[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Wasilków 30 71 23 2 5 78-18 11 2 2 44-11 12 0 3 34-7
2.  MKS Mielnik 30 70 23 1 6 103-21 14 1 0 69-5 9 0 6 34-16
3.  KS Śniadowo 30 63 20 3 7 73-32 13 2 0 44-9 7 1 7 29-23
4.  ŁKS 1926 II Łomża 30 50 15 5 10 70-50 10 1 4 47-26 5 4 6 23-24
5.  Gieret Giby 30 44 12 8 10 44-56 9 2 4 29-24 3 6 6 15-32 2 4 1 1 0 3-2
6.  Wigry II Suwałki 30 44 14 2 14 57-50 9 2 4 36-10 5 0 10 21-40 2 1 0 1 1 2-3
7.  Orlęta Czyżew 30 42 13 3 14 35-54 5 2 8 17-21 8 1 6 18-33
8.  Rudnia Zabłudów 30 41 11 8 11 40-33 6 4 5 22-19 5 4 6 18-14
9.  Forty Piątnica 30 38 11 5 14 45-48 6 2 7 25-22 5 3 7 20-26
10.  Iskra Narew 30 37 10 7 13 35-55 6 5 4 23-21 4 2 9 12-34
11.  Krypnianka Krypno 30 36 10 6 14 55-55 6 2 7 31-27 4 4 7 24-28
12.  Sudovia Szudziałowo 30 35 9 8 13 43-66 7 4 4 24-24 2 4 9 19-42
13.  Polonia Raczki 30 33 8 9 13 29-40 4 6 5 15-16 4 3 8 14-24
14.  Korona Dobrzyniewo Duże 30 30 8 6 16 31-55 6 2 7 16-23 2 4 9 15-32
15.  Pomorzanka Sejny 30 29 8 5 17 38-74 6 2 7 19-26 2 3 10 19-48
16.  Narew Choroszcz 30 16 4 4 22 28-97 2 2 11 14-45 2 2 11 14-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Wasilków    4-0 5-1 0-1 5-1 6-0 1-1 1-0 0-1 1-0 4-1 3-0 2-2 2-1 5-2 5-0 
 2 MKS Mielnik2-1     1-0 3-0* 8-1 6-0 6-0 2-0 9-1 0-0 3-0 9-1 3-0* 6-1 3-0 8-0 
 3 KS Śniadowo1-0 2-0     3-3 3-0 3-1 7-0 1-0 0-0 3-0* 2-1 3-0* 2-1 3-0 6-2 5-1 
 4 ŁKS 1926 II Łomża0-4 2-1 1-6     4-2 7-1 0-2 2-0 3-1 5-0 3-1 5-3 5-0 1-1 3-4 6-0 
 5 Gieret Giby1-0 0-4 3-0 0-0     2-1 5-1 1-4 3-2 1-0 3-3 3-1 0-3 3-2 3-0 1-3 
 6 Wigry II Suwałki0-3 1-0 0-1 4-1 1-1     0-1 0-0 1-0 9-0 1-0 4-1 1-2 2-0 9-0 3-0 
 7 Orlęta Czyżew0-1 1-0 1-2 0-4 0-2 4-1     3-1 0-1 0-1 2-2 2-1 0-0 1-2 1-0 2-3 
 8 Rudnia Zabłudów0-4 0-1 2-0 2-1 0-1 0-2 3-0     1-2 1-0 2-2 2-2 0-0 3-1 2-2 4-1 
 9 Forty Piątnica0-2 1-6 2-3 0-1 0-2 1-0 4-0 0-3     6-1 3-1 0-0 0-1 1-1 5-1 2-0 
 10 Iskra Narew0-4 2-1 2-1 4-0 1-1 1-0 1-2 0-0 0-0     2-4 1-4 3-0 2-0 1-1 3-3 
 11 Krypnianka Krypno2-3 0-4 0-2 3-3 6-1 4-2 3-0 1-3 3-2 0-2     6-1 2-1 1-2 0-1 0-0 
 12 Sudovia Szudziałowo0-1 0-5 2-1 1-1 1-1 2-1 2-4 1-1 3-2 2-2 0-1     2-1 1-0 4-2 3-1 
 13 Polonia Raczki0-2 1-3 2-1 1-0 0-0 0-1 0-1 0-0 1-1 0-2 1-1 1-0     2-2 2-2 4-0 
 14 Korona Dobrzyniewo Duże0-1 0-2 1-1 1-4 1-0 1-3 0-2 2-0 1-3 2-0 0-3 0-0 2-1     2-1 3-2 
 15 Pomorzanka Sejny1-2 1-5 1-3 2-1 0-0 0-2 1-2 0-5 1-0 3-0* 0-3* 2-2 1-0 3-1     3-0 
 16 Narew Choroszcz0-6 1-2 0-7 0-3 2-2 3-6 0-2 0-1 0-4 1-4 2-1 1-3 1-2 1-1 2-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wigry II Suwałki 1-0 Forty Piątnica 12 sierpnia, 16:00
Sudovia Szudziałowo 1-1 Gieret Giby 12 sierpnia, 16:00
Rudnia Zabłudów 1-0 Iskra Narew 12 sierpnia, 13:00
Pomorzanka Sejny 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 11 sierpnia, 18:00
Polonia Raczki 1-1 Krypnianka Krypno 12 sierpnia, 17:00
Orlęta Czyżew 1-2 KS Śniadowo 12 sierpnia, 17:00
Narew Choroszcz 1-2 MKS Mielnik 11 sierpnia, 16:00
KS Wasilków 0-1 ŁKS 1926 II Łomża 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Forty Piątnica 0-1 ŁKS 1926 II Łomża 18 sierpnia, 15:00
MKS Mielnik 2-1 KS Wasilków 18 sierpnia, 13:00
KS Śniadowo 5-1 Narew Choroszcz 19 sierpnia, 14:00
Krypnianka Krypno 3-0 Orlęta Czyżew 19 sierpnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Polonia Raczki 19 sierpnia, 17:00
Iskra Narew 1-1 Pomorzanka Sejny 18 sierpnia, 16:00
Wigry II Suwałki 4-1 Sudovia Szudziałowo 19 sierpnia, 12:00
Rudnia Zabłudów 0-1 Gieret Giby 19 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Sudovia Szudziałowo 3-2 Forty Piątnica 22 sierpnia, 18:00
Rudnia Zabłudów 0-2 Wigry II Suwałki 22 sierpnia, 17:45
Pomorzanka Sejny 0-0 Gieret Giby 22 sierpnia, 17:00
Polonia Raczki 0-2 Iskra Narew 22 sierpnia, 17:00
Orlęta Czyżew 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 22 sierpnia, 17:00
Narew Choroszcz 2-1 Krypnianka Krypno 22 sierpnia, 17:00
KS Wasilków 5-1 KS Śniadowo 22 sierpnia, 17:00
ŁKS 1926 II Łomża 2-1 MKS Mielnik 22 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Forty Piątnica 1-6 MKS Mielnik 25 sierpnia, 16:00
KS Śniadowo 3-3 ŁKS 1926 II Łomża 26 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 2-3 KS Wasilków 26 sierpnia, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-2 Narew Choroszcz 26 sierpnia, 17:00
Iskra Narew 1-2 Orlęta Czyżew 26 sierpnia, 16:00
Gieret Giby 0-3 Polonia Raczki 25 sierpnia, 17:00
Wigry II Suwałki 9-0 Pomorzanka Sejny 26 sierpnia, 17:00
Sudovia Szudziałowo 1-1 Rudnia Zabłudów 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Rudnia Zabłudów 1-2 Forty Piątnica 2 września, 14:00
Pomorzanka Sejny 2-2 Sudovia Szudziałowo 1 września, 16:00
Polonia Raczki 0-1 Wigry II Suwałki 1 września, 16:00
Orlęta Czyżew 0-2 Gieret Giby 2 września, 15:00
Narew Choroszcz 1-4 Iskra Narew 1 września, 14:00
KS Wasilków 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 1 września, 16:00
ŁKS 1926 II Łomża 3-1 Krypnianka Krypno 2 września, 16:00
MKS Mielnik 1-0 KS Śniadowo 2 września, 13:00

Kolejka 6 - 5 września

Forty Piątnica 2-3 KS Śniadowo 5 września, 17:00
Krypnianka Krypno 0-4 MKS Mielnik 5 września, 17:30
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 ŁKS 1926 II Łomża 5 września, 17:00
Iskra Narew 0-4 KS Wasilków 5 września, 17:00
Gieret Giby 1-3 Narew Choroszcz 5 września, 16:00
Wigry II Suwałki 0-1 Orlęta Czyżew 5 września, 16:00
Sudovia Szudziałowo 2-1 Polonia Raczki 5 września, 17:00
Rudnia Zabłudów 2-2 Pomorzanka Sejny 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Pomorzanka Sejny 1-0 Forty Piątnica 8 września, 16:00
Polonia Raczki 0-0 Rudnia Zabłudów 9 września, 16:00
Orlęta Czyżew 2-1 Sudovia Szudziałowo 9 września, 14:00
Narew Choroszcz 3-6 Wigry II Suwałki 8 września, 15:00
KS Wasilków 5-1 Gieret Giby 8 września, 16:00
ŁKS 1926 II Łomża 5-0 Iskra Narew 9 września, 16:00
MKS Mielnik 6-1 Korona Dobrzyniewo Duże 9 września, 13:00
KS Śniadowo 2-1 Krypnianka Krypno 8 września, 12:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Forty Piątnica 3-1 Krypnianka Krypno 15 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 KS Śniadowo 16 września, 13:00
Iskra Narew 2-1 MKS Mielnik 16 września, 16:00
Gieret Giby 0-0 ŁKS 1926 II Łomża 15 września, 16:00
Wigry II Suwałki 0-3 KS Wasilków 16 września, 15:00
Sudovia Szudziałowo 3-1 Narew Choroszcz 16 września, 15:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Orlęta Czyżew 15 września, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-0 Polonia Raczki 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Polonia Raczki 1-1 Forty Piątnica 23 września, 16:00
Orlęta Czyżew 1-0 Pomorzanka Sejny 23 września, 14:00
Narew Choroszcz 0-1 Rudnia Zabłudów 22 września, 15:00
KS Wasilków 3-0 Sudovia Szudziałowo 22 września, 16:00
ŁKS 1926 II Łomża 7-1 Wigry II Suwałki 23 września, 16:00
MKS Mielnik 8-1 Gieret Giby 23 września, 13:00
KS Śniadowo 3-0 Iskra Narew 23 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Krypnianka Krypno 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 23 września, 14:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Forty Piątnica 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 29 września, 14:00
Iskra Narew 2-4 Krypnianka Krypno 30 września, 16:00
Gieret Giby 3-0 KS Śniadowo 29 września, 15:00
Wigry II Suwałki 1-0 MKS Mielnik 30 września, 14:00
Sudovia Szudziałowo 1-1 ŁKS 1926 II Łomża 30 września, 14:00
Rudnia Zabłudów 0-4 KS Wasilków 29 września, 15:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Narew Choroszcz 29 września, 15:00
Polonia Raczki 0-1 Orlęta Czyżew 30 września, 14:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Orlęta Czyżew 0-1 Forty Piątnica 7 października, 13:00
Narew Choroszcz 1-2 Polonia Raczki 6 października, 14:00
KS Wasilków 5-2 Pomorzanka Sejny 6 października, 15:00
ŁKS 1926 II Łomża 2-0 Rudnia Zabłudów 7 października, 14:00
MKS Mielnik 9-1 Sudovia Szudziałowo 7 października, 13:00
KS Śniadowo 3-1 Wigry II Suwałki 7 października, 14:00
Krypnianka Krypno 6-1 Gieret Giby 7 października, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Iskra Narew 7 października, 13:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Forty Piątnica 6-1 Iskra Narew 13 października
Gieret Giby 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże 13 października, 14:00
Wigry II Suwałki 1-0 Krypnianka Krypno 14 października, 14:00
Sudovia Szudziałowo 2-1 KS Śniadowo 14 października, 14:00
Rudnia Zabłudów 0-1 MKS Mielnik 13 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 2-1 ŁKS 1926 II Łomża 13 października, 14:00
Polonia Raczki 0-2 KS Wasilków 14 października, 14:00
Orlęta Czyżew 2-3 Narew Choroszcz 14 października, 14:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Narew Choroszcz 0-4 Forty Piątnica 20 października, 14:00
KS Wasilków 1-1 Orlęta Czyżew 20 października, 14:00
ŁKS 1926 II Łomża 5-0 Polonia Raczki 21 października, 14:00
MKS Mielnik 3-0 Pomorzanka Sejny 21 października, 13:00
goście nie stawili się na mecz
KS Śniadowo 1-0 Rudnia Zabłudów 21 października, 14:00
Krypnianka Krypno 6-1 Sudovia Szudziałowo 21 października, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Wigry II Suwałki 21 października, 13:00
Iskra Narew 1-1 Gieret Giby 21 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Forty Piątnica 0-2 Gieret Giby 27 października, 13:00
Wigry II Suwałki 9-0 Iskra Narew 28 października, 13:00
Sudovia Szudziałowo 1-0 Korona Dobrzyniewo Duże 24 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudnia Zabłudów 2-2 Krypnianka Krypno 27 października, 13:00
Pomorzanka Sejny 1-3 KS Śniadowo 27 października, 13:00
Polonia Raczki 1-3 MKS Mielnik 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Czyżew 0-4 ŁKS 1926 II Łomża 25 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (7 listopada, 13:30) odwołany
Narew Choroszcz 0-6 KS Wasilków 27 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

KS Wasilków 0-1 Forty Piątnica 4 listopada, 13:00
ŁKS 1926 II Łomża 6-0 Narew Choroszcz 4 listopada, 14:00
MKS Mielnik 6-0 Orlęta Czyżew 4 listopada, 13:00
KS Śniadowo 2-1 Polonia Raczki 4 listopada, 14:00
Krypnianka Krypno 0-1 Pomorzanka Sejny 4 listopada, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-0 Rudnia Zabłudów 4 listopada, 13:00
Iskra Narew 1-4 Sudovia Szudziałowo 4 listopada, 14:00
Gieret Giby 2-1 Wigry II Suwałki 3 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Forty Piątnica 1-0 Wigry II Suwałki 10 listopada, 13:00
Gieret Giby 3-1 Sudovia Szudziałowo 10 listopada, 13:00
Iskra Narew 0-0 Rudnia Zabłudów 11 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-1 Pomorzanka Sejny 10 listopada, 11:00
Krypnianka Krypno 2-1 Polonia Raczki 11 listopada, 12:00
KS Śniadowo 7-0 Orlęta Czyżew 11 listopada, 13:00
MKS Mielnik 8-0 Narew Choroszcz 11 listopada, 13:00
ŁKS 1926 II Łomża 0-4 KS Wasilków 11 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Gieret Giby 1-4 Rudnia Zabłudów 17 listopada, 13:00
ŁKS 1926 II Łomża 3-1 Forty Piątnica 18 listopada, 12:00
KS Wasilków 4-0 MKS Mielnik 17 listopada, 13:00
Narew Choroszcz 0-7 KS Śniadowo 17 listopada, 13:30
Orlęta Czyżew 2-2 Krypnianka Krypno 18 listopada, 13:00
Polonia Raczki 2-2 Korona Dobrzyniewo Duże 18 listopada, 13:30
Pomorzanka Sejny 3-0 Iskra Narew 17 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Sudovia Szudziałowo 2-1 Wigry II Suwałki 17 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 30 marca

Forty Piątnica 0-0 Sudovia Szudziałowo 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wigry II Suwałki 0-0 Rudnia Zabłudów 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gieret Giby 3-0 Pomorzanka Sejny 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Narew 3-0 Polonia Raczki 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Dobrzyniewo Duże 0-2 Orlęta Czyżew 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krypnianka Krypno 0-0 Narew Choroszcz 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Śniadowo 1-0 KS Wasilków 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Mielnik 3-0 ŁKS 1926 II Łomża 1 maja, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

MKS Mielnik 9-1 Forty Piątnica 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS 1926 II Łomża 1-6 KS Śniadowo 5 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wasilków 4-1 Krypnianka Krypno 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Narew Choroszcz 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Czyżew 0-1 Iskra Narew 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Raczki 0-0 Gieret Giby 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pomorzanka Sejny 0-2 Wigry II Suwałki 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudnia Zabłudów 2-2 Sudovia Szudziałowo 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Forty Piątnica 0-3 Rudnia Zabłudów 22 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sudovia Szudziałowo 4-2 Pomorzanka Sejny 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wigry II Suwałki 1-2 Polonia Raczki 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gieret Giby 5-1 Orlęta Czyżew 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Narew 3-3 Narew Choroszcz 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Dobrzyniewo Duże 0-1 KS Wasilków 21 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krypnianka Krypno 3-3 ŁKS 1926 II Łomża 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Śniadowo 2-0 MKS Mielnik 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

KS Śniadowo 0-0 Forty Piątnica 21 kwietnia, 17:30
MKS Mielnik 3-0 Krypnianka Krypno 21 kwietnia, 13:00
ŁKS 1926 II Łomża 1-1 Korona Dobrzyniewo Duże 21 kwietnia, 14:00
KS Wasilków 1-0 Iskra Narew 20 kwietnia, 16:00
Narew Choroszcz 2-2 Gieret Giby 21 kwietnia, 16:00
Orlęta Czyżew 4-1 Wigry II Suwałki 21 kwietnia, 15:00
Polonia Raczki 1-0 Sudovia Szudziałowo 21 kwietnia, 14:00
Pomorzanka Sejny 0-5 Rudnia Zabłudów 20 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Forty Piątnica 5-1 Pomorzanka Sejny 27 kwietnia, 17:00
Rudnia Zabłudów 0-0 Polonia Raczki 27 kwietnia, 16:00
Sudovia Szudziałowo 2-4 Orlęta Czyżew 28 kwietnia, 11:00
Wigry II Suwałki 3-0 Narew Choroszcz 27 kwietnia, 15:00
Gieret Giby 1-0 KS Wasilków 27 kwietnia, 16:00
Iskra Narew 4-0 ŁKS 1926 II Łomża 27 kwietnia, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-2 MKS Mielnik 28 kwietnia, 13:00
Krypnianka Krypno 0-2 KS Śniadowo 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Krypnianka Krypno 3-2 Forty Piątnica 5 maja, 14:00
KS Śniadowo 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 5 maja, 12:00
MKS Mielnik 0-0 Iskra Narew 4 maja, 13:00
ŁKS 1926 II Łomża 4-2 Gieret Giby 5 maja, 14:00
KS Wasilków 6-0 Wigry II Suwałki 4 maja, 16:00
Narew Choroszcz 1-3 Sudovia Szudziałowo 5 maja, 16:00
Orlęta Czyżew 3-1 Rudnia Zabłudów 5 maja, 17:00
Polonia Raczki 2-2 Pomorzanka Sejny 5 maja, 14:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Forty Piątnica 0-1 Polonia Raczki 11 maja, 17:00
Pomorzanka Sejny 1-2 Orlęta Czyżew 11 maja, 15:00
Rudnia Zabłudów 4-1 Narew Choroszcz 11 maja, 17:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 KS Wasilków 12 maja, 15:00
Wigry II Suwałki 4-1 ŁKS 1926 II Łomża 12 maja, 16:30
Gieret Giby 0-4 MKS Mielnik 11 maja, 17:00
Iskra Narew 2-1 KS Śniadowo 12 maja, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-3 Krypnianka Krypno 12 maja, 13:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Forty Piątnica 19 maja, 13:00
Krypnianka Krypno 0-2 Iskra Narew 19 maja, 14:00
KS Śniadowo 3-0 Gieret Giby 19 maja, 17:30
MKS Mielnik 6-0 Wigry II Suwałki 18 maja, 13:00
ŁKS 1926 II Łomża 5-3 Sudovia Szudziałowo 19 maja, 17:00
KS Wasilków 1-0 Rudnia Zabłudów 18 maja, 16:00
Narew Choroszcz 2-1 Pomorzanka Sejny 19 maja, 16:00
Orlęta Czyżew 0-0 Polonia Raczki 19 maja, 15:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Forty Piątnica 4-0 Orlęta Czyżew 26 maja, 16:00
Polonia Raczki 4-0 Narew Choroszcz 26 maja, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-2 KS Wasilków 25 maja, 16:00
Rudnia Zabłudów 2-1 ŁKS 1926 II Łomża 26 maja, 16:00
Sudovia Szudziałowo 0-5 MKS Mielnik 25 maja, 17:00
Wigry II Suwałki 0-1 KS Śniadowo 26 maja, 14:00
Gieret Giby 3-3 Krypnianka Krypno 25 maja, 17:00
Iskra Narew 2-0 Korona Dobrzyniewo Duże 26 maja, 15:00

Kolejka 27 - 29 maja

Iskra Narew 0-0 Forty Piątnica 29 maja, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-0 Gieret Giby 29 maja, 17:30
Krypnianka Krypno 4-2 Wigry II Suwałki 29 maja, 17:00
KS Śniadowo 3-0 Sudovia Szudziałowo 29 maja, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
MKS Mielnik 2-0 Rudnia Zabłudów 29 maja, 17:00
ŁKS 1926 II Łomża 3-4 Pomorzanka Sejny 29 maja, 15:30
KS Wasilków 2-2 Polonia Raczki 29 maja, 17:00
Narew Choroszcz 0-2 Orlęta Czyżew 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Forty Piątnica 2-0 Narew Choroszcz 1 czerwca, 17:00
Orlęta Czyżew 0-1 KS Wasilków 1 czerwca, 15:00
Polonia Raczki 1-0 ŁKS 1926 II Łomża 2 czerwca, 15:00
Pomorzanka Sejny 1-5 MKS Mielnik 1 czerwca, 16:00
Rudnia Zabłudów 2-0 KS Śniadowo 1 czerwca, 15:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 Krypnianka Krypno 1 czerwca, 17:00
Wigry II Suwałki 2-0 Korona Dobrzyniewo Duże 1 czerwca, 16:00
Gieret Giby 1-0 Iskra Narew 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

Gieret Giby 3-2 Forty Piątnica 8 czerwca, 17:00
Iskra Narew 1-0 Wigry II Suwałki 9 czerwca, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-0 Sudovia Szudziałowo 9 czerwca, 13:00
Krypnianka Krypno 1-3 Rudnia Zabłudów 9 czerwca, 16:00
KS Śniadowo 6-2 Pomorzanka Sejny 9 czerwca, 14:00
MKS Mielnik 3-0 Polonia Raczki 9 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
ŁKS 1926 II Łomża 0-2 Orlęta Czyżew 9 czerwca, 15:00
KS Wasilków 5-0 Narew Choroszcz 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Forty Piątnica 0-2 KS Wasilków 16 czerwca, 15:00
Narew Choroszcz 0-3 ŁKS 1926 II Łomża 16 czerwca, 15:00
Orlęta Czyżew 1-0 MKS Mielnik 16 czerwca, 15:00
Polonia Raczki 2-1 KS Śniadowo 16 czerwca, 15:00
Pomorzanka Sejny 0-3 Krypnianka Krypno 16 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rudnia Zabłudów 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 16 czerwca, 15:00
Sudovia Szudziałowo 2-2 Iskra Narew 16 czerwca, 15:00
Wigry II Suwałki 1-1 Gieret Giby 16 czerwca, 15:00

IV liga 2012/2013 (podlaska)

Klasa A 2012/2013 (podlaska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas