[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AMSPN Hetman Zamość 30 79 25 4 1 80-16 14 1 0 39-5 11 3 1 41-11
2.  Bogdanka II Łęczna 30 57 17 6 7 63-35 11 3 1 42-14 6 3 6 21-21
3.  Omega Stary Zamość 30 49 14 7 9 40-23 9 4 2 22-9 5 3 7 18-14
4.  Victoria Żmudź 30 43 13 4 13 53-56 9 0 6 32-21 4 4 7 21-35 4 9 3 0 1 8-6
5.  Janowianka Janów Lubelski 30 43 13 4 13 46-34 10 3 2 33-13 3 1 11 13-21 4 6 2 0 2 7-4
6.  Lewart Lubartów 30 43 13 4 13 41-37 10 1 4 29-15 3 3 9 12-22 4 3 1 0 3 3-8
7.  Stal Poniatowa 30 41 12 5 13 43-59 7 3 5 18-24 5 2 8 25-35
8.  Ruch Ryki 30 40 12 4 14 48-50 8 1 6 27-20 4 3 8 21-30 4 7 2 1 1 5-6
9.  Sparta Rejowiec Fabryczny 30 40 10 10 10 27-29 5 6 4 16-14 5 4 6 11-15 4 6 2 0 2 7-5
10.  Orion Niedrzwica Duża 30 40 12 4 14 43-51 5 4 6 18-23 7 0 8 25-28 4 4 1 1 2 3-4
11.  Opolanin Opole Lubelskie 30 39 8 15 7 42-43 5 6 4 24-24 3 9 3 18-19 2 4 1 1 0 3-2
12.  Huczwa Tyszowce 30 39 12 3 15 50-54 8 1 6 32-26 4 2 9 18-28 2 1 0 1 1 2-3
13.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 34 10 4 16 45-59 6 2 7 26-23 4 2 9 19-36
14.  Podlasie II Biała Podlaska 30 32 10 2 18 37-58 7 1 7 25-22 3 1 11 12-36
15.  Lutnia Piszczac 30 30 7 9 14 29-51 4 7 4 16-18 3 2 10 13-33
16.  Włodawianka Włodawa 30 27 8 3 19 39-71 8 1 6 33-23 0 2 13 6-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AMSPN Hetman Zamość    2-0 1-0 3-0 2-1 1-0 6-0 3-0 1-0 3-2 0-0 3-0 4-1 4-1 1-0 5-0 
 2 Bogdanka II Łęczna1-0     2-2 7-1 2-1 3-0 4-2 1-2 0-0 2-0 2-2 2-0 3-1 4-2 7-1 2-0 
 3 Omega Stary Zamość1-1 1-0     3-1 0-2 1-1 1-0 2-1 1-0 1-0 0-0 2-3 0-0 3-0 2-0 4-0 
 4 Victoria Żmudź0-2 5-1 1-0     2-1 2-0 1-3 1-4 0-1 0-2 3-0 3-0 3-5 6-1 2-1 3-0 
 5 Janowianka Janów Lubelski1-1 5-1 1-0 4-0     1-0 3-2 1-1 2-0 5-2 1-1 0-3 3-1 4-0 0-1 2-0 
 6 Lewart Lubartów0-1 0-0 0-2 1-4 2-1     2-1 3-0 3-1 3-0 2-1 3-1 2-3 3-0* 3-0 2-0 
 7 Stal Poniatowa1-7 0-1 0-4 2-2 1-0 2-2     1-4 0-0 2-1 2-1 0-1 2-0 2-1 1-0 2-0 
 8 Ruch Ryki0-1 3-0 0-3 0-0 2-0 2-0 3-4     2-0 1-0 3-5 4-3 1-2 1-0 1-2 4-0 
 9 Sparta Rejowiec Fabryczny1-1 0-0 1-0 0-4 1-0 0-0 1-1 5-1     1-2 0-0 1-0 0-1 0-1 1-1 4-2 
 10 Orion Niedrzwica Duża0-5 0-3 2-1 2-2 0-1 0-1 1-1 1-1 0-1     2-2 2-1 2-0 0-1 4-3 2-0 
 11 Opolanin Opole Lubelskie0-2 3-1 0-0 1-1 1-0 0-2 3-0 2-1 3-3 3-6     2-2 3-1 2-2 0-2 1-1 
 12 Huczwa Tyszowce2-6 1-3 3-0 3-1 2-2 2-1 2-4 3-2 0-1 1-2 0-1     3-2 2-0 4-1 4-0 
 13 Roztocze Szczebrzeszyn1-4 0-2 1-0 4-0 3-1 2-3 3-1 1-2 1-0 1-2 1-2 1-1     1-3 0-0 6-2 
 14 Podlasie II Biała Podlaska0-1 1-7 0-1 2-3 1-0 2-0 1-3 2-1 0-1 5-2 1-1 1-2 2-0     1-0 6-0 
 15 Lutnia Piszczac3-5 0-0 2-2 2-0 1-3 1-0 0-1 1-1 1-1 0-2 1-1 1-0 1-1 1-0     1-1 
 16 Włodawianka Włodawa0-4 0-2 0-3 1-2 1-0 3-2 4-2 3-0 1-2 0-2 1-1 3-1 7-1 3-0 6-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Lutnia Piszczac 1-1 Włodawianka Włodawa 15 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-1 Ruch Ryki 14 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 4-0 Victoria Żmudź 12 września, 16:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 14 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 1-0 Orion Niedrzwica Duża 15 sierpnia, 17:00 (300)
AMSPN Hetman Zamość 2-0 Bogdanka II Łęczna 15 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 3-0 Podlasie II Biała Podlaska 15 sierpnia, 17:00
(wo)
w Lublinie; na stadionie Lublinianki / goście nie dojechali
Stal Poniatowa 0-1 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Włodawianka Włodawa 3-1 Huczwa Tyszowce 19 sierpnia, 17:00 (200)
Podlasie II Biała Podlaska 1-3 Stal Poniatowa 19 sierpnia, 17:00
Bogdanka II Łęczna 3-0 Lewart Lubartów 18 sierpnia, 15:30 (50)
Orion Niedrzwica Duża 0-5 AMSPN Hetman Zamość 19 sierpnia, 17:00 (400)
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Omega Stary Zamość 18 sierpnia, 17:00 (200)
Victoria Żmudź 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 19 sierpnia, 16:00
w Dorohusku
Ruch Ryki 2-0 Janowianka Janów Lubelski 19 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 4-2 Włodawianka Włodawa 25 sierpnia, 17:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Lutnia Piszczac 26 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Ruch Ryki 26 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 3-1 Victoria Żmudź 26 sierpnia, 17:00 (200)
AMSPN Hetman Zamość 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 25 sierpnia, 17:00 (500)
Lewart Lubartów 3-0 Orion Niedrzwica Duża 25 sierpnia, 14:00
w Kocku
Stal Poniatowa 0-1 Bogdanka II Łęczna 25 sierpnia, 17:00 (200)
Huczwa Tyszowce 2-0 Podlasie II Biała Podlaska 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Włodawianka Włodawa 3-0 Podlasie II Biała Podlaska 29 sierpnia, 17:00
Bogdanka II Łęczna 2-0 Huczwa Tyszowce 29 sierpnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Stal Poniatowa 29 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-3 Lewart Lubartów 29 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 0-2 AMSPN Hetman Zamość 28 sierpnia, 17:00
w Dorohusku
Ruch Ryki 0-3 Omega Stary Zamość 29 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 29 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Janowianka Janów Lubelski 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Janowianka Janów Lubelski 2-0 Włodawianka Włodawa 2 września, 16:00 (150)
Opolanin Opole Lubelskie 3-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 września, 14:00 (200)
Omega Stary Zamość 2-0 Lutnia Piszczac 2 września, 16:00 (150)
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Ruch Ryki 2 września, 16:00 (700)
Lewart Lubartów 1-4 Victoria Żmudź 2 września, 17:00
Stal Poniatowa 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 1 września, 17:00 (200)
Huczwa Tyszowce 1-2 Orion Niedrzwica Duża 2 września, 16:00 (200)
Podlasie II Biała Podlaska 1-7 Bogdanka II Łęczna 2 września, 16:00 (200)

Kolejka 6 - 8-9 września

Włodawianka Włodawa 0-2 Bogdanka II Łęczna 8 września, 16:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Podlasie II Biała Podlaska 8 września, 16:00 (150)
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Huczwa Tyszowce 8 września, 16:00 (200)
Victoria Żmudź 1-3 Stal Poniatowa 9 września, 16:00 (200)
w Dorohusku
Ruch Ryki 2-0 Lewart Lubartów 9 września, 17:00 (250)
Lutnia Piszczac 3-5 AMSPN Hetman Zamość 9 września, 16:00 (400)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Omega Stary Zamość 8 września, 16:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 7 września, 16:00 (150)

Kolejka 7 - 15-16 września

Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Włodawianka Włodawa 16 września, 16:00 (250)
Omega Stary Zamość 0-2 Janowianka Janów Lubelski 16 września, 16:00 (200)
AMSPN Hetman Zamość 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 września, 16:00 (700)
Lewart Lubartów 3-0 Lutnia Piszczac 16 września, 17:00 (250)
Stal Poniatowa 1-4 Ruch Ryki 15 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Victoria Żmudź 16 września, 16:00 (300)
Podlasie II Biała Podlaska 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 16 września, 15:00 (100)
Bogdanka II Łęczna 2-0 Orion Niedrzwica Duża 16 września, 15:00 (50)

Kolejka 8 - 21-23 września

Włodawianka Włodawa 0-2 Orion Niedrzwica Duża 23 września, 16:00 (300)
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Bogdanka II Łęczna 22 września, 16:00 (200)
Victoria Żmudź 6-1 Podlasie II Biała Podlaska 23 września, 16:00 (70)
w Dorohusku
Ruch Ryki 4-3 Huczwa Tyszowce 23 września, 16:00 (300)
Lutnia Piszczac 0-1 Stal Poniatowa 23 września, 15:00 (350)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Lewart Lubartów 22 września, 15:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 1-1 AMSPN Hetman Zamość 21 września, 16:00 (350)
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Omega Stary Zamość 22 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 29-30 września

Omega Stary Zamość 4-0 Włodawianka Włodawa 30 września, 16:00 (200)
AMSPN Hetman Zamość 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 27 września, 16:00 (400)
Lewart Lubartów 2-1 Janowianka Janów Lubelski 30 września, 16:00 (250)
Stal Poniatowa 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 września, 12:00 (200)
Huczwa Tyszowce 4-1 Lutnia Piszczac 30 września, 15:00 (200)
Podlasie II Biała Podlaska 2-1 Ruch Ryki 30 września, 15:00 (150)
Bogdanka II Łęczna 7-1 Victoria Żmudź 30 września, 15:00 (400)
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 30 września, 16:00 (150)

Kolejka 10 - 6-7 października

Włodawianka Włodawa 7-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 października, 15:00 (200)
Victoria Żmudź 0-2 Orion Niedrzwica Duża 7 października, 15:00 (80)
w Dorohusku
Ruch Ryki 3-0 Bogdanka II Łęczna 6 października, 15:00 (200)
Lutnia Piszczac 1-0 Podlasie II Biała Podlaska 6 października, 13:00 (250)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Huczwa Tyszowce 6 października, 15:00 (50)
Janowianka Janów Lubelski 3-2 Stal Poniatowa 7 października, 15:00 (50)
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Lewart Lubartów 7 października, 15:00 (400)
Omega Stary Zamość 1-1 AMSPN Hetman Zamość 7 października, 15:00 (450)

Kolejka 11 - 13-14 października

AMSPN Hetman Zamość 5-0 Włodawianka Włodawa 13 października, 15:00 (600)
Lewart Lubartów 0-2 Omega Stary Zamość 14 października, 15:00 (200)
Stal Poniatowa 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 13 października, 15:00 (600)
Huczwa Tyszowce 2-2 Janowianka Janów Lubelski 14 października, 14:00 (200)
Podlasie II Biała Podlaska 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 października, 14:00 (150)
Bogdanka II Łęczna 7-1 Lutnia Piszczac 14 października, 15:00 (150)
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Ruch Ryki 14 października, 15:00 (200)
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Victoria Żmudź 13 października, 14:00 (150)

Kolejka 12 - 20-21 października

Włodawianka Włodawa 1-2 Victoria Żmudź 21 października, 14:00 (400)
Ruch Ryki 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 21 października, 14:00 (300)
Lutnia Piszczac 0-2 Orion Niedrzwica Duża 21 października, 14:00 (250)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Bogdanka II Łęczna 20 października, 14:00 (200)
Janowianka Janów Lubelski 4-0 Podlasie II Biała Podlaska 20 października, 12:00 (100)
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Huczwa Tyszowce 21 października, 14:00 (200)
Omega Stary Zamość 1-0 Stal Poniatowa 21 października, 15:00 (200)
AMSPN Hetman Zamość 1-0 Lewart Lubartów 20 października, 14:00 (600)

Kolejka 13 - 27-28 października

Lewart Lubartów 2-0 Włodawianka Włodawa 28 października, 14:00 (50)
Stal Poniatowa 1-7 AMSPN Hetman Zamość 27 października, 12:00
Huczwa Tyszowce 3-0 Omega Stary Zamość 28 października, 13:00 (150)
Podlasie II Biała Podlaska 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 28 października, 13:00 (150)
Bogdanka II Łęczna 2-1 Janowianka Janów Lubelski 7 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 listopada, 13:00 (50)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Lutnia Piszczac 27 października, 12:00 (50)
Victoria Żmudź 1-4 Ruch Ryki 25 listopada, 12:00 (100)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Włodawianka Włodawa 3-0 Ruch Ryki 4 listopada, 13:00 (300)
Lutnia Piszczac 2-0 Victoria Żmudź 4 listopada, 13:00 (100)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Roztocze Szczebrzeszyn 3 listopada, 14:00 (100)
Janowianka Janów Lubelski 5-2 Orion Niedrzwica Duża 4 listopada, 13:00 (100)
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Bogdanka II Łęczna 3 listopada, 13:00 (200)
Omega Stary Zamość 3-0 Podlasie II Biała Podlaska 3 listopada, 13:00 (100)
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Huczwa Tyszowce 3 listopada, 13:00 (400)
Lewart Lubartów 2-1 Stal Poniatowa 4 listopada, 14:00 (200)

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Stal Poniatowa 2-0 Włodawianka Włodawa 10 listopada, 12:00 (200)
Huczwa Tyszowce 2-1 Lewart Lubartów 11 listopada, 13:00 (350)
Podlasie II Biała Podlaska 0-1 AMSPN Hetman Zamość 10 listopada, 13:00 (200)
Bogdanka II Łęczna 2-2 Omega Stary Zamość 10 listopada, 13:00 (50)
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada, 13:00 (250)
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Janowianka Janów Lubelski 10 listopada, 12:00 (150)
Victoria Żmudź 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 listopada, 13:00 (100)
Ruch Ryki 1-2 Lutnia Piszczac 10 listopada, 14:00 (200)

Kolejka 16 - 23-24 marca

Włodawianka Włodawa 6-1 Lutnia Piszczac 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Ryki 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym (23 marca, 15:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Żmudź 2-1 Janowianka Janów Lubelski 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym (24 marca, 15:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym (23 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Omega Stary Zamość 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym (24 marca, 15:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bogdanka II Łęczna 1-0 AMSPN Hetman Zamość 27 marca, 15:00 (100)
Podlasie II Biała Podlaska 2-0 Lewart Lubartów 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym (24 marca, 13:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huczwa Tyszowce 2-4 Stal Poniatowa 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym (24 marca, 14:00) i w drugim terminie (10 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 28-30 marca

Huczwa Tyszowce 4-0 Włodawianka Włodawa 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Poniatowa 2-1 Podlasie II Biała Podlaska 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lewart Lubartów 0-0 Bogdanka II Łęczna 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AMSPN Hetman Zamość 3-2 Orion Niedrzwica Duża 30 marca, 13:00 (200)
Omega Stary Zamość 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Victoria Żmudź 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Ruch Ryki 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Lutnia Piszczac 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Włodawianka Włodawa 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lutnia Piszczac 1-3 Janowianka Janów Lubelski 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Ryki 3-5 Opolanin Opole Lubelskie 7 kwietnia, 13:30
w Puławach; na boisku KEN
Victoria Żmudź 1-0 Omega Stary Zamość 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Roztocze Szczebrzeszyn 1-4 AMSPN Hetman Zamość 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Lewart Lubartów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bogdanka II Łęczna 4-2 Stal Poniatowa 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podlasie II Biała Podlaska 1-2 Huczwa Tyszowce 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Podlasie II Biała Podlaska 6-0 Włodawianka Włodawa 13 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huczwa Tyszowce 1-3 Bogdanka II Łęczna 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Poniatowa 2-1 Orion Niedrzwica Duża 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lewart Lubartów 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Victoria Żmudź 13 kwietnia, 16:00
Omega Stary Zamość 2-1 Ruch Ryki 13 kwietnia, 18:00 (200)
w Zamościu
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Lutnia Piszczac 13 kwietnia, 16:30 (100)
w Puławach; na boisku KEN
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Włodawianka Włodawa 1-0 Janowianka Janów Lubelski 21 kwietnia, 14:00 (600)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 20 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 2-2 Omega Stary Zamość 21 kwietnia, 16:00 (300)
Ruch Ryki 0-1 AMSPN Hetman Zamość 21 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 2-0 Lewart Lubartów 21 kwietnia, 16:00 (200)
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Stal Poniatowa 20 kwietnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Huczwa Tyszowce 21 kwietnia, 16:00 (200)
Bogdanka II Łęczna 4-2 Podlasie II Biała Podlaska 21 kwietnia, 15:00 (30)

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Bogdanka II Łęczna 2-0 Włodawianka Włodawa 28 kwietnia, 11:00 (50)
Podlasie II Biała Podlaska 5-2 Orion Niedrzwica Duża 28 kwietnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 27 kwietnia, 17:00
Stal Poniatowa 2-2 Victoria Żmudź 28 kwietnia, 13:00 (120)
Lewart Lubartów 3-0 Ruch Ryki 28 kwietnia, 16:00 (200)
AMSPN Hetman Zamość 1-0 Lutnia Piszczac 27 kwietnia, 17:00 (300)
Omega Stary Zamość 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 kwietnia, 14:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Janowianka Janów Lubelski 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 1 maja

Włodawianka Włodawa 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 1 maja, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Omega Stary Zamość 1 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 AMSPN Hetman Zamość 1 maja, 14:00
Lutnia Piszczac 1-0 Lewart Lubartów 1 maja, 16:00
Ruch Ryki 3-4 Stal Poniatowa 1 maja, 16:00
Victoria Żmudź 3-0 Huczwa Tyszowce 1 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Podlasie II Biała Podlaska 1 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-3 Bogdanka II Łęczna 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Orion Niedrzwica Duża 2-0 Włodawianka Włodawa 5 maja, 17:00
Bogdanka II Łęczna 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 5 maja, 15:00 (50)
Podlasie II Biała Podlaska 2-3 Victoria Żmudź 4 maja, 17:00 (250)
Huczwa Tyszowce 3-2 Ruch Ryki 5 maja, 17:00
Stal Poniatowa 1-0 Lutnia Piszczac 5 maja, 16:00 (300)
Lewart Lubartów 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 maja, 16:30
AMSPN Hetman Zamość 2-1 Janowianka Janów Lubelski 4 maja, 17:00 (300)
Omega Stary Zamość 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 5 maja, 14:00 (200)

Kolejka 24 - 11-12 maja

Włodawianka Włodawa 0-3 Omega Stary Zamość 12 maja, 15:00 (500)
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 AMSPN Hetman Zamość 12 maja, 16:00 (300)
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Lewart Lubartów 11 maja, 16:00 (200)
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Stal Poniatowa 11 maja, 17:00 (150)
Lutnia Piszczac 1-0 Huczwa Tyszowce 11 maja, 16:00 (150)
Ruch Ryki 1-0 Podlasie II Biała Podlaska 11 maja, 16:00 (150)
Victoria Żmudź 5-1 Bogdanka II Łęczna 11 maja, 17:00 (150)
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Orion Niedrzwica Duża 11 maja, 17:00 (200)

Kolejka 25 - 18-19 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 6-2 Włodawianka Włodawa 18 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Victoria Żmudź 19 maja, 17:00
Bogdanka II Łęczna 1-2 Ruch Ryki 19 maja, 12:00
Podlasie II Biała Podlaska 1-0 Lutnia Piszczac 19 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 maja, 17:00
Stal Poniatowa 1-0 Janowianka Janów Lubelski 19 maja, 14:00
Lewart Lubartów 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 19 maja, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 1-0 Omega Stary Zamość 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Włodawianka Włodawa 0-4 AMSPN Hetman Zamość 26 maja, 17:00 (400)
Omega Stary Zamość 1-1 Lewart Lubartów 25 maja, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Stal Poniatowa 30 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Huczwa Tyszowce 26 maja, 16:00 (100)
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Podlasie II Biała Podlaska 25 maja, 17:00 (120)
Lutnia Piszczac 0-0 Bogdanka II Łęczna 25 maja, 16:00
Ruch Ryki 1-0 Orion Niedrzwica Duża 25 maja, 17:00 (200)
Victoria Żmudź 3-5 Roztocze Szczebrzeszyn 26 maja, 17:00 (100)

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Victoria Żmudź 3-0 Włodawianka Włodawa 2 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Ruch Ryki 1 czerwca, 17:00 (200)
Orion Niedrzwica Duża 4-3 Lutnia Piszczac 2 czerwca, 17:00
Bogdanka II Łęczna 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 czerwca, 16:00 (30)
Podlasie II Biała Podlaska 1-0 Janowianka Janów Lubelski 2 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 2 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 0-4 Omega Stary Zamość 2 czerwca, 15:00 (200)
Lewart Lubartów 0-1 AMSPN Hetman Zamość 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Włodawianka Włodawa 3-2 Lewart Lubartów 9 czerwca, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Stal Poniatowa 8 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 2-3 Huczwa Tyszowce 9 czerwca, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Podlasie II Biała Podlaska 8 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 5-1 Bogdanka II Łęczna 8 czerwca, 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Orion Niedrzwica Duża 8 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 9 czerwca, 17:00
Ruch Ryki 0-0 Victoria Żmudź 8 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Ruch Ryki 4-0 Włodawianka Włodawa 16 czerwca, 17:00
w Stężycy
Victoria Żmudź 2-1 Lutnia Piszczac 16 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 16 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 0-1 Janowianka Janów Lubelski 16 czerwca, 17:00
Bogdanka II Łęczna 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 16 czerwca, 17:00
Podlasie II Biała Podlaska 0-1 Omega Stary Zamość 16 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 2-6 AMSPN Hetman Zamość 16 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 2-2 Lewart Lubartów 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Włodawianka Włodawa 4-2 Stal Poniatowa 23 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 3-1 Huczwa Tyszowce 23 czerwca, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 4-1 Podlasie II Biała Podlaska 23 czerwca, 17:00 (150)
Omega Stary Zamość 1-0 Bogdanka II Łęczna 23 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-6 Orion Niedrzwica Duża 23 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 23 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-4 Victoria Żmudź 23 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac 1-1 Ruch Ryki 23 czerwca, 17:00

III liga 2012/2013 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2012/2013 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Chełm)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Lublin)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas