[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Warmińsko-Mazurski ZPN

I runda - 16 czerwca

Żuraw Godkowo 0-3 GLKS Miłakowo 16 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
WKS Dąbrówka Wielka 0-4 Start Kozłowo 16 czerwca, 17:00
Jordan Kazanice 2-3 GKS II Wikielec 16 czerwca, 17:00
Sokół Garbno 6-4 Hetman Baranowo 16 czerwca, 17:00
Orzeł Stare Juchy 0-3 Start Kruklanki 16 czerwca, 17:00
Wałpusza 07 Jesionowiec 4-6 Salęt Boże 16 czerwca, 17:00
pd.
Rona 03 Ełk 3-0 Pogoń Ryn 16 czerwca, 17:00
(wo)
w Szeligach / goście nie przyjechali na mecz
KS Tyrowo 3-1 Olimpia Kisielice 16 czerwca, 17:00
Avista Łążyn 1-2 Kormoran Ruszkowo 16 czerwca, 17:00
Pama Powodowo 2-3 Syrena Młynary 16 czerwca, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 2-1 Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo 16 czerwca, 17:00

II runda - 25 sierpnia

GLKS Miłakowo 2-1 GLKS Jonkowo 25 sierpnia, 17:00
Start Kozłowo 1-2 Omulew Wielbark 25 sierpnia, 17:00
GKS II Wikielec 1-1 Osa Ząbrowo 25 sierpnia, 17:00
pd. k. 5-6
Sokół Garbno 2-3 Orlęta Reszel 25 sierpnia, 17:00
Start Kruklanki 5-7 Jurand Barciany 25 sierpnia, 17:00
Salęt Boże 3-0 Mamry Giżycko 25 sierpnia, 17:00
Rona 03 Ełk 1-9 Znicz Biała Piska 25 sierpnia, 17:00
w Szeligach
KS Tyrowo 1-3 Tęcza Miłomłyn 25 sierpnia, 17:00
Kormoran Ruszkowo 0-3 Grunwald Gierzwałd 25 sierpnia, 17:00
Syrena Młynary 1-3 Barkas Tolkmicko 25 sierpnia, 17:00
Niedźwiedź Ramsowo 5-7 MKS Jeziorany 25 sierpnia, 17:00
Dąb Kadyny 1-2 Concordia II Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Korona Klewki 0-10 Warmia Olsztyn 25 sierpnia, 17:00
Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 2-0 Mazur Pisz 25 sierpnia, 17:00
Iskra Narzym 5-1 Polonia Iłowo 25 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 7-1 Granica Bezledy 25 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-5 DKS Dobre Miasto 25 sierpnia, 17:00
w Jezioranach
Wilczek Wilkowo 8-7 Łyna Sępopol 25 sierpnia, 17:00
pd.
Kormoran Zwierzewo 1-2 GKS Stawiguda 25 sierpnia, 17:00
Unia Susz 3-0 Ewingi Zalewo 25 sierpnia, 17:00
Wel Lidzbark 5-4 Orzeł Janowiec Kościelny 25 sierpnia, 17:00
Warmiak Łukta 3-1 Leśnik Nowe Ramuki 25 sierpnia, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Ossa Biskupiec Pomorski 25 sierpnia, 17:00

III runda - 22 września
(Losowanie - 6 września 2010 - siedziba Warmińsko-Mazurskiego ZPN)
Granica Kętrzyn - wolny los

GLKS Miłakowo 1-2 Sokół Ostróda 22 września, 16:00
pd.
Omulew Wielbark 2-1 Błękitni Pasym 22 września, 16:00
Szymon Rapacki 83, Mateusz Abramczyk 90 (k) - Piotr Gregorczyk 30
Grunwald Gierzwałd 2-0 Osa Ząbrowo 22 września, 16:00
Orlęta Reszel 1-0 Victoria Bartoszyce 22 września, 16:00
Tomasz Sawa 64
MKS Jeziorany 2-3 Jurand Barciany 22 września, 16:00
pd.
Artur Koper 25, 30 - Karol Suchecki 60, 70, Łukasz Tomasiewicz 110
Salęt Boże 1-3 Płomień Ełk 22 września, 16:00
Radosław Pawłowski 60 - Kamil Radzikowski 35, Mateusz Bałdyga 86, Bartłomiej Osior 88
Znicz Biała Piska 7-1 Rominta Gołdap 22 września, 16:00
Maciej Kierznowski 30, 60, Michał Świderski 50, 65, Mariusz Mogilski 55, 70, Mateusz Kierznowski 90 - Mateusz Saładonis 40
Tęcza Miłomłyn 4-0 Warmia Olsztyn 22 września, 16:00
Marcin Kasprowicz 10, 50, Kamil Szymański 30, Krystian Gorczyc 90
GKS Stawiguda 2-2 MKS Szczytno 22 września, 16:00
pd. k. 3-4
Barkas Tolkmicko 1-0 Polonia Pasłęk 22 września, 16:00
Karol Rutkowski 2
Concordia II Elbląg 4-0 Błękitni Orneta 22 września, 16:00
Sebastian Gryka 8, Kamil Graczyk 33, 78, Bartosz Drewek 47
Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 5-0 Tęcza Biskupiec 22 września, 16:00
Sebastian Sęk 15, 50, Jarosław Talarczyk 72, Ernest Wygnał 80, Adam Izdebski 85
Iskra Narzym 4-1 GKS Wikielec 22 września, 16:00
pd.
DKS Dobre Miasto 3-0 Olimpia Olsztynek 22 września, 16:00
Maciej Włodarski 45, Mariusz Kaczerski 51, 70
Wilczek Wilkowo 3-0 Pisa Barczewo 22 września, 16:00
Robert Cytrala 59, Arkadiusz Kulisz 70, Mariusz Grabowski 72
Unia Susz 1-3 Olimpia 2004 Elbląg 22 września, 16:00
Maciej Wilczak 15 - Marcin Sierechan 5, Jacek Bykowski 16, Tomasz Augustyńczyk 60
Wel Lidzbark 2-3 Start Nidzica 22 września, 16:00
Warmiak Łukta 1-1 OKS 1945 II Olsztyn 21 września, 16:15
pd. k. 6-5
Marek Rakowski 90 - Paweł Podhorodecki 85
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 16:00 rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Zamek Kurzętnik 22 września, 16:00
Sławomir Mówiński 36, 70, Adrian Kural 60

IV runda - 20 października
(Losowanie - 7 października 2010 - siedziba Warmińsko-Mazurskiego ZPN)
Huragan Morąg, Concordia Elbląg - wolny los

Fortuna Wygryny-Ruciane-Nida 1-2 Płomień Ełk 20 października, 15:00
Omulew Wielbark 3-6 Mrągowia Mrągowo 20 października, 15:00
Grunwald Gierzwałd 0-5 MKS Szczytno 20 października, 15:00
Orlęta Reszel 1-6 Vęgoria Węgorzewo 20 października, 15:00
Adrian Giziński 17 - Dawid Jurczak 30, Krzysztof Koleśnik 50, Daniel Maliszewski 55, 60, 70, Michał Sadłos 80
Jurand Barciany 0-8 Czarni Olecko 20 października, 15:00
Adrian Karankiewicz ?, ?, ?, Daniel Bogdanowicz ?, ?, Łukasz Grzybowski ?, Radosław Gąsiorowski ?, Łukasz Wirżyński ?
Znicz Biała Piska 1-3 Mazur Ełk 20 października, 15:00
Mariusz Mogilski 22 - Andrzej Arasim 20, 39, Mariusz Adasiewicz 30
Tęcza Miłomłyn 1-4 Motor Lubawa 20 października, 15:00
Bartłomiej Kiljański ? - Bartosz Lewandowski ?, ?, Łukasz Junkier ?, Bazyli Jabłonowski ?
Barkas Tolkmicko 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 20 października, 15:00
Tomasz Sielezin 65, Grzegorz Miller 90 (k)
Concordia II Elbląg 0-0 Zatoka Braniewo 20 października, 15:00
pd. k. 4-1
Iskra Narzym 1-2 Start Nidzica 20 października, 15:00
nieznany 60 - Kamil Godlewski 10, 22
DKS Dobre Miasto 1-1 Granica Kętrzyn 20 października, 15:00
pd. k. 4-2
Paweł Pietrulewicz 40 - Damian Mazurowski 47
Wilczek Wilkowo 2-1 MKS Korsze 20 października, 15:00
Mariusz Grabowski 25, 78 - Paweł Sawicki 17
Warmiak Łukta 0-0 Sokół Ostróda 20 października, 15:00
pd. k. 3-4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-3 Start Działdowo 20 października, 15:00
Adrian Kural 17, Marcin Wolski 29 - Krzysztof Pieckowski 31, Marcin Ogrodowczyk 39, Daniel Orzechowski 41

1/8 finału - 19 marca

Barkas Tolkmicko 3-0 Concordia Elbląg 19 marca, 14:00
(wo)
Tomasz Sielezin 20 - Tobiasz Gryka 67, Tomasz Sambor 115, Daniel Ciesielski 118 (k)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpiło sześciu nieuprawnionych zawodników
Concordia II Elbląg 2-3 Huragan Morąg 13 kwietnia, 16:30
Kamil Graczyk 60, Sebastian Gryka 83 - Rafał Gagat 41, 86, Daniel Madej 75
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Ostróda 0-2 Mrągowia Mrągowo 13 kwietnia, 16:30
Łukasz Sosna 42, Wojciech Wieczorkiewicz 80
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
DKS Dobre Miasto 1-1 Start Działdowo 13 kwietnia, 16:30
pd. k. 4-3
Dariusz Radziszewski 58 - Daniel Orzechowski 23
w pierwotnym terminie (19 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Nidzica 3-1 Motor Lubawa 13 kwietnia, 16:30
pd.
Grzegorz Mróz 70, Michał Korzeniewski 110, Robert Sobotka 117 - Łukasz Świgoń 5
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilczek Wilkowo 0-1 Czarni Olecko 20 marca, 12:00
Kamil Szarnecki 20
w Kętrzynie; na stadionie MOSiR
Płomień Ełk 3-2 Vęgoria Węgorzewo 13 kwietnia, 16:30
Robert Wiśniewski 15, Wojciech Czereszewski 20, Patryk Koszycki 89 - Mateusz Janek 49, Mariusz Machniak 50
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Szczytno 0-3 Mazur Ełk 13 kwietnia, 16:30
Tomasz Boguszewski 34, Piotr Lisiewicz 63 (s), Piotr Janik 89
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/4 finału - 3 maja
(Losowanie - 21 kwietnia 2011, 12:00 - siedziba Warmińsko-Mazurskiego ZPN)

Barkas Tolkmicko 3-0 Start Nidzica 3 maja, 17:00
Karol Rutkowski 20, Marek Zawada 25, Grzegorz Miller 55
Huragan Morąg 2-1 Mazur Ełk 3 maja, 17:00
pd.
Rafał Gagat 15, Kamil Mędrzycki 117 (k) - Dawid Marcińczyk 21
Czarni Olecko 0-2 Mrągowia Mrągowo 3 maja, 17:00 (70)
Oskar Osika 20, Łukasz Sosna 90
DKS Dobre Miasto 2-1 Płomień Ełk 3 maja, 17:00
Paweł Pietrulewicz 28, Mariusz Kaczerski 90 - Kamil Stankiewicz 66

1/2 finału - 18 maja
(Losowanie - 12 maja 2011, 12:00 - siedziba Warmińsko-Mazurskiego ZPN)

DKS Dobre Miasto 1-0 Mrągowia Mrągowo 18 maja, 17:00
Mariusz Kaczerski 90
Barkas Tolkmicko 0-3 Huragan Morąg 18 maja, 17:00
Jakub Lipka 23, Andrzej Jaroń 57, Rafał Gagat 62

Finał - 23 czerwca

Huragan Morąg 2-2 DKS Dobre Miasto 23 czerwca, 17:00
pd. k. 5-3
Kamil Mędrzycki 63, Mateusz Czorniej 66 - Dariusz Radziszewski 25, Paweł Pietrulewicz 51
w Morągu

Puchar Polski 2011/2012

Puchar Polski 2010/2011 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas