 15:00 (500)
Daniel Mlonek 21, 68, Radosław Lenart 33
MKS Ełk 6-1 Motor Lubawa 22 października, 15:00
Daniel Świderski 23, 34, 60, 70, Patryk Rosoliński 46, Mateusz Butkiewicz 78 - Adrian Zasuwa 31
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 października, 15:00
Grzegorz Domżalski 65 (k) - Rafał Maciejewski 45, Krzysztof Napora 69
Sokół Ostróda 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 października, 18:00 (300)
Sebastian Pączko 84

Kolejka 14 - 29-30 października

Pelikan Łowicz 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 października, 11:15
Grzegorz Wawrzyński 76, Jurij Hłuszko 82 - Michał Wrzesiński 42
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Sokół Ostróda 29 października, 16:00 (140)
Roman Mykytyn 30
Motor Lubawa 0-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 października, 14:00
Miłosz Małachowski 3, 86, Michał Pietroń 13, Grzegorz Domżalski 76
Widzew Łódź 2-1 MKS Ełk 30 października, 14:00 (1600)
Mateusz Michalski 44 (k), Sebastian Zieleniecki 62 - Łukasz Gryko 81
na stadionie SMS
Concordia Elbląg 1-0 Huragan Morąg 29 października, 14:00
Hubert Otręba 78
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 ŁKS Łódź 29 października, 14:00
Dawid Sarafiński 90
Legia II Warszawa 0-2 Jagiellonia II Białystok 29 października, 12:00
Maciej Górski 55, 58
w Ząbkach / mecz przerwany w 69. minucie na 7 minut z powodu obfitych opadów deszczu
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 października, 14:00 (260)
Paweł Drażba 38, Patryk Pasko 54 (s), Rafał Maćkowski 87 (k)
Ursus Warszawa 4-0 Huragan Wołomin 29 października, 13:00
Tomasz Chałas 17, 55, Patryk Kamiński 75, Jakub Kabala 87

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Huragan Wołomin 0-4 Pelikan Łowicz 5 listopada, 13:30
Jurij Hłuszko 6, 21, 70, Bartosz Bujalski 89
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Ursus Warszawa 6 listopada, 17:00 (300)
Tomasz Chałas 36 (k), Mateusz Muszyński 68
Jagiellonia II Białystok 2-0 ŁKS 1926 Łomża 4 listopada, 18:00
Patryk Klimala 15, Emil Łupiński 55
w Wysokiem Mazowieckiem
ŁKS Łódź 1-1 Legia II Warszawa 6 listopada, 13:00
Jewhen Radionow 45 - Tomasz Nawotka 60
Huragan Morąg 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 listopada, 14:00
MKS Ełk 1-3 Concordia Elbląg 5 listopada, 14:00
Daniel Świderski 78 - Hubert Otręba 31, Martin Strach 72, 90
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-2 Widzew Łódź 6 listopada, 11:00 (380)
Kamil Jackiewicz 60, Damian Kostkowski 77, Michał Miller 80 - Mateusz Michalski 18, Adrian Budka 34
Sokół Ostróda 2-0 Motor Lubawa 5 listopada, 18:00 (300)
Robert Hirsz 25, Sebastian Pączko 67
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 listopada, 13:00
Mateusz Stępień 89 - Sebastian Olczak 42

Kolejka 16 - 12-13 listopada

Pelikan Łowicz 4-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 listopada, 11:15 (300)
Wojciech Wojcieszyński 25, Rafał Parobczyk 29 (k), 33 (k), Piotr Gawlik 37 - Konrad Perzyna 19
Motor Lubawa 0-6 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 listopada, 13:00
Michał Wrzesiński 32, Mariusz Zasada 37, 45, Dawid Przezak 58, 65, Krystian Smolarek 72
Widzew Łódź 0-0 Sokół Ostróda 12 listopada, 14:00 (1400)
na stadionie SMS
Concordia Elbląg 2-5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 listopada, 13:30
Mateusz Szmydt 61, Martin Strach 78 - Kamil Jackiewicz 14, 80, Maciej Koziara 24, Paweł Kowalczyk 44, Grzegorz Domżalski 71 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 MKS Ełk 13 listopada, 11:00
Marcin Mirecki 75 (k), Klaudiusz Król 86
Legia II Warszawa 3-0 Huragan Morąg 4 marca, 12:00
Patryk Czarnowski 18, 50, Miłosz Szczepański 76
w Ząbkach / w pierwotnym terminie (13 listopada, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych
ŁKS 1926 Łomża 0-0 ŁKS Łódź 13 listopada, 13:00 (700)
Ursus Warszawa 2-2 Jagiellonia II Białystok 12 listopada, 13:00 (100)
Tomasz Chałas 51, Krzysztof Cegiełka 58 - Bartosz Giełażyn 4, Maciej Górski 69 (k)
Huragan Wołomin 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19-20 listopada

Ruch Wysokie Mazowieckie 0-2 Pelikan Łowicz 20 listopada, 17:00
Kamil Kuczak 37, Jurij Hłuszko 61
Jagiellonia II Białystok 2-0 Huragan Wołomin 20 listopada, 13:00
Jonatan Straus 50, Maciej Górski 85
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 3-1 Ursus Warszawa 20 listopada, 13:00
Mariusz Cichowlas 15, Jewhen Radionow 22, 37 - Mateusz Muszyński 74
bez udziału publiczności
Huragan Morąg 2-0 ŁKS 1926 Łomża 19 listopada, 13:00
Daniel Chiliński 20 (k), 41 (k)
MKS Ełk 2-2 Legia II Warszawa 19 listopada, 13:00
Daniel Świderski 35, Tomasz Tuttas 90 - Patryk Malinowski 36 (s), Michał Trąbka 53
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 20 listopada, 11:00
Grzegorz Domżalski 50, 67 (k) - Jakub Rozwandowicz 43, Wiktor Żytek 60 (k)
w 61. minucie czerwoną kartką ukarany został rezerwowy zawodnik gospodarzy - Artur Marcfeld
Sokół Ostróda 7-3 Concordia Elbląg 19 listopada, 18:00
Robert Hirsz 5, 30 (k), 89 (k), Michał Jankowski 37, Łukasz Buczkowski 45, Kamil Maternik 53, 90 - Michał Kiełtyka 50, Martin Strach 54, 76
Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Widzew Łódź 19 listopada, 13:00
Michał Wrzesiński 20, 54, Dawid Przezak 71 - Mateusz Michalski 68
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Motor Lubawa 19 listopada, 15:00 (120)
Radosław Kamiński 14, 40, Konrad Perzyna 43, Przemysław Przysowa 69, Krzysztof Napora 70, Bartłomiej Stryjek 78

Kolejka 18 - 11-12 marca

Pelikan Łowicz 2-0 Motor Lubawa 12 marca, 11:15
Rafał Parobczyk 10, Grzegorz Wawrzyński 13
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Marek Śnieżawski
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Widzew Łódź 12 marca, 18:00 (1350)
Patryk Szczepański 15 (k) - Daniel Mąka 22 (k), 69
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Concordia Elbląg 11 marca, 15:00
Michał Michałek 43, 70 - Paweł Pelc 40
Sokół Ostróda 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 marca, 18:00 (436)
Michał Jankowski 90
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Legia II Warszawa 12 marca, 11:00 (750)
Maciej Koziara 3, Grzegorz Domżalski 76
MKS Ełk 1-3 ŁKS 1926 Łomża 11 marca, 13:00
Mateusz Furman 69 - Mariusz Baranowski 14, Krzysztof Dąbkowski 54, Paweł Drażba 72
Huragan Morąg 1-0 Ursus Warszawa 11 marca, 14:30
Piotr Karłowicz 40
ŁKS Łódź 5-0 Huragan Wołomin 12 marca, 15:00
Patryk Bryła 24 (k), Jewhen Radionow 68, 72, Artur Golański 81, Damian Guzik 90
Jagiellonia II Białystok 0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 marca, 13:00
na bocznym boisku

REKLAMA

Kolejka 19 - 18-19 marca

Jagiellonia II Białystok 2-0 Pelikan Łowicz 19 marca, 15:30
Jonatan Straus 63, Damian Szymański 80
na bocznym boisku
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-3 ŁKS Łódź 19 marca, 15:00
Kamil Zalewski 50 (k) - Jewhen Radionow 7 (k), 85, Jakub Kostyrka 36
Huragan Wołomin 2-2 Huragan Morąg 18 marca, 13:00
Radosław Śledziewski 2, 18 - Daniel Chiliński 23 (k), Paweł Galik 48
Ursus Warszawa 0-1 MKS Ełk 18 marca, 15:00
Daniel Świderski 61
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 marca, 15:00
Kamil Jackiewicz 36, Damian Kostkowski 54
Legia II Warszawa 1-1 Sokół Ostróda 18 marca, 14:00 (100)
Kamil Kotkowski 82 (s) - Adrian Pluta 49
w Ząbkach
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 marca, 11:00
Marcin Mirecki 32
Concordia Elbląg 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 marca, 12:00
Michał Pietroń 26 (k) - Patryk Szczepański 11 (k), Piotr Basiuk 58
Widzew Łódź 2-0 Motor Lubawa 18 marca, 19:10 (17 443)
Mateusz Michalski 23, Daniel Mąka 90

Kolejka 20 - 25-26 marca

Widzew Łódź - Pelikan Łowicz 25 marca, 19:10
Motor Lubawa - Concordia Elbląg 25 marca, 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Tomaszów Mazowiecki 25 marca, 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 26 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (26 marca, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodników gości do reprezentacji narodowych
Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 25 marca, 18:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ursus Warszawa 26 marca, 11:00
MKS Ełk - Huragan Wołomin 25 marca, 14:00
Huragan Morąg - Ruch Wysokie Mazowieckie 25 marca, 15:00
ŁKS Łódź - Jagiellonia II Białystok 26 marca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

ŁKS Łódź - Pelikan Łowicz 2 kwietnia, 16:00
Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg 1 kwietnia, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - MKS Ełk 2 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 kwietnia, 11:00
Ursus Warszawa - Sokół Ostróda 1 kwietnia, 15:00
ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów Łódzki 1 kwietnia, 16:00
Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 kwietnia, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Motor Lubawa 2 kwietnia, 11:00
Concordia Elbląg - Widzew Łódź 2 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 9 kwietnia, 11:15
Widzew Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 kwietnia, 19:10
Motor Lubawa - Legia II Warszawa 8 kwietnia, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 7 kwietnia, 19:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 8 kwietnia, 16:00
Sokół Ostróda - Huragan Wołomin 8 kwietnia, 18:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Ruch Wysokie Mazowieckie 9 kwietnia, 11:00
MKS Ełk - Jagiellonia II Białystok 8 kwietnia, 14:00
Huragan Morąg - ŁKS Łódź 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 15-16 kwietnia

Widzew Łódź - Legia II Warszawa 15 kwietnia, 19:10
Huragan Morąg - Pelikan Łowicz 14 kwietnia, 16:00
ŁKS Łódź - MKS Ełk 15 kwietnia, 14:00
Jagiellonia II Białystok - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 kwietnia, 15:30
Ruch Wysokie Mazowieckie - Sokół Ostróda 14 kwietnia, 16:00
Huragan Wołomin - Sokół Aleksandrów Łódzki 14 kwietnia, 16:30
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 kwietnia, 12:00
ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa 14 kwietnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Concordia Elbląg 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 kwietnia, 11:15
Concordia Elbląg - Legia II Warszawa 23 kwietnia, 12:00
Widzew Łódź - ŁKS 1926 Łomża 22 kwietnia, 19:10
Motor Lubawa - Ursus Warszawa 22 kwietnia, 16:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Wołomin 22 kwietnia, 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ruch Wysokie Mazowieckie 22 kwietnia, 17:00
Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok 22 kwietnia, 18:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - ŁKS Łódź 23 kwietnia, 11:00
MKS Ełk - Huragan Morąg 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

MKS Ełk - Pelikan Łowicz 29 kwietnia, 17:00
Huragan Morąg - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 29 kwietnia, 17:00
ŁKS Łódź - Sokół Ostróda 30 kwietnia, 16:00
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów Łódzki 30 kwietnia, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 kwietnia, 17:00
Huragan Wołomin - Motor Lubawa 29 kwietnia, 11:00
Ursus Warszawa - Widzew Łódź 29 kwietnia, 15:00
ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg 29 kwietnia, 17:00
Legia II Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 26 - 3 maja

Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 3 maja, 11:15
Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS 1926 Łomża 3 maja, 16:00
Concordia Elbląg - Ursus Warszawa 3 maja, 17:00
Widzew Łódź - Huragan Wołomin 3 maja, 19:10
Motor Lubawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 3 maja, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok 3 maja, 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - ŁKS Łódź 3 maja, 17:00
Sokół Ostróda - Huragan Morąg 3 maja, 15:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - MKS Ełk 3 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6-7 maja

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Pelikan Łowicz 7 maja, 11:00
MKS Ełk - Sokół Ostróda 6 maja, 17:00
Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów Łódzki 6 maja, 17:00
ŁKS Łódź - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 maja, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Motor Lubawa 7 maja, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Widzew Łódź 7 maja, 17:00
Huragan Wołomin - Concordia Elbląg 7 maja, 16:00
Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 maja, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Legia II Warszawa 6 maja, 17:00

Kolejka 28 - 13-14 maja

Pelikan Łowicz - ŁKS 1926 Łomża 14 maja, 11:15
Legia II Warszawa - Ursus Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Wołomin 14 maja, 11:00
Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Mazowieckie 14 maja, 12:00
Widzew Łódź - Jagiellonia II Białystok 13 maja, 19:10
Motor Lubawa - ŁKS Łódź 13 maja, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morąg 13 maja, 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - MKS Ełk 13 maja, 17:00
Sokół Ostróda - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 maja, 18:00

Kolejka 29 - 17 maja

Widzew Łódź - ŁKS Łódź 17 maja, 19:10
Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 17 maja, 18:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Sokół Aleksandrów Łódzki 17 maja, 16:00
MKS Ełk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 maja, 17:00
Huragan Morąg - Motor Lubawa 17 maja, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Concordia Elbląg 17 maja, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 maja, 17:00
Huragan Wołomin - Legia II Warszawa 17 maja, 17:30
Ursus Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 17 maja, 17:00

Kolejka 30 - 20-21 maja

Pelikan Łowicz - Ursus Warszawa 21 maja, 11:15
ŁKS 1926 Łomża - Huragan Wołomin 20 maja, 17:00
Legia II Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia II Białystok 21 maja, 11:00
Concordia Elbląg - ŁKS Łódź 21 maja, 12:00
Widzew Łódź - Huragan Morąg 20 maja, 19:10
Motor Lubawa - MKS Ełk 20 maja, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 21 maja, 18:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Sokół Ostróda 21 maja, 17:00

Kolejka 31 - 27-28 maja

Sokół Aleksandrów Łódzki - Pelikan Łowicz 27 maja, 17:00
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 maja, 18:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Motor Lubawa 28 maja, 11:00
MKS Ełk - Widzew Łódź 27 maja, 17:00
Huragan Morąg - Concordia Elbląg 27 maja, 17:00
ŁKS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 maja, 17:00
Jagiellonia II Białystok - Legia II Warszawa 27 maja, 13:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - ŁKS 1926 Łomża 28 maja, 17:00
Huragan Wołomin - Ursus Warszawa 27 maja, 15:30

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Pelikan Łowicz - Huragan Wołomin 4 czerwca, 11:15
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie 3 czerwca, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok 3 czerwca, 17:00
Legia II Warszawa - ŁKS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Huragan Morąg 4 czerwca, 11:00
Concordia Elbląg - MKS Ełk 4 czerwca, 12:00
Widzew Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 czerwca, 19:10
Motor Lubawa - Sokół Ostróda 3 czerwca, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Sokół Aleksandrów Łódzki 3 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 10 czerwca

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pelikan Łowicz 10 czerwca, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki - Motor Lubawa 10 czerwca, 16:00
Sokół Ostróda - Widzew Łódź 10 czerwca, 16:00
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Concordia Elbląg 10 czerwca, 16:00
MKS Ełk - Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 czerwca, 16:00
Huragan Morąg - Legia II Warszawa 10 czerwca, 16:00
ŁKS Łódź - ŁKS 1926 Łomża 10 czerwca, 16:00
Jagiellonia II Białystok - Ursus Warszawa 10 czerwca, 16:00
Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Wołomin 10 czerwca, 16:00

Kolejka 34 - 14 czerwca

Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 14 czerwca, 17:00
Huragan Wołomin - Jagiellonia II Białystok 14 czerwca, 17:00
Ursus Warszawa - ŁKS Łódź 14 czerwca, 17:00
ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg 14 czerwca, 17:00
Legia II Warszawa - MKS Ełk 14 czerwca, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 czerwca, 17:00
Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 14 czerwca, 17:00
Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 14 czerwca, 17:00
Motor Lubawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (I)

II liga 2016/2017

III liga 2016/2017 (II)
III liga 2016/2017 (III)
III liga 2016/2017 (IV)

IV liga 2016/2017 (łódzka)
IV liga 2016/2017 (mazowiecka (południe))
IV liga 2016/2017 (mazowiecka (północ))
IV liga 2016/2017 (podlaska)
IV liga 2016/2017 (warmińsko-mazurska)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas