[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

Concordia Elbląg Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia Elbląg
Rok założenia: 1986
Barwy: pomarańczowo-czarne
Adres: Krakusa 25, 82-300 Elbląg
telefon: (55) 235-40-99
WWW: http://www.concordia.elblag.pl (oficj.)
Stadion: MOSiR
pojemność - 300 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes:
Trener: Łukasz Nadolny (od 24 września 2015), Piotr Rzepka (od 9 maja 2017)


Sukcesy

17. miejsce w II lidze - (2x) - 2012/13, 2013/14
 
Kadra


Bramkarze: Dawid Konarski (10.05.00), Przemysław Matłoka (08.03.88, J -> Świt Skolwin (Szczecin)), Oskar Pogorzelec (09.05.95, 182/78, W, MKS Kluczbork), Mariusz Stupak (26.05.96, Astra Ustronie Morskie).
Obrońcy: Edil (19.07.90, BRA, 190/82), Przemysław Kamiński (08.04.96, 186/74, Lechia II Gdańsk, J -> Gryf Wejherowo), Jakub Komuniewski (28.02.00, 182/bd), Sebastian Kopeć (14.02.94, 199/95, W, Skra Częstochowa), Paweł Pelc (29.06.98), Bernard Powszuk (02.03.94, J -> GKS Przodkowo), Artur Stawikowski (06.10.98, W, GKS Przodkowo), Sebastian Tomczuk (20.09.94, 181/63).
Pomocnicy: Rafał Bujnowski (13.04.92, 184/66, Cartusia Kartuzy, J -> KS Chwaszczyno), Patryk Burzyński (01.06.94, 183/78), Julian Głowacki (19.05.00, Olimpia Elbląg (juniorzy), J -> Żuławy Nowy Dwór Gdański), Mateusz Gołębiewski (31.01.97, W, Huragan Morąg), Patryk Juchniewicz (27.02.00), Michał Kiełtyka (02.12.94, 180/75), Karol Kruk (27.04.00, juniorzy), Kamil Kuczkowski (25.02.89, 175/65, Olimpia Elbląg), Michał Lewandowski (16.05.94, 179/69), Bartłomiej Lubiejewski (20.07.97, 175/53), Hubert Otręba (27.07.94, 184/74, GKS Wikielec), Mariusz Pelc (20.02.97, 183/72), Rafał Pietrewicz (25.04.94, 188/80, brak klubu, J -> Polonia Pasłęk), Michał Pietroń (07.07.85, 185/80, W, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Mateusz Szmydt (06.01.92, 181/67), Kazuya Watanabe (06.01.96, JPN, W, FC Gifu Second), Damian Weber (27.08.98, 183/73), Dawid Załucki (03.02.97, 178/62).
Napastnicy: Jakub Błażewicz (20.07.92, 174/69, Sokół Ostróda, J -> Polonia Pasłęk), Adam Duda (29.04.91, 189/82, W, Rozwój Katowice), Jean-Claude Essomba (06.07.92, CMR, J -> Almagro CF), Martin Strach (29.05.91, 183/82).
 
Uwagi

• Klub powstał w maju 1986 roku.
 
Dane z sezonu: 2016/17
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2017/18
Rozgrywki z udziałem
   2004/05 - Liga okręgowa 2004/2005, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Liga okręgowa 2005/2006, grupa: warmińsko-mazurska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2006/07 - Liga okręgowa 2006/2007, grupa: warmińsko-mazurska II
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: warmińsko-mazurska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2012/13 - II liga 2012/2013, grupa: wschodnia
   2013/14 - II liga 2013/2014, grupa: wschodnia
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014
   2014/15 - III liga 2014/2015, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015
   2015/16 - III liga 2015/2016, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2016/17 - III liga 2016/2017, grupa: I
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN
   2017/18 - IV liga 2017/2018, grupa: warmińsko-mazurska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

 

Napisz do nas