[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Powiślak Końskowola 30 69 21 6 3 76-15 11 3 1 32-8 10 3 2 44-7
2.  KS Dąbrowica 30 68 21 5 4 82-29 7 4 4 31-18 14 1 0 51-11
3.  Wisła Annopol 30 57 17 6 7 65-42 11 2 2 40-16 6 4 5 25-26
4.  Polesie Kock 30 50 15 5 10 68-60 9 3 3 40-25 6 2 7 28-35
5.  Granit Bychawa 30 48 14 6 10 75-69 8 4 3 41-26 6 2 7 34-43
6.  Czarni Dęblin 30 47 14 5 11 78-47 8 3 4 43-21 6 2 7 35-26
7.  POM Iskra Piotrowice 30 43 12 7 11 45-41 7 3 5 27-18 5 4 6 18-23
8.  Piaskovia Piaski 30 39 11 6 13 54-64 6 4 5 32-28 5 2 8 22-36
9.  Unia Wilkołaz 30 38 11 5 14 44-54 7 2 6 27-22 4 3 8 17-32
10.  Cisy Nałęczów 30 37 10 7 13 55-66 4 4 7 36-39 6 3 6 19-27
11.  Iskra Krzemień 30 33 9 6 15 52-73 7 3 5 35-31 2 3 10 17-42 2 4 1 1 0 3-1
12.  Hetman Gołąb 30 33 8 9 13 43-57 6 3 6 27-23 2 6 7 16-34 2 1 0 1 1 1-3
13.  Sławin Lublin 30 30 9 3 18 57-85 6 1 8 31-36 3 2 10 26-49
14.  Pogoń 07 Lubartów 30 29 6 11 13 43-63 3 5 7 20-26 3 6 6 23-37
15.  GKS Niemce 30 25 5 10 15 41-66 3 6 6 22-35 2 4 9 19-31
16.  Tajfun Ostrów Lubelski 30 24 7 3 20 34-81 5 0 10 17-39 2 3 10 17-42
KS Dąbrowica rozgrywa swoje mecze w Bogucinie.
Hetman Gołąb rozgrywa swoje mecze w Puławach na boisku MOSiR przy ul. Kaniowczyków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Powiślak Końskowola    1-2 0-0 3-1 4-1 1-0 3-2 3-0 4-1 1-0 3-0 0-0 6-0 1-1 1-0 1-0 
 2 KS Dąbrowica1-1     3-3 2-1 0-3 1-3 2-0 3-1 1-2 7-1 1-0 6-0 1-1 0-0 0-2 3-0 
 3 Wisła Annopol1-0 2-3     4-1 1-0 2-1 1-2 6-1 2-1 0-0 3-0 4-1 5-2 2-2 4-2 3-0 
 4 Polesie Kock2-0 1-4 2-2     5-4 2-1 1-2 3-3 4-2 0-1 5-1 0-0 4-1 6-1 3-2 2-1 
 5 Granit Bychawa2-2 0-3 3-2 5-2     3-2 1-1 1-0 0-1 6-0 4-3 2-2 2-1 4-5 2-2 6-0 
 6 Czarni Dęblin0-5 0-3 3-3 0-1 4-0     6-2 1-2 5-0 3-0 6-1 2-0 3-0 6-0 1-1 3-3 
 7 POM Iskra Piotrowice0-0 0-4 2-0 1-2 2-3 2-4     0-1 1-1 3-2 3-0 1-1 4-0 2-0 2-0 4-0 
 8 Piaskovia Piaski0-2 2-3 2-0 5-0 0-3 0-4 1-0     2-1 3-3 2-2 1-1 3-4 3-3 5-1 3-1 
 9 Unia Wilkołaz0-6 1-3 0-1 1-2 1-1 4-0 1-0 2-0     0-0 4-1 5-1 6-1 0-3 2-1 0-2 
 10 Cisy Nałęczów1-3 0-7 1-3 1-4 8-0 3-3 1-1 4-1 4-1     5-1 1-2 0-4 2-2 2-2 3-5 
 11 Iskra Krzemień0-5 0-3 5-2 2-2 4-5 2-1 0-2 4-2 5-0 1-2     3-1 3-3 1-1 2-1 3-1 
 12 Hetman Gołąb0-1 1-3 4-2 3-1 3-0 0-2 0-3 2-3 1-1 0-3 0-0     7-1 3-2 2-0 1-1 
 13 Sławin Lublin0-4 1-2 0-1 3-7 2-5 2-1 1-1 4-3 1-2 0-2 4-2 3-0     4-1 2-3 4-2 
 14 Pogoń 07 Lubartów0-3 1-1 0-1 1-1 1-1 1-4 0-1 2-2 0-3 0-1 1-2 2-1 4-3     1-1 6-1 
 15 GKS Niemce0-9 0-6 1-3 4-0 4-5 3-3 1-1 1-2 0-0 1-3 1-1 2-2 1-0 3-0     0-0 
 16 Tajfun Ostrów Lubelski0-3* 1-4 0-2 0-3* 4-3 0-6 4-0 0-1 2-1 2-1 0-3* 2-4 0-5 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Sławin Lublin 1-1 POM Iskra Piotrowice 14 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 3-2 Wisła Annopol 15 sierpnia, 17:00
Unia Wilkołaz 0-3 Pogoń 07 Lubartów 15 sierpnia, 12:00
Iskra Krzemień 2-1 Czarni Dęblin 15 sierpnia, 16:00
Polesie Kock 0-0 Hetman Gołąb 15 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-2 KS Dąbrowica 14 sierpnia, 17:00
Cisy Nałęczów 3-5 Tajfun Ostrów Lubelski 15 sierpnia, 11:00
GKS Niemce 1-2 Piaskovia Piaski 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

POM Iskra Piotrowice 0-1 Piaskovia Piaski 18 sierpnia, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 GKS Niemce 19 sierpnia, 16:00
KS Dąbrowica 7-1 Cisy Nałęczów 18 sierpnia, 17:00
w Bogucinie
Hetman Gołąb 0-1 Powiślak Końskowola 18 sierpnia, 11:00
w Puławach; na boisku KEN
Czarni Dęblin 0-1 Polesie Kock 18 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 1-2 Iskra Krzemień 19 sierpnia, 17:00
w Niemcach
Wisła Annopol 2-1 Unia Wilkołaz 18 sierpnia, 16:00
Sławin Lublin 2-5 Granit Bychawa 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Granit Bychawa 1-1 POM Iskra Piotrowice 25 sierpnia, 15:00
Unia Wilkołaz 6-1 Sławin Lublin 26 sierpnia, 15:00
Iskra Krzemień 5-2 Wisła Annopol 26 sierpnia, 16:00
lub 5-3
Polesie Kock 6-1 Pogoń 07 Lubartów 26 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Czarni Dęblin 26 sierpnia, 16:00
Cisy Nałęczów 1-2 Hetman Gołąb 25 sierpnia, 17:00
GKS Niemce 0-6 KS Dąbrowica 25 sierpnia, 17:30
Piaskovia Piaski 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

POM Iskra Piotrowice 4-0 Tajfun Ostrów Lubelski 29 sierpnia, 16:30
KS Dąbrowica 3-1 Piaskovia Piaski 29 sierpnia, 17:00
w Bogucinie
Hetman Gołąb 2-0 GKS Niemce 29 sierpnia, 17:00
w Puławach; na boisku KEN
Czarni Dęblin 3-0 Cisy Nałęczów 29 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 0-3 Powiślak Końskowola 29 sierpnia, 16:00
w Rokitnie
Wisła Annopol 4-1 Polesie Kock 29 sierpnia, 17:00
Sławin Lublin 4-2 Iskra Krzemień 29 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 0-1 Unia Wilkołaz 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Unia Wilkołaz 1-0 POM Iskra Piotrowice 2 września, 15:00
Iskra Krzemień 4-5 Granit Bychawa 2 września, 16:00
Polesie Kock 4-1 Sławin Lublin 2 września, 17:00
Powiślak Końskowola 0-0 Wisła Annopol 1 września, 12:00
Cisy Nałęczów 2-2 Pogoń 07 Lubartów 1 września, 11:00
GKS Niemce 3-3 Czarni Dęblin 1 września, 17:30
Piaskovia Piaski 1-1 Hetman Gołąb 1 września, 11:00
Tajfun Ostrów Lubelski 1-4 KS Dąbrowica 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

POM Iskra Piotrowice 0-4 KS Dąbrowica 19 września, 16:00
Hetman Gołąb 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski 8 września, 18:00
w Puławach; na boisku KEN
Czarni Dęblin 1-2 Piaskovia Piaski 8 września, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 1-1 GKS Niemce 9 września, 17:00
Wisła Annopol 0-0 Cisy Nałęczów 9 września, 16:00
Sławin Lublin 0-4 Powiślak Końskowola 8 września, 16:00
Granit Bychawa 5-2 Polesie Kock 9 września, 12:00
Unia Wilkołaz 4-1 Iskra Krzemień 9 września, 14:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Iskra Krzemień 0-2 POM Iskra Piotrowice 16 września, 15:00
Polesie Kock 4-2 Unia Wilkołaz 16 września, 16:00
Powiślak Końskowola 4-1 Granit Bychawa 15 września, 16:00
Cisy Nałęczów 0-4 Sławin Lublin 15 września, 11:00
GKS Niemce 1-3 Wisła Annopol 15 września, 17:00
Piaskovia Piaski 3-3 Pogoń 07 Lubartów 15 września, 12:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-6 Czarni Dęblin 16 września, 14:00
KS Dąbrowica 6-0 Hetman Gołąb 16 września, 16:00
w Bogucinie

Kolejka 8 - 22-23 września

POM Iskra Piotrowice 1-1 Hetman Gołąb 23 września, 15:30
Czarni Dęblin 0-3 KS Dąbrowica 22 września, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 6-1 Tajfun Ostrów Lubelski 23 września, 16:00
Wisła Annopol 6-1 Piaskovia Piaski 23 września, 15:00
Sławin Lublin 2-3 GKS Niemce 22 września, 15:00
Granit Bychawa 6-0 Cisy Nałęczów 23 września, 12:00
Unia Wilkołaz 0-6 Powiślak Końskowola 23 września, 14:00
Iskra Krzemień 2-2 Polesie Kock 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Polesie Kock 1-2 POM Iskra Piotrowice 30 września, 16:00
Powiślak Końskowola 3-0 Iskra Krzemień 30 września, 16:00
Cisy Nałęczów 4-1 Unia Wilkołaz 30 września, 11:00
GKS Niemce 4-5 Granit Bychawa 29 września, 15:00
Piaskovia Piaski 3-4 Sławin Lublin 28 września, 16:30
Tajfun Ostrów Lubelski 0-2 Wisła Annopol 30 września, 13:00
KS Dąbrowica 0-0 Pogoń 07 Lubartów 30 września, 16:00
w Bogucinie
Hetman Gołąb 0-2 Czarni Dęblin 29 września, 16:00
w Puławach; na boisku KEN

Kolejka 10 - 6-7 października

POM Iskra Piotrowice 2-4 Czarni Dęblin 7 października, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 2-1 Hetman Gołąb 7 października, 16:00
Wisła Annopol 2-3 KS Dąbrowica 7 października, 14:00
Sławin Lublin 4-2 Tajfun Ostrów Lubelski 7 października, 15:00
Granit Bychawa 1-0 Piaskovia Piaski 7 października, 12:00
Unia Wilkołaz 2-1 GKS Niemce 7 października, 13:00
Iskra Krzemień 1-2 Cisy Nałęczów 7 października, 14:00
Polesie Kock 2-0 Powiślak Końskowola 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Powiślak Końskowola 3-2 POM Iskra Piotrowice 13 października, 15:00
Cisy Nałęczów 1-4 Polesie Kock 13 października, 15:00
GKS Niemce 1-1 Iskra Krzemień 13 października, 12:00
w Bogucinie
Piaskovia Piaski 2-1 Unia Wilkołaz 13 października, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 4-3 Granit Bychawa 14 października, 13:00
KS Dąbrowica 1-1 Sławin Lublin 14 października, 15:00
w Bogucinie
Hetman Gołąb 4-2 Wisła Annopol 13 października, 16:00
w Puławach; na boisku KEN
Czarni Dęblin 6-0 Pogoń 07 Lubartów 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

POM Iskra Piotrowice 2-0 Pogoń 07 Lubartów 21 października, 15:00
Wisła Annopol 2-1 Czarni Dęblin 21 października, 14:00
Sławin Lublin 3-0 Hetman Gołąb 20 października, 13:00
Granit Bychawa 0-3 KS Dąbrowica 21 października, 12:00
Unia Wilkołaz 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 21 października, 12:00
Iskra Krzemień 4-2 Piaskovia Piaski 21 października, 13:00
Polesie Kock 3-2 GKS Niemce 21 października, 13:00
Powiślak Końskowola 1-0 Cisy Nałęczów 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Cisy Nałęczów 1-1 POM Iskra Piotrowice 27 października, 14:30
GKS Niemce 0-9 Powiślak Końskowola 27 października, 14:00
Piaskovia Piaski 5-0 Polesie Kock 27 października, 14:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-3 Iskra Krzemień 18 listopada, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Dąbrowica 1-2 Unia Wilkołaz 7 listopada, 13:30
w Bogucinie / w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Gołąb 3-0 Granit Bychawa 27 października, 14:00
w Puławach; na boisku KEN
Czarni Dęblin 3-0 Sławin Lublin 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 07 Lubartów 0-1 Wisła Annopol 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) w Rokitnie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

POM Iskra Piotrowice 2-0 Wisła Annopol 3 listopada, 13:30
Sławin Lublin 4-1 Pogoń 07 Lubartów 3 listopada, 11:00
Granit Bychawa 3-2 Czarni Dęblin 4 listopada, 12:00
Unia Wilkołaz 5-1 Hetman Gołąb 4 listopada, 11:00
Iskra Krzemień 0-3 KS Dąbrowica 4 listopada, 12:00
Polesie Kock 2-1 Tajfun Ostrów Lubelski 3 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 3-0 Piaskovia Piaski 3 listopada, 13:30
Cisy Nałęczów 2-2 GKS Niemce 3 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

GKS Niemce 1-1 POM Iskra Piotrowice 10 listopada, 13:00
Piaskovia Piaski 3-3 Cisy Nałęczów 10 listopada, 14:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-3 Powiślak Końskowola 11 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Dąbrowica 2-1 Polesie Kock 11 listopada, 14:00
Hetman Gołąb 0-0 Iskra Krzemień 10 listopada, 14:00
w Puławach; na boisku KEN
Czarni Dęblin 5-0 Unia Wilkołaz 11 listopada, 11:00
Pogoń 07 Lubartów 1-1 Granit Bychawa 11 listopada, 12:00
w Rokitnie
Wisła Annopol 5-2 Sławin Lublin 10 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

POM Iskra Piotrowice 4-0 Sławin Lublin 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Annopol 1-0 Granit Bychawa 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 07 Lubartów 0-3 Unia Wilkołaz 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Dęblin 6-1 Iskra Krzemień 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Gołąb 3-1 Polesie Kock 6 kwietnia, 11:00
w Puławach; na boisku KEN
KS Dąbrowica 1-1 Powiślak Końskowola 5 czerwca, 17:30
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej / w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Cisy Nałęczów 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskovia Piaski 5-1 GKS Niemce 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Piaskovia Piaski 1-0 POM Iskra Piotrowice 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Niemce 0-0 Tajfun Ostrów Lubelski 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cisy Nałęczów 0-7 KS Dąbrowica 17 kwietnia, 17:15
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiślak Końskowola 0-0 Hetman Gołąb 14 kwietnia, 16:00
w Puławach; na bocznym boisku MOSiR
Polesie Kock 2-1 Czarni Dęblin 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Krzemień 1-1 Pogoń 07 Lubartów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Wilkołaz 0-1 Wisła Annopol 14 kwietnia, 14:00
Granit Bychawa 2-1 Sławin Lublin 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 20-21 kwietnia

POM Iskra Piotrowice 2-3 Granit Bychawa 21 kwietnia, 16:00
Sławin Lublin 1-2 Unia Wilkołaz 20 kwietnia, 11:00
Wisła Annopol 3-0 Iskra Krzemień 20 kwietnia, 13:30
Pogoń 07 Lubartów 1-1 Polesie Kock 21 kwietnia, 13:00
w Rokitnie
Czarni Dęblin 0-5 Powiślak Końskowola 21 kwietnia, 11:00
Hetman Gołąb 0-3 Cisy Nałęczów 20 kwietnia, 17:00
w Puławach; na boisku KEN
KS Dąbrowica 0-2 GKS Niemce 21 kwietnia, 16:00
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej
Tajfun Ostrów Lubelski 0-1 Piaskovia Piaski 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Tajfun Ostrów Lubelski 4-0 POM Iskra Piotrowice 28 kwietnia, 16:00
Piaskovia Piaski 2-3 KS Dąbrowica 27 kwietnia, 17:00
GKS Niemce 2-2 Hetman Gołąb 28 kwietnia, 16:00
Cisy Nałęczów 3-3 Czarni Dęblin 28 kwietnia, 16:00
Powiślak Końskowola 1-1 Pogoń 07 Lubartów 28 kwietnia, 15:00
Polesie Kock 2-2 Wisła Annopol 27 kwietnia, 15:00
Iskra Krzemień 3-3 Sławin Lublin 28 kwietnia, 14:00
Unia Wilkołaz 1-1 Granit Bychawa 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 1 maja

POM Iskra Piotrowice 1-1 Unia Wilkołaz 1 maja, 17:00
Granit Bychawa 4-3 Iskra Krzemień 1 maja, 11:00
Sławin Lublin 3-7 Polesie Kock 1 maja, 11:00
Wisła Annopol 1-0 Powiślak Końskowola 1 maja, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 0-1 Cisy Nałęczów 1 maja, 13:00
Czarni Dęblin 1-1 GKS Niemce 1 maja, 16:00
Hetman Gołąb 2-3 Piaskovia Piaski 1 maja, 17:00
w Puławach; na boisku KEN
KS Dąbrowica 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski 2 maja, 17:00
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej

Kolejka 21 - 4-5 maja

KS Dąbrowica 2-0 POM Iskra Piotrowice 5 maja, 16:00
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej
Tajfun Ostrów Lubelski 2-4 Hetman Gołąb 5 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 0-4 Czarni Dęblin 8 maja, 17:30
GKS Niemce 3-0 Pogoń 07 Lubartów 5 maja, 16:00
Cisy Nałęczów 1-3 Wisła Annopol 5 maja, 11:00
Powiślak Końskowola 6-0 Sławin Lublin 4 maja, 13:00
Polesie Kock 5-4 Granit Bychawa 5 maja, 14:00
Iskra Krzemień 5-0 Unia Wilkołaz 5 maja, 14:00

Kolejka 22 - 11-12 maja

POM Iskra Piotrowice 3-0 Iskra Krzemień 12 maja, 16:00
Unia Wilkołaz 1-2 Polesie Kock 12 maja, 16:00
Granit Bychawa 2-2 Powiślak Końskowola 12 maja, 16:00
Sławin Lublin 0-2 Cisy Nałęczów 11 maja, 16:00
Wisła Annopol 4-2 GKS Niemce 12 maja, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 2-2 Piaskovia Piaski 12 maja, 13:00
Czarni Dęblin 3-3 Tajfun Ostrów Lubelski 12 maja, 17:30
Hetman Gołąb 1-3 KS Dąbrowica 12 maja, 13:00
w Puławach; na boisku KEN

Kolejka 23 - 18-19 maja

Hetman Gołąb 0-3 POM Iskra Piotrowice 18 maja, 13:00
KS Dąbrowica 1-3 Czarni Dęblin 19 maja, 16:00
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej
Tajfun Ostrów Lubelski 0-2 Pogoń 07 Lubartów 18 maja, 12:00
Piaskovia Piaski 2-0 Wisła Annopol 18 maja, 17:00
GKS Niemce 1-0 Sławin Lublin 19 maja, 17:00
Cisy Nałęczów 8-0 Granit Bychawa 19 maja, 16:00
Powiślak Końskowola 4-1 Unia Wilkołaz 18 maja, 17:00
Polesie Kock 5-1 Iskra Krzemień 18 maja, 16:00

Kolejka 24 - 24-26 maja

POM Iskra Piotrowice 1-2 Polesie Kock 26 maja, 17:00
Iskra Krzemień 0-5 Powiślak Końskowola 26 maja, 14:00
Unia Wilkołaz 0-0 Cisy Nałęczów 25 maja, 16:00
Granit Bychawa 2-2 GKS Niemce 25 maja, 11:00
Sławin Lublin 4-3 Piaskovia Piaski 24 maja, 17:30
Wisła Annopol 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski 25 maja, 14:30
Pogoń 07 Lubartów 1-1 KS Dąbrowica 26 maja, 14:00
w Rokitnie
Czarni Dęblin 2-0 Hetman Gołąb 26 maja, 14:00

Kolejka 25 - 29-30 maja

Czarni Dęblin 6-2 POM Iskra Piotrowice 29 maja, 17:00
Hetman Gołąb 3-2 Pogoń 07 Lubartów 29 maja, 17:00
KS Dąbrowica 3-3 Wisła Annopol 30 maja, 18:00
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej
Tajfun Ostrów Lubelski 0-5 Sławin Lublin 30 maja, 17:00
Piaskovia Piaski 0-3 Granit Bychawa 29 maja, 17:00
GKS Niemce 0-0 Unia Wilkołaz 29 maja, 17:00
Cisy Nałęczów 5-1 Iskra Krzemień 29 maja, 17:00
Powiślak Końskowola 3-1 Polesie Kock 29 maja, 17:30

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

POM Iskra Piotrowice 0-0 Powiślak Końskowola 2 czerwca, 17:00
Polesie Kock 0-1 Cisy Nałęczów 2 czerwca, 16:00
Iskra Krzemień 2-1 GKS Niemce 2 czerwca, 14:00
Unia Wilkołaz 2-0 Piaskovia Piaski 2 czerwca, 15:00
Granit Bychawa 6-0 Tajfun Ostrów Lubelski 2 czerwca, 16:00
Sławin Lublin 1-2 KS Dąbrowica 1 czerwca, 16:00
Wisła Annopol 4-1 Hetman Gołąb 2 czerwca, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 1-4 Czarni Dęblin 2 czerwca, 14:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Pogoń 07 Lubartów 0-1 POM Iskra Piotrowice 9 czerwca, 16:00
w Rokitnie
Czarni Dęblin 3-3 Wisła Annopol 9 czerwca, 14:30
Hetman Gołąb 7-1 Sławin Lublin 8 czerwca, 15:00
KS Dąbrowica 0-3 Granit Bychawa 9 czerwca, 16:00
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Unia Wilkołaz 9 czerwca, 17:00
Piaskovia Piaski 2-2 Iskra Krzemień 8 czerwca, 17:00
GKS Niemce 4-0 Polesie Kock 9 czerwca, 17:00
Cisy Nałęczów 1-3 Powiślak Końskowola 9 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

POM Iskra Piotrowice 3-2 Cisy Nałęczów 16 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 GKS Niemce 16 czerwca, 17:00
Polesie Kock 3-3 Piaskovia Piaski 16 czerwca, 16:00
Iskra Krzemień 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 16 czerwca, 14:00
Unia Wilkołaz 1-3 KS Dąbrowica 16 czerwca, 13:00
Granit Bychawa 2-2 Hetman Gołąb 16 czerwca, 16:00
Sławin Lublin 2-1 Czarni Dęblin 15 czerwca, 11:00
Wisła Annopol 2-2 Pogoń 07 Lubartów 16 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 19 czerwca

Wisła Annopol 1-2 POM Iskra Piotrowice 19 czerwca, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 4-3 Sławin Lublin 19 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 4-0 Granit Bychawa 19 czerwca, 17:00
Hetman Gołąb 1-1 Unia Wilkołaz 19 czerwca, 17:00
KS Dąbrowica 1-0 Iskra Krzemień 19 czerwca, 17:00
w Lublinie; na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej
Tajfun Ostrów Lubelski 0-3 Polesie Kock 19 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
Piaskovia Piaski 0-2 Powiślak Końskowola 19 czerwca, 17:00
GKS Niemce 1-3 Cisy Nałęczów 19 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

POM Iskra Piotrowice 2-0 GKS Niemce 23 czerwca, 17:00
Cisy Nałęczów 4-1 Piaskovia Piaski 23 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Tajfun Ostrów Lubelski 23 czerwca, 17:00
Polesie Kock 1-4 KS Dąbrowica 23 czerwca, 17:00
Iskra Krzemień 3-1 Hetman Gołąb 23 czerwca, 17:00
Unia Wilkołaz 4-0 Czarni Dęblin 23 czerwca, 13:00
Granit Bychawa 4-5 Pogoń 07 Lubartów 23 czerwca, 17:00
Sławin Lublin 0-1 Wisła Annopol 23 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (lubelska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Chełm)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Zamość)

Klasa A 2012/2013 (Lublin I)
Klasa A 2012/2013 (Lublin II)
Klasa A 2012/2013 (Lublin III)
Klasa A 2012/2013 (Lublin IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas