[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Świętokrzyski ZPN

I runda - 20 sierpnia

Arbiter Kielce 5-1 Radiators Stąporków 20 sierpnia, 20:08
Marcin Jarmuda 39, 90, Rafał Kowalski 64, Adrian Leszczyński 66, Filip Robak 75 (k) - Paweł Rybicki 52
Arka Koprzywnica 0-10 OKS Opatów 20 sierpnia, 17:15
Kamil Łokieć 21, 55, 57, 65, Piotr Frańczak 23, 54, Daniel Dzietko 60, Damian Szewczyk 80, 83, 87
Bucovia Bukowa 0-3 Piaskowianka Piaski 20 sierpnia, 17:15
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie zapewnili opieki medycznej
GKS Kluczewsko 1-2 Sokół Rykoszyn 20 sierpnia, 17:15
Bartosz Przytarski 41 - Kamil Domagała 19 (k), 80
GKS Obrazów 2-4 Świt Ćmielów 20 sierpnia, 17:15
nieznany ?, ? - Przemysław Romanowski 5, 10, Dariusz Pardak 26, Kamil Kaczmarczyk 41
GKS Fałków 5-0 Lechia Strawczyn 20 sierpnia, 17:15
Kamil Kosmal 10, Radosław Smyka 20, 50, Krzysztof Rajczykowski 60, Mateusz Młodziński 85
GLKS Krasocin 2-1 Piast Chęciny 20 sierpnia, 17:15
Rafał Bonek 27, Mariusz Sarnat 53 - Marcin Kurzawa 83
GTS Raków 1-2 Wisła Nowy Korczyn 20 sierpnia, 17:15
nieznany ? - Marcin Matuszewski 25, Paweł Zieliński 35
Kamienna II Brody 2-3 KS Tarłów 20 sierpnia, 17:15
pd.
Hubert Borkowski 48, 60 - Adrian Kucharczyk 70, Damian Irzyk 72, Mariusz Serafin 103
ŁKS II Łagów 2-2 GKS Górno 20 sierpnia, 17:15
pd. k. 3-2
Karol Derlatka 15, Patryk Kowalik 48 - Jacek Filipczak 30, Robert Radek 63
ŁKS Łopuszno 2-4 Zryw Skroniów 20 sierpnia, 17:15
Damian Filipczak 37, Kamil Wijas 66 - Hubert Pańtak 13, Łukasz Krakowski 53, 65, Wojciech Ziółkowski 84
Nida Oksa 2-2 Zieleń Żelisławice 20 sierpnia, 17:15
pd. k. 2-3
nieznany 37 (s), Andrzej Kusaj 60 - Dawid Sikorski 20, Marcin Bernat 70 (k)
Polonia Białogon (Kielce) 3-2 Hetman II Włoszczowa 20 sierpnia, 17:15
pd.
Tomasz Berliński 4, Przemysław Nowak 89, Piotr Niżnik 100 - Piotr Sobczyk 7 (k), 50
Tęcza Gowarczów 4-1 Victoria Mniów 20 sierpnia, 17:15
Karol Chmielewski 10, Marcin Cieślik 30, 70, Piotr Pielarz 40 - Mateusz Milcarz 84
Korona Kielce (j) 4-1 Victoria Górki Szczukowskie 19 sierpnia, 17:30
pd.
Piotr Pietrzyk 70, 105, 107, Mateusz Mazur 117 - Piotr Kołodziej 87
na boisku przy ul. Prostej
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski (j) 9-3 Zryw Zbigniewice 20 sierpnia, 17:15
Kamil Bełczowski 2, 47, 51, Krystian Michalec 6, Piotr Jedlikowski 22, Kevin Chaba 41, Michał Mikosa 61, 71, Krzysztof Zimoląg 76 - Adam Papka 17, Daniel Ferens 44, Krystian Polit 90 (k)
Oldboys Rytwiany 5-1 Zorza Tempo Pacanów 20 sierpnia, 17:15
Mariusz Janowski 55, Dawid Błachut 61, 81, Tomasz Sitek 77, Mariusz Słomka 90 - Krystian Soja 30
Nidzica Dobiesławice 7-3 Partyzant Wodzisław 20 sierpnia, 17:15
Bartosz Jesionka 3, 11, 64, Przemysław Nowak 18, Dominik Jaworski 31, 86, Stanisław Trędowski 90 - Grzegorz Haczyk 39, Robert Hola 55, 67
w Kazimierzy Wielkiej
Samson Samsonów 5-2 Spartakus Razem II Daleszyce 20 sierpnia, 17:15
Karol Piwowarczyk 35, 60, Mateusz Moćko 65, Mateusz Kołodziejski 76, Michał Rynk 82 - Damian Łosak 20, 33
Nida Sobków 0-3 Victoria Bizon Kurozwęki 20 sierpnia, 17:15
Grzegorz Stępień 20, 27, Mateusz Zdziuch 65
Orlęta II Kielce 0-1 UKS Baćkowice 27 sierpnia, 16:45
Bartosz Siwoń ?
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 4-2 Start Słupia Jędrzejowska 20 sierpnia, 17:15
Adam Paczkowski 8, 30, Łukasz Jajeśniak 16, Mateusz Sobecki 65 - Przemysław Molenda 35, Sebastian Koprowski 70

II runda - 3 września

Arbiter Kielce 4-1 Polonia Białogon (Kielce) 3 września, 20:08
w Mniowie
Piaskowianka Piaski 4-0 Piast Stopnica 3 września, 16:30
Przemysław Butenko 25, Damian Szmalec 55, Sebastian Jędrzejak 66, 75
Tęcza Gowarczów 3-4 Samson Samsonów 3 września, 16:30
Hubert Cieślik 25, Alan Pluciński 35, Marcin Cieślik 43 - Mateusz Moćko 9, Mateusz Kołodziejski 14, 22, Mateusz Wikło 85
Świt Ćmielów 2-2 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 3 września, 16:30
pd. k. 2-4
Tomasz Stawiarski 14, Michał Jurys 43 - Arkadiusz Michałowski 29, Daniel Góral 60
GKS Fałków 1-0 Gród Ćmińsk 3 września, 16:30
pd.
Krzysztof Rajczykowski 110
GLKS Krasocin 0-3 Moravia Morawica 3 września, 16:30
(wo)
gospodarze nie zapewnili opieki medycznej
Wisła Nowy Korczyn 2-8 Zenit Chmielnik 3 września, 16:30
Michał Piotrowski 39, Rafał Zając 70 - Arkadiusz Rogala 10, Paweł Kmiecik 31, 55, 60, 70, Maciej Piotrowski 58, Kamil Ślusarczyk 78, Mateusz Szmania 80
KS Tarłów 1-2 Sparta Dwikozy 3 września, 16:30
Damian Irzyk 52 (k) - Maciej Drozdowski 30, Michał Cecuła 86
ŁKS II Łagów 0-1 Koprzywianka Koprzywnica 3 września, 16:30
Adrian Piątkowski 60 (k)
Zryw Skroniów 7-2 Astra Piekoszów 3 września, 16:30
Krzysztof Stańczyk 8, 15, Dominik Wydrych 23, 65, 74, Łukasz Krakowski 35, 68 - Piotr Wilk 35, Arkadiusz Pająk 42
Zieleń Żelisławice 1-7 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 września, 16:30
Wojciech Nidziński 38 - Łukasz Gągorowski 7, Paweł Ślefarski 15, Piotr Pierzak 21, Piotr Stanek 23, 90, Jakub Pamintasu 31, Tomasz Paździor 81
Sokół Rykoszyn 2-5 Wicher Miedziana Góra 3 września, 16:30
Kamil Domagała 39 (k), 60 (k) - Mateusz Łukasiewicz 20, 56, Kordian Jas 31, Kamil Piwowarczyk 51, Bartłomiej Żak 54
OKS Opatów 1-2 Kamienna Brody 3 września, 16:30
Piotr Frańczak 12 - Paweł Sado 60, Jakub Dąbrowski 80
Korona Kielce (j) 1-2 Nidzianka Bieliny 3 września, 16:30
Jakub Tekiel 43 - Piotr Cheda 2 (s), Bartosz Sot 70
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski (j) 3-0 Star Starachowice 3 września, 16:30
Kevin Chaba 19, Kamil Bełczowski 65, Tomasz Woźniak 79
Oldboys Rytwiany 1-4 LZS Samborzec 3 września, 16:30
Michał Bąk 43 - Kamil Lipiec 9 (k), Grzegorz Bijak 30, Marcin Kiliański 33, Damian Mądry 55
LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej) 0-11 Nidzica Dobiesławice 3 września, 16:30
Stanisłąw Trędowski 3, 43, Przemysław Nowak 14, 23, 78, Bartosz Jesionka 41, Dominik Jaworski 42, 83, Przemysław Włusek 57, Hubert Pietras 65, 70
Victoria Bizon Kurozwęki 0-2 Stal Kunów 3 września, 16:30
Konrad Ronduda 65, Sebastian Kostrzewa 75
UKS Baćkowice 0-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 3 września, 16:30
Daniel Łebek 20

III runda - 24 września

Arbiter Kielce 3-2 GKS Rudki 23 września, 20:08 (20)
Marcin Jarmuda 26, 46, Rafał Kowalski 90 - Robert Piekarz 15, Patryk Barucha 72
Piaskowianka Piaski 3-5 Moravia Morawica 24 września, 15:30
Robert Szymański 32, Tomasz Faryna 65 (k), Patryk Sieracki 70 - Karol Gilewski 6, 24 (k), 54, Emil Lurzyński 39, Artur Szewczyk 90
Samson Samsonów 4-0 Kamienna Brody 24 września, 15:30
Mateusz Kołodziejski 15, 32, 74, 82
Nidzica Dobiesławice 1-3 Zenit Chmielnik 24 września, 15:30
Artur Gzyl 32 - Arkadiusz Rogala 48, Marcin Piotrowski 65, Damian Bielecki 85
GKS Fałków 1-3 Wicher Miedziana Góra 24 września, 15:30
Arkadiusz Karpiński 84 (k) - Radosław Toporek 31, Krzysztof Budzowski 63, 81
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski (j) 3-0 Sparta Dwikozy 24 września, 15:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Nidzianka Bieliny 1-3 Skała Tumlin 24 września, 15:30
Dominik Sito 58 - Tomasz Staszewski 20, 62, 76
Stal Kunów 3-0 Koprzywianka Koprzywnica 24 września, 15:30
Zbigniew Rutkowski 25, Mateusz Koterbski 56, Sebastian Kostrzewa 80
LZS Samborzec 2-4 KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 24 września, 15:30
Michał Szczepański 25, Damian Mądry 84 (k) - Daniel Góral 49, Jakub Sulima 57, 90, Robert Krzemiński 65
Orlęta Kielce 2-4 Neptun Końskie 24 września, 15:30
Damian Kania 25, Paweł Banyś 80 - Jan Sroka 50, 58, Paweł Majchrzak 78, Albert Zajęcki 88
Zryw Skroniów 4-1 Politechnika Świętokrzyska Kielce 24 września, 15:30
Łukasz Krakowski 20, Krzysztof Stańczyk 34, 52, 60 - Tomasz Buras 88
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Hetman Włoszczowa 24 września, 15:30
Piotr Pierzak 18, Tomasz Paździor 27, Łukasz Góral 89 - Oskar Teklak 75

IV runda - 15 października

Arbiter Kielce 4-8 Pogoń 1945 Staszów 14 października, 20:08
Marek Cedro 51 (k), Damian Gawęcki 65, Sylwester Gos 80, Rafał Kowalski 85 - Krystian Rzepa 8, 74, Karol Fudalewski 36, Rafał Merchut 38, Karol Rogala 42 (k), Damian Kopyciński 53, 87, 90
w Mniowie
Moravia Morawica 3-0 Zdrój Busko Zdrój 15 października, 15:00
Rafał Kita 6, Bartłomiej Młynarczyk 34, Łukasz Zawadzki 64
Samson Samsonów 0-2 Spartakus Razem Daleszyce 15 października, 15:00
Łukasz Kraj 28, Adrian Wołczyk 59 (k)
Zenit Chmielnik 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 15 października, 15:00
Mateusz Wołowski 88
Wicher Miedziana Góra 1-1 ŁKS Łagów 15 października, 15:00
pd. k. 3-5
Kordian Jas 10 - Karol Derlatka 70
KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski (j) 0-2 Alit Ożarów 15 października, 15:00
Kamil Cholewiński 41, Przemysław Rzepa 63
Skała Tumlin 0-3 Granat Skarżysko-Kamienna 15 października, 20:00
Michał Gajos 49, 84, Mateusz Dziubek 88
w Mniowie
Stal Kunów 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 października, 15:00
Dawid Gardynik 38, 60, Marcin Sudy 50
KSZO 1929 II Ostrowiec Świętokrzyski 1-4 Wisła Sandomierz 15 października, 15:00
Patryk Larkowski 45 - Jarosław Pacholarz 40, 51 (k), Michał Wawryszczuk 67, Jakub Kwiecień 79
Neptun Końskie 2-1 Korona II Kielce 15 października, 15:00
Łukasz Skalski 35, Albert Zajęcki 71 - Piotr Paprocki 82
Zryw Skroniów 1-3 Nida Pińczów 15 października, 15:00
Sebastian Koncewicz 25 - Tomasz Bisikiewicz 18, Rafał Szczygieł 78, Mariusz Trzciński 82
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Naprzód Jędrzejów 15 października, 15:00
Arkadiusz Kasprzyk 18, Łukasz Gągorowski 29
Unia Sędziszów 1-0 Wierna Małogoszcz 15 października, 15:00
Mateusz Rejowski 80
Lubrzanka Kajetanów 1-3 Łysica Bodzentyn 15 października, 15:00
Piotr Bakalarz 25 - Piotr Pawłowski 15, Mirosław Kalista 35, Dariusz Anduła 90
Klimontowianka Klimontów 3-5 Czarni Połaniec 15 października, 15:00
Mateusz Franus 25 (k), Maciej Kiliański 78, 84 - Tomasz Wolan 10, 65, Piotr Mazurkiewicz 30, Piotr Kamiński 70, Mirosław Kabata 80
Orlicz Suchedniów 0-1 Partyzant Radoszyce 15 października, 15:00
Michał Miśtal 90

V runda - 15 listopada

Moravia Morawica 2-3 Nida Pińczów 15 listopada, 12:00
Mateusz Osman 40, Łukasz Zawadzki 78 - Tomasz Bisikiewicz 83, Rafał Kita 87 (s), Artur Karasek 90
Neptun Końskie 1-3 Łysica Bodzentyn 15 listopada, 12:00
Piotr Gardynik 81 (k) - Krystian Płusa 33, 78 (k), Szymon Michta 45
Pogoń 1945 Staszów 1-5 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 listopada, 12:00
Damian Belusiak 38 - Dawid Gardynik 50, Jakub Kapsa 59, Marcin Sudy 66, Marcin Grunt 71, Kamil Stawiarski 88
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Czarni Połaniec 15 listopada, 12:00
pd. k. 5-4
Rafał Wrona 51 - Piotr Ferens 75
ŁKS Łagów 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna 15 listopada, 12:00
Mateusz Dziubek 87
Alit Ożarów 1-2 Wisła Sandomierz 15 listopada, 12:00
Patryk Czerwonka 19 - Rafał Mikulec 11, Jarosław Piątkowski 65
Spartakus Razem Daleszyce 0-1 Partyzant Radoszyce 15 listopada, 12:00
Patryk Pyzia 25
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-1 Unia Sędziszów 15 listopada, 12:00
pd. k. 4-2
Łukasz Góral 120 (k) - Mateusz Rejowski 102

1/4 finału - 8 kwietnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 Partyzant Radoszyce 8 kwietnia, 16:30
Ifeanyi Nwachukwu 1, 10
Nida Pińczów 1-2 Łysica Bodzentyn 8 kwietnia, 16:30
pd.
Łukasz Mika 30 - Mirosław Kalista 84 (k), Dariusz Anduła 105
Sparta Kazimierza Wielka 2-2 Wisła Sandomierz 8 kwietnia, 16:30
pd. k. 3-4
Krzysztof Kozieł 90 (k), Mateusz Wołowski 115 - Maciej Ziółek 60, Jarosław Pacholarz 95
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Granat Skarżysko-Kamienna 8 kwietnia, 16:30
Michał Kosowski 15, Karol Barański 36, Damian Nogaj 45, Kamil Stawiarski 82 - Mateusz Fryc 49

1/2 finału - 10 czerwca
(Losowanie - 11 maja 2015)

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Wisła Sandomierz 21 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (10 czerwca, 17:30) odwołany / w drugim terminie gospodarze zrezygnowali z gry
Łysica Bodzentyn 5-2 Partyzant Radoszyce 21 czerwca, 17:00
pd.
Mirosław Kalista 83 (k), 118, Piotr Pawłowski 90, Dariusz Anduła 95, Szymon Michta 120 - Roman Babin 19, 89
w pierwotnym terminie (10 czerwca, 17:30) odwołany

Finał - 24 czerwca

Łysica Bodzentyn 1-3 Wisła Sandomierz 24 czerwca, 17:30 (150)
Mirosław Kalista 68 (k) - Bartosz Szepeta 12 (k), Jarosław Pacholarz 42, Mateusz Podstolak 45
w Pińczowie

Puchar Polski 2015/2016

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas