[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik 1979 Łęczna 26 62 20 2 4 128-47 11 1 1 77-22 9 1 3 51-25
2.  Tur Milejów 26 55 17 4 5 101-36 11 1 1 64-16 6 3 4 37-20
3.  Błękit Cyców 26 53 16 5 5 73-38 8 3 2 41-17 8 2 3 32-21
4.  Vir Dorohucza 26 45 13 6 7 62-49 8 3 2 36-18 5 3 5 26-31 2 6 2 0 0 6-2
5.  Ludwiniak Ludwin 26 45 14 3 9 75-45 6 1 6 28-27 8 2 3 47-18 2 0 0 0 2 2-6
6.  LKS Skrobów 26 43 13 4 9 68-60 9 2 2 42-23 4 2 7 26-37
7.  Wodnik Uścimów 26 39 12 3 11 49-72 8 1 4 33-36 4 2 7 16-36
8.  KS Nasutów 26 36 11 3 12 66-64 7 1 5 38-22 4 2 7 28-42
9.  Zawisza Garbów 26 27 8 3 15 38-70 3 3 7 15-24 5 0 8 23-46
10.  GKS Abramów 26 26 7 5 14 49-55 6 3 4 28-21 1 2 10 21-34
11.  GLKS Michów 26 25 8 1 17 49-93 5 1 7 30-41 3 0 10 19-52
12.  GKS Niedźwiada 26 23 7 2 17 45-60 5 2 6 24-23 2 0 11 21-37 2 3 1 0 1 4-2
13.  Huragan Siostrzytów 26 23 7 2 17 28-109 5 1 7 19-38 2 1 10 9-71 2 3 1 0 1 2-4
14.  LKS Trawniki 26 21 6 3 17 48-81 5 0 8 30-46 1 3 9 18-35
GKS Abramów rozgrywał swoje mecze w rundzie jesiennej w Kurowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Górnik 1979 Łęczna    3-1 3-0 8-2 2-2 7-1 5-0 7-2 2-3 4-2 10-1 6-5 14-0 6-3 
 2 Tur Milejów2-5     2-2 4-1 3-1 5-1 8-0 4-1 8-1 4-0 7-1 3-1 10-0 4-2 
 3 Błękit Cyców3-1 0-1     3-1 0-4 1-1 2-2 5-0 4-2 2-1 6-2 5-1 9-0 1-1 
 4 Vir Dorohucza3-1 3-2 2-2     2-1 6-2 5-0 1-0 1-2 1-1 1-2 2-1 6-1 3-3 
 5 Ludwiniak Ludwin4-5 1-1 2-0 1-4     1-4 0-2 4-3 1-2 6-3 4-1 3-1 0-1 1-0 
 6 LKS Skrobów1-2 3-1 2-8 1-1 3-3     5-2 6-1 5-1 2-1 6-2 1-0 4-0* 3-1 
 7 Wodnik Uścimów1-6 0-10 0-2 4-3 0-5 2-2     3-1 2-0 3-1 5-3 3-2 8-0 2-1 
 8 KS Nasutów5-2 3-2 1-0 5-0 0-2 3-1 2-3     2-5 1-1 0-1 2-3 10-2 4-0 
 9 Zawisza Garbów1-1 1-1 2-3 0-1 0-7 2-3 2-5 1-2     1-0 2-0 3-0* 0-0 0-1 
 10 GKS Abramów1-4 3-4 2-3 1-1 2-1 2-0 0-0 2-4 8-2     3-0 1-0 2-1 1-1 
 11 GLKS Michów1-9 0-4 0-2 1-4 2-5 1-3 3-0 4-4 1-2 3-1     4-3 4-1 6-3 
 12 GKS Niedźwiada0-4 1-1 1-2 1-1 2-3 2-1 0-1 1-3 6-0 3-2 4-2     1-2 2-1 
 13 Huragan Siostrzytów1-4 0-4 0-3* 2-5 1-8 4-3 3-1 2-2 2-0 2-1 0-3 0-3*     2-1 
 14 LKS Trawniki2-7 2-5 4-5 0-2 1-5 1-4 1-0 2-5 4-3 2-7 4-1 4-1 3-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

GKS Niedźwiada 1-2 Huragan Siostrzytów 18 sierpnia, 11:00
GLKS Michów 2-5 Ludwiniak Ludwin 19 sierpnia, 17:00
Górnik 1979 Łęczna 4-2 GKS Abramów 19 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 8-1 Zawisza Garbów 18 sierpnia, 15:00
Vir Dorohucza 1-0 KS Nasutów 19 sierpnia, 17:00
Błękit Cyców 1-1 LKS Trawniki 19 sierpnia, 16:00
LKS Skrobów 5-2 Wodnik Uścimów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Huragan Siostrzytów 3-1 Wodnik Uścimów 26 sierpnia, 15:00
LKS Trawniki 1-4 LKS Skrobów 26 sierpnia, 16:00
w Biskupicach
KS Nasutów 1-0 Błękit Cyców 26 sierpnia, 16:00
Zawisza Garbów 0-1 Vir Dorohucza 26 sierpnia, 11:00
GKS Abramów 3-4 Tur Milejów 26 sierpnia, 17:00
w Kurowie
Ludwiniak Ludwin 4-5 Górnik 1979 Łęczna 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 12:00) odwołany
GKS Niedźwiada 4-2 GLKS Michów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

GLKS Michów 4-1 Huragan Siostrzytów 2 września, 16:00
Górnik 1979 Łęczna 6-5 GKS Niedźwiada 1 września, 17:00
Tur Milejów 3-1 Ludwiniak Ludwin 2 września, 17:00
Vir Dorohucza 1-1 GKS Abramów 2 września, 16:00
Błękit Cyców 4-2 Zawisza Garbów 2 września, 16:00
w Wólce Cycowskiej
LKS Skrobów 6-1 KS Nasutów 2 września, 16:00
Wodnik Uścimów 2-1 LKS Trawniki 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Huragan Siostrzytów 2-1 LKS Trawniki 9 września, 15:00
KS Nasutów 2-3 Wodnik Uścimów 9 września, 16:00
Zawisza Garbów 2-3 LKS Skrobów 9 września, 11:00
GKS Abramów 2-3 Błękit Cyców 9 września, 16:00
w Kurowie
Ludwiniak Ludwin 1-4 Vir Dorohucza 9 września, 16:30
GKS Niedźwiada 1-1 Tur Milejów 9 września, 17:00
GLKS Michów 1-9 Górnik 1979 Łęczna 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Górnik 1979 Łęczna 14-0 Huragan Siostrzytów 16 września, 17:00
Tur Milejów 7-1 GLKS Michów 16 września, 16:00
Vir Dorohucza 2-1 GKS Niedźwiada 16 września, 15:00
Błękit Cyców 0-4 Ludwiniak Ludwin 15 września, 16:30
LKS Skrobów 2-1 GKS Abramów 16 września, 16:00
Wodnik Uścimów 2-0 Zawisza Garbów 15 września, 16:00
LKS Trawniki 2-5 KS Nasutów 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Huragan Siostrzytów 2-2 KS Nasutów 22 września, 16:00
Zawisza Garbów 0-1 LKS Trawniki 23 września, 11:00
GKS Abramów 0-0 Wodnik Uścimów 23 września, 13:00
Ludwiniak Ludwin 1-4 LKS Skrobów 23 września, 15:30
GKS Niedźwiada 1-2 Błękit Cyców 23 września, 16:00
GLKS Michów 1-4 Vir Dorohucza 23 września, 16:00
Górnik 1979 Łęczna 3-1 Tur Milejów 23 września, 17:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Tur Milejów 10-0 Huragan Siostrzytów 30 września, 15:00
Vir Dorohucza 3-1 Górnik 1979 Łęczna 30 września, 15:00
Błękit Cyców 6-2 GLKS Michów 30 września, 15:00
LKS Skrobów 1-0 GKS Niedźwiada 30 września, 15:00
Wodnik Uścimów 0-5 Ludwiniak Ludwin 30 września, 15:00
LKS Trawniki 2-7 GKS Abramów 29 września, 16:00
w Biskupicach
KS Nasutów 2-5 Zawisza Garbów 30 września, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Huragan Siostrzytów 2-0 Zawisza Garbów 7 października, 14:00
GKS Abramów 2-4 KS Nasutów 7 października, 12:00
w Kurowie
Ludwiniak Ludwin 1-0 LKS Trawniki 7 października, 14:30
GKS Niedźwiada 0-1 Wodnik Uścimów 7 października, 15:00
GLKS Michów 1-3 LKS Skrobów 7 października, 15:00
Górnik 1979 Łęczna 3-0 Błękit Cyców 7 października, 17:00
Tur Milejów 4-1 Vir Dorohucza 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Vir Dorohucza 6-1 Huragan Siostrzytów 14 października, 13:00
Błękit Cyców 0-1 Tur Milejów 13 października, 14:30
w Wólce Cycowskiej
LKS Skrobów 1-2 Górnik 1979 Łęczna 14 października, 15:00
Wodnik Uścimów 5-3 GLKS Michów 14 października, 15:00
LKS Trawniki 4-1 GKS Niedźwiada 13 października, 12:00
w Biskupicach
KS Nasutów 0-2 Ludwiniak Ludwin 14 października, 14:00
Zawisza Garbów 1-0 GKS Abramów 14 października, 11:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Huragan Siostrzytów 2-1 GKS Abramów 21 października, 13:00
Ludwiniak Ludwin 1-2 Zawisza Garbów 21 października, 14:00
GKS Niedźwiada 1-3 KS Nasutów 21 października, 14:00
GLKS Michów 6-3 LKS Trawniki 21 października, 14:00
Górnik 1979 Łęczna 5-0 Wodnik Uścimów 21 października, 17:00
Tur Milejów 5-1 LKS Skrobów 21 października, 14:00
Vir Dorohucza 2-2 Błękit Cyców 21 października, 13:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Błękit Cyców 9-0 Huragan Siostrzytów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) w Wólce Cycowskiej odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skrobów 1-1 Vir Dorohucza 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wodnik Uścimów 0-10 Tur Milejów 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Trawniki 2-7 Górnik 1979 Łęczna 17 listopada, 13:00
w Biskupicach / w pierwotnym terminie (27 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Nasutów 0-1 GLKS Michów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zawisza Garbów 3-0 GKS Niedźwiada 28 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Abramów 2-1 Ludwiniak Ludwin 18 listopada, 12:00
w Kurowie / w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) w Kurowie odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Huragan Siostrzytów 1-8 Ludwiniak Ludwin 4 listopada, 12:00
GKS Niedźwiada 3-2 GKS Abramów 4 listopada, 13:00
GLKS Michów 1-2 Zawisza Garbów 4 listopada, 13:00
Górnik 1979 Łęczna 7-2 KS Nasutów 4 listopada, 17:00
Tur Milejów 4-2 LKS Trawniki 4 listopada, 13:00
Vir Dorohucza 5-0 Wodnik Uścimów 4 listopada, 13:00
Błękit Cyców 1-1 LKS Skrobów 4 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

LKS Skrobów 4-0 Huragan Siostrzytów 11 listopada, 13:00
(wo)
przerwany w 44. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania druzyny gości
Wodnik Uścimów 0-2 Błękit Cyców 11 listopada, 12:00
LKS Trawniki 0-2 Vir Dorohucza 10 listopada, 14:00
w Biskupicach
KS Nasutów 3-2 Tur Milejów 11 listopada, 12:00
Zawisza Garbów 1-1 Górnik 1979 Łęczna 11 listopada, 11:00
GKS Abramów 3-0 GLKS Michów 11 listopada, 13:00
Ludwiniak Ludwin 3-1 GKS Niedźwiada 10 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Huragan Siostrzytów 0-3 GKS Niedźwiada 15 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik . w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ludwiniak Ludwin 4-1 GLKS Michów 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GKS Abramów 1-4 Górnik 1979 Łęczna 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zawisza Garbów 1-1 Tur Milejów 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Nasutów 5-0 Vir Dorohucza 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Trawniki 4-5 Błękit Cyców 15 czerwca, 18:00
w Milejowie / w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wodnik Uścimów 2-2 LKS Skrobów 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (29 maja, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Wodnik Uścimów 8-0 Huragan Siostrzytów 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skrobów 3-1 LKS Trawniki 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękit Cyców 5-0 KS Nasutów 14 kwietnia, 16:00
Vir Dorohucza 1-2 Zawisza Garbów 14 kwietnia, 14:00
Tur Milejów 4-0 GKS Abramów 14 kwietnia, 15:00
Górnik 1979 Łęczna 2-2 Ludwiniak Ludwin 14 kwietnia, 18:00
GLKS Michów 4-3 GKS Niedźwiada 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Huragan Siostrzytów 0-3 GLKS Michów 21 kwietnia, 14:30
GKS Niedźwiada 0-4 Górnik 1979 Łęczna 20 kwietnia, 14:00
Ludwiniak Ludwin 1-1 Tur Milejów 21 kwietnia, 17:00
GKS Abramów 1-1 Vir Dorohucza 21 kwietnia, 12:00
Zawisza Garbów 2-3 Błękit Cyców 21 kwietnia, 16:00
KS Nasutów 3-1 LKS Skrobów 21 kwietnia, 14:00
LKS Trawniki 1-0 Wodnik Uścimów 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

LKS Trawniki 3-1 Huragan Siostrzytów 27 kwietnia, 17:00
w Piaskach
Wodnik Uścimów 3-1 KS Nasutów 28 kwietnia, 16:00
LKS Skrobów 5-1 Zawisza Garbów 28 kwietnia, 17:00
Błękit Cyców 2-1 GKS Abramów 28 kwietnia, 16:00
Vir Dorohucza 2-1 Ludwiniak Ludwin 28 kwietnia, 14:00
Tur Milejów 3-1 GKS Niedźwiada 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik 1979 Łęczna 10-1 GLKS Michów 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 1 maja

Huragan Siostrzytów 1-4 Górnik 1979 Łęczna 1 maja, 15:00
GLKS Michów 0-4 Tur Milejów 1 maja, 16:00
GKS Niedźwiada 1-1 Vir Dorohucza 1 maja, 12:00
Ludwiniak Ludwin 2-0 Błękit Cyców 1 maja, 17:00
GKS Abramów 2-0 LKS Skrobów 1 maja, 16:00
Zawisza Garbów 2-5 Wodnik Uścimów 1 maja, 16:00
KS Nasutów 4-0 LKS Trawniki 1 maja, 11:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

KS Nasutów 10-2 Huragan Siostrzytów 5 maja, 16:00
LKS Trawniki 4-3 Zawisza Garbów 4 maja, 17:00
w Piaskach
Wodnik Uścimów 3-1 GKS Abramów 5 maja, 16:00
LKS Skrobów 3-3 Ludwiniak Ludwin 4 maja, 17:00
Błękit Cyców 5-1 GKS Niedźwiada 5 maja, 17:00
Vir Dorohucza 1-2 GLKS Michów 5 maja, 15:00
Tur Milejów 2-5 Górnik 1979 Łęczna 15 maja, 17:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Huragan Siostrzytów 0-4 Tur Milejów 12 maja, 15:00
Górnik 1979 Łęczna 8-2 Vir Dorohucza 12 maja, 18:00
GLKS Michów 0-2 Błękit Cyców 12 maja, 16:00
GKS Niedźwiada 2-1 LKS Skrobów 12 maja, 12:00
Ludwiniak Ludwin 0-2 Wodnik Uścimów 12 maja, 17:00
GKS Abramów 1-1 LKS Trawniki 12 maja, 12:00
Zawisza Garbów 1-2 KS Nasutów 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Zawisza Garbów 0-0 Huragan Siostrzytów 19 maja, 16:00
KS Nasutów 1-1 GKS Abramów 19 maja, 11:00
LKS Trawniki 1-5 Ludwiniak Ludwin 19 maja, 16:00
Wodnik Uścimów 3-2 GKS Niedźwiada 19 maja, 18:00
LKS Skrobów 6-2 GLKS Michów 19 maja, 17:00
Błękit Cyców 3-1 Górnik 1979 Łęczna 18 maja, 12:00
Vir Dorohucza 3-2 Tur Milejów 19 maja, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Huragan Siostrzytów 2-5 Vir Dorohucza 26 maja, 14:00
Tur Milejów 2-2 Błękit Cyców 26 maja, 17:00
Górnik 1979 Łęczna 7-1 LKS Skrobów 25 maja, 17:00
GLKS Michów 3-0 Wodnik Uścimów 26 maja, 16:00
GKS Niedźwiada 2-1 LKS Trawniki 26 maja, 13:00
Ludwiniak Ludwin 4-3 KS Nasutów 26 maja, 17:00
GKS Abramów 8-2 Zawisza Garbów 26 maja, 11:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

GKS Abramów 2-1 Huragan Siostrzytów 2 czerwca, 12:00
Zawisza Garbów 0-7 Ludwiniak Ludwin 2 czerwca, 11:00
KS Nasutów 2-3 GKS Niedźwiada 2 czerwca, 11:00
w Ciecierzynie
LKS Trawniki 4-1 GLKS Michów 2 czerwca, 16:00
w Milejowie
Wodnik Uścimów 1-6 Górnik 1979 Łęczna 2 czerwca, 16:00
LKS Skrobów 3-1 Tur Milejów 1 czerwca, 17:00
Błękit Cyców 3-1 Vir Dorohucza 2 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Huragan Siostrzytów 0-3 Błękit Cyców 9 czerwca, 15:00
(wo)
nie odbył się
Vir Dorohucza 6-2 LKS Skrobów 9 czerwca, 17:00
Tur Milejów 8-0 Wodnik Uścimów 9 czerwca, 17:00
w Piaskach
Górnik 1979 Łęczna 6-3 LKS Trawniki 9 czerwca, 17:00
GLKS Michów 4-4 KS Nasutów 9 czerwca, 16:00
GKS Niedźwiada 6-0 Zawisza Garbów 8 czerwca, 15:00
Ludwiniak Ludwin 6-3 GKS Abramów 9 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

Ludwiniak Ludwin 0-1 Huragan Siostrzytów 23 czerwca, 17:00
GKS Abramów 1-0 GKS Niedźwiada 23 czerwca, 17:00
Zawisza Garbów 2-0 GLKS Michów 23 czerwca, 17:00
KS Nasutów 5-2 Górnik 1979 Łęczna 23 czerwca, 11:00
LKS Trawniki 2-5 Tur Milejów 23 czerwca, 17:00
w Piaskach
Wodnik Uścimów 4-3 Vir Dorohucza 23 czerwca, 17:00
LKS Skrobów 2-8 Błękit Cyców 23 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 29 czerwca

Huragan Siostrzytów 4-3 LKS Skrobów 29 czerwca, 18:00
Błękit Cyców 2-2 Wodnik Uścimów 29 czerwca, 18:00
Vir Dorohucza 3-3 LKS Trawniki 29 czerwca, 18:00
Tur Milejów 4-1 KS Nasutów 29 czerwca, 18:00
Górnik 1979 Łęczna 2-3 Zawisza Garbów 29 czerwca, 18:00
GLKS Michów 3-1 GKS Abramów 29 czerwca, 18:00
GKS Niedźwiada 2-3 Ludwiniak Ludwin 29 czerwca, 18:00

Baraże o udział w klasie A (Lublin)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Lublin)

Klasa A 2012/2013 (Lublin I)
Klasa A 2012/2013 (Lublin II)
Klasa A 2012/2013 (Lublin IV)

Klasa B 2012/2013 (Lublin I)
Klasa B 2012/2013 (Lublin II)
Klasa B 2012/2013 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas