[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promień Mońki 30 65 21 2 7 76-39 13 2 0 40-8 8 0 7 36-31
2.  LZS Narewka 30 62 19 5 6 54-26 12 1 2 35-10 7 4 4 19-16
3.  Gryf Gródek 30 61 19 4 7 73-31 8 3 4 32-19 11 1 3 41-12
4.  Sparta 1951 Szepietowo 30 56 17 5 8 67-41 10 2 3 36-21 7 3 5 31-20
5.  Sparta Augustów 30 54 16 6 8 46-30 8 2 5 19-13 8 4 3 27-17
6.  Hetman Tykocin 30 48 13 9 8 48-37 8 4 3 32-17 5 5 5 16-20
7.  Cresovia Siemiatycze 30 44 13 5 12 52-45 6 3 6 30-20 7 2 6 22-25
8.  Piast Białystok 30 42 12 6 12 48-50 5 3 7 23-23 7 3 5 25-27 4 8 2 2 0 6-2
9.  Pogoń Łapy 30 42 11 9 10 42-41 6 5 4 25-22 5 4 6 17-19 4 7 2 1 1 4-5
10.  Hetman Białystok 30 42 13 3 14 49-38 9 0 6 28-14 4 3 8 21-24 4 1 0 1 3 2-5
11.  Puszcza Hajnówka 30 41 12 5 13 31-36 8 3 4 19-12 4 2 9 12-24
12.  Magnat Juchnowiec Kościelny 30 35 10 5 15 49-65 6 2 7 33-29 4 3 8 16-36
13.  KS Michałowo 30 31 7 10 13 35-53 3 6 6 16-23 4 4 7 19-30
14.  Sokół Sokółka 30 27 7 6 17 32-63 3 5 7 16-29 4 1 10 16-34
15.  Włókniarz Białystok 30 21 5 6 19 35-67 3 3 9 20-33 2 3 10 15-34
16.  Znicz Suraż 30 5 1 2 27 10-85 1 0 14 7-43 0 2 13 3-42
Znicz Suraż wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Promień Mońki    3-0 2-1 0-0 2-2 2-1 1-0 4-0 2-0 2-1 4-1 5-1 4-0 3-0 3-1 3-0 
 2 LZS Narewka4-1     0-0 0-3* 0-2 1-0 3-0* 4-1 2-1 2-1 3-0 4-0 3-0 2-1 3-0 4-0 
 3 Gryf Gródek3-1 0-2     0-3 0-3 0-0 1-3 6-0 1-1 3-2 2-0 4-0 1-1 2-0 5-2 4-1 
 4 Sparta 1951 Szepietowo2-6 2-1 0-3     3-2 5-0 3-1 0-0 1-3 3-2 0-0 5-0 3-2 3-0 3-1 3-0* 
 5 Sparta Augustów2-0 0-1 1-2 1-3     0-2 1-2 4-2 0-0 1-0 2-0 1-0 1-0 2-1 3-0* 0-0 
 6 Hetman Tykocin3-1 2-2 1-4 0-2 1-1     7-2 5-2 3-0 2-0 1-0 2-0 0-0 1-1 0-2 4-0 
 7 Cresovia Siemiatycze4-1 1-2 0-3 2-1 0-1 5-0     0-2 2-2 0-0 2-0 3-4 2-3 5-0 1-1 3-0* 
 8 Piast Białystok2-4 0-2 0-3 2-2 3-1 1-2 1-2     3-0 0-0 0-1 4-0 3-1 0-3 2-0 2-2 
 9 Pogoń Łapy4-3 0-1 4-1 1-6 1-1 1-1 1-2 1-1     2-1 0-0 1-1 3-4 1-0 2-0 3-0* 
 10 Hetman Białystok3-4 1-0 1-0 2-0 0-1 0-2 2-1 1-2 0-1     1-0 1-2 3-0 7-0 3-1 3-0* 
 11 Puszcza Hajnówka0-3 0-4 0-2 0-1 4-1 0-0 1-0 0-0 1-0 5-1     0-0 1-0 3-0 1-0 3-0* 
 12 Magnat Juchnowiec Kościelny3-1 6-0 2-6 3-0 0-3 1-1 1-1 1-3 3-2 1-3 2-3     2-3 0-2 5-1 3-0* 
 13 KS Michałowo0-1 0-0 0-3 0-0 1-2 1-1 1-1 0-4 1-1 1-3 4-3 1-2     2-1 1-1 3-0* 
 14 Sokół Sokółka1-4 0-0 1-5 3-2 1-1 1-2 0-2 0-3 0-3* 2-2 0-1 3-1 1-1     2-2 1-0 
 15 Włókniarz Białystok0-3 1-1 0-5 5-4 1-3 2-1 1-3 1-2 0-1 0-2 1-2 0-0 2-2 3-4     3-0* 
 16 Znicz Suraż0-3* 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-2 0-3* 2-1 2-5 1-2 0-3* 0-3     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Znicz Suraż 1-2 Cresovia Siemiatycze 12 września, 16:30
w pierwotnym terminie odwołany z powodu śmierci prezesa gospodarzy
Włókniarz Białystok 0-5 Gryf Gródek 11 sierpnia, 16:00
w Juchnowcu Dolnym
Sparta Augustów 1-0 Hetman Białystok 11 sierpnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 5-0 Hetman Tykocin 12 sierpnia, 17:00
Sokół Sokółka 1-1 KS Michałowo 12 sierpnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-4 LZS Narewka 12 sierpnia, 17:00
Promień Mońki 5-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Łapy 1-1 Piast Białystok 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 0-2 Piast Białystok 18 sierpnia, 15:30
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-2 Pogoń Łapy 18 sierpnia, 18:00
LZS Narewka 4-1 Promień Mońki 19 sierpnia, 16:00
KS Michałowo 4-3 Puszcza Hajnówka 18 sierpnia, 16:00
Hetman Tykocin 1-1 Sokół Sokółka 18 sierpnia, 11:00
Hetman Białystok 2-0 Sparta 1951 Szepietowo 18 sierpnia, 11:00
w Wasilkowie
Gryf Gródek 0-3 Sparta Augustów 18 sierpnia, 11:00
Znicz Suraż 0-3 Włókniarz Białystok 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Włókniarz Białystok 1-3 Cresovia Siemiatycze 22 sierpnia, 17:00
Sparta Augustów 0-0 Znicz Suraż 22 sierpnia, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-3 Gryf Gródek 22 sierpnia, 17:00
Sokół Sokółka 2-2 Hetman Białystok 22 sierpnia, 17:00
Puszcza Hajnówka 0-0 Hetman Tykocin 22 sierpnia, 17:00
Promień Mońki 4-0 KS Michałowo 22 sierpnia, 17:00
Pogoń Łapy 0-1 LZS Narewka 22 sierpnia, 17:30
Piast Białystok 4-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Cresovia Siemiatycze 3-4 Magnat Juchnowiec Kościelny 25 sierpnia, 17:00
LZS Narewka 4-1 Piast Białystok 26 sierpnia, 16:00
KS Michałowo 1-1 Pogoń Łapy 25 sierpnia, 16:00
Hetman Tykocin 3-1 Promień Mońki 25 sierpnia, 11:00
Hetman Białystok 1-0 Puszcza Hajnówka 25 sierpnia, 11:00
Gryf Gródek 2-0 Sokół Sokółka 26 sierpnia, 15:00
Znicz Suraż 1-4 Sparta 1951 Szepietowo 26 sierpnia, 17:00
Włókniarz Białystok 1-3 Sparta Augustów 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Sparta Augustów 1-2 Cresovia Siemiatycze 1 września, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-1 Włókniarz Białystok 1 września, 16:00
Sokół Sokółka 1-0 Znicz Suraż 1 września, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-2 Gryf Gródek 2 września, 16:00
Promień Mońki 2-1 Hetman Białystok 1 września, 17:00
Pogoń Łapy 1-1 Hetman Tykocin 2 września, 17:00
Piast Białystok 3-1 KS Michałowo 1 września, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 6-0 LZS Narewka 1 września, 15:00

Kolejka 6 - 5 września

Cresovia Siemiatycze 1-2 LZS Narewka 5 września, 17:30
KS Michałowo 1-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 5 września, 17:00
Hetman Tykocin 5-2 Piast Białystok 5 września, 17:00
Hetman Białystok 0-1 Pogoń Łapy 5 września, 17:00
Gryf Gródek 3-1 Promień Mońki 5 września, 17:00
Znicz Suraż 2-1 Puszcza Hajnówka 5 września, 17:30
Włókniarz Białystok 3-4 Sokół Sokółka 5 września, 17:00
Sparta Augustów 1-3 Sparta 1951 Szepietowo 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Sparta 1951 Szepietowo 3-1 Cresovia Siemiatycze 9 września, 16:00
Sokół Sokółka 1-1 Sparta Augustów 9 września, 16:00
Puszcza Hajnówka 1-0 Włókniarz Białystok 9 września, 16:00
Promień Mońki 3-0 Znicz Suraż 8 września, 16:00
Pogoń Łapy 4-1 Gryf Gródek 9 września, 17:00
Piast Białystok 0-0 Hetman Białystok 8 września, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Hetman Tykocin 8 września, 17:00
LZS Narewka 3-0 KS Michałowo 8 września, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Cresovia Siemiatycze 2-3 KS Michałowo 15 września, 16:00
Hetman Tykocin 2-2 LZS Narewka 15 września, 11:00
Hetman Białystok 1-2 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 września, 11:00
w Wasilkowie
Gryf Gródek 6-0 Piast Białystok 16 września, 15:00
Znicz Suraż 0-2 Pogoń Łapy 16 września, 16:00
Włókniarz Białystok 0-3 Promień Mońki 15 września, 16:00
Sparta Augustów 2-0 Puszcza Hajnówka 15 września, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Sokół Sokółka 16 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Sokół Sokółka 0-2 Cresovia Siemiatycze 23 września, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-1 Sparta 1951 Szepietowo 23 września, 15:00
Promień Mońki 2-2 Sparta Augustów 22 września, 16:00
Pogoń Łapy 2-0 Włókniarz Białystok 23 września, 16:00
Piast Białystok 2-2 Znicz Suraż 22 września, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-6 Gryf Gródek 22 września, 16:30
LZS Narewka 2-1 Hetman Białystok 23 września, 15:00
KS Michałowo 1-1 Hetman Tykocin 23 września, 14:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Cresovia Siemiatycze 5-0 Hetman Tykocin 29 września, 16:00
Hetman Białystok 3-0 KS Michałowo 29 września, 11:00
w Wasilkowie
Gryf Gródek 0-2 LZS Narewka 30 września, 15:00
Znicz Suraż 2-5 Magnat Juchnowiec Kościelny 30 września, 15:00
Włókniarz Białystok 1-2 Piast Białystok 29 września, 15:00
Sparta Augustów 0-0 Pogoń Łapy 29 września, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-6 Promień Mońki 30 września, 16:00
Sokół Sokółka 0-1 Puszcza Hajnówka 30 września, 15:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Puszcza Hajnówka 1-0 Cresovia Siemiatycze 7 października, 15:00
Promień Mońki 3-0 Sokół Sokółka 6 października, 14:00
Pogoń Łapy 1-6 Sparta 1951 Szepietowo 7 października, 14:00
Piast Białystok 3-1 Sparta Augustów 6 października, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 5-1 Włókniarz Białystok 6 października, 13:00
LZS Narewka 4-0 Znicz Suraż 7 października, 15:00
KS Michałowo 0-3 Gryf Gródek 6 października, 14:00
Hetman Tykocin 2-0 Hetman Białystok 7 października, 15:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Cresovia Siemiatycze 0-0 Hetman Białystok 13 października, 15:00
Gryf Gródek 0-0 Hetman Tykocin 13 października, 15:00
Znicz Suraż 1-2 KS Michałowo 14 października, 14:00
Włókniarz Białystok 1-1 LZS Narewka 13 października, 11:30
Sparta Augustów 1-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 13 października, 14:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-0 Piast Białystok 14 października, 15:00
Sokół Sokółka 0-3 Pogoń Łapy 14 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Puszcza Hajnówka 0-3 Promień Mońki 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Promień Mońki 1-0 Cresovia Siemiatycze 20 października, 15:00
Pogoń Łapy 0-0 Puszcza Hajnówka 21 października, 14:00
Piast Białystok 0-3 Sokół Sokółka 20 października, 14:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-0 Sparta 1951 Szepietowo 20 października, 14:00
LZS Narewka 0-2 Sparta Augustów 21 października, 14:00
KS Michałowo 1-1 Włókniarz Białystok 20 października, 14:00
Hetman Tykocin 4-0 Znicz Suraż 21 października, 14:00
Hetman Białystok 1-0 Gryf Gródek 21 października, 11:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Cresovia Siemiatycze 0-3 Gryf Gródek 7 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Suraż 0-3 Hetman Białystok 24 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 1-3 / w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (7 listopada, 13:30) odwołany
Włókniarz Białystok 2-1 Hetman Tykocin 27 października, 11:00
Sparta Augustów 1-0 KS Michałowo 27 października, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 2-1 LZS Narewka 7 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Sokółka 3-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 listopada, 18:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Hajnówka 0-0 Piast Białystok 7 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Mońki 2-0 Pogoń Łapy 27 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pogoń Łapy 1-2 Cresovia Siemiatycze 4 listopada, 13:00
Piast Białystok 2-4 Promień Mońki 3 listopada, 13:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 Puszcza Hajnówka 3 listopada, 14:00
LZS Narewka 2-1 Sokół Sokółka 4 listopada, 12:00
KS Michałowo 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 3 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 1-1 Sparta Augustów 4 listopada, 13:00
Hetman Białystok 3-1 Włókniarz Białystok 3 listopada, 11:00
Gryf Gródek 4-1 Znicz Suraż 4 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Cresovia Siemiatycze 3-0 Znicz Suraż 10 listopada, 13:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Gryf Gródek 5-2 Włókniarz Białystok 11 listopada, 13:00
Hetman Białystok 0-1 Sparta Augustów 10 listopada, 11:00
Hetman Tykocin 0-2 Sparta 1951 Szepietowo 11 listopada, 13:00
KS Michałowo 2-1 Sokół Sokółka 10 listopada, 13:00
LZS Narewka 3-0 Puszcza Hajnówka 10 listopada, 12:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-1 Promień Mońki 10 listopada, 13:30
Piast Białystok 3-0 Pogoń Łapy 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Piast Białystok 1-2 Cresovia Siemiatycze 18 listopada, 13:00
Pogoń Łapy 1-1 Magnat Juchnowiec Kościelny 18 listopada, 13:00
Promień Mońki 3-0 LZS Narewka 17 listopada, 12:30
Puszcza Hajnówka 1-0 KS Michałowo 18 listopada, 13:00
Sokół Sokółka 1-2 Hetman Tykocin 18 listopada, 13:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-2 Hetman Białystok 17 listopada, 12:00
Sparta Augustów 1-2 Gryf Gródek 17 listopada, 12:00
Włókniarz Białystok 3-0 Znicz Suraż 17 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 18 - 30 marca

Cresovia Siemiatycze 1-1 Włókniarz Białystok 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Suraż 0-3 Sparta Augustów
(wo)
Gryf Gródek 0-3 Sparta 1951 Szepietowo 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Białystok 7-0 Sokół Sokółka 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Wasilkowie
Hetman Tykocin 1-0 Puszcza Hajnówka 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Michałowo 0-1 Promień Mońki 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Narewka 2-1 Pogoń Łapy 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-3 Piast Białystok 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28-30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Magnat Juchnowiec Kościelny 1-1 Cresovia Siemiatycze 5 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Białystok 0-2 LZS Narewka 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Łapy 3-4 KS Michałowo 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Mońki 2-1 Hetman Tykocin 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Hajnówka 5-1 Hetman Białystok 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Sokółka 1-5 Gryf Gródek 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta 1951 Szepietowo 3-0 Znicz Suraż
(wo)
Sparta Augustów 3-0 Włókniarz Białystok 5 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Cresovia Siemiatycze 0-1 Sparta Augustów 22 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Białystok 5-4 Sparta 1951 Szepietowo 23 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Znicz Suraż 0-3 Sokół Sokółka
(wo)
Gryf Gródek 2-0 Puszcza Hajnówka 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Białystok 3-4 Promień Mońki 22 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Tykocin 3-0 Pogoń Łapy 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Michałowo 0-4 Piast Białystok 12 czerwca
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Narewka 4-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

LZS Narewka 3-0 Cresovia Siemiatycze 21 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Magnat Juchnowiec Kościelny 2-3 KS Michałowo 20 kwietnia, 12:00
Piast Białystok 1-2 Hetman Tykocin 20 kwietnia, 11:00
Pogoń Łapy 2-1 Hetman Białystok 21 kwietnia, 16:00
Promień Mońki 2-1 Gryf Gródek 20 kwietnia, 16:00
Puszcza Hajnówka 3-0 Znicz Suraż
(wo)
Sokół Sokółka 2-2 Włókniarz Białystok 20 kwietnia, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-2 Sparta Augustów 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Cresovia Siemiatycze 2-1 Sparta 1951 Szepietowo 27 kwietnia, 16:00
Sparta Augustów 2-1 Sokół Sokółka 27 kwietnia, 16:00
Włókniarz Białystok 1-2 Puszcza Hajnówka 27 kwietnia, 13:00
Znicz Suraż 0-3 Promień Mońki
(wo)
Gryf Gródek 1-1 Pogoń Łapy 27 kwietnia, 17:00
Hetman Białystok 1-2 Piast Białystok 27 kwietnia, 11:00
Hetman Tykocin 2-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 27 kwietnia, 17:00
KS Michałowo 0-0 LZS Narewka 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

KS Michałowo 1-1 Cresovia Siemiatycze 4 maja, 17:00
LZS Narewka 1-0 Hetman Tykocin 4 maja, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 1-3 Hetman Białystok 4 maja, 18:00
Piast Białystok 0-3 Gryf Gródek 4 maja, 11:00
Pogoń Łapy 3-0 Znicz Suraż
(wo)
Promień Mońki 3-1 Włókniarz Białystok 4 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 4-1 Sparta Augustów 4 maja, 16:00
Sokół Sokółka 3-2 Sparta 1951 Szepietowo 5 maja, 16:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Cresovia Siemiatycze 5-0 Sokół Sokółka 11 maja, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 0-0 Puszcza Hajnówka 12 maja, 15:00
Sparta Augustów 2-0 Promień Mońki 11 maja, 17:00
Włókniarz Białystok 0-1 Pogoń Łapy 11 maja, 16:00
Znicz Suraż 0-3 Piast Białystok
(wo)
Gryf Gródek 4-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 11 maja, 17:00
Hetman Białystok 1-0 LZS Narewka 11 maja, 11:00
Hetman Tykocin 0-0 KS Michałowo 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Hetman Tykocin 7-2 Cresovia Siemiatycze 18 maja, 17:00
KS Michałowo 1-3 Hetman Białystok 18 maja, 13:00
LZS Narewka 0-0 Gryf Gródek 19 maja, 16:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 3-0 Znicz Suraż
(wo)
Piast Białystok 2-0 Włókniarz Białystok 18 maja, 11:00
Pogoń Łapy 1-1 Sparta Augustów 19 maja, 16:00
Promień Mońki 0-0 Sparta 1951 Szepietowo 18 maja, 16:00
Puszcza Hajnówka 3-0 Sokół Sokółka 19 maja, 16:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Cresovia Siemiatycze 2-0 Puszcza Hajnówka 25 maja, 17:00
Sokół Sokółka 1-4 Promień Mońki 25 maja, 17:00
Sparta 1951 Szepietowo 1-3 Pogoń Łapy 26 maja, 16:00
Sparta Augustów 4-2 Piast Białystok 25 maja, 16:00
Włókniarz Białystok 0-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 8 maja, 18:00
Znicz Suraż 0-3 LZS Narewka
(wo)
Gryf Gródek 1-1 KS Michałowo 25 maja, 17:00
Hetman Białystok 0-2 Hetman Tykocin 25 maja, 11:00
w Wasilkowie

Kolejka 27 - 29 maja

Hetman Białystok 2-1 Cresovia Siemiatycze 12 czerwca, 17:00
Hetman Tykocin 1-4 Gryf Gródek 29 maja, 18:00
KS Michałowo 3-0 Znicz Suraż
(wo)
LZS Narewka 3-0 Włókniarz Białystok 25 maja, 11:00
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-3 Sparta Augustów 29 maja, 20:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem
Piast Białystok 2-2 Sparta 1951 Szepietowo 29 maja, 17:00
Pogoń Łapy 1-0 Sokół Sokółka 29 maja, 18:00
Promień Mońki 4-1 Puszcza Hajnówka 29 maja, 16:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Cresovia Siemiatycze 4-1 Promień Mońki 1 czerwca, 17:00
Puszcza Hajnówka 1-0 Pogoń Łapy 2 czerwca, 16:00
Sokół Sokółka 0-3 Piast Białystok 2 czerwca, 16:00
Sparta 1951 Szepietowo 5-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 2 czerwca, 16:00
Sparta Augustów 0-1 LZS Narewka 1 czerwca, 16:00
Włókniarz Białystok 2-2 KS Michałowo 1 czerwca, 14:00
Znicz Suraż 0-3 Hetman Tykocin
(wo)
Gryf Gródek 3-2 Hetman Białystok 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

Gryf Gródek 1-3 Cresovia Siemiatycze 19 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 17:00) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu
Hetman Białystok 3-0 Znicz Suraż
(wo)
Hetman Tykocin 0-2 Włókniarz Białystok 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu
KS Michałowo 1-2 Sparta Augustów 8 czerwca, 17:00
LZS Narewka 0-3 Sparta 1951 Szepietowo 9 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Magnat Juchnowiec Kościelny 0-2 Sokół Sokółka 8 czerwca, 17:00
Piast Białystok 0-1 Puszcza Hajnówka 8 czerwca, 11:00
Pogoń Łapy 4-3 Promień Mońki 8 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Cresovia Siemiatycze 2-2 Pogoń Łapy 15 czerwca, 16:00
Promień Mońki 4-0 Piast Białystok 15 czerwca, 16:00
Puszcza Hajnówka 0-0 Magnat Juchnowiec Kościelny 15 czerwca, 16:00
Sokół Sokółka 0-0 LZS Narewka 12 czerwca, 18:00
Sparta 1951 Szepietowo 3-2 KS Michałowo 15 czerwca, 16:00
Sparta Augustów 0-2 Hetman Tykocin 15 czerwca, 16:00
Włókniarz Białystok 0-2 Hetman Białystok 15 czerwca, 16:00
Znicz Suraż 0-3 Gryf Gródek
(wo)

III liga 2012/2013 (podlasko-warmińsko-mazurska)

IV liga 2012/2013 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (podlaska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas