[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 20 sierpnia

Ester Wojciechowice 0-1 Stal Kunów 20 sierpnia, 17:00
Polvat Szwarszowice 2-1 KS Tarłów 20 sierpnia, 17:00
Sokół Jachimowice 3-0 Piast Osiek 20 sierpnia, 17:00
Cukrownik Włostów 0-5 Scorpion Ostrowiec Świętokrzyski 20 sierpnia, 17:00
Publima Bałtów 10-2 Huragan Wilczyce 20 sierpnia, 17:00
GKS Iwaniska 4-2 Kamienna Brody 20 sierpnia, 17:00
GKS Łoniów 1-2 Klimontowianka Klimontów 20 sierpnia, 17:00
Polesie Wiązownica 1-2 Nidzianka Bieliny 20 sierpnia, 17:00
Arka Kałków 4-1 Polanie Pierzchnica 20 sierpnia, 17:00
Źródło Solec Zdrój 0-2 GKS Szydłów 20 sierpnia, 17:00
Piast Stopnica 1-0 GKS Koniemłoty 20 sierpnia, 17:00
Wisła Nowy Korczyn 2-1 LZS Samborzec 20 sierpnia, 17:00
GKS Fałków 0-3 Tęcza Gowarczów 20 sierpnia, 17:00
(wo)
Samson Samsonów 2-0 Polonia Białogon (Kielce) 20 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 3-3 Heko Czermno 20 sierpnia, 17:00
k. 3-1
Zielonka Włoszczowa 2-3 Zieleń Żelisławice 20 sierpnia, 17:00
Elmar Jędrzejów 3-1 Start Słupia Jędrzejowska 20 sierpnia, 17:00
pd.
Victoria Mniów 0-2 Górnik Miedzianka 20 sierpnia, 17:00
Astra Suchedniów 2-1 Gród Ćmińsk 20 sierpnia, 17:00
Wierna II Małogoszcz 6-0 LKS Bolmin 20 sierpnia, 17:00
Victoria Górki Szczukowskie 2-0 Czarnovia Kielce 20 sierpnia, 17:00
Dąb Nagłowice 5-1 Zryw Skroniów 20 sierpnia, 17:00
Piaskowianka II Piaski 3-2 Strzelec Chroberz 20 sierpnia, 17:00
Partyzant Wodzisław 3-0 Świt Działoszyce 20 sierpnia, 17:00
(wo)
Lechia II Strawczyn 4-1 AZS WSU Kielce 20 sierpnia, 17:00
Ruch Skarżysko-Kamienna 0-3 Korona III Kielce 23 sierpnia, 17:00
(wo)

II runda - 6 września

Stal Kunów 3-4 Scorpion Ostrowiec Świętokrzyski 6 września, 16:00
Polvat Szwarszowice 3-0 Klimontowianka Klimontów 6 września, 16:00
Arka Kałków 1-3 Juventa-Star Starachowice 6 września, 16:00
Zryw Zbigniewice 4-0 Sparta Dwikozy 6 września, 16:00
Publima Bałtów 3-4 Marol Jacentów 6 września, 16:00
GKS Iwaniska 3-2 Koprzywianka Koprzywnica 6 września, 16:00
Sokół Jachimowice 0-2 OKS Opatów 6 września, 16:00
GKS Szydłów 2-0 GKS Świniary 6 września, 16:00
Tęcza Gowarczów 2-3 MKS Stąporków 6 września, 16:00
Zieleń Żelisławice 1-2 Hetman Włoszczowa 6 września, 16:00
Górnik Miedzianka 0-2 Wicher Miedziana Góra 6 września, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 4-3 Gród Wiślica 6 września, 16:00
pd.
Wierna II Małogoszcz 4-3 GKS Kluczewsko 6 września, 16:00
Samson Samsonów 2-2 Astra Piekoszów 6 września, 16:00
pd. k. 6-7
Partyzant Radoszyce 1-4 Neptun Końskie 6 września, 16:00
Piaskowianka II Piaski 1-4 Victoria Skalbmierz 6 września, 16:00
Elmar Jędrzejów - Unia Sędziszów 9 września
Dąb Nagłowice 1-0 Naprzód II Jędrzejów 6 września, 16:00
Astra Suchedniów 5-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 6 września, 16:00
Partyzant Wodzisław 0-5 Sparta Kazimierza Wielka 6 września, 16:00
Victoria Górki Szczukowskie 2-0 Bucovia Bukowa 6 września, 16:00
Korona III Kielce 3-0 Świt Ćmielów
(wo)
Świt Ćmielów wycofał się z rozgrywek
Zryw Łopuszno 1-2 Lechia Strawczyn 6 września, 16:00
Piast Stopnica 2-5 Zorza Tempo Pacanów 6 września, 16:00
Lechia II Strawczyn 2-3 Skała Tumlin 6 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 1-3 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 6 września, 16:00
Jawornik Gorzków 1-3 Pogoń 1945 Staszów 6 września, 16:00

III runda - 27 września
(Losowanie - 11 września 2006 - siedziba ŚZPN)

Scorpion Ostrowiec Świętokrzyski 3-13 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 27 września, 15:30
Polvat Szwarszowice 6-1 Marol Jacentów 27 września, 15:30
w Bodzechowie
Zryw Zbigniewice 2-2 OKS Opatów 27 września, 15:30
pd. k. 5-6
Juventa-Star Starachowice 0-0 MKS Stąporków 27 września, 15:30
pd. k. 4-1
Korona III Kielce 7-0 Skała Tumlin 27 września, 15:30
GKS Iwaniska 0-4 Pogoń 1945 Staszów 27 września, 15:30
Victoria Górki Szczukowskie 1-0 Wicher Miedziana Góra 27 września, 15:30
GKS Szydłów 3-2 Zorza Tempo Pacanów 27 września, 15:30
Unia Sędziszów 1-4 Sparta Kazimierza Wielka 27 września, 15:30
Astra Suchedniów 2-0 Astra Piekoszów 27 września, 15:30
Dąb Nagłowice 3-5 Moravia Morawica 27 września, 15:30
Wisła Nowy Korczyn 1-0 Victoria Skalbmierz 27 września, 15:30
Wierna II Małogoszcz 1-1 Hetman Włoszczowa 27 września, 15:30
pd. k. 0-3
Lechia Strawczyn 3-6 Lubrzanka Kajetanów 27 września, 15:30
Neptun Końskie 3-1 GKS Rudki 27 września, 15:30

IV runda - 18 października

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Alit Ożarów 18 października, 14:30
Polvat Szwarszowice 1-3 Wisła Sandomierz 18 października, 14:30
w Bodzechowie
OKS Opatów 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 18 października, 14:30
Juventa-Star Starachowice 3-1 Lubrzanka Kajetanów 25 października, 14:00
Korona III Kielce 6-2 Ponidzie Nida Pińczów 18 października, 14:30
Pogoń 1945 Staszów 0-0 Czarni Połaniec 15 listopada, 13:00
pd. k. 4-5
Victoria Górki Szczukowskie 0-1 Orlicz Suchedniów 18 października, 14:30
pd.
GKS Szydłów 1-6 Piaskowianka Piaski 18 października, 14:30
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Korona II Kielce 18 października, 14:30
Astra Suchedniów 3-3 Łysica Bodzentyn 18 października, 14:30
pd. k. 2-4
na stadionie Orlicza
Moravia Morawica 3-2 Piast Chęciny 18 października, 14:30
Wisła Nowy Korczyn 0-1 Naprzód Jędrzejów 18 października, 14:30
Hetman Włoszczowa 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 18 października, 14:30
Zenit Chmielnik 1-0 Wierna Małogoszcz 18 października, 14:30
pd.
Neptun Końskie 3-2 Spartakus Daleszyce 18 października, 14:30
Orlęta Kielce 0-1 AKS Busko Zdrój 18 października, 14:30

1/8 finału - 19 listopada

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Łysica Bodzentyn 19 listopada, 12:00
Wojtal 18, 59, Rosiński 52, 55 - Głuszek 14
OKS Opatów 2-2 Wisła Sandomierz 19 listopada, 12:00
pd. k. 2-4
Czapla 21, Banaszewski 66 - Juszczak 2, Rosowicz 72
Juventa-Star Starachowice 4-1 Orlicz Suchedniów 19 listopada, 12:00
Wójcik 40, 52, Chudyba 60, Kruk 82 - Janyst 27
Moravia Morawica 2-1 Piaskowianka Piaski 19 listopada, 12:00
Malicki 27, Zegadło 68 (k) - Michał Bała 24
Korona III Kielce 3-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 marca, 14:30
Klimowicz ?, Rożej ?, Kasztelan ? (k) - Kowalski ?
Czarni Połaniec 5-1 AKS Busko Zdrój 17 marca, 11:00
Kajca 5, 50, 60, Gębalski 40, Trzpis 78 - Szlema 40
Neptun Końskie 0-1 Naprzód Jędrzejów 26 listopada, 11:00
pd.
Olszewski 105
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Zenit Chmielnik 19 listopada, 12:00
Doroz 26, Mirek 54 - Zadorski 68

1/4 finału - 18 kwietnia
(Losowanie - 3 kwietnia 2007 - siedziba ŚZPN)

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Czarni Połaniec 25 kwietnia, 17:30 (400)
Wojtal 30, Rosiński 83, Ćwik 86
Sparta Kazimierza Wielka 0-2 Naprzód Jędrzejów 18 kwietnia, 16:30
Krupa 8, Samburski 28
Juventa-Star Starachowice 0-1 Wisła Sandomierz 18 kwietnia, 16:30
Dziedzic 3
Korona III Kielce 6-2 Moravia Morawica 18 kwietnia, 16:30
Kiełb ?, ?, Radulj ?, Gawęcki ?, Milcarz ?, Michałek ? - Wyrębkiewicz 15, Nowak 21

1/2 finału - 16 maja
(Losowanie - 26 kwietnia 2007 - siedziba ŚZPN)

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Wisła Sandomierz 16 maja, 17:00 (300)
Balcerek 27, Pękalski 73 - Korzonek 37
Korona III Kielce 5-2 Naprzód Jędrzejów 16 maja, 17:00 (100)
Rożej ?, ?, ?, Kiełb ?, Kasztelan ? - Laskowski ?, Leszczyński ?

Finał - 13 czerwca, 19 czerwca

Korona III Kielce 1-2 KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 13 czerwca, 17:00
Klimowicz 31 - Frańczak 48 (k), Cichos 80

KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Korona III Kielce 19 czerwca, 17:00
Balcerek 34, Woropajew 44, 65, Wojtal 84

Remes Puchar Polski 2007/2008

Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas