[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

Runda wstępna - 3 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2014 - siedziba W-MZPN)
Ewingi Zalewo, Grunwald Gierzwałd, Wel Lidzbark, Start Nidzica, Piast Wilczęta, Korona Klewki, Jonkovia Jonkowo, Polonia Iłowo, Zamek Kurzętnik, Łyna Sępopol, Śniardwy Orzysz, Mazur Pisz, Błękitni Pasym, Pojezierze Prostki, Granica Bezledy, Wilczek Wilkowo - wolny los

Dąb Kadyny 2-5 Zalew Frombork 3 września, 17:00
Żuraw Godkowo 3-6 Syrena Młynary 3 września, 17:00
Victoria Rychliki 1-3 Olimpia II Elbląg 3 września, 17:00
pd.
Pama Powodowo 0-7 Concordia II Elbląg 3 września, 17:00
Reduta Bisztynek 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 3 września, 17:00
pd. k. 5-3
Tempo Ramsowo/Wipsowo 3-2 MKS Jeziorany 3 września, 17:00
Osa Ząbrowo 2-3 Unia Susz 3 września, 17:00
pd.
GKS II Wikielec 0-2 Tęcza Miłomłyn 3 września, 17:00
Adrian Leśnicki 77, Paweł Dębski 90
ITR Jeziorak Iława 1-2 Radomniak Radomno 3 września, 17:00
ZUH Andrzej Zadroga Kazanice 0-8 Avista Łążyn 3 września, 17:00
Jurand Barciany 1-2 Vęgoria Węgorzewo 3 września, 17:00
Start Kruklanki 1-0 Czarni Olecko 3 września, 17:00
Kamil Taraszkiewicz 70
Śniardwy II Orzysz 0-3 Mazur Ełk 3 września, 17:00
Michał Łomaszewicz 72, 75, Tomasz Kowalko 89
Fala Warpuny 5-2 Orlęta Reszel 3 września, 17:00
pd.
Salęt Boże 3-4 Kłobuk Mikołajki 3 września, 17:00
GKS Stawiguda 3-0 Iglos Olsztyn 3 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
GLKS Jonkowo 3-6 Tęcza Biskupiec 3 września, 17:00
SKF Kunki 2-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 3 września, 17:00
Gmina Kozłowo 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny 3 września, 17:00
GLKS II Jonkowo 3-4 Kormoran Zwierzewo 3 września, 17:00
Stranieri Olsztyn 1-7 SRKiS Knopin 3 września, 17:00
na bocznym boisku Warmii

1/32 finału - 17 września
(Losowanie - 10 września 2014, 9:00 - siedziba W-MZPN)

Olimpia II Elbląg 4-3 Warmiak Łukta 23 września, 16:00
w Łukcie; Olimpia II gospodarzem
Kormoran Zwierzewo 3-2 Concordia Elbląg 17 września, 15:30
Unia Susz 2-3 Huragan Morąg 16 września, 16:30
pd.
Aleksander Kowalczyk 51, Szymon Hanas 58 - Maciej Bobek 28 (k), Adrian Podgórski 47, Damian Krajewski 117
Tęcza Miłomłyn 1-4 Ewingi Zalewo 17 września, 15:30
Paweł Oliwa ? - nieznany ?, ?, ?, ?
Piast Wilczęta 1-4 Zatoka Braniewo 17 września, 15:30
nieznany ? - Radosław Wiśniewski ?, ?, ?, Marcin Chomko ?
Syrena Młynary 2-4 Polonia Pasłęk 17 września, 15:30
Zalew Frombork 2-4 Błękitni Orneta 17 września, 15:30
Paweł Jasicki ?, Łukasz Wolak ? - Grzegorz Kulpaka ?, ?, Daniel Kogut ?, Tomasz Włodarczyk ?
Olimpia Elbląg 2-1 Concordia II Elbląg 17 września, 16:00
Anton Kołosow 8, Jakub Bojas 88 - Jean-Claude Essomba 23
Wel Lidzbark 4-5 Motor Lubawa 17 września, 15:30
pd.
Avista Łążyn 0-3 GKS Wikielec 17 września, 15:30
Marcin Witkowski ?, Przemysław Kruszyński ?, Piotr Kacperek ?
Grunwald Gierzwałd 1-14 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 września, 15:30
nieznany ? - Michał Piceluk ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, Grzegorz Domżalski ?, ?, Artur Marcfeld ?, ?, Adrian Korzeniewski ?, Marcin Derkowski ?, Krzysztof Dąbkowski ?
Radomniak Radomno 5-5 Zamek Kurzętnik 17 września, 15:30
pd. k. 5-3
Kazimierz Studnik ?, Mateusz Fonderski ?, Tomasz Słupski ?, Rafał Wiśniewski ?, Mateusz Pukalski ? - Jacek Cichocki ?, Dawid Górzyński ?, Wojciech Ziółkowski ?, Przemysław Dąbrowski ?, Cezary Cabaj ?
GKS Stawiguda 1-1 Omulew Wielbark 17 września, 15:30
pd. k. 4-2
SKF Kunki 1-3 Start Działdowo 17 września, 15:30
Orzeł Janowiec Kościelny 0-9 Sokół Ostróda 17 września, 15:30
Krzysztof Filipek ?, ?, ?, 48, 57, 88, Piotr Wypniewski 1, Piotr Piceluk 8, Krystian Słowicki 78
Start Nidzica 1-0 Polonia Iłowo 17 września, 15:30
Kamil Godlewski 68
Tęcza Biskupiec 2-1 Pisa Barczewo 17 września, 15:30
nieznany ?, ? - Bartłomiej Rodzeński ?
Błękitni Pasym 1-4 Olimpia Olsztynek 17 września, 15:30
Korona Klewki 0-6 Stomil II Olsztyn 17 września, 15:30
Jonkovia Jonkowo 3-5 Warmia Olsztyn 17 września, 15:30
Paweł Górski ?, Paweł Łowcewicz ?, ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?
Tempo Ramsowo/Wipsowo 1-5 MKS Korsze 17 września, 15:30
Granica Bezledy 1-2 DKS Dobre Miasto 17 września, 17:00
Dawid Kuzia ? - nieznany ?, ?
SRKiS Knopin 2-3 Victoria Bartoszyce 17 września, 16:30
nieznany 28, 50 - Tomasz Osipowicz 65 (k), 68, Adrian Włodarczyk 77 (s)
Reduta Bisztynek 2-1 Łyna Sępopol 16 września, 15:45
Krzysztof Zalewski 77 (k), Mateusz Bruj 90 - Łukasz Pawłowski 42
Śniardwy Orzysz 2-4 Start Kozłowo 17 września, 15:30
Pojezierze Prostki 1-3 Płomień Ełk 17 września, 16:30
Mazur Ełk 1-7 Znicz Biała Piska 17 września, 15:30
Bartłomiej Wierzbicki 72 - Karol Janik 45, 72 (k), Konrad Radzikowski 71, 80, Wojciech Łapiński 85, 89, Michał Świderski 86
Kłobuk Mikołajki 2-1 Mazur Pisz 17 września, 15:30
Fala Warpuny 0-9 Rominta Gołdap 17 września, 15:30
Maciej Kisiel 34, 37, Dmitrij Iwanow 46, Aleksandr Muzyka 53, 58, Damian Sobolewski 56, Kamil Kowalewicz 69, Konrad Piwko 80, Dawid Doroszko 87
Vęgoria Węgorzewo 5-1 Mrągowia Mrągowo 17 września, 16:30
Start Kruklanki 0-1 Mamry Giżycko 17 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-7 Granica Kętrzyn 17 września, 15:30
Mariusz Grabowski 63 - Piotr Wojnicki 4, Konrad Szerszeń 34, 42, Paweł Aleksandrowicz 74, 80, Tomasz Dajnowski 75, 86
w Kętrzynie; Wilczek gospodarzem

1/16 finału - 1 października

Olimpia II Elbląg 3-0 Kormoran Zwierzewo 1 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Ewingi Zalewo 0-2 Huragan Morąg 30 września, 15:00
Tomasz Śnieżawski 39, 84
Zatoka Braniewo 1-4 Polonia Pasłęk 1 października, 15:00
Szymon Brzezicki 31 - Jakub Błażewicz 3, 56, 67, 72 (k)
Błękitni Orneta 3-2 Olimpia Elbląg 1 października, 15:00
Patryk Chodkowski 48, 52, Grzegorz Kulpaka 85 (k) - Jakub Bojas 14, Krzysztof Iwanowski 78
Motor Lubawa 0-2 GKS Wikielec 1 października, 15:00
Christian Klein 60, Remigiusz Sobociński 88
Radomniak Radomno 0-3 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
GKS Stawiguda 0-2 Start Działdowo 1 października, 15:00
Łukasz Łukaszewski ?, nieznany ? (s)
Start Nidzica 0-5 Sokół Ostróda 1 października, 15:00 (80)
Krzysztof Filipek 6, 32, Łukasz Gwiazda 19, Michał Jankowski 46, Piotr Piceluk 84
Tęcza Biskupiec 0-6 Olimpia Olsztynek 1 października, 15:00
Paweł Duch 12, Łukasz Michałowski 30, Karol Narojczyk 40, Sebastian Kowalski 55, Mateusz Różowicz 70, 75
Stomil II Olsztyn 2-4 Warmia Olsztyn 1 października, 15:00
pd.
Mateusz Kostek 13, Kamil Stankiewicz 35 - Tomasz Długołęcki 56, 117, Kamil Kępka 68, 120
na stadionie Warmii
DKS Dobre Miasto 0-1 MKS Korsze 1 października, 15:00
Jacek Miłek 14
Reduta Bisztynek 1-3 Victoria Bartoszyce 1 października, 15:00
Patryk Pietruszczyk 66 - Przemysław Mazurek 30, 88, Mateusz Zawadzki 84
Start Kozłowo 2-4 Płomień Ełk 1 października, 15:00
pd.
Kamil Dębek 40, Kamil Bałdyga 64 - Piotr Bondziul 57, 105, Kamil Jackiewicz 90 (k), Jakub Ciuńczyk 113
Kłobuk Mikołajki 0-13 Znicz Biała Piska 1 października, 15:00
Karol Janik ?, ?, ?, Michał Świderski ?, ?, ?, ?, ?, Jacek Falkowski ?, Paweł Adamiec ?, Konrad Radzikowski ?, ?, Tomasz Żbikowski ?
Vęgoria Węgorzewo 0-3 Rominta Gołdap 1 października, 15:00
Damian Sobolewski 40 (k), 60, Mateusz Dyniszuk 80
Mamry Giżycko 0-6 Granica Kętrzyn 1 października, 16:00
Konrad Szerszeń 22, 74, Mariusz Machniak 44, Stanisław Klein 77, 82, 86
w Kętrzynie; Mamry gospodarzem

1/8 finału - 15 października

Olimpia II Elbląg 0-3 Huragan Morąg 15 października, 14:00
Tomasz Śnieżawski 22, 68, Daniel Chiliński 90
Polonia Pasłęk 3-3 Błękitni Orneta 15 października, 14:00
pd. k. 4-5
nieznany 31, Jakub Błażewicz 51, Tomasz Augustyńczyk 85 - Grzegorza Kulpaka 75 (k), 86 (k), Daniel Kogut 90
GKS Wikielec 3-4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 października, 17:30
pd.
Kamil Ludwiczak 24, Remigiusz Sobociński 80 (k), 100 - Paweł Olszewski 74, Paweł Piceluk 78, 94, Adrian Korzeniewski 96
Start Działdowo 0-2 Sokół Ostróda 7 marca, 18:00
Krzysztof Filipek 53, Jakub Błażewicz 65
w pierwotnym terminie (15 października, 14:00) odwołany na wniosek trenerów / w drugim terminie (29 listopada, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie w Ostródzie; Start gospodarzem
Warmia Olsztyn 0-3 Olimpia Olsztynek 15 października, 14:00
Łukasz Michałowski 25, Paweł Duch 65, Damian Skrodzki 85
Victoria Bartoszyce 2-5 MKS Korsze 15 października, 14:00
Ernest Tucholski 38, Kamil Kozera 64 - Szymon Rentkowski 22, Piotr Sawicki 45, Paweł Sawicki 68, 82, Piotr Kozłowski 86
Płomień Ełk 0-4 Znicz Biała Piska 15 października, 14:00
Wojciech Łapiński 8, Karol Janik 11 (k), Jacek Falkowski 54, Konrad Radzikowski 85
Granica Kętrzyn 3-2 Rominta Gołdap 15 października, 15:00

1/4 finału - 29 kwietnia

Błękitni Orneta 2-3 Huragan Morąg 6 maja, 17:00
pd.
Daniel Kogut 14, Patryk Chodkowski 19 - Paweł Galik 15, Daniel Chiliński 60, Jakub Lipka 110
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Sokół Ostróda 29 kwietnia, 17:00
Valentin Dah 15, Michał Miller 27, 70, Paweł Piceluk 79
Olimpia Olsztynek 3-2 MKS Korsze 28 kwietnia, 17:00
Mateusz Różowicz 19, 50 (k), Adam Gąsiorowski 23 (s) - Paweł Sawicki 41, 81
Granica Kętrzyn 3-1 Znicz Biała Piska 28 kwietnia, 17:00
Stanisław Klein 27, Damian Roksela 37, Mariusz Machniak 90 - Konrad Radzikowski 71

1/2 finału - 13 maja

Huragan Morąg 0-2 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 maja, 17:00
Paweł Piceluk 32, Grzegorz Domżalski 88
Granica Kętrzyn 0-1 Olimpia Olsztynek 27 maja, 17:00
Artur Szymula 87

Finał - 4 czerwca

Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-2 Olimpia Olsztynek 4 czerwca, 16:00
pd. k. 3-4
Paweł Piceluk 59, 90 - Piotr Żórański 46, Mateusz Różowicz 66
w Górowie Iławeckim

Puchar Polski 2015/2016

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas