[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Żółkiewka 26 60 20 0 6 105-42 11 0 2 54-17 9 0 4 51-25
2.  Granica Dorohusk 26 56 18 2 6 77-27 9 0 4 41-14 9 2 2 36-13
3.  Brat Siennica Nadolna 26 53 17 2 7 64-51 10 0 3 37-19 7 2 4 27-32 2 4 1 1 0 3-1
4.  Start Krasnystaw 26 53 16 5 5 82-36 10 2 1 51-15 6 3 4 31-21 2 1 0 1 1 1-3
5.  Ogniwo Wierzbica 26 50 15 5 6 79-43 9 2 2 44-18 6 3 4 35-25
6.  Kłos Chełm 26 45 13 6 7 65-37 8 3 2 34-15 5 3 5 31-22
7.  Ruch Izbica 26 41 13 2 11 48-53 8 1 4 31-21 5 1 7 17-32
8.  Unia Rejowiec 26 36 11 3 12 52-64 8 2 3 31-19 3 1 9 21-45
9.  GKS Pławanice/Kamień 26 35 10 5 11 72-82 6 2 5 41-44 4 3 6 31-38
10.  Frassati Fajsławice 26 30 9 3 14 58-72 5 3 5 34-35 4 0 9 24-37
11.  Unia Białopole 26 26 8 2 16 56-94 5 1 7 32-36 3 1 9 24-58
12.  Hutnik Ruda-Huta 26 17 5 2 19 30-78 4 1 8 17-29 1 1 11 13-49
13.  Tatran Kraśniczyn 26 16 4 4 18 38-70 2 3 8 25-36 2 1 10 13-34
14.  Vitrum Wola Uhruska 26 7 2 1 23 22-99 2 1 10 15-43 0 0 13 7-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Hetman Żółkiewka    3-2 4-1 4-1 1-0 1-2 2-0 7-0 8-2 2-3 5-0 8-4 3-2 6-0 
 2 Granica Dorohusk2-3     1-2 2-1 1-0 0-2 5-1 6-0 1-3 1-0 12-1 3-0 3-1 4-0 
 3 Brat Siennica Nadolna4-1 1-2     3-1 6-1 3-1 0-1 3-2 2-1 3-4 4-2 3-1 2-0 3-2 
 4 Start Krasnystaw2-1 2-2 0-0     2-1 6-2 5-0 6-2 1-4 3-2 4-0 10-0 6-1 4-0 
 5 Ogniwo Wierzbica2-4 2-6 8-0 2-1     2-2 5-0 2-0 6-2 2-0 2-1 0-0 2-1 9-1 
 6 Kłos Chełm3-1 1-1 4-1 1-1 1-4     1-2 4-2 2-2 1-0 6-0 3-1 3-0 4-0 
 7 Ruch Izbica2-0 1-5 2-3 0-1 2-2 1-0     3-2 2-1 3-5 4-1 4-0 4-0 3-1 
 8 Unia Rejowiec0-5 1-0 1-1 2-2 2-4 1-0 2-0     5-0 5-2 3-4 3-1 2-0 4-0 
 9 GKS Pławanice/Kamień2-9 2-3 3-0* 2-9 4-4 2-5 4-4 3-0*     3-2 4-6 5-1 2-1 5-0 
 10 Frassati Fajsławice2-5 0-4 3-4 1-4 1-1 1-1 4-2 5-4 2-2     4-1 2-4 5-1 4-2 
 11 Unia Białopole2-9 0-2 2-3 1-5 2-3 2-2 2-1 3-4 5-2 5-0     4-1 1-4 3-0 
 12 Hutnik Ruda-Huta3-5 0-3 2-4 1-2 0-7 1-0 0-1 0-1 0-5 4-0 4-0     1-1 1-0 
 13 Tatran Kraśniczyn1-3 0-2 1-5 1-1 3-4 2-4 1-2 2-2 1-4 2-6 2-2 3-0     6-1 
 14 Vitrum Wola Uhruska0-5 0-4 1-3 1-2 0-4 0-10 1-3 1-2 3-3 3-0 4-6 1-0 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Ruch Izbica 2-2 Ogniwo Wierzbica 18 sierpnia, 16:00
Unia Białopole 5-2 GKS Pławanice/Kamień 19 sierpnia, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 2-4 Brat Siennica Nadolna 15 sierpnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-6 Frassati Fajsławice 19 sierpnia, 13:00
Kłos Chełm 3-1 Hetman Żółkiewka 19 sierpnia, 13:00
Start Krasnystaw 6-2 Unia Rejowiec 15 sierpnia, 16:00
Granica Dorohusk 4-0 Vitrum Wola Uhruska 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Ogniwo Wierzbica 9-1 Vitrum Wola Uhruska 25 sierpnia, 15:00
Unia Rejowiec 1-0 Granica Dorohusk 26 sierpnia, 16:00
Hetman Żółkiewka 4-1 Start Krasnystaw 26 sierpnia, 16:00
Frassati Fajsławice 1-1 Kłos Chełm 26 sierpnia, 17:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 Tatran Kraśniczyn 26 sierpnia, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 5-1 Hutnik Ruda-Huta 26 sierpnia, 16:00
Ruch Izbica 4-1 Unia Białopole 22 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Unia Białopole 2-3 Ogniwo Wierzbica 29 sierpnia, 17:30
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Ruch Izbica 29 sierpnia, 17:30
Tatran Kraśniczyn 1-4 GKS Pławanice/Kamień 29 sierpnia, 17:30
Kłos Chełm 4-1 Brat Siennica Nadolna 29 sierpnia, 17:30
Start Krasnystaw 3-2 Frassati Fajsławice 29 sierpnia, 17:30
Granica Dorohusk 2-3 Hetman Żółkiewka 29 sierpnia, 17:30
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Unia Rejowiec 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 1-2 września

Ogniwo Wierzbica 2-0 Unia Rejowiec 2 września, 13:00
Hetman Żółkiewka 6-0 Vitrum Wola Uhruska 2 września, 16:00
Frassati Fajsławice 0-4 Granica Dorohusk 2 września, 17:00
Brat Siennica Nadolna 3-1 Start Krasnystaw 2 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 2-5 Kłos Chełm 2 września, 15:00
Ruch Izbica 4-0 Tatran Kraśniczyn 2 września, 16:00
Unia Białopole 4-1 Hutnik Ruda-Huta 1 września, 16:30

Kolejka 5 - 8-9 września

Hutnik Ruda-Huta 0-7 Ogniwo Wierzbica 9 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Unia Białopole 9 września, 13:00
Kłos Chełm 1-2 Ruch Izbica 9 września, 13:00
Start Krasnystaw 1-4 GKS Pławanice/Kamień 9 września, 17:00
Granica Dorohusk 1-2 Brat Siennica Nadolna 8 września, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 3-0 Frassati Fajsławice 8 września, 16:00
Unia Rejowiec 0-5 Hetman Żółkiewka 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Ogniwo Wierzbica 2-4 Hetman Żółkiewka 16 września, 15:00
Frassati Fajsławice 5-4 Unia Rejowiec 16 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-2 Vitrum Wola Uhruska 16 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 2-3 Granica Dorohusk 16 września, 15:00
Ruch Izbica 0-1 Start Krasnystaw 16 września, 16:00
Unia Białopole 2-2 Kłos Chełm 16 września, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 1-1 Tatran Kraśniczyn 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Tatran Kraśniczyn 3-4 Ogniwo Wierzbica 23 września, 13:00
Kłos Chełm 3-1 Hutnik Ruda-Huta 23 września, 13:00
Start Krasnystaw 4-0 Unia Białopole 23 września, 16:00
Granica Dorohusk 5-1 Ruch Izbica 22 września, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 3-3 GKS Pławanice/Kamień 23 września, 16:00
Unia Rejowiec 1-1 Brat Siennica Nadolna 23 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-3 Frassati Fajsławice 23 września, 15:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Ogniwo Wierzbica 2-0 Frassati Fajsławice 30 września, 13:00
Brat Siennica Nadolna 4-1 Hetman Żółkiewka 30 września, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-0 Unia Rejowiec 30 września, 15:00
(wo)
przerwany w 17. minucie przy stanie 2-1; drużyna gości zeszła z boiska
Ruch Izbica 3-1 Vitrum Wola Uhruska 30 września, 16:00
Unia Białopole 0-2 Granica Dorohusk 30 września, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 1-2 Start Krasnystaw 30 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-4 Kłos Chełm 30 września, 13:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Kłos Chełm 1-4 Ogniwo Wierzbica 7 października, 13:00
Start Krasnystaw 6-1 Tatran Kraśniczyn 7 października, 16:00
Granica Dorohusk 3-0 Hutnik Ruda-Huta 6 października, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 4-6 Unia Białopole 6 października, 15:00
Unia Rejowiec 2-0 Ruch Izbica 7 października, 16:00
Hetman Żółkiewka 8-2 GKS Pławanice/Kamień 7 października, 15:00
Frassati Fajsławice 3-4 Brat Siennica Nadolna 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Ogniwo Wierzbica 8-0 Brat Siennica Nadolna 14 października, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Frassati Fajsławice 14 października, 15:00
Ruch Izbica 2-0 Hetman Żółkiewka 14 października, 15:00
Unia Białopole 3-4 Unia Rejowiec 14 października, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Vitrum Wola Uhruska 14 października, 15:00
Tatran Kraśniczyn 0-2 Granica Dorohusk 14 października, 13:00
Kłos Chełm 1-1 Start Krasnystaw 14 października, 13:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Start Krasnystaw 2-1 Ogniwo Wierzbica 21 października, 15:00
Granica Dorohusk 0-2 Kłos Chełm 20 października, 14:00
Vitrum Wola Uhruska 0-1 Tatran Kraśniczyn 20 października, 13:00
Unia Rejowiec 3-1 Hutnik Ruda-Huta 21 października, 15:00
Hetman Żółkiewka 5-0 Unia Białopole 21 października, 14:00
Frassati Fajsławice 4-2 Ruch Izbica 21 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 GKS Pławanice/Kamień 21 października, 13:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Ogniwo Wierzbica 6-2 GKS Pławanice/Kamień 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ruch Izbica 2-3 Brat Siennica Nadolna 28 października, 14:00
w Siennicy Nadolnej; Ruch gospodarzem
Unia Białopole 5-0 Frassati Fajsławice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik Ruda-Huta 3-5 Hetman Żółkiewka 28 października, 14:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Unia Rejowiec 28 października, 13:00
Kłos Chełm 4-0 Vitrum Wola Uhruska 28 października, 13:00
Start Krasnystaw 2-2 Granica Dorohusk 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Granica Dorohusk 1-0 Ogniwo Wierzbica 3 listopada, 13:00
Vitrum Wola Uhruska 1-2 Start Krasnystaw 3 listopada, 13:00
Unia Rejowiec 1-0 Kłos Chełm 4 listopada, 13:00
Hetman Żółkiewka 3-2 Tatran Kraśniczyn 4 listopada, 13:00
Frassati Fajsławice 2-4 Hutnik Ruda-Huta 4 listopada, 14:00
Brat Siennica Nadolna 4-2 Unia Białopole 4 listopada, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 4-4 Ruch Izbica 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Ogniwo Wierzbica 5-0 Ruch Izbica 29 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Pławanice/Kamień 4-6 Unia Białopole 29 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Brat Siennica Nadolna 3-1 Hutnik Ruda-Huta 29 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Frassati Fajsławice 5-1 Tatran Kraśniczyn 29 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Żółkiewka 1-2 Kłos Chełm 5 czerwca, 17:45
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Rejowiec 2-2 Start Krasnystaw 29 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Vitrum Wola Uhruska 0-4 Granica Dorohusk 29 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (6-7 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Vitrum Wola Uhruska 0-4 Ogniwo Wierzbica 15 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granica Dorohusk 6-0 Unia Rejowiec 15 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (13 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Krasnystaw 2-1 Hetman Żółkiewka 15 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Chełm 1-0 Frassati Fajsławice 15 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tatran Kraśniczyn 1-5 Brat Siennica Nadolna 15 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Ruda-Huta 0-5 GKS Pławanice/Kamień 15 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (13-14 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Białopole 2-1 Ruch Izbica 15 maja, 17:45
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Ogniwo Wierzbica 2-1 Unia Białopole 21 kwietnia, 16:00
Ruch Izbica 4-0 Hutnik Ruda-Huta 21 kwietnia, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 2-1 Tatran Kraśniczyn 21 kwietnia, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-1 Kłos Chełm 21 kwietnia, 16:00
Frassati Fajsławice 1-4 Start Krasnystaw 21 kwietnia, 16:00
Hetman Żółkiewka 3-2 Granica Dorohusk 21 kwietnia, 16:00
Unia Rejowiec 4-0 Vitrum Wola Uhruska 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Unia Rejowiec 2-4 Ogniwo Wierzbica 28 kwietnia, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 0-5 Hetman Żółkiewka 27 kwietnia, 17:00
Granica Dorohusk 1-0 Frassati Fajsławice 28 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 0-0 Brat Siennica Nadolna 27 kwietnia, 16:00
Kłos Chełm 2-2 GKS Pławanice/Kamień 28 kwietnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-2 Ruch Izbica 28 kwietnia, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 4-0 Unia Białopole 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 1 maja

Ogniwo Wierzbica 0-0 Hutnik Ruda-Huta 1 maja, 17:30
Unia Białopole 1-4 Tatran Kraśniczyn 1 maja, 16:00
Ruch Izbica 1-0 Kłos Chełm 1 maja, 16:00
GKS Pławanice/Kamień 2-9 Start Krasnystaw 1 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 1-2 Granica Dorohusk 1 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 4-2 Vitrum Wola Uhruska 1 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 7-0 Unia Rejowiec 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Hetman Żółkiewka 1-0 Ogniwo Wierzbica 5 maja, 17:00
Unia Rejowiec 5-2 Frassati Fajsławice 5 maja, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Brat Siennica Nadolna 4 maja, 17:00
Granica Dorohusk 1-3 GKS Pławanice/Kamień 5 maja, 16:00
Start Krasnystaw 5-0 Ruch Izbica 5 maja, 16:00
Kłos Chełm 6-0 Unia Białopole 5 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 3-0 Hutnik Ruda-Huta 5 maja, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Ogniwo Wierzbica 2-1 Tatran Kraśniczyn 12 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Kłos Chełm 12 maja, 17:00
Unia Białopole 1-5 Start Krasnystaw 12 maja, 16:00
Ruch Izbica 1-5 Granica Dorohusk 11 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 5-0 Vitrum Wola Uhruska 12 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-2 Unia Rejowiec 12 maja, 16:00
Frassati Fajsławice 2-5 Hetman Żółkiewka 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Frassati Fajsławice 1-1 Ogniwo Wierzbica 19 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 4-1 Brat Siennica Nadolna 19 maja, 17:00
Unia Rejowiec 5-0 GKS Pławanice/Kamień 18 maja, 15:00
Vitrum Wola Uhruska 1-3 Ruch Izbica 18 maja, 17:00
Granica Dorohusk 12-1 Unia Białopole 18 maja, 16:00
Start Krasnystaw 10-0 Hutnik Ruda-Huta 19 maja, 16:00
Kłos Chełm 3-0 Tatran Kraśniczyn 18 maja, 17:00
w Rożdżałowie

Kolejka 22 - 25-26 maja

Ogniwo Wierzbica 2-2 Kłos Chełm 26 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-1 Start Krasnystaw 26 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 0-3 Granica Dorohusk 26 maja, 17:00
Unia Białopole 3-0 Vitrum Wola Uhruska 26 maja, 16:00
Ruch Izbica 3-2 Unia Rejowiec 26 maja, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 2-9 Hetman Żółkiewka 26 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 3-4 Frassati Fajsławice 25 maja, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Brat Siennica Nadolna 6-1 Ogniwo Wierzbica 2 czerwca, 16:00
Frassati Fajsławice 2-2 GKS Pławanice/Kamień 2 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Ruch Izbica 1 czerwca, 17:00
Unia Rejowiec 3-4 Unia Białopole 1 czerwca, 17:00
Vitrum Wola Uhruska 1-0 Hutnik Ruda-Huta 1 czerwca, 17:00
Granica Dorohusk 3-1 Tatran Kraśniczyn 2 czerwca, 16:00
Start Krasnystaw 6-2 Kłos Chełm 1 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Ogniwo Wierzbica 2-1 Start Krasnystaw 9 czerwca, 11:00
Kłos Chełm 1-1 Granica Dorohusk 9 czerwca, 16:00
Tatran Kraśniczyn 6-1 Vitrum Wola Uhruska 12 czerwca, 17:45
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Siennicy Nadolnej
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Rejowiec 9 czerwca, 17:00
Unia Białopole 2-9 Hetman Żółkiewka 8 czerwca, 15:30
Ruch Izbica 3-5 Frassati Fajsławice 9 czerwca, 17:00
GKS Pławanice/Kamień 3-0 Brat Siennica Nadolna 9 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawiony zawodnik

Kolejka 25 - 16 czerwca

GKS Pławanice/Kamień 4-4 Ogniwo Wierzbica 16 czerwca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 0-1 Ruch Izbica 16 czerwca, 16:00
Frassati Fajsławice 4-1 Unia Białopole 16 czerwca, 16:00
Hetman Żółkiewka 8-4 Hutnik Ruda-Huta 16 czerwca, 16:00
Unia Rejowiec 2-0 Tatran Kraśniczyn 16 czerwca, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 0-10 Kłos Chełm 16 czerwca, 16:00
Granica Dorohusk 2-1 Start Krasnystaw 16 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 23 czerwca

Ogniwo Wierzbica 2-6 Granica Dorohusk 23 czerwca, 16:00
Start Krasnystaw 4-0 Vitrum Wola Uhruska 23 czerwca, 16:00
Kłos Chełm 4-2 Unia Rejowiec 23 czerwca, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-3 Hetman Żółkiewka 23 czerwca, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 4-0 Frassati Fajsławice 23 czerwca, 16:00
Unia Białopole 2-3 Brat Siennica Nadolna 23 czerwca, 16:00
Ruch Izbica 2-1 GKS Pławanice/Kamień 23 czerwca, 16:00

IV liga 2012/2013 (lubelska)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Lublin)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Zamość)

Klasa A 2012/2013 (Chełm)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas