[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2012/2013, grupa: łódzko-mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legionovia Legionowo 30 74 24 2 4 63-23 12 2 1 35-15 12 0 3 28-8
2.  Sokół Aleksandrów Łódzki 30 68 21 5 4 58-17 11 2 2 30-11 10 3 2 28-6
3.  Ursus Warszawa 30 51 14 9 7 43-34 6 5 4 19-17 8 4 3 24-17
4.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 49 13 10 7 31-24 7 5 3 14-10 6 5 4 17-14
5.  GKP Targówek (Warszawa) 30 48 14 6 10 51-43 5 3 7 22-26 9 3 3 29-17
6.  Broń Radom 30 46 13 7 10 44-28 7 4 4 22-13 6 3 6 22-15
7.  Omega Kleszczów 30 45 13 6 11 48-41 7 5 3 26-10 6 1 8 22-31
8.  WKS Wieluń 30 44 13 5 12 46-37 7 3 5 26-17 6 2 7 20-20
9.  MKS Kutno 30 41 11 8 11 40-42 7 5 3 24-16 4 3 8 16-26
10.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 30 38 10 8 12 50-56 7 4 4 29-27 3 4 8 21-29
11.  Mazur Karczew 30 34 9 7 14 32-37 6 3 6 17-14 3 4 8 15-23
12.  Start Otwock 30 33 9 6 15 42-50 6 1 8 24-23 3 5 7 18-27
13.  Zawisza Rzgów 30 30 9 3 18 33-45 4 2 9 17-24 5 1 9 16-21
14.  Warta Sieradz 30 27 7 6 17 27-46 5 0 10 14-20 2 6 7 13-26
15.  Włókniarz Zelów 30 23 6 5 19 33-56 4 2 9 21-27 2 3 10 12-29
16.  Orzeł Wierzbica 30 20 5 5 20 21-83 2 3 10 10-42 3 2 10 11-41
KS Paradyż i LKS Kwiatkowice zrezygnowały z awansu do III ligi, w związku z czym awans uzyskał tylko Mechanik Radomsko, zaś w III lidze dodatkowo utrzymała się Warta Sieradz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legionovia Legionowo    1-0 1-1 4-2 2-3 2-1 6-2 1-0 4-1 2-2 1-0 2-1 2-1 2-0 2-0 3-1 
 2 Sokół Aleksandrów Łódzki0-1     0-1 1-1 2-2 1-0 2-1 3-0 2-1 2-0 1-0 3-0 2-1 3-2 3-1 5-0 
 3 Ursus Warszawa1-0 0-3     1-0 1-2 0-2 3-2 2-0 4-2 0-0 1-1 0-0 0-1 0-0 4-2 2-2 
 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki0-1 0-2 1-1     2-0 1-1 1-0 0-0 1-0 1-0 2-1 1-1 0-3 0-0 1-0 3-0 
 5 GKP Targówek (Warszawa)0-3 0-2 2-0 2-2     1-6 1-2 1-3 1-2 2-2 2-2 3-1 1-0 0-1 1-0 5-0 
 6 Broń Radom0-2 1-1 1-1 2-0 0-1     2-0 1-0 0-1 3-0 4-0 1-3 1-0 2-2 3-1 1-1 
 7 Omega Kleszczów1-2 0-1 0-0 0-0 2-2 1-0     1-0 4-1 5-1 1-0 1-1 0-1 0-0 4-0 6-1 
 8 WKS Wieluń2-4 0-0 2-3 1-0 1-2 2-0 5-0     1-1 2-1 1-2 1-1 3-1 1-0 1-2 3-0 
 9 MKS Kutno1-3 0-0 3-2 0-0 0-1 2-0 3-1 1-0     1-3 2-2 4-0 1-1 2-1 1-1 3-1 
 10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki0-2 1-3 0-5 1-1 2-2 1-1 1-4 3-2 3-1     3-0 1-1 4-1 4-2 2-1 3-1 
 11 Mazur Karczew0-3 1-0 0-1 0-1 1-0 0-0 4-2 2-2 1-1 0-1     0-2 1-0 4-0 3-0 0-1 
 12 Start Otwock1-3 1-2 1-2 1-2 1-2 0-2 0-2 1-2 2-1 3-1 1-0     4-2 5-1 0-0 3-1 
 13 Zawisza Rzgów1-0 1-3 3-4 0-2 0-3 0-1 1-2 2-3 0-1 4-2 1-0 3-1     0-0 1-1 0-1 
 14 Warta Sieradz0-1 0-1 3-0* 0-3 1-0 0-2 0-1 0-1 1-0 3-0 3-4 1-0 0-3     2-3 0-1 
 15 Włókniarz Zelów1-0 0-6 0-2 0-1 2-3 4-3 1-2 1-2 0-1 1-1 0-0 5-2 0-1 2-3     4-0 
 16 Orzeł Wierzbica0-3 0-4 0-1 1-2 0-6 0-3 1-1 1-5 2-2 0-7 0-3 1-4 2-0 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

GKP Targówek (Warszawa) 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 sierpnia, 17:00 (250)
Przemysław Woźniczak 79, Sebastian Ceglarz 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Włókniarz Zelów 15 sierpnia, 16:00 (750)
Michał Bal 25, Paweł Romanowski 85 - Sebastian Wiśniewski 18
MKS Kutno 3-1 Orzeł Wierzbica 15 sierpnia, 17:30 (800)
Cezary Zieliński 5 (s), Jakub Kustra 29 (k), Szymon Lewicki 85 - Maciej Lesisz 21
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Ursus Warszawa 15 sierpnia, 11:00 (600)
Grzegorz Piechna 69 - Jewhen Radionow 46
WKS Wieluń 1-2 Mazur Karczew 15 sierpnia, 17:00 (600)
Paweł Ciężki 7 - Grzegorz Krystosiak 43, Artur Wójcik 81
Zawisza Rzgów 0-0 Warta Sieradz 15 sierpnia, 11:00 (200)
Omega Kleszczów 1-1 Start Otwock 15 sierpnia, 17:00 (100)
Krzysztof Kowalski 45 - Michał Zapaśnik 1 (k)
Legionovia Legionowo 2-1 Broń Radom 15 sierpnia, 15:00 (500)
Paweł Tomczyk 24, Wojciech Kupiec 50 (s) - Wojciech Gorczyca 88

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 Start Otwock 18 sierpnia, 11:00 (250)
Arkadiusz Świętosławski 14, 32, Przemysław Woźniczak 86 (k)
w Rudzie Bugaj
Warta Sieradz 0-1 Omega Kleszczów 18 sierpnia, 17:00 (400)
Krzysztof Kowalski 90
Mazur Karczew 1-0 Zawisza Rzgów 18 sierpnia, 17:00 (200)
Grzegorz Krystosiak 77 (k)
Ursus Warszawa 2-0 WKS Wieluń 18 sierpnia, 17:40 (400)
Jarosław Łowicki 65 (k), 86
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu kontuzji sędziego
Legionovia Legionowo 4-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 sierpnia, 15:00 (400)
Łukasz Prusik 40, Mateusz Sołtys 48, Łukasz Barankiewicz 64, Sebastian Janusiński 83 - Grzegorz Piechna 30 (k), Kacper Rakowski 63
Orzeł Wierzbica 0-3 Broń Radom 21 sierpnia, 17:00
Robert Kowalczyk 13, Wojciech Gorczyca 83, Łukasz Pakos 88
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany ze względów bezpieczeństwa
GKP Targówek (Warszawa) 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 sierpnia, 15:00
Łukasz Fijołek 25, Marcin Kolasiński 86 - Tomasz Sieński 40, Maciej Rybaczuk 50
MKS Kutno 1-1 Włókniarz Zelów 19 sierpnia, 17:00 (700)
Dawid Dzięgielewski 43 - Łukasz Znyk 46 (s)

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 25 sierpnia, 16:00 (600)
Dorian Zdanowicz 90 - Bartłomiej Gajewski 44, Konrad Łagodziński 78, Sebastian Ceglarz 80
MKS Kutno 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 25 sierpnia, 17:30 (700)
Łukasz Fijołek 11
Broń Radom 3-1 Włókniarz Zelów 25 sierpnia, 17:00 (1500)
Daniel Ciupiński 45, 63, Damian Sałek 90 - Mariusz Ujek 74
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 Orzeł Wierzbica 26 sierpnia, 11:00 (800)
Daniel Potakowski 18, Grzegorz Piechna 30, 57
WKS Wieluń 2-4 Legionovia Legionowo 25 sierpnia, 17:00 (500)
Paweł Baraniak 30, Mady Cissé 53 - Sebastian Janusiński 19, 80, Marcin Rawski 57, Paweł Tomczyk 76
Zawisza Rzgów 3-4 Ursus Warszawa 25 sierpnia, 11:00 (128)
Krystian Wojtczak 6, Piotr Szynka 11, Tomasz Różycki 30 - Rafał Zaborowski 28, Piotr Ćwik 53, Jarosław Łowicki 66 (k), Sebastian Bulik 74
Omega Kleszczów 1-0 Mazur Karczew 26 sierpnia, 15:00 (50)
Hubert Robaszek 36
Start Otwock 5-1 Warta Sieradz 25 sierpnia, 17:00 (500)
Michał Zapaśnik 14, Bartłomiej Pacuszka 26, Jarosław Kęsek 30, Mateusz Tietz 80, Bartosz Bobrowski 90 - Piotr Kobierski 63

Kolejka 4 - 1-2 września

Sokół Aleksandrów Łódzki 3-2 Warta Sieradz 1 września, 17:00 (900)
Rafał Serwaciński 11, Sebastian Ceglarz 20, 71 - Marcin Kobierski 26, Łukasz Mitek 83 (k)
Mazur Karczew 0-2 Start Otwock 1 września, 17:00 (600)
Michał Zapaśnik 63 (k), Tomasz Karaś 90 (k)
Ursus Warszawa 3-2 Omega Kleszczów 1 września, 17:00 (500)
Jewhen Radionow 4, Jakub Kabala 9, 80 - Hubert Górski 28, 83 (k)
Legionovia Legionowo 2-1 Zawisza Rzgów 2 września, 14:00 (600)
Patryk Łukasik 16, Hubert Kosim 33 - Tomasz Niżnikowski 90
Orzeł Wierzbica 1-5 WKS Wieluń 1 września, 17:00 (100)
Maciej Lesisz 90 - Mohamed Donzo 4, 11, Szymon Piotrowski 40, 43, Damian Dwornik 60
żółtą kartką ukarany został rezerwowy bramkarz gospodarzy - Jakub Jastrzębski
Włókniarz Zelów 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 września, 16:00 (400)
Daniel Potakowski 75
GKP Targówek (Warszawa) 1-6 Broń Radom 1 września, 17:00
Karol Bednarczyk 58 - Damian Sałek 5, Norbert Rdzanek 12, Robert Kowalczyk 30, Jakub Chrzanowski 80, Daniel Ciupiński 90, Dominik Leśniewski 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 MKS Kutno 1 września, 16:00 (400)
Michał Bal 1, Jakub Kołaczek 82, Tomasz Feliksiak 90 (k) - Dawid Dzięgielewski 36

Kolejka 5 - 8-9 września

MKS Kutno 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 września, 17:00 (500)
Broń Radom 3-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 września, 17:00
Norbert Rdzanek 53, Daniel Ciupiński 67, Wojciech Kupiec 69 (k)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 GKP Targówek (Warszawa) 8 września, 17:00 (1000)
Daniel Potakowski 3, Mariusz Zaor 25
WKS Wieluń 1-2 Włókniarz Zelów 8 września, 16:00 (400)
Damian Dwornik 53 - Sebastian Wiśniewski 3 (k), Jakub Paprocki 88
Zawisza Rzgów 0-1 Orzeł Wierzbica 8 września, 16:00 (100)
Dawid Stawczyk 76
Omega Kleszczów 1-2 Legionovia Legionowo 8 września, 15:00 (100)
Michał Czaplarski 73 - Paweł Tomczyk 33, Łukasz Prusik 90
Start Otwock 1-2 Ursus Warszawa 8 września, 16:30
Michał Zapaśnik 86 - Jewhen Radionow 53, Rafał Zaborowski 59
Warta Sieradz 3-4 Mazur Karczew 9 września, 12:00 (500)
Łukasz Mitek 12, Marcin Kobierski 50, Piotr Kobierski 90 - Rafał Wielądek 5, Grzegorz Krystosiak 11, Cezary Słocki 20, Marcin Wojciechowski 48

Kolejka 6 - 12 września

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Mazur Karczew 12 września, 17:00 (300)
Damian Antosik 84
Ursus Warszawa 0-0 Warta Sieradz 12 września, 17:00
Legionovia Legionowo 2-1 Start Otwock 12 września, 16:30 (300)
Mateusz Sołtys 43, Maciej Goliński 75 - Bartosz Bobrowski 14
Orzeł Wierzbica 1-1 Omega Kleszczów 12 września, 16:00
Damian Stanisławski 30 - Hubert Górski 5
Włókniarz Zelów 0-1 Zawisza Rzgów 12 września, 16:00 (100)
Bartosz Bronka 38 (k)
GKP Targówek (Warszawa) 1-3 WKS Wieluń 12 września, 17:00 (150)
Marcin Kolasiński 67 - Marcin Adamczyk 56, 71, Mohamed Donzo 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 września, 17:00 (300)
Jakub Kołaczek 71 - Klaudiusz Król 3
MKS Kutno 2-0 Broń Radom 12 września, 16:00
Szymon Lewicki 23, 50

Kolejka 7 - 15-16 września

Broń Radom 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 września, 16:30 (800)
Wojciech Kupiec 45 (k) - Daniel Złoch 28 (s)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 MKS Kutno 15 września, 16:00 (800)
Klaudiusz Król 29
Zawisza Rzgów 0-3 GKP Targówek (Warszawa) 15 września, 16:00 (100)
Kamil Kucharski 32, Marcin Kolasiński 65, Mateusz Furman 72
Omega Kleszczów 4-0 Włókniarz Zelów 15 września, 15:00 (80)
Hubert Robaszek 43, 72, Michał Czaplarski 57, Daniel Szymczyk 64
Start Otwock 3-1 Orzeł Wierzbica 15 września, 16:30
Tomasz Barszcz 8, Łukasz Choiński 14, Michał Zapaśnik 70 - Patryk Zięba 30
Warta Sieradz 0-1 Legionovia Legionowo 15 września, 16:00 (400)
Paweł Tomczyk 37
Mazur Karczew 0-1 Ursus Warszawa 15 września, 14:30 (170)
Jewhen Radionow 30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 WKS Wieluń 16 września, 15:00 (1000)
Michał Bal 34, 51, Tomasz Feliksiak 58 - Damian Dwornik 21, Szymon Piotrowski 43

Kolejka 8 - 22-23 września

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Ursus Warszawa 22 września, 16:00 (500)
Jewhen Radionow 28
Legionovia Legionowo 1-0 Mazur Karczew 22 września, 16:00 (400)
Paweł Tomczyk 74
Orzeł Wierzbica 1-1 Warta Sieradz 22 września, 16:00 (200)
Maciej Lesisz 90 (k) - Przemysław Świętczak 32
Włókniarz Zelów 5-2 Start Otwock 22 września, 16:00 (200)
Rafał Bednarek 11, 32, Mariusz Ujek 15, 45 (k), Jakub Dregier 73 - Michał Zapaśnik 36, 85 (k)
GKP Targówek (Warszawa) 1-2 Omega Kleszczów 22 września, 16:00 (100)
Kamil Kucharski 27 - Daniel Szymczyk 38, Łukasz Marciniak 55
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-1 Zawisza Rzgów 22 września, 16:00 (700)
Dorian Zdanowicz 20, 53, Tomasz Feliksiak 48, 65 - Adrian Krzemiński 47
MKS Kutno 1-0 WKS Wieluń 22 września, 16:00 (500)
Jakub Kustra 79
Broń Radom 2-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 września, 16:30 (880)
Arkadiusz Chudziński 39, Andrzej Dolot 70 (s)

Kolejka 9 - 29-30 września

Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 września, 11:00 (700)
Przemysław Woźniczak 53, Sebastian Ceglarz 62
WKS Wieluń 2-0 Broń Radom 29 września, 16:00 (250)
Szymon Piotrowski 74, Paweł Ciężki 80
Zawisza Rzgów 0-1 MKS Kutno 29 września, 15:00 (200)
Łukasz Pałczyński 85
Omega Kleszczów 5-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 września, 15:00 (60)
Michał Czaplarski 12, Hubert Górski 26, 73 (k), Robert Tomesz 80, Eryk Smuga 90 - Maciej Mazurkiewicz 39
Start Otwock 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 29 września, 14:00 (300)
Tomasz Karaś 56 - Kamil Kucharski 21, Marcin Kolasiński 66 (k)
Warta Sieradz 2-3 Włókniarz Zelów 29 września, 16:00 (400)
Rafał Swędrowski 13, Dawid Przezak 70 - Łukasz Zając 4, Jakub Dregier 8, Mariusz Ujek 28 (k)
Mazur Karczew 0-1 Orzeł Wierzbica 29 września, 16:00 (150)
Radosław Filipczak 17 (s)
Ursus Warszawa 1-0 Legionovia Legionowo 29 września, 16:00 (450)
Rafał Zaborowski 90

Kolejka 10 - 6-7 października

Sokół Aleksandrów Łódzki 0-1 Legionovia Legionowo 6 października, 15:30 (600)
Konrad Karaszewski 70
Orzeł Wierzbica 0-1 Ursus Warszawa 6 października, 15:00 (50)
Adam Michalak 33
Włókniarz Zelów 0-0 Mazur Karczew 6 października, 15:00 (300)
GKP Targówek (Warszawa) 0-1 Warta Sieradz 6 października, 16:00 (200)
Łukasz Mitek 36
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Start Otwock 6 października, 15:00 (700)
Tomasz Feliksiak 42 - Mikołaj Tokaj 54
MKS Kutno 3-1 Omega Kleszczów 6 października, 15:00 (500)
Dawid Dzięgielewski 17, Szymon Lewicki 28, 30 - Hubert Górski 37
Broń Radom 1-0 Zawisza Rzgów 6 października, 16:00 (500)
Daniel Ciupiński 27
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 WKS Wieluń 7 października, 11:00 (500)

Kolejka 11 - 13-14 października

WKS Wieluń 0-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 października, 15:00 (300)
Zawisza Rzgów 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 13 października, 14:00 (300)
Grzegorz Piechna 13, Kacper Rakowski 43
Omega Kleszczów 1-0 Broń Radom 13 października, 15:00 (50)
Hubert Górski 71
Start Otwock 2-1 MKS Kutno 13 października, 15:30 (150)
Michał Zapaśnik 33, Patryk Pięcek 35 - Dawid Dzięgielewski 11
Warta Sieradz 3-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 13 października, 15:00 (300)
Łukasz Mitek 44 (k), 72, Marcin Kobierski 59
Mazur Karczew 1-0 GKP Targówek (Warszawa) 13 października, 15:30 (200)
Grzegorz Krystosiak 78 (k)
Ursus Warszawa 4-2 Włókniarz Zelów 13 października, 15:00 (300)
Jakub Kabala 10, 53, Jewhen Radionow 36, Jarosław Łowicki 74 (k) - Jakub Rozwandowicz 79, Sebastian Wiśniewski 90
Legionovia Legionowo 3-1 Orzeł Wierzbica 13 października, 15:30
Marek Lendzion 80, Łukasz Barankiewicz 90, Kamil Tlaga 90 - Patryk Zięba 8

Kolejka 12 - 20-21 października

Sokół Aleksandrów Łódzki 5-0 Orzeł Wierzbica 20 października, 15:00 (350)
Rafał Serwaciński 12, 50, 70, Michał Łągiewczyk 33, Joachim Pabjańczyk 72
Włókniarz Zelów 1-0 Legionovia Legionowo 20 października, 14:00 (250)
Łukasz Zając 17
GKP Targówek (Warszawa) 2-0 Ursus Warszawa 20 października, 15:00 (300)
Mateusz Furman 58, Dariusz Dadacz 88
mecz przerwany w 35. minucie na 12 minut z powodu rzucenia przedmiotów na boisko
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Mazur Karczew 20 października, 15:00 (450)
Michał Bal 74, Tomasz Feliksiak 79, Arkadiusz Niezgoda 88
MKS Kutno 2-1 Warta Sieradz 20 października, 15:00 (500)
Dariusz Lipiński 26, Jakub Kustra 85 (k) - Piotr Kobierski 65
Broń Radom 1-3 Start Otwock 20 października, 19:26 (1800)
Robert Kowalczyk 8 - Patryk Pięcek 18, Michał Zapaśnik 88, Łukasz Choiński 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Omega Kleszczów 21 października, 11:00 (800)
Mariusz Kowalski 25
WKS Wieluń 3-1 Zawisza Rzgów 20 października, 14:00 (400)
Szymon Piotrowski 15, 35, Mohamed Donzo 68 - Piotr Szynka 79

Kolejka 13 - 27-28 października

Omega Kleszczów 1-0 WKS Wieluń 17 listopada, 13:00 (50)
Daniel Szymczyk 48
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Otwock 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 listopada, 14:00 (80)
Patryk Pięcek 16 - Kamil Szymczak 40, Kamil Cyran 53
w pierwotnym terminie (27 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Sieradz 0-2 Broń Radom 17 listopada, 13:00 (100)
Wojciech Kupiec 19 (k), 43
w pierwotnym terminie (27 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazur Karczew 1-1 MKS Kutno 17 listopada, 12:00 (60)
Grzegorz Krystosiak 80 (k) - Dawid Dzięgielewski 1
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ursus Warszawa 0-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 listopada, 11:00 (250)
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legionovia Legionowo 2-3 GKP Targówek (Warszawa) 15 listopada, 13:30 (300)
Kamil Tlaga 18, Hubert Kosim 84 - Dariusz Dadacz 42 (k), Kamil Mierzwiński 61, Łukasz Fijołek 83
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wierzbica 1-0 Włókniarz Zelów 17 listopada, 13:00 (50)
Damian Stanisławski 50
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Zawisza Rzgów 17 listopada, 12:00 (400)
Rafał Serwaciński 34, Arkadiusz Świętosławski 65 - Marcin Pękała 8
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) w Rzgowie Zawisza gospodarzem i odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Sokół Aleksandrów Łódzki 3-1 Włókniarz Zelów 3 listopada, 14:00 (400)
Rafał Serwaciński 5, Sebastian Ceglarz 10, 12 - Jakub Rozwandowicz 81
GKP Targówek (Warszawa) 5-0 Orzeł Wierzbica 3 listopada, 14:00 (100)
Mateusz Furman 19, Kamil Kucharski 27, 33, Krzysztof Kocak 53, Przemysław Przysowa 87
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Legionovia Legionowo 3 listopada, 13:00 (450)
Łukasz Barankiewicz 40, Konrad Karaszewski 75
MKS Kutno 3-2 Ursus Warszawa 3 listopada, 14:00 (800)
Sylwester Płacheta 51, 55, Szymon Lewicki 71 - Krzysztof Cegiełka 43, Jewhen Radionow 46
Broń Radom 4-0 Mazur Karczew 3 listopada, 13:30 (400)
Jakub Chrzanowski 24, Robert Kowalczyk 34, Wojciech Kupiec 59, Przemysław Wicik 74
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-0 Warta Sieradz 4 listopada, 11:00 (500)
WKS Wieluń 1-1 Start Otwock 3 listopada, 14:00 (300)
Mady Cissé 41 - Mikołaj Tokaj 40
Zawisza Rzgów 1-2 Omega Kleszczów 4 listopada, 11:00 (200)
Marcin Pękała 27 - Hubert Górski 78, Hubert Robaszek 90

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Omega Kleszczów 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 listopada, 13:00 (50)
Rafał Serwaciński 49
Start Otwock 4-2 Zawisza Rzgów 10 listopada, 13:00 (100)
Damian Falkowski 55, Bartosz Bobrowski 70, Dawid Bułka 75 (k), Jakub Piekut 82 - Eliasz Misztela 87, 89
Warta Sieradz 0-1 WKS Wieluń 10 listopada, 13:00 (450)
Kamil Mituła 88
Mazur Karczew 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 listopada, 13:00 (120)
Mateusz Milczarek 87
Ursus Warszawa 0-2 Broń Radom 10 listopada, 13:00 (400)
Wojciech Kupiec 28, Norbert Rdzanek 63
Legionovia Legionowo 4-1 MKS Kutno 10 listopada, 13:00 (300)
Kamil Tlaga 15, Mateusz Sołtys 37, 41, Paweł Tomczyk 43 - Rafał Kubiak 90
Orzeł Wierzbica 0-7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 listopada, 14:00 (50)
Tomasz Sieński 14, Paweł Romanowski 33, Tomasz Feliksiak 66, 69, 88, 90, Arkadiusz Niezgoda 78
Włókniarz Zelów 2-3 GKP Targówek (Warszawa) 10 listopada, 13:00 (200)
Michał Stasiak 28, Jakub Rozwandowicz 87 - Mateusz Furman 3, 79, Piotr Cudny 90

Kolejka 16 - 23-24 marca

Broń Radom 0-2 Legionovia Legionowo 17 kwietnia, 19:30 (1000)
Kamil Tlaga 9, Szymon Lewicki 29
w pierwotnym terminie (23 marca, 19:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Aleksandrów Łódzki 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 17 kwietnia, 17:00 (400)
Sebastian Ceglarz 59, Paweł Świstak 65 - Łukasz Fijołek 16, Krzysztof Kocak 62
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Zelów 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 kwietnia, 16:00 (150)
Jakub Paprocki 69 (k) - Jakub Popiński 2
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wierzbica 2-2 MKS Kutno 17 kwietnia, 16:00 (150)
Paweł Ankurowski 81, Jakub Kosela 83 - Dariusz Lipiński 61, Bartosz Kaczor 90
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ursus Warszawa 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 kwietnia, 16:00 (150)
Jarosław Łowicki 90 (k)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazur Karczew 2-2 WKS Wieluń 17 kwietnia, 16:30 (120)
Grzegorz Krystosiak 33 (k), Rafał Barzyc 52 - Tomasz Kazimierowicz 26, Błażej Karasiak 85
w pierwotnym terminie (23 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Sieradz 0-3 Zawisza Rzgów 17 kwietnia, 16:00 (300)
Dawid Sarafiński 45, Andrzej Chmielecki 56, 61
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Otwock 0-2 Omega Kleszczów 17 kwietnia, 16:30 (50)
Aleksander Ślęzak 36, Szymon Piotrowski 62
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Włókniarz Zelów 0-1 MKS Kutno 1 maja, 16:00 (150)
Szymon Kiwała 20
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Otwock 1-2 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 maja, 15:00 (100)
Jewhen Romanow 20 (k) - Łukasz Chojecki 55, Sebastian Ceglarz 76
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Omega Kleszczów 0-0 Warta Sieradz 1 maja, 11:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Rzgów 1-0 Mazur Karczew 1 maja, 11:00 (150)
Olaf Okoński 67
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WKS Wieluń 2-3 Ursus Warszawa 1 maja, 16:00 (200)
Dawid Przezak 20, Łukasz Koper 68 - Sebastian Bulik 42, Dawid Jarczak 78, Jakub Kabala 81
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-1 Legionovia Legionowo 1 maja, 17:00 (300)
Marek Lendzion 75
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Broń Radom 1-1 Orzeł Wierzbica 1 maja, 18:00 (500)
Daniel Ciupiński 22 - Sebastian Stąpor 89
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 1 maja, 11:00 (300)
Tomasz Feliksiak 38, Łukasz Gołka 46 - Marcin Stańczyk 56, Łukasz Fijołek 90
w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 czerwca, 17:30
Konrad Łagodziński 21, Łukasz Chojecki 60
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKP Targówek (Warszawa) 1-2 MKS Kutno 8 czerwca, 17:00
Marcin Stańczyk 45 - Jakub Kustra 26, Kamil Mierzwiński 90 (s)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Zelów 4-3 Broń Radom 8 czerwca, 17:00
Patryk Krymarys 2, Piotr Boczkiewicz 14, Rafał Bednarek 27, Jakub Dregier 44 - Damian Sałek 3, Kacper Bargieł 84, 90
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wierzbica 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 czerwca, 17:00
Sebastian Stąpor 67 (k) - Maciej Witczak 33, Daniel Potakowski 50
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legionovia Legionowo 1-0 WKS Wieluń 8 czerwca, 17:00 (400)
Sebastian Janusiński 62
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ursus Warszawa 0-1 Zawisza Rzgów 8 czerwca, 17:00
Bartosz Bronka 28
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazur Karczew 4-2 Omega Kleszczów 8 czerwca, 17:00 (120)
Grzegorz Krystosiak 18, 49 (k), Artur Wójcik 44, Hubert Kosim 90 - Aleksander Ślęzak 31, Hubert Górski 69 (k)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Sieradz 1-0 Start Otwock 8 czerwca, 17:00 (500)
Marcin Kobierski 67
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) na bocznym boisku MOSiR odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Warta Sieradz 0-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 kwietnia, 15:00
Oskar Osowski 12
Start Otwock 1-0 Mazur Karczew 13 kwietnia, 13:30 (900)
Paweł Bylak 14
Omega Kleszczów 0-0 Ursus Warszawa 13 kwietnia, 15:30 (80)
na boisku Kompleksu Dydaktyczno-Sportowego Solpark
Zawisza Rzgów 1-0 Legionovia Legionowo 13 kwietnia, 12:30 (60)
Dawid Sarafiński 13
w Gutowie Małym; na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Ptak
WKS Wieluń 3-0 Orzeł Wierzbica 13 kwietnia, 16:00 (300)
Tomasz Kazimierowicz 34, 62, Łukasz Koper 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Włókniarz Zelów 14 kwietnia, 11:00 (1000)
Grzegorz Piechna 19
Broń Radom 0-1 GKP Targówek (Warszawa) 13 kwietnia, 16:00 (600)
Dawid Duda 84
MKS Kutno 1-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14 kwietnia, 16:00 (500)
Sylwester Płacheta 90 - Bartłomiej Nowak 1, Dorian Zdanowicz 37, Michał Bal 71

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 MKS Kutno 20 kwietnia, 16:00 (400)
Damian Bierżyński 13, Oskar Osowski 78 - Szymon Kiwała 90
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Broń Radom 20 kwietnia, 16:00 (450)
Jakub Kołaczek 88 - Kamil Czarnecki 19
GKP Targówek (Warszawa) 2-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 20 kwietnia, 14:30 (350)
Marcin Stańczyk 35, Michał Chachuła 90 (s) - Daniel Potakowski 44, Dawid Stańdo 71
Włókniarz Zelów 1-2 WKS Wieluń 20 kwietnia, 15:30 (200)
Patryk Krymarys 78 - Dawid Przezak 22, Karol Dudek 68
Orzeł Wierzbica 2-0 Zawisza Rzgów 20 kwietnia, 16:00 (200)
Michał Marczak 10, 65
Legionovia Legionowo 6-2 Omega Kleszczów 20 kwietnia, 16:30 (250)
Sebastian Janusiński 5, Mateusz Sołtys 14, 63, Szymon Lewicki 35, Kamil Tlaga 68, Michał Złotkowski 82 - Szymon Piotrowski 10, Krzysztof Kowalski 21
Ursus Warszawa 0-0 Start Otwock 20 kwietnia, 16:00 (300)
Mazur Karczew 4-0 Warta Sieradz 20 kwietnia, 11:00 (180)
Piotr Cudny 33, Grzegorz Krystosiak 40 (k), Rafał Barzyc 52, Radosław Filipczak 85

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Mazur Karczew 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 kwietnia, 15:00 (250)
Michał Kopeć 77
Warta Sieradz 3-0 Ursus Warszawa 27 kwietnia, 15:00 (100)
(wo)
Patryk Kamiński 53
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Otwock 1-3 Legionovia Legionowo 27 kwietnia, 17:00 (150)
Maciej Goliński 15 (s) - Paweł Broniszewski 68, 86, Łukasz Barankiewicz 74
Omega Kleszczów 6-1 Orzeł Wierzbica 27 kwietnia, 16:00 (100)
Szymon Piotrowski 17, 31, Michał Czaplarski 26, 29, Piotr Słyścio 46, Hubert Górski 70 - Sebastian Stąpor 53 (k)
Zawisza Rzgów 1-1 Włókniarz Zelów 27 kwietnia, 16:00 (250)
Marcin Pękała 54 - Piotr Boczkiewicz 90
WKS Wieluń 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 27 kwietnia, 16:00
Marcin Adamczyk 90 - Marcin Stańczyk 11 (k), Marcin Kolasiński 56
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 28 kwietnia, 11:00 (500)
Dawid Stańdo 38
Broń Radom 0-1 MKS Kutno 27 kwietnia, 17:00 (400)
Dariusz Lipiński 44

Kolejka 22 - 4-5 maja

WKS Wieluń 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 maja, 17:00
Paweł Baraniak 62, Łukasz Koper 74 - Nikola Todorović 90
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0 Broń Radom 4 maja, 16:30
Łukasz Chojecki 58
MKS Kutno 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 maja, 17:00 (500)
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Zawisza Rzgów 4 maja, 16:30 (150)
Marcin Stańczyk 66
Włókniarz Zelów 1-2 Omega Kleszczów 4 maja, 16:00 (200)
Jakub Rozwandowicz 23 - Michał Czaplarski 7 (k), Dariusz Słomian 73
Orzeł Wierzbica 1-4 Start Otwock 4 maja, 16:00
Michał Marczak 18 - Jarosław Kęsek 51, Mateusz Zieliński 52, Jewhen Romanow 85 (k), Paweł Bylak 90
Legionovia Legionowo 2-0 Warta Sieradz 4 maja, 17:00 (400)
Łukasz Barankiewicz 32, Szymon Lewicki 78
Ursus Warszawa 1-1 Mazur Karczew 4 maja, 17:00 (200)
Jarosław Łowicki 90 - Rafał Zaborowski 76 (s)

Kolejka 23 - 11-12 maja

Ursus Warszawa 0-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 maja, 17:00
Przemysław Ziółkowski 30, Rafał Serwaciński 53, Michał Łągiewczyk 74
Mazur Karczew 0-3 Legionovia Legionowo 11 maja, 17:00 (200)
Michał Złotkowski 20, 66, Szymon Lewicki 43 (k)
Warta Sieradz 0-1 Orzeł Wierzbica 11 maja, 16:00 (50)
Dawid Stawczyk 90
Start Otwock 0-0 Włókniarz Zelów 11 maja, 15:00
Omega Kleszczów 2-2 GKP Targówek (Warszawa) 11 maja, 16:00
Michał Czaplarski 51, Aleksander Ślęzak 76 - Marcin Stańczyk 33, 85 (k)
Zawisza Rzgów 4-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 maja, 17:00 (100)
Michał Polit 48, Marcin Pękała 55, 87, Krystian Wojtczak 83 - Dorian Zdanowicz 42, Tomasz Feliksiak 52
WKS Wieluń 1-1 MKS Kutno 11 maja, 17:00
Błażej Karasiak 67 - Sylwester Płacheta 21
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Broń Radom 12 maja, 11:00 (400)
Kacper Rakowski 83 - Damian Sałek 48

Kolejka 24 - 18-19 maja

Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 maja, 17:00
Arkadiusz Świętosławski 59 - Mateusz Milczarek 77
Broń Radom 1-0 WKS Wieluń 18 maja, 17:00
Wojciech Kupiec 47 (k)
MKS Kutno 1-1 Zawisza Rzgów 18 maja, 17:00
Dawid Dzięgielewski 90 - Olaf Okoński 55
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-4 Omega Kleszczów 18 maja, 16:00
Michał Bal 81 - Michał Czaplarski 20, 58, Hubert Górski 67, Damian Dwornik 76
GKP Targówek (Warszawa) 3-1 Start Otwock 18 maja, 17:00 (250)
Marcin Stańczyk 7, 90, Mateusz Furman 90 - Jewhen Romanow 35
Włókniarz Zelów 2-3 Warta Sieradz 18 maja, 17:00 (250)
Rafał Bednarek 12, Jakub Rozwandowicz 38 - Bartosz Pawlak 5, Marcin Kobierski 49, Piotr Augustyniak 68 (k)
Orzeł Wierzbica 0-3 Mazur Karczew 18 maja, 17:00 (200)
Rafał Barzyc 20, Hubert Kosim 74, 81
Legionovia Legionowo 1-1 Ursus Warszawa 18 maja, 17:00 (500)
Szymon Lewicki 34 - Piotr Ćwik 64

Kolejka 25 - 22 maja

Legionovia Legionowo 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 maja, 17:00 (300)
Szymon Lewicki 40
Ursus Warszawa 2-2 Orzeł Wierzbica 22 maja, 17:00 (100)
Dawid Jarczak 1, Jakub Kabala 43 - Andrzej Drachal 63, Michał Marczak 73
Mazur Karczew 3-0 Włókniarz Zelów 22 maja, 17:00 (120)
Hubert Kosim 4, Grzegorz Krystosiak 80, Rafał Barzyc 88
Warta Sieradz 1-0 GKP Targówek (Warszawa) 22 maja, 16:00 (200)
Paweł Sobczak 46
Start Otwock 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 maja, 17:00 (50)
Michał Gwiazda 15, Jewhen Romanow 28, Jarosław Kęsek 75 - Łukasz Gołka 77
Omega Kleszczów 4-1 MKS Kutno 22 maja, 17:00 (50)
Hubert Górski 1, 7, Dariusz Słomian 25, Maciej Kowalczyk 74 (s) - Arkadiusz Błaszczyk 66
Zawisza Rzgów 0-1 Broń Radom 22 maja, 17:00 (100)
Daniel Ciupiński 70
WKS Wieluń 1-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 maja, 17:00 (200)
Paweł Baraniak 8

Kolejka 26 - 25-26 maja

Sokół Aleksandrów Łódzki 3-0 WKS Wieluń 25 maja, 17:00
Konrad Łagodziński 29, Łukasz Chojecki 61, Samuel Uche Obi 90
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-3 Zawisza Rzgów 26 maja, 11:00 (400)
Michał Osiński 44, Andrzej Dolot 52 (s), Dawid Sarafiński 77
Broń Radom 2-0 Omega Kleszczów 25 maja, 18:00
Daniel Ciupiński 5, Damian Sałek 72
MKS Kutno 4-0 Start Otwock 25 maja, 16:00 (500)
Dawid Dzięgielewski 6, Mariusz Jakubowski 10, 57, Maciej Kowalczyk 23
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-2 Warta Sieradz 25 maja, 17:00 (200)
Michał Bal 5, 8, Tomasz Feliksiak 22, 28 - Piotr Augustyniak 57, Kacper Jezierski 68
GKP Targówek (Warszawa) 2-2 Mazur Karczew 25 maja, 17:00 (300)
Karol Bednarczyk 85, Dawid Duda 88 - Grzegorz Krystosiak 31 (k), Rafał Barzyc 41
Włókniarz Zelów 0-2 Ursus Warszawa 25 maja, 15:30 (200)
Piotr Ćwik 14, 75
Orzeł Wierzbica 0-3 Legionovia Legionowo 25 maja, 17:00 (40)
Szymon Lewicki 34, 49, Łukasz Barankiewicz 42 (k)

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Orzeł Wierzbica 0-4 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 czerwca, 17:00 (100)
Samuel Uche Obi 10, 16, Arkadiusz Świętosławski 67, Damian Knera 87
Legionovia Legionowo 2-0 Włókniarz Zelów 1 czerwca, 17:00 (500)
Maciej Goliński 34, Michał Złotkowski 46
Ursus Warszawa 1-2 GKP Targówek (Warszawa) 1 czerwca, 17:30 (300)
Patryk Kamiński 90 - Łukasz Fijołek 25, Marcin Stańczyk 50
Mazur Karczew 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 czerwca, 17:00 (200)
Michał Bal 42
Warta Sieradz 1-0 MKS Kutno 1 czerwca, 17:00
Piotr Augustyniak 57 (k)
Start Otwock 0-2 Broń Radom 1 czerwca, 15:00 (150)
Wojciech Kupiec 23 (k), Noheem Madariola Jaiyesimi 64
Omega Kleszczów 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 czerwca, 16:00
w Łękińsku
Zawisza Rzgów 2-3 WKS Wieluń 1 czerwca, 17:20 (150)
Olaf Okoński 41, Michał Osiński 87 - Dawid Przezak 18, Paweł Ciężki 25, Paweł Baraniak 90
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 28 - 5 czerwca

Zawisza Rzgów 1-3 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 czerwca, 17:00 (100)
Dawid Sarafiński 90 - Arkadiusz Świętosławski 45, Łukasz Chojecki 50, Sebastian Ceglarz 64
WKS Wieluń 5-0 Omega Kleszczów 5 czerwca, 17:00 (150)
Karol Dudek 10, Dawid Przezak 47, 49, 73, Paweł Baraniak 50
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-1 Start Otwock 5 czerwca, 17:00 (300)
Kacper Rakowski 66 - Łukasz Choiński 57
Broń Radom 2-2 Warta Sieradz 5 czerwca, 18:00
Wojciech Kupiec 55, Dominik Leśniewski 86 - Marcin Kobierski 51, Bartosz Pawlak 81
MKS Kutno 2-2 Mazur Karczew 5 czerwca, 17:00 (300)
Jakub Kustra 62, Łukasz Pałczyński 80 - Artur Wójcik 45, Radosław Filipczak 69
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-5 Ursus Warszawa 5 czerwca, 17:00 (200)
Patryk Kamiński 15, Piotr Ćwik 26, Dawid Jarczak 42, Sebastian Sikora 45, Jakub Kabala 54
GKP Targówek (Warszawa) 0-3 Legionovia Legionowo 5 czerwca, 17:00 (200)
Konrad Karaszewski 14, Taras Romanczuk 62, Paweł Tomczyk 90 (k)
Włókniarz Zelów 4-0 Orzeł Wierzbica 5 czerwca, 17:00 (100)
Michał Stasiak 30, Patryk Krymarys 45, Piotr Boczkiewicz 63, Jakub Paprocki 90

Kolejka 29 - 15 czerwca

Włókniarz Zelów 0-6 Sokół Aleksandrów Łódzki 15 czerwca, 17:00
Samuel Uche Obi 12, Paweł Świstak 20, Damian Pawlak 44, Arkadiusz Świętosławski 55, Sebastian Ceglarz 68, 89
Orzeł Wierzbica 0-6 GKP Targówek (Warszawa) 15 czerwca, 17:00 (80)
Kamil Wójciak 5, 45, 48, 66, Mateusz Furman 65, Emil Wrażeń 82
Legionovia Legionowo 2-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 czerwca, 17:00 (300)
Szymon Lewicki 37 (k), Patryk Łukasik 89 - Jakub Kołaczek 67, Nikola Todorović 69
Ursus Warszawa 4-2 MKS Kutno 15 czerwca, 17:00 (200)
Piotr Ćwik 4, Jakub Lesiak 10, Jarosław Łowicki 45 (k), Przemysław Sztybrych 49 - Dawid Dzięgielewski 12, 87
Mazur Karczew 0-0 Broń Radom 15 czerwca, 17:00 (160)
Warta Sieradz 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 czerwca, 17:00
Daniel Potakowski 19, 52, Kacper Rakowski 61
Start Otwock 1-2 WKS Wieluń 15 czerwca, 17:00 (100)
Jewhen Romanow 32 (k) - Paweł Baraniak 12, Dawid Przezak 70
Omega Kleszczów 0-1 Zawisza Rzgów 15 czerwca, 17:00 (100)
Raphael Alves 64

Kolejka 30 - 22 czerwca

Sokół Aleksandrów Łódzki 2-1 Omega Kleszczów 22 czerwca, 17:00
Damian Pawlak 5, Sebastian Ceglarz 61 - Krzysztof Kowalski 90
Zawisza Rzgów 3-1 Start Otwock 22 czerwca, 17:00 (150)
Raphael Alves 24, Dawid Sarafiński 44, Olaf Okoński 85 - Łukasz Choiński 90
WKS Wieluń 1-0 Warta Sieradz 22 czerwca, 17:00
Błażej Karasiak 83
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Mazur Karczew 22 czerwca, 17:00
Kamil Cyran 28, Kacper Rakowski 54 - Hubert Kosim 60
Broń Radom 1-1 Ursus Warszawa 22 czerwca, 17:00
Damian Sałek 90 - Jarosław Łowicki 24 (k)
MKS Kutno 1-3 Legionovia Legionowo 21 czerwca, 17:00 (350)
Dawid Dzięgielewski 82 - Sebastian Janusiński 3, Szymon Lewicki 12, Mateusz Sołtys 32
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Orzeł Wierzbica 22 czerwca, 17:00 (250)
Maciej Pietraszek 6, Michał Bal 12, 48 - Michał Marczak 32
GKP Targówek (Warszawa) 1-0 Włókniarz Zelów 22 czerwca, 15:30 (200)
Dawid Duda 90

Baraże uzupełniające o udział w III lidze (łódzko-mazowiecka)

II liga 2012/2013 (wschodnia)

III liga 2012/2013 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2012/2013 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2012/2013 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2012/2013 (łódzka)
IV liga 2012/2013 (mazowiecka (południe))
IV liga 2012/2013 (mazowiecka (północ))

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas