[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Remes Puchar Polski 2007/2008

Runda przedwstępna - 1 sierpnia
Uczestniczy 8 drużyn spośród 32 drużyn zakwalifikowanych ze szczebla regionalnego.
Przyszłość Rogów otrzymała wolny los wskutek niezgłoszenia do rozgrywek Polonii Przemyśl ukaranej za nieprzystąpienie do finału rozgrywek wojewódzkich w Podkarpackim ZPN.

Jeziorak Iława 3-0 Jagiellonia II Białystok 1 sierpnia, 17:00
(wo)
Jagiellonia II wycofała się z rozgrywek
Korona III Kielce 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 1 sierpnia, 17:00 (100)
Grzegorz Nowak 17, 41, 65, Michał Gurba 71
Nielba Wągrowiec 3-0 GKP Gorzów Wielkopolski 1 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Mikołajczak 30, Jacek Figaszewski 55, Mateusz Witomski 83

Runda wstępna - 8 sierpnia
Uczestniczą 24 drużyny ze szczebla regionalnego i 4 zwycięzców rundy przedwstępnej.

Ruch Wysokie Mazowieckie 3-0 Olimpia Elbląg 8 sierpnia, 17:00
(wo)
Olimpia wycofała się z rozgrywek
KP Sopot 0-1 Jeziorak Iława 8 sierpnia, 17:35
Bartosz Dobroński 45
Znicz Pruszków 3-1 Start Krasnystaw 31 lipca, 17:00 (450)
Charles Nwaogu 3, Paweł Kaczmarek 68, Ferdinand Chi Fon 84 (k) - Jarosław Koza 21
Skalnik Gracze 3-0 Zagłębie II Lubin 8 sierpnia, 17:00
(wo)
Zagłębie II wycofało się z rozgrywek
KSZO II Ostrowiec Świętokrzyski 1-2 Przyszłość Rogów 7 sierpnia, 17:00
Stal Sanok 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 8 sierpnia, 17:00 (400)
Dawid Szufryn 77
Pogoń Oleśnica 3-1 Lechia Zielona Góra 8 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Lech Rypin 8 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-3 Start Otwock 8 sierpnia, 17:15
mecz rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Victoria Koronowo 3-2 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Wiśniewski I 18, Arkadiusz Woźniak 30, Tomasz Rogóż 63 - Przemysław Fillinger 59 (k), Maciej Kwiatkowski 90
Jarota Jarocin 3-0 KP Police 8 sierpnia, 17:00
GKS Tychy '71 2-0 TOR Dobrzeń Wielki 8 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 7 sierpnia, 17:00 (400)
Tomasz Metz 32, Tomasz Ogar 72 - Daniel Jabłecki 15
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Bytovia II Bytów 8 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-4

I runda - 28-29 sierpnia
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów II ligi z sezonu 2006/07.

Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2 Jagiellonia Białystok 28 sierpnia, 17:00 (1000)
Grzegorz Jóźwiak 16 - Jacek Falkowski 45, Bartłomiej Niedziela 50
Jeziorak Iława 3-1 ŁKS Łomża 29 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków 1-0 Piast Gliwice 29 sierpnia, 17:00
Michał Herman 32
Skalnik Gracze 2-3 Odra Opole 4 września, 17:00
pd.
Przyszłość Rogów 1-2 Unia Janikowo 29 sierpnia, 17:00
Sandecja II Nowy Sącz 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-2
Pogoń Oleśnica 3-0 Górnik Polkowice 29 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-0 Stal Stalowa Wola 29 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-3
Start Otwock 2-1 Polonia Bytom 29 sierpnia, 17:00
pd.
Victoria Koronowo 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin 1-4 Lechia Gdańsk 29 sierpnia, 17:00
GKS Tychy '71 3-0 Kmita Zabierzów 29 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko 0-2 Zagłębie Sosnowiec 28 sierpnia, 16:30 (1200)
Jarosław Piątkowski 33, Sławomir Pach 63
Bytovia II Bytów 0-1 Polonia Warszawa 29 sierpnia, 17:00
Miedź Legnica 2-3 Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00
pd.
Zawisza Bydgoszcz (2) 0-3 Ruch Chorzów
(wo)
Zawisza (2) nie przystąpił do rozgrywek

1/16 finału - 25-26 września
(Losowanie - 4 września 2007, 11:00 - siedziba ITI)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów I ligi z sezonu 2006/07.

Śląsk Wrocław 2-2 Wisła Kraków 26 września, 20:00 (6000)
pd. k. 4-5
Przemysław Łudziński 62 (k), Krzysztof Wołczek 88 - Paweł Brożek 37, Radosław Janukiewicz 45 (s)
GKS Tychy '71 0-0 Odra Wodzisław Śląski 26 września, 16:00 (3500)
pd. k. 4-2
Jagiellonia Białystok 2-4 Widzew Łódź 25 września, 15:30 (1500)
Vuk Sotirović 12, Mariusz Dzienis 62 - Piotr Grzelczak 23, 28, Jacek Chańko 64 (s), Adrian Budka 78
Lechia Gdańsk 2-2 Górnik Zabrze 26 września, 15:30 (4000)
pd. k. 5-4
Paweł Buzała 86, 95 - Adam Danch 22, Tomasz Zahorski 97
Pogoń Oleśnica 0-3 Wisła Płock 25 września, 16:00 (2350)
Damian Staniszewski 38, 86, Piotr Bania 48
Polonia Warszawa 3-2 Lech Poznań 25 września, 20:00 (2000)
Daniel Mąka 17, Lumír Sedláček 21, Krzysztof Michalski 79 - Hernán Rengifo 24, Henry Quinteros 65
Znicz Pruszków 2-5 Cracovia 26 września, 15:30 (2000)
Paweł Zawistowski 20 (k), Igor Lewczuk 67 - Dariusz Pawlusiński 2, 70, Łukasz Szczoczarz 9, 73, Bartłomiej Dudzic 82
Ruch Chorzów 2-0 Górnik Łęczna 26 września, 18:00 (1500)
Łukasz Janoszka 8, Pavol Baláž 45
Victoria Koronowo 0-3 Zagłębie Lubin 25 września, 16:00 (1100)
Przemysław Talarek 6 (s), Wojciech Łobodziński 67, Szymon Pawłowski 82
Odra Opole 1-0 GKS Bełchatów 25 września, 18:00 (3000)
Marcel Surowiak 90
Jeziorak Iława 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 września, 15:00 (4000)
Daniel Jędrychowski 50 - Piotr Rocki 5, Peter Babnič 77
Sandecja II Nowy Sącz 0-4 Legia Warszawa 25 września, 15:30 (4500)
Miroslav Radović 30, 44, Maciej Korzym 42, Bartłomiej Grzelak 71
Korona Kielce 2-0 Zagłębie Sosnowiec 10 października, 20:00 (2430)
Grzegorz Bonin 29, Paweł Sasin 90
mecz przeniesiony do Kielc w związku z remontem stadionu w Sosnowcu
Stal Stalowa Wola 3-0 Pogoń Szczecin
(wo)
Pogoń nie przystąpiła do rozgrywek
Unia Janikowo 1-2 Arka Gdynia 26 września, 15:30 (2200)
pd.
Krzysztof Filipek 61 - Piotr Bazler 51, Marcin Wachowicz 108
Start Otwock 0-1 Łódzki KS 26 września, 16:00 (3000)
Paulinho 69

1/8 finału - 30-31 października
(Losowanie - 27 września 2007, 20:00 - siedziba ITI)

Cracovia 0-1 Arka Gdynia 31 października, 18:00 (3000)
Marcin Wachowicz 66
Ruch Chorzów 1-0 Widzew Łódź 30 października, 18:00 (3000)
Martin Fabuš 56
Odra Opole 0-2 Zagłębie Lubin 30 października, 18:00 (4500)
Maciej Iwański 27, 56
Polonia Warszawa 3-1 Korona Kielce 30 października, 20:30 (2500)
Krzysztof Michalski 20, Grzegorz Wędzyński 40, Sebastian Olszar 58 - Paweł Sasin 15
Lechia Gdańsk 5-1 Wisła Płock 18 listopada, 13:00 (5500)
Piotr Cetnarowicz 10, Paweł Buzała 55, Piotr Wiśniewski 67, Maciej Rogalski 70, Artur Andruszczak 84 - Piotr Bania 87
GKS Tychy '71 1-3 Wisła Kraków 31 października, 14:30 (6000)
Łukasz Wesecki 51 - Dudu Omagbemi 22, 58, Paweł Brożek 71
Stal Stalowa Wola 1-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 października, 13:00 (2000)
Kamil Gęśla 65 - Adrian Sikora 34, 72, Piotr Piechniak 79
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS 31 października, 20:30 (2500)
Jakub Wawrzyniak 73
W 18. minucie Bartłomiej Grzelak (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

1/4 finału - 1-2 kwietnia, 8-9 kwietnia
(Losowanie - 20 grudnia 2007, 20:00 - siedziba ITI)

Arka Gdynia 0-0 Wisła Kraków 1 kwietnia, 18:15 (11 000)
Zagłębie Lubin 5-0 Polonia Warszawa 2 kwietnia, 19:00 (3000)
Maciej Iwański 18, Rui Miguel 27, 55, Michał Chałbiński 38, 75
Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 2 kwietnia, 18:15 (5500)
Jakub Wawrzyniak 64
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Ruch Chorzów 1 kwietnia, 18:00 (800)
Filip Ivanovski 26

Wisła Kraków 2-1 Arka Gdynia 9 kwietnia, 18:00 (7000)
Marek Zieńczuk 45, Mauro Cantoro 67 - Krzysztof Przytuła 90
Polonia Warszawa 2-3 Zagłębie Lubin 9 kwietnia, 17:45 (800)
Grzegorz Piechna 6, 87 - Piotr Włodarczyk 28, Dawid Plizga 60, 69
Lechia Gdańsk 0-1 Legia Warszawa 9 kwietnia, 17:45 (11 000)
Roger 86
Ruch Chorzów 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 kwietnia, 17:45 (2000)
Martin Fabuš 18 - Batata 90

1/2 finału - 22-23 kwietnia, 30 kwietnia-1 maja
(Losowanie - 10 kwietnia 2008, 20:20 - siedziba ITI)

Wisła Kraków 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 kwietnia, 18:00 (5000)
W 45. minucie Radek Mynář (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Lubin 22 kwietnia, 18:00 (2000)

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Wisła Kraków 30 kwietnia, 17:45 (1500)
Paweł Brożek 65
Zagłębie Lubin 1-1 Legia Warszawa 30 kwietnia, 17:45 (5000)
Szymon Pawłowski 29 - Takesure Chinyama 58

Finał - 13 maja

Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 13 maja, 17:00 (5000)
pd. k. 4-3
w Bełchatowie / mecz przerwany w 77. minucie na 9 minut z powodu awantur na trybunach

Puchar Polski 2006/2007 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2006/2007 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas