[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga 2012/2013, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Płock 34 70 20 10 4 59-27 9 6 2 31-14 11 4 2 28-13 2 2 0 2 0 2-2
2.  Puszcza Niepołomice 34 70 21 7 6 61-35 12 3 2 34-19 9 4 4 27-16 2 2 0 2 0 2-2
3.  Pelikan Łowicz 34 65 19 8 7 47-25 10 3 4 23-12 9 5 3 24-13
4.  Resovia 34 60 17 9 8 40-27 9 6 2 26-11 8 3 6 14-16
5.  Wisła Puławy 34 53 14 11 9 42-32 7 5 5 25-19 7 6 4 17-13
6.  Znicz Pruszków 34 50 14 8 12 37-34 8 3 6 22-19 6 5 6 15-15
7.  Olimpia Elbląg 34 48 11 15 8 23-18 5 9 3 12-7 6 6 5 11-11 2 4 1 1 0 2-0
8.  Pogoń Siedlce 34 48 13 9 12 44-38 10 6 1 26-8 3 3 11 18-30 2 1 0 1 1 0-2
9.  Radomiak Radom 34 47 12 11 11 43-42 8 8 1 25-9 4 3 10 18-33
10.  Stal Stalowa Wola 34 45 12 9 13 28-33 7 2 8 16-19 5 7 5 12-14
11.  Stal Rzeszów 34 42 9 15 10 37-32 5 8 4 17-14 4 7 6 20-18
12.  Unia Tarnów 34 38 10 8 16 38-51 5 2 10 17-24 5 6 6 21-27
13.  Wigry Suwałki 34 36 10 6 18 32-42 8 1 8 24-20 2 5 10 8-22
14.  Motor Lublin 34 35 9 8 17 41-54 8 5 4 28-22 1 3 13 13-32 2 3 1 0 1 4-2
15.  Garbarnia Kraków 34 35 9 8 17 39-65 6 3 8 23-31 3 5 9 16-34 2 3 1 0 1 2-4
16.  Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 33 8 9 17 34-49 6 5 6 20-16 2 4 11 14-33
17.  Concordia Elbląg 34 31 8 7 19 25-47 6 2 9 15-17 2 5 10 10-30
18.  Siarka Tarnobrzeg 34 29 7 8 19 36-55 3 6 8 18-23 4 2 11 18-32
Resovia i Unia Tarnów zostały zdegradowane w związku z nieotrzymaniem licencji na grę w II lidze w sezonie 2013/14, przez co dodatkowo utrzymały się Świt Nowy Dwór Mazowiecki i Concordia Elbląg.
Spadkowicz z T-Mobile Ekstraklasy Polonia Warszawa zrezygnował z ubiegania się o licencję na grę w II lidze w sezonie 2013/14, przez co dodatkowo utrzymała się Siarka Tarnobrzeg.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Wisła Płock    1-1 1-2 0-1 2-1 0-0 2-1 2-2 2-2 2-0 1-1 2-2 1-0 1-0 1-0 5-1 3-0 5-0 
 2 Puszcza Niepołomice1-1     1-3 1-0 2-0 1-0 1-0 2-1 2-0 3-1 1-4 4-1 2-1 3-0 2-2 3-2 1-1 4-2 
 3 Pelikan Łowicz1-2 2-0     0-1 1-1 0-1 3-0* 2-1 0-2 1-1 1-0 2-0 1-0 2-1 3-0 2-2 1-0 1-0 
 4 Resovia0-3 0-0 0-1     0-0 3-1 0-0 2-0 5-0 1-1 1-0 4-1 3-1 2-2 2-1 2-0 0-0 1-0 
 5 Wisła Puławy0-1 2-3 0-3 0-0     1-1 0-1 3-2 1-1 0-0 1-0 1-2 5-2 1-1 6-1 2-1 1-0 1-0 
 6 Znicz Pruszków0-3 1-0 1-3 1-0 0-2     0-2 1-0 2-0 3-1 1-1 1-1 0-0 3-0 1-2 1-0 5-0 1-4 
 7 Olimpia Elbląg0-0 1-1 1-1 1-0 0-0 0-1     2-0 1-0 0-0 0-0 1-1 3-0 1-0 1-1 0-1 0-0 0-1 
 8 Pogoń Siedlce2-2 2-1 0-0 3-0 1-1 1-0 0-0     4-0 1-0 2-2 2-0 1-0 2-1 0-1 2-0 0-0 3-0 
 9 Radomiak Radom3-1 0-1 2-0 4-0 0-0 1-1 0-0 1-0     0-0 1-1 2-2 1-0 3-0 4-1 1-1 2-1 0-0 
 10 Stal Stalowa Wola0-1 0-4 1-0 0-1 0-2 0-2 2-1 3-0 1-1     1-2 0-1 0-1 1-0 2-0 2-1 1-0 2-2 
 11 Stal Rzeszów1-2 0-0 2-1 0-1 1-1 0-1 0-0 1-2 3-1 0-0     2-0 0-0 0-0 0-0 1-1 3-2 3-2 
 12 Unia Tarnów2-1 0-1 0-1 2-4 0-1 0-0 0-1 3-1 3-1 0-1 1-1     2-1 1-4 1-3 0-1 0-2 2-0 
 13 Wigry Suwałki1-2 2-1 1-2 0-1 3-0 0-1 1-2 1-1 2-0 0-1 0-3* 0-2     2-1 3-2 2-1 3-0 3-0 
 14 Motor Lublin0-2 1-4 2-2 1-1 0-2 4-2 0-0 2-1 3-0 0-2 1-1 3-1 1-1     3-0 3-2 2-1 2-0 
 15 Garbarnia Kraków2-2 1-3 1-1 0-1 0-3 1-1 1-0 3-5 2-1 2-1 3-2 1-4 0-1 2-1     2-0 1-2 1-3 
 16 Świt Nowy Dwór Mazowiecki0-1 1-2 0-0 1-1 1-2 1-3 0-1 1-0 1-4 0-0 1-0 0-0 0-0 1-0 3-0     6-0 3-2 
 17 Concordia Elbląg0-3 0-2 0-3 1-0 0-1 1-0 0-1 0-0 0-1 0-1 2-1 0-1 2-0 3-0 1-1 5-0     0-2 
 18 Siarka Tarnobrzeg0-1 2-3 0-1 1-2 2-0 1-0 1-1 1-2 1-4 1-2 0-1 2-2 0-0 4-2 1-1 0-0 1-1     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg 0-0 Wigry Suwałki 4 sierpnia, 17:30 (2000)
Garbarnia Kraków 0-1 Resovia 4 sierpnia, 17:00 (400)
Dariusz Frankiewicz 47
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 2-1 Wisła Płock 4 sierpnia, 17:00 (2000)
Jakub Wróbel 3, Sławomir Matras 73 - Janusz Dziedzic 44 (k)
Znicz Pruszków 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 sierpnia, 18:00 (600)
Adrian Paluchowski 53
Radomiak Radom 1-0 Pogoń Siedlce 4 sierpnia, 17:00 (3000)
Marcin Figiel 11
Concordia Elbląg 0-1 Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00 (400)
Szymon Sadowski 90 (s)
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 1-1 Motor Lublin 4 sierpnia, 18:00 (2000)
Konrad Nowak 82 - Paweł Piceluk 59
Pelikan Łowicz 2-0 Puszcza Niepołomice 5 sierpnia, 11:15 (500)
Mykoła Dremluk 12, Mariusz Solecki 88
Stal Rzeszów 0-0 Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00 (1200)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wigry Suwałki 1-2 Olimpia Elbląg 15 sierpnia, 18:00 (500)
Tomasz Tuttas 73 - Tomasz Lewandowski 46, Patryk Burzyński 51
Puszcza Niepołomice 1-4 Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00 (600)
Mateusz Cholewiak 63 - Andreja Prokić 20, 37, 41, 74
Motor Lublin 2-2 Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00 (1000)
Patryk Czułowski 6, Paweł Piceluk 10 - Mariusz Solecki 15, Karol Kopeć 25
Stal Stalowa Wola 0-2 Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00 (1000)
Mateusz Gawrysiak 63, Konrad Nowak 88
Pogoń Siedlce 0-0 Concordia Elbląg 15 sierpnia, 17:00 (1800)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-4 Radomiak Radom 15 sierpnia, 17:00 (550)
Łukasz Sosnowski 69 - Marcin Figiel 22, 54, Samuelson Odunka 63, Leândro 90
Wisła Płock 0-0 Znicz Pruszków 15 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Resovia 4-1 Unia Tarnów 15 sierpnia, 17:00 (1000)
Tomasz Ciećko 19, Sebastian Hajduk 46 (k), Dariusz Brągiel 76, Mateusz Świechowski 81 - Łukasz Popiela 45 (k)
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30 (1000)
Łukasz Cichos 56 - Mateusz Broź 17

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Garbarnia Kraków 0-1 Wigry Suwałki 18 sierpnia, 17:00 (300)
Adam Pomian 60
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 2-0 Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00 (2500)
Paweł Węgrzyn 10, Łukasz Popiela 32
Znicz Pruszków 1-0 Resovia 18 sierpnia, 17:00 (500)
Przemysław Sztybrych 20
Radomiak Radom 3-1 Wisła Płock 18 sierpnia, 17:00 (3500)
Piotr Prędota 25, Marcin Figiel 29, Piotr Kornacki 89 - Łukasz Sekulski 14
Concordia Elbląg 5-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia, 12:00 (350)
Łukasz Nadolny 37, 63, 72, Jakub Zejglic 84, Mateusz Bogdanowicz 90
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 3-2 Pogoń Siedlce 18 sierpnia, 18:00 (1000)
Konrad Nowak 44, 59, Marcin Nowak 73 (s) - Adrian Dziubiński 48 (k), 62
Pelikan Łowicz 1-1 Stal Stalowa Wola 19 sierpnia, 11:15 (600)
Krzysztof Brodecki 39 - Damian Łanucha 22
Stal Rzeszów 0-0 Motor Lublin 19 sierpnia, 17:00 (2000)
Olimpia Elbląg 1-1 Puszcza Niepołomice 18 sierpnia, 17:00 (723)
Lubomir Lubenow 57 (k) - Paweł Strózik 52

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Motor Lublin 0-0 Olimpia Elbląg 25 sierpnia, 17:00 (1000)
Stal Stalowa Wola 1-2 Stal Rzeszów 25 sierpnia, 17:00 (800)
Michał Kachniarz 17 - Daniel Koczon 51, Andreja Prokić 54
Pogoń Siedlce 0-0 Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 17:00 (950)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Wisła Puławy 25 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Strzałkowski 88 - Dawid Pożak 39, 51
Wisła Płock 3-0 Concordia Elbląg 26 sierpnia, 18:00
Mosart 34, Bartłomiej Sielewski 83, Paweł Magdoń 85
bez udziału publiczności
Resovia 5-0 Radomiak Radom 25 sierpnia, 17:00 (2000)
Michał Ogrodnik 25, 31, Marcin Juszkiewicz 48, Dariusz Brągiel 63, Damian Buczyński 83
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00 (1000)
Mateusz Janiec 3
Garbarnia Kraków 1-4 Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00 (800)
Mateusz Broź 14 (k) - Łukasz Popiela 17 (k), Jakub Wróbel 23, Fabian Fałowski 54, 75
na stadionie Wawelu
Puszcza Niepołomice 2-1 Wigry Suwałki 25 sierpnia, 17:00 (300)
Dawid Kałat 53, Łukasz Jurkowski 90 - Adam Pomian 67

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Tarnów 2-1 Wigry Suwałki 1 września, 16:00 (2000)
Łukasz Popiela 60, 78 (k) - Maciej Kisiel 88
Znicz Pruszków 1-2 Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 19:00 (450)
Daniel Kokosiński 17 - Kamil Rado 5, Mateusz Broź 65
Radomiak Radom 0-0 Siarka Tarnobrzeg 2 września, 17:00 (2000)
Concordia Elbląg 1-0 Resovia 2 września, 12:00 (300)
Damian Szuprytowski 45
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 0-1 Wisła Płock 1 września, 16:00 (1000)
Marcin Krzywicki 66
Pelikan Łowicz 2-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 11:15 (700)
Mykoła Dremluk 8 (k), Patryk Pomianowski 21 - Michał Adamczyk 3 (s), Mateusz Zawiska 54
Stal Rzeszów 1-2 Pogoń Siedlce 2 września, 17:00 (1000)
Marcin Nowak 19 (s) - Krystian Wójcik 56, 67
Olimpia Elbląg 0-0 Stal Stalowa Wola 1 września, 17:00 (1003)
Puszcza Niepołomice 3-0 Motor Lublin 1 września, 17:00 (600)
Tomasz Księżyc 45 (k), 60 (k), Mateusz Cholewiak 61

Kolejka 6 - 8-9 września

Wigry Suwałki 2-1 Motor Lublin 6 września, 18:00 (600)
Kamil Lauryn 24, Maciej Kisiel 45 - Damian Szpak 18
Stal Stalowa Wola 0-4 Puszcza Niepołomice 8 września, 16:00 (400)
Łukasz Nowak 44, Paweł Moskwik 49, 63, Mateusz Cholewiak 53
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Stal Rzeszów 8 września, 17:00 (330)
Mateusz Zawiska 60
Wisła Płock 1-2 Pelikan Łowicz 8 września, 16:00 (1000)
Łukasz Sekulski 41 - Mariusz Solecki 73, Patryk Pomianowski 83
Resovia 0-0 Wisła Puławy 8 września, 16:00 (1000)
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Concordia Elbląg 8 września, 17:00 (800)
Bartosz Madeja 30 - Mateusz Szmydt 20
Garbarnia Kraków 2-1 Radomiak Radom 8 września, 16:00 (400)
Mateusz Broź 45, Marcin Siedlarz 45 - Marcin Byszewski 59
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 0-0 Znicz Pruszków 8 września, 16:00 (1800)
Olimpia Elbląg 2-0 Pogoń Siedlce 8 września, 17:00 (733)
Anton Kołosow 22, 43

Kolejka 7 - 15-16 września

Znicz Pruszków 0-0 Wigry Suwałki 15 września, 19:30 (400)
Radomiak Radom 2-2 Unia Tarnów 15 września, 16:30 (2500)
Mateusz Radecki 5, Piotr Prędota 42 - Łukasz Kazik 10, Łukasz Popiela 77 (k)
Concordia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków 16 września, 12:00 (300)
Jakub Zejglic 28 (k) - Mateusz Broź 68 (k)
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 1-0 Siarka Tarnobrzeg 15 września, 16:00 (900)
Konrad Nowak 71 (k)
Pelikan Łowicz 0-1 Resovia 16 września, 11:15 (400)
Bartłomiej Makowski 14
Stal Rzeszów 1-2 Wisła Płock 15 września, 16:00 (600)
Daniel Koczon 25 - Łukasz Sekulski 45, Bartłomiej Sielewski 89 (k)
Olimpia Elbląg 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 września, 16:00 (568)
Michał Strzałkowski 82
Puszcza Niepołomice 2-1 Pogoń Siedlce 15 września, 17:00 (400)
Łukasz Nowak 44, Tomasz Księżyc 60 - Rafał Augustyniak 3
Motor Lublin 0-2 Stal Stalowa Wola 15 września, 16:00 (2000)
Wojciech Fabianowski 2, Mateusz Kantor 28

Kolejka 8 - 19 września

Wigry Suwałki 0-1 Stal Stalowa Wola 19 września, 18:00 (500)
Wojciech Fabianowski 73
Pogoń Siedlce 2-1 Motor Lublin 19 września, 16:30 (800)
Adrian Dziubiński 10, 60 - Ivan Jovanović 75
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Puszcza Niepołomice 19 września, 18:00 (150)
Rafał Melon 86 - Tomasz Księżyc 57, Sebastian Janik 63
Wisła Płock 2-1 Olimpia Elbląg 19 września, 17:00 (700)
Bartłomiej Sielewski 26, Marcin Krzywicki 48 - Witalij Nadijewskij 89 (k)
Resovia 1-0 Stal Rzeszów 19 września, 16:00 (2800)
Sebastian Hajduk 78 (k)
na Stadionie Miejskim; Resovia gospodarzem
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pelikan Łowicz 19 września, 16:00 (800)
Krzysztof Brodecki 41
Garbarnia Kraków 0-3 Wisła Puławy 19 września, 15:00 (350)
Szymon Martuś 31, Konrad Nowak 75, 83
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 0-2 Concordia Elbląg 19 września, 16:00 (800)
Łukasz Nadolny 45, Mateusz Bogdanowicz 90
Znicz Pruszków 2-0 Radomiak Radom 19 września, 19:00 (500)
Krzysztof Kopciński 20, Marcin Rackiewicz 46

Kolejka 9 - 22-23 września

Radomiak Radom 1-0 Wigry Suwałki 22 września, 16:30 (2000)
Piotr Prędota 74
Concordia Elbląg 1-0 Znicz Pruszków 23 września, 12:00 (400)
Jakub Zejglic 67 (k)
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 1-2 Unia Tarnów 22 września, 16:00 (700)
Szymon Martuś 87 - Jakub Wróbel 23, 70
Pelikan Łowicz 3-0 Garbarnia Kraków 23 września, 15:00 (350)
Krzysztof Brodecki 25, Robert Łakomy 50, Michał Adamczyk 74
Stal Rzeszów 3-2 Siarka Tarnobrzeg 23 września, 16:00 (700)
Kamil Stachyra 66 (k), Sebastian Przybyszewski 73, Daniel Koczon 83 - Daniel Beszczyński 34, Jarosław Piątkowski 71
Olimpia Elbląg 1-0 Resovia 22 września, 16:00 (766)
Anton Kołosow 30
Puszcza Niepołomice 1-1 Wisła Płock 23 września, 16:30 (650)
Mateusz Cholewiak 87 - Bartłomiej Sielewski 88
Motor Lublin 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 września, 16:00 (150)
Ivan Jovanović 36, Artur Węska 47, Paweł Piceluk 89 - Adam Gmitrzuk 73, Rafał Melon 74
Stal Stalowa Wola 3-0 Pogoń Siedlce 23 września, 13:00 (600)
Damian Łanucha 10, 85, Wojciech Fabianowski 32

Kolejka 10 - 29-30 września

Wigry Suwałki 1-1 Pogoń Siedlce 29 września, 18:00 (500)
Maciej Kisiel 23 - Michał Steć 44
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Stal Stalowa Wola 29 września, 17:00 (250)
Wisła Płock 1-0 Motor Lublin 29 września, 16:00 (700)
Marcin Krzywicki 52
Resovia 0-0 Puszcza Niepołomice 29 września, 15:30 (1000)
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Olimpia Elbląg 29 września, 16:00 (2000)
Daniel Beszczyński 82 - Anton Kołosow 35
Garbarnia Kraków 3-2 Stal Rzeszów 29 września, 15:00 (250)
Bartłomiej Piszczek 37, Sebastian Leszczak 70, Mateusz Broź 89 - Andreja Prokić 29, Arkadiusz Baran 49
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 0-1 Pelikan Łowicz 29 września, 15:00 (2000)
Kamil Pawlak 64 (s)
Znicz Pruszków 0-2 Wisła Puławy 30 września, 12:00 (500)
Konrad Nowak 22, Michał Budzyński 62
Radomiak Radom 2-1 Concordia Elbląg 29 września, 16:00 (2000)
Piotr Wlazło 68, Piotr Kornacki 83 - Mateusz Bogdanowicz 66

Kolejka 11 - 6-7 października

Concordia Elbląg 2-0 Wigry Suwałki 7 października, 12:00 (300)
Michał Kiełtyka 16, Tomasz Wiercioch 78 (k)
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 1-1 Radomiak Radom 6 października, 18:00 (2500)
Rafał Wiącek 7 - Piotr Prędota 37
Pelikan Łowicz 0-1 Znicz Pruszków 7 października, 11:15 (500)
Adrian Paluchowski 49
Stal Rzeszów 2-0 Unia Tarnów 6 października, 15:00 (800)
Kamil Stachyra 42, Michał Lisańczuk 90
Olimpia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków 6 października, 16:00 (180)
Anton Kołosow 88 - Marcin Pluta 28
Puszcza Niepołomice 4-2 Siarka Tarnobrzeg 6 października, 16:00 (600)
Paweł Moskwik 4, 18, 58, Mateusz Cholewiak 39 - Konrad Stępień 24, Janusz Hynowski 64
Motor Lublin 1-1 Resovia 6 października, 11:00 (200)
Michał Ciarkowski 88 - Damian Buczyński 45
Stal Stalowa Wola 0-1 Wisła Płock 6 października, 15:00 (2000)
Krzysztof Janus 66
Pogoń Siedlce 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 października, 15:00 (700)
Rafał Kosiec 3, 5

Kolejka 12 - 13-14 października

Wigry Suwałki 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 października, 17:00 (300)
Maciej Kisiel 56, Tomasz Tuttas 69 - Adam Gmitrzuk 45
Wisła Płock 2-2 Pogoń Siedlce 13 października, 16:00 (1000)
Łukasz Sekulski 84 (k), Bartłomiej Sielewski 90 - Krystian Wójcik 42, Adam Czerkas 49 (k)
Resovia 1-1 Stal Stalowa Wola 13 października, 15:00 (800)
Tomasz Ciećko 51 - Dawid Komada 90
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg 4-2 Motor Lublin 13 października, 15:00 (1900)
Wojciech Jakubiec 17, Mateusz Janiec 70, Adrian Gębalski 73, Jarosław Piątkowski 82 - Artur Węska 4, Damian Szpak 56
Garbarnia Kraków 1-3 Puszcza Niepołomice 13 października, 15:30 (500)
Marcin Siedlarz 28 - David Paul 13, Łukasz Nowak 63, Jarosław Lizak 90
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 0-1 Olimpia Elbląg 13 października, 14:00 (800)
Oleg Ichim 26
Znicz Pruszków 1-1 Stal Rzeszów 13 października, 19:00 (500)
Maciej Machalski 38 - Andreja Prokić 23
Radomiak Radom 2-0 Pelikan Łowicz 13 października, 14:00 (3000)
Leândro 78, 90
Concordia Elbląg 0-1 Wisła Puławy 13 października, 15:00 (300)
Szymon Martuś 18
na Stadionie Miejskim

Kolejka 13 - 20-21 października

Wisła Puławy 5-2 Wigry Suwałki 20 października, 14:00 (600)
Szymon Martuś 4, 53, Konrad Nowak 29, 36, Stanisław Honczaruk 90 - Maciej Kisiel 11, Robert Wesołowski 45
Pelikan Łowicz 1-0 Concordia Elbląg 21 października, 11:15 (600)
Kamil Jackiewicz 53
Stal Rzeszów 3-1 Radomiak Radom 20 października, 15:00 (1400)
Andreja Prokić 2, Daniel Koczon 33, Piotr Duda 68 - Piotr Prędota 49
Olimpia Elbląg 0-1 Znicz Pruszków 20 października, 15:00 (534)
Marcin Rackiewicz 10
Puszcza Niepołomice 4-1 Unia Tarnów 24 października, 14:30 (250)
Mateusz Cholewiak 4, 14, 83, Jarosław Lizak 68 - Szymon Adamski 81
Motor Lublin 3-0 Garbarnia Kraków 20 października, 14:00 (100)
Piotr Karwan 2, Karol Kostrubała 5 (k), Damian Szpak 9
Stal Stalowa Wola 2-2 Siarka Tarnobrzeg 20 października, 15:00 (1500)
Przemysław Żmuda 73, Krystian Getinger 79 (k) - Jarosław Piątkowski 53 (k), Bartosz Madeja 70
Pogoń Siedlce 3-0 Resovia 20 października, 15:00 (1400)
Adam Czerkas 12 (k), 60 (k), Marcin Nowak 28
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Wisła Płock 20 października, 16:00 (450)
Marcin Krzywicki 11

Kolejka 14 - 27-28 października

Wigry Suwałki 1-2 Wisła Płock 27 października, 17:00 (400)
Adrian Karankiewicz 84 - Marcin Krzywicki 69, Tomasz Grudzień 87
Resovia 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 października, 14:00 (600)
Tomasz Ciećko 65, 90
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Pogoń Siedlce 27 października, 15:00 (350)
Adrian Gębalski 68 - Piotr Wasikowski 3, Rafał Jędrzejczyk 90
Garbarnia Kraków 2-1 Stal Stalowa Wola 27 października, 15:00 (300)
Adrian Fedoruk 2, Kamil Rado 80 - Michał Kachniarz 52
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 1-4 Motor Lublin 27 października, 14:00 (2200)
Łukasz Popiela 33 - Robert Witek 63 (s), Ivan Jovanović 73, Vincent Kayizzi 84, 86
Znicz Pruszków 1-0 Puszcza Niepołomice 28 października, 18:00 (500)
Arkadiusz Jędrych 43
Radomiak Radom 0-0 Olimpia Elbląg 27 października, 14:30
bez udziału publiczności / mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Concordia Elbląg 2-1 Stal Rzeszów 27 października, 15:00 (150)
Jakub Zejglic 26, Mateusz Bogdanowicz 56 - Kamil Stachyra 21
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 0-3 Pelikan Łowicz 21 listopada, 16:00 (400)
Krzysztof Brodecki 52, Mariusz Solecki 62, Damian Kosiorek 89
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pelikan Łowicz 1-0 Wigry Suwałki 4 listopada, 11:15 (400)
Michał Adamczyk 82
Stal Rzeszów 1-1 Wisła Puławy 3 listopada, 13:00 (800)
Kamil Stachyra 47 - Konrad Nowak 55 (k)
Olimpia Elbląg 0-0 Concordia Elbląg 4 listopada, 13:00 (2000)
Puszcza Niepołomice 2-0 Radomiak Radom 3 listopada, 12:00 (600)
Mateusz Cholewiak 14, Dawid Kałat 79
Motor Lublin 4-2 Znicz Pruszków 3 listopada, 13:00 (200)
Radosław Kursa 21, Karol Kostrubała 35 (k), Artur Węska 46, Damian Szpak 89 - Adrian Paluchowski 48 (k), Daniel Kokosiński 90
Stal Stalowa Wola 0-1 Unia Tarnów 4 listopada, 13:00 (900)
Łukasz Popiela 39 (k)
Pogoń Siedlce 0-1 Garbarnia Kraków 3 listopada, 13:00 (900)
Mateusz Broź 10
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-2 Siarka Tarnobrzeg 3 listopada, 16:00 (300)
Rafał Melon 2, 6, Łukasz Sosnowski 90 - Tomasz Wolan 11, Łukasz Cichos 74
Wisła Płock 0-1 Resovia 3 listopada, 16:00 (2000)
Tomasz Ciećko 90

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Wigry Suwałki 0-1 Resovia 10 listopada, 17:00 (300)
Tomasz Ciećko 6
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Wisła Płock 10 listopada, 13:30 (400)
Marcin Krzywicki 12
Garbarnia Kraków 2-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 listopada, 13:30 (300)
Krzysztof Kozieł 8, Arkadiusz Ryś 31
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów 3-1 Pogoń Siedlce 10 listopada, 13:00 (1300)
Sławomir Matras 3, Łukasz Popiela 32, Jakub Wróbel 83 - Chinonso Agu 54
Znicz Pruszków 3-1 Stal Stalowa Wola 11 listopada, 12:00 (400)
Adrian Paluchowski 35, 85, Maciej Machalski 62 - Wojciech Fabianowski 52
Radomiak Radom 3-0 Motor Lublin 10 listopada, 13:00 (3000)
Piotr Kornacki 2, Samuelson Odunka 38, Marcin Figiel 41
Concordia Elbląg 0-2 Puszcza Niepołomice 11 listopada, 12:00 (200)
Dawid Kałat 29, Paweł Moskwik 63
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy 0-1 Olimpia Elbląg 10 listopada, 13:20 (700)
Łukasz Ślifirczyk 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu późnego przyjazdu gości
Pelikan Łowicz 1-0 Stal Rzeszów 11 listopada, 11:15 (900)
Karol Kopeć 46

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Stal Rzeszów 0-0 Wigry Suwałki 17 listopada, 13:00 (600)
Olimpia Elbląg 1-1 Pelikan Łowicz 17 listopada, 13:00 (505)
Lubomir Lubenow 55 - Damian Kosiorek 82
Puszcza Niepołomice 2-0 Wisła Puławy 17 listopada, 13:00 (500)
Dawid Kałat 70, Sebastian Janik 85
Motor Lublin 2-1 Concordia Elbląg 17 listopada, 13:00 (150)
Damian Szpak 67, Ivan Jovanović 84 - Jakub Zejglic 24
Stal Stalowa Wola 1-1 Radomiak Radom 17 listopada, 13:00 (700)
Wojciech Białek 40 (k) - Mariusz Marczak 43
Pogoń Siedlce 1-0 Znicz Pruszków 17 listopada, 13:00 (600)
Paschal Ekwueme 28
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Unia Tarnów 17 listopada, 16:00 (200)
Wisła Płock 1-0 Garbarnia Kraków 17 listopada, 16:00 (600)
Łukasz Sekulski 90
Resovia 1-0 Siarka Tarnobrzeg 18 listopada, 13:00 (2000)
Kamil Słaby 25
na Stadionie Miejskim

Kolejka 18 - 9-10 marca

Wigry Suwałki 3-0 Siarka Tarnobrzeg 27 marca, 17:15 (700)
Tomasz Tuttas 7, 50, Marcin Tarnowski 46
Resovia 2-1 Garbarnia Kraków 1 maja, 16:00 (600)
Robert Tunkiewicz 55 (k), Sebastian Hajduk 77 - Łukasz Cichy 24
w pierwotnym terminie (9 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Płock 2-2 Unia Tarnów 9 marca, 15:30 (1200)
Krzysztof Janus 17, Janusz Dziedzic 36 (k) - Sławomir Matras 33, Fabian Fałowski 86
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-3 Znicz Pruszków 9 marca, 16:00 (150)
Kamil Szczepański 32 - Adrian Paluchowski 53 (k), 59, 90
Pogoń Siedlce 4-0 Radomiak Radom 9 marca, 15:00 (1300)
Paschal Ekwueme 22 (k), 34, 41 (k), Przemysław Rodak 49
Stal Stalowa Wola 1-0 Concordia Elbląg 9 marca, 14:00 (600)
Krystian Getinger 75
Motor Lublin 0-2 Wisła Puławy 17 kwietnia, 16:00 (200)
Konrad Nowak 14 (k), Marek Nowak 48
w pierwotnym terminie (9 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice 1-3 Pelikan Łowicz 10 marca, 12:00 (400)
Sebastian Janik 85 (k) - Mariusz Solecki 22, Mykoła Dremluk 45, Karol Kopeć 57
Olimpia Elbląg 0-0 Stal Rzeszów 3 kwietnia, 16:00 (400)
w pierwotnym terminie (10 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 16-17 marca

Olimpia Elbląg 3-0 Wigry Suwałki 17 kwietnia, 16:00 (550)
Witalij Nadijewskij 5 (k), Kiriłł Raduszko 6, Krzysztof Wierzba 42
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Rzeszów 0-0 Puszcza Niepołomice 10 kwietnia, 16:00 (600)
w pierwotnym terminie (16 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pelikan Łowicz 2-1 Motor Lublin 1 maja, 14:45 (1000)
Mykoła Dremluk 8, 43 (k) - Damian Kądzior 71
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:15) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Puławy 0-0 Stal Stalowa Wola 27 marca, 18:00 (300)
w pierwotnym terminie (15 marca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Concordia Elbląg 0-0 Pogoń Siedlce 10 kwietnia, 16:00 (150)
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radomiak Radom 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 kwietnia, 16:00 (1000)
Samuelson Odunka 47 - Kamil Szczepański 79
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Pruszków 0-3 Wisła Płock 10 kwietnia, 16:00 (300)
Krzysztof Janus 12, Tomasz Grudzień 82, Łukasz Sekulski 90
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Tarnów 2-4 Resovia 22 maja, 18:00 (800)
Adrian Ślęzak 35, Fabian Fałowski 45 - Michał Ogrodnik 9, Wiesław Kozubek 22, 47, David Kwiek 74
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Garbarnia Kraków 1-3 Siarka Tarnobrzeg 10 kwietnia, 16:00 (200)
Łukasz Cichy 64 - Marcin Truszkowski 30, Jarosław Piątkowski 56, 62
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków / w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 23-24 marca

Wigry Suwałki 3-2 Garbarnia Kraków 23 marca, 16:00 (400)
Patryk Gondek 9, Tomasz Tuttas 50 (k), Povilas Lukšys 87 - Mateusz Broź 30 (k), 90 (k)
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Unia Tarnów 15 maja, 17:00 (800)
Konrad Stępień 18, Marcin Truszkowski 88 (k) - Sergiusz Kostecki 53, Marcin Furmański 73
od 90. minuty w bramce gości stał Marcin Furmański / w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Resovia 3-1 Znicz Pruszków 15 maja, 17:00 (700)
Robert Tunkiewicz 9, Tomasz Ciećko 13 (k), Michał Ogrodnik 62 - Patryk Kubicki 52
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Płock 2-2 Radomiak Radom 15 maja, 18:00 (1300)
Filip Burkhardt 57, Marko Radić 66 - Leândro 32, Piotr Wlazło 77
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6-0 Concordia Elbląg 15 maja, 18:00 (200)
Michał Strzałkowski 13, Karol Ziąbski 45, Mateusz Zawiska 72, Przemysław Szabat 90, Michał Gajewski 90, Rafał Melon 90
w pierwotnym terminie (24 marca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Siedlce 1-1 Wisła Puławy 24 marca, 15:00 (700)
Adrian Dziubiński 45 - Konrad Nowak 21
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu meczu reprezentacji Polski U-21
Stal Stalowa Wola 1-0 Pelikan Łowicz 15 maja, 17:00 (500)
Damian Juda 6
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 1-1 Stal Rzeszów 15 maja, 17:00 (900)
Grzegorz Bronowicki 7 - Andreja Prokić 72
w pierwotnym terminie (23 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice 1-0 Olimpia Elbląg 15 maja, 18:00 (300)
Tomasz Księżyc 29
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 30 marca

Wigry Suwałki 2-1 Puszcza Niepołomice 30 marca, 16:30 (550)
Kamil Lauryn 65, Tomasz Tuttas 90 - David Paul 25
Olimpia Elbląg 1-0 Motor Lublin 30 marca, 15:00 (634)
Kiriłł Raduszko 58
Stal Rzeszów 0-0 Stal Stalowa Wola 29 maja, 17:00 (700)
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pelikan Łowicz 2-1 Pogoń Siedlce 29 maja, 17:00 (800)
Maciej Wyszogrodzki 64, Mariusz Solecki 70 - Mariusz Różalski 86 (s)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Puławy 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 29 maja, 17:45 (400)
Szymon Martuś 55, Michał Budzyński 89 - Rafał Melon 77
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Concordia Elbląg 0-3 Wisła Płock 29 marca, 15:30 (220)
Bartłomiej Sielewski 44, Marko Radić 62, 78
na Stadionie Miejskim
Radomiak Radom 4-0 Resovia 30 marca, 13:00 (2000)
Piotr Kornacki 14, Samuelson Odunka 43, Marcin Figiel 54, Piotr Wlazło 88
Znicz Pruszków 1-4 Siarka Tarnobrzeg 29 maja, 19:00 (250)
Arkadiusz Jędrych 35 - Marcin Truszkowski 38, 71, 90, Marcin Grunt 70 (k)
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Tarnów 1-3 Garbarnia Kraków 29 maja, 18:00 (300)
Kamil Wróbel 34 - Marcin Pluta 22, Mateusz Broź 48, Ibrahim Abdalla 86
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Wigry Suwałki 0-2 Unia Tarnów 6 kwietnia, 16:00 (600)
Dominik Bednarczyk 52, Łukasz Kazik 55 (k)
Garbarnia Kraków 1-1 Znicz Pruszków 6 kwietnia, 15:00 (300)
Łukasz Cichy 62 - Adrian Paluchowski 64
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1-4 Radomiak Radom 5 czerwca, 17:00 (1200)
Marcin Truszkowski 5 - Piotr Kornacki 25, 90, Jakub Cieciura 52, Mateusz Radecki 54
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Resovia 0-0 Concordia Elbląg 6 czerwca, 17:00 (400)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Płock 2-1 Wisła Puławy 5 czerwca, 18:00 (700)
Janusz Dziedzic 68, 71 - Konrad Nowak 44
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Pelikan Łowicz 5 czerwca, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Siedlce 2-2 Stal Rzeszów 5 czerwca, 17:00 (550)
Krystian Wójcik 4, Paschal Ekwueme 83 - Piotr Duda 33 (k), Andreja Prokić 90
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Stalowa Wola 2-1 Olimpia Elbląg 5 czerwca, 17:00 (500)
Mateusz Argasiński 27, Wojciech Reiman 57 - Kamil Graczyk 54 (k)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lublin 1-4 Puszcza Niepołomice 5 czerwca, 17:00 (400)
Vincent Kayizzi 62 - Sebastian Janik 37, Łukasz Popiela 68 (k), 72, Łukasz Nowak 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Tomasz Ptak / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

Pogoń Siedlce 0-0 Olimpia Elbląg 13 kwietnia, 16:00 (900)
Motor Lublin 1-1 Wigry Suwałki 13 kwietnia, 14:00 (150)
Ivan Jovanović 51 - Tomasz Tuttas 2 (k)
Puszcza Niepołomice 3-1 Stal Stalowa Wola 13 kwietnia, 16:00 (600)
Paweł Moskwik 1, Łukasz Popiela 17, Łukasz Nowak 73 - Krystian Getinger 33 (k)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Krystian Stępniowski
Stal Rzeszów 1-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 kwietnia, 15:00 (500)
Arkadiusz Baran 66 - Karol Ziąbski 37
Pelikan Łowicz 1-2 Wisła Płock 14 kwietnia, 11:15 (1100)
Rafał Kujawa 62 - Filip Burkhardt 30, Krzysztof Janus 59
Wisła Puławy 0-0 Resovia 13 kwietnia, 16:00 (600)
Concordia Elbląg 0-2 Siarka Tarnobrzeg 13 kwietnia, 17:00 (250)
Konrad Stępień 14, Jarosław Piątkowski 34 (k)
na Stadionie Miejskim
Radomiak Radom 4-1 Garbarnia Kraków 14 kwietnia, 15:00 (1200)
Aleksiej Dubina 16, Leândro 26, Marcin Figiel 45, Samuelson Odunka 89 - Łukasz Cichy 82
Znicz Pruszków 1-1 Unia Tarnów 13 kwietnia, 18:00 (300)
Adrian Paluchowski 32 - Kamil Pawlak 83

Kolejka 24 - 20-21 kwietnia

Wigry Suwałki 0-1 Znicz Pruszków 20 kwietnia, 17:30 (500)
Michał Zapaśnik 3
Unia Tarnów 3-1 Radomiak Radom 20 kwietnia, 16:00 (1600)
Dominik Bednarczyk 28, Kamil Pawlak 30, Fabian Fałowski 45 (k) - Piotr Wlazło 90
Garbarnia Kraków 1-2 Concordia Elbląg 19 kwietnia, 19:00 (200)
Marcin Siedlarz 30 - Damian Szuprytowski 10, Jakub Zejglic 81
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Wisła Puławy 20 kwietnia, 16:00 (800)
Jarosław Piątkowski 16, Marcin Truszkowski 85
Resovia 0-1 Pelikan Łowicz 20 kwietnia, 12:00 (700)
Rafał Kujawa 68
Wisła Płock 1-1 Stal Rzeszów 20 kwietnia, 16:00 (1200)
Łukasz Sekulski 74 - Daniel Koczon 23
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Olimpia Elbląg 20 kwietnia, 17:00 (150)
Krzysztof Wierzba 3
Pogoń Siedlce 2-1 Puszcza Niepołomice 20 kwietnia, 16:00 (700)
Mariusz Dzienis 42, Chinonso Agu 45 - Sebastian Janik 38 (k)
Stal Stalowa Wola 1-0 Motor Lublin 20 kwietnia, 16:00 (1000)
Wojciech Reiman 36

Kolejka 25 - 24 kwietnia

Stal Stalowa Wola 0-1 Wigry Suwałki 24 kwietnia, 16:00 (350)
Krystian Słowicki 4
Motor Lublin 2-1 Pogoń Siedlce 24 kwietnia, 16:00 (100)
Marcin Nowak 3 (s), Ihor Mihałewśkyj 18 - Mateusz Urbański 54
Puszcza Niepołomice 3-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 24 kwietnia, 17:00 (400)
Paweł Moskwik 18, 55, Łukasz Nowak 49 - Michał Strzałkowski 10, 65
Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Płock 24 kwietnia, 17:00 (1292)
Stal Rzeszów 0-1 Resovia 24 kwietnia, 16:00 (2500)
Łukasz Zaniewski 90
Pelikan Łowicz 1-0 Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia, 16:00 (700)
Rafał Kujawa 42
Wisła Puławy 6-1 Garbarnia Kraków 24 kwietnia, 16:00 (500)
Piotr Charzewski 14, Arkadiusz Maksymiuk 45, Rafał Wiącek 64, Szymon Martuś 65, Marek Nowak 80, Piotr Nowosielski 85 - Mateusz Broź 88
Concordia Elbląg 0-1 Unia Tarnów 1 maja, 17:00 (50)
Adrian Ślęzak 80
na Stadionie Miejskim
Radomiak Radom 1-1 Znicz Pruszków 24 kwietnia, 17:00 (500)
Aleksiej Dubina 49 - Patryk Kubicki 90

Kolejka 26 - 27-28 kwietnia

Wigry Suwałki 2-0 Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00 (600)
Tomasz Tuttas 56, Adam Pomian 72
Znicz Pruszków 5-0 Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00 (250)
Adrian Paluchowski 12, 38, 65 (k), Michał Zapaśnik 29, Norbert Jędrzejczyk 53
Unia Tarnów 0-1 Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00 (900)
Konrad Nowak 25
Garbarnia Kraków 1-1 Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00 (300)
Mateusz Broź 59 - Robert Łakomy 82
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00 (1500)
Ernest Szela 72
Resovia 0-0 Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00 (800)
Wisła Płock 1-1 Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00 (1000)
Krzysztof Janus 41 - Paweł Strózik 86
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00 (200)
Przemysław Szabat 53
Pogoń Siedlce 1-0 Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00 (900)
Krystian Wójcik 39 (k)

Kolejka 27 - 4-5 maja

Pogoń Siedlce 1-0 Wigry Suwałki 4 maja, 17:00 (800)
Mateusz Urbański 28
Stal Stalowa Wola 2-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 maja, 17:00 (600)
Damian Łanucha 15, Krystian Getinger 69 - Kamil Szczepański 49
Motor Lublin 0-2 Wisła Płock 5 maja, 17:00 (1000)
Marcin Krzywicki 16, Filip Burkhardt 20
Puszcza Niepołomice 1-0 Resovia 4 maja, 17:00 (400)
Łukasz Nowak 68
Olimpia Elbląg 0-1 Siarka Tarnobrzeg 4 maja, 17:00 (1320)
Marcin Truszkowski 83
Stal Rzeszów 0-0 Garbarnia Kraków 4 maja, 17:00 (600)
Pelikan Łowicz 2-0 Unia Tarnów 5 maja, 11:15 (1000)
Rafał Kujawa 30, Patryk Bojańczyk 88
Wisła Puławy 1-1 Znicz Pruszków 4 maja, 16:00 (1000)
Michał Budzyński 90 - Wojciech Jakubiec 85 (s)
Concordia Elbląg 0-1 Radomiak Radom 5 maja, 12:00 (150)
Daniel Ciach 65
na Stadionie Miejskim

Kolejka 28 - 8 maja

Wigry Suwałki 3-0 Concordia Elbląg 8 maja, 18:00 (500)
Povilas Lukšys 22, Aleksandar Atanacković 35, Tomasz Tuttas 88
Radomiak Radom 0-0 Wisła Puławy 8 maja, 17:00 (700)
Znicz Pruszków 1-3 Pelikan Łowicz 8 maja, 17:30 (350)
Maciej Machalski 22 - Michał Adamczyk 38, Mariusz Solecki 74, 76
Unia Tarnów 1-1 Stal Rzeszów 8 maja, 17:30 (1600)
Kamil Wilk 90 - Tomasz Margol 74
Garbarnia Kraków 1-0 Olimpia Elbląg 8 maja, 17:00 (200)
Mateusz Broź 78 (k)
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 2-3 Puszcza Niepołomice 8 maja, 17:00 (700)
Marcin Truszkowski 14, Łukasz Cichos 68 - Łukasz Nowak 2, Tomasz Księżyc 55, Mateusz Cholewiak 62
Resovia 2-2 Motor Lublin 8 maja, 17:00 (500)
Bartłomiej Makowski 60, Dariusz Frankiewicz 80 - Karol Kostrubała 44, Radosław Kursa 88
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock 2-0 Stal Stalowa Wola 8 maja, 18:20 (1300)
Tomasz Grudzień 9, Łukasz Sekulski 83
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Pogoń Siedlce 8 maja, 18:00 (150)
Łukasz Sosnowski 77

Kolejka 29 - 11-12 maja

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Wigry Suwałki 11 maja, 17:00 (150)
Pogoń Siedlce 2-2 Wisła Płock 11 maja, 17:00 (1000)
Adam Czerkas 15, 28 (k) - Łukasz Sekulski 52, Tomasz Grudzień 53
Stal Stalowa Wola 0-1 Resovia 11 maja, 17:00 (600)
Mirosław Baran 29
Motor Lublin 2-0 Siarka Tarnobrzeg 11 maja, 17:00 (1200)
Ihor Mihałewśkyj 55, Ivan Jovanović 57
Puszcza Niepołomice 2-2 Garbarnia Kraków 12 maja, 17:00 (400)
Łukasz Popiela 18 (k), Tomasz Księżyc 63 - Mateusz Broź 30 (k), Sebastian Leszczak 82
Olimpia Elbląg 1-1 Unia Tarnów 11 maja, 17:00 (500)
Piotr Skokowski 54 - Fabian Fałowski 90
Stal Rzeszów 0-1 Znicz Pruszków 11 maja, 17:00 (400)
Adrian Paluchowski 24
Pelikan Łowicz 0-2 Radomiak Radom 12 maja, 11:15 (900)
Piotr Prędota 40, Leândro 68
Wisła Puławy 1-0 Concordia Elbląg 11 maja, 16:00 (700)
Łukasz Giza 13

Kolejka 30 - 18-19 maja

Wigry Suwałki 3-0 Wisła Puławy 18 maja, 18:30 (400)
Povilas Lukšys 33, Tomasz Tuttas 45, Adam Pomian 83
Concordia Elbląg 0-3 Pelikan Łowicz 18 maja, 17:00 (100)
Mykoła Dremluk 3, Rafał Kujawa 26, Robert Łakomy 84
na Stadionie Miejskim
Radomiak Radom 1-1 Stal Rzeszów 19 maja, 17:00 (2500)
Leândro 3 - Daniel Koczon 51
Znicz Pruszków 0-2 Olimpia Elbląg 19 maja, 12:00 (450)
Anton Kołosow 17, Kamil Kopycki 90
Unia Tarnów 0-1 Puszcza Niepołomice 18 maja, 17:00 (1000)
Marcin Biernat 85
Garbarnia Kraków 2-1 Motor Lublin 18 maja, 19:00 (400)
Marcin Siedlarz 13, Mateusz Broź 50 - Ihor Mihałewśkyj 66
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Stal Stalowa Wola 18 maja, 17:00 (4000)
Marcin Truszkowski 66 - Damian Juda 50, Wojciech Fabianowski 57
Resovia 2-0 Pogoń Siedlce 18 maja, 17:00 (800)
Tomasz Ciećko 2, Konrad Domoń 34
Wisła Płock 5-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja, 20:00 (800)
Marko Radić 45, Tomasz Grudzień 56, Marcin Krzywicki 68, Filip Burkhardt 69, Fabian Hiszpański 90 - Mateusz Zawiska 48

Kolejka 31 - 25-26 maja

Wisła Płock 1-0 Wigry Suwałki 25 maja, 18:00 (600)
Janusz Dziedzic 6
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Resovia 25 maja, 17:00 (300)
Łukasz Sosnowski 22 (k) - David Kwiek 75
Pogoń Siedlce 3-0 Siarka Tarnobrzeg 25 maja, 17:00 (700)
Adrian Dziubiński 37, 90, Kacper Starek 87
Stal Stalowa Wola 2-0 Garbarnia Kraków 25 maja, 17:00 (600)
Radosław Mikołajczak 76, Michał Mistrzyk 90
Motor Lublin 3-1 Unia Tarnów 25 maja, 12:00 (1500)
Ivan Jovanović 28 (k), 38, Michał Ciarkowski 63 - Marcin Furmański 10
Puszcza Niepołomice 1-0 Znicz Pruszków 26 maja, 16:00 (450)
Dmytro Rodin 7
Olimpia Elbląg 1-0 Radomiak Radom 25 maja, 18:00 (1039)
Kiriłł Raduszko 66
Stal Rzeszów 3-2 Concordia Elbląg 25 maja, 17:00 (400)
Konrad Maca 28, Tomasz Persona 37, Daniel Koczon 77 - Radosław Stępień 82, 86
Pelikan Łowicz 1-1 Wisła Puławy 24 maja, 18:00 (400)
Taras Maksymiw 90 - Szymon Martuś 40

Kolejka 32 - 1-2 czerwca

Wigry Suwałki 1-2 Pelikan Łowicz 1 czerwca, 19:30 (800)
Tomasz Tuttas 52 - Maciej Wyszogrodzki 46, Rafał Kujawa 78
Wisła Puławy 1-0 Stal Rzeszów 1 czerwca, 17:00 (900)
Konrad Nowak 56
Concordia Elbląg 0-1 Olimpia Elbląg 2 czerwca, 15:00 (1000)
Kiriłł Raduszko 80
na Stadionie Miejskim
Radomiak Radom 0-1 Puszcza Niepołomice 1 czerwca, 18:00 (1500)
Paweł Strózik 52
Znicz Pruszków 3-0 Motor Lublin 2 czerwca, 12:00 (250)
Tomasz Ptak 36 (s), Marcin Rackiewicz 45, 51
Unia Tarnów 0-1 Stal Stalowa Wola 1 czerwca, 18:00 (500)
Wojciech Fabianowski 68
Garbarnia Kraków 3-5 Pogoń Siedlce 2 czerwca, 15:00 (250)
Gjentijan Haxhijaj 4, Mateusz Broź 77, 90 - Przemysław Rodak 11, Krystian Wójcik 43, Robert Kwiatkowski 52, Adrian Dziubiński 54, 85
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 czerwca, 15:30 (700)
Resovia 0-3 Wisła Płock 1 czerwca, 17:00 (700)
Jacek Góralski 44, Bartłomiej Sielewski 52, Łukasz Sekulski 71
na Stadionie Miejskim

Kolejka 33 - 9 czerwca

Resovia 3-1 Wigry Suwałki 9 czerwca, 17:00 (400)
David Kwiek 13, Tomasz Ciećko 32, Michał Ogrodnik 56 - Tomasz Tuttas 21 (k)
Wisła Płock 5-0 Siarka Tarnobrzeg 9 czerwca, 17:00 (3500)
Rafał Zawłocki 20 (s), Marcin Krzywicki 30, Janusz Dziedzic 33, 40, Łukasz Nadolski 71 (k)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 Garbarnia Kraków 9 czerwca, 17:00 (400)
Michał Strzałkowski 35, 75, Karol Ziąbski 42
Pogoń Siedlce 2-0 Unia Tarnów 9 czerwca, 17:00 (1000)
Bartosz Kaszubowski 71, Paschal Ekwueme 77
Stal Stalowa Wola 0-2 Znicz Pruszków 9 czerwca, 17:00 (1000)
Artur Januszewski 32, Michał Kucharski 58 (k)
drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną kartką w 90. minucie został także ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Kantor
Motor Lublin 3-0 Radomiak Radom 9 czerwca, 17:00 (2500)
Damian Szpak 7, Łukasz Matuszczyk 58, Grzegorz Bronowicki 77
Puszcza Niepołomice 1-1 Concordia Elbląg 9 czerwca, 17:00 (700)
Łukasz Nowak 54 - Michał Kiełtyka 77
Olimpia Elbląg 0-0 Wisła Puławy 9 czerwca, 17:00 (379)
Stal Rzeszów 2-1 Pelikan Łowicz 8 czerwca, 17:00 (300)
Kamil Jakubowski 53, Michał Górecki 71 - Mykoła Dremluk 69 (k)

Kolejka 34 - 15 czerwca

Wigry Suwałki 0-3 Stal Rzeszów 15 czerwca, 17:00 (800)
(wo)
Dawit Makaradze 61, Mateusz Romachów 71, Adam Pomian 83, Patryk Gondek 87
na boisku 4-0 - w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Aleksandar Atanacković
Pelikan Łowicz 3-0 Olimpia Elbląg 15 czerwca, 17:00 (350)
(wo)
Konrad Kowalczyk 8, Mykoła Dremluk 32 (k), Rafał Kujawa 45 - Anton Kołosow 21, 90
na boisku 3-2 - goście dokonali nieprawidłowej zmiany zawodników
Wisła Puławy 2-3 Puszcza Niepołomice 15 czerwca, 17:00 (500)
Piotr Nowosielski 21, Konrad Nowak 46 - Sebastian Janik 31 (k), Paweł Moskwik 54 (k), Dawid Kałat 84
Concordia Elbląg 3-0 Motor Lublin 15 czerwca, 17:00 (300)
Jakub Zejglic 17, Adrian Stępień 75, Mateusz Bogdanowicz 82 (k)
na Stadionie Miejskim
Radomiak Radom 0-0 Stal Stalowa Wola 15 czerwca, 17:00 (1200)
Znicz Pruszków 1-0 Pogoń Siedlce 12 czerwca, 19:30 (400)
Adrian Paluchowski 26
Unia Tarnów 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 czerwca, 17:00 (600)
Odong Obem 14
Garbarnia Kraków 2-2 Wisła Płock 15 czerwca, 17:00 (500)
Longinus Uwakwe 50, Mateusz Broź 82 - Janusz Dziedzic 43, Bartłomiej Sielewski 89
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Resovia 15 czerwca, 17:00 (1000)
Bartłomiej Michalski 90 - Mirosław Baran 20, Tomasz Ciećko 90

I liga 2012/2013

II liga 2012/2013 (zachodnia)

III liga 2012/2013 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2012/2013 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2012/2013 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2012/2013 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas