[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Opolski ZPN

Runda wstępna - 11 marca
Wolny los uzyskały zespoły: MKS Kluczbork, Swornica Czarnowąsy, Skalnik Gracze i TOR Dobrzeń Wielki.

LZS Goworowice 0-4 LKS Goświnowice 11 marca, 15:00
Metalowiec Łambinowice 2-2 Unia Reńska Wieś 11 marca, 15:00
k. 3-2
LZS Ligota Turawska 1-0 Silesius Kotórz Mały 11 marca, 15:00
LZS Sławice 1-3 LZS Grodziec (k. Ozimka) 11 marca, 15:00
LZS Ścinawa Nyska 2-0 Unia Krapkowice 11 marca, 15:00
Burza Lipki 3-1 Widawa Lubska 11 marca, 15:00
pd.
MGKS Baborów 0-4 Victoria Cisek 11 marca, 15:00
LZS Obrowiec 2-3 Polonia Głubczyce 11 marca, 15:00
LZS Biadacz 1-7 Start Dobrodzień 11 marca, 15:00
KS Kędzierzyn-Koźle 1-5 Ruch Zdzieszowice 11 marca, 15:00
Unia Kolonowskie 1-0 LZS Mechnice 11 marca, 15:00
Włókniarz Kietrz 0-3 LZS Leśnica 11 marca, 15:00
(wo)
Start Siołkowice Stare 2-1 Piast Brzeg 11 marca, 15:00
Sudety Burgrabice 3-2 Czarni Otmuchów 11 marca, 15:00
Polonia Domaszowice 2-5 Małapanew Ozimek 10 marca, 15:00
LKS Rusocin 1-2 Sparta Paczków 11 marca, 15:00
pd.
ZKS Górażdże 1-3 Victoria Chróścice 11 marca, 15:00
pd.
LZS Konradowa 0-6 Start Bogdanowice 11 marca, 15:00
Hetman Byczyna 2-1 Start Namysłów 11 marca, 15:00
pd.
Pogoń Prudnik 2-4 Polonia Nysa 11 marca, 15:00
Orzeł Źlinice 1-2 Śląsk Łubniany 11 marca, 15:00
w Prószkowie
Orzeł Dzierżysław 0-2 LKS Poborszów 11 marca, 13:00
w Rozumicach
Odra II Opole 6-0 Motor Praszka 11 marca, 15:00
Racławia Racławice Śląskie 0-2 KS Krasiejów 10 marca, 15:00
Skalnik Tarnów Opolski 0-1 GKS Starościn 11 marca, 15:00
pd.
Naprzód Ujazd Niezdrowice 1-2 OKS Olesno 11 marca, 15:00
Pogoń Łosiów 4-0 LZS Proślice 11 marca, 15:00
LZS Walce 3-0 MKS Gogolin
(wo)
MKS Gogolin wycofał się z rozgrywek

1/16 finału - 24 marca

LZS Ligota Turawska 0-2 Swornica Czarnowąsy 25 marca, 15:00
Unia Kolonowskie 2-1 MKS Kluczbork 24 marca, 15:00
Start Siołkowice Stare 1-3 GKS Starościn 24 marca, 15:00
Odra II Opole 1-2 Śląsk Łubniany 24 marca, 15:00
pd.
w Łubnianach
Hetman Byczyna 3-0 KS Krasiejów 24 marca, 15:00
Małapanew Ozimek 1-4 OKS Olesno 24 marca, 15:00
Start Dobrodzień 2-1 Victoria Chróścice 24 marca, 15:00
LZS Grodziec (k. Ozimka) 0-5 TOR Dobrzeń Wielki 17 marca, 15:00
LZS Walce 3-2 Ruch Zdzieszowice 24 marca, 15:00
Polonia Głubczyce 1-2 LKS Poborszów 24 marca, 15:00
Victoria Cisek 2-1 LZS Leśnica 24 marca, 15:00
Sudety Burgrabice 1-11 Polonia Nysa 11 kwietnia, 16:00
Metalowiec Łambinowice 3-0 Sparta Paczków 24 marca, 15:00
(wo)
LZS Ścinawa Nyska 1-1 LKS Goświnowice 24 marca, 15:00
k. 4-1
Burza Lipki 3-3 Pogoń Łosiów 24 marca, 15:00
k. 2-3
Start Bogdanowice 5-6 Skalnik Gracze 22 marca, 16:00
pd.
(3-3 po 90 minutach)

1/8 finału - 18 kwietnia

Unia Kolonowskie 4-3 Swornica Czarnowąsy 18 kwietnia, 17:00
pd.
GKS Starościn 2-1 Śląsk Łubniany 18 kwietnia, 16:00
Hetman Byczyna 1-3 OKS Olesno 18 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 1-3 TOR Dobrzeń Wielki 18 kwietnia, 16:00
LZS Walce 3-4 LKS Poborszów 18 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 5-1 Polonia Nysa 18 kwietnia, 16:00
Metalowiec Łambinowice 0-3 LZS Ścinawa Nyska 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Łosiów 1-5 Skalnik Gracze 25 kwietnia, 17:00

1/4 finału - 3 maja

Unia Kolonowskie 2-2 GKS Starościn 2 maja, 17:00
pd. k. 4-3
OKS Olesno 1-3 TOR Dobrzeń Wielki 16 maja, 17:00
Kutynia ? - nieznany ?, ?, ?
Victoria Cisek 0-2 LKS Poborszów 3 maja, 17:00
Makowski ?, ?
LZS Ścinawa Nyska 0-3 Skalnik Gracze 3 maja, 17:00

1/2 finału - 23 maja

Unia Kolonowskie 4-11 TOR Dobrzeń Wielki 23 maja, 17:00
Mańczyk ?, M.Szymik ?, A.Dudarewicz ?, Bugdoł ? - Jankowski ?, ?, ?, ?, Koziołek ?, ?, Sieńczewski ?, Białek ?, Szypuła ?, Białoskórski ?, Piotrowski ?
LKS Poborszów 0-6 Skalnik Gracze 23 maja, 17:00 (100)
Bortnik 4, Jaworski 30, 43, 44, 80, Jaskólski 40

Finał - 6 czerwca

Skalnik Gracze 1-0 TOR Dobrzeń Wielki 6 czerwca, 17:30 (130)
Z.Bąk 70
w Łubnianach

Remes Puchar Polski 2007/2008

Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN - Brzeg)
Puchar Polski 2005/2006 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle)
Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN - Nysa)
Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN - Opole)
Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN - Prudnik)
Puchar Polski 2005/2006 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie-Krapkowice)

Autor: Zdzisław Kowalski
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas