[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012

Runda przedwstępna - 20 lipca
(Losowanie - 28 czerwca 2011 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym (Chrobry Głogów, Lech Rypin, Podlasie II Biała Podlaska, Ilanka Rzepin, Włókniarz Zelów, Limanovia Limanowa, Mazur Karczew, Start Namysłów, LZS Turbia, ŁKS 1926 Łomża, Gryf Wejherowo, Rozwój II Katowice, Alit Ożarów, Huragan Morąg, Sokół Kleczew i Bałtyk Koszalin) i 36 zespołów II ligi z sezonu 2010/11.

Gryf Wejherowo 1-0 Olimpia Grudziądz 20 lipca, 17:30 (1000)
Łukasz Krzemiński 57
Bałtyk Koszalin 0-2 Zawisza Bydgoszcz 20 lipca, 17:00 (300)
Rafał Leśniewski 53, Kamil Majkowski 64
Huragan Morąg 3-3 Bałtyk Gdynia 20 lipca, 17:00 (250)
pd. k. 5-3
Grzegorz Kulpaka 53, Przemysław Płoszczuk 105 (k), Rafał Gagat 118 - Paweł Król 28, Dariusz Kudyba 104, 116
ŁKS 1926 Łomża 2-3 Stomil Olsztyn 20 lipca, 19:00 (1070)
Adrian Mleczek 12, Mateusz Laskowski 26 - Daniel Michałowski 36 (k), 39 (k), Dominik Kun 79
W 71. minucie Łukasz Adamski (ŁKS 1926 Łomża) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Rypin 1-0 Jeziorak Iława 20 lipca, 17:00 (250)
Paweł Piceluk 57
W 90. minucie Remigiusz Sobociński (Jeziorak Iława) nie wykorzystał rzutu karnego.
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Marcin Kalkowski / mecz przerwany w 46. minucie na 20 minut z powodu burzy
Sokół Kleczew 9-3 Polonia Słubice 20 lipca, 17:00 (300)
Jacek Kopaniarz 8, 35, Michał Rutkowski 23, Damian Augustyniak 41, 76, Norbert Grzelak 70, Łukasz Urban 72, Marcin Jankowiak 86, Jakub Woźniak 87 - Mateusz Klimczak 58 (k), Andrzej Pawłowski 62, 63
W 41. minucie Damian Augustyniak (Sokół Kleczew) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ilanka Rzepin 0-3 Jarota Jarocin 20 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Włókniarz Zelów 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 20 lipca, 17:40 (300)
Dawid Pałyska 50, Krzysztof Michalak 65 - Michał Strzałkowski 48, Piotr Bajera 75, Piotr Maślanka 84
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu zalania boiska
Mazur Karczew 0-2 Wigry Suwałki 20 lipca, 17:00 (230)
pd.
Daniel Ołowniuk 115, Audrius Brokas 120
mecz przerwany w 49. minucie na 30 minut z powodu burzy / czerwoną kartką został także ukarany po meczu zawodnik gospodarzy - Dominik Pusek
Podlasie II Biała Podlaska 2-3 Sokół Sokółka 20 lipca, 17:00 (800)
Tomasz Gawroński 14, 45 - Norbert Toczydłowski 3, 90, Kamil Wojtkielewicz 43
W 85. minucie Piotr Litwiniuk (Podlasie II Biała Podlaska) nie wykorzystał rzutu karnego.
Alit Ożarów 1-7 Wisła Płock 20 lipca, 17:30 (400)
Grzegorz Czerwonka 67 - Łukasz Sekulski 54, 70, 79, Bartłomiej Sielewski 64, Robert Chwastek 82, Damian Jaroń 89, Radosław Kursa 90
Chrobry Głogów 3-0 Czarni Żagań 20 lipca, 17:00 (550)
(wo)
Łukasz Ochmański 25, 32 - Radosław Flejterski 88 (k)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Start Namysłów 0-3 Miedź Legnica 20 lipca, 18:00 (350)
Zbigniew Zakrzewski 10, 14, Krystian Feciuch 89
Rozwój II Katowice 5-2 Górnik Wałbrzych 20 lipca, 17:00 (200)
pd.
Sebastian Gielza 5, 102, Marek Walczak 52, Maciej Tora 98, 105 - Kornel Duś 16, Paweł Matuszak 87
Limanovia Limanowa 2-0 Raków Częstochowa 20 lipca, 17:00 (500)
Rafał Gadzina 48, Artur Prokop 83
LZS Turbia 1-0 Motor Lublin 20 lipca, 17:00 (500)
pd.
Damian Juda 114
Chojniczanka Chojnice 2-3 Ruch Zdzieszowice 20 lipca, 17:00 (600)
Szymon Kaźmierowski 12, Krystian Pieczara 34 - Michał Bachor 18, Daniel Rychlewicz 40, Mateusz Bukowiec 84
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-3 Olimpia Elbląg 20 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Pelikan Łowicz 2-0 Zagłębie Sosnowiec 20 lipca, 17:00 (250)
Michał Grunt 71 (s), Łukasz Mitek 86
W 88. minucie Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stal Rzeszów 0-1 Okocimski KS Brzesko 19 lipca, 17:00 (350)
pd.
Tomasz Ogar 116
Polonia Nowy Tomyśl 0-3 GKS Tychy
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Tur Turek 1-2 Elana Toruń 20 lipca, 17:00 (400)
Sebastian Zalepa 29 - Tomasz Grudzień 84, 88
Resovia 3-0 GLKS Nadarzyn
(wo)
w Boguchwale / goście zrezygnowali z gry
Lechia Zielona Góra 0-1 Nielba Wągrowiec 20 lipca, 17:00 (150)
Łukasz Spławski 77
Start Otwock 2-3 Znicz Pruszków 20 lipca, 17:00 (400)
Jarosław Kęsek 7, Artur Kowalczyk 78 - Paweł Bylak 51, Kamil Witkowski I 55, Arkadiusz Jędrych 57
W 73. minucie Jarosław Kęsek (Start Otwock) nie wykorzystał rzutu karnego.
mecz przerwany w 49. minucie na 35 minut z powodu burzy
Puszcza Niepołomice 1-1 Stal Stalowa Wola 20 lipca, 17:00 (400)
pd. k. 5-3
Mateusz Cholewiak 21 - Jarosław Piątkowski 42

Runda wstępna - 2-3 sierpnia
(Losowanie - 28 czerwca 2011 - siedziba PZPN)
Jarota Jarocin i Ruch Zdzieszowice - wolny los

Gryf Wejherowo 3-3 Zawisza Bydgoszcz 10 sierpnia, 17:00 (1500)
pd. k. 4-3
Łukasz Krzemiński 2, Mateusz Toporkiewicz 49, Jarosław Felisiak 120 - Kamil Majkowski 18, Wojciech Okińczyc 62, Rafał Piętka 112
w pierwotnym terminie (3 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu braku zgody Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz Urzędu Miasta Wejherowo na rozegranie meczu
Huragan Morąg 0-1 Stomil Olsztyn 3 sierpnia, 17:00 (1200)
Krzysztof Filipek 23
Sokół Kleczew 3-2 Lech Rypin 2 sierpnia, 17:00 (600)
Mikołaj Pingot 63, 80, Maciej Lisiecki 83 - Łukasz Grube 27, 48
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 Olimpia Elbląg 3 sierpnia, 18:00 (450)
Bartosz Iwan 29, Mateusz Kołodziejski 87
Sokół Sokółka 1-0 Wigry Suwałki 3 sierpnia, 17:00 (150)
Kamil Wojtkielewicz 60
Resovia 5-3 Wisła Płock 3 sierpnia, 17:00 (1200)
David Kwiek 6, 13, Peter Záhradník 51, 80, Piotr Piechniak 56 (k) - Eivinas Zagurskas 54, Kamil Biliński 59, 89
w Boguchwale
Chrobry Głogów 3-2 Miedź Legnica 3 sierpnia, 17:00 (800)
pd.
Zbigniew Grzybowski 2, Maciej Soboń 33, Konrad Kaczmarek 117 - Marcin Orłowski 6, Jakub Grzegorzewski 53
W 98. minucie Marcin Nowacki (Miedź Legnica) nie wykorzystał rzutu karnego.
LZS Turbia 0-4 Limanovia Limanowa 3 sierpnia, 17:00 (700)
Artur Prokop 28, Artur Skiba 76, Rafał Waksmundzki 82, Szymon Kiwacki 90
GKS Tychy 1-3 Elana Toruń 2 sierpnia, 16:00 (300)
Marcin Folc 59 - Kelechi Iheanacho 18, Adam Młodzieniak 33, Adrian Bartkiewicz 69
w Jaworznie
Okocimski KS Brzesko 1-0 Pelikan Łowicz 3 sierpnia, 17:00 (250)
Tomasz Ogar 80 (k)
Rozwój II Katowice 1-0 Nielba Wągrowiec 3 sierpnia, 17:00 (500)
Sebastian Gielza 57
Znicz Pruszków 0-1 Puszcza Niepołomice 2 sierpnia, 18:00 (300)
Mateusz Cholewiak 57
W 30. minucie Grzegorz Wojdyga (Znicz Pruszków) nie wykorzystał rzutu karnego.

I runda - 16-17 sierpnia
(Losowanie - 4 sierpnia 2011, 13:00 - siedziba PZPN)
Uczestniczy 14 zwycięzców rundy wstępnej i 18 zespołów I ligi z sezonu 2010/11.

Rozwój II Katowice 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Elana Toruń 1-3 Flota Świnoujście 16 sierpnia, 17:00 (600)
pd.
Grzegorz Mania 37 - Piotr Tomasik 17, Christian Nnamani 92, Damian Misan 103 (k)
Okocimski KS Brzesko 2-2 KS Polkowice 16 sierpnia, 17:00 (450)
pd. k. 4-2
Robert Trznadel 16, Radosław Jacek 34 - Damian Piotrowski 84 (k), Krzysztof Janus 89
W 112. minucie Tomasz Ogar (Okocimski KS Brzesko) nie wykorzystał rzutu karnego.
Puszcza Niepołomice 0-0 GKS Katowice 16 sierpnia, 17:00 (750)
pd. k. 4-2
Sokół Kleczew 0-2 MKS Kluczbork 17 sierpnia, 17:00 (700)
Adam Deja 59 (k), Michał Glanowski 90
od 83. minuty w bramce gości stał Arkadiusz Półchłopek
Chrobry Głogów 3-0 Odra Wodzisław Śląski
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Limanovia Limanowa 3-0 GKP Gorzów Wielkopolski
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Ruch Zdzieszowice 2-0 Kolejarz Stróże 16 sierpnia, 17:00 (600)
Mariusz Kapłon 56, Przemysław Bella 84
Olimpia Elbląg 1-1 Warta Poznań 17 sierpnia, 17:00 (1500)
pd. k. 4-3
Mateusz Kołodziejski 87 - Maciej Scherfchen 66
Sokół Sokółka 2-3 Ruch Radzionków 17 sierpnia, 17:00 (200)
pd.
Tomasz Jakuszewski 38, Norbert Toczydłowski 87 - Michał Nalepa 33, 50, Piotr Rocki 110
Stomil Olsztyn 1-0 Pogoń Szczecin 17 sierpnia, 17:00 (3000)
pd.
Michał Świderski 108
Resovia 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 sierpnia, 16:00 (900)
Dariusz Kantor 2 - Piotr Koman 21, Sylwester Patejuk 58, Sebastian Ziajka 77
w Boguchwale
Gryf Wejherowo 1-0 Sandecja Nowy Sącz 17 sierpnia, 17:00 (1200)
Grzegorz Gicewicz 13
Jarota Jarocin 0-1 Dolcan Ząbki 17 sierpnia, 17:00 (600)
pd.
Maciej Tataj 118
Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0-2 Łódzki KS 17 sierpnia, 17:00 (1200)
Dalibor Pleva 50 (s), Marek Saganowski 66
Piast Gliwice 5-2 Bogdanka Łęczna 17 sierpnia, 17:00 (800)
pd.
Adrian Klepczyński 37, Łukasz Krzycki 51, 95, Rudolf Urban 96, Tomasz Podgórski 107 (k) - Nildo 53 (k), 67
na stadionie Carbo

1/16 finału - 20-22 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2011, 23:00 - siedziba TVN Turbo)
Uczestniczy 16 zwycięzców I rundy i 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2010/11.

Puszcza Niepołomice 1-1 Polonia Bytom 28 września, 15:30 (700)
pd. k. 4-5
David Paul 31 - Jean Paulista 16
Łódzki KS 0-1 Ruch Chorzów 21 września, 18:45 (6000)
pd.
Paweł Abbott 105
W 96. minucie Tomasz Nowak (Łódzki KS) nie wykorzystał rzutu karnego.
w Chorzowie; ŁKS gospodarzem
Stomil Olsztyn 0-1 Widzew Łódź 28 września, 16:00 (4000)
Piotr Grzelczak 61
Dolcan Ząbki 0-1 Górnik Zabrze 20 września, 16:00 (600)
Daniel Gołębiewski 52
Gryf Wejherowo 1-0 Korona Kielce 21 września, 16:00 (2000)
Krzysztof Wicki 24
Piast Gliwice 0-3 Cracovia 21 września, 16:00 (900)
(wo)
Mateusz Matras 22 (s)
W 38. minucie Tomasz Podgórski (Piast Gliwice) nie wykorzystał rzutu karnego.
na stadionie Carbo / mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 0-1 - sędzia asystent został zraniony wybuchem petardy
Ruch Radzionków 0-4 Polonia Warszawa 21 września, 16:00 (800)
Edgar Çani 49, 84, Paweł Wszołek 71, Grzegorz Bonin 89
Chrobry Głogów 0-3 Lech Poznań 20 września, 15:30 (2900)
Vojo Ubiparip 22, Semir Štilić 73 (k), Artjoms Rudņevs 90
Rozwój II Katowice 1-4 Legia Warszawa 21 września, 15:30 (700)
Przemysław Gałecki 41 - Moshe Ohayon 16, Maciej Rybus 42, Marcin Komorowski 65 (k), Rafał Wolski 76
W 46. minucie Ivica Vrdoljak (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Okocimski KS Brzesko 1-3 Śląsk Wrocław 27 września, 15:30 (1500)
Michał Oświęcimka 59 - Dawid Mieczkowski 1 (s), Johan Voskamp 13, Rok Elsner 83
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 GKS Bełchatów 27 września, 19:00 (2700)
Piotr Malinowski 3, Róbert Demjan 42, Mariusz Sacha 44
Ruch Zdzieszowice 3-1 Jagiellonia Białystok 21 września, 16:00 (1600)
Mateusz Bukowiec 52, 78, Łukasz Damrat 53 - Tomasz Kupisz 65
Limanovia Limanowa 1-0 Lechia Gdańsk 20 września, 16:00 (1500)
Paweł Kępa 19
Olimpia Elbląg 0-0 Arka Gdynia 21 września, 15:30 (1600)
pd. k. 1-3
MKS Kluczbork 3-2 Zagłębie Lubin 21 września, 16:00 (1200)
Michał Glanowski 8, Patryk Tuszyński 28, Paschal Ekwueme 50 - Arkadiusz Woźniak 16, Darvydas Šernas 86
Flota Świnoujście 2-4 Wisła Kraków 22 września, 15:30 (2600)
Marek Opałacz 18, Damian Misan 43 - Dudu Biton 9, 48, Ivica Iliev 75, Patryk Małecki 90

1/8 finału - 18-20 października
(Losowanie - 30 września 2011, 19:55 - Stadion Wojska Polskiego, Warszawa)

Legia Warszawa 3-0 Widzew Łódź 26 października, 18:30 (11 436)
Jakub Wawrzyniak 45, Manú 55, Rafał Wolski 62
przełożony z powodu udziału Legii w fazie grupowej Ligi Europy
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Śląsk Wrocław 18 października, 18:45 (2500)
Johan Voskamp 52
Ruch Zdzieszowice 1-0 MKS Kluczbork 19 października, 15:00 (1100)
Tomasz Kasprzyk 85
Polonia Bytom 1-3 Lech Poznań 25 października, 19:30 (1780)
pd.
Jean Paulista 15 - Grzegorz Wojtkowiak 57, Artjoms Rudņevs 101 (k), 109
w pierwotnym terminie (19 października, 18:00) odwołany
Arka Gdynia 3-1 Polonia Warszawa 19 października, 18:30 (3900)
Sławomir Mazurkiewicz 17, Tomasz Jarzębowski 29, Mirko Ivanovski 72 - Aleksandar Todorovski 48
Ruch Chorzów 2-1 Cracovia 9 listopada, 18:30 (4000)
pd.
Łukasz Burliga 48, Marek Zieńczuk 120 - Aleksejs Višņakovs 57
w pierwotnym terminie (18 października) odwołany na prośbę gospodarzy; w drugim terminie (3 listopada) odwołany
Gryf Wejherowo 1-0 Górnik Zabrze 18 października, 14:00 (1500)
Mateusz Toporkiewicz 46
Limanovia Limanowa 0-3 Wisła Kraków 26 października, 13:30 (2900)
(wo)
Artur Skiba 43 - Michael Lamey 14, 51
przełożony z powodu udziału Wisły w fazie grupowej Ligi Europy / na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Dawid Basta

1/4 finału - 13-14 marca, 20-21 marca
(Losowanie - 21 listopada 2011, 20:30 - siedziba ITI)

Lech Poznań 0-1 Wisła Kraków 13 marca, 18:30 (16 839)
Gordan Bunoza 70
Ruch Zdzieszowice 1-4 Ruch Chorzów 14 marca, 15:00 (1100)
Roland Buchała 10 - Marcin Malinowski 74, Rafał Grodzicki 78, Łukasz Janoszka 87 (k), 90
Arka Gdynia 2-0 Śląsk Wrocław 14 marca, 18:50 (4700)
Piotr Kuklis 54, Piotr Tomasik 80
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Gryf Wejherowo 0-3 Legia Warszawa 13 marca, 15:00 (1500)
Michał Żyro 38, 44, Ismael Blanco 40

Wisła Kraków 1-0 Lech Poznań 20 marca, 18:30 (15 137)
Cwetan Genkow 25
Ruch Chorzów 2-1 Ruch Zdzieszowice 21 marca, 20:30 (4100)
Andrzej Niedzielan 23, 27 - Daniel Rychlewicz 45
Śląsk Wrocław 3-1 Arka Gdynia 21 marca, 18:30 (19 994)
Sebastian Mila 15, 90, Cristián Díaz 25 - Tomasz Jarzębowski 14
Legia Warszawa 1-1 Gryf Wejherowo 20 marca, 20:30 (12 345)
Michał Żyro 90 - Tomasz Kotwica 64

1/2 finału - 3-4 kwietnia, 10-11 kwietnia
(Losowanie - 25 marca 2012, 19:50 - Stadion Wojska Polskiego, Warszawa)

Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa 4 kwietnia, 18:30 (6950)
Sławomir Mazurkiewicz 12 - Ismael Blanco 33 (k), Danijel Ljuboja 74
Ruch Chorzów 3-1 Wisła Kraków 3 kwietnia, 18:30 (6000)
Arkadiusz Piech 39, Marek Szyndrowski 68, Paweł Abbott 75 (k) - Cwetan Genkow 49

Legia Warszawa 2-1 Arka Gdynia 11 kwietnia, 18:30 (14 221)
Nacho Novo 23, Janusz Gol 89 - Piotr Kuklis 51
Wisła Kraków 3-1 Ruch Chorzów 10 kwietnia, 20:30 (6614)
pd. k. 5-6
Cwetan Genkow 22 (k), 90, Maor Melikson 49 - Paweł Abbott 69 (k)

Finał - 24 kwietnia

Legia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 24 kwietnia, 18:00 (10 000)
Danijel Ljuboja 8, Miroslav Radović 41, Michał Żyro 56
w Kielcach (Stadion Miejski Arena Kielc)

Puchar Polski 2010/2011 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Podlaski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2010/2011 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas