[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Mazowiecki ZPN

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 6-13 sierpnia
Legion Głowaczów - wolny los

Ogniwo Chlewiska - Beta Radom 6 sierpnia, 17:00
LZS Zalesice 0-3 Centrum Radom 6 sierpnia, 17:00
(wo)
Iskra Janów - Gryfia Mirów 6 sierpnia, 17:00
Krępianka Rzeczniów 4-2 Gryf Policzna 6 sierpnia, 17:00
Tęcza Augustów 1-6 Strażak Stanisławice 6 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 8-6 LUKS Ruda Wielka 6 sierpnia, 17:00
Megawat Świerże Górne 1-9 KS Janików 6 sierpnia, 17:00
Chojniak Wieniawa 3-0 Gracja Tczów 6 sierpnia, 17:00
(wo)
Wisła Solec - Zorza Kowala 6 sierpnia, 17:00
Orlęta Stromiec - KS II Warka 6 sierpnia, 17:00
MKS Wyśmierzyce - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 6 sierpnia, 17:00
KS Lesznowola 1-0 Kraska Jasieniec 6 sierpnia, 17:00
LKS Promna 2-6 KS Błotnica Stara 6 sierpnia, 17:00
Belweder Mogielnica - KS Żdżary 6 sierpnia, 17:00
Iskra Zbrosza Duża 2-4 GKS Chynów 6 sierpnia, 17:00
Strażak Wielogóra 4-2 Jaguar Wolanów 6 sierpnia, 17:00
Wisła Chotcza - WKS Zajezierze 6 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 0-1 GKS Sieciechów 6 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-1 Zamłynie Radom 6 sierpnia, 17:00
Gryf Kownaty Żędowe 2-3 Narew II Ostrołęka 13 sierpnia, 17:00
Wkra Sochocin 3-0 Mazowsze Jednorożec 13 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Kurp Dach Plastmo Troszyn 3-0 Tęcza Łyse 13 sierpnia, 17:00
(wo)
Orz Goworowo 4-1 Kurpik Kadzidło 13 sierpnia, 17:00
Dylewianka Dylewo 1-6 Rzekunianka Rzekuń 13 sierpnia, 17:00
Narew Zambski Kościelne 3-4 CR Sobanice 13 sierpnia, 17:00
pd.
Romex Płońsk 0-3 GKS Lipowiec 13 sierpnia, 17:00
(wo)
Błyskawica Gumino 0-3 Huragan Lipniki 13 sierpnia, 17:00
(wo)

II runda - 23 sierpnia
ULKS Ciółkowo - termin wolny

Grom Prace Małe 0-6 Sparta Jazgarzew 23 sierpnia, 17:00
Ligowiec Warszawa 6-1 KS Raszyn 23 sierpnia, 17:00
Tarpan Tarczyn 4-5 KS II Piaseczno 23 sierpnia, 17:00
pd.
Tajfun Brochów 0-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
(wo)
Promyk Nowa Sucha 3-0 Milan Milanówek 23 sierpnia, 17:00
(wo) pd.
na boisku 4-3
LKS Osuchów 0-5 UKS Łady 23 sierpnia, 17:00
Guzovia Guzów 1-0 LKS Chlebnia 23 sierpnia, 17:00
Sparta II Jazgarzew 1-2 Jedność Żabieniec 23 sierpnia, 17:00
FC Płochocin 4-5 CWKS Legia Warszawa 23 sierpnia, 17:00
pd.
Amigos Warszawa 0-1 Świt Warszawa 23 sierpnia, 17:00
Energetyk Warszawa 0-11 KS Łomianki 23 sierpnia, 17:00
Walka Kosów 1-7 Naprzód Brwinów 23 sierpnia, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 6-0 AZS Absolwent UW Warszawa 23 sierpnia, 17:00
WKS Puznów 0-1 Wilga Garwolin 23 sierpnia, 17:00
Wrzos Celestynów 3-0 Orzeł Baniocha 23 sierpnia, 17:00
(wo)
Wisła Dziecinów 0-1 Józefovia Józefów 23 sierpnia, 17:00
Victoria Zerzeń (Warszawa) 0-5 Białołęka Warszawa 23 sierpnia, 17:00
Sorento Kamion 4-2 Żyrardowianka Żyrardów 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Korytów 3-0 GLKS II Nadarzyn
AON Rembertów (Warszawa) 2-3 Dolcan II Ząbki 23 sierpnia, 17:00
pd.
Polonia Kuligów 1-6 NTP Wyszków 23 sierpnia, 17:00
Bór Regut 2-5 KS Falenica (Warszawa) 23 sierpnia, 17:00
Impet Łajski 0-3 Legionovia II Legionowo
(wo)
Victoria II Sulejówek 0-3 Marcovia Marki 23 sierpnia, 17:00
(wo)
UKS Borzęcin 0-1 Marymont Warszawa 23 sierpnia, 17:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 PUG Bielany (Warszawa) 23 sierpnia, 17:00
Świt II Warszawa 0-3 KS Wesoła (Warszawa)
(wo)
FC Stars Warszawa 3-1 Sokół Serock 23 sierpnia, 17:00
Błonianka Błonie 4-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-0 GKP Targówek (Warszawa) 23 sierpnia, 17:00
Junak Warszawa 2-4 Bóbr Tłuszcz 23 sierpnia, 17:00
Rotavia Nieporęt 3-0 Wkra Pomiechówek 23 sierpnia, 17:00
(wo)
Legion Warszawa 1-1 Wicher Kobyłka 23 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
lub 3-4 w karnych
Huragan II Wołomin 3-2 Mazur Radzymin 23 sierpnia, 17:00
Sokół Kołbiel 2-0 Advit Wiązowna 23 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 2-4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 0-2 Sęp Żelechów 23 sierpnia, 17:00
Liwia Łochów 3-4 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 23 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 2-7 Promnik Łaskarzew 23 sierpnia, 17:00
Grodzisk Krzymosze 5-0 Korona Olszyc 23 sierpnia, 17:00
Jupiter Koszewnica 0-4 Naprzód Skórzec 23 sierpnia, 17:00
Płomień Dębe Wielkie 1-2 Tęcza Stanisławów 23 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek 4-8 Miedzanka Miedzna 23 sierpnia, 17:00
LZS Starawieś 2-4 Zorza Sterdyń 23 sierpnia, 17:00
Polonez Mordy - Orzeł Łosice 24 sierpnia, 18:00
Strzelec Chodów 3-1 Victoria Kałuszyn 23 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Junior Cegłów 2-3 Czarni Węgrów 23 sierpnia, 17:00
KS Wygoda - Tygrys Huta Mińska 23 sierpnia, 17:00
Laskar Laski 0-5 Amur Wilga 23 sierpnia, 17:00
Tęcza/Jutrzenka Piaseczno 2-8 Burza Pilawa 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Unin 1-4 ŁKS Łochów 23 sierpnia, 17:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-2 Skra Drobin
KS Białkowo 0-4 Wicher Cieszewo
Pogoń Słupia 1-1 Świt Staroźreby
k. 5-4
Lwówianka Lwówek 2-8 Wisła Nowy Duninów
Sparta Mochowo 3-0 Polonia Radzanowo
(wo)
Mazowia Słubice 0-1 Kormoran Łąck
Limit Rybno 3-0 Unia Iłów
(wo)
Skrwa Brudzeń 3-2 Skrwa Łukomie
Błyskawica Lucień 3-0 Błękitni Gójsk
(wo)
Wisła Kępa Polska 0-3 Orkan Lelice
(wo)
Start Proboszczewice 1-3 Mazur Gostynin
Konopianka Konopki 3-0 Błękitni Raciąż
(wo)
Sokół Grudusk 0-5 Wkra Bieżuń
Narew II Ostrołęka 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Orzeł Sypniewo 0-3 MKS Przasnysz
(wo)
Borovia Czernice Borowe 0-1 MKS II Mława
Orz Goworowo 1-3 Korona Szydłowo
CR Sobanice 3-1 Gwar Pawłowo
Kurp Dach Plastmo Troszyn 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna
(wo)
Rzekunianka Rzekuń 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Pełta Karniewo 3-0 Orlęta Baboszewo
(wo)
Huragan Lipniki 3-3 GKS Strzegowo
pd. k. 3-0
Tęcza Ojrzeń 3-1 Sona Nowe Miasto
Wkra Sochocin 2-2 Korona II Ostrołęka
pd. k. 2-3
GKS Lipowiec 5-2 Gladiator Słoszewo
lub 5-1
Legion Głowaczów 0-3 LZS Magnuszew
(wo)
Strażak Wielogóra 0-1 Oskar Przysucha 23 sierpnia, 17:00
Wisła Chotcza 3-0 Skaryszewianka Skaryszew
(wo)
Zorza Kowala 2-1 Szydłowianka II Szydłowiec 23 sierpnia, 17:00
KS Chomentów 3-0 Orzeł Wierzbica
(wo)
Gryfia Mirów - Orzeł Gielniów
MKS Wyśmierzyce 1-6 Mogielanka Mogielnica 23 sierpnia, 17:00
KS Janików 1-3 Plon Garbatka-Letnisko 23 sierpnia, 17:00
Centrum Radom 1-5 Iłżanka Kazanów 23 sierpnia, 17:00
GKS Chynów 2-1 Zodiak Sucha 23 sierpnia, 17:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-1 Polonia Iłża
GKS Sieciechów 0-5 Oronka Orońsko 23 sierpnia, 17:00
KS Lesznowola 0-6 Sokół Przytyk 23 sierpnia, 17:00
- Zawisza Sienno
Chojniak Wieniawa 1-0 Radomiak II Radom 23 sierpnia, 17:00
pd.
- Sadownik Błędów
- Mazowsze II Grójec
Strażak Stanisławice 1-3 Proch Pionki 23 sierpnia, 17:00
KS Błotnica Stara 1-1 KS Potworów 23 sierpnia, 17:00
pd. k. 8-9
Krępianka Rzeczniów 4-3 Akcja I Jastrzębia 23 sierpnia, 17:00

III runda - 6 września

Wisła Chotcza 0-7 Iłżanka Kazanów 6 września, 16:30
KS Chomentów 0-1 Oronka Orońsko 6 września, 16:30
Zorza Kowala 5-1 Oskar Przysucha 6 września, 16:30
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-5 Proch Pionki 6 września, 16:30
Chojniak Wieniawa 0-1 KS Potworów 6 września, 16:30
Krępianka Rzeczniów 1-5 Zawisza Sienno 6 września, 16:30
Mogielanka Mogielnica 3-1 Sadownik Błędów 6 września, 16:30
LZS Magnuszew 0-3 Plon Garbatka-Letnisko 6 września, 16:30
(wo)
GKS Chynów 1-0 Sokół Przytyk 6 września, 16:30
Sorento Kamion 2-1 Mazowsze II Grójec 6 września, 16:30
Józefovia Józefów 10-1 KS Falenica (Warszawa) 6 września, 16:30
Ligowiec Warszawa 0-5 Sparta Jazgarzew 6 września, 16:30
Guzovia Guzów 4-3 Promyk Nowa Sucha 6 września, 16:30
Błękitni Korytów 3-2 Naprzód Brwinów 6 września, 16:30
PKS Radość (Warszawa) 7-1 KS Wesoła (Warszawa) 6 września, 16:30
Wrzos Celestynów 1-6 Wilga Garwolin 6 września, 17:00
Pro Futuro Warszawa 0-1 Świt Warszawa 6 września, 16:30
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-1 KS II Piaseczno 6 września, 16:30
FC Stars Warszawa 5-4 Marcovia Marki 6 września, 16:30
Błonianka Błonie 4-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 września, 16:30
UKS Siekierki (Warszawa) 8-1 Jedność Żabieniec 6 września, 16:30
Rotavia Nieporęt 3-2 Legionovia II Legionowo 6 września, 16:30
Huragan II Wołomin 5-2 NTP Wyszków 6 września, 16:30
UKS Łady 3-0 Marymont Warszawa 5 września, 17:00
Wicher Kobyłka 4-1 KS Łomianki 7 września, 16:30
Białołęka Warszawa 6-2 CWKS Legia Warszawa 6 września, 16:30
Dolcan II Ząbki 3-4 Bóbr Tłuszcz 6 września, 16:30
Sokół Kołbiel 4-0 Czarni Węgrów 6 września, 16:30
Błękitni Stoczek 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6 września, 16:30
Grodzisk Krzymosze 3-0 Miedzanka Miedzna 6 września, 16:30
(wo)
Strzelec Chodów 0-3 Naprzód Skórzec 6 września, 16:30
(wo)
Orzeł Łosice 1-2 Zorza Sterdyń 6 września, 16:30
Tygrys Huta Mińska 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 września, 16:30
Tęcza Stanisławów 6-3 Promnik Łaskarzew 6 września, 16:30
Burza Pilawa 5-0 Sęp Żelechów 6 września, 16:30
Amur Wilga 3-1 ŁKS Łochów 6 września, 16:30
Pogoń Słupia 3-0 Orkan Lelice 6 września, 16:30
(wo)
Sparta Mochowo 2-4 Wicher Cieszewo 6 września, 16:30
Limit Rybno 3-0 Kormoran Łąck 6 września, 16:30
(wo)
Skrwa Brudzeń 1-2 Skra Drobin 6 września, 16:30
Błyskawica Lucień 6-5 Wisła Nowy Duninów 6 września, 16:30
ULKS Ciółkowo 3-4 Mazur Gostynin 6 września, 16:30
Konopianka Konopki 2-1 MKS II Mława 6 września, 16:30
CR Sobanice 1-3 MKS Przasnysz 6 września, 16:30
pd.
Kurp Dach Plastmo Troszyn 2-6 Narew II Ostrołęka 6 września, 16:30
Rzekunianka Rzekuń 0-1 Korona II Ostrołęka 6 września, 16:30
pd.
Pełta Karniewo 3-0 Korona Szydłowo 6 września, 16:30
(wo)
Huragan Lipniki 1-2 GKS Lipowiec 6 września, 16:30
Tęcza Ojrzeń 2-4 Wkra Bieżuń 6 września, 16:30

IV runda - 27 września
Oronka Orońsko - wolny termin

Zorza Kowala 0-1 Zwolenianka Zwoleń 27 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-0 Broń Radom 27 września, 16:00
KS Potworów 1-4 Wulkan Zakrzew 27 września, 16:00
Zawisza Sienno 1-0 Powiślanka Lipsko 27 września, 16:00
GKS Chynów 3-0 KS Warka 27 września, 16:00
(wo)
Plon Garbatka-Letnisko 2-0 Proch Pionki 27 września, 16:00
Mogielanka Mogielnica 1-2 Pilica Białobrzegi 27 września, 16:00
Pogoń Słupia 4-5 Orzeł Goleszyn 27 września, 16:00
Błyskawica Lucień 0-7 Mazowsze Płock 27 września, 16:00
Wicher Cieszewo 6-3 Amator Maszewo 27 września, 16:00
Skra Drobin 4-0 Kasztelan Sierpc 27 września, 16:00
Mazur Gostynin 1-2 Błękitni Gąbin 27 września, 16:00
Konopianka Konopki 1-2 MKS Ciechanów 27 września, 16:00
Pełta Karniewo 1-7 Tęcza 34 Płońsk 27 września, 16:00
MKS Przasnysz 5-2 Iskra Krasne 27 września, 16:00
Narew II Ostrołęka 2-3 Korona II Ostrołęka 27 września, 16:00
GKS Lipowiec 2-2 Kryształ Glinojeck 27 września, 16:00
pd. k. 4-5
Wkra Bieżuń 2-2 Wkra Żuromin 27 września, 16:00
pd. k. 2-4
Sokół Kołbiel 2-0 Tęcza Stanisławów 27 września, 16:00
Grodzisk Krzymosze 1-2 Naprzód Skórzec 27 września, 16:00
pd.
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-1 Podlasie Sokołów Podlaski 27 września, 16:00
Burza Pilawa 3-2 Zryw Sobolew 27 września, 16:00
Amur Wilga 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 27 września, 16:00
Zorza Sterdyń 1-3 Pogoń Siedlce 27 września, 16:00
Sorento Kamion 0-5 Tur Jaktorów 27 września, 16:00
Limit Rybno 3-2 Orkan Sochaczew 27 września, 16:00
Guzovia Guzów 3-0 Naprzód Zielonki 27 września, 16:00
(wo)
Błękitni Korytów 2-8 Mszczonowianka Mszczonów 27 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 5-1 KS Piaseczno 27 września, 16:00
Wilga Garwolin 7-3 Skra Obory 27 września, 16:00
PKS Radość (Warszawa) 1-3 Victoria Sulejówek 27 września, 16:00
KS II Piaseczno 3-1 Korona Góra Kalwaria 27 września, 16:00
Świt Warszawa 2-4 Olimpia Warszawa 27 września, 16:00
FC Stars Warszawa 1-0 Józefovia Józefów 27 września, 16:00
Błonianka Błonie 1-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 27 września, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-0 Drukarz Warszawa 27 września, 16:00
Rotavia Nieporęt 2-0 Białołęka Warszawa 27 września, 16:00
Huragan II Wołomin 3-2 Bóbr Tłuszcz 27 września, 16:00
UKS Łady 5-6 Victoria Głosków 27 września, 16:00
Wicher Kobyłka 2-0 Huragan Wołomin 27 września, 16:00

V runda - 18 października
Błękitni Gąbin - wolny los

Limit Rybno 2-4 Mszczonowianka Mszczonów 18 października, 15:00
pd.
Guzovia Guzów 0-4 Tur Jaktorów 18 października, 15:00
FC Stars Warszawa 0-0 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 października, 15:00
pd. k. 2-3
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Olimpia Warszawa 18 października, 15:00
pd.
Rotavia Nieporęt 0-1 Wicher Kobyłka 18 października, 15:00
Huragan II Wołomin 3-0 Victoria Sulejówek 18 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Jazgarzew 3-3 Victoria Głosków 18 października, 15:00
pd. k. 5-3
KS II Piaseczno 2-0 Wilga Garwolin 18 października, 15:00
Zawisza Sienno 0-3 Zwolenianka Zwoleń 18 października, 15:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu na mecz
Iłżanka Kazanów 5-0 Wulkan Zakrzew 18 października, 15:00
Oronka Orońsko 1-2 Plon Garbatka-Letnisko 18 października, 15:00
GKS Chynów 1-2 Pilica Białobrzegi 18 października, 15:00
Korona II Ostrołęka 1-3 MKS Ciechanów 18 października, 15:00
MKS Przasnysz 1-0 Kryształ Glinojeck 18 października, 15:00
Wkra Żuromin 1-2 Tęcza 34 Płońsk 18 października, 15:00
Sokół Kołbiel 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 18 października, 15:00
pd.
Naprzód Skórzec 0-3 Pogoń Siedlce 18 października, 15:00
Burza Pilawa 1-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 18 października, 15:00
Wicher Cieszewo 1-0 Mazowsze Płock 18 października, 15:00
Skra Drobin 3-2 Orzeł Goleszyn 18 października, 15:00

VI runda - 18 listopada
Mazovia Mińsk Mazowiecki - wolny los
Do gry dołączają IV-ligowcy: Dolcan Ząbki, GLKS Nadarzyn, Gwardia Warszawa, Hutnik Warszawa, Korona Ostrołęka, Legia II Warszawa, Legionovia Legionowo, Mazur Karczew, MKS Mława, Narew Ostrołęka, Okęcie Warszawa, Piast Piastów, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Polonia II Warszawa, RKS Ursus (Warszawa), Start Otwock, Szydłowianka Szydłowiec, Żbik Nasielsk.

Tęcza 34 Płońsk 0-2 Korona Ostrołęka 18 listopada, 12:00 (200)
Dawidzki 68, Kaliszewski 90
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-4 Żbik Nasielsk 18 listopada, 12:00 (150)
Polak 68, Imiński 70 - Ćwikliński 36, Kłoskowicz 71, Eresaba 85, Nwolisa 90
MKS Przasnysz 5-3 MKS Mława 18 listopada, 12:00 (230)
Piasecki 15, 70, Borzym 25, Gwiazda 60, Olszewski 85 - Lemanek 22 (k), Jankowski 55 (k), Biranowski 80
MKS Ciechanów 1-2 Hutnik Warszawa 18 listopada, 12:00
pd.
Tosik 20 - Piros 58, Jabłoński 110
Wicher Cieszewo 0-1 Narew Ostrołęka 18 listopada, 12:00 (50)
Pyskło 29
Błękitni Gąbin 3-1 Polonia II Warszawa 18 listopada, 12:00 (150)
Seklecki 24, Widzyński 73, Jabłoński 82 - Biernacki 2
Skra Drobin 1-1 Legionovia Legionowo 18 listopada, 12:00 (300)
pd. k. 5-4
H.Krysztofiak 87 (k) - Starnacki 37
Huragan II Wołomin 2-4 Dolcan Ząbki 18 listopada, 12:00 (100)
Biernacki 39 (s), Kozłowski 69 - Rzepecki 18 (k), Piwko 43, Korkuć 71, Zbrzeźniak 90
Pogoń Siedlce 1-4 Start Otwock 18 listopada, 12:00 (300)
pd.
Cabaj 88 - Zapaśnik 58, Karaś 105, 115, Stańczuk 119
Olimpia Warszawa 5-0 Gwardia Warszawa 18 listopada, 12:00 (100)
Pietruczuk 31, 57, 68, Doleszczak 41, Hapak 44
Wicher Kobyłka 1-0 Mazur Karczew 18 listopada, 12:00 (150)
pd.
Nasiadka 120 (k)
Mszczonowianka Mszczonów 3-2 Legia II Warszawa 18 listopada, 12:00 (250)
pd.
Szczęsny 47, Kotański 70, Michalski 115 - Trochim 65, 85
Tur Jaktorów 2-1 Ursus Warszawa 18 listopada, 12:00 (200)
Wacławek 28, Kupiec 85 - Starosz 70
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 Piast Piastów 18 listopada, 12:00 (50)
pd. k. 4-1
Sieński 90 - Matuszewski 73
Sparta Jazgarzew 3-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 listopada, 12:00 (100)
Madetko 18, 33, Matulka 41 - Berliński 1, 90, Milewski 27, Sazonowicz 84
Pilica Białobrzegi 1-2 GLKS Nadarzyn 18 listopada, 12:00 (300)
Puźniak 78 - Romanowski 65, Papierz 70
KS II Piaseczno 0-1 Okęcie Warszawa 18 listopada, 11:00 (50)
pd.
Jankowski 98
Iłżanka Kazanów 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 18 listopada, 12:00 (100)
Grzyb 38
Plon Garbatka-Letnisko 0-1 Zwolenianka Zwoleń 18 listopada, 12:00 (50)
Kiraga 66

VII runda - 26 listopada

Żbik Nasielsk 3-2 Korona Ostrołęka 26 listopada, 12:00
Załoga 6, nieznany 41, Nwolisa 90 - Stachowicz 54, 62
drugą bramkę dla Żbika strzelił niezidentyfikowany testowany zawodnik
MKS Przasnysz 8-1 Hutnik Warszawa 26 listopada, 12:00 (150)
Olszewski 5, 35, 48, 50, 55, 70, Golian 17, Piasecki 25 (k) - Jabłoński 90
Błękitni Gąbin 2-3 Narew Ostrołęka 26 listopada, 12:00 (300)
Opasiński 17, 30 (k) - Dębek 37, 79, T.Sadłowski 71
Skra Drobin 2-4 Dolcan Ząbki 26 listopada, 12:00 (600)
H.Krysztofiak 5 (k), Tafliński 73 - Zbrzeźniak 43 (k), Piwko 50, 58, 76
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-2 Start Otwock 26 listopada, 12:00 (200)
A.Chłopik 14 - Ura 6, Zapaśnik 50
Wicher Kobyłka 0-3 Olimpia Warszawa 26 listopada, 12:00 (100)
Kostrzewa 40, Kowalczyk 46, Banaszek 88
Tur Jaktorów 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 26 listopada, 10:00 (100)
Jankowski 45 - M.Lewandowski 35, 90, Bloch 65
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 listopada, 12:00 (100)
Staszewski 41, Sztrefner 79 - Michałowski 86
Okęcie Warszawa 0-1 GLKS Nadarzyn 26 listopada, 12:00 (80)
Kowalski 89
Iłżanka Kazanów 2-0 Zwolenianka Zwoleń 26 listopada, 12:00 (700)
Lis 37, Chmielewski 57

1/8 finału - 18 kwietnia
Do gry dołączają III-ligowcy: Mazowsze Grójec, MG MZKS Kozienice, Nadnarwianka Pułtusk, Radomiak Radom, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Znicz Pruszków.
Mecze w kwietniu 2007.

Żbik Nasielsk 3-1 Dolcan Ząbki 18 kwietnia, 16:30
MKS Przasnysz 1-0 Nadnarwianka Pułtusk 18 kwietnia, 16:30
Piasecki ?
Narew Ostrołęka 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 kwietnia, 16:30 (100)
Samsel 6, Strzeżysz 57 - Cios 88
Olimpia Warszawa 0-4 GLKS Nadarzyn 18 kwietnia, 16:30 (50)
Koczur 14, Figiel 52, Buszko 65, Wierzba 68
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Mazowsze Grójec 18 kwietnia, 16:30
pd.
nieznany 95
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-3 Znicz Pruszków 17 kwietnia, 17:00 (300)
pd.
Sztrefner 65, Witkowski 108 - Mikołaj Rybaczuk 79, 106, Hapak 95
Start Otwock 3-0 MG MZKS Kozienice 18 kwietnia, 16:30
(wo)
MG MZKS Kozienice wycofał się z rozgrywek
Iłżanka Kazanów 2-1 Radomiak Radom 18 kwietnia, 16:30
Chmielewski 54, 88 (k) - Wawreńczuk 32

1/4 finału - 9 maja
(Losowanie - 20 kwietnia 2007 - siedziba MZPN)

MKS Przasnysz 0-0 Narew Ostrołęka 9 maja, 17:00
pd. k. 1-3
Żbik Nasielsk 1-3 Start Otwock 9 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Znicz Pruszków 8 maja, 17:00
pd. k. 1-4
Obłuski 71 - Mikołaj Rybaczuk 2
Iłżanka Kazanów 2-1 GLKS Nadarzyn 9 maja, 17:00
Chmielewski 23 (k), Michalik 88 - Smolarow 45 (k)

1/2 finału - 29-30 maja

Narew Ostrołęka 1-4 Znicz Pruszków 29 maja, 17:30 (300)
Wołyneć 84 - Maciej Rybaczuk 4, Wiśniewski 55, Giedronowicz 59, Nwaogu Uchenna 75
Iłżanka Kazanów 0-2 Start Otwock 30 maja, 17:30 (400)
Warszawski 26, Okafor-Agu 85

Finał - 19 czerwca

Start Otwock 2-2 Znicz Pruszków 19 czerwca, 17:00
pd. k. 3-4
Okafor-Agu 15, Warszawski 77 - R.Lewandowski 47, Lewczuk 55
w Otwocku

Remes Puchar Polski 2007/2008

Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas