[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 18-19 lipca
(Losowanie - 17 czerwca 2015, 15:30 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 18 zespołów II ligi z sezonu 2014/15 i 6 zespołów I ligi z sezonu 2014/15 z miejsc 13-18.

KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-2 Kotwica Kołobrzeg 18 lipca, 17:20 (1687)
Łukasz Maliszewski 7, Kordian Ziajka 25, 90 - Jakub Poznański 56, Michał Szubert 88
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu awantur na trybunach
Rodło Kwidzyn 3-0 Flota Świnoujście
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wisła Sandomierz 0-1 Sandecja Nowy Sącz 19 lipca, 17:00 (650)
Bartłomiej Dudzic 90
Gwardia Koszalin 1-3 Błękitni Stargard Szczeciński 18 lipca, 17:00
Łukasz Szymański 45 - Michał Magnuski 20, 25, Tomasz Pustelnik 65
Resovia 1-2 Puszcza Niepołomice 18 lipca, 17:00 (600)
Piotr Szkolnik 69 (k) - Mateusz Broź 15, 30
Boruta Zgierz 3-0 Widzew Łódź
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Raków Częstochowa 19 lipca, 17:00 (900)
Jakub Kamiński 11, Michał Sadowski 78 - Wojciech Okińczyc 12
Odra Opole 0-1 Pogoń Siedlce 18 lipca, 18:00 (520)
Konrad Wrzesiński 72
W 21. minucie Piotr Krawczyk (Pogoń Siedlce) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ślęza Wrocław 0-1 Bytovia Bytów 19 lipca, 16:00 (500)
Łukasz Wróbel 5
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Ursus Warszawa 0-1 Zagłębie Sosnowiec 19 lipca, 17:00 (700)
Jakub Arak 16
Chełmianka Chełm 0-1 Siarka Tarnobrzeg 18 lipca, 16:00 (900)
Szymon Martuś 80
Garbarnia Kraków 2-0 GKS Tychy 22 lipca, 17:00 (400)
Mariusz Stokłosa 31, Michał Górecki 53
Olimpia Olsztynek 1-3 Legionovia Legionowo 18 lipca, 17:00 (300)
Mateusz Różowicz 30 - Mateusz Kwiatkowski 45, Samuelson Odunka 69, Karol Ziąbski 89
Grunwald Ruda Śląska 2-4 Stal Stalowa Wola 18 lipca, 17:00 (200)
pd.
Michał Brzozowski 67, Tomasz Szpoton 88 (k) - Dawid Jabłoński 2, Dawid Przezak 5, Damian Łanucha 100, Tomasz Płonka 117
KKS 1925 Kalisz 1-4 Wisła Puławy 18 lipca, 19:25 (1000)
Błażej Ciesielski 13 - Sebastian Głaz 9, Rafał Lisiecki 33, Tomasz Sedlewski 45 (k), Przemysław Kanarek 57
Wda Świecie 3-0 Limanovia Limanowa
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Znicz Pruszków 0-1 Nadwiślan Góra 18 lipca, 17:30 (300)
Dawid Ogrocki 60
Stal Mielec 0-2 Rozwój Katowice 18 lipca, 19:00 (1357)
Filip Kozłowski 35, Wojciech Król 49
Górnik Wałbrzych 1-1 Okocimski KS Brzesko 18 lipca, 17:00 (300)
pd. k. 3-0
Marcin Orłowski 38 (k) - Arkadiusz Lewiński 33
ROW 1964 Rybnik 2-0 MKS Kluczbork 18 lipca, 19:00 (600)
Radosław Kursa 48 (s), Michał Płonka 76

I runda - 25-26 lipca
(Losowanie - 17 czerwca 2015, 15:30 - siedziba PZPN)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 20 lipca 2015, 14:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 20 zwycięzców rundy wstępnej i 12 zespołów I ligi z sezonu 2014/15 z miejsc 1-12.

Wisła Płock 1-2 Bytovia Bytów 26 lipca, 18:00 (1200)
Mikołaj Lebedyński 77 - Shōhei Okuno 60, Janusz Surdykowski 81
Górnik Wałbrzych 0-2 Wigry Suwałki 25 lipca, 17:00 (300)
Dawit Makaradze 44, Mateusz Żebrowski 53
ROW 1964 Rybnik 0-4 Dolcan Ząbki 25 lipca, 19:00 (500)
Szymon Matuszek 24, 84, Szymon Sawala 28, Damian Kądzior 75
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Chojniczanka Chojnice 25 lipca, 17:00
Maciej Domański 83 - Łukasz Kosakiewicz 16, 35, Paweł Zawistowski 20, Rafał Grzelak 45
Garbarnia Kraków 0-2 Miedź Legnica 26 lipca, 18:00 (500)
Tadas Labukas 25, Wojciech Łobodziński 81
Rodło Kwidzyn 2-4 Olimpia Grudziądz 25 lipca, 17:00 (800)
pd.
Adam Reise 60, Mateusz Górka 79 - Dejan Žigon 16, 73, Fabian Pawela 91, 108
Stomil Olsztyn 2-0 Sandecja Nowy Sącz 25 lipca, 17:00 (1200)
Łukasz Suchocki 60, Rafał Kujawa 65
ŁKS 1926 Łomża 0-0 Chrobry Głogów 26 lipca, 17:00 (1300)
pd. k. 6-7
Błękitni Stargard Szczeciński 2-1 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 29 lipca, 17:30 (2000)
Radosław Wiśniewski 22, Wojciech Fadecki 34 - Adrian Chomiuk 17
GKS Katowice 2-0 Rozwój Katowice 26 lipca, 18:00 (3063)
Filip Burkhardt 2, Krzysztof Wołkowicz 80
Nadwiślan Góra 0-3 Zagłębie Lubin 28 lipca, 17:00 (901)
Krzysztof Piątek 7, Adrian Rakowski 65, Eryk Sobków 80
Arka Gdynia 4-1 Pogoń Siedlce 25 lipca, 17:30 (2712)
Rafał Siemaszko 43, Marcus Vinícius 52 (k), Michał Renusz 54, Paweł Wojowski 73 - Daniel Chyła 11
Boruta Zgierz 0-3 Puszcza Niepołomice 25 lipca, 17:00 (400)
Dawid Sojda 68, Roman Stepankow 73, 78
Wda Świecie 1-0 Legionovia Legionowo 25 lipca, 17:00 (350)
Karol Maliszewski 43
W 5. minucie Grzegorz Brzeziński (Wda Świecie) nie wykorzystał rzutu karnego.
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Stal Stalowa Wola 25 lipca, 17:00
Damian Łanucha 84 (k)
Wisła Puławy 2-2 Zagłębie Sosnowiec 25 lipca, 19:30 (600)
pd. k. 2-4
Patryk Słotwiński 2, Konrad Nowak 15 - Przemysław Mizgała 26, Sebastian Dudek 65 (k)
W 22. minucie Tomasz Sedlewski (Wisła Puławy) nie wykorzystał rzutu karnego.

1/16 finału - 12 sierpnia
(Losowanie - 23 lipca 2015, 12:00 - PGE Narodowy)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2014/15.

Jagiellonia Białystok 2-1 Pogoń Szczecin 12 sierpnia, 17:30 (7123)
Karol Świderski 25, Przemysław Frankowski 50 - Adam Frączczak 42
Błękitni Stargard Szczeciński 2-4 Zagłębie Lubin 11 sierpnia, 17:00 (2000)
Radosław Wiśniewski 23, 53 - Eryk Sobków 52, 90, Krzysztof Janus 71, 77
Olimpia Grudziądz 0-2 Lech Poznań 11 sierpnia, 18:00 (2402)
Dávid Holman 9, 86
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 13 sierpnia, 20:00 (6504)
Patryk Lipski 21, Eduards Višņakovs 88 - Maciej Jankowski 90
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Chrobry Głogów 12 sierpnia, 18:00 (400)
Szymon Lewicki 26, 39, Krzysztof Nykiel 60, Kamil Drygas 79 (k) - Bartosz Machaj 71
Stal Stalowa Wola 2-2 Piast Gliwice 12 sierpnia, 17:00 (1500)
pd. k. 3-0
Damian Łanucha 37 (k), Michał Kachniarz 90 - Gerard Badía 15, 64
Miedź Legnica 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 sierpnia, 18:00 (2000)
pd.
Błażej Telichowski 57 - Fabian Hiszpański 22, Kristián Kolčák 103
W 73. minucie Tadas Labukas (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-5 Śląsk Wrocław 12 sierpnia, 19:45 (2833)
Rafał Remisz 22 - Piotr Celeban 6, Kamil Biliński 12, Peter Grajciar 26, Flávio Paixão 76, Mateusz Machaj 90 (k)
GKS Bełchatów 1-0 Bytovia Bytów 12 sierpnia, 20:00 (1128)
Patryk Rachwał 90 (k)
Arka Gdynia 1-1 Chojniczanka Chojnice 12 sierpnia, 18:30 (3796)
pd. k. 2-3
Michał Renusz 45 - Tomasz Mikołajczak 79
Puszcza Niepołomice 1-5 Lechia Gdańsk 12 sierpnia, 17:00 (1716)
Adrian Gębalski 38 (k) - Piotr Wiśniewski 20, 36, Maciej Makuszewski 44, Bartłomiej Pawłowski 49, 74
Górnik Łęczna 0-2 Legia Warszawa 12 sierpnia, 20:30 (4312)
Marek Saganowski 72, Aleksandar Prijović 82
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 19:00 (4500)
Łukasz Sołowiej 55, Krzysztof Markowski 65, Michał Fidziukiewicz 87 - Bartosz Iwan 22
Wda Świecie 3-0 Korona Kielce 11 sierpnia, 17:00 (981)
(wo)
Rafał Grzelak 80 (k)
W 66. minucie Tomasz Zając (Korona Kielce) nie wykorzystał rzutu karnego.
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Adam Zawierucha
Dolcan Ząbki 2-3 Cracovia 11 sierpnia, 17:00 (450)
Damian Świerblewski 2, Szymon Matuszek 26 - Bartosz Kapustka 1, Dariusz Zjawiński 47, 67
Wigry Suwałki 0-2 GKS Katowice 12 sierpnia, 19:00 (2100)
Krzysztof Wołkowicz 3, Wojciech Trochim 51

1/8 finału - 23 września
(Losowanie - 23 lipca 2015, 12:00 - PGE Narodowy)
(Losowanie gospodarzy meczów drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 14 sierpnia 2015, 10:00 - siedziba PZPN)

Jagiellonia Białystok 0-2 Zagłębie Lubin 23 września, 17:45 (8813)
Michal Papadopulos 16, Krzysztof Piątek 31
Lech Poznań 1-0 Ruch Chorzów 23 września, 20:30 (11 273)
Rafał Grodzicki 50 (s)
Stal Stalowa Wola 1-2 Zawisza Bydgoszcz 16 września, 15:30 (1376)
Dawid Jabłoński 80 - Mica 28, Kamil Drygas 48
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Śląsk Wrocław 22 września, 20:30 (3059)
Marcel Gecov 58
Chojniczanka Chojnice 2-1 GKS Bełchatów 24 września, 17:45 (1100)
pd.
Andrzej Rybski 25, Maciej Rogalski 114 - Szymon Zgarda 75
Legia Warszawa 4-1 Lechia Gdańsk 24 września, 20:30 (18 289)
Aleksandar Prijović 24, 85, Nemanja Nikolić 62, Igor Lewczuk 75 - Michał Mak 76
Wda Świecie 1-4 Zagłębie Sosnowiec 15 września, 15:30 (986)
Patryk Urbański 13 - Konrad Zaradny 32, Adrian Paluchowski 43, Martin Pribula 53, Tomasz Szatan 63
GKS Katowice 1-3 Cracovia 22 września, 17:45 (2600)
Grzegorz Goncerz 79 (k) - Miroslav Čovilo 19, Erik Jendrišek 70, Alan Czerwiński 84 (s)

1/4 finału - 28 października, 18 listopada
(Losowanie - 23 lipca 2015, 12:00 - PGE Narodowy)
(Losowanie gospodarza meczu drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej - 28 września 2015, 12:00 - siedziba PZPN)

Zagłębie Lubin 0-1 Lech Poznań 28 października, 20:30 (4587)
Paulus Arajuuri 81
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Śląsk Wrocław 27 października, 18:00 (1483)
Chojniczanka Chojnice 1-2 Legia Warszawa 28 października, 18:00 (4832)
Patryk Mikita 48 - Stojan Vranješ 23, Ondrej Duda 78
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Cracovia 27 października, 20:30 (1360)
Michał Fidziukiewicz 43 - Miroslav Čovilo 22, Deniss Rakels 90

Lech Poznań 1-0 Zagłębie Lubin 19 listopada, 20:45 (9271)
Szymon Pawłowski 90
Śląsk Wrocław 1-2 Zawisza Bydgoszcz 16 grudnia, 20:00 (3234)
Kamil Biliński 74 - Szymon Lewicki 69, Kamil Drygas 78
Legia Warszawa 4-1 Chojniczanka Chojnice 18 listopada, 20:45 (8376)
Stojan Vranješ 29, Aleksandar Prijović 33, Tomasz Brzyski 38, Nemanja Nikolić 63 - Andrzej Rybski 5
Cracovia 0-2 Zagłębie Sosnowiec 19 listopada, 17:45 (3436)
Martin Pribula 26, Sebastian Dudek 40 (k)

1/2 finału - 15-16 marca, 5-6 kwietnia
(Losowanie - 16 grudnia 2015, 22:05 - Stadion Miejski, Wrocław)

Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec 15 marca, 18:30 (12 885)
Vladimir Volkov 38
Legia Warszawa 4-0 Zawisza Bydgoszcz 16 marca, 18:30 (14 954)
Nemanja Nikolić 6, 63, 79, Łukasz Broź 50
W 73. minucie Ondrej Duda (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Lech Poznań 5 kwietnia, 18:00 (4950)
Adrian Paluchowski 82 - Maciej Gajos 70
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Legia Warszawa 6 kwietnia, 18:00 (2343)
Karol Danielak 60 - Nemanja Nikolić 16, Guilherme 79

Finał - 2 maja

Lech Poznań 0-1 Legia Warszawa 2 maja, 16:00 (48 563)
Aleksandar Prijović 69
w Warszawie; na PGE Narodowym

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas