[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Konopnica 26 63 20 3 3 92-37 10 1 2 45-21 10 2 1 47-16
2.  Lublinianka Wieniawa II Lublin 26 58 19 1 6 107-32 11 0 2 64-14 8 1 4 43-18
3.  Avenir Jabłonna 26 54 18 0 8 65-41 9 0 4 36-25 9 0 4 29-16
4.  LZS Wierzchowiska 26 49 15 4 7 85-50 9 3 1 47-18 6 1 6 38-32
5.  BKS Bogucin 26 42 12 6 8 73-54 8 2 3 44-23 4 4 5 29-31
6.  GLKS Głusk (Lublin) 26 40 12 4 10 61-62 7 3 3 35-23 5 1 7 26-39
7.  Świdniczanka Świdnik Mały 26 35 11 2 13 51-72 7 1 5 31-37 4 1 8 20-35
8.  Legion Tomaszowice 26 33 10 3 13 58-65 8 1 4 42-29 2 2 9 16-36
9.  Motor II Lublin 26 30 9 3 14 76-83 6 2 5 47-26 3 1 9 29-57
10.  KS Ciecierzyn 26 29 7 8 11 52-66 5 4 4 31-28 2 4 7 21-38
11.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 26 25 8 1 17 58-91 4 0 9 34-38 4 1 8 24-53
12.  LKS Kamionka (k. Lublina) 26 23 6 5 15 39-65 4 3 6 22-29 2 2 9 17-36
13.  Rohland Tuszów 26 21 5 6 15 45-89 3 4 6 25-30 2 2 9 20-59
14.  Sygnał Lublin 26 19 5 4 17 42-97 4 1 8 21-39 1 3 9 21-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Konopnica    2-4 3-2 4-1 4-1 5-0 5-1 2-0 1-6 4-1 1-1 3-2 4-2 7-0 
 2 Lublinianka Wieniawa II Lublin0-3*     2-1 4-0 2-3 4-0 4-0 5-1 5-4 6-1 10-0 5-0 11-1 6-0 
 3 Avenir Jabłonna2-3 0-3*     5-4 3-1 1-5 3-0 1-0 5-1 1-0 4-2 4-0 3-1 4-5 
 4 LZS Wierzchowiska3-3 1-0 1-0     1-1 5-3 3-1 5-2 10-1 1-1 2-0 1-3 7-0 7-3 
 5 BKS Bogucin3-7 2-1 0-3 2-3     1-0 4-1 7-0 2-1 1-1 10-1 5-1 3-3 4-1 
 6 GLKS Głusk (Lublin)3-3 0-5 0-3* 2-2 4-1     3-1 2-2 4-2 1-3 7-1 5-0 1-0 3-0 
 7 Świdniczanka Świdnik Mały1-4 0-6 0-3 6-5 4-6 1-1     2-1 3-2 2-1 5-1 3-1 1-4 3-2 
 8 Legion Tomaszowice0-2 2-7 0-3* 3-1 3-1 3-2 1-2     10-1 5-3 5-1 3-1 4-2 3-3 
 9 Motor II Lublin1-3 0-7 4-0 0-5* 2-2 8-1 0-1 3-0*     5-1 0-3* 1-1 13-1 10-1 
 10 KS Ciecierzyn1-0 2-0 1-2 0-5 3-2 7-2 5-1 1-3 3-3     2-4 1-1 2-2 3-3 
 11 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)0-3 2-4 2-4 3-4 1-4 1-3 3-0 4-1 11-3 0-3     1-5 2-3 4-1 
 12 LKS Kamionka (k. Lublina)1-4 1-1 1-2 1-5 3-3 1-2 1-5 2-0 0-2 2-2 5-2     2-1 2-0 
 13 Rohland Tuszów1-6 3-4 1-3 2-0 1-1 1-3 2-2 2-2 1-3 7-1 0-2 2-1     2-2 
 14 Sygnał Lublin0-6 3-1 1-3 0-3 0-3 1-4 1-5 0-4 2-0 3-3 2-6 2-1 6-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

BKS Bogucin 4-1 Świdniczanka Świdnik Mały 19 sierpnia, 16:00
Legion Tomaszowice 5-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 19 sierpnia, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-3 KS Ciecierzyn 19 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 0-3 LZS Wierzchowiska 18 sierpnia, 16:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-2 Motor II Lublin 18 sierpnia, 16:00
Rohland Tuszów 1-6 Sokół Konopnica 19 sierpnia, 15:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 2-1 Avenir Jabłonna 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Świdniczanka Świdnik Mały 0-3 Avenir Jabłonna 26 sierpnia, 11:00
Sokół Konopnica 2-4 Lublinianka Wieniawa II Lublin 25 sierpnia, 14:00
Motor II Lublin 13-1 Rohland Tuszów 26 sierpnia, 17:00
na stadionie Sygnału
LZS Wierzchowiska 1-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 26 sierpnia, 17:00
KS Ciecierzyn 3-3 Sygnał Lublin 26 sierpnia, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 GLKS Głusk (Lublin) 26 sierpnia, 13:00
BKS Bogucin 7-0 Legion Tomaszowice 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Legion Tomaszowice 1-2 Świdniczanka Świdnik Mały 2 września, 16:00
GLKS Głusk (Lublin) 4-1 BKS Bogucin 2 września, 17:00
Sygnał Lublin 2-6 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1 września, 17:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-2 KS Ciecierzyn 2 września, 16:00
Rohland Tuszów 2-0 LZS Wierzchowiska 2 września, 15:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 5-4 Motor II Lublin 2 września, 11:00
Avenir Jabłonna 2-3 Sokół Konopnica 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Świdniczanka Świdnik Mały 1-4 Sokół Konopnica 9 września, 16:00
Motor II Lublin 4-0 Avenir Jabłonna 9 września, 11:00
na stadionie Sygnału
LZS Wierzchowiska 1-0 Lublinianka Wieniawa II Lublin 9 września, 11:00
KS Ciecierzyn 2-2 Rohland Tuszów 9 września, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-5 LKS Kamionka (k. Lublina) 8 września, 17:00
BKS Bogucin 4-1 Sygnał Lublin 8 września, 15:00
Legion Tomaszowice 3-2 GLKS Głusk (Lublin) 9 września, 13:30

Kolejka 5 - 15-16 września

GLKS Głusk (Lublin) 3-1 Świdniczanka Świdnik Mały 16 września, 12:00
Sygnał Lublin 0-4 Legion Tomaszowice 15 września, 17:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-3 BKS Bogucin 16 września, 15:00
Rohland Tuszów 0-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 16 września, 14:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 6-1 KS Ciecierzyn 16 września, 11:00
Avenir Jabłonna 5-4 LZS Wierzchowiska 16 września, 16:00
Sokół Konopnica 1-6 Motor II Lublin 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Świdniczanka Świdnik Mały 3-2 Motor II Lublin 23 września, 15:00
LZS Wierzchowiska 3-3 Sokół Konopnica 23 września, 16:00
KS Ciecierzyn 1-2 Avenir Jabłonna 23 września, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-4 Lublinianka Wieniawa II Lublin 23 września, 13:00
BKS Bogucin 3-3 Rohland Tuszów 22 września, 15:00
Legion Tomaszowice 3-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 23 września, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 3-0 Sygnał Lublin 23 września, 12:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Sygnał Lublin 1-5 Świdniczanka Świdnik Mały 29 września, 11:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 GLKS Głusk (Lublin) 30 września, 15:00
Rohland Tuszów 2-2 Legion Tomaszowice 30 września, 14:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 2-3 BKS Bogucin 30 września, 11:00
Avenir Jabłonna 4-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 30 września, 15:00
Sokół Konopnica 4-1 KS Ciecierzyn 30 września, 14:00
w Radawcu Dużym
Motor II Lublin 0-5 LZS Wierzchowiska 30 września, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 76. minucie przy stanie 0-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 8 - 6-7 października

Świdniczanka Świdnik Mały 6-5 LZS Wierzchowiska 7 października, 15:00
KS Ciecierzyn 3-3 Motor II Lublin 7 października, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-3 Sokół Konopnica 7 października, 13:00
BKS Bogucin 0-3 Avenir Jabłonna 7 października, 12:00
Legion Tomaszowice 2-7 Lublinianka Wieniawa II Lublin 6 października, 15:00
GLKS Głusk (Lublin) 1-0 Rohland Tuszów 7 października, 12:00
w Mętowie
Sygnał Lublin 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 6 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

LKS Kamionka (k. Lublina) 1-5 Świdniczanka Świdnik Mały 14 października, 14:00
Rohland Tuszów 2-2 Sygnał Lublin 14 października, 14:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 4-0 GLKS Głusk (Lublin) 14 października, 11:00
Avenir Jabłonna 1-0 Legion Tomaszowice 14 października, 15:00
Sokół Konopnica 4-1 BKS Bogucin 14 października, 14:00
w Radawcu Dużym
Motor II Lublin 0-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 14 października, 11:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
LZS Wierzchowiska 1-1 KS Ciecierzyn 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Świdniczanka Świdnik Mały 2-1 KS Ciecierzyn 21 października, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-4 LZS Wierzchowiska 21 października, 13:00
BKS Bogucin 2-1 Motor II Lublin 20 października, 14:00
Legion Tomaszowice 0-2 Sokół Konopnica 21 października, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-3 Avenir Jabłonna 21 października, 12:00
(wo)
w Mętowie / na boisku 1-1
Sygnał Lublin 3-1 Lublinianka Wieniawa II Lublin 20 października, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-1 Rohland Tuszów 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Rohland Tuszów 2-2 Świdniczanka Świdnik Mały 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lublinianka Wieniawa II Lublin 5-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Avenir Jabłonna 4-5 Sygnał Lublin 28 października, 14:00
Sokół Konopnica 5-0 GLKS Głusk (Lublin) 27 października, 13:00
w Radawcu Dużym
Motor II Lublin 3-0 Legion Tomaszowice 18 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
LZS Wierzchowiska 1-1 BKS Bogucin 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Ciecierzyn 2-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Świdniczanka Świdnik Mały 5-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4 listopada, 14:00
BKS Bogucin 1-1 KS Ciecierzyn 4 listopada, 11:30
Legion Tomaszowice 3-1 LZS Wierzchowiska 4 listopada, 14:00
GLKS Głusk (Lublin) 4-2 Motor II Lublin 3 listopada, 14:00
w Mętowie
Sygnał Lublin 0-6 Sokół Konopnica 3 listopada, 14:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 Avenir Jabłonna 4 listopada, 13:00
Rohland Tuszów 3-4 Lublinianka Wieniawa II Lublin 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Lublinianka Wieniawa II Lublin 4-0 Świdniczanka Świdnik Mały 11 listopada, 11:00
Avenir Jabłonna 3-1 Rohland Tuszów 11 listopada, 14:00
Sokół Konopnica 3-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 11 listopada, 13:00
w Radawcu Dużym
Motor II Lublin 10-1 Sygnał Lublin 11 listopada, 11:00
LZS Wierzchowiska 5-3 GLKS Głusk (Lublin) 11 listopada, 12:00
KS Ciecierzyn 1-3 Legion Tomaszowice 11 listopada, 13:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-4 BKS Bogucin 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Świdniczanka Świdnik Mały 4-6 BKS Bogucin 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4-1 Legion Tomaszowice 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Ciecierzyn 7-2 GLKS Głusk (Lublin) 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Wierzchowiska 7-3 Sygnał Lublin 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Motor II Lublin 1-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Konopnica 4-2 Rohland Tuszów 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Avenir Jabłonna 0-3 Lublinianka Wieniawa II Lublin 15 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w trzecim terminie na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Avenir Jabłonna 3-0 Świdniczanka Świdnik Mały 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lublinianka Wieniawa II Lublin 0-3 Sokół Konopnica 12 czerwca, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Rohland Tuszów 1-3 Motor II Lublin 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-5 LZS Wierzchowiska 14 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 3-3 KS Ciecierzyn 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Głusk (Lublin) 7-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion Tomaszowice 3-1 BKS Bogucin 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Świdniczanka Świdnik Mały 2-1 Legion Tomaszowice 21 kwietnia, 15:30
BKS Bogucin 1-0 GLKS Głusk (Lublin) 20 kwietnia, 16:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4-1 Sygnał Lublin 5 czerwca, 18:00
KS Ciecierzyn 1-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 21 kwietnia, 14:00
LZS Wierzchowiska 7-0 Rohland Tuszów 21 kwietnia, 14:00
Motor II Lublin 0-7 Lublinianka Wieniawa II Lublin 21 kwietnia, 11:00
Sokół Konopnica 3-2 Avenir Jabłonna 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Sokół Konopnica 5-1 Świdniczanka Świdnik Mały 28 kwietnia, 13:00
w Radawcu Dużym
Avenir Jabłonna 5-1 Motor II Lublin 27 kwietnia, 17:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 4-0 LZS Wierzchowiska 28 kwietnia, 15:00
Rohland Tuszów 7-1 KS Ciecierzyn 28 kwietnia, 13:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 5-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 28 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 0-3 BKS Bogucin 27 kwietnia, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 Legion Tomaszowice 28 kwietnia, 12:00
w Mętowie

Kolejka 18 - 1 maja

Świdniczanka Świdnik Mały 1-1 GLKS Głusk (Lublin) 1 maja, 15:30
Legion Tomaszowice 3-3 Sygnał Lublin 1 maja, 16:00
BKS Bogucin 5-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 1 maja, 11:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-3 Rohland Tuszów 1 maja, 17:00
KS Ciecierzyn 2-0 Lublinianka Wieniawa II Lublin 1 maja, 14:00
LZS Wierzchowiska 1-0 Avenir Jabłonna 1 maja, 15:00
Motor II Lublin 1-3 Sokół Konopnica 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Motor II Lublin 0-1 Świdniczanka Świdnik Mały 5 maja, 15:00
Sokół Konopnica 4-1 LZS Wierzchowiska 5 maja, 13:00
Avenir Jabłonna 1-0 KS Ciecierzyn 4 maja, 17:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 10-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4 maja, 11:00
Rohland Tuszów 1-1 BKS Bogucin 5 maja, 13:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-0 Legion Tomaszowice 5 maja, 16:00
Sygnał Lublin 1-4 GLKS Głusk (Lublin) 4 maja, 11:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Świdniczanka Świdnik Mały 3-2 Sygnał Lublin 12 maja, 15:30
GLKS Głusk (Lublin) 5-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 12 maja, 12:00
w Mętowie
Legion Tomaszowice 4-2 Rohland Tuszów 12 maja, 16:00
BKS Bogucin 2-1 Lublinianka Wieniawa II Lublin 11 maja, 15:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-4 Avenir Jabłonna 11 maja, 15:00
KS Ciecierzyn 1-0 Sokół Konopnica 12 maja, 13:00
LZS Wierzchowiska 10-1 Motor II Lublin 11 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

LZS Wierzchowiska 3-1 Świdniczanka Świdnik Mały 19 maja, 17:00
Motor II Lublin 5-1 KS Ciecierzyn 19 czerwca, 18:00
lub 4-1 / w pierwotnym terminie (19 maja, 11:00) odwołany - gospodarze nie przygotowali boiska
Sokół Konopnica 1-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 19 maja, 13:00
Avenir Jabłonna 3-1 BKS Bogucin 18 maja, 17:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 5-1 Legion Tomaszowice 19 maja, 15:00
Rohland Tuszów 1-3 GLKS Głusk (Lublin) 19 maja, 13:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-0 Sygnał Lublin 19 maja, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Świdniczanka Świdnik Mały 3-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 26 maja, 15:30
Sygnał Lublin 6-0 Rohland Tuszów 26 maja, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 0-5 Lublinianka Wieniawa II Lublin 26 maja, 12:00
w Mętowie
Legion Tomaszowice 0-3 Avenir Jabłonna 26 maja, 16:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
BKS Bogucin 3-7 Sokół Konopnica 25 maja, 15:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 11-3 Motor II Lublin 25 maja, 15:00
KS Ciecierzyn 0-5 LZS Wierzchowiska 26 maja, 13:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

KS Ciecierzyn 5-1 Świdniczanka Świdnik Mały 2 czerwca, 14:00
LZS Wierzchowiska 2-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2 czerwca, 17:00
Motor II Lublin 2-2 BKS Bogucin 2 czerwca, 17:00
Sokół Konopnica 2-0 Legion Tomaszowice 1 czerwca, 16:00
w Radawcu Dużym
Avenir Jabłonna 1-5 GLKS Głusk (Lublin) 2 czerwca, 16:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 6-0 Sygnał Lublin 2 czerwca, 15:00
Rohland Tuszów 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 2 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Świdniczanka Świdnik Mały 1-4 Rohland Tuszów 9 czerwca, 15:30
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-1 Lublinianka Wieniawa II Lublin 9 czerwca, 17:00
Sygnał Lublin 1-3 Avenir Jabłonna 8 czerwca, 11:00
GLKS Głusk (Lublin) 3-3 Sokół Konopnica 8 czerwca, 15:00
w Mętowie
Legion Tomaszowice 10-1 Motor II Lublin 9 czerwca, 17:00
BKS Bogucin 2-3 LZS Wierzchowiska 8 czerwca, 16:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-3 KS Ciecierzyn 8 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 Świdniczanka Świdnik Mały 23 czerwca, 17:00
KS Ciecierzyn 3-2 BKS Bogucin 23 czerwca, 17:00
LZS Wierzchowiska 5-2 Legion Tomaszowice 23 czerwca, 17:00
Motor II Lublin 8-1 GLKS Głusk (Lublin) 23 czerwca, 17:00
Sokół Konopnica 7-0 Sygnał Lublin 23 czerwca, 17:00
Avenir Jabłonna 4-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 23 czerwca, 17:00
Lublinianka Wieniawa II Lublin 11-1 Rohland Tuszów 23 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 29 czerwca

Świdniczanka Świdnik Mały 0-6 Lublinianka Wieniawa II Lublin 29 czerwca, 18:00
Rohland Tuszów 1-3 Avenir Jabłonna 29 czerwca, 18:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-4 Sokół Konopnica 29 czerwca, 18:00
Sygnał Lublin 2-0 Motor II Lublin 29 czerwca, 18:00
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 LZS Wierzchowiska 29 czerwca, 18:00
Legion Tomaszowice 5-3 KS Ciecierzyn 29 czerwca, 18:00
BKS Bogucin 10-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 29 czerwca, 18:00
lub 11-1

Baraże o udział w klasie A (Lublin)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Lublin)

Klasa A 2012/2013 (Lublin I)
Klasa A 2012/2013 (Lublin II)
Klasa A 2012/2013 (Lublin III)

Klasa B 2012/2013 (Lublin I)
Klasa B 2012/2013 (Lublin II)
Klasa B 2012/2013 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas