[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

I runda - 19 kwietnia
MKS Jeziorany - wolny los

GCKiS Kowale Oleckie 2-1 Mazur Wydminy 19 kwietnia, 17:00
pd.
GLZS Srokowo 0-4 Start Kruklanki 19 kwietnia, 17:00
Mewa Smykowo 1-0 Grunwald Gierzwałd 19 kwietnia, 17:00
Strażak Gryźliny 4-1 Orzeł/Sparta Biesal 19 kwietnia, 17:00
Zamek II Kurzętnik - Rezerwat Karaś 19 kwietnia, 17:00
Jastrząb Ględy - LZS Lubomino-Wilczkowo 19 kwietnia, 17:00
Fala Warpuny - Olimpia Miłki 19 kwietnia, 17:00
Tempo Wipsowo 6-1 Warmianka Bęsia 19 kwietnia, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 4-1 LZS Knopin 19 kwietnia, 17:00
Stomilowcy Olsztyn 3-0 LZS Smolajny 19 kwietnia, 17:00
(wo)
LZS Smolajny wycofały się z rozgrywek
Wilczek Wilkowo - Orzeł Czerwonka 19 kwietnia, 17:00
Wald-Plastm Bartoszyce - Warmiak Wojciechy 19 kwietnia, 17:00
Magdalenka Markusy - Mlexer Elbląg 19 kwietnia, 17:00
Fortuna Wygryny - Omulew Wielbark 19 kwietnia, 17:00
Pojezierze Prostki 5-1 Znicz Biała Piska 19 kwietnia, 17:00
Start Kozłowo 0-0 GKS Dźwierzuty 19 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-2
Salęt Boże - MLKS Orzysz 19 kwietnia, 17:00
Orzeł Stare Juchy 0-4 Pogoń Ryn 19 kwietnia, 17:00
GLKS Gronowo Elbląskie - Piast Wilczęta 19 kwietnia, 17:00
Czarni Małdyty - GLKS Miłakowo 19 kwietnia, 17:00
Agat Jegłownik 1-6 ZKS Olimpia Elbląg 19 kwietnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 5-2 Kormoran Zwierzewo 19 kwietnia, 17:00
Burza Słupy 7-1 Reduta Bisztynek 19 kwietnia, 17:00
Osa Ząbrowo - Wel Lidzbark 19 kwietnia, 17:00
Olimpia Kisielice - Unia Susz 19 kwietnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-2 WPZ Lemany 19 kwietnia, 17:00
Jordan Kazanice 2-3 Tessa Tuszewo 19 kwietnia, 17:00
Kormoran Ruszkowo 3-1 Polonia Iłowo 19 kwietnia, 17:00
GKS LZS Iława - Victoria Rychliki 19 kwietnia, 17:00
Granica Zagaje - Number One/Zalew Frombork 19 kwietnia, 17:00
Iskra Smykówko - Drwęca Samborowo 19 kwietnia, 17:00

II runda - 17 maja

Granica Zagaje 1-2 ZKS Olimpia Elbląg 17 maja, 17:00
Stomilowcy Olsztyn 3-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 17 maja, 17:00
Pojezierze Prostki 6-1 Pogoń Ryn 17 maja, 17:00
KP Szczytno 3-1 WPZ Lemany 17 maja, 17:00
Tempo Wipsowo 1-5 Burza Słupy 17 maja, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 3-1 MKS Jeziorany 17 maja, 17:00
Strażak Gryźliny 3-0 LZS Lubomino-Wilczkowo 17 maja, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

III runda - 21 czerwca

Start Kruklanki 0-4 Pojezierze Prostki 21 czerwca, 17:00
Mewa Smykowo - Kormoran Ruszkowo 21 czerwca, 17:00
Strażak Gryźliny 1-3 Stomilowcy Olsztyn 21 czerwca, 17:00
Zamek II Kurzętnik - Olimpia Kisielice 21 czerwca, 17:00
KP Szczytno 0-4 Burza Słupy 21 czerwca, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 7-2 Salęt Boże 21 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo - Olimpia Miłki 21 czerwca, 17:00
Mlexer Elbląg 0-3 ZKS Olimpia Elbląg 21 czerwca, 17:00
Iskra Smykówko - Wel Lidzbark 21 czerwca, 17:00

IV runda - 9 sierpnia
Ossa Biskupiec Pomorski - wolny los

Pojezierze Prostki 4-6 Czarni Olecko 9 sierpnia, 17:00
Stomilowcy Olsztyn 1-2 Warmia Olsztyn 9 sierpnia, 17:00 (100)
Piotr Pająski 80 - Bartosz Dobroński 74, Krystian Wojciechowski 82
na stadionie Warmii
Pisa Barczewo 3-1 MKS Korsze 9 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 2-3 Błękitni Orneta 9 sierpnia, 17:00
pd.
ZKS Olimpia Elbląg 2-0 Zatoka Braniewo 9 sierpnia, 17:00 (80)
Bartłomiej Berdzik 42, Bogdan Wojtas 52 (k)
w Gronowie Elbląskim
Olimpia Miłki 2-2 Mamry Giżycko 9 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Mewa Smykowo 1-2 GKS Stawiguda 9 sierpnia, 17:00
Zamek II Kurzętnik 1-2 Czarni Rudzienice 9 sierpnia, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 3-1 Tęcza Biskupiec 9 sierpnia, 17:00
Wel Lidzbark 0-4 Zamek Kurzętnik 9 sierpnia, 17:00
Vęgoria Węgorzewo 3-0 MKS Szczytno 9 sierpnia, 17:00
(wo)
Polonia Lidzbark Warmiński 7-3 Cresovia Górowo Iławeckie 9 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 7-2 Mazur Pisz 9 sierpnia, 17:00
Jurand Barciany 3-0 Granica Bezledy 9 sierpnia, 17:00
(wo)
Concordia Elbląg 0-3 MGKS Tolkmicko 9 sierpnia, 17:00
(wo)
Tęcza Miłomłyn 1-0 GKS Wikielec 9 sierpnia, 17:00
Żabianka/Huragan II Żabi Róg 0-1 Ewingi Zalewo 9 sierpnia, 17:00
GSZS Rybno 2-0 Iskra Narzym 9 sierpnia, 17:00
Wałsza Pieniężno 0-1 Syrena Młynary 9 sierpnia, 17:00
Burza Słupy 2-4 Błękitni Pasym 9 sierpnia, 17:00

V runda - 11 października
Motor Lubawa - wolny los

Czarni Olecko 3-2 Rominta Gołdap 11 października, 15:00
pd.
Paweł Astapczyk 45, Michał Młynarczyk 90, Sławomir Jarmołowicz 117 - Michał Nowak 2, Sebastian Kołodziej 25
GKS Stawiguda 2-4 Warmiak Łukta 11 października, 15:00
Michał Jarzyna 60, Jastrzębski 82 - Tomasz Osenkowski 19, Paweł Alancewicz 32, Marcin Wiciński 47, Sławomir Sikorski 61
Błękitni Pasym 3-4 Warmia Olsztyn 11 października, 15:00
Konrad Pławski 70, Marcin Gołębiewski 83, Arkadiusz Foruś 85 - Krystian Wojciechowski 14, 47, 63, Daniel Chiliński 42
Niedźwiedź Ramsowo 0-3 DKS Dobre Miasto 11 października, 15:00 (50)
Adam Orłowski 35 (k), Maciej Lewkowicz 60, Łukasz Małaszuk 85
Pisa Barczewo 1-2 OKS 1945 Olsztyn 11 października, 15:00 (250)
Marcin Łukaszewski 32 - Paweł Łukasik 24 (k), Tomasz Żakowski 66
Vęgoria Węgorzewo 0-1 Granica Kętrzyn 11 października, 15:00
Paweł Kowalewski 75
Łyna Sępopol 1-4 Victoria Bartoszyce 11 października, 15:00
Robert Naruszewicz 85 - Rafał Malicki 18, Andrzej Cichocki 40, Tomasz Deluga 65, Czesław Grażul 80
Jurand Barciany 2-5 Mrągowia Mrągowo 11 października, 15:00 (50)
A.Suchecki 11, 40 - Tomasz Stępka 20, Łukasz Kurta 53, Damian Majak 55, Dariusz Radziszewski 60, Remigiusz Hebda 65
MGKS Tolkmicko 0-4 ZKS Olimpia Elbląg 11 października, 15:00 (50)
Bartłomiej Berdzik 7, 13, Przemysław Sambor 16, Maciej Chwoszcz 42
Tęcza Miłomłyn 0-3 Sokół Ostróda 11 października, 15:00 (50)
Paweł Oliwa 48, Damian Dąbrowski 55, Radosław Teliszewski 64
Ewingi Zalewo 0-2 Huragan Morąg 11 października, 15:00 (100)
Daniel Madej 17, Grzegorz Myślisz 48
GSZS Rybno 0-1 Start Działdowo 11 października, 15:00 (50)
Paweł Zagórski 75
Syrena Młynary 0-5 Polonia Pasłęk 11 października, 15:00 (100)
Cezary Boros 15, 86, Radosław Grygrowski 29, Tomasz Płachecki 49, Jarosław Licznerski 85
Ossa Biskupiec Pomorski 3-1 Zamek Kurzętnik 11 października, 15:00 (50)
Kamil Chmielewski 6, Andrzej Jakielski 45, Janusz Figurski 65 - Marcin Słupski 28
Start Nidzica 1-3 Jeziorak Iława 24 października, 15:00
pd.
Grzegorz Mróz 23 - Daniel Jędrychowski 85, Michael Chinedu Nwobi 98, Anastasius Udeanyiya Okwunwanne 105
Mazur Ełk 4-1 Olimpia Miłki 11 października, 15:00
Maciej Kisiel 2, 33, Daniel Potuszyński 70, Kamil Stupak 72 - Andrzej Stasiewski 63
Orlęta Reszel 2-4 Płomień Ełk 11 października, 15:00 (150)
Wojciech Jałoszewski 5 (k), Mateusz Zaleśkiewicz 89 - Wojciech Strychalski 28, Bartłomiej Koniecko 57, Tomasz Włodarczyk 83, Wojciech Sieruta 88
Błękitni Orneta 2-3 Polonia Lidzbark Warmiński 11 października, 15:00 (200)
Bartosz Szupieńko 20 (s), Rafał Mianowski 60 - Tomasz Gowkielewicz 70, 75, Krzysztof Krzesiński 82 (s)
Czarni Rudzienice 2-4 Olimpia Olsztynek 11 października, 15:00 (50)
Galas 52, Łukasz Błażejewski 62 - Kamil Pawlak 7, 12, Paweł Brzostek 85, Krzysztof Kuźniewski 90

VI runda - 17 marca

Granica Kętrzyn 1-3 OKS 1945 Olsztyn 17 marca, 13:00 (500)
Łukasz Jończak 53 (k) - Jarosław Kaszuba 19, Grzegorz Lech 41, Łukasz Harmaciński 63 (k)
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warmia Olsztyn 3-2 DKS Dobre Miasto 17 marca, 13:00 (50)
pd.
Piotr Kajda 44, Krystian Wojciechowski 45, 110 - Artur Fedorczyk 51, Adam Orłowski 62
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Bartoszyce 0-1 Warmiak Łukta 17 marca, 13:00 (60)
Mariusz Kukuć 90 (k)
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mrągowia Mrągowo 3-2 Płomień Ełk 17 marca, 13:00 (100)
Łukasz Kuśnierz 29, Lubomir Wasilewski 42, Michał Romanowski 49 - Robert Wiśniewski 35, Wojciech Strychalski 75
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
ZKS Olimpia Elbląg 2-0 Polonia Pasłęk 17 marca, 13:00 (40)
pd.
Jakub Dudek 101, Daniel Kisielewski 120
w Gronowie Elbląskim / w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Ostróda 1-0 Start Działdowo 17 marca, 13:00 (100)
pd.
Kamil Kowalski 116
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Huragan Morąg 17 marca, 13:00 (100)
Robert Urbanowicz 47 - George Gilmore 40, Daniel Madej 73
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazur Ełk 1-0 Czarni Olecko 17 marca, 14:00 (100)
Grzegorz Piwko 17
w Olecku, Mazur gospodarzem / w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Olsztynek 3-1 Motor Lubawa 17 marca, 13:00 (100)
Mariusz Arcipowski 23, Piotr Kolek 30, Tomasz Kenig 54 - Michał Karkut 75
w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ossa Biskupiec Pomorski 0-5 Jeziorak Iława 17 marca, 13:00 (100)
Łukasz Suchocki 25, Daniel Jędrychowski 36, 72, Dawid Kowalski 65, Bartosz Dobroński 74
w Bielicach / w pierwotnym terminie (4 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/8 finału - 3 maja
(Losowanie - 22 marca 2007 - siedziba W-MZPN)

ZKS Olimpia Elbląg 0-1 OKS 1945 Olsztyn 17 kwietnia, 14:00 (600)
pd.
Sebastian Spychała 108
stadion Olimpii przy Agrikola
Warmiak Łukta 2-6 Jeziorak Iława 2 maja, 17:00 (70)
Marcin Wiciński 50, Adam Nowaliński 61 - Sławomir Artemniak 13 (s), Jarosław Chodowiec 18, Kamil Ludwiczak 27, Jarosław Rzeźnikiewicz 39, Daniel Jędrychowski 71, Tomasz Sedlewski 80
Olimpia Olsztynek 1-2 Huragan Morąg 3 maja, 17:00 (150)
Krzysztof Stankiewicz 65 - Grzegorz Myślisz 6, Marcin Zmiarowski 61
Mazur Ełk 0-0 Mrągowia Mrągowo 2 maja, 17:00 (50)
pd. k. 3-2
Warmia Olsztyn 2-5 Sokół Ostróda 3 maja, 17:00 (150)
Łukasz Wojtkiewicz 32, Maciej Szostek 47 - Jakub Skirzewski 20, 56, Damian Dąbrowski 62, Sebastian Łuba 78, Bogdan Miłkowski 88

1/4 finału - 16 maja
(Losowanie - 7 maja 2007 - siedziba W-MZPN)
Do gry dołączyli III-ligowcy: Drwęca Nowe Miasto Lubawskie i Olimpia Elbląg.
Huragan Morąg - wolny los

OKS 1945 Olsztyn 2-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 maja, 17:00 (200)
pd. k. 1-3
Kamil Graczyk 24, Paweł Łukasik 102 - Rafał Nieradka 73 (s), Piotr Rybkiewicz 113
Sokół Ostróda 0-0 Olimpia Elbląg 15 maja, 16:30 (200)
pd. k. 3-4
Mazur Ełk 1-4 Jeziorak Iława 16 maja, 17:00 (200)
Mariusz Duda 75 - Bartosz Dobroński 10, Tomasz Sedlewski 38, Łukasz Suchocki 64, Daniel Jędrychowski 86 (k)

1/2 finału - 13 czerwca
(Losowanie - 31 maja 2007 - siedziba W-MZPN)

Huragan Morąg 1-3 Olimpia Elbląg 13 czerwca, 17:00 (300)
Grzegorz Kulpaka 58 - Piotr Ruszkul 53, 70, Artur Chrzonowski 79
Jeziorak Iława 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 czerwca, 17:00 (600)
Bartosz Dobroński 12, 89 - Łukasz Gikiewicz 73

Finał - 20 czerwca

Olimpia Elbląg 3-1 Jeziorak Iława 20 czerwca, 17:00 (1500)
Piotr Ruszkul 10, Piotr Trafarski 19, Adrian Fedoruk 89 - Tomasz Radziński 45
w Elblągu

Remes Puchar Polski 2007/2008

Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas