[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2012/2013, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Zambrów 30 61 19 4 7 59-20 13 1 1 40-4 6 3 6 19-16
2.  Mrągowia Mrągowo 30 59 19 2 9 54-34 10 0 5 25-16 9 2 4 29-18
3.  Płomień Ełk 30 52 15 7 8 54-36 8 3 4 32-17 7 4 4 22-19
4.  Olimpia 2004 Elbląg 30 49 14 7 9 46-30 7 5 3 24-14 7 2 6 22-16
5.  Wissa Szczuczyn 30 47 14 5 11 43-38 8 2 5 25-15 6 3 6 18-23
6.  Start Działdowo 30 46 12 10 8 37-29 7 5 3 22-12 5 5 5 15-17 2 4 1 1 0 3-1
7.  Sokół Ostróda 30 46 13 7 10 42-38 7 4 4 18-15 6 3 6 24-23 2 1 0 1 1 1-3
8.  MKS Korsze 30 45 14 3 13 55-48 10 0 5 36-18 4 3 8 19-30
9.  ŁKS 1926 Łomża 30 43 13 4 13 42-38 7 2 6 22-19 6 2 7 20-19 2 3 1 0 1 4-4
10.  Dąb Dąbrowa Białostocka 30 43 13 4 13 49-45 8 2 5 27-23 5 2 8 22-22 2 3 1 0 1 4-4
11.  Huragan Morąg 30 42 11 9 10 40-33 5 5 5 19-17 6 4 5 21-16
12.  Granica Kętrzyn 30 41 13 2 15 38-56 8 2 5 21-16 5 0 10 17-40
13.  Tur Bielsk Podlaski 30 40 11 7 12 35-36 7 4 4 20-14 4 3 8 15-22
14.  Motor Lubawa 30 30 8 6 16 38-55 3 3 9 16-32 5 3 7 22-23
15.  Warmia Grajewo 30 28 7 7 16 35-54 4 5 6 21-28 3 2 10 14-26
16.  Orzeł Kolno 30 5 1 2 27 15-92 0 0 15 8-46 1 2 12 7-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Olimpia Zambrów    3-0 4-0 0-0 4-0 2-1 5-0 3-0 0-1 1-0 1-0 4-0 2-0 2-1 3-1 6-0 
 2 Mrągowia Mrągowo1-0     0-1 2-0 2-1 0-1 0-3 3-2 3-1 1-0 0-2 4-0 5-1 0-3 1-0 3-1 
 3 Płomień Ełk0-0 2-4     2-1 2-0 0-0 0-4 6-0 0-3 2-3 1-1 3-1 2-0 4-0 2-0 6-0 
 4 Olimpia 2004 Elbląg0-1 2-1 0-1     0-0 4-1 0-0 1-1 3-0 2-1 3-3 3-0 1-0 1-4 1-1 3-0 
 5 Wissa Szczuczyn2-3 1-1 0-1 1-0     0-0 0-3* 1-2 5-2 3-1 1-0 2-0 1-2 1-0 1-0 6-0 
 6 Start Działdowo2-0 2-0 1-1 1-0 1-1     3-1 4-0 0-0 1-0 2-2 1-2 2-1 1-1 0-1 1-2 
 7 Sokół Ostróda2-1 1-1 1-1 0-2 5-1 0-0     0-2 0-3 3-2 0-1 1-0 0-0 2-1 2-0 1-0 
 8 MKS Korsze1-0 2-4 2-1 2-3 0-1 3-0 1-0     1-0 4-3 0-3 7-0 3-0 1-2 4-1 5-0 
 9 ŁKS 1926 Łomża2-2 0-3 1-2 0-2 1-2 0-3 3-0 2-0     0-3 2-0 2-0 2-1 1-1 3-0 3-0 
 10 Dąb Dąbrowa Białostocka2-0 0-3 2-2 2-0 3-0* 1-1 4-2 2-1 1-4     0-1 2-4 2-1 2-3 2-0 2-1 
 11 Huragan Morąg0-1 1-2 4-3 0-1 1-1 3-1 1-1 0-0 3-2 1-1     1-2 0-1 1-1 1-0 2-0 
 12 Granica Kętrzyn0-1 1-0 1-0 4-2 1-2 0-1 2-0 2-0 2-0 0-4 3-0     0-3 2-0 2-2 1-1 
 13 Tur Bielsk Podlaski1-0 1-3 0-1 1-2 2-1 2-1 1-1 2-2 0-0 1-1 1-0 3-1     1-0 0-1 4-0 
 14 Motor Lubawa0-0 0-1 1-3 0-4 0-3 1-2 1-2 2-6 0-3 1-2 1-1 4-2 0-0     3-2 2-1 
 15 Warmia Grajewo1-7 2-3 1-1 1-1 1-2 1-1 2-4 2-1 1-0 2-0 1-3 2-3 0-0 3-1     1-1 
 16 Orzeł Kolno2-3 0-3 1-4 0-4 0-3* 0-2 0-3 0-2 0-1 0-1 0-4 1-2 2-5 1-4 1-5     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wissa Szczuczyn 3-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 11 sierpnia, 11:00
Tomasz Kiljańczyk 26, Radosław Guzowski 31 (k), 57 (k) - Robert Speichler 22
Warmia Grajewo 2-3 Granica Kętrzyn 11 sierpnia, 16:00 (300)
Marcin Arciszewski 3 (k), Paweł Górski 9 - Paweł Kowalewski 10, 70, 73 (k)
Olimpia 2004 Elbląg 3-3 Huragan Morąg 11 sierpnia, 14:00
Jacek Czerniewski 25, Kamil Piotrowski 47, 90 (k) - Konrad Kierstan 2, Rafał Gagat 71 (k), 75
Start Działdowo 1-1 Motor Lubawa 11 sierpnia, 17:00
Jakub Sierzputowski 80 - Bartosz Dobroński 67
Sokół Ostróda 0-2 MKS Korsze 26 września, 18:00 (447)
Piotr Kozłowski 50 (k), Damian Roksela 86
w pierwotnym terminie (11-12 sierpnia) odwołany z powodu udziału gospodarzy w Pucharze Polski
Orzeł Kolno 0-1 ŁKS 1926 Łomża 12 sierpnia, 17:00
Tomasz Bernatowicz 90
Płomień Ełk 2-4 Mrągowia Mrągowo 11 sierpnia, 16:00
Michał Twardowski 35 (k), Marcin Trzaskalski 65 - Rafał Dzierbicki 15, Tomasz Aziewicz 22, Łukasz Kuśnierz 54, Mariusz Machniak 73
Olimpia Zambrów 2-0 Tur Bielsk Podlaski 11 sierpnia, 15:00 (120)
Tomasz Jakuszewski 57, 72

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Tur Bielsk Podlaski 19 sierpnia, 16:00 (250)
Ernest Konon 36, Maciej Orpik 53 - Piotr Murawski 22
Mrągowia Mrągowo 1-0 Olimpia Zambrów 18 sierpnia, 16:00 (250)
Mariusz Machniak 50
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Płomień Ełk 18 sierpnia, 16:00
Łukasz Grzybowski 10 - Maksym Mirwa 56, Michał Twardowski 81 (k)
MKS Korsze 5-0 Orzeł Kolno 18 sierpnia, 17:00
Piotr Trafarski 15, 25, 62, Michał Miller 42, Damian Roksela 82
Motor Lubawa 1-2 Sokół Ostróda 18 sierpnia, 17:00 (500)
Piotr Piceluk 65 - Paweł Sędrowski 30, Igor Biedrzycki 38
Huragan Morąg 3-1 Start Działdowo 18 sierpnia, 17:00
Paweł Galik 26, 90, Grzegorz Naczas 45 - Tomasz Kolibowski 76
Granica Kętrzyn 4-2 Olimpia 2004 Elbląg 19 sierpnia, 16:00
Tomasz Bobrowski 36, Kamil Piątkowski 39, Paweł Aleksandrowicz 58, Szymon Nałysnyk 60 - Daniel Komorowski 48, 85
Wissa Szczuczyn 1-0 Warmia Grajewo 18 sierpnia, 16:00 (150)
Radosław Guzowski 85 (k)

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Warmia Grajewo 2-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 22 sierpnia, 17:00 (100)
Marcin Strzeliński 14, 17
Olimpia 2004 Elbląg 0-0 Wissa Szczuczyn 22 sierpnia, 17:00
Start Działdowo 1-2 Granica Kętrzyn 22 sierpnia, 17:00
Jakub Sierzputowski 69 - Kamil Piątkowski 5, Paweł Kowalewski 50
Sokół Ostróda 0-1 Huragan Morąg 22 sierpnia, 18:00 (724)
Rafał Gagat 75 (k)
Orzeł Kolno 1-4 Motor Lubawa 22 sierpnia, 17:00
Adam Grygoriew 62 - Bazyli Jabłonowski 44, 50, Piotr Piceluk 72, 90
Płomień Ełk 6-0 MKS Korsze 22 sierpnia, 17:00
Michał Twardowski 5 (k), 39, Marcin Trzaskalski 30, 89, Maksym Mirwa 52, Aleksandr Popławskij 87
Olimpia Zambrów 0-1 ŁKS 1926 Łomża 22 sierpnia, 17:00 (400)
Marcin Truszkowski 10
Tur Bielsk Podlaski 1-3 Mrągowia Mrągowo 22 sierpnia, 17:30 (250)
Grzegorz Pieczywek 11 - Łukasz Kuśnierz 6 (k), Mariusz Machniak 65, 90

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-3 Mrągowia Mrągowo 26 sierpnia, 16:00
Mariusz Machniak 69, Bartosz Sobótka 72, Kamil Ludwiczak 80
ŁKS 1926 Łomża 2-1 Tur Bielsk Podlaski 25 sierpnia, 16:00 (400)
Robert Cychol 53, Łukasz Grzybowski 72 - Radosław Żero 35
MKS Korsze 1-0 Olimpia Zambrów 25 sierpnia, 17:00
Piotr Trafarski 5
Motor Lubawa 1-3 Płomień Ełk 25 sierpnia, 15:00
Bartosz Dobroński 36 - Rafał Niedźwiecki 48, Michał Twardowski 60, Maksym Mirwa 85
Huragan Morąg 2-0 Orzeł Kolno 25 sierpnia, 17:00
Jakub Lipka 17, Konrad Kierstan 57
Granica Kętrzyn 2-0 Sokół Ostróda 26 sierpnia, 12:00 (300)
Paweł Kowalewski 7, 83 (k)
Wissa Szczuczyn 0-0 Start Działdowo 25 sierpnia, 16:00
Warmia Grajewo 1-1 Olimpia 2004 Elbląg 25 sierpnia, 16:00 (100)
Kamil Randzio 81 - Bartosz Śmigielski 12

Kolejka 5 - 1-2 września

Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 1 września, 15:00
Daniel Baran 8 (k), 44 - Ernest Konon 51
Start Działdowo 0-1 Warmia Grajewo 1 września, 17:00 (100)
Bartłomiej Wierzbicki 80
Sokół Ostróda 5-1 Wissa Szczuczyn 31 sierpnia, 20:00 (618)
Bogdan Miłkowski 40, 72, 78, Marek Śnieżawski 84, Tomasz Śnieżawski 86 - Radosław Guzowski 90 (k)
Orzeł Kolno 1-2 Granica Kętrzyn 2 września, 17:00
Piotr Pisiak 48 - Paweł Kowalewski 85, Damian Mazurowski 86
Płomień Ełk 1-1 Huragan Morąg 1 września, 16:00
Michał Twardowski 3 - Grzegorz Naczas 58
Olimpia Zambrów 2-1 Motor Lubawa 1 września, 16:00 (120)
Michał Hryszko 12, Łukasz Piłatowski 88 - Bartosz Dobroński 48
Tur Bielsk Podlaski 2-2 MKS Korsze 1 września, 16:00 (230)
Rafał Muczyński 36, Rafał Iwaniuk 47 - Michał Miller 12, 38
Mrągowia Mrągowo 3-1 ŁKS 1926 Łomża 1 września, 16:00
Tomasz Aziewicz 44, Kamil Ludwiczak 57, Mariusz Machniak 85 - Łukasz Grzybowski 26 (k)

Kolejka 6 - 5 września

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-4 ŁKS 1926 Łomża 5 września, 17:00
Ernest Konon 75 - Marcin Truszkowski 6, 50, Maciej Malinowski 21, Przemysław Olesiński 68
MKS Korsze 2-4 Mrągowia Mrągowo 5 września, 17:00
Adam Krajewski 15, Piotr Kozłowski 34 - Kamil Ludwiczak 36, Mariusz Machniak 67, 78, Mateusz Niedźwiecki 89
Motor Lubawa 0-0 Tur Bielsk Podlaski 5 września, 17:00
Huragan Morąg 0-1 Olimpia Zambrów 5 września, 17:00
Michał Poduch 17
Granica Kętrzyn 1-0 Płomień Ełk 5 września, 17:00
Damian Mazurowski 37
Wissa Szczuczyn 6-0 Orzeł Kolno 5 września, 17:00
Radosław Guzowski 10 (k), 85 (k), Tomasz Kiljańczyk 38, Marcin Dworzańczyk 52, Maciej Kurcewicz 65, Kamil Wojtkielewicz 66
Warmia Grajewo 2-4 Sokół Ostróda 5 września, 17:00 (140)
Bartłomiej Wierzbicki 2, Karol Kosiński 35 - Marek Śnieżawski 5, 77 (k), Igor Biedrzycki 53, Bogdan Miłkowski 89
Olimpia 2004 Elbląg 4-1 Start Działdowo 5 września, 17:00
Bartosz Śmigielski 7, 80, Kamil Graczyk 12, 62 - Tomasz Chądzyński 90

Kolejka 7 - 8-9 września

Start Działdowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 września, 16:00
Tomasz Kolibowski 81
Sokół Ostróda 0-2 Olimpia 2004 Elbląg 8 września, 18:00 (519)
Kamil Graczyk 20, Daniel Baran 45
Orzeł Kolno 1-5 Warmia Grajewo 9 września, 17:00 (100)
Łukasz Sałata 58 - Bartłomiej Wierzbicki 12, 74, Marcin Strzeliński 41, 54, Marcin Arciszewski 87
Płomień Ełk 2-0 Wissa Szczuczyn 8 września, 16:00
Michał Twardowski 33, Piotr Janik 66
Olimpia Zambrów 4-0 Granica Kętrzyn 8 września, 16:00 (120)
Michał Hryszko 17, 42, Michał Poduch 30, Rafał Szczepanik 73
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Huragan Morąg 9 września, 16:00 (350)
Maciej Kesler 34
Mrągowia Mrągowo 0-3 Motor Lubawa 8 września, 16:00 (250)
Bazyli Jabłonowski 7, Piotr Piceluk 43, 45
ŁKS 1926 Łomża 2-0 MKS Korsze 8 września, 16:00
Łukasz Grzybowski 10, Maciej Malinowski 13

Kolejka 8 - 15-16 września

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 MKS Korsze 16 września, 15:00 (200)
Michał Łabieniec 78, Piotr Bondziul 90 - Adam Krajewski 35
Motor Lubawa 0-3 ŁKS 1926 Łomża 15 września, 16:00
Marcin Truszkowski 11, 29, Łukasz Grzybowski 57
Huragan Morąg 1-2 Mrągowia Mrągowo 15 września, 16:00
Rafał Gagat 66 - Mariusz Machniak 20, 28
Granica Kętrzyn 0-3 Tur Bielsk Podlaski 16 września, 16:00
Piotr Murawski 52, Mateusz Jakubowski 63, Wojciech Marcinkiewicz 73
Wissa Szczuczyn 2-3 Olimpia Zambrów 15 września, 15:00
Marcin Dworzańczyk 8, 33 - Michał Poduch 18, 28, 44
Warmia Grajewo 1-1 Płomień Ełk 15 września, 16:00 (300)
Marcin Arciszewski 45 - Kamil Stankiewicz 87
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Orzeł Kolno 15 września, 14:00
Dawid Zieliński 15, Kamil Kopycki 40, Kamil Graczyk 41
Start Działdowo 3-1 Sokół Ostróda 15 września, 16:00 (150)
Tomasz Chądzyński 5, Wojciech Figurski 13, 87 - Tomasz Śnieżawski 7

Kolejka 9 - 22-23 września

Sokół Ostróda 3-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 22 września, 18:00 (389)
Bogdan Miłkowski 33, Paweł Sędrowski 55 (k), Krystian Mazik 80 - Maciej Orpik 5, Krzysztof Biernacki 75
Orzeł Kolno 0-2 Start Działdowo 23 września, 16:00
Wojciech Figurski 39, Marcin Ogrodowczyk 55
Płomień Ełk 2-1 Olimpia 2004 Elbląg 22 września, 16:00
Grzegorz Komorowski 15, 20 - Jacek Czerniewski 71
Olimpia Zambrów 3-1 Warmia Grajewo 22 września, 15:00 (100)
Kamil Zapolnik 60 (k), 72, Michał Poduch 87 - Bartłomiej Wierzbicki 4
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Wissa Szczuczyn 23 września, 16:00 (250)
Karol Car 2, Wojciech Marcinkiewicz 49 - Jakub Waszkiewicz 90
Mrągowia Mrągowo 4-0 Granica Kętrzyn 22 września, 15:00 (500)
Mariusz Machniak 11, Łukasz Kuśnierz 15, Tomasz Aziewicz 66, Rafał Dzierbicki 82
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Huragan Morąg 22 września, 16:00 (400)
Marcin Truszkowski 21, 73
MKS Korsze 1-2 Motor Lubawa 22 września, 16:00
Piotr Kozłowski 30 - Piotr Sawicki 33 (s), Bartosz Dobroński 80

Kolejka 10 - 29-30 września

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-3 Motor Lubawa 30 września, 15:00
Robert Speichler 18, Norbert Toczydłowski 35 - Bartosz Dobroński 25, Adrian Wrześniak 45, Piotr Wróbel 80
Huragan Morąg 0-0 MKS Korsze 29 września, 16:00
Granica Kętrzyn 2-0 ŁKS 1926 Łomża 30 września, 16:00 (600)
Kacper Rałowiec 28, Paweł Kowalewski 39
Wissa Szczuczyn 1-1 Mrągowia Mrągowo 29 września, 14:00
Radosław Guzowski 90 (k) - Mariusz Machniak 18
Warmia Grajewo 0-0 Tur Bielsk Podlaski 29 września, 15:00 (100)
Olimpia 2004 Elbląg 0-1 Olimpia Zambrów 29 września, 16:00
Kamil Zapolnik 16
Start Działdowo 1-1 Płomień Ełk 29 września, 16:00
Tomasz Kolibowski 24 - Aleksandr Popławskij 55
Sokół Ostróda 1-0 Orzeł Kolno 29 września, 18:00 (296)
Tomasz Śnieżawski 90

Kolejka 11 - 6-7 października

Orzeł Kolno 0-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 października, 16:00 (200)
Michał Łabieniec 25
Płomień Ełk 0-4 Sokół Ostróda 6 października, 16:00 (100)
Tomasz Śnieżawski 45, Marek Śnieżawski 64, 77, 90
Olimpia Zambrów 2-1 Start Działdowo 6 października, 15:00 (120)
Michał Poduch 55, Łukasz Piłatowski 78 - Wojciech Figurski 67
Tur Bielsk Podlaski 1-2 Olimpia 2004 Elbląg 7 października, 15:00 (300)
Mateusz Jakubowski 28 - Szymon Brzezicki 21, Kamil Kopycki 33
Mrągowia Mrągowo 1-0 Warmia Grajewo 6 października, 14:00 (80)
Mariusz Machniak 90
ŁKS 1926 Łomża 1-2 Wissa Szczuczyn 6 października, 14:00 (200)
Jakub Ambrożewicz 79 (k) - Ihor Berezowśkyj 55, Radosław Guzowski 63 (k)
MKS Korsze 7-0 Granica Kętrzyn 6 października, 16:00
Piotr Trafarski 33, 41, Piotr Kozłowski 45, Michał Miller 52, 65, 73, Paweł Sawicki 90
Motor Lubawa 1-1 Huragan Morąg 6 października, 15:00
Dawid Dąbrowski 90 - Artur Naczas 86

Kolejka 12 - 13-14 października

Dąb Dąbrowa Białostocka 0-1 Huragan Morąg 14 października, 14:00 (100)
Przemysław Płoszczuk 58
Granica Kętrzyn 2-0 Motor Lubawa 14 października, 15:00
Damian Mazurowski 43, Paweł Kowalewski 63 (k)
Wissa Szczuczyn 1-2 MKS Korsze 13 października, 13:00
Tomasz Kiljańczyk 11 - Michał Miller 60, Adam Krajewski 62
Warmia Grajewo 1-0 ŁKS 1926 Łomża 13 października, 15:00 (600)
Konrad Kowalko 84
Olimpia 2004 Elbląg 2-1 Mrągowia Mrągowo 13 października, 13:00
Tomasz Kowalczyk 63, Daniel Komorowski 72 - Kamil Ludwiczak 45
Start Działdowo 2-1 Tur Bielsk Podlaski 13 października, 14:00
Tomasz Chądzyński 78, Wojciech Figurski 80 - Radosław Żero 37
Sokół Ostróda 2-1 Olimpia Zambrów 13 października, 18:00 (428)
Marek Śnieżawski 13, Maciej Szostek 78 - Kamil Zapolnik 25 (k)
Orzeł Kolno 1-4 Płomień Ełk 13 października, 14:00
Dawid Żach 80 - Grzegorz Komorowski 5, 21, Michał Twardowski 10, Hubert Molski 30

Kolejka 13 - 20-21 października

Płomień Ełk 2-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 20 października, 15:00
Marcin Trzaskalski 2, Grzegorz Komorowski 15 - Krzysztof Biernacki 41, Maciej Orpik 47, Norbert Toczydłowski 70
Olimpia Zambrów 6-0 Orzeł Kolno 20 października, 15:00 (100)
Przemysław Jastrzębski 25, Michał Hryszko 47, Tomasz Jakuszewski 70, 75, Tomasz Jaworowski 80, Michał Szóstko 86
Tur Bielsk Podlaski 1-1 Sokół Ostróda 21 października, 15:00 (280)
Mateusz Jakubowski 7 (k) - Maciej Szostek 15
Mrągowia Mrągowo 0-1 Start Działdowo 20 października, 14:00
Wojciech Figurski 80
ŁKS 1926 Łomża 0-2 Olimpia 2004 Elbląg 20 października, 14:00
Kamil Piotrowski 30, Kamil Kopycki 40
MKS Korsze 4-1 Warmia Grajewo 20 października, 15:00 (100)
Damian Roksela 9, Piotr Trafarski 20, Adam Krajewski 59, 90 - Paweł Naliwajko 61
Motor Lubawa 0-3 Wissa Szczuczyn 20 października, 14:00
Przemysław Orłowski 5 (k), Ihor Berezowśkyj 26, Mateusz Nikitin 45
Huragan Morąg 1-2 Granica Kętrzyn 20 października, 15:00
Grzegorz Naczas 38 - Paweł Kowalewski 15, Damian Garbacik 31

Kolejka 14 - 27-28 października

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-4 Granica Kętrzyn 24 marca, 15:00
Maciej Orpik 41, Piotr Bondziul 78 (k) - Paweł Kowalewski 2, 13 (k), 75, 82
w Kętrzynie; na Stadionie MOSiR / w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (7 listopada, 13:30) odwołany na wniosek gospodarzy
Wissa Szczuczyn 1-0 Huragan Morąg 27 października, 12:00
Wojciech Łapiński 22
Warmia Grajewo 3-1 Motor Lubawa 27 października, 12:30 (70)
Marcin Arciszewski 42, Mateusz Tuzinowski 75, Konrad Kowalko 82 - Piotr Piceluk 33
Olimpia 2004 Elbląg 1-1 MKS Korsze 27 października, 14:00
Dawid Zieliński 69 - Michał Miller 82
Start Działdowo 0-0 ŁKS 1926 Łomża 27 października, 14:00
Sokół Ostróda 1-1 Mrągowia Mrągowo 27 października, 18:00 (670)
Paweł Szymański 37 - Bartosz Sobótka 14
Orzeł Kolno 2-5 Tur Bielsk Podlaski 28 października, 14:00 (100)
Tomasz Kiciński 38, Łukasz Sałata 67 - Maciej Kesler 35, 48, Piotr Murawski 43, 66, 90
Płomień Ełk 0-0 Olimpia Zambrów 27 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Olimpia Zambrów 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 3 listopada, 14:00 (100)
Kamil Zapolnik 18
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Tur Bielsk Podlaski 0-1 Płomień Ełk 4 listopada, 13:00 (200)
Michał Twardowski 47
Mrągowia Mrągowo 3-1 Orzeł Kolno 3 listopada, 13:00 (150)
Łukasz Kuśnierz 14, 54, Rafał Dzierbicki 45 - Łukasz Sadowski 77
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Sokół Ostróda 3 listopada, 14:00 (350)
Mateusz Laskowski 54, Marcin Truszkowski 66, Maciej Szostek 70 (s)
MKS Korsze 3-0 Start Działdowo 3 listopada, 14:00
Damian Roksela 60, Piotr Trafarski 77 (k), Piotr Kozłowski 81
Motor Lubawa 0-4 Olimpia 2004 Elbląg 3 listopada, 14:00
Kamil Piotrowski 15, 56, 82 (k), Adam Skierkowski 67
Huragan Morąg 1-0 Warmia Grajewo 3 listopada, 14:00 (50)
Rafał Gagat 74
Granica Kętrzyn 1-2 Wissa Szczuczyn 4 listopada, 14:00
Szymon Nałysnyk 73 - Maciej Kurcewicz 89, Wojciech Łapiński 90

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Dąb Dąbrowa Białostocka 3-0 Wissa Szczuczyn 11 listopada, 13:00
(wo)
Mateusz Sowa 85 (s) - Wojciech Łapiński 65
na boisku 1-1
Granica Kętrzyn 2-2 Warmia Grajewo 11 listopada, 14:00 (150)
Paweł Kowalewski 32, 41 - Konrad Kowalko 61, Paweł Naliwajko 85
Huragan Morąg 0-1 Olimpia 2004 Elbląg 10 listopada, 13:00
Kamil Piotrowski 20
Motor Lubawa 1-2 Start Działdowo 10 listopada, 14:00
Bartosz Dobroński 6 - Jakub Sierzputowski 16, Marcin Ogrodowczyk 89
MKS Korsze 1-0 Sokół Ostróda 10 listopada, 13:00
Paweł Sawicki 72
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Orzeł Kolno 10 listopada, 14:00
Mateusz Laskowski 8, Jakub Ambrożewicz 28, Łukasz Tarnowski 79 (k)
Mrągowia Mrągowo 0-1 Płomień Ełk 10 listopada, 13:00
Kamil Stankiewicz 87
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Olimpia Zambrów 11 listopada, 13:00 (220)
Piotr Murawski 60

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Tur Bielsk Podlaski 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 listopada, 13:00 (220)
Piotr Murawski 8 - Maciej Orpik 12
Olimpia Zambrów 3-0 Mrągowia Mrągowo 17 listopada, 12:00 (100)
Przemysław Jastrzębski 1, Tomasz Jakuszewski 12, Michał Hryszko 57
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Płomień Ełk 0-3 ŁKS 1926 Łomża 17 listopada, 13:00
Marcin Truszkowski 40, Adrian Mleczek 49, Przemysław Olesiński 74
Orzeł Kolno 0-2 MKS Korsze 18 listopada, 13:00
Michał Miller 31, Paweł Sawicki 77
Sokół Ostróda 2-1 Motor Lubawa 17 listopada, 18:00 (300)
Paweł Szymański 45, 65 - Piotr Dymowski 28
Start Działdowo 2-2 Huragan Morąg 17 listopada, 12:00
Wojciech Figurski 17, Marcin Ogrodowczyk 78 - Jakub Błażewicz 5, Marcin Adamski 88
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Granica Kętrzyn 17 listopada, 14:00
Dawid Zieliński 43, Kamil Graczyk 69, 87
Warmia Grajewo 1-2 Wissa Szczuczyn 18 listopada, 13:00 (300)
Tomasz Hudoń 24 - Maciej Kurcewicz 36, Wojciech Łapiński 64

Kolejka 18 - 30 marca

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Warmia Grajewo 8 maja, 17:00 (66)
Ernest Konon 73, Mariusz Łapiński 90
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wissa Szczuczyn 1-0 Olimpia 2004 Elbląg 8 maja, 17:00
Marcin Denert 85
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granica Kętrzyn 0-1 Start Działdowo 8 maja, 17:00
Wojciech Figurski 32
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Morąg 1-1 Sokół Ostróda 8 maja, 17:00 (300)
Paweł Galik 58 - Paweł Podhorodecki 68
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lubawa 2-1 Orzeł Kolno 8 maja, 17:00
Marek Śnieżawski 7, Piotr Piceluk 35 - Piotr Pisiak 30
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Korsze 2-1 Płomień Ełk 8 maja, 17:00
Piotr Trafarski 60, Krzysztof Piwiszkis 70 (k) - Janusz Stankiewicz 30
w pierwotnym terminie (28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS 1926 Łomża 2-2 Olimpia Zambrów 9 maja, 18:00 (300)
Mateusz Laskowski 1, Przemysław Olesiński 77 - Przemysław Jastrzębski 60, Kamil Zapolnik 70
w pierwotnym terminie (29 marca, 19:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mrągowia Mrągowo 5-1 Tur Bielsk Podlaski 8 maja, 17:00 (50)
Mateusz Czorniej 11, 35, 57, Bartosz Sobótka 78, Mariusz Machniak 83 - Wojciech Marcinkiewicz 72
w pierwotnym terminie (28 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Mrągowia Mrągowo 1-0 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 czerwca, 18:00 (120)
Bartosz Sobotka 53 (k)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tur Bielsk Podlaski 0-0 ŁKS 1926 Łomża 5 czerwca, 18:00 (250)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Zambrów 3-0 MKS Korsze 6 kwietnia, 15:00 (150)
Łukasz Grzybowski 64, Michał Poduch 69, Tomasz Jakuszewski 80
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Płomień Ełk 4-0 Motor Lubawa 5 czerwca, 18:00
Michał Twardowski 6, 13, 32, Paweł Pianka 80
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Kolno 0-4 Huragan Morąg 5 czerwca, 18:00
Radosław Stefanowicz 12, Paweł Galik 30, Piotr Pisiak 44 (s), Piotr Żórański 88
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Ostróda 1-0 Granica Kętrzyn 5 czerwca, 18:00 (318)
Przemysław Płoszczuk 60
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Działdowo 1-1 Wissa Szczuczyn 5 czerwca, 18:00 (100)
Wojciech Figurski 41 - Kamil Chrzanowski 90 (s)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia 2004 Elbląg 1-1 Warmia Grajewo 5 czerwca, 17:00 (30)
Daniel Baran 19 (k) - Konrad Kowalko 90
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 22 maja, 17:00
Piotr Bondziul 73, Mariusz Łapiński 83
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warmia Grajewo 1-1 Start Działdowo 22 maja, 17:00 (100)
Rafał Kozikowski 64 (k) - Jakub Sierzputowski 83
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wissa Szczuczyn 0-3 Sokół Ostróda 14 kwietnia, 16:00
(wo)
Wojciech Łapiński 21 - Paweł Sędrowski 19 (k), 65
na boisku 1-2; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Tomasz Kiljańczyk / w Zambrowie; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Granica Kętrzyn 1-1 Orzeł Kolno 13 kwietnia, 16:00
Paweł Kowalewski 59 - Piotr Broniszewski 7
na Stadionie MOSiR
Huragan Morąg 4-3 Płomień Ełk 22 maja, 17:00
Paweł Galik 27, 80, Artur Naczas 61 (k), Krzysztof Filipek 85 - Grzegorz Komorowski 55, Michał Twardowski 62, Kamil Stankiewicz 88
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Motor Lubawa 0-0 Olimpia Zambrów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Korsze 3-0 Tur Bielsk Podlaski 14 kwietnia, 15:00
Michał Miller 25, 77, Piotr Kozłowski 90
w Bartoszycach; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Mrągowia Mrągowo 22 maja, 19:00
Mariusz Machniak 45, Przemysław Kulig 61, Marcin Konopka 90 (s)
w pierwotnym terminie (12 kwietnia, 19:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

ŁKS 1926 Łomża 0-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 20 kwietnia, 16:00 (250)
Piotr Bondziul 18, Ernest Konon 53, Mariusz Łapiński 75
Mrągowia Mrągowo 3-2 MKS Korsze 20 kwietnia, 15:00 (100)
Paweł Miłoszewski 26 (s), Michał Miąsko 50, Mariusz Machniak 90 - Krzysztof Piwiszkis 77, Paweł Sawicki 90
Tur Bielsk Podlaski 1-0 Motor Lubawa 20 kwietnia, 12:30 (200)
Piotr Murawski 37
Olimpia Zambrów 1-0 Huragan Morąg 20 kwietnia, 16:00 (100)
Łukasz Grzybowski 83
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Płomień Ełk 3-1 Granica Kętrzyn 20 kwietnia, 14:00
Rafał Niedźwiecki 5, Michał Twardowski 11, Hubert Molski 84 - Szymon Nałysnyk 28 (k)
Orzeł Kolno 0-3 Wissa Szczuczyn 21 kwietnia, 17:00
(wo)
Piotr Prusinowski 78 (k) - Radosław Guzowski 72
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Ostróda 2-0 Warmia Grajewo 20 kwietnia, 14:00 (247)
Paweł Podhorodecki 32, Bogdan Miłkowski 79
Start Działdowo 1-0 Olimpia 2004 Elbląg 20 kwietnia, 16:00 (200)
Piotr Głowacki 13

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Dąb Dąbrowa Białostocka 1-1 Start Działdowo 28 kwietnia, 15:00
Kamil Jędrzejewski 66 (s) - Marek Wyżlic 58
Olimpia 2004 Elbląg 0-0 Sokół Ostróda 27 kwietnia, 16:00
Warmia Grajewo 1-1 Orzeł Kolno 27 kwietnia, 16:00 (250)
Paweł Sypytkowski 48 - Łukasz Barański 34
Wissa Szczuczyn 0-1 Płomień Ełk 28 kwietnia, 16:00
Michał Twardowski 25
Granica Kętrzyn 0-1 Olimpia Zambrów 28 kwietnia, 15:00
Michał Poduch 25
Huragan Morąg 0-1 Tur Bielsk Podlaski 27 kwietnia, 16:00
Mateusz Jakubowski 86 (k)
Motor Lubawa 0-1 Mrągowia Mrągowo 27 kwietnia, 17:00
Damian Majak 60
MKS Korsze 1-0 ŁKS 1926 Łomża 27 kwietnia, 16:00
Krzysztof Piwiszkis 73 (k)

Kolejka 23 - 4-5 maja

MKS Korsze 4-3 Dąb Dąbrowa Białostocka 5 maja, 17:00
Damian Roksela 9, Michał Miller 30, Krzysztof Piwiszkis 58 (k), Adam Krajewski 86 - Maciej Orpik 8, Piotr Bondziul 55, Ernest Konon 71 (k)
ŁKS 1926 Łomża 1-1 Motor Lubawa 30 kwietnia, 18:00 (250)
Jakub Ambrożewicz 68 - Piotr Piceluk 24
Mrągowia Mrągowo 0-2 Huragan Morąg 4 maja, 15:00 (70)
Dariusz Boczko 65, Radosław Stefanowicz 78
Tur Bielsk Podlaski 3-1 Granica Kętrzyn 1 maja, 17:00 (230)
Radosław Żero 14, Piotr Murawski 68, Adrian Kozłowski 90 - Szymon Nałysnyk 20
Olimpia Zambrów 4-0 Wissa Szczuczyn 3 maja, 16:00 (100)
Kamil Zapolnik 6, 24, Michał Hryszko 15 (k), 40
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Płomień Ełk 2-0 Warmia Grajewo 4 maja, 14:00 (100)
Grzegorz Komorowski 58, Michał Twardowski 75
Orzeł Kolno 0-4 Olimpia 2004 Elbląg 5 maja, 17:00
Damian Sadowski 18, Jacek Czerniewski 25, 60, Grzegorz Miecznik 90
Sokół Ostróda 0-0 Start Działdowo 3 maja, 18:00 (483)

Kolejka 24 - 11-12 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka 4-2 Sokół Ostróda 12 maja, 17:00 (200)
Piotr Bondziul 32, 39, 69, Maciej Orpik 74 - Przemysław Płoszczuk 37, Tomasz Śnieżawski 64
Start Działdowo 1-2 Orzeł Kolno 11 maja, 17:00 (150)
Hubert Wieczorek 32 - Tomasz Kotlewski 40, Łukasz Sałata 74
Olimpia 2004 Elbląg 0-1 Płomień Ełk 11 maja, 14:00
Grzegorz Komorowski 16
Warmia Grajewo 1-7 Olimpia Zambrów 11 maja, 16:00 (100)
Karol Kosiński 44 - Przemysław Jastrzębski 13, Michał Poduch 50, 82, 90, Michał Hryszko 52, Łukasz Grzybowski 61, Tomasz Jaworowski 88
Wissa Szczuczyn 1-2 Tur Bielsk Podlaski 11 maja, 17:00
Kamil Wojtkielewicz 38 - Piotr Murawski 18, Radosław Żero 76
Granica Kętrzyn 1-0 Mrągowia Mrągowo 12 maja, 16:00
Szymon Nałysnyk 57
Huragan Morąg 3-2 ŁKS 1926 Łomża 11 maja, 17:00
Radosław Stefanowicz 27, Paweł Galik 60, Artur Naczas 90 - Adrian Mleczek 77, Łukasz Tarnowski 81
Motor Lubawa 2-6 MKS Korsze 11 maja, 17:00
Bartosz Dobroński 79, Piotr Piceluk 90 - Piotr Trafarski 20, 36, 73, 82, 90, Damian Roksela 67

Kolejka 25 - 18-19 maja

Motor Lubawa 1-2 Dąb Dąbrowa Białostocka 19 maja, 17:00
Dawid Ksiuk 8 - Adrian Citko 76, Norbert Toczydłowski 89
MKS Korsze 0-3 Huragan Morąg 18 maja, 17:00
Radosław Stefanowicz 42, 84, Krzysztof Filipek 89
ŁKS 1926 Łomża 2-0 Granica Kętrzyn 18 maja, 16:00
Mateusz Laskowski 47, Bartosz Stachelski 75
Mrągowia Mrągowo 2-1 Wissa Szczuczyn 18 maja, 15:00 (70)
Tomasz Aziewicz 83, Mariusz Machniak 86 - Radosław Guzowski 67
Tur Bielsk Podlaski 0-1 Warmia Grajewo 18 maja, 17:00 (200)
Damian Gutowski 65
Olimpia Zambrów 0-0 Olimpia 2004 Elbląg 18 maja, 16:00 (75)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Płomień Ełk 0-0 Start Działdowo 18 maja, 14:00
Orzeł Kolno 0-3 Sokół Ostróda 19 maja, 17:00
Przemysław Płoszczuk 60, Maciej Szostek 69, Tomasz Nawotka 88

Kolejka 26 - 25-26 maja

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-1 Orzeł Kolno 26 maja, 15:00
Norbert Toczydłowski 23, 27 - Łukasz Sałata 43
Sokół Ostróda 1-1 Płomień Ełk 24 maja, 19:00 (368)
Wojciech Domeracki 88 - Łukasz Kuśnierz 68
Start Działdowo 2-0 Olimpia Zambrów 25 maja, 15:00 (100)
Jakub Sierzputowski 74, Wojciech Figurski 90
Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Tur Bielsk Podlaski 25 maja, 15:00
Jacek Czerniewski 41
Warmia Grajewo 2-3 Mrągowia Mrągowo 25 maja, 16:00 (70)
Rafał Kozikowski 36, Robert Speichler 75 - Mateusz Czorniej 18, 54, Konrad Rusiecki 87
Wissa Szczuczyn 5-2 ŁKS 1926 Łomża 26 maja, 17:00
Wojciech Łapiński 10, 41, Ołeksandr Berezowśkyj 33, Ihor Berezowśkyj 52, Marcin Dworzańczyk 62 - Daniel Kraska 83, Mateusz Laskowski 88
Granica Kętrzyn 2-0 MKS Korsze 26 maja, 16:00 (1000)
Paweł Kowalewski 63 (k), Paweł Sawicki 75 (s)
Huragan Morąg 1-1 Motor Lubawa 25 maja, 17:00
Paweł Szymański 27 - Dawid Ksiuk 63

Kolejka 27 - 29 maja

Huragan Morąg 1-1 Dąb Dąbrowa Białostocka 29 maja, 17:00
Krzysztof Filipek 70 - Piotr Bondziul 69
Motor Lubawa 4-2 Granica Kętrzyn 29 maja, 17:00
Maciej Waląg 25, 48, Bazyli Jabłonowski 65, Dawid Ksiuk 87 - Paweł Kowalewski 22, Kamil Piątkowski 58
MKS Korsze 0-1 Wissa Szczuczyn 29 maja, 17:00
Maciej Kurcewicz 15
ŁKS 1926 Łomża 3-0 Warmia Grajewo 29 maja, 19:00 (300)
Jakub Ambrożewicz 24, 57, Albert Rydzewski 55 (k)
Mrągowia Mrągowo 2-0 Olimpia 2004 Elbląg 29 maja, 17:20 (150)
Mariusz Machniak 11, 62
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Tur Bielsk Podlaski 2-1 Start Działdowo 29 maja, 17:00 (150)
Maciej Kesler 69, Piotr Murawski 90 - Wojciech Figurski 61
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Grzegorz Pieczywek
Olimpia Zambrów 5-0 Sokół Ostróda 29 maja, 17:00 (80)
Kamil Zapolnik 10, 29, 64, 72, Michał Hryszko 11
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Płomień Ełk 6-0 Orzeł Kolno 29 maja, 17:00
Michał Twardowski 19 (k), 20, 49, Łukasz Kuśnierz 29, Kamil Stankiewicz 70, Adrian Zalewski 79

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-2 Płomień Ełk 1 maja, 17:00
Piotr Bondziul 26, Maciej Orpik 45 - Michał Twardowski 3, Łukasz Kuśnierz 38
Orzeł Kolno 2-3 Olimpia Zambrów 2 czerwca, 17:00
Tomasz Kiciński 7, Łukasz Sałata 47 - Michał Poduch 25, Kamil Zapolnik 30, 77
Sokół Ostróda 0-0 Tur Bielsk Podlaski 1 czerwca, 18:00 (293)
Start Działdowo 2-0 Mrągowia Mrągowo 1 czerwca, 17:00 (200)
Marcin Ogrodowczyk 35, 62
Olimpia 2004 Elbląg 3-0 ŁKS 1926 Łomża 1 czerwca, 14:00
Jacek Czerniewski 30, Marcin Sawicki 57, Daniel Baran 90
Warmia Grajewo 2-1 MKS Korsze 1 czerwca, 16:00 (100)
Krzysztof Krukowski 72, 83 (k) - Jacek Bukowski 20
Wissa Szczuczyn 1-0 Motor Lubawa 2 czerwca, 17:00
Maciej Kurcewicz 90
Granica Kętrzyn 3-0 Huragan Morąg 2 czerwca, 16:00
Paweł Kowalewski 9, 78, Damian Mazurowski 65

Kolejka 29 - 8 czerwca

Granica Kętrzyn 0-4 Dąb Dąbrowa Białostocka 9 czerwca, 15:00
Ernest Konon 21, 66, Maciej Orpik 57, Piotr Bondziul 63
w Dąbrowie Białostockiej
Huragan Morąg 1-1 Wissa Szczuczyn 8 czerwca, 17:00
Grzegorz Naczas 48 - Marcin Dworzańczyk 73
Motor Lubawa 3-2 Warmia Grajewo 8 czerwca, 17:00 (70)
Marek Śnieżawski 34, Konrad Kowalko 41 (s), Łukasz Wietecha 65 - Konrad Kowalko 32, Piotr Chyliński 67
MKS Korsze 2-3 Olimpia 2004 Elbląg 8 czerwca, 17:00
Piotr Trafarski 35, 88 - Damian Sadowski 22, Grzegorz Miecznik 59, Daniel Baran 77 (k)
ŁKS 1926 Łomża 0-3 Start Działdowo 8 czerwca, 16:00
Wojciech Figurski 10, 80, 83
Mrągowia Mrągowo 0-3 Sokół Ostróda 8 czerwca, 15:00
Paweł Podhorodecki 40, Wojciech Domeracki 43, Przemysław Promiński 53
Tur Bielsk Podlaski 4-0 Orzeł Kolno 9 czerwca, 18:00 (280)
Łukasz Barański 25 (s), Radosław Żero 29, Hubert Karwacki 67, Piotr Murawski 74
Olimpia Zambrów 4-0 Płomień Ełk 8 czerwca, 16:00
Przemysław Jastrzębski 24, Mariusz Gogol 45, Tomasz Jaworowski 61, 76
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 30 - 15 czerwca

Dąb Dąbrowa Białostocka 2-0 Olimpia Zambrów 15 czerwca, 17:00
Maciej Orpik 15, Ernest Konon 30 (k)
Płomień Ełk 2-0 Tur Bielsk Podlaski 15 czerwca, 17:00
Grzegorz Komorowski 42, Patryk Koszycki 90
Orzeł Kolno 0-3 Mrągowia Mrągowo 15 czerwca, 17:00
Mariusz Machniak 54, 84, 90 (k)
Sokół Ostróda 0-3 ŁKS 1926 Łomża 15 czerwca, 17:00
Jakub Ambrożewicz 25 (k), Tomasz Bernatowicz 50, Przemysław Olesiński 70
Start Działdowo 4-0 MKS Korsze 15 czerwca, 17:00
Tomasz Chądzyński 12, Jakub Sierzputowski 21, Piotr Głowacki 24, Wojciech Figurski 78
Olimpia 2004 Elbląg 1-4 Motor Lubawa 15 czerwca, 17:00
Daniel Baran 2 - Bazyli Jabłonowski 20, 38 (k), 56, 71
Warmia Grajewo 1-3 Huragan Morąg 15 czerwca, 17:00 (100)
Rafał Kozikowski 55 - Piotr Żórański 18, Radosław Stefanowicz 38, Krzysztof Filipek 81
Wissa Szczuczyn 2-0 Granica Kętrzyn 15 czerwca, 17:00
Marcin Dworzańczyk 34, Wojciech Łapiński 60

II liga 2012/2013 (wschodnia)

III liga 2012/2013 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2012/2013 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2012/2013 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2012/2013 (podlaska)
IV liga 2012/2013 (warmińsko-mazurska)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas