[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2014/2015, grupa: Opolski ZPN

1/32 finału - 27 sierpnia
(Losowanie - 14 sierpnia 2014)
LZS Kałków, LZS Przywory, Burza Lipki, LZS Walce - wolny los

Polonia Nysa 1-0 Stal Brzeg 27 sierpnia, 17:30
Jedność Rozmierka 2-1 LZS Piotrówka 27 sierpnia, 17:30
Unia Kolonowskie 0-2 Start Namysłów 27 sierpnia, 17:30
Porawie II Większyce 3-0 Sparta Paczków 27 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z udziału w rozgrywkach
LZS Kup 6-2 MKS Gogolin 27 sierpnia, 17:30
Sokół Niemodlin 1-1 TOR Dobrzeń Wielki 3 września, 18:00
pd. k. 3-4
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:30) mecz przerwany przed dogrywką przy stanie 1-1 z powodu zapadających ciemności / w drugim terminie dokończony
Racławia Racławice Śląskie 7-6 Olimpia Lewin Brzeski 27 sierpnia, 17:30
Naprzód Ujazd Niezdrowice 2-4 Orzeł Źlinice 27 sierpnia, 17:30
Unia Murów 0-8 Skalnik Gracze 27 sierpnia, 17:30
KS Krasiejów 2-0 GLKS Kietrz 27 sierpnia, 17:30
LZS Ligota Turawska 1-4 Polonia Głubczyce 27 sierpnia, 17:30
LZS Rybna 2-4 Małapanew Ozimek 27 sierpnia, 17:30
Victoria Cisek 1-3 OKS Olesno 27 sierpnia, 17:30
pd.
Silesius Kotórz Mały 5-0 Unia Głuchołazy 27 sierpnia, 17:30
LZS Starowice 2-1 LZS Mechnice 27 sierpnia, 17:30
LZS Gronowice 4-0 LZS Dytmarów 27 sierpnia, 17:30
Źródło Krośnica 2-5 Piast Strzelce Opolskie 27 sierpnia, 17:30
Fortuna Głogówek 4-1 Naprzód Jemielnica 27 sierpnia, 17:30
LZS Rudniki 2-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 27 sierpnia, 17:30
pd. k. 3-5
LKS Rusocin 0-4 Unia Krapkowice 27 sierpnia, 17:30
LZS Chrząstowice 1-7 Ruch Zdzieszowice 27 sierpnia, 17:30
Żubry Smarchowice Śląskie 3-1 Pogoń Prudnik 27 sierpnia, 17:30
Agroplon Głuszyna 1-8 Swornica Czarnowąsy 27 sierpnia, 17:30
LZS Proślice 2-0 Start Dobrodzień 27 sierpnia, 17:30
Odra II Opole 3-0 Porawie Większyce 27 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z udziału w rozgrywkach
Widawa Wilków 5-2 Czarni Otmuchów 27 sierpnia, 17:30
Victoria Chróścice 1-6 Odra Opole 27 sierpnia, 17:30 (250)
Atom Grądy-Goświnowice 1-2 Śląsk Łubniany 27 sierpnia, 17:30

1/16 finału - 10 września
(Losowanie - 14 sierpnia 2014)

Chemik Kędzierzyn-Koźle 7-0 OKS Olesno 10 września, 17:00
Widawa Wilków 1-3 Skalnik Gracze 10 września, 17:00
nieznany ? - Radosław Szypuła ?, Piotr Kozłowski ?, Przemysław Czajkowski ?
Odra II Opole 2-1 KS Krasiejów 10 września, 17:00
w Groszowicach
Unia Krapkowice 2-1 Start Namysłów 10 września, 17:00
LZS Gronowice 2-2 Śląsk Łubniany 10 września, 17:00
pd. k. 2-4
Jedność Rozmierka 5-3 Małapanew Ozimek 10 września, 17:00
Piast Strzelce Opolskie 0-3 Odra Opole
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Polonia Nysa 3-2 Swornica Czarnowąsy 10 września, 17:00
LZS Kup 2-1 TOR Dobrzeń Wielki 9 września, 17:00
Silesius Kotórz Mały 2-0 Żubry Smarchowice Śląskie 10 września, 17:00
Burza Lipki 3-2 Orzeł Źlinice 10 września, 17:00
Mateusz Rolka 20, 55, 85 - nieznany ?, ?
LZS Kałków 0-3 Ruch Zdzieszowice 10 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Porawie II Większyce 0-3 LZS Przywory 10 września, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Walce 2-3 Polonia Głubczyce 10 września, 17:00
LZS Proślice 3-1 LZS Starowice 10 września, 17:00
Fortuna Głogówek 3-2 Racławia Racławice Śląskie 10 września, 17:00

1/8 finału - 29 listopada

LZS Przywory 5-8 Skalnik Gracze 29 listopada, 13:00 (50)
pd.
Piotr Reinert 17, Przemysław Suchodolski 68 (k), Łukasz Doliński 90, 107, Mateusz Zalewski 120 - Zygmunt Bąk 50 (k), 103, 112 (k), Arkadiusz Gibała 63, 71, Grzegorz Maryszczak 94, Damian Lenkiewicz 98, Krzysztof Rogan 116
Jedność Rozmierka 1-2 Odra Opole 29 listopada, 13:00 (350)
Łukasz Hermasz 66 - Marek Gładkowski 18, Rafał Brusiło 90
Odra II Opole 0-3 Polonia Głubczyce 29 listopada, 13:00 (60)
Rafał Kiklaisz 18, Szymon Grek 34, 58
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-3 Ruch Zdzieszowice 29 listopada, 13:00 (200)
pd.
Paweł Dyczek 26 - Mateusz Szatkowski 65 (k), 119, Denis Sotor 102
Fortuna Głogówek 3-2 Unia Krapkowice 29 listopada, 13:00 (160)
Łukasz Wienzek 40, 56, Dominik Dudek 44 - Marek Kotysz 31, Dawid Dahms 38
LZS Proślice 6-2 Polonia Nysa 29 listopada, 13:00 (50)
Michał Buła 24, 36, 72, 83, Marcin Peretiatko 48, 56 - Wojciech Bajor 3, Patryk Głogowski 12
Burza Lipki 2-1 Śląsk Łubniany 29 listopada, 13:00 (40)
Mateusz Rolka 17, Stefan Karnatowski 55 - Patryk Gawlica 24
LZS Kup 3-1 Silesius Kotórz Mały 29 listopada, 13:00 (60)
Tomasz Moschner 31, Szymon Szymków 79, Łukasz Bojar 82 - Piotr Wochna 85 (k)

1/4 finału - 22 kwietnia

LZS Proślice 0-6 Ruch Zdzieszowice 22 kwietnia, 17:00
Denis Sotor 17, Daniel Rychlewicz 21, Łukasz Damrat 46, Mateusz Marzec 47, 77, Mateusz Szatkowski 81
Fortuna Głogówek 5-1 Burza Lipki 22 kwietnia, 17:00
Denis Fiertel 25, 76, Kewin Hilscher 33, Łukasz Wienzek 51, 65 - Piotr Pączek 60 (k)
Polonia Głubczyce 1-3 Odra Opole 22 kwietnia, 17:00
Rafał Kiklaisz 28 - Marek Gładkowski 41, Rafał Brusiło 63, Dawid Wolny 89
LZS Kup 3-2 Skalnik Gracze 22 kwietnia, 17:00
pd.
Łukasz Bojar 39, 42, Adrian Koczanowski 110 - Grzegorz Maryszczak 69, Zygmunt Bąk 77 (k)

1/2 finału - 6 maja

Ruch Zdzieszowice 1-4 Odra Opole 6 maja, 17:30 (500)
Dawid Czapliński 67 - Janusz Gancarczyk 30, Krzysztof Gancarczyk 65, Dawid Wolny 76, Waldemar Gancarczyk 77
LZS Kup 3-0 Fortuna Głogówek 6 maja, 17:30
(wo)
goście nie dojechali

Finał - 20 maja

LZS Kup 0-2 Odra Opole 20 maja, 18:00 (350)
Dawid Wolny 64, Marek Gładkowski 90
w Brzegu; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2015/2016

Puchar Polski 2014/2015 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2014/2015 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN - Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN - Kluczbork-Olesno)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN - Namysłów-Brzeg)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN - Nysa-Prudnik)
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN - Opole (II))
Puchar Polski 2013/2014 (Opolski ZPN - Strzelce Opolskie-Krapkowice)

Autor: Adam Broda
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas