[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Dys 18 47 15 2 1 66-14 8 0 1 32-8 7 2 0 34-6
2.  Serokomla Janowiec 18 42 14 0 4 52-19 7 0 2 27-8 7 0 2 25-11
3.  Kadet Lisów 18 38 12 2 4 76-35 6 1 2 40-16 6 1 2 36-19
4.  GSKS Ułęż 18 30 9 3 6 47-41 6 1 2 31-23 3 2 4 16-18
5.  Gabaryty Dęblin 18 25 8 1 9 27-41 6 1 2 20-17 2 0 7 7-24
6.  Mila Turka 18 23 7 2 9 41-54 5 1 3 28-26 2 1 6 13-28
7.  Piekiełko Przykwa 18 19 6 1 11 47-51 4 1 4 28-22 2 0 7 19-29
8.  KS Uniszowice 18 14 4 2 12 29-62 3 1 5 16-22 1 1 7 13-40
9.  GUKS Firlej 18 13 4 1 13 31-76 3 1 5 18-29 1 0 8 13-47
10.  Gigant Przytoczno 18 12 4 0 14 42-65 1 0 8 17-30 3 0 6 25-35
GSKS Ułęż rozgrywa swoje mecze w Drążgowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Błękitni Dys    0-2 3-2 3-0* 2-1 5-1 8-0 5-1 4-1 2-0 
 2 Serokomla Janowiec0-1     0-3* 4-0 4-2 3-0 2-0 7-0 3-0* 4-2 
 3 Kadet Lisów2-5 2-0     2-2 6-0 1-0 4-2 10-0 11-1 2-6 
 4 GSKS Ułęż0-9 1-5 2-2     4-0 7-2 4-3 3-2 4-0 6-0 
 5 Gabaryty Dęblin0-3 2-1 0-6 0-0     3-0 1-0 3-1 5-3 6-3 
 6 Mila Turka0-5 2-3 1-10 4-2 2-0     4-3 3-3 8-0 4-0 
 7 Piekiełko Przykwa3-3 2-4 7-2 2-0 0-3* 2-4     5-1 4-1 3-4 
 8 KS Uniszowice0-3 0-1 2-3 0-4 2-0 1-1 2-4     5-3 4-3 
 9 GUKS Firlej1-1 1-6 1-3 0-4 0-1 5-3 4-3 2-1     4-7 
 10 Gigant Przytoczno0-4 1-3 3-5 3-4 4-0 1-2 0-4 2-4 3-4     

Kolejka 1 - 1-2 września

GSKS Ułęż 3-2 KS Uniszowice 2 września, 16:00
GUKS Firlej 5-3 Mila Turka 2 września, 16:00
Piekiełko Przykwa 3-3 Błękitni Dys 2 września, 16:00
w Starym Zadybiu
Gigant Przytoczno 1-3 Serokomla Janowiec 2 września, 16:00
Kadet Lisów 6-0 Gabaryty Dęblin 2 września, 16:00

Kolejka 2 - 8-9 września

KS Uniszowice 2-0 Gabaryty Dęblin 9 września, 16:00
Serokomla Janowiec 0-3 Kadet Lisów 9 września, 16:00
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 0-3 z powodu zejścia gospodarzy z boiska
Błękitni Dys 2-0 Gigant Przytoczno 8 września, 16:30
Mila Turka 4-3 Piekiełko Przykwa 9 września, 16:00
GSKS Ułęż 4-0 GUKS Firlej 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 15-16 września

GUKS Firlej 2-1 KS Uniszowice 16 września, 16:00
Piekiełko Przykwa 2-0 GSKS Ułęż 16 września, 16:00
Gigant Przytoczno 1-2 Mila Turka 16 września, 14:00
Kadet Lisów 2-5 Błękitni Dys 16 września, 16:00
Gabaryty Dęblin 2-1 Serokomla Janowiec 16 września, 11:00

Kolejka 4 - 22-23 września

KS Uniszowice 0-1 Serokomla Janowiec 23 września, 16:00
Błękitni Dys 2-1 Gabaryty Dęblin 22 września, 16:00
Mila Turka 1-10 Kadet Lisów 23 września, 16:00
GSKS Ułęż 6-0 Gigant Przytoczno 23 września, 16:00
GUKS Firlej 4-3 Piekiełko Przykwa 23 września, 16:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Piekiełko Przykwa 5-1 KS Uniszowice 30 września, 15:00
Gigant Przytoczno 3-4 GUKS Firlej 30 września, 12:00
Kadet Lisów 2-2 GSKS Ułęż 30 września, 15:00
Gabaryty Dęblin 3-0 Mila Turka 30 września, 11:00
Serokomla Janowiec 0-1 Błękitni Dys 30 września, 15:00

Kolejka 6 - 6-7 października

KS Uniszowice 0-3 Błękitni Dys 7 października, 15:00
w Radawcu Dużym
Mila Turka 2-3 Serokomla Janowiec 7 października, 15:00
GSKS Ułęż 4-0 Gabaryty Dęblin 7 października, 15:00
GUKS Firlej 1-3 Kadet Lisów 7 października, 15:00
Piekiełko Przykwa 3-4 Gigant Przytoczno 7 października, 15:00
w Starym Zadybiu

Kolejka 7 - 13-14 października

Gigant Przytoczno 2-4 KS Uniszowice 14 października, 14:00
Kadet Lisów 4-2 Piekiełko Przykwa 14 października, 15:00
Gabaryty Dęblin 5-3 GUKS Firlej 14 października, 15:00
Serokomla Janowiec 4-0 GSKS Ułęż 14 października, 15:00
Błękitni Dys 5-1 Mila Turka 13 października, 15:00

Kolejka 8 - 21 października

KS Uniszowice 1-1 Mila Turka 4 listopada, 13:00
w Radawcu Dużym / w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) goście nie dojechali
GSKS Ułęż 0-9 Błękitni Dys 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) przerwany w 31. minucie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalności zawodnika gości przez kibica drużyny gospodarzy / w drugim terminie dokończony
GUKS Firlej 1-6 Serokomla Janowiec 21 października, 14:00
Piekiełko Przykwa 0-3 Gabaryty Dęblin 21 października, 14:00
(wo)
w Starym Zadybiu / na boisku 1-2
Gigant Przytoczno 3-5 Kadet Lisów 20 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Kadet Lisów 10-0 KS Uniszowice 28 października, 14:00
Gabaryty Dęblin 6-3 Gigant Przytoczno 28 października, 14:00
Serokomla Janowiec 2-0 Piekiełko Przykwa 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany na wniosek gości
Błękitni Dys 4-1 GUKS Firlej 3 listopada, 14:00
w Ciecierzynie / w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mila Turka 4-2 GSKS Ułęż 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 20-21 kwietnia

KS Uniszowice 0-4 GSKS Ułęż 21 kwietnia, 11:00
Mila Turka 8-0 GUKS Firlej 21 kwietnia, 11:00
Błękitni Dys 8-0 Piekiełko Przykwa 20 kwietnia, 15:30
w Nasutowie
Serokomla Janowiec 4-2 Gigant Przytoczno 20 kwietnia, 17:00
w Puławach
Gabaryty Dęblin 0-6 Kadet Lisów 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Gabaryty Dęblin 3-1 KS Uniszowice 28 kwietnia, 11:00
Kadet Lisów 2-0 Serokomla Janowiec 28 kwietnia, 11:00
Gigant Przytoczno 0-4 Błękitni Dys 28 kwietnia, 11:00
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Piekiełko Przykwa 2-4 Mila Turka 28 kwietnia, 11:00
GUKS Firlej 0-4 GSKS Ułęż 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

KS Uniszowice 5-3 GUKS Firlej 5 maja, 17:00
GSKS Ułęż 4-3 Piekiełko Przykwa 5 maja, 14:00
Mila Turka 4-0 Gigant Przytoczno 5 maja, 14:00
Błękitni Dys 3-2 Kadet Lisów 5 maja, 14:00
w Ciecierzynie
Serokomla Janowiec 4-2 Gabaryty Dęblin 5 maja, 14:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Serokomla Janowiec 7-0 KS Uniszowice 12 maja, 14:00
Gabaryty Dęblin 0-3 Błękitni Dys 12 maja, 14:30
Kadet Lisów 1-0 Mila Turka 12 maja, 14:00
Gigant Przytoczno 3-4 GSKS Ułęż 12 maja, 14:00
Piekiełko Przykwa 4-1 GUKS Firlej 12 maja, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 maja

KS Uniszowice 2-4 Piekiełko Przykwa 19 maja, 17:00
GUKS Firlej 4-7 Gigant Przytoczno 19 maja, 17:00
GSKS Ułęż 2-2 Kadet Lisów 19 maja, 17:00
Mila Turka 2-0 Gabaryty Dęblin 19 maja, 17:00
Błękitni Dys 0-2 Serokomla Janowiec 19 maja, 17:00
w Ciecierzynie

Kolejka 15 - 25-26 maja

Błękitni Dys 5-1 KS Uniszowice 26 maja, 17:00
w Nasutowie
Serokomla Janowiec 3-0 Mila Turka 26 maja, 17:00
Gabaryty Dęblin 0-0 GSKS Ułęż 26 maja, 17:00
Kadet Lisów 11-1 GUKS Firlej 26 maja, 17:00
Gigant Przytoczno 0-4 Piekiełko Przykwa 26 maja, 13:00

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

KS Uniszowice 4-3 Gigant Przytoczno 2 czerwca, 15:00
Piekiełko Przykwa 7-2 Kadet Lisów 1 czerwca, 11:00
w Zadybiu Starym
GUKS Firlej 0-1 Gabaryty Dęblin 2 czerwca, 15:00
GSKS Ułęż 1-5 Serokomla Janowiec 2 czerwca, 15:00
Mila Turka 0-5 Błękitni Dys 2 czerwca, 15:00

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Mila Turka 3-3 KS Uniszowice 8 czerwca, 15:00
Błękitni Dys 3-0 GSKS Ułęż 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Serokomla Janowiec 3-0 GUKS Firlej 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Gabaryty Dęblin 1-0 Piekiełko Przykwa 9 czerwca, 11:00
Kadet Lisów 2-6 Gigant Przytoczno 9 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 16 czerwca

KS Uniszowice 2-3 Kadet Lisów 16 czerwca, 14:30
w Radawcu Dużym
Gigant Przytoczno 4-0 Gabaryty Dęblin 29 maja, 18:00
Piekiełko Przykwa 2-4 Serokomla Janowiec 16 czerwca, 17:00
GUKS Firlej 1-1 Błękitni Dys 16 czerwca, 17:00
GSKS Ułęż 7-2 Mila Turka 16 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie A (Lublin)

Klasa A 2012/2013 (Lublin I)
Klasa A 2012/2013 (Lublin II)
Klasa A 2012/2013 (Lublin III)
Klasa A 2012/2013 (Lublin IV)

Klasa B 2012/2013 (Lublin I)
Klasa B 2012/2013 (Lublin II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas