[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2012/2013, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Mielec 30 73 23 4 3 62-14 12 1 2 34-8 11 3 1 28-6
2.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 69 21 6 3 58-20 11 3 1 30-7 10 3 2 28-13
3.  Izolator Boguchwała 30 61 18 7 5 63-34 9 4 2 33-16 9 3 3 30-18
4.  Avia Świdnik 30 58 17 7 6 62-28 10 2 3 37-18 7 5 3 25-10
5.  Stal Sanok 30 49 14 7 9 49-43 8 5 2 35-17 6 2 7 14-26
6.  Lublinianka Wieniawa Lublin 30 47 14 5 11 38-32 8 2 5 18-14 6 3 6 20-18
7.  Polonia Przemyśl 30 43 12 7 11 52-41 8 4 3 33-15 4 3 8 19-26
8.  Karpaty Krosno 30 37 8 13 9 41-37 3 9 3 22-19 5 4 6 19-18
9.  Stal Kraśnik 30 34 10 4 16 45-84 6 2 7 25-37 4 2 9 20-47 2 6 2 0 0 4-1
10.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 34 10 4 16 32-37 5 2 8 17-19 5 2 8 15-18 2 0 0 0 2 1-4
11.  Podlasie Biała Podlaska 30 33 8 9 13 26-36 2 4 9 5-14 6 5 4 21-22 2 3 1 0 1 2-2
12.  Chełmianka Chełm 30 33 10 3 17 34-45 6 0 9 16-24 4 3 8 18-21 2 3 1 0 1 2-2
13.  Orzeł Przeworsk 30 30 8 6 16 37-49 3 2 10 13-24 5 4 6 24-25
14.  Czarni 1910 Jasło 30 27 8 3 19 37-50 4 1 10 17-29 4 2 9 20-21
15.  Orlęta Łuków 30 19 5 4 21 24-74 3 3 9 18-33 2 1 12 6-41
16.  Unia Nowa Sarzyna 30 27 8 3 19 26-62 4 2 9 12-27 4 1 10 14-35
Unia Nowa Sarzyna wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Czarni 1910 Jasło wycofali się z rozgrywek po 25. kolejce i powrócili do rozgrywek po 26. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Stal Mielec    0-1 3-2 1-0 2-0 3-2 2-0 2-0 3-0 2-0 1-1 2-0 3-1 0-1 7-0 3-0* 
 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski0-0     1-1 1-0 1-0 1-0 2-1 1-0 8-1 0-2 5-0 0-0 3-0 1-0 4-1 2-1 
 3 Izolator Boguchwała3-0 3-3     0-0 1-2 0-2 1-0 3-1 4-0 1-0 1-1 3-2 4-4 2-1 4-0 3-0* 
 4 Avia Świdnik0-1 1-0 1-1     2-0 4-1 2-1 2-2 8-0 3-0 1-0 1-0 0-5 5-3 5-1 2-3 
 5 Stal Sanok0-2 1-3 2-1 1-1     2-2 4-1 1-1 6-0 1-0 6-1 2-2 2-2 2-1 2-0 3-0* 
 6 Lublinianka Wieniawa Lublin0-3 0-0 0-2 1-1 0-1     1-3 2-0 1-0 3-2 3-1 1-0 0-1 2-0 1-0 3-0* 
 7 Polonia Przemyśl2-2 0-1 1-4 1-1 4-1 0-1     4-2 3-0 1-1 1-1 3-1 2-0 3-0* 5-0 3-0* 
 8 Karpaty Krosno0-0 2-1 2-2 0-4 1-1 3-0 1-1     2-2 0-1 1-2 2-2 1-1 0-0 5-0 2-2 
 9 Stal Kraśnik0-7 2-2 3-1 1-1 5-0 1-2 3-1 0-5     2-1 1-3 1-3 3-2 0-8 0-1 3-0* 
 10 Orlęta Radzyń Podlaski0-1 0-2 0-4 0-2 1-2 0-0 1-3 1-2 0-2     0-0 4-1 3-0 2-0 2-0 3-0* 
 11 Podlasie Biała Podlaska0-1 0-1 0-1 0-2 1-2 0-3 0-0 0-0 1-1 0-1     0-1 0-1 0-0 1-0 2-0 
 12 Chełmianka Chełm1-2 1-4 0-1 2-3 0-1 0-3 2-1 1-0 1-5 1-0 1-2     2-0 1-0 2-0 1-2 
 13 Orzeł Przeworsk0-1 1-2 2-4 0-3 1-2 1-0 1-3 0-1 4-2 0-0 0-2 0-3     0-1 0-0 3-0* 
 14 Czarni 1910 Jasło0-5 2-3 1-2 1-0 4-0 1-1 1-2 1-2 1-4 0-3 0-3* 1-0 0-2     3-0 1-2 
 15 Orlęta Łuków0-2 0-2 2-3 1-4 2-1 1-3 1-1 0-0 2-3 2-3 1-1 1-0 1-4 3-2     1-4 
 16 Unia Nowa Sarzyna0-1 0-3* 0-1 0-3* 1-1 1-0 4-1 0-3* 3-0 2-1 0-3* 0-3* 1-1 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Karpaty Krosno 1-1 Polonia Przemyśl 11 sierpnia, 18:00 (800)
Paweł Fydrych 47 - Andrij Małyk 32
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Stal Sanok 11 sierpnia, 17:00 (400)
Bartosz Sieradzki 66
Orlęta Łuków 1-0 Chełmianka Chełm 12 sierpnia, 17:00 (800)
Sylwester Buga 11 (k)
Orzeł Przeworsk 4-2 Stal Kraśnik 11 sierpnia, 18:00 (500)
Maciej Lech 17, Krzysztof Gawłowski 43, 90, Witalij Melnyczuk 56 - Radosław Sykała 45 (s), Damian Rusiecki 90
Czarni 1910 Jasło 2-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 sierpnia, 16:00 (700)
Artur Wierdak 45, Daniel Góra 51 - Ihor Paśkiw 50, Norbert Raczkiewicz 64, 81
Izolator Boguchwała 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 12 sierpnia, 11:00 (250)
Sebastian Brocki 65
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Avia Świdnik 11 sierpnia, 17:00 (400)
Konrad Tarkowski 26, Daniel Szewc 71
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Stal Mielec 11 sierpnia, 17:00 (250)
Sebastian Romanek 22

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polonia Przemyśl 2-2 Stal Mielec 15 sierpnia, 16:00 (450)
Andrij Małyk 53, Ołeksandr Rozman 76 - Kamil Kościelny 31, Piotr Mazurkiewicz 39
Avia Świdnik 2-3 Unia Nowa Sarzyna 15 sierpnia, 16:00 (200)
Daniel Szewc 90, Michał Maciejewski 90 (k) - Michał Maciejewski 18 (s), Damian Juda 60, 76
w Poniatowej
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Podlasie Biała Podlaska 15 sierpnia, 17:00 (400)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Izolator Boguchwała 15 sierpnia, 17:00 (500)
Przemysław Wawryca 10 - Tomasz Płonka 77
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Konrad Cupryś
Stal Kraśnik 0-8 Czarni 1910 Jasło 15 sierpnia, 17:00 (400)
Daniel Góra 17, 42, Artur Wierdak 18, 45, 85, Michał Wolański 40, Waldemar Złotek 90, Tomasz Dziobek 90
Chełmianka Chełm 2-0 Orzeł Przeworsk 15 sierpnia, 17:00 (500)
Batata 30, Michał Górniak 45
Stal Sanok 2-0 Orlęta Łuków 15 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Niemczyk 62, 87
Karpaty Krosno 3-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 15 sierpnia, 18:00 (600)
Ireneusz Zarzyka 52, Tomasz Liput 62, Rafał Nikody 88

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Lublinianka Wieniawa Lublin 1-3 Polonia Przemyśl 18 sierpnia, 17:00 (300)
Mateusz Majewski 20 - Ołeksandr Rozman 30, Andrij Małyk 44, Paweł Sedlaczek 48
Orlęta Łuków 0-0 Karpaty Krosno 19 sierpnia, 17:00 (350)
Orzeł Przeworsk 1-2 Stal Sanok 18 sierpnia, 17:00 (500)
Łukasz Kowal 90 - Piotr Łuczka 70, Damian Niemczyk 90
Czarni 1910 Jasło 1-0 Chełmianka Chełm 19 sierpnia, 17:00 (700)
Dariusz Kurowski 80
Izolator Boguchwała 4-0 Stal Kraśnik 19 sierpnia, 11:00 (250)
Tomasz Płonka 41, 73, Jacek Tyburczy 84, Bartosz Karwat 90
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 sierpnia, 17:00 (400)
Łukasz Chwała 45
Unia Nowa Sarzyna 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 19 sierpnia, 17:00 (400)
Krystian Lebioda 55, Dawid Bieńkowski 67 - Marek Piotrowicz 16
Stal Mielec 1-0 Avia Świdnik 19 sierpnia, 18:00 (200)
Sebastian Romanek 41
na bocznym boisku nr 3

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia Przemyśl 1-1 Avia Świdnik 25 sierpnia, 16:00 (500)
Daniel Policht 46 - Stefan Kucharzewski 59
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Mielec 25 sierpnia, 17:00 (300)
Kamil Kościelny 61
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Unia Nowa Sarzyna 26 sierpnia, 16:00 (500)
Paweł Zatorski 17 (k), Waldemar Kozyra 81 - Stanisław Bednarz 1
Stal Kraśnik 1-3 Podlasie Biała Podlaska 26 sierpnia, 17:00 (100)
Damian Rusiecki 53 - Mateusz Paczkowski 44, Tomasz Gawroński 78 (k), Paweł Komar 90 (k)
od 90. minuty w bramce Stali stał Damian Rusiecki
Chełmianka Chełm 0-1 Izolator Boguchwała 25 sierpnia, 17:00 (400)
Konrad Cupryś 86
Stal Sanok 2-1 Czarni 1910 Jasło 25 sierpnia, 17:00 (800)
Piotr Łuczka 45 (k), Damian Niemczyk 65 - Damian Halz 75
Karpaty Krosno 1-1 Orzeł Przeworsk 25 sierpnia, 17:00 (600)
Marek Czopko 90 - Radosław Sykała 46
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-0 Orlęta Łuków 25 sierpnia, 14:00 (250)
Matheus 4

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Orlęta Łuków 1-1 Polonia Przemyśl 29 sierpnia, 17:00 (300)
Łukasz Kiryło 34 - Kamil Walaszczyk 37
Orzeł Przeworsk 1-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 29 sierpnia, 17:00 (350)
Paweł Zięba 83 (k)
Czarni 1910 Jasło 1-2 Karpaty Krosno 29 sierpnia, 17:00 (1500)
Waldemar Złotek 73 - Marek Czopko 12, Ireneusz Zarzyka 51
Izolator Boguchwała 1-2 Stal Sanok 29 sierpnia, 16:00 (200)
Sebastian Brocki 42 - Ołeksandr Szałamaj 81, 90
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Chełmianka Chełm 29 sierpnia, 17:00 (500)
Kazimierz Bala 8
Unia Nowa Sarzyna 3-0 Stal Kraśnik 29 sierpnia, 16:30 (200)
Krystian Lebioda 54, 68, Stanisław Bednarz 56
Stal Mielec 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 sierpnia, 17:00 (200)
Sebastian Głaz 33
na bocznym boisku nr 3
Avia Świdnik 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 sierpnia, 17:00 (100)
Łukasz Giza 16, 75, Michał Jeleniewski 51
w Poniatowej

Kolejka 6 - 1-2 września

Polonia Przemyśl 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 1 września, 16:00 (300)
Kamil Walaszczyk 55 (k) - Wojciech Hołoweńko 47
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Avia Świdnik 2 września, 16:00 (600)
Marcin Żurawski 13
Stal Kraśnik 0-7 Stal Mielec 2 września, 16:00 (200)
Kamil Radulj 14, 70, Michał Pruchnik 30, 40, 64, Sebastian Ryguła 88, 90
Chełmianka Chełm 1-2 Unia Nowa Sarzyna 2 września, 17:00 (500)
Marcin Gregorowicz 64 - Damian Juda 84, Stanisław Bednarz 90
Stal Sanok 6-1 Podlasie Biała Podlaska 1 września, 17:00 (600)
Ołeksandr Szałamaj 3, 34, 42, Piotr Łuczka 50 (k), 79 (k), Damian Niemczyk 58 - Tomasz Gawroński 84 (k)
Karpaty Krosno 2-2 Izolator Boguchwała 1 września, 17:00 (600)
Tomasz Liput 13, Ireneusz Zarzyka 83 - Tomasz Płonka 28, Michał Bereś 77
Lublinianka Wieniawa Lublin 2-0 Czarni 1910 Jasło 1 września, 17:00 (350)
Adrian Ligienza 71, Michał Piechuta 82
Orlęta Łuków 1-4 Orzeł Przeworsk 2 września, 16:00 (300)
Dariusz Dziewulski 58 - Krzysztof Pietluch 12, Maciej Lech 15, Paweł Zięba 24 (k), Witalij Melnyczuk 67

Kolejka 7 - 8-9 września

Orzeł Przeworsk 1-3 Polonia Przemyśl 7 września, 16:00 (500)
Mateusz Kocur 45 - Andrij Małyk 9, Ołeksandr Rozman 54, Mateusz Wanat 80
Czarni 1910 Jasło 3-0 Orlęta Łuków 8 września, 17:00
Konrad Kukowski 3, Daniel Góra 65, Artur Wierdak 70
bez udziału publiczności
Izolator Boguchwała 0-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 9 września, 13:00 (200)
Artur Sadowski 9, Łukasz Gromba 15
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Karpaty Krosno 9 września, 16:00 (600)
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Stal Sanok 8 września, 16:00 (400)
Kamil Oślizło 45 - Damian Niemczyk 69
Stal Mielec 2-0 Chełmianka Chełm 8 września, 16:00 (200)
Michał Pruchnik 51, Maciej Kiciński 82
na bocznym boisku nr 3
Avia Świdnik 8-0 Stal Kraśnik 8 września, 16:00 (150)
Daniel Szewc 11, 90 (k), Łukasz Giza 37, 45, Bartłomiej Mazurek 39, Konrad Tarkowski 56, Stefan Kucharzewski 65, Michał Maciejewski 71 (k)
w Poniatowej
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września, 16:00 (300)
Przemysław Wawryca 3, 48

Kolejka 8 - 15-16 września

Polonia Przemyśl 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 września, 16:00 (300)
Mateusz Bojarczuk 52
Stal Kraśnik 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 16 września, 15:00 (200)
Damian Rusiecki 8, Łukasz Paczkowski 35 - Paweł Pliszka 75 (k)
Chełmianka Chełm 2-3 Avia Świdnik 16 września, 16:00 (700)
Michał Górniak 61, Marcin Gregorowicz 78 - Łukasz Giza 63, 75, Kacper Krawiec 89
Stal Sanok 0-2 Stal Mielec 15 września, 16:00 (800)
Michał Pruchnik 18, Kamil Radulj 27 (k)
Karpaty Krosno 2-2 Unia Nowa Sarzyna 14 września, 16:30 (500)
Marcin Włodarski 5, Tomasz Liput 10 - Krystian Lebioda 3, Dawid Bieńkowski 60
Lublinianka Wieniawa Lublin 3-1 Podlasie Biała Podlaska 15 września, 14:00 (300)
Łukasz Gromba 27, Mateusz Kłyk 34, Paweł Komar 72 (s) - Łukasz Sawtyruk 75
Orlęta Łuków 2-3 Izolator Boguchwała 16 września, 16:00 (300)
Michał Botwina 11, Michał Bondara 60 - Tomasz Płonka 5, Marcin Brogowski 29, Krzysztof Domin 32
Orzeł Przeworsk 0-1 Czarni 1910 Jasło 15 września, 16:00 (500)
Waldemar Złotek 90

Kolejka 9 - 22-23 września

Czarni 1910 Jasło 1-2 Polonia Przemyśl 21 września, 16:00
Daniel Góra 90 - Andrij Małyk 10, Ołeksandr Rozman 38
bez udziału publiczności
Izolator Boguchwała 4-4 Orzeł Przeworsk 23 września, 11:00 (200)
Sebastian Brocki 17, Tomasz Płonka 32, 76, Bartosz Karwat 42 - Maciej Lech 48, Krzysztof Pietluch 60, Łukasz Laska 67, Adam Bukała 84
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Orlęta Łuków 22 września, 16:00 (400)
Łukasz Sawtyruk 66
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 23 września, 15:00 (300)
Damian Juda 23
Stal Mielec 2-0 Karpaty Krosno 22 września, 16:00 (300)
Maciej Domański 25, Kamil Kościelny 38
na Euroboisku
Avia Świdnik 2-0 Stal Sanok 22 września, 16:00 (200)
Łukasz Giza 61, Bartłomiej Mazurek 76
w Poniatowej
Orlęta Radzyń Podlaski 4-1 Chełmianka Chełm 22 września, 15:00 (150)
Rafał Borysiuk 5, 6, Konrad Król 54, Paweł Pliszka 84 (k) - Michał Górniak 66
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-1 Stal Kraśnik 23 września, 15:00 (700)
Mateusz Bojarczuk 15, Przemysław Wawryca 20, 22, Patryk Słotwiński 28, Marcin Żurawski 50, Jurij Mychalczuk 62, 67, Sebastian Głaz 73 - Łukasz Mietlicki 32 (k)

Kolejka 10 - 29-30 września

Polonia Przemyśl 3-0 Stal Kraśnik 29 września, 15:15 (300)
Waldemar Jaroch 14, Ołeksandr Rozman 32, Damian Barszczak 81
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Chełmianka Chełm 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 września, 15:00 (400)
Marcin Gregorowicz 51 - Sebastian Głaz 27, Norbert Raczkiewicz 31, Jurij Mychalczuk 66, Patryk Nowosad 78
Stal Sanok 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 września, 16:00 (300)
Piotr Łuczka 63 (k)
Karpaty Krosno 0-4 Avia Świdnik 29 września, 16:00 (600)
Michał Sadło 54, Bartłomiej Mazurek 57, Łukasz Giza 77, Kacper Krawiec 83
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-3 Stal Mielec 29 września, 14:00 (300)
Łukasz Rogala 23, Piotr Mazurkiewicz 74, Michał Pruchnik 81
Orlęta Łuków 1-4 Unia Nowa Sarzyna 30 września, 16:00 (400)
Krzysztof Kierych 52 - Dariusz Bartnik 16 (k), 78 (k), Krystian Lebioda 57, Michał Mistrzyk 85
Orzeł Przeworsk 0-2 Podlasie Biała Podlaska 29 września, 16:00 (450)
Łukasz Biegajło 58, 82
Czarni 1910 Jasło 1-2 Izolator Boguchwała 29 września, 16:00 (400)
Waldemar Złotek 18 - Jacek Tyburczy 73, Adrian Szyszka 81

Kolejka 11 - 6-7 października

Izolator Boguchwała 1-0 Polonia Przemyśl 7 października, 11:00 (200)
Tomasz Płonka 27
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Czarni 1910 Jasło 7 października, 14:00 (350)
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Orzeł Przeworsk 6 października, 15:00 (350)
Krystian Lebioda 86 - Witalij Melnyczuk 33
Stal Mielec 7-0 Orlęta Łuków 6 października, 15:30 (300)
Michał Pruchnik 3, 30, Damian Skiba 29 (k), Kamil Radulj 32, Mateusz Załucki 46, Sebastian Ryguła 72, Maciej Domański 81
na bocznym boisku nr 3
Avia Świdnik 4-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 6 października, 15:00 (200)
Łukasz Giza 35 (k), 39, Michał Sadło 76, Bartłomiej Mazurek 80 - Rafał Krupski 14
w Poniatowej
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Karpaty Krosno 6 października, 15:00 (200)
Wojciech Hołoweńko 18 - Marcin Włodarski 1, 85
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Sanok 7 października, 15:00 (700)
Jurij Mychalczuk 63
Stal Kraśnik 1-3 Chełmianka Chełm 7 października, 14:00 (50)
Damian Rusiecki 69 (k) - Bartłomiej Wasiluk 18, Michał Górniak 24, Kazimierz Bala 82

Kolejka 12 - 13-14 października

Polonia Przemyśl 3-1 Chełmianka Chełm 13 października, 14:00 (200)
Kamil Walaszczyk 29 (k), Ołeksandr Rozman 35, Andrij Małyk 70 - Bartłomiej Wasiluk 12
Stal Sanok 6-0 Stal Kraśnik 13 października, 15:00 (200)
Ołeksandr Szałamaj 1, 40, Damian Niemczyk 7, 13 (k), 42, Bartosz Sieradzki 58
Karpaty Krosno 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 października, 15:00 (500)
Michał Zajdel 57, Paweł Fydrych 60 (k) - Ihor Paśkiw 10
Lublinianka Wieniawa Lublin 3-2 Orlęta Radzyń Podlaski 13 października, 14:00 (300)
Adrian Ligienza 67, Daniel Wróblewski 72 (s), Karol Ręba 83 - Adrian Zarzecki 45, Wojciech Hołoweńko 48
Orlęta Łuków 1-4 Avia Świdnik 14 października, 15:00 (300)
Dariusz Dziewulski 65 (k) - Konrad Tarkowski 30, Łukasz Giza 61 (k), Marceli Pacek 88, Daniel Szewc 90
Orzeł Przeworsk 0-1 Stal Mielec 13 października, 15:00 (350)
Damian Skiba 81
Czarni 1910 Jasło 1-2 Unia Nowa Sarzyna 13 października, 15:00 (350)
Waldemar Złotek 68 - Dariusz Bernacki 63 (s), Konrad Maczuga 90 (s)
Izolator Boguchwała 1-1 Podlasie Biała Podlaska 14 października, 12:00 (200)
Sebastian Brocki 23 - Tomasz Gawroński 45

Kolejka 13 - 20-21 października

Podlasie Biała Podlaska 0-0 Polonia Przemyśl 20 października, 14:00 (350)
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Izolator Boguchwała 21 października, 13:30 (300)
Bartosz Karwat 62
po meczu dwie żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy - Krystian Lebioda
Stal Mielec 0-1 Czarni 1910 Jasło 20 października, 14:00 (300)
Tomasz Dziobek 18
na bocznym boisku nr 3
Avia Świdnik 0-5 Orzeł Przeworsk 20 października, 14:00 (150)
Taras Mazur 53, Krzysztof Pietluch 58, Maciej Lech 68, Witalij Melnyczuk 68, Mateusz Kocur 78
w Poniatowej
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Orlęta Łuków 20 października, 14:00 (700)
Dariusz Ptaszyński 32, Adrian Zarzecki 45
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 21 października, 14:00 (800)
Marcin Żurawski 78 (k)
Stal Kraśnik 0-5 Karpaty Krosno 21 października, 13:00 (150)
Marek Czopko 6, 81, Paweł Fydrych 45, Dawid Korzeniowski 48, Radosław Stanisz 90
Chełmianka Chełm 0-1 Stal Sanok 21 października, 13:00 (250)
Damian Niemczyk 85 (k)

Kolejka 14 - 27-28 października

Polonia Przemyśl 4-1 Stal Sanok 27 października, 14:00 (300)
Andrij Małyk 31, 80, Mateusz Wanat 41, Petro Sokił 70 - Ołeksandr Szałamaj 48
Karpaty Krosno 2-2 Chełmianka Chełm 27 października, 14:00 (400)
Marcin Włodarski 12, Paweł Fydrych 64 - Michał Górniak 14, 87
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-0 Stal Kraśnik 27 października, 14:00 (50)
Adrian Ligienza 84
Orlęta Łuków 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 października, 14:00 (100)
Jurij Mychalczuk 20, 54
Orzeł Przeworsk 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 27 października, 14:00 (300)
Czarni 1910 Jasło 1-0 Avia Świdnik 27 października, 14:00 (300)
Daniel Góra 90
Izolator Boguchwała 3-0 Stal Mielec 28 października, 11:00 (200)
Tomasz Płonka 29, 61, Sebastian Brocki 77
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Unia Nowa Sarzyna 27 października, 14:10 (350)
Tomasz Gawroński 44, Łukasz Biegajło 80
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 70-minutowym opóźnieniem z powodu intensywnych opadów śniegu

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Unia Nowa Sarzyna 4-1 Polonia Przemyśl 4 listopada, 13:00 (200)
Stanisław Bednarz 27, 57, 81, Tomasz Telka 55 - Rafał Pikłowski 43
Stal Mielec 1-1 Podlasie Biała Podlaska 4 listopada, 14:00 (300)
Kamil Radulj 83 (k) - Łukasz Mirończuk 56
na Euroboisku
Avia Świdnik 1-1 Izolator Boguchwała 3 listopada, 13:00 (200)
Łukasz Giza 31 - Bartosz Karwat 65 (k)
w Poniatowej
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Czarni 1910 Jasło 3 listopada, 13:00 (200)
Erwin Nowik 54, Wojciech Hołoweńko 80
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Orzeł Przeworsk 4 listopada, 13:00 (900)
Sebastian Głaz 3, Marcin Żurawski 49, 52
Stal Kraśnik 0-1 Orlęta Łuków 4 listopada, 11:00 (100)
Artur Gaj 78
Chełmianka Chełm 0-3 Lublinianka Wieniawa Lublin 4 listopada, 13:00 (400)
Rafał Stępień 5, Kamil Witkowski 26, Adrian Ligienza 43
Stal Sanok 1-1 Karpaty Krosno 3 listopada, 14:00 (800)
Mateusz Faka 28 - Bartłomiej Buczek 47

Kolejka 16 - 16-17 marca

Polonia Przemyśl 4-2 Karpaty Krosno 29 maja, 17:00 (350)
Mateusz Wanat 11, Kamil Walaszczyk 32 (k), 86 (k), Orest Chlibkewycz 48 - Tomasz Liput 46, 67
w pierwotnym terminie (16 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Sanok 2-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 29 maja, 17:00 (200)
Piotr Łuczka 73, Daniel Góra 82 - Rafał Stępień 2, Mateusz Majewski 81
w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Chełmianka Chełm 2-0 Orlęta Łuków 29 maja, 17:00 (250)
Piotr Wójcik 8, Marcin Fiedeń 17
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Kraśnik 3-2 Orzeł Przeworsk 29 maja, 17:00 (350)
Tomasz Ryczek 32 (k), 52, Marceli Pacek 50 - Marcin Pilecki 52, 76
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Czarni 1910 Jasło 29 maja, 17:00 (400)
Łukasz Sękowski 74
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Radzyń Podlaski 0-4 Izolator Boguchwała 29 maja, 17:00 (250)
Tomasz Płonka 21, 61, Sebastian Brocki 45, Michał Bereś 85
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Avia Świdnik 1-0 Podlasie Biała Podlaska 29 maja, 17:00 (100)
Wojciech Białek 90
w Poniatowej / w pierwotnym terminie (16 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Stal Mielec 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)

Kolejka 17 - 23-24 marca

Stal Mielec 2-0 Polonia Przemyśl 8 czerwca, 17:00 (300)
Sebastian Łętocha 23, Kamil Radulj 44
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) na Euroboisku i odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na bocznym boisku nr 3
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Avia Świdnik
(wo)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 8 czerwca, 17:00 (500)
Wojciech Hołoweńko 58
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Tomasz Gawroński
Izolator Boguchwała 3-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca, 11:00 (700)
Tomasz Płonka 6, 70, Michał Bereś 9 - Sebastian Głaz 54, Norbert Raczkiewicz 59, Ireneusz Baran 77
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni 1910 Jasło 1-4 Stal Kraśnik 8 czerwca, 17:00 (300)
Michał Wolański 46 - Marceli Pacek 37, Filip Drozd 42, Tomasz Ryczek 55, Pawło Stadnyćkyj 66
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Przeworsk 0-3 Chełmianka Chełm 8 czerwca, 17:00 (300)
Mateusz Olszak 30, 48, Patryk Broda 74 (s)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Łuków 2-1 Stal Sanok 9 czerwca, 17:00 (250)
Cezary Demianiuk 55, 67 - Sebastian Sobolak 48
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lublinianka Wieniawa Lublin 2-0 Karpaty Krosno 9 czerwca, 17:00 (150)
Matheus 23, Rafał Stępień 90
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Polonia Przemyśl 0-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 15 czerwca, 17:00 (100)
Erwin Sobiech 64
w pierwotnym terminie (27 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Krosno 5-0 Orlęta Łuków 15 czerwca, 18:00 (350)
Bartłomiej Buczek 21, 42, Paweł Fydrych 45 (k), 79 (k), Radosław Stanisz 89
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Sanok 2-2 Orzeł Przeworsk 16 czerwca, 17:00 (200)
Sebastian Sobolak 73, Damian Niemczyk 90 (k) - Paweł Zięba 35 (k), 78 (k)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chełmianka Chełm 1-0 Czarni 1910 Jasło 16 czerwca, 16:30 (400)
Damian Rusiecki 88
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Kraśnik 3-1 Izolator Boguchwała 16 czerwca, 17:00 (350)
Filip Drozd 14, 84, Tomasz Ryczek 90 (k) - Tomasz Płonka 40
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Podlasie Biała Podlaska 16 czerwca, 17:00 (350)
Marcin Żurawski 4, 23, 87 (k), Sebastian Głaz 40, Łukasz Chwała 84
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Avia Świdnik 0-1 Stal Mielec 14 czerwca, 17:00 (150)
Sebastian Łętocha 14
w Poniatowej / w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Avia Świdnik 2-1 Polonia Przemyśl 19 czerwca, 17:00 (100)
Wojciech Białek 27, Konrad Tarkowski 71 - Serhij Sywyj 84
w Poniatowej / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Mielec 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 19 czerwca, 17:00 (500)
Michał Pruchnik 64, Dawid Florian 90
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:30) na Euroboisku i odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na bocznym boisku nr 3
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
(wo)
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Stal Kraśnik 19 czerwca, 17:00 (350)
Łukasz Sawtyruk 48 - Witalij Melnyczuk 67
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Izolator Boguchwała 3-2 Chełmianka Chełm 19 czerwca, 17:00 (250)
Adrian Szyszka 18, Michał Bereś 43, 48 - Marcin Gregorowicz 20, 26
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni 1910 Jasło 4-0 Stal Sanok 19 czerwca, 17:00 (250)
Rafał Grzesiak 24, Michał Wolański 63, Mateusz Skała 85, Waldemar Złotek 89
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Przeworsk 0-1 Karpaty Krosno 19 czerwca, 17:00 (400)
Paweł Fydrych 40
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Łuków 1-3 Lublinianka Wieniawa Lublin 19 czerwca, 17:00 (100)
Michał Botwina 88 - Hubert Przybysz 15 (s), Mateusz Majewski 26, Matheus 90
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Polonia Przemyśl 5-0 Orlęta Łuków 13 kwietnia, 15:00 (200)
Mateusz Wanat 14, 20, Andrij Małyk 78, Kamil Walaszczyk 82 (k), Lubomyr Hołowinśkyj 90
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-1 Orzeł Przeworsk 14 kwietnia, 11:30 (150)
Maciej Lech 58
Karpaty Krosno 0-0 Czarni 1910 Jasło 13 kwietnia, 16:00 (2000)
Stal Sanok 2-1 Izolator Boguchwała 13 kwietnia, 16:00 (600)
Daniel Góra 24, Paweł Pawlus 79 (s) - Tomasz Płonka 80
Chełmianka Chełm 1-2 Podlasie Biała Podlaska 14 kwietnia, 15:00 (300)
Mateusz Tywoniuk 26 - Mateusz Paczkowski 57, Batata 76 (s)
Stal Kraśnik 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Stal Mielec 14 kwietnia, 16:00 (1000)
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Avia Świdnik 14 kwietnia, 14:00 (400)
Konrad Tarkowski 31, Wojciech Białek 46

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Polonia Przemyśl 21 kwietnia, 15:00 (300)
Bartosz Tomczuk 38 - Mateusz Wanat 17, 90, Krystian Kazek 48
Avia Świdnik 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 kwietnia, 15:00 (200)
Wojciech Białek 5
w Poniatowej
Stal Mielec 3-0 Stal Kraśnik 20 kwietnia, 17:00 (300)
Michał Pruchnik 47, 60, Kamil Radulj 55 (k)
na bocznym boisku nr 3
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Chełmianka Chełm
(wo)
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Stal Sanok 20 kwietnia, 15:00 (500)
Rafał Adamiuk 55 - Daniel Góra 49, Sebastian Sobolak 65
Izolator Boguchwała 3-1 Karpaty Krosno 21 kwietnia, 11:00 (400)
Bartosz Karwat 23, Sebastian Brocki 44, Konrad Cupryś 90 - Marcin Włodarski 20
Czarni 1910 Jasło 1-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 20 kwietnia, 16:00 (350)
Paweł Remut 78 - Mateusz Majewski 71
Orzeł Przeworsk 0-0 Orlęta Łuków 20 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Polonia Przemyśl 2-0 Orzeł Przeworsk 27 kwietnia, 15:00 (250)
Mateusz Wanat 34, 42
Orlęta Łuków 3-2 Czarni 1910 Jasło 28 kwietnia, 17:00 (200)
Łukasz Kiryło 25, Marcin Paczkowski 41, Cezary Demianiuk 59 - Paweł Remut 73, Paweł Matłacz 75 (s)
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-2 Izolator Boguchwała 28 kwietnia, 11:30 (100)
Tomasz Płonka 67, Sebastian Brocki 83
Karpaty Krosno 1-2 Podlasie Biała Podlaska 27 kwietnia, 17:00 (400)
Michał Zajdel 30 - Łukasz Sawtyruk 54, Paweł Komar 90
Stal Sanok 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Chełmianka Chełm 1-2 Stal Mielec 28 kwietnia, 17:00 (350)
Mateusz Olszak 22 - Mateusz Podstolak 42, Kamil Radulj 79 (k)
Stal Kraśnik 1-1 Avia Świdnik 28 kwietnia, 16:00 (300)
Kamil Dydo 90 - Konrad Tarkowski 26
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 28 kwietnia, 17:00 (600)
Bartosz Tomczuk 49, Piotr Zmorzyński 56

Kolejka 23 - 1 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Polonia Przemyśl 1 maja, 17:00 (800)
Ireneusz Baran 88, Arkadiusz Smoła 90 - Mateusz Wanat 66
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Stal Kraśnik 1 maja, 16:00 (300)
Tomasz Ryczek 9, Marceli Pacek 24
Avia Świdnik 1-0 Chełmianka Chełm 1 maja, 15:00 (200)
Michał Maciejewski 78 (k)
w Poniatowej
Stal Mielec 2-0 Stal Sanok 1 maja, 17:00 (300)
Michał Pruchnik 56, Michał Michałek 57
na bocznym boisku nr 3
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Karpaty Krosno
(wo)
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Lublinianka Wieniawa Lublin 1 maja, 17:00 (250)
Matheus 33, Łukasz Gromba 72, 90
Izolator Boguchwała 4-0 Orlęta Łuków 1 maja, 16:00 (200)
Marcin Brogowski 25, Tomasz Płonka 41, 75, Jaromir Skiba 59
Czarni 1910 Jasło 0-2 Orzeł Przeworsk 1 maja, 17:00 (350)
Michał Słysz 30, 47

Kolejka 24 - 4-5 maja

Polonia Przemyśl 3-0 Czarni 1910 Jasło 4 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orzeł Przeworsk 2-4 Izolator Boguchwała 5 maja, 17:00 (400)
Paweł Zięba 78, Radosław Sykała 90 - Sebastian Brocki 19, Jacek Tyburczy 58, Adrian Szyszka 61, Michał Bereś 76
Orlęta Łuków 1-1 Podlasie Biała Podlaska 5 maja, 17:00 (300)
Dariusz Dziewulski 75 (k) - Łukasz Sawtyruk 88
Lublinianka Wieniawa Lublin 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Karpaty Krosno 0-0 Stal Mielec 4 maja, 17:00 (400)
Stal Sanok 1-1 Avia Świdnik 4 maja, 16:00 (250)
Daniel Góra 58 - Tomasz Lenart 72
Chełmianka Chełm 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 maja, 17:00 (500)
Mateusz Olszak 46
Stal Kraśnik 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 maja, 16:00 (500)
Tomasz Ryczek 73, 88 - Marcin Żurawski 42, Patryk Słotwiński 57

Kolejka 25 - 11-12 maja

Stal Kraśnik 3-1 Polonia Przemyśl 12 maja, 16:00 (350)
Jarosław Szpikuła 36, Tomasz Ryczek 62, Daniel Szewc 70 - Kamil Walaszczyk 83 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm 12 maja, 17:00 (650)
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Stal Sanok 12 maja, 16:00 (300)
Robert Kazubski 67 - Ołeksandr Szałamaj 27, Damian Niemczyk 87
Avia Świdnik 2-2 Karpaty Krosno 11 maja, 16:00 (350)
Bartłomiej Mazurek 54, Wojciech Białek 73 - Bartłomiej Buczek 48, Michał Zajdel 86
w Poniatowej / po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Michał Maciejewski
Stal Mielec 3-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 11 maja, 17:00 (300)
Szymon Kardyś 28, Sebastian Łętocha 85, Kamil Kościelny 90 - Erwin Sobiech 8, Mateusz Majewski 16
na bocznym boisku nr 3
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Orlęta Łuków
(wo)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Orzeł Przeworsk 12 maja, 17:00 (550)
Marcin Pilecki 14
Izolator Boguchwała 2-1 Czarni 1910 Jasło 12 maja, 11:00 (250)
Sebastian Brocki 2, Adrian Szyszka 10 - Waldemar Złotek 33

Kolejka 26 - 18-19 maja

Polonia Przemyśl 1-4 Izolator Boguchwała 18 maja, 16:10 (150)
Krzysztof Gawłowski 65 - Tomasz Płonka 41, Sebastian Brocki 51, 69, Bartosz Karwat 62
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Czarni 1910 Jasło 0-3 Podlasie Biała Podlaska
(wo)
Orzeł Przeworsk 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Orlęta Łuków 0-2 Stal Mielec 19 maja, 17:00 (250)
Michał Walski 18, Michał Pruchnik 68
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-1 Avia Świdnik 19 maja, 11:30 (500)
Łukasz Gromba 85 - Wojciech Białek 90
Karpaty Krosno 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 18 maja, 17:00 (300)
Konrad Król 11
Stal Sanok 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 maja, 17:00 (450)
Damian Niemczyk 90 - Ihor Paśkiw 2, 30, Jurij Mychalczuk 83
Chełmianka Chełm 1-5 Stal Kraśnik 19 maja, 17:00 (350)
Piotr Wójcik 90 - Damian Pietroń 42, Daniel Szewc 45, 79, Tomasz Ryczek 69 (k), Marceli Pacek 75

Kolejka 27 - 25-26 maja

Chełmianka Chełm 2-1 Polonia Przemyśl 26 maja, 17:00 (350)
Mateusz Olszak 49, Piotr Wójcik 67 - Petro Sokił 76
Stal Kraśnik 5-0 Stal Sanok 26 maja, 17:00 (300)
Tomasz Ryczek 9, Marceli Pacek 21, Daniel Szewc 31, 82, 84
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Karpaty Krosno 26 maja, 17:00 (600)
Norbert Raczkiewicz 8
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Lublinianka Wieniawa Lublin 26 maja, 17:00 (450)
Avia Świdnik 5-1 Orlęta Łuków 25 maja, 11:00 (100)
Wojciech Białek 31, 54, 58, 89, Michał Jeleniewski 88 - Tomasz Grochowski 64
w Poniatowej
Stal Mielec 3-1 Orzeł Przeworsk 25 maja, 17:00 (300)
Mateusz Załucki 39, Kamil Radulj 66, Radosław Sykała 73 (s) - Paweł Zięba 55
na bocznym boisku nr 3
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Czarni 1910 Jasło
(wo)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Izolator Boguchwała 26 maja, 15:00 (200)
Sebastian Brocki 59

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Polonia Przemyśl 1-1 Podlasie Biała Podlaska 1 czerwca, 16:00 (100)
Mateusz Wanat 19 - Konstantin Burskij 57
Izolator Boguchwała 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Czarni 1910 Jasło 0-5 Stal Mielec 1 czerwca, 17:00 (400)
Dariusz Bernacki 42 (s), Damian Buczyński 45, 56, Maciej Domański 49, Sebastian Łętocha 90
Orzeł Przeworsk 0-3 Avia Świdnik 1 czerwca, 17:00 (300)
Konrad Tarkowski 43, Wojciech Białek 44, 66
Orlęta Łuków 2-3 Orlęta Radzyń Podlaski 2 czerwca, 17:00 (500)
Jakub Jarzynka 10, Cezary Demianiuk 23 - Konrad Król 7, 88, Rafał Borysiuk 85
Lublinianka Wieniawa Lublin 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 czerwca, 11:30 (150)
Karpaty Krosno 2-2 Stal Kraśnik 1 czerwca, 17:00 (400)
Dawid Kuliga 1, Marek Czopko 90 - Jarosław Szpikuła 85, Damian Pietroń 90
Stal Sanok 2-2 Chełmianka Chełm 1 czerwca, 17:00 (250)
Damian Niemczyk 31, Daniel Góra 49 - Piotr Wójcik 40, Marcin Gregorowicz 70

Kolejka 29 - 22 czerwca

Stal Sanok 4-1 Polonia Przemyśl 22 czerwca, 17:00 (600)
Ołeksandr Szałamaj 16, Paweł Poliniewicz 41, Sebastian Sobolak 45, 66 - Kamil Walaszczyk 24
Chełmianka Chełm 1-0 Karpaty Krosno 22 czerwca, 17:00 (400)
Mateusz Olszak 34 (k)
Stal Kraśnik 1-2 Lublinianka Wieniawa Lublin 22 czerwca, 17:00 (250)
Pawło Stadnyćkyj 65 - Łukasz Gromba 26, Rafał Stępień 85
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gości - Mateusz Krupa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Orlęta Łuków 22 czerwca, 17:00 (350)
Piotr Joniec 19, Marcin Żurawski 24 (k), Ireneusz Baran 49, 60 - Artur Gaj 21
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Orzeł Przeworsk 22 czerwca, 17:00 (300)
Konrad Król 52, Piotr Zmorzyński 54, Wojciech Hołoweńko 65
Avia Świdnik 5-3 Czarni 1910 Jasło 22 czerwca, 17:00 (150)
Wojciech Białek 4, 90, Jakub Majewski 46, Michał Jeleniewski 85, Karol Lewczuk 89 - Tomasz Dziobek 15, Paweł Remut 58 (k), Damian Skała 65
w Poniatowej
Stal Mielec 3-2 Izolator Boguchwała 22 czerwca, 17:00 (300)
Sebastian Łętocha 11, Dawid Florian 13, Mateusz Podstolak 31 - Bartosz Karwat 41 (k), Jacek Tyburczy 75
na bocznym boisku nr 3
Unia Nowa Sarzyna 0-3 Podlasie Biała Podlaska
(wo)

Kolejka 30 - 29 czerwca

Polonia Przemyśl 3-0 Unia Nowa Sarzyna
(wo)
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Stal Mielec 29 czerwca, 17:00 (250)
Kamil Radulj 50
Izolator Boguchwała 0-0 Avia Świdnik 29 czerwca, 17:00 (150)
Czarni 1910 Jasło 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 29 czerwca, 17:00 (200)
Rafał Borysiuk 33, Konrad Król 72, Dariusz Ptaszyński 78
Orzeł Przeworsk 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 czerwca, 17:00 (300)
Patryk Broda 70 - Sebastian Głaz 65, 86
Orlęta Łuków 2-3 Stal Kraśnik 26 czerwca, 17:00 (100)
Marek Piotrowicz 71 (k), 88 - Daniel Szewc 57 (k), 90, Paweł Szlaski 84 (s)
Lublinianka Wieniawa Lublin 1-0 Chełmianka Chełm 29 czerwca, 17:00 (450)
Patryk Stadnicki 77
Karpaty Krosno 1-1 Stal Sanok 29 czerwca, 17:00 (1000)
Paweł Fydrych 78 - Mateusz Faka 23

II liga 2012/2013 (wschodnia)

III liga 2012/2013 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2012/2013 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2012/2013 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2012/2013 (lubelska)
IV liga 2012/2013 (podkarpacka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas