[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Barkas Tolkmicko 30 81 26 3 1 93-12 14 1 0 57-5 12 2 1 36-7
2.  Znicz Biała Piska 30 71 23 2 5 98-31 14 0 1 58-14 9 2 4 40-17
3.  Rominta Gołdap 30 64 20 4 6 59-28 10 3 2 30-12 10 1 4 29-16
4.  GKS Wikielec 30 59 17 8 5 62-32 9 4 2 28-13 8 4 3 34-19
5.  Pisa Barczewo 30 52 14 10 6 60-40 9 5 1 35-14 5 5 5 25-26
6.  Stomil II Olsztyn 30 41 12 5 13 58-54 7 2 6 34-22 5 3 7 24-32
7.  Omulew Wielbark 30 38 9 11 10 35-41 4 7 4 21-22 5 4 6 14-19
8.  Mamry Giżycko 30 36 9 9 12 45-65 5 5 5 27-24 4 4 7 18-41
9.  DKS Dobre Miasto 30 35 10 5 15 30-47 4 2 9 13-23 6 3 6 17-24
10.  Vęgoria Węgorzewo 30 34 9 7 14 48-65 6 1 8 26-36 3 6 6 22-29
11.  Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 33 9 6 15 47-54 5 4 6 28-28 4 2 9 19-26
12.  Zatoka Braniewo 30 31 9 4 17 36-61 5 2 8 20-27 4 2 9 16-34
13.  Start Nidzica 30 28 7 7 16 37-64 2 6 7 12-18 5 1 9 25-46
14.  Orzeł Janowiec Kościelny 30 25 6 7 17 42-72 5 3 7 27-34 1 4 10 15-38
15.  Polonia Iłowo 30 24 7 3 20 27-70 6 1 8 22-30 1 2 12 5-40
16.  Błękitni Pasym 30 19 4 7 19 33-74 2 3 10 17-33 2 4 9 16-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Barkas Tolkmicko    2-0 4-0 2-1 2-2 3-1 4-0 7-1 4-0 5-0 2-0 6-0 7-0 3-0 3-0 3-0 
 2 Znicz Biała Piska1-0     3-1 1-0 1-4 4-1 3-0 7-0 1-0 4-1 3-0 1-0 8-4 3-2 8-0 10-1 
 3 Rominta Gołdap0-1 4-1     1-1 1-0 2-0 0-0 1-0 4-3 2-2 0-2 1-0 4-0 4-1 3-0* 3-1 
 4 GKS Wikielec1-2 1-0 2-1     3-0* 2-4 1-0 2-2 1-0 1-1 0-0 3-1 3-0 4-1 3-0 1-1 
 5 Pisa Barczewo1-1 1-2 2-1 0-0     2-1 1-1 5-0 2-1 1-1 2-1 7-3 4-0 2-2 1-0 4-0 
 6 Stomil II Olsztyn0-3 3-1 0-3 3-4 0-0     1-2 3-0 6-0 0-3* 1-0 3-4 4-1 6-1 4-0 0-0 
 7 Omulew Wielbark0-2 2-2 1-4 0-4 1-2 2-0     2-2 0-0 1-1 3-3 0-0 4-1 2-0 1-1 2-0 
 8 Mamry Giżycko0-1 0-5 0-0 0-2 0-4 7-0 0-4     1-1 2-1 2-0 3-0 2-2 2-2 1-1 7-1 
 9 DKS Dobre Miasto0-3 0-3 1-2 1-1 3-0 0-1 2-0 0-1     1-5 0-3 0-0 1-2 0-2 2-0 2-0 
 10 Vęgoria Węgorzewo1-4 0-8 1-3 0-4 4-1 2-4 1-3 1-2 0-2     2-1 3-0* 2-1 3-0* 3-0 3-3 
 11 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie1-5 0-3 0-3 1-4 4-4 1-3 0-0 1-1 1-2 4-0     4-0 3-1 2-0 5-1 1-1 
 12 Zatoka Braniewo0-1 1-2 0-2 0-1 1-0 1-4 0-0 4-1 2-2 2-4 3-2     1-6 2-0 0-1 3-1 
 13 Start Nidzica0-0 1-1 0-1 1-2 0-0 2-2 0-1 0-3 0-1 0-0 3-0* 1-2     2-2 2-0 0-3 
 14 Orzeł Janowiec Kościelny1-4 0-6 1-4 3-3 4-4 1-1 1-2 5-0 0-1 2-1 3-1 0-4 1-2     3-1 2-0 
 15 Polonia Iłowo0-2 1-4 1-3 5-3 2-3 2-1 2-0 2-2 1-2 2-0 0-3 1-0 1-2 2-1     0-4 
 16 Błękitni Pasym1-7 1-2 0-1 1-4 0-1 1-1 3-1 1-3 1-2 2-2 2-3 1-2 1-3 1-1 1-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Zatoka Braniewo 2-4 Vęgoria Węgorzewo 11 sierpnia, 14:00
Omulew Wielbark 2-2 Mamry Giżycko 12 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-1 Stomil II Olsztyn 11 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 2-3 Pisa Barczewo 12 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 1-0 GKS Wikielec 11 sierpnia, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Błękitni Pasym 11 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 0-1 Barkas Tolkmicko 11 sierpnia, 13:00
Start Nidzica 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Vęgoria Węgorzewo 1-4 Barkas Tolkmicko 15 sierpnia, 16:00
Błękitni Pasym 0-1 Rominta Gołdap 15 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 0-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 sierpnia, 18:00
Start Nidzica 1-1 Znicz Biała Piska 15 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 15 sierpnia, 16:00
Stomil II Olsztyn 4-0 Polonia Iłowo 15 sierpnia, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Mamry Giżycko 1-1 DKS Dobre Miasto 15 sierpnia, 14:00
Zatoka Braniewo 0-0 Omulew Wielbark 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Omulew Wielbark 1-1 Vęgoria Węgorzewo 19 sierpnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Zatoka Braniewo 18 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 2-2 Mamry Giżycko 18 sierpnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-1 Stomil II Olsztyn 18 sierpnia, 17:00
w Nidzicy
Znicz Biała Piska 1-4 Pisa Barczewo 18 sierpnia, 17:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-1 Start Nidzica 18 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 1-1 GKS Wikielec 18 sierpnia, 16:00
Barkas Tolkmicko 3-0 Błękitni Pasym 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Vęgoria Węgorzewo 3-3 Błękitni Pasym 25 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 1-2 Barkas Tolkmicko 25 sierpnia, 18:00
Start Nidzica 0-1 Rominta Gołdap 26 sierpnia, 16:00
Pisa Barczewo 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 sierpnia, 16:00
Stomil II Olsztyn 3-1 Znicz Biała Piska 26 sierpnia, 17:00
Mamry Giżycko 2-2 Orzeł Janowiec Kościelny 25 sierpnia, 15:00
Zatoka Braniewo 0-1 Polonia Iłowo 25 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 0-0 DKS Dobre Miasto 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

DKS Dobre Miasto 1-5 Vęgoria Węgorzewo 1 września, 17:00
Polonia Iłowo 2-0 Omulew Wielbark 1 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-4 Zatoka Braniewo 1 września, 17:00
Znicz Biała Piska 7-0 Mamry Giżycko 1 września, 16:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-3 Stomil II Olsztyn 1 września, 17:00
Rominta Gołdap 1-0 Pisa Barczewo 1 września, 16:00
Barkas Tolkmicko 7-0 Start Nidzica 1 września, 16:00
Błękitni Pasym 1-4 GKS Wikielec 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Vęgoria Węgorzewo 0-4 GKS Wikielec 8 września, 16:00
Start Nidzica 0-3 Błękitni Pasym 9 września, 16:00
Pisa Barczewo 1-1 Barkas Tolkmicko 8 września, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-3 Rominta Gołdap 9 września, 14:00
Mamry Giżycko 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 września, 15:00
Zatoka Braniewo 1-2 Znicz Biała Piska 8 września, 17:00
Omulew Wielbark 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 9 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Polonia Iłowo 8 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Polonia Iłowo 2-0 Vęgoria Węgorzewo 15 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-1 DKS Dobre Miasto 15 września, 17:00
Znicz Biała Piska 3-0 Omulew Wielbark 15 września, 16:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Zatoka Braniewo 15 września, 16:30
Rominta Gołdap 1-0 Mamry Giżycko 15 września, 16:00
Barkas Tolkmicko 3-1 Stomil II Olsztyn 16 września, 13:00
Błękitni Pasym 0-1 Pisa Barczewo 15 września, 16:00
GKS Wikielec 3-0 Start Nidzica 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Vęgoria Węgorzewo 2-1 Start Nidzica 22 września, 16:00
Pisa Barczewo 0-0 GKS Wikielec 22 września, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-0 Błękitni Pasym 22 września, 16:00
w Pasymiu; Stomil II gospodarzem
Mamry Giżycko 0-1 Barkas Tolkmicko 22 września, 15:00
Zatoka Braniewo 0-2 Rominta Gołdap 22 września, 16:00
Omulew Wielbark 3-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23 września, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-3 Znicz Biała Piska 22 września, 16:00
Polonia Iłowo 2-1 Orzeł Janowiec Kościelny 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Vęgoria Węgorzewo 29 września, 16:00
Znicz Biała Piska 8-0 Polonia Iłowo 29 września, 15:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-2 DKS Dobre Miasto 29 września, 16:00
Rominta Gołdap 0-0 Omulew Wielbark 29 września, 16:00
Barkas Tolkmicko 6-0 Zatoka Braniewo 29 września, 16:00
Błękitni Pasym 1-3 Mamry Giżycko 29 września, 16:00
GKS Wikielec 2-4 Stomil II Olsztyn 29 września, 16:00
Start Nidzica 0-0 Pisa Barczewo 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Vęgoria Węgorzewo 4-1 Pisa Barczewo 6 października, 15:00
Stomil II Olsztyn 4-1 Start Nidzica 7 października, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Mamry Giżycko 0-2 GKS Wikielec 6 października, 14:00
Zatoka Braniewo 3-1 Błękitni Pasym 6 października, 16:00
Omulew Wielbark 0-2 Barkas Tolkmicko 7 października, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-2 Rominta Gołdap 6 października, 16:00
Polonia Iłowo 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 października, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 0-6 Znicz Biała Piska 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 10 października

Znicz Biała Piska 4-1 Vęgoria Węgorzewo 10 października, 15:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 10 października, 15:30
Rominta Gołdap 3-0 Polonia Iłowo 15 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (10 października, 14:00) i w drugim terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie goście zrezygnowali z gry
Barkas Tolkmicko 4-0 DKS Dobre Miasto 10 października, 16:00
Błękitni Pasym 3-1 Omulew Wielbark 10 października, 16:00
GKS Wikielec 3-1 Zatoka Braniewo 10 października, 16:00
Start Nidzica 0-3 Mamry Giżycko 10 października, 16:00
Pisa Barczewo 2-1 Stomil II Olsztyn 10 października, 16:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Vęgoria Węgorzewo 2-4 Stomil II Olsztyn 13 października, 15:00
Mamry Giżycko 0-4 Pisa Barczewo 13 października, 14:00
Zatoka Braniewo 1-6 Start Nidzica 13 października, 15:00
Omulew Wielbark 0-4 GKS Wikielec 14 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Błękitni Pasym 13 października, 15:00
Polonia Iłowo 0-2 Barkas Tolkmicko 13 października, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-4 Rominta Gołdap 13 października, 15:00
Znicz Biała Piska 3-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 października, 14:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0 Vęgoria Węgorzewo 20 października, 14:30
Rominta Gołdap 4-1 Znicz Biała Piska 20 października, 15:00
Barkas Tolkmicko 3-0 Orzeł Janowiec Kościelny 20 października, 15:00
Błękitni Pasym 1-0 Polonia Iłowo 20 października, 15:00
GKS Wikielec 1-0 DKS Dobre Miasto 20 października, 18:00
Start Nidzica 0-1 Omulew Wielbark 21 października, 15:00
Pisa Barczewo 7-3 Zatoka Braniewo 20 października, 15:00
Stomil II Olsztyn 3-0 Mamry Giżycko 21 października, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 14 - 27-28 października

Vęgoria Węgorzewo 1-2 Mamry Giżycko 27 października, 14:00
Zatoka Braniewo 1-4 Stomil II Olsztyn 27 października, 14:00
Omulew Wielbark 1-2 Pisa Barczewo 28 października, 14:00
DKS Dobre Miasto 1-2 Start Nidzica 27 października, 14:00
Polonia Iłowo 5-3 GKS Wikielec 27 października, 14:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Błękitni Pasym 27 października, 14:00
Znicz Biała Piska 1-0 Barkas Tolkmicko 27 października, 14:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Rominta Gołdap 27 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Rominta Gołdap 2-2 Vęgoria Węgorzewo 3 listopada, 13:00
Barkas Tolkmicko 2-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3 listopada, 13:00
Błękitni Pasym 1-2 Znicz Biała Piska 3 listopada, 13:00
GKS Wikielec 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny 3 listopada, 17:00
Start Nidzica 2-0 Polonia Iłowo 3 listopada, 13:00
Pisa Barczewo 2-1 DKS Dobre Miasto 3 listopada, 13:00
Stomil II Olsztyn 1-2 Omulew Wielbark 3 listopada, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Mamry Giżycko 3-0 Zatoka Braniewo 3 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Start Nidzica 10 listopada, 13:00 (200)
Vęgoria Węgorzewo 3-0 Zatoka Braniewo 10 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Mamry Giżycko 0-4 Omulew Wielbark 24 kwietnia, 18:15
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stomil II Olsztyn 6-0 DKS Dobre Miasto 11 listopada, 13:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Pisa Barczewo 1-0 Polonia Iłowo 10 listopada, 13:00
GKS Wikielec 1-0 Znicz Biała Piska 10 listopada, 17:00
Błękitni Pasym 2-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 listopada, 13:00
Barkas Tolkmicko 4-0 Rominta Gołdap 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 30 marca

Barkas Tolkmicko 5-0 Vęgoria Węgorzewo 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rominta Gołdap 3-1 Błękitni Pasym 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-4 GKS Wikielec 23 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Biała Piska 8-4 Start Nidzica 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Janowiec Kościelny 4-4 Pisa Barczewo 21 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Iłowo 2-1 Stomil II Olsztyn 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
DKS Dobre Miasto 0-1 Mamry Giżycko 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Omulew Wielbark 0-0 Zatoka Braniewo 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Vęgoria Węgorzewo 1-3 Omulew Wielbark 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zatoka Braniewo 2-2 DKS Dobre Miasto 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mamry Giżycko 1-1 Polonia Iłowo 6 kwietnia, 14:30
w Kętrzynie; na Stadionie MOSiR
Stomil II Olsztyn 6-1 Orzeł Janowiec Kościelny 7 kwietnia, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Pisa Barczewo 1-2 Znicz Biała Piska 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Nidzica 3-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / na boisku 0-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Wikielec 2-1 Rominta Gołdap 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Pasym 1-7 Barkas Tolkmicko 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Błękitni Pasym 2-2 Vęgoria Węgorzewo 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barkas Tolkmicko 2-1 GKS Wikielec 13 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 4-0 Start Nidzica 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-4 Pisa Barczewo 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Biała Piska 4-1 Stomil II Olsztyn 13 kwietnia, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 5-0 Mamry Giżycko 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Iłowo 1-0 Zatoka Braniewo 13 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Omulew Wielbark 29 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Vęgoria Węgorzewo 0-2 DKS Dobre Miasto 20 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 1-1 Polonia Iłowo 21 kwietnia, 14:00
Zatoka Braniewo 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 20 kwietnia, 16:00
Mamry Giżycko 0-5 Znicz Biała Piska 20 kwietnia, 14:30
w Kętrzynie; na Stadionie MOSiR
Stomil II Olsztyn 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 20 kwietnia, 12:20
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Pisa Barczewo 2-1 Rominta Gołdap 20 kwietnia, 17:00
Start Nidzica 0-0 Barkas Tolkmicko 21 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 1-1 Błękitni Pasym 21 kwietnia, 17:00
w Iławie

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

GKS Wikielec 1-1 Vęgoria Węgorzewo 27 kwietnia, 17:00
Błękitni Pasym 1-3 Start Nidzica 27 kwietnia, 16:00
Barkas Tolkmicko 2-2 Pisa Barczewo 27 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 2-0 Stomil II Olsztyn 27 kwietnia, 14:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-1 Mamry Giżycko 27 kwietnia, 16:30
Znicz Biała Piska 1-0 Zatoka Braniewo 27 kwietnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Omulew Wielbark 27 kwietnia, 16:00
Polonia Iłowo 1-2 DKS Dobre Miasto 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Vęgoria Węgorzewo 3-0 Polonia Iłowo 1 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-2 Orzeł Janowiec Kościelny 1 maja, 16:00
Omulew Wielbark 2-2 Znicz Biała Piska 1 maja, 14:00
Zatoka Braniewo 3-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 maja, 17:00
Mamry Giżycko 0-0 Rominta Gołdap 1 maja, 14:00
Stomil II Olsztyn 0-3 Barkas Tolkmicko 1 maja, 16:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Pisa Barczewo 4-0 Błękitni Pasym 1 maja, 17:00
Start Nidzica 1-2 GKS Wikielec 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Start Nidzica 0-0 Vęgoria Węgorzewo 5 maja, 16:00
GKS Wikielec 3-0 Pisa Barczewo 4 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błękitni Pasym 1-1 Stomil II Olsztyn 4 maja, 16:00
Barkas Tolkmicko 7-1 Mamry Giżycko 4 maja, 16:00
Rominta Gołdap 1-0 Zatoka Braniewo 4 maja, 14:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-0 Omulew Wielbark 4 maja, 16:30
Znicz Biała Piska 1-0 DKS Dobre Miasto 4 maja, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Polonia Iłowo 4 maja, 16:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Vęgoria Węgorzewo 3-0 Orzeł Janowiec Kościelny 11 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polonia Iłowo 1-4 Znicz Biała Piska 11 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 maja, 16:00
Omulew Wielbark 1-4 Rominta Gołdap 12 maja, 15:00
Zatoka Braniewo 0-1 Barkas Tolkmicko 11 maja, 16:00
Mamry Giżycko 7-1 Błękitni Pasym 11 maja, 16:00
Stomil II Olsztyn 3-4 GKS Wikielec 12 maja, 12:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Pisa Barczewo 4-0 Start Nidzica 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Pisa Barczewo 1-1 Vęgoria Węgorzewo 18 maja, 17:00
Start Nidzica 2-2 Stomil II Olsztyn 19 maja, 16:00
GKS Wikielec 2-2 Mamry Giżycko 18 maja, 17:30
Błękitni Pasym 1-2 Zatoka Braniewo 18 maja, 16:00
Barkas Tolkmicko 4-0 Omulew Wielbark 18 maja, 16:00
Rominta Gołdap 4-3 DKS Dobre Miasto 19 maja, 14:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-1 Polonia Iłowo 19 maja, 16:30
Znicz Biała Piska 3-2 Orzeł Janowiec Kościelny 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Vęgoria Węgorzewo 0-8 Znicz Biała Piska 25 maja, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 maja, 18:00
Polonia Iłowo 1-3 Rominta Gołdap 25 maja, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-3 Barkas Tolkmicko 26 maja, 17:00
Omulew Wielbark 2-0 Błękitni Pasym 26 maja, 16:00
Zatoka Braniewo 0-1 GKS Wikielec 25 maja, 17:00
Mamry Giżycko 2-2 Start Nidzica 25 maja, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-0 Pisa Barczewo 26 maja, 17:00
w Barczewie; Stomil II gospodarzem

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Stomil II Olsztyn 0-3 Vęgoria Węgorzewo 2 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Michał Glanowski
Pisa Barczewo 5-0 Mamry Giżycko 2 czerwca, 17:00
Start Nidzica 1-2 Zatoka Braniewo 2 czerwca, 16:00
GKS Wikielec 1-0 Omulew Wielbark 1 czerwca, 19:00
Błękitni Pasym 1-2 DKS Dobre Miasto 1 czerwca, 16:00
Barkas Tolkmicko 3-0 Polonia Iłowo 1 czerwca, 16:00
Rominta Gołdap 4-1 Orzeł Janowiec Kościelny 1 czerwca, 14:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-3 Znicz Biała Piska 1 czerwca, 16:30

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Vęgoria Węgorzewo 2-1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8 czerwca, 16:00
Znicz Biała Piska 3-1 Rominta Gołdap 8 czerwca, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-4 Barkas Tolkmicko 8 czerwca, 16:00
Polonia Iłowo 0-4 Błękitni Pasym 8 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-1 GKS Wikielec 9 czerwca, 17:00
Omulew Wielbark 4-1 Start Nidzica 9 czerwca, 16:00
Zatoka Braniewo 1-0 Pisa Barczewo 8 czerwca, 17:00
Mamry Giżycko 7-0 Stomil II Olsztyn 8 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Mamry Giżycko 2-1 Vęgoria Węgorzewo 15 czerwca, 16:00
Stomil II Olsztyn 3-4 Zatoka Braniewo 15 czerwca, 14:00
w Dobrym Mieście
Pisa Barczewo 1-1 Omulew Wielbark 15 czerwca, 17:00
Start Nidzica 0-1 DKS Dobre Miasto 16 czerwca, 16:00
GKS Wikielec 3-0 Polonia Iłowo 15 czerwca, 19:00
Błękitni Pasym 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 15 czerwca, 16:00
Barkas Tolkmicko 2-0 Znicz Biała Piska 15 czerwca, 16:00
Rominta Gołdap 0-2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 16 czerwca, 14:00

Kolejka 30 - 29 czerwca

Vęgoria Węgorzewo 1-3 Rominta Gołdap 19 czerwca, 18:00
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-5 Barkas Tolkmicko 26 czerwca, 17:00
Znicz Biała Piska 10-1 Błękitni Pasym 29 czerwca, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-3 GKS Wikielec 29 czerwca, 16:00
Polonia Iłowo 1-2 Start Nidzica 29 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 3-0 Pisa Barczewo 29 czerwca, 16:00
Omulew Wielbark 2-0 Stomil II Olsztyn 29 czerwca, 16:00
Zatoka Braniewo 4-1 Mamry Giżycko 29 czerwca, 16:00

III liga 2012/2013 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2012/2013 (podlaska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (warmińsko-mazurska I)
Klasa okręgowa 2012/2013 (warmińsko-mazurska II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas