[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 26 61 19 4 3 92-27 10 2 1 49-13 9 2 2 43-14
2.  Mazowsze Stężyca 26 56 18 2 6 82-50 12 0 1 48-15 6 2 5 34-35
3.  Wisła II Puławy 26 52 17 1 8 98-39 10 1 2 68-17 7 0 6 30-22 2 3 1 0 1 10-3
4.  Wilki Wilków 26 52 16 4 6 60-38 8 3 2 31-9 8 1 4 29-29 2 3 1 0 1 3-10
5.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 48 15 3 8 72-43 8 2 3 40-19 7 1 5 32-24
6.  KS Góra Puławska 26 47 14 5 7 78-39 8 3 2 51-18 6 2 5 27-21
7.  Puławiak Puławy 26 37 12 1 13 61-69 11 1 1 44-15 1 0 12 17-54
8.  Amator Rososz-Leopoldów 26 36 10 6 10 67-59 7 2 4 31-22 3 4 6 36-37
9.  KS Drzewce 26 34 10 4 12 43-48 5 1 7 24-21 5 3 5 19-27 2 4 1 1 0 3-2
10.  Garbarnia Kurów 26 34 10 4 12 55-60 6 1 6 34-33 4 3 6 21-27 2 1 0 1 1 2-3
11.  Poraj Kraczewice 26 19 6 1 19 32-99 5 1 7 21-43 1 0 12 11-56 2 3 1 0 1 6-3
12.  Draco Kowala 26 19 5 4 17 33-85 5 2 6 22-32 0 2 11 11-53 2 3 1 0 1 3-6
13.  Bobry Karczmiska 26 18 5 3 18 43-92 3 1 9 25-46 2 2 9 18-46
14.  Orły Kazimierz Dolny 26 10 2 4 20 19-87 0 3 10 7-37 2 1 10 12-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Viking Leśniczówka (Poniatowa)    4-3 0-1 1-1 1-1 7-1 5-1 5-2 4-1 5-0 4-1 3-1 6-0 4-0 
 2 Mazowsze Stężyca4-2     2-0 3-4 2-1 2-0 5-0 3-2 3-1 3-2 6-1 4-2 4-0 7-0 
 3 Wisła II Puławy4-0 12-0     10-0 9-2 4-3 3-0 3-6 7-0 0-0 6-2 4-1 0-3* 6-0 
 4 Wilki Wilków0-2 2-1 3-0*     1-0 0-0 3-0* 2-2 0-2 3-0 5-0 4-0 1-1 7-1 
 5 Żyrzyniak Żyrzyn0-0 2-2 3-1 2-4     0-3 6-2 2-0 2-0 1-2 5-0 4-1 8-3 5-1 
 6 KS Góra Puławska3-3 6-0 2-4 4-0 0-1     8-1 3-1 5-1 1-1 3-0* 7-1 7-3 2-2 
 7 Puławiak Puławy0-1 3-2 4-1 2-1 5-3 3-0     3-1 1-1 2-1 6-0 6-1 4-1 5-2 
 8 Amator Rososz-Leopoldów0-5 1-1 2-1 2-1 2-4 1-1 5-3     1-2 1-4 3-0* 7-0 5-0 1-0 
 9 KS Drzewce1-2 0-1 1-2 2-3 1-2 1-4 2-0 3-3     2-1 5-0 3-0 2-1 1-2 
 10 Garbarnia Kurów1-3 1-3 1-5 1-5 0-5 1-5 6-2 5-3 1-1     6-1 3-0 3-0* 5-0 
 11 Poraj Kraczewice1-9 0-6 2-0 0-3 3-1 1-0 4-3 1-6 0-4 0-4     5-1 3-3 1-3 
 12 Draco Kowala0-4 3-6 1-4 0-2 0-3 0-5 3-0* 2-2 2-2 5-1 2-1     2-1 2-1 
 13 Bobry Karczmiska0-6 1-6 1-7 2-3 0-5 1-3 3-2 2-5 0-1 3-4 5-1 3-3     4-0 
 14 Orły Kazimierz Dolny0-6 0-3 0-4 0-2 0-4 0-2 1-3 3-3 1-3 1-1 0-4 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Wilki Wilków 2-2 Amator Rososz-Leopoldów 18 sierpnia, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-1 Wisła II Puławy 19 sierpnia, 16:30
Garbarnia Kurów 1-5 KS Góra Puławska 12 września, 16:30
Orły Kazimierz Dolny 1-3 KS Drzewce 18 sierpnia, 11:00
Puławiak Puławy 5-3 Żyrzyniak Żyrzyn 19 sierpnia, 17:00
Bobry Karczmiska 5-1 Poraj Kraczewice 19 sierpnia, 16:00
Draco Kowala 3-6 Mazowsze Stężyca 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Amator Rososz-Leopoldów 1-1 Mazowsze Stężyca 26 sierpnia, 16:00
Poraj Kraczewice 5-1 Draco Kowala 26 sierpnia, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 8-3 Bobry Karczmiska 26 sierpnia, 16:00
KS Drzewce 2-0 Puławiak Puławy 26 sierpnia, 16:00
KS Góra Puławska 2-2 Orły Kazimierz Dolny 25 sierpnia, 16:00
Wisła II Puławy 0-0 Garbarnia Kurów 26 sierpnia, 11:00
Wilki Wilków 0-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-2 Amator Rososz-Leopoldów 2 września, 16:00
Orły Kazimierz Dolny 0-4 Wisła II Puławy 1 września, 11:00
Puławiak Puławy 3-0 KS Góra Puławska 2 września, 17:00
Bobry Karczmiska 0-1 KS Drzewce 2 września, 16:00
Draco Kowala 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn 2 września, 12:00
Mazowsze Stężyca 6-1 Poraj Kraczewice 1 września, 16:00
Wilki Wilków 3-0 Garbarnia Kurów 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Poraj Kraczewice 9 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Żyrzyniak Żyrzyn 2-2 Mazowsze Stężyca 9 września, 16:00
KS Drzewce 3-0 Draco Kowala 9 września, 16:00
KS Góra Puławska 7-3 Bobry Karczmiska 9 września, 15:30
Wisła II Puławy 3-0 Puławiak Puławy 9 września, 11:00
Wilki Wilków 7-1 Orły Kazimierz Dolny 9 września, 16:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-0 Garbarnia Kurów 9 września, 11:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Garbarnia Kurów 5-3 Amator Rososz-Leopoldów 16 września, 16:00
Orły Kazimierz Dolny 0-6 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 15 września, 11:00
Bobry Karczmiska 1-7 Wisła II Puławy 16 września, 16:00
Draco Kowala 0-5 KS Góra Puławska 16 września, 12:00
Mazowsze Stężyca 3-1 KS Drzewce 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (16 września) odwołany z powodu gry zawodników gości w turnieju
Poraj Kraczewice 3-1 Żyrzyniak Żyrzyn 16 września, 15:00
Wilki Wilków 3-0 Puławiak Puławy 16 września, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 6 - 22-23 września

Amator Rososz-Leopoldów 2-4 Żyrzyniak Żyrzyn 23 września, 15:00
KS Drzewce 5-0 Poraj Kraczewice 23 września, 16:00
KS Góra Puławska 6-0 Mazowsze Stężyca 22 września, 15:30
Wisła II Puławy 4-1 Draco Kowala 23 września, 11:00
Wilki Wilków 1-1 Bobry Karczmiska 23 września, 16:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-1 Puławiak Puławy 23 września, 13:00
Garbarnia Kurów 5-0 Orły Kazimierz Dolny 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Orły Kazimierz Dolny 3-3 Amator Rososz-Leopoldów 29 września, 11:00
w Bochotnicy
Puławiak Puławy 2-1 Garbarnia Kurów 30 września, 11:00
Bobry Karczmiska 0-6 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 30 września, 15:00
Mazowsze Stężyca 2-0 Wisła II Puławy 29 września, 15:30
Poraj Kraczewice 1-0 KS Góra Puławska 30 września, 15:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-0 KS Drzewce 30 września, 16:00
Wilki Wilków 4-0 Draco Kowala 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Amator Rososz-Leopoldów 1-2 KS Drzewce 7 października, 15:00
KS Góra Puławska 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn 7 października, 14:30
Wisła II Puławy 6-2 Poraj Kraczewice 7 października, 11:00
na bocznym boisku MOSIR-u
Wilki Wilków 2-1 Mazowsze Stężyca 7 października, 15:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-1 Draco Kowala 7 października, 11:00
Garbarnia Kurów 3-0 Bobry Karczmiska 7 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Orły Kazimierz Dolny 1-3 Puławiak Puławy 6 października, 11:00
w Bochotnicy

Kolejka 9 - 13-14 października

Puławiak Puławy 3-1 Amator Rososz-Leopoldów 14 października, 16:00
Bobry Karczmiska 4-0 Orły Kazimierz Dolny 14 października, 15:00
Draco Kowala 5-1 Garbarnia Kurów 14 października, 12:00
Mazowsze Stężyca 4-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 14 października, 15:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-1 Wisła II Puławy 13 października, 15:00
KS Drzewce 1-4 KS Góra Puławska 14 października, 14:00
Wilki Wilków 5-0 Poraj Kraczewice 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Amator Rososz-Leopoldów 1-1 KS Góra Puławska 21 października, 14:30
Wisła II Puławy 7-0 KS Drzewce 21 października, 11:00
Wilki Wilków 1-0 Żyrzyniak Żyrzyn 21 października, 13:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4-1 Poraj Kraczewice 21 października, 12:00
Garbarnia Kurów 1-3 Mazowsze Stężyca 21 października, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 0-0 Draco Kowala 20 października, 11:00
Puławiak Puławy 4-1 Bobry Karczmiska 21 października, 16:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Bobry Karczmiska 2-5 Amator Rososz-Leopoldów 18 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Draco Kowala 3-0 Puławiak Puławy 17 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Mazowsze Stężyca 7-0 Orły Kazimierz Dolny 27 października, 15:00
Poraj Kraczewice 0-4 Garbarnia Kurów 28 października, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-0 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 17 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Góra Puławska 2-4 Wisła II Puławy 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilki Wilków 0-2 KS Drzewce 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Wisła II Puławy 3 listopada, 14:00
Wilki Wilków 0-0 KS Góra Puławska 4 listopada, 13:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4-1 KS Drzewce 4 listopada, 12:00
Garbarnia Kurów 0-5 Żyrzyniak Żyrzyn 4 listopada, 14:00
Orły Kazimierz Dolny 0-4 Poraj Kraczewice 3 listopada, 11:00
Puławiak Puławy 3-2 Mazowsze Stężyca 4 listopada, 11:00
Bobry Karczmiska 3-3 Draco Kowala 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Draco Kowala 2-2 Amator Rososz-Leopoldów 11 listopada, 12:00
Mazowsze Stężyca 4-0 Bobry Karczmiska 11 listopada, 13:00
Poraj Kraczewice 4-3 Puławiak Puławy 11 listopada, 13:00
Żyrzyniak Żyrzyn 5-1 Orły Kazimierz Dolny 11 listopada, 13:00
KS Drzewce 2-1 Garbarnia Kurów 10 listopada, 14:00
KS Góra Puławska 3-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 11 listopada, 13:00
Wilki Wilków 3-0 Wisła II Puławy 11 listopada, 12:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Wilki Wilków 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła II Puławy 4-0 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6 kwietnia, 17:00
na boisku KEN
KS Góra Puławska 1-1 Garbarnia Kurów 7 kwietnia, 11:00
w Puławach; na boisku KEN
KS Drzewce 1-2 Orły Kazimierz Dolny 15 czerwca, 18:00
w Bochotnicy / w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Żyrzyniak Żyrzyn 6-2 Puławiak Puławy 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Poraj Kraczewice 3-3 Bobry Karczmiska 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mazowsze Stężyca 4-2 Draco Kowala 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Mazowsze Stężyca 3-2 Amator Rososz-Leopoldów 14 kwietnia, 13:30
w Puławach; na bocznym boisku MOSiR
Draco Kowala 2-1 Poraj Kraczewice 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bobry Karczmiska 0-5 Żyrzyniak Żyrzyn 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puławiak Puławy 1-1 KS Drzewce 14 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku MOSiR
Orły Kazimierz Dolny 0-2 KS Góra Puławska 15 maja, 17:30
w Bochotnicy / w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Garbarnia Kurów 1-5 Wisła II Puławy 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-1 Wilki Wilków 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Garbarnia Kurów 1-5 Wilki Wilków 21 kwietnia, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 0-5 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (21 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła II Puławy 6-0 Orły Kazimierz Dolny 21 kwietnia, 11:00
KS Góra Puławska 8-1 Puławiak Puławy 21 kwietnia, 15:00
w Puławach; na boisku KEN
KS Drzewce 2-1 Bobry Karczmiska 21 kwietnia, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 4-1 Draco Kowala 21 kwietnia, 16:00
Poraj Kraczewice 0-6 Mazowsze Stężyca 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Poraj Kraczewice 1-6 Amator Rososz-Leopoldów 28 kwietnia, 15:00
Mazowsze Stężyca 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 28 kwietnia, 15:00
Draco Kowala 2-2 KS Drzewce 28 kwietnia, 12:00
Bobry Karczmiska 1-3 KS Góra Puławska 28 kwietnia, 16:00
Puławiak Puławy 4-1 Wisła II Puławy 27 kwietnia, 13:15
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Wilki Wilków 27 kwietnia, 11:00
w Bochotnicy
Garbarnia Kurów 1-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 1 maja

Puławiak Puławy 2-1 Wilki Wilków 1 maja, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-4 Garbarnia Kurów 1 maja, 14:30
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4-0 Orły Kazimierz Dolny 1 maja, 11:00
Wisła II Puławy 0-3 Bobry Karczmiska 1 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-3
KS Góra Puławska 7-1 Draco Kowala 1 maja, 15:00
KS Drzewce 0-1 Mazowsze Stężyca 1 maja, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 5-0 Poraj Kraczewice 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Żyrzyniak Żyrzyn 2-0 Amator Rososz-Leopoldów 5 maja, 16:00
Poraj Kraczewice 0-4 KS Drzewce 5 maja, 16:00
Mazowsze Stężyca 2-0 KS Góra Puławska 5 maja, 13:00
Draco Kowala 1-4 Wisła II Puławy 4 maja, 14:00
Bobry Karczmiska 2-3 Wilki Wilków 5 maja, 14:00
Puławiak Puławy 0-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5 maja, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 1-1 Garbarnia Kurów 5 maja, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Draco Kowala 0-2 Wilki Wilków 12 maja, 15:00
Amator Rososz-Leopoldów 1-0 Orły Kazimierz Dolny 12 maja, 14:30
Garbarnia Kurów 6-2 Puławiak Puławy 12 maja, 15:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6-0 Bobry Karczmiska 12 maja, 12:00
Wisła II Puławy 12-0 Mazowsze Stężyca 12 maja, 16:00
na bocznym boisku
KS Góra Puławska 3-0 Poraj Kraczewice 12 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Drzewce 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

KS Drzewce 3-3 Amator Rososz-Leopoldów 19 maja, 16:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 KS Góra Puławska 18 maja, 17:00
Poraj Kraczewice 2-0 Wisła II Puławy 18 maja, 15:00
Mazowsze Stężyca 3-4 Wilki Wilków 18 maja, 15:00
Draco Kowala 0-4 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 19 maja, 16:00
Bobry Karczmiska 3-4 Garbarnia Kurów 19 maja, 14:00
Puławiak Puławy 5-2 Orły Kazimierz Dolny 18 maja, 18:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Poraj Kraczewice 0-3 Wilki Wilków 26 maja, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 5-3 Puławiak Puławy 26 maja, 14:30
Orły Kazimierz Dolny 1-2 Bobry Karczmiska 25 maja, 17:00
w Bochotnicy
Garbarnia Kurów 3-0 Draco Kowala 26 maja, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 4-3 Mazowsze Stężyca 25 maja, 11:00
Wisła II Puławy 9-2 Żyrzyniak Żyrzyn 26 maja, 11:00
KS Góra Puławska 5-1 KS Drzewce 26 maja, 15:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

KS Góra Puławska 3-1 Amator Rososz-Leopoldów 2 czerwca, 15:00
KS Drzewce 1-2 Wisła II Puławy 1 czerwca, 12:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-4 Wilki Wilków 2 czerwca, 16:00
Poraj Kraczewice 1-9 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2 czerwca, 17:00
Mazowsze Stężyca 3-2 Garbarnia Kurów 2 czerwca, 13:00
Draco Kowala 2-1 Orły Kazimierz Dolny 2 czerwca, 12:00
Bobry Karczmiska 3-2 Puławiak Puławy 2 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

KS Drzewce 2-3 Wilki Wilków 9 czerwca, 17:00
Amator Rososz-Leopoldów 5-0 Bobry Karczmiska 9 czerwca, 14:30
Puławiak Puławy 6-1 Draco Kowala 8 czerwca, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 0-3 Mazowsze Stężyca 9 czerwca, 16:00
Garbarnia Kurów 6-1 Poraj Kraczewice 9 czerwca, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 9 czerwca, 12:00
Wisła II Puławy 4-3 KS Góra Puławska 9 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

Wisła II Puławy 3-6 Amator Rososz-Leopoldów 23 czerwca, 17:00
KS Góra Puławska 4-0 Wilki Wilków 23 czerwca, 17:00
KS Drzewce 1-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 23 czerwca, 17:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-2 Garbarnia Kurów 23 czerwca, 17:00
Poraj Kraczewice 1-3 Orły Kazimierz Dolny 23 czerwca, 17:00
Mazowsze Stężyca 5-0 Puławiak Puławy 23 czerwca, 17:00
Draco Kowala 2-1 Bobry Karczmiska 23 czerwca, 17:00
lub 3-1

Kolejka 26 - 29 czerwca

Wisła II Puławy 10-0 Wilki Wilków 29 czerwca, 18:00
Amator Rososz-Leopoldów 7-0 Draco Kowala 29 czerwca, 18:00
Bobry Karczmiska 1-6 Mazowsze Stężyca 29 czerwca, 18:00
Puławiak Puławy 6-0 Poraj Kraczewice 29 czerwca, 18:00
Orły Kazimierz Dolny 0-4 Żyrzyniak Żyrzyn 29 czerwca, 18:00
Garbarnia Kurów 1-1 KS Drzewce 29 czerwca, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 7-1 KS Góra Puławska 29 czerwca, 18:00

Baraże o udział w klasie A (Lublin)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Lublin)

Klasa A 2012/2013 (Lublin I)
Klasa A 2012/2013 (Lublin III)
Klasa A 2012/2013 (Lublin IV)

Klasa B 2012/2013 (Lublin I)
Klasa B 2012/2013 (Lublin II)
Klasa B 2012/2013 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas